Moničiny příběhy 01 – Veronika

Toto je 1 díl z 11 v seriálu Moničiny příběhy
Počet zobrazení: 93

Moničiny příběhy

Díl první – Veronika

Jmenuji se Monika, je mi 26 let a právě prožívám nejhorší období svého života. Minulý týden se se mnou, po 5 letech vztahu, rozešel můj přítel. No, rozešel, to není úplně správné slovo. Prostě mě opustil, odkopl kvůli jedné, o 4 roky mladší potvoře. Jsem v depresi, naštvaná, smutná, možná i trochu zoufalá. Týden jsem strávila o samotě, až v pátek večer se podařilo kamarádce Lence mě vytáhnout z mého doupěte ven a pokusit se mě přivést na jiné myšlenky. Po pár deci vína a z její strany výborně vedeném pokecu, se ji to i podařilo. Konečně jsem po týdnu přestala myslet na svého ex.

Jé! Ahoj Lenko! Máš se?“
Z ničeho nic se u našeho stolu objevila nějaká Lenčina kamarádka. Já ji neznala. Chvíli se s Lenkou jen tak bavila. „Můžu si přisednout?“ Na odpověď ani nečekala a už seděla. „Ahoj, my se neznáme, já jsem Verča.“
Monika se na mě tázavě podívala. Asi jsem nebyla úplně nadšená z větší společnosti, ale nakonec jsem kývla na znamení souhlasu. Lenka okamžitě změnila téma hovoru. Verča se nakonec ukázala jako pohodová holka a zůstala s námi celý večer.

Bohužel toto město není asi dostatečně velké. Na baru jsem zahlédla svého ex s tou jeho nádherou. Má nálada šla rapidně dolů. Vzhledem k Verčině přítomnosti jsem se však snažila na sobě nedat nic znát. Když jsem je o pár minut později zahlídla ten páreček natřásat a muchlat se na parketě, tak jsem se neudržela a oči se mi zalily slzami. Monika taktně naznačila Verči, co se stalo. Chvíli mě obě utěšovaly. Když jsem se uklidnila, tak Verča vstala.
„To tomu blbečkovi jen tak nedarujeme! Nechceš tu přece sedět jako chudinka a nechat ho vyhrát, že ne?“

Opět nečekala na odpověď a odešla. Rozhlédla se po klubu a zamířila k jednomu ze stolů. Za chvíli byla zpět a společně s ní přišel sympatický, urostlý kluk.
„A pořádně to rozjeďte, ať ten blbeček vidí, že nejsi žádná chudinka!“
Tančit se mi sice moc nechtělo, ale ten kluk evidentně věděl, o co jde. Navíc jsem opravdu před ním nechtěla vypadat jako odkopnutá, zoufalá chudinka. Mirek se sice snažil, ale nebylo to úplně ono, což jsme oba vycítili. Přece jen jsem nebyla připravená, se tu tulit k cizímu chlapovi. Zabalili jsme to a pomalu odcházeli z parketu. Najednou se proti nám objevila Verča.

To teda ne! Jdeme zpátky!“ Chytla mě za ruku a vedla mě zpět na parket. „Nemáš doufám problém s líbáním se s holkou?“
Než jsem se vzpamatovala, už jsme spolu ploužily po parketu a Verčina ruka mě hladila po zadečku. Kousek od nás jsem zahlédla Martina s Adélou. Také nás vidí a dokonce si myslím, že nás Martin i sleduje. Dostali jsme se ještě blíž, Verča se ke mně přitiskla ještě těsněji a začala mě vášnivě líbat. Koutkem očka jsem zahlédla, že přestali tančit. Oplácela jsem Verči její polibky a automaticky ji začala hladit po těle. Přestože Martin už z parketu a možná i klubu zmizel, tak jsme s Verčou setrvaly v objetí ještě další ploužák.

Úkol byl splněn a mně začala pozvolna docházet situace, ve které se nacházím. Na holky jsem nikdy nebyla, s žádnou nikdy nic neměla a v podstatě mě to ani nelákalo. Toto byl vlastně můj nejvíce erotický zážitek s osobou stejného pohlaví. Oddělala jsem ruce z jejího zadečku a odtáhla svá ústa a tělo.
„Prosím, nepůjdeme si už sednout?“
Bohužel mezi tím zmizela na parket i Lenka. Seděly jsme samy a nastalo trapné ticho. Verča vypadala trochu naštvaně.
„Děkuji,“ prolomila jsem ticho.
„Není zač.“
„Promiň za ten konec, ale….“ Hledala jsem správná slova. Verča se naštěstí chytla a opět se rozkecala.
„Ok, neomlouvej se. Vím, jak se cítíš, před rokem jsem řešila to stejné.“

Verča se rozpovídala. Začala Monice vyprávět, jak se nakonec vykašlala na chlapy, nebo spíše na dlouhodobé vztahy s nimi a začala si užívat života a hlavně sexu, ve všech možných podobách. Přitom začala Moniku hladit po ruce. Ta se chytla a toto téma ji začalo velice zajímat a možná i vzrušovat. Verča velice ochotně vyprávěla dál. O tom, kolik má kamarádů na sex, jak ráda experimentuje a co vše zažila. Na závěr svého vyprávění si úmyslně ponechala vyprávění o svých kamarádkách a lesbickém sexu.

Při tomto vyprávění si přisedla blíže k Monice a občas ji pohladila. Začala Moniku líbat a hladit. Ta se tomu postupně přestala bránit a vše Verči oplácela. Ta si dodala odvahy a začala Moniku hladit nejdřív po kolínku a pak po stehně směřovala stále výše. Reakce Moniky byla pozitivní. Zlehka roztahovala nohy a pouštěla Verču stále více pod svou sukni, až se Verča dotkla Moničiných kalhotek. Ke svému potěšení zjistila, že jsou vlhké.
„Chceš to se mnou zkusit?“ pošeptala Monice do ouška. „Ano, chci!“

Bydlela jsem sice nedaleko, ale přesto byla cesta dost dlouhá na to, aby ze mne pozvolna opadalo vzrušení, přestože se Verča snažila udržovat mě vzrušenou. Při vstupu do domu jsem dokonce zaváhala, zda je to dobrý nápad. Verča to vycítila a přešla do ofenzivy. Přitiskla mě na domovní dveře, začala mě vášnivě líbat a hladit po těle. To už jsem věděla, že to chci. Užívala jsem si každý její dotyk. Rychle jsme se přesunuly do mého bytu.
Ještě za námi ani nezaklaply dveře bytu a já byla opět přitisknuta na stěnu a vášnivě od Verči líbána. Její ruka se už nespokojila jen s hlazením, ale začala se mi dobývat do výstřihu a pod sukni. Velice rychle jsem tam stála jen ve spodním prádle. I to však začalo Verči překážet a její ruka mi rejdila v  kalhotkách. Z podprsenky mi vysvobodila jedno ňadro a začala dráždit ztuhlou bradavku jazýčkem. Užívala jsem si to, akorát mi přišlo trochu divné, že já jsem skoro nahá a ona stále oblečená. Chytla jsem ji za ruku a odvedla do ložnice.

Tam jsem převzala iniciativu a začala ji svlékat. Když jsme byly obě jen v prádle, tak jsme se posadily na postel. Líbaly jsme se a hladily. Verča byla opět samozřejmě ta aktivnější, takže jsem velice záhy přišla o podprsenku. Seděla jsem v polozáklonu, hladila Verču po zádech, zadečku a nesměle se občas dotkla její podprsenky. Zato moje společnice už byla mnohem dále. Ústy si pohrávala s mými bradavkami a rukou mě pomalu začínala prstit pod kalhotkami. Byla velice šikovná a mé tělo to dávalo jasně najevo.

Verča pochopila, že je čas zvolnit. Vyndala ruku z mých kalhotek a změnou pozice naznačila, že i já bych si mohla pohrát s ní. Poprvé v životě jsem svlékala jiné ženě podprsenku a hladila nahá ňadra. Nebylo mi to však vůbec proti srsti, ba dokonce to bylo velice příjemné a vzrušující. Osmělovala jsem se víc a víc. Místo na ústech jsem ji začala líbat na krku a později i ňadrech a samotných bradavkách. Rukou jsem ji hladila na stehnech a přes kalhotky, cítila na nich mokrý flek. Něco mi však bránilo vsunout ruku pod ně. Verča si chvíli užívala toto mé panenské hraní.
„Svlékni mi kalhotky!“ sladce zašeptala a posunula se dál na postel, abych k nim měla snadný přístup. Zcela automaticky jsem uchopila lem kalhotek a stáhla je Verči ke kotníkům.

Nevím, co jsem očekávala, ale pohled na vlhký, roztažený klín jiné ženy, mě vyvedl z míry. Už vůbec jsem si nedovedla představit, že bych se jí tam měla nějak dotýkat, dráždit jí, nebo dokonce orálně uspokojovat.

Veronika opět velice rychle pochopila vzniklou situaci. Pohled na strnulou Moniku ji trochu zklamal, protože očekávala minimálně její jemné doteky a hlazení na těch nejintimnějších místech. Rozhodně však neměla v plánu takto skončit. Chtěla si dnes pořádně užít. A to jak drážděním své kundičky, tak hrou s jiným sexy dívčím tělem. Využila své pozice, roztáhla nohy a sama se začala prstíky dráždit na kundičce, zatímco druhou rukou si masírovala bradavky. Monika seděla na okraji postele a Verču pozorovala. Nic nedělala, nic neříkala, jen se dívala. Její pohled byl upřen přímo do klína Verči. Ta zase při své masturbaci pozorovala Moniku. Pohled na skoro nahou, téměř neznámou holku, která ji takto zaujatě pozoruje při jejich hrátkách, ji velice vzrušoval. Verča se takto přivedla až k vrcholu. Velice ji potěšilo, že se Monika na závěr jejího představení také začala hladit. Jakmile se trošku rozdýchala, přesunula se k Monice a začala ji líbat a hladit. Monika jí něžnosti oplácela. Verča pohlazením Moničiných vzrušených bradavek a mokrého rozkroku nenápadně zjistila míru Moničina vzrušení. Zlehka ji položila na postel, uchopila okraj vlhkých kalhotek a svlékla je.
„Uvolni se a užívej si to! Bude se ti to líbit!“

Jazýčkem okamžitě směřovala k její hladké, sladké broskvičce a přitom ji hladila po celém těle. Verča díky své zkušenosti udržovala Moniku několik minut na maximální míře vzrušení a následně ji dopřála jeden z nejlepších orgasmů jejího života.
Bohužel, s odeznívajícím orgasmem zmizelo i Moničino vzrušení a začal u ní převládat jistý ostych, stud a zmatenost. Monika se zabalila do deky, sedla si na postel a dívala se do neznáma. Verča ji políbila na čelo, oblékla se, rozloučila a zmizela z jejího bytu.

Po Verčině odchodu jsem si dala horkou vanu a přemýšlela nad vším, co se dnes večer stalo. Byla jsem plná rozporuplných pocitů. Večer s Verčou se mi moc líbil. Musím přiznat, že hlavně orgasmus, ke kterému mě přivedla. Na druhou stranu se mi sex s dívkou příčil, hlavně představa lízání a uspokojování cizí kundy. Přesto jsem při těchto myšlenkách cítila známé šimrání v podbřišku. Raději jsem se přesunula do postele a snažila se usnout. Ovšem, nešlo mi to. Hlavou se mi honily představy z Verčina vyprávění o jejím současném životě, který je plný sexu. I když se to těžce přiznává, mnohé, pro mne zatím nepoznané věci, bych si najednou ráda vyzkoušela. Je to tak lákavé…..

Počet zobrazení: 93

Autor

Navigace v seriáluMoničiny příběhy 02 – Panic >>
4.4 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x