Autorova múza 02

Toto je 02 díl z 3 v seriálu Autorova můza
Počet zobrazení: 49

Jak si autoři rozšiřují obzory

Zpočátku jsem tomu nepřikládal pozornost, ale postupně jsem zjišťoval, že se něco zvláštního začíná dít. Daniela byla nejdřív moc unavená z práce, potom jí bolela hlava. Pak tedy měla své jahodové dny, ale po nich se opět zaklínala únavou. Když jsem jí celý nadržený v kuchyni překvapil při vaření a zajel rukou pod sukni, tak mě přetáhla vařečkou, až omáčkou ohodila linku. Letmý dotek v dříve holém rozkroku však odhalil čerstvě narůstající kožíšek. Byl jsem tak vzrušený, že jsem to chtěl hned vidět. Jenže mě odpálkovala, že to bude překvapení. Škemral jsem jako klouček v hračkárně, ale byla neoblomná.

Večer, když zaplula do koupelny, tak jsem za ní vklouzl. Vyjekla jako bych byl cizí a rukama si rozkrok zakryla.
„Vypadni, ty puberťáckej šmíráku,“ řvala na mě rozhořčeně. To málo, co jsem stihl zahlédnout, mi ovšem rozproudilo krev v žilách. Na další moje prosby mi přes zavřené dveře koupelny jen odsekla, že to bude dárek.

Narozeniny mám až za půl roku a svátek za víc jak dva měsíce. To snad nemůže myslet vážně. Slídivě jsem očekával, až vyjde z koupelny v tradiční průsvitné košilce. Jenže přišla nabalená v mém flanelovém pyžamu.
„O nic se nepokoušej nebo budeš spát na gauči v pokoji,“ varovala mě důrazně.
Hormony se ve mně bouřily tak, že jsem si při sprchování musel ulevit samoposuvem. Druhý den v práci jsem byl jako tělo bez duše a celou šichtu marně dumal, co s tím. Až na konci šichty to nevědomky rozlousknul můj parťák Venca.

„Hele už jsi něco koupil starý?“ zeptal se mě při převlékání na šatně.
„Co jako? Proč?“ divil jsem se zaskočeně.
„Ty vole, zejtra je přece ten zamrdanej Valentýn,“ poučil mě svým nezaměnitelným způsobem. Jak šlo o ženské, tak Venca dokázal vždy být na správném místě ve správný čas. Byl to takový náš firemní Casanova.
„A do prdele,“ uklouzlo mi ohromeně.
„Aha, takže nejen nekoupil, ale i zapomněl. Tak to by si beze mě byl totálně v piči. Nebo spíš bez piči,“ posmíval se mi znalecky. „Mám u tebe pivo, kámo,“ plácl mě po zádech.
„Máš u mě metr piv,“ překvapil jsem ho štědrostí a vyrazil ze šatny, jako kdyby hořelo. Konečně vše zapadlo do sebe. Václav, mazaný obšourník přesně věděl, jak se dostat ženským pod sukně. Teď bylo na mě splašit nějaký dárek. Nakonec jsem se po cestě rozhodl pro nákup nějakého luxusního erotického prádélka. Jenže můj plán dostal trhlinu, sotva jsem na prodavačku vybalil svojí žádost.
„A jakou velikost má vaše paní,“ zeptala se okamžitě.
Moje upřesnění: „Asi takhle,“ provázené gesty rukou u prsou a naznačení obvodu pasu jí rozesmálo a poradila mi, abych buď velikost vyzvěděl od dotyčné nebo zjistil podle prádélka, které už má. Poděkoval jsem a pádil domů. Vyptávání jsem zavrhnul. Správný chlap si vždy poradí a navíc bych tím zkazil překvapení. Nenápadně jsem se vytratil do ložnice a probíral skříňku s jejím uloženým spodním prádlem. Na štítku bylo složení materiálu a symboly na praní, ale velikost jsem nemohl najít. Lustroval jsem další kousek, když se mi za zády zjevila rozlícená bohyně války.

„Co tu slídíš, ty úchyle? Pár dní si nevrzneš a seš nadrženej jako kanec. Dej ty pracky pryč a zmiz odsud,“ naservírovala mi plnou porci držkové. Přesto jsem se nenechal odradit. V dalším nestřeženém okamžiku jsem uzmul jedny kalhotky a jednu podprsenku.
„Jdu na jedno, za hodinku jsem zpátky,“ zabručel jsem v chodbě při obouvání bot.
„Na jedno jo? Tak se moc neožer. Já ještě půjdu ke kadeřnici,“ informovala mě.

Putyku jsem minul a pospíchal do butiku nakoupit hadříky.
„Dobrý den, tak jste zpátky?“ uvítala mě prodavačka. „Doufám, že na mě nebudete zkoušet tu fintu, že kdybyste si mě zkusil osahat, tak byste poznal velikost vaší ženy?“ přidala rozpustile.
„To mě nenapadlo,“ přiznal jsem a hodil po ní smutné očko. „Ale mám sebou vzorek,“ překvapil jsem jí a z kapsy bundy vylovil nesourodou dvojici černých kalhotek a fialové krajkové podprsenky.
„Teda vy jste číslo. Je to alespoň vyprané?“ zeptala se opatrně.
„Samozřejmě,“ ujistil jsem jí. „Víte, já totiž nikde nenašel označení velikosti. Navíc mě přistihla manželka a myslí si teď kdovíco.“

Smála se, až jí tekly slzy a musela si kapesníčkem osušovat oči, aby si nerozmazala líčení. Zkušeně porovnala velikost mých vzorků a hned mi začala nabízet různé modely a soupravy. Po složitém výběru na pultu zbyla jedna trojdílná saténová souprava složená z podprsenky, kalhotek a podvazkového pásu v blankytně modré barvě a druhá, rafinovaně průhledná krajková sada kalhotek a podprsenkového topu v kanárkově žluté. Těžké dilema jsem nakonec vyřešil průvanem v peněžence a zakoupením obou. Ukázalo se, že prodavačka je zároveň majitelkou obchodu. Jako pozornost mi přibalila punčochy k saténové soupravě. Při zpáteční cestě došlo i na to jedno pivo, abych neupadl v podezření a měl ten správný dech.

Daniela nebyla doma a nevracela se ani po další hodině. Mohl jsem zatím v klidu ukrýt luxusní balíčky a vrátit vypůjčené kousky. Když konečně dorazila domů, tak byla lehce pod vlivem.
„Koukám, že si se taky někde stavila,“ zaťal jsem do živého.
„Néé, jen jsme s Luckou něco probíraly u vína,“ soukala ze sebe ztěžklým jazykem.
„S jakou Luckou?“ zajímalo mě.
„No přece s mou kadeřnicí.“
„Myslíš s tou zrzavou z přízemí, co s ní nechodíš ani na kafe? To jste docela pokročily,“ rýpnul jsem si.
Umlčela mě mrazivým pohledem a přesunula se do koupelny. Takticky jsem pro tento večer vyklidil bojiště.

A byl tu ten očekávaný den. Přežít v práci si vyžádalo obrovské úsilí. Po dlouhých letech jsem si oživil pocit, když jsem jako malý klouček čekával na Ježíška. Jen Venca si vesele pohvizdoval a šířil o kolo sebe nesnesitelně pozitivní náladu. Třeba jeho průpovídku „tak je tu středa, je ho tam třeba,“ doufám už neuslyším do konce života. Ještě jsem po cestě vystál frontu na pugét, protože podle Václava je pořádná kytice univerzálním klíčem k dámskému klínu.  A potom jsem nedočkavě mazal domů.

Žena už byla doma. Můj pozdrav z předsíně neslyšela, protože měla v koupelně puštěnou sprchu. Nahlédl jsem a rázem mě polilo horko. Byla skloněná do vany, kterou právě umývala. Zástěra se jí vyhrnula na záda a vystrčený zadek jen v kalhotkách na mě působil jako magnet. Jak drhla vanu, tak se celý krásně natřásal. Ovládl jsem se, napočítal do deseti a zaťukal na dveře. Náramně se lekla a namířila proti mně mycí houbu.
„Ahoj miláčku, co to provádíš,“ zeptal jsem se nevinně.
„Co asi? Šůruju, aby to tu bylo čistý,“ odsekla a nadechovala se přidat další výtky.

Stál jsem tak, že ruku s kyticí jsem měl za stěnou. Teď nastala ta správná chvíle se předvést.
„Já jen, že bych ti chtěl popřát a předat tuhle malou pozornost.“
Velký pugét jsem jí nastrčil před obličej. Veškerá zlost zmizela jako mávnutím proutku.
„Ty sis vzpomněl?“ vyhrkla dojatě a hupsla na mně.

Jen taktak jsem s kytkou uhnul a padla mi okolo krku. Při vášnivém polibku jsem si vzpomněl na Vaškova slova o kytkách a v duchu mu děkoval za připomenutí Valentýna. Za ten metr piv to určitě stálo. Volnou rukou jsem zabloudil na její prdelku, ale odsunula mi jí pryč.
„Vydrž ještě do večeře,“ zavrněla a odtáhla se ode mě. „Mohl bys povlíknout postele? Já zatím tohle dodělám.“

Odkýval bych jí v tu chvíli cokoliv. Čisté povlečení bylo připravené na hromádce, tak jsem se dal do převlékání postelí. Pomyslel jsem si, že to prožívá opravdu vážně. Přípravy jak na královskou svatbu a přitom jde jen o jeden večer. Zbývaly mi už dodělat jen dva malé polštářky, když za mnou přišla, že má hotovo. Okamžitě si všimla dvou balíčků položených na její posteli.
„Jé, ty jsou pro mě?“ vykřikla nadšeně.
„Ne, ty si tu nechal soused. Jeho stará je prý děsně zvědavá a tak si je tu schoval,“ utahoval jsem si z ní s kamennou tváří.
„Ty si kecka. Můžu se podívat?“ žadonila s jedním v ruce a nedočkavě si hrála s pentličkou.
„Pod jednou podmínkou,“ svolil jsem. „Večer si to oblékneš.“

Neodpověděla a ani se nezabývala pentlemi. Rozcupovala nedočkavě balicí papír a zůstala s otevřenou pusou koukat na saténový komplet. Rozložila ho po posteli a s potěšením přejela prsty po látce. To stejné provedla i s druhým balíčkem.
„Teda to je nádhera,“ pochválila můj výběr nadšeně. „Tak proto ses mi hrabal ve věcech? A já nána ti ještě vynadala.“
„Stalo se, nech to plavat. Který si vybereš?“ zajímalo mě. Chvíli přemýšlela a prohlížela si jednotlivé kousky a potom se rozhodla:
„To žlutý bude líp vypadat na opálené kůži a to teď v zimě nehrozí. Takže si vezmu to modré.“

Když už jsme měli nachystanou střídmou večeři, prostřený stůl se zapálenými svíčkami, tak jsme zjistili, že nemáme žádné šampaňské. Dal bych sice ruku do ohně za to, že jsme jednu flašku v lednici měli, ale nebyla tam. Můj návrh, že si vystačíme s pivem, rázně zavrhla a vyhnala mě do marketu za rohem. Nejspíš jsem překonal světový rekord ve sprintu s láhví šampusu. Připadal jsem si jako Bolt se štafetovým kolíkem. V důsledku toho jsem se i docela zpotil, takže jsem byl znovu vykázán do koupelny.
Hladce oholen, učesán a vykoupán jsem přešel do kuchyně. Daniela seděla u stolu a trpělivě na mě čekala. Tmu kuchyně prozařovaly jen mihotavé plaménky několika zapálených svíček. Oblečená byla pouze v nově darovaném prádélku. Ohromeně jsem polknul a zíral na ní.
„Lásko, vypadáš neskutečně sexy,“ ocenil jsem její vzhled.
„Děkuju,“ špitla a zapýřila se jako mladá holčina.

Popravdě ani nevím, co jsem jedl, protože jsem před sebou viděl jen její božské tělo, když se točila okolo stolu při servírování. Nohy v silonkách, zadek vykukující z tang a prsa nadmutá v košíčcích podprsenky. Po večeři jsem jí konečně sevřel v náruči a chtěl odnést do ložnice. Vysmekla se a vzala do ruky mobil.
„Vyfotíš mě?“ požádala a dráždivě se mi nastavila v několika smyslných pózách.

Několikrát jsem jí vycvaknul, ale toužil jsem po něčem jiném. Odložil jsem telefon a znovu jí vzal do náruče. Drapla mobil a po cestě si s ním hrála. Nohou jsem rozevřel přivřené dveře do ložnice a přešel k posteli. I tady hořelo několik dalších svící. Opravdu si dala záležet na romantické atmosféře.
Nedočkavě a chtivě jsem bloudil rukama po celém těle, ale stále mě to svádělo prozkoumat to, na co jsem se celou dobu těšil. Prsty jsem několikrát přejel po chladivé látce kalhotek, až jsem se konečně osmělil a zasunul špičky prstů kousek pod ně. Pod bříšky jsem ucítil hebký porost. Posunul jsem ruku až ke kundičce a chloupky se ztratily, což mě zaskočilo. Sázel jsem jeden polibek za druhým na její břicho a pomalu se ústy sunul dolů. Uchopil jsem kalhotky a stáhl je. Překvapeně jsem zíral na chlupaté srdíčko na podbřišku.

Celou dobu mě nejspíš pozorně sledovala a teď s obavou tiše šeptla:
„Líbí se ti?“
„Ano, moc,“ vydechl jsem nadšeně a zasypával polibky jak srdíčko, tak i kundičku pod ním.
„To jsem ráda. K tomuhle mě přemluvila Lucie, když mi dělala vlasy,“ vysvětlila mi, čí to byl nápad.
„Takže tohle jste probíraly včera nad vínem?“ vyzvídal jsem a posunul se k ní, abych jí viděl do obličeje.
„No jo, dodávala mi trošku odvahu,“ zasmála se nervózně a rozepínala mi košili. Když už jsme byli v tom svlékání, tak jsem si vleže sundal i kalhoty a trenýrky. Nalehla na mě do polohy 69 a ten chlupatý dárek mi nastrčila na hraní. Zatímco já se věnoval její vlhké mušličce, růžovým závojíčkům a citlivému poštěváčku,  ona si hrála s mým šourkem a jako kámen tvrdým ptákem.

Stíny vrhané plameny svíček se divoce zamihotaly v náhlém poryvu průvanu, ale hned se ustálily. Daniela se narovnala a opřela rukama o můj hrudník. Zatlačila mi tak hlavu svým klínem do polštářů. Sevřel jsem do rukou její půlky a maličko jí přizvedl, abych mohl pokračovat v lízání vzrušené lasturky a taky se nadechnout. Ucítil jsem teplý dech na vztyčeném údu a hned na to mazlivý dotek jazyka na žaludu.

Užíval jsem si dráždění, když v tom mi hlavou probleskla myšlenka, po které jsem úplně strnul. Ruce Daniely se mi stále opíraly o hruď a jazýček mi přitom přejel od koulí směrem nahoru a pošimral mě na uzdičce. Krve by se ve mně nedořezal, jak jsem se lekl. Zabral jsem rukama za sevřený zadek a shodil Danielu ze sebe do postele. Mezi nohama mi ležela další žena a polekaná mou prudkou reakcí na mě upírala svůj pohled.

„To je Lucie,“ představila pihatou zrzku Daniela s nejistotou ve hlase, jak zareaguji. Padl jsem na záda a hlasitě se rozchechtal.
„Teda Dany, ty si pěkná potvora. Takhle to na mě upéct,“ durdil jsem se naoko, když mě přešel záchvat smíchu. Nadzvedl jsem se a natáhl k zrzečce ruku:
„Tak ahoj Lucko, já jsem Bob.“
Uchopila nabízenou pravici:
„Ahoj. Tohle jsem vlastně spískala celé já. Daniela mi totiž nejdřív vyprávěla o tom, že píšeš povídky. Potom se svěřila, že si nechává narůst chloupky. Navrhla jsem, že jí je k tomu Valentýnu upravím do srdíčka. A při víně na kuráž nakonec došlo i na vaše fantazie. Už delší dobu mě taky lákalo zkusit trojku a tak jsem do Daniely hučela a toho vína jsme vypily trochu víc.“
Pusa jí jela jako namazaný kolovrátek. Zvedla se a já znovu zůstal překvapeně koukat.
„To prádélko odněkud znám!“ pohlédl jsem z jedné ženy na druhou.
„Myslela jsem si, že by tě to mohlo potěšit. Nevadí ti to?“ ozvala se Daniela.
„Nevadí, vypadá v něm stejně krásně jako ty v tom druhém,“ polichotil jsem oběma. „A ani nemusí být opálená.“
„Je mi to trošku velké. Nemám co nacpat do podprsenky a kalhotky jsou mi volnější, ale něco takového bych si taky ráda pořídila,“ spustila znovu Lucka a popotahovala si volný top.
„Kdy jsi jí to prádlo vlastně dala?“ zeptal jsem se manželky.
„Napadlo mě to hned, když jsem ty balíčky rozbalila. Jak jsi chtěl, abych si to oblékla na večer. Proto jsem tě vyhnala pro ten šampus,“ vysvětlila mi.
„Ty si fakt intrikánka. Já tušil, že jsme jedno šáňo museli někde mít.“

Zatímco jsme si povídali,  Lucie se láskyplně věnovala mému, poněkud ochablému ohonu. Její pihatý obličejík se na mě celou dobu spokojeně usmíval a celá hlava se kývala nahoru dolů, jak mě kouřila. Daniela se k ní přidala a majetnicky jí uzmula péro. Několikrát zakývala hlavou a velkoryse ho předala zpět roztoužené zrzce.
„Tak co, líbí se ti to?“ zeptala se mě celá zvědavá.
Co jsem asi mohl v tuhle chvíli odpovědět? Jen jsem spokojeně zamručel a přikývl hlavou. Ležel jsem na zádech, jak nějaký paša a dvě hladové pusinky mi olizovaly klacek.
„Slíbil si, že o mě napíšeš povídku,“ těžila ze situace a hrála si se šourkem.
„Neslíbil,“ vzdechl jsem. „Ale napíšu. A klidně i o Lucii, když bude chtít,“ sliboval jsem modré z nebe, jen aby pokračovaly.

Zrzka pilně kouřila a upírala na mě jiskřivý pohled zelených očí. Její kývání hlavou jsem mohl brát jako němý souhlas. Její jazýček byl mrštný nejen při mluvení. Vrhly se na mě jako dvě hladové šelmy. Chvílemi jsem nevěděl kam sáhnout a co polaskat dřív. Svou přízeň jsem se snažil poctivě věnovat oběma, aby se žádná necítila odstrčená, ale přece jen mě to více táhlo k prozkoumávání těla Lucie.

Všiml jsem si, že se zpočátku mazlily spíš se mnou než mezi sebou. Pár nejistých a ostýchavých doteků proběhlo, ale přirozenější pro obě bylo laskání mého těla. Jak padaly zábrany vlivem vzrušení, tak se postupně osmělovaly. Díky přítomnosti Lucie jsem byl vzrušený víc než obvykle. Svůj brzký vrchol jsem zakončil ozdobením chlupatého srdíčka pořádnou záplavou spermií.  V tu chvíli jsem byl nepoužitelný a po mé žádosti, že potřebuji chvilku oddech, došlo konečně i na lesbickou 69. Počáteční nesmělé a váhavé osahávání přešlo ve vášnivou vichřici, kdy ruce a jazyky nevynechaly jedinou možnost prozkoumat a polaskat každý kousek těla té druhé.

Vzpamatoval jsem se i díky tomu celkem rychle. Ležely na boku, zamotané do sebe a já si vybíral, kam zrovna zasunu svůj ohon. Přesouval jsem se od jedné kundičky ke druhé a porovnával rozdíly. Vychutnával si těsnost Lucie i pulsující stahy mé ženy. Čas v tu chvíli pro nás přestal existovat. Nakonec jsem si vybral pro své další vyvrcholení Luciino poprsí. Košíčky měla volnější, ale mě přesto vzrušovalo. Zasunul jsem péro pod látku podprsenky mezi prsa a přirážel. Daniela pozorně sledovala projíždějící ohon a tvrdě si honila poštěváček. Lucka sevřela prsa rukama k sobě a několikrát si mezi ně plivla, aby tuhý had mezi jejími ňadry lépe klouzal. Moje kobra si to nenechala líbit a plivance jí mnohonásobně vrátila. Stříkal jsem jak uražený hydrant a zacákal pihatou tvář a krk bohatou nadílkou. Daniela si smáčela v nastříkané mrdce prsty a pak s nimi pokračovala v masturbování až k orgasmu. Svalil jsem se vyčerpaný mezi obě ženy a přivinul si je k sobě.

Počet zobrazení: 49

Autor

Navigace v seriálu<< Autorova múza 01Autorova múza 03 >>
5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trysky

Taková manželka je snad snem každého muže. Sex kdykoli a ještě plní každé přání…

Martin

Moc hezky napsané pokračování . Částečně se těším , ale jsem i zvědavý na další vývoj povídky . Jen u té rezavé kadeřnice Lucie není napsáno zda platí “ Čím rezavější střecha , tím vhlčí sklep “ 😀 Mít tak vstřícnou manželku , která manžela obdaruje tak hezkým dárkem je radost

Shock

s těma hvězdičkama s tebou souhlasím. U vícedílných povídek taky nevím jestli mám psát dál, nebo to nechat. Na komentáře už jsem rezignoval.

Martin

Rozhodně piš dál , byť Ti to ohodnotí málokdo . Toto je zde dlouhodobá slabost . Promiň , ale na hvězdičky také nesazej . Protože , je zde pár jednoduchých jedinců kteří si řeknou “ Čte se to dobře a má to i děj , ale dám mu hvězdičky dvě nebo tři ať si o sobě moc nemyslí “ Takže na tom budeš stejně jako s komentářem . Tak ať tě múza neopouští abys měl pořád o čem psát 😉

Shock

souhlasím alespoň s hvězdičkama (komentáře už ani neřeším). Jinak člověk neví, jestli má u vícedílných povídekvlastně psát dál….

childe

Jelikož Valentýna neslavíme jde toto trochu mimo mě.

Junior

Výborné pokračování. Manželka ho pěkně napínala a nakonec mu přivedla i kadeřnici do trojky o které jen fantazíroval. Takováhle manželka je asi jen v povídkách.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x