Červené plavky

Počet zobrazení: 98

Na ní by se jelo do pekla! – ohodnotil jsem uznale mladé děvče stojící na autobusové zastávce jednoho malého městečka. Měla na sobě letní šaty pod kterými prosvítaly červené bikiny. Stejně jako býkovi, když zatřepete před očima muletou, tak i pro mě od této chvíle existovala jenom ona. Světle hnědé rovné vlasy jí padaly až k lopatkám. V půli stehen končil lem šatů a dál se člověk mohl kochat vzorně oholenýma dívčíma nohama, které končily ve světle hnědých sandálech. Těchto asi 165 centimetrů krásy schovávalo své oči za tmavými slunečními brýlemi, které držely na roztomile malém nosíku. Do úst si strkala dámskou cigaretu a potahovala z ní. Prsa měla ke své štíhlé postavě tak akorát. Krásné dvojčičky… sliboval pod šaty horní díl plavek.

Přešla na druhou stranu zastávky zkontrolovat odjezd autobusu a pak se vrátila zpět na své původní místo. Jen dvakrát se přede mnou prošla a mě to stačilo k tomu, abych si odřel rohovky o její pozadí. Spodní díl plavek byl takzvaný T – back. Ten její krásnou prdelku nezakrýval. Naopak volal – podívej, co tady mám…

„Hm… co tady taková kočička dělala,“ napadlo mě… Třeba tu byla u svého přítele, který tu bydlí s rodiči a na zahradě u baráku mají bazén. Po očku pozoruji tu stojící krásu a představuji si, jak se vítá se svým klukem malou pusou. (Chlapec si netroufne vystřihnout na přivítanou něco vášnivějšího, protože se určitě rodiče dívají…)
Nejprve splní krátkou společenskou povinnost a přivítá se s budoucí (?) tchyní a tchánem a pak již mladí kráčí osvěžit svá těla do zahradního bazénu. Děvče stahuje v předsíni ze sebe šaty. Skoro tchán (budeme mu říkat Pepa) to nenápadně sleduje a polkne, když se na svět vyloupne to mladé tělíčko v červených bikinách. (Jo, jo… mládí a červená barva je vražedná kombinace pro starší pány.) Hned by si to se synem vyměnil, jenže nemůže (je starý – málo hezký, skoro vůbec – ženatý, se závazky…). Ví, že maximálně může utřít z koutku mlsnou slinu a jít do patra , kde se dá z ložnice nenápadně pozorovat dění u bazénu. Vidí skoro snachu, kterak noří své tělo do vody a užívá si vodního osvěžení v těchhle příšerných vedrech.

Přichází její přítel a požádá jej o sluneční brýle. S díky si je nasadí. Mladík vstupuje do bazénu a ona si všimne, že v patře za záclonou někdo stojí. Neví kdo, ale tuší… Vida, tatíkovi se líbím, no počkej… U bazénu je stolek s pitím. Postaví se. Otočí se zády k oknu a natáhne se pro sklenici s domácí limonádou. Pepův klacek bleskově reaguje na vystavené pozadí. Panebože, ty mi dáváš, proletí mu hlavou. Jeho zvedající se chloubu začala třít něčí ruka.

„Chtěl bys jí ošukat, co?“ slyšel za zády šeptat manželku. Na zádech cítil nahé prsy. „Víš, drahý, že máš smůlu? Vyškrábala bych vám oči… v tom lepším případě… A jen tak mimochodem… ty bys snad synovi vojel jeho holku? Co ovšem vojet můžeš, a to hned, je moje kundička. Jenže – to je starý, to už znám – že?“
Pustila manželův penis. Objala jej oběma rukama a rozvázala uzel na bermudách. Stáhla mu je, chytla osvobozeného ptáčka pravačkou a zeptala se:
„Povídej a přeháněj, cukrouši, co bys s ní dělal?“ a lehce přitom masírovala mužovo nádobíčko.
„Ochutnal jazykem to mladé tělíčko.“
„To by se jí určitě líbilo. V tom jsi velmistr. A co bys dělal pak, až by ji tvůj jazyk přivedl k orgasmu?“
„Strčil bych jí péro před obličej a řekl – oplať mi to!“ Zkušená ruka manželčina jezdila po celém a hlavně už tvrdém penisu, kterému to dělalo evidentně dobře.
„Myslíš, že je  dobrá kuřačka?“
„Netuším, ale rozhodně tak dobrá jako ty nebude.“
„Děkuji, drahý. To si žádá odměnu.“
Natočila si chotě tak, aby dobře viděl na bazén. Poklekla a strčila si to mírně nadměrečné nářadí do úst.

Mladé děvče sedící v bazénu si nechává hladit stehno. Dokonce mírně roztáhla nohy, aby přítel mohl přes plavky přejíždět po její kočičce. Přes brýle sledovala pohyb za oknem v patře. Viděla dvě postavy. Teď si navíc jedna klekala a přitom zavadila o záclonu. To je hustý, ona mu ho kouří… a zvědavost ji zvedla s tím, že se jde vyčůrat. Osušila se a vešla do baráku. Opatrně stoupala do patra a nechala se navádět tichým hekáním. Dveře do ložnice byly otevřené dokořán. Na koberci byl odhozený vršek dámských plavek. Naskytl se jí pohled na orální akci manželského páru. Schovala se za futro, aby je nerušila.

„Pojď, miláčku, já tě opíchám.“
„Mě?“ zeptala se žena udiveně, „nechceš ho spíš zasunout do té mladé?“
„Vidíš ji tu snad někde? A navíc nechci přijít o svůj zrak… Paměť mi zatím slouží.“
„Sedni si na postel, drahý!“
Přisedla k němu a opět chytla jeho trčící úd do ruky.
„Představ si, že by se najednou synova přítelkyně objevila ve dveřích. Viděla by, jak ti ho honím. Co myslíš, že by se stalo? Utekla by? Divila by se? Vzrušovalo by ji to?“
„Myslím, že by zůstala stát a dívala se.“
„Co bys dělal?“
„Nechal bych tě, abys mi ho honila a díval se jí do očí.“
„A pak?“
„Věřím, že by z nich vyzařoval chtíč. Sundal bych tvou ruku z mého ptáka a nechal ji, aby se na něj dívala. Pak bych vstal a pomalu šel k ní. Zastavil se těsně před ní. Dívali bychom se do očí. Pak bych ji políbil, pohladil po vlasech a zbavil vršku plavek. Její prsa by se vystavila našim pohledům. Pohladil bych je. Pohrál si s bradavkami. Zbavil ji spodku bikin, přitiskl se k ní a při líbání hladil její zadeček.“
„Chceš mi říct, že ten můj nestojí za nic?“ zeptala se na oko naštvaně manželka a bolestivě stiskla ptáka svého muže.
„To jsem v žádném případě nechtěl. Rozuměj ale… Je to něco nového.“

Pustila jeho péro. Postavila se před něho a zeptala se:
„Takže tahle dírka, která ti dělá tak dobře,“ a zajela si rukou do plavek, „už není pro tebe nic nového? A pán by chtěl změnu, jo? Tak se podívejte, pane. Tahle dírka,“ a stáhla si rychle plavky, “je ještě dostatečně výkonná na to, aby tohoto stárnoucího a mlsného pinďoura vyždímala tak, že se z toho týden nepostaví!“

Mladý muž začal postrádat svojí přítelkyni a vydal se jí hledat. Spatřil ji, jak stojí opřená o zeď vedle dveří do ložnice rodičů s rukou v bikinách a se zavřenýma očima. Z ložnice se ozývaly hlasy. Potichu stoupal po schodech, aby přítelkyni nevyrušil.
„Tak, miláčku, teď mě za trest tuhle známou pičku vylížeš,“ slyšel, když se dostal na předposlední schod. Pomalu si klekl a po čtyřech dolezl k přítelkyni. Ta se kousala do rtu, aby nevydala při své masturbaci ani hlásku.
„Ano, ty můj Helmutku, rozjeď ten svůj jazykový koncert, až do mého bezvědomí.“

Syn se nestačil divit, jaká že to slova vycházela z úst jeho rodičky. Využil toho, že červené bikiny byly díky zastrčené ruce oddáleny od těla, zastrčil velice opatrně do mezer své prsty a zatáhl.
Staly se tři věci.

Poprvé spatřil pohlaví jeho milé a hned se zasunutým prstem ve vagíně.
Prudce stažené bikiny vyvolaly u jejich majitelky hlasitě projevený úlek.
A samozřejmě, že z pokoje vyšli nazí rodiče podívat se na to, co se děje na chodbě.
Syn nevěděl, na co má koukat dřív, zda na prstící se přítelkyni, nebo nahou matku. Skoro snacha zase fascinovaně sledovala stojící Pepův ocas.
„A to se podívejme… Mládež nás špehuje,“ zareagovala na vzniklou situaci starší z žen. Ta mladší zatím vyndala prst, který ji dělal dobře a chtěla si rychle natáhnout spodek plavek.

„To je zbytečná práce,“ zarazil ji starší z obou mužů. „Vidím, že se ti líbí můj penis, tak se s ním děvče seznam,“ a nechal si mladou rukou ptáka obejmout. Nejdřív to bylo o velkém ostychu, ale vzhledem k tomu, že Pepa její ruku přidržoval, začala se s jeho těšitelem seznamovat.
„Přejdeme do ložnice, ne?“ nadhodila matka.
„Co to děláš?“ vyjel mladík na svou přítelkyni.
„Co by? Slyšels, ne? Seznamuju se.“
„To je přece můj táta!“
„Ano, máš pravdu… jenže je to taky majitel pěkného penisu. Takový jsem ještě nedržela.“
„Chováš se jako děvka!“
„Synu, kroť své výrazy! Vždyť se tak moc nestalo. To by mělo vadit hlavně mně, že péro jejího manžela drží mladé děvče.“
„Mami, to si děláš prdel!“
„Nedělám.“
„To mi chceš říct, že si užijete s mojí přítelkyní a mě milostivě dovolíte na to koukat?“

Manželé se po sobě podívali a oba současně pronesli:
„ To není vůbec špatný nápad.“
„Jestli s nimi půjdeš do ložnice, tak je mezi námi konec!“

Manželé se obrátili na dívku s otázkou v očích. Ta se podívala nejprve na ně. Pak na svého šokovaného přítele a udělala z něj bývalého, protože bez jediného slova zamířila do ložnice. V jedné ruce péro, ve druhé měla ruku paní domu. Díky staženým plavkám ke kotníkům šla k manželské posteli krokem gejši.

V autobusu si děvče sedlo několik sedadel za mě. Viděl jsem ji ještě jednou při vystupování. Vyšla ze dveří o dva cestující později. Vydala se na opačnou stranu než já. Přes šaty prosvítaly červené plavky, které přitahovaly můj pohled jako muleta býka. Bohužel nikdy neprozkoumám, co ukrývala pod nimi. Mohu se utěšovat tím, že ji ještě někdy spatřím, kterak stojí na zastávce po prožité vášni s rodiči jejího bývalého přítele…

A nebo se už nikdy nepotkáme, protože červená rozpaluje představivost a všechno bylo úplně jinak…

Počet zobrazení: 98

Autor

5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bigbizz

Čekal jsem všechno, ale tohle fakt ne. Moc krásná a velmi dobře napsaná povídka. Děkuji.

bert9k

Souhlas.

Shock

Bál jsem se, že to zas sklouzne do „každý s každým“, ale tohle je super sepsané – bylo to tak, nebo nebylo…. kdo ví.

Bob Romil

Supr nápad a zpracování. Tak jako červená působí na býka, tak překvapivý děj působil na mě. Nedalo se odtrhnout a najednou byl konec.

Šmajda

Zblbej z ostatních povídek, čekal jsem zapojení všech v okruhu 500 m. Povídka příjemně překvapila ;-).

Martin

Krásná fantazie . Hezký příběh doplněný jemným sexem , který se naštěstí nezvrtl v grupáč .

6
0
Would love your thoughts, please comment.x