Rodinné vztahy 17

Toto je 17 díl z 26 v seriálu Rodinné vztahy

Šárka se osamoceně převalovala v posteli a snažila se znovu usnout. Teprve před chvílí se jí podařilo přimět Petra k odchodu na brigádu, kterou mu zařídil Jakub. Moc se mu tam nechtělo a Šárce dalo dost práce mu vysvětlit, že do zaměstnání se chodit musí. Správně odhalila i příčinu jeho nechuti.
„Neblbni, že spolu něco děláte, když spolu blbneme, přece neznamená, že se mu budeš vyhýbat. To bych se já musela Lence vyhýbat do konce života…“

Teď zůstala sama doma a začínala toho litovat. Rodiče byli v práci a ona si mohla s Petrem užít nerušený sex ve dvou, což se jim v poslední době nedařilo. Po návratu z Německa byli oba rodiče více než chladní a tvrdým způsobem zamezili sourozencům intimní chvilky.
Jak tak ležela v posteli, vybavily se jí vzpomínky na mládí. Masturbovala už od základní školy a nejlepší vždy bylo, když zůstala sama doma. Vždycky ji vzrušovalo chodit doma úplně nahá, dělat přitom úplně běžné věci, a potom, když byla vzrušená na nejvyšší míru, si to dokázala udělat jakýmkoli způsobem, občas i mnohdy vynalézavým.
Po chvilce vzpomínek nevydržela a přešla do ložnice. Postavila se před velké zrcadlo a úsporným pohybem ze sebe stáhla noční košilku. Pozorovala svůj nahý odraz v zrcadle a stejně jako dříve ji její vlastní nahota vzrušila. Nedokázala si vybavit, kolikrát tady už takhle stála v očekávání následující masturbace. Tenkrát se vždy bála, že se rodiče vrátí domů a přistihnou ji.
„Dneska by mi to vůbec nevadilo,“ napadlo ji. „Třeba by pak změnili názor.“
Dlaní si přejela chloupky v rozkroku, nakonec ale odolala touze pohrát si s kundičkou hned a odešla se místo toho nasnídat. Stále úplně nahá se rozvalila s rohlíkem na gauči a pustila si televizi.
„Nevíš, kde jsem si nechal ten poslední projekt?“ vyrušil ji ze sledování seriálu otec, který se objevil ve dveřích.
„Myslím, že jsem ho viděla na stole v kuchyni,“ utrousila koutkem úst Šárka a dál se věnovala snídani.
Pavel prošel pokojem, aniž by dal jakýmkoli způsobem najevo, že si všiml její nahoty. Rychle vzal hledané dokumenty a zmizel pryč z bytu. Hned za dveřmi se však musel zastavit a zhluboka vydechnout.
„To mi snad dělá naschvál. Snažím se hrát zodpovědného rodiče a ona se tam pak rozvaluje úplně nahatá.“

Bojoval s touhou vrátit se domů a možná by i podlehl, kdyby mu nezazvonil v kapse mobil.
„Našel jsi to?“ uslyšel hlas své manželky.
„Jo, mám to, bylo to v kuchyni,“ uklidnil ji.
„A jinak v pohodě?“ vyzvídala Martina. Po letech společného života Pavel věděl, na co se ptá.
„Neboj, všechno v pořádku. Sice se tam naše dcera rozvaluje nahá v obýváku a takhle snídá, ale nic se nestalo.“
„To jsi překvapil,“ konstatovala Martina stručně a možná i lehce ironicky.
„Vždyť jsme se na tom dohodli…“ bránil se Pavel a raději se nepřiznal, že před malou chvilkou bojoval s chutí vrátit se k dcerce.
„Neříkej, že se ti ani nepostavil,“ byla si jistá manželka jeho reakcí.
„To bych musel být slepý, aby to se mnou nic neudělalo. Vystavovala tam na mě nestydatě tu svou kundičku, že jsem utekl jak malý kluk.“
„Aspoň, že to přiznáš,“ odfrkla si Martina. „Tak si ho můžeš vyhonit, ať s tím nadělením nejdeš mezi lidi…“
„To myslíš jako tady? Stojím na chodbě…“ upozornil Pavel manželku na svou situaci.
„Aspoň vyzkoušíš něco novýho,“ zasmála se Martina. Bavilo ji provokovat manžela a přitom věděla, že ji nakonec poslechne.
„Ty teda umíš vymyslet věci…“ povzdechl si Pavel.
„Jen se nedělej… anebo spíš udělej,“ pobavila Martinu její slovní hříčka. „Pak mi to budeš vyprávět,“ ukončila hovor.
Pavel nerozhodně stál za dveřmi.
„Přece si ho tady nebudu honit jako nějaký puberťák?“
Jenomže tlak ztopořeného penisu jeho rozhodování urychlil. Chvějícími se prsty rozepnul poklopec a vytáhl přirození ven. Možnost přistižení ho vzrušovala více, než očekával. Rychlými tahy začal onanovat, ve snaze se co nejdříve propracovat k výstřiku. Představoval si nahou dceru, jak si o kousek dál, za zavřenými dveřmi, také hraje se svou kundičkou. Aniž by to tušil, se svou představou se přesně strefil, protože Šárka se zrovna rozhodla pohrát si sama se sebou, nic netušíc o masturbujícím otci.
Během malé chvilky tak vystříkl pořádnou dávku otcovského spermatu na dveře, smutně pozoroval stékající zbytky jeho ejakulace a vyčítal si, že se nerozhodl k návratu domů. Rychle se upravil a seběhl po schodech dolů.
Po cestě potkal sousedku, s kterou se znal pouze od vidění. Zdálo se mu, že ho pozorovala se zvláštním zaujetím, jako by tušila, co před malou chvilkou dělal před svým bytem.
To je přece nesmysl, kdyby přicházela, tak jsem ji slyšel,“ uklidňoval se při svém úprku.

Šárka si v tu chvíli spokojeně projížděla kundičku a cíleně se propracovávala k vyvrcholení. Těsně před vytouženým okamžikem ji však vyrušil zvuk domovního zvonku.
„Do hajzlu, zrovna teď…“ zasténala vztekle. Rychle si oblékla alespoň župan a šla se podívat, kdo ji vyrušuje.
„Dobrý den, paní Nováková,“ pozdravila překvapeně sousedku, s kterou se neviděla od té doby, kdy neodolala její nabídce ke společné onanii s jejím manželem. Že za to dostala peníze, nebylo důležité, pamatovala si, že v ten okamžik byla neskutečně nadržená a svolila by k čemukoli, jen aby se uspokojila.
„Doufám, že neruším,“ byla sousedka jako vždy slušná. „Napadlo mě, jestli bys k nám nechtěla zajít na návštěvu…“ řekla významně. „Manžel mluví jenom o tobě a mě napadlo, že bys třeba nebyla proti.“
„To přece ale není nutné, vždyť ještě nejste tak stará, abyste sháněla manželovi mladé holky…“ usmála se Šárka, která nikdy nepředpokládala, že by mohlo nastat pokračování příběhu, který pro ni skončil odchodem z jejich bytu.
„V důchodu ještě nejsem, ale žádná mladice také ne,“ překvapila Šárku svou otevřeností sousedka. „Musím ale přiznat, že po vaší návštěvě náš vztah ožil a nerada bych, aby to upět upadlo do starých zajetých kolejí.“
Prosebně se zadívala na dívku, stojící před ní. Ta si všimla proměny sousedky, ze šedé myšky se proměnila v sebevědomou ženu, výraznější nalíčení i nový, kratší sestřih ji omladily nejméně o deset let.
„Třeba jim ta moje mladá kundička opravdu pomohla,“ zasmála se v duchu.

Možná by Šárka odmítla, nebýt sousedky, která si náhodně všimla spermatu stékajícího po dveřích. Šárka zachytila její pohled a i ona si velmi dobře uvědomila, co to znamená.
„Jestli viděla tátu, jak odchází, tak jí musí být jasné, co tady dělal… taky si to mohl udělat doma a vyhnuli bychom se zbytečným problémům…“
Zraky obou dvou žen se setkaly, v očích té starší se zračilo pochopení. Všimla si Šárčina nahého těla, jen nedbale zahaleného v županu a došlo jí, co bylo příčinou onanie jejího otce.
„Šárko…?“ naznačila významně.
„Tak já za chvíli přijdu,“ pokrčila odevzdaně rameny Šárka. „Ale nebudeme o tom nikde mluvit, souhlasíte?“
„Je to jen mezi námi,“ ujistila ji paní Nováková. „Některé věci se nemění, třeba vám budu někdy vyprávět o svém mládí…“ dodala potichu při odchodu.
Šárka, která její slova dobře slyšela, se zachvěla.
„Ať mi neříká, že je incest tak normální… vždyť to dělá, nebo dělal, snad každý v mém okolí. Já snad tyhle věci přitahuju…“
Před návštěvou Novákových se rozhodla osprchovat. Pod proudem vody stékajícím po jejím těle, si představovala otce, jak onanuje před dveřmi.
„Doufám, že se mu to líbilo, když tady teď kvůli němu budu dělat kurvičku,“ napadlo ji jedovatě, ačkoli ji návštěva sousedů nebyla proti mysli. „Ale budu mu muset vysvětlit, že mi něco dluží…“

Před sousedovými dveřmi se na nepatrný okamžik zarazila. Najednou si nebyla jistá, jestli má opravdu zazvonit. Potom však sebrala odvahu a stiskla zvonek.
„Pojďte dál,“ otevřela dveře paní Nováková. „Už na vás čekáme,“ usmála se. „Jenom se nevyděste, manžel se už nemohl dočkat a tak nějak začal bez vás…“
Šárka jenom významně protočila oči a vešla dovnitř. V obývacím pokoji seděl napůl svlečený soused, který spokojeně žmoulal napůl ztuhlý ocas.
„To se mám jako rovnou svléct a začít tady jen tak masturbovat?“ napadlo ji vztekle.
„Jen si odložte, nemusíme nikam pospíchat,“ uklidňovala ji sousedka, která je spokojeně pozorovala.
„To jako tady bude s námi?“ uvědomovala si její přítomnost Šárka.
Přesto se však začala pomalu svlékat. Lehké letní šaty spadly na zem, následovala podprsenka i kalhotky. Zůstala stát nahá, sebevědomě vystavovala ochlupené přirození i kozičky s nalévajícími se bradavkami. S uspokojením si všimla, že sousedovo přirození začíná výrazněji tvrdnout.
Uvolněně se posadila do křesla a rukou si pohladila malá ňadra. Svým způsobem si vychutnávala pohledy upřené na její nahé tělo.
„Nebude vypadat divně, když tady s vámi zůstanu?“ zeptala se nejistě paní Nováková.
„Jestli se chcete podívat…“ usmála se souhlasně Šárka. Začínalo ji to bavit víc, než očekávala.

Prstem vjela do zvlhlého rozkroku a začala se soustředěně uspokojovat. Všimla si, jak se sousedka rozrušeně chvěje.
Vždyť jí se to možná líbí víc než jejímu manželovi,“ došlo jí vzápětí.
„Paní Nováková…“ chtěla jí nějakým způsobem naznačit, že jí není její zapojení proti mysli, když ji sousedka přerušila.
„Šárko, říkejte mi, prosím, Dano, takhle celá situace vypadá ještě divněji, než je…“ usmála se roztřeseně. Snad se tím snažila převzít iniciativu, rozjetá Šárka už však pokračovala.
„Dano, nechcete se k nám přidat?“ vyzvala ji otevřeně ke společné masturbaci.
Soused napjatě sledoval situaci, zdálo se, že ho vývoj událostí příjemně překvapil.
„Já nevím… tohle je tak… zvláštní…“ hledala slova Dana.
„Víte, co se stalo u nás doma…“ připomněla stopy otcovy onanie na dveřích. „To bylo taky zvláštní… a my se teď s vaším manželem uspokojujeme před vámi… Zrovna v tuhle chvíli se asi stydět nemusíte.“
„Vždyť jsme se o tom už bavili,“ přidal se pan Novák k přemlouvání. „Jestli to chceš, tak teď je vhodná chvíle, potom to už nepůjde…“

V místnosti nastalo dusné ticho spojené s napjatým očekáváním. A potom, bez zbytečných slov, se začala Dana svlékat. Po malé chvilce zůstala stát nahá. Šárka spokojeně pozorovala její malá ňadra se zduřelými bradavkami i bujný porost jejího klína.
Dana se posadila do křesla a s pohledem upřeným do země začala masturbovat. Bylo zřejmé, že ji situace vzrušuje víc než ostatní v místnosti. Během malé chvilky vyjekla a se zavřenýma očima se poddala orgasmu.
„Já se tak stydím,“ zakryla si po malé chvilce přirození. To už se však vyvrcholení dostavilo i u jejího manžela. Naposledy přetáhl předkožku a z penisu mu bez výstřiku, jen náhlým výronem, husté sperma stékalo po údu až ke kořeni.
Šárka si tvrdě stimulovala poštěvák v touze připojit se k nim. Doširoka rozevřené nohy nabízely pohled na nejtajnější zákoutí jejího mladého těla. S táhlým výkřikem si užívala přicházející orgasmus, který ani v nejmenším nepředstírala. Rozevřenou dlaní si přitom drhla kundičku až do posledních stahů.

V místnosti byl cítit pach semene a vzrušených ženských přirození. Panoval zvláštní klid, kdy se každý věnoval svému tělu. Jen Dana stále zakrývala svůj rozkrok, jako by tím něco zachránila.
„Přece se nebudete stydět,“ přiklekla k ní Šárka a násilím odtáhla její ruku pryč. „Všem se nám to líbilo, to přece musíte vědět…“
„Chcete nám ještě jednou ukázat, jak se vám to líbí?“ navrhla jí pokračování.
„Ne, to ne…“ bránila se Dana. „To nesmím…“
Jenomže Šárka se nedala obměkčit.
„Jestli nechcete vy, tak vám pomůžu já,“ vyhrožovala jí. Ani to Danu nepřimělo k další masturbaci. Jenomže Šárka si všimla jejího roztouženého pohledu.
„Takže to chce ode mě, ale stydí se to říct nahlas. V jejím věku se chová jak malá holka…“

Opatrně jí roztáhla nohy a dlaní přejela vnitřní stranou stehen až k jejímu klínu. Dana se nevzpírala, jen útrpně seděla a poddávala se jejím dotekům. Šárčin prst zabloudil mezi její pysky. To však už bylo na sousedku příliš, pevně semkla nohy a zabránila jí tak v dalším dráždění.
„Tohle nemůžeme…“ zasténala. V rozporu se svými slovy však pohladila Šárku po vlasech.
Soused vše sledoval z gauče, zklamaný z toho, že se nemůže připojit. Zvadlý úd však byl neklamnou známkou, že jeho dnešní zážitky jsou již u konce.
Šárka jemně olízla prsty, které ji hladily.
„Můžeme se vylízat navzájem,“ navrhla potichu. „Nemusíme se stydět…“
„Ale jak…?“ zadrhla se Dana.
„Třeba na zemi,“ usmála se Šárka spokojeně, s vědomím, že se jí podařilo sousedku přimět k prolomení tabu.
Vzala Danu za ruku a pomohla se jí přemístit. Šárka, ležíc na zádech, zabořila nos do kundy, která se nad ní objevila. Dana vyjekla a až po chvilce byla schopná Šárce oplatit její laskání. Potom však zuřivě sála Šárčin poštěváček, jako by se jejího mladého přirození nemohla nasytit.
Novák se jen zoufale snažil oživit zvadlý penis, bez jakéhokoli výsledku. S nešťastným výrazem ve tváři tak jen mohl sledovat svojí manželku se Šárkou.

Zakrátko se odehrálo vše podstatné včetně vzájemného uspokojení obou žen.
„Já už radši půjdu,“ pronesla Šárka opatrně. Po předešlém vyvrcholení se dostavily, tak jako vždy, výčitky.
„Musíme vám dát ty peníze,“ vzpomněl si Novák, který nevěřil, že by něco takového mohla mladá dívka udělat dobrovolně.
Téměř dobrovolně, napadlo Šárku, která nemohla zapomenout na důkaz otcova vyhonění na dveřích.
„Já si to vyzvednu příště,“ pronesla chvatně při oblékání. Teď chtěla co nejdříve domů.
Manželé se na sebe spokojeně podívali. Její slova slibovala možné pokračování. A i kdyby ne, věděli, že vzpomínky na dnešní den oživí jejich život ještě více.

Šárka přeběhla domů, jen zběžně se zastavila u dveří, kde byly jasně patrné zbytky zaschlého semene, a schovala se ve svém pokojíku. Měla o čem přemýšlet, nejvíce o rodičích.
„Nechtějí, abychom to spolu dělali a potom mě táta vidí nahatou a musí si ho vyhonit… třeba to ještě není definitivně uzavřená kapitola,“ napadlo ji.

Autor

Navigace v seriálu<< Rodinné vztahy 16 – Návrat rodičůRodinné vztahy 18 >>
5 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x