Teambuilding 02

Toto je 2 díl z 4 v seriálu Teambuilding

Při pohledu na nateklý kotník bylo Blance jasné, že stráví celý den v pokoji. Strýc jí nechal donést snídani do postele, s chutí se pustila do obložené mísy a teprve teď se zamyslela nad včerejším večerem. „Vlastně je dobře, že to nepokračovalo, styděla bych se teď mnohem víc,“povzdechla si. Na berlích, které jí donesla pokojská společně se snídaní, se odbelhala do koupelny, kde se nechala bičovat kapkami horké vody. Nerozhodně si přitom pohrávala s nastavením masážní hlavice, nakonec se rozhodla pro něco jiného. Rozhlédla se kolem sebe, věděla přesně, co hledá. Zrak jí padl na hřeben s masivní rukojetí. Natáhla se pro něj a zkusmo rukojeť pohladila v ruce. „S podobným jsem to zkoušela v pubertě,“vzpomněla si na zahanbený pocit, když potom ležela na zakrvácené posteli. „Ale účel to splnilo, toužila jsem vědět, jaké to jednou bude.“

Připravila si kundičku prsty, potom do ní pronikla rukojetí. Prošukávala se s žádostivě staženým obličejem, ve vzpomínkách se vracela ke včerejšku. Hekala touhou po strýcově tlustém ocasu, snažila se vybavit vůni semene, kterým zkropil její rozpálené břicho, občas si vybavila muže, které musela vykouřit a představovala si strýce na jejich místě. Vyvrcholila prudce, bez upozornění. Již nepotřebný hřeben vyklouzl z kundy na mokré dno.

Náhle ji vyrušilo jemné, nesmělé zaklepání na dveře. „Za chvíli se na vás přijde podívat doktor,“ zaslechla dívčí hlas. „Chcete pomoct?“

„Ne, děkuji,“ vykřikla Blanka. Natáhla na sebe huňatý župan a chtěla jít do pokoje, berle jí však na mokré podlaze uklouzla a ona se svezla na zem. 

„Jste v pořádku?“ nahlédla dovnitř mladá pokojská.
„Nic mi není,“ snažila se Blanka vstát. Nakonec však byla ráda, když jí dívka pomohla. „Děkuji… Eriko,“ přečetla si rychle jmenovku.
„Mám vám být k dispozici celý den,“ zašvitořila dívka.

Blanka se s bolestivým heknutím posadila na postel. „Podáš mi kalhotky?“ požádala Eriku a bezmyšlenkovitě přešla na tykání. Rychle si je potom oblékla, neušel jí přitom dívčin zvědavý pohled. „No co, tak viděla moji kundu,“ušklíbla se. „Tenhle víkend je to už stejně jedno.“

Doktor stáhl kotník stahovacím obinadlem se slovy, že se jedná o lehký výron. Po jeho odchodu Blanka znuděně sledovala televizi, zatímco ji Erika starostlivě obskakovala. Během času se dívky sblížily, přátelskou atmosféru narušil strýcův příchod.

Pokud Blanka čekala, že se po včerejším večeru jeho chování změní, spletla se. Úsečně se zeptal, jestli je všechno v pořádku a dál se s ní nebavil. Zdálo se však, že jeho pozornost zaujala Erika. „Patříte ke stálému personálu?“ zeptal se. Drobná tmavovláska plaše přikývla.

„Výborně,“ pokýval hlavou. „Sundej si kalhotky.“ 

Blanka zkoprněle přihlížela, jak ho Erika bez odmlouvání poslechla. „Předkloň se,“ zasípal strýc. Nasliněným prstem si připravil cestu, potom spustil šortky na zem a naběhlým údem do ní pronikl zezadu. V hrobovém tichu se rozléhaly mlaskavé zvuky přirážejících genitálií, jinak nic. Blanka nedokázala od souložící dvojice odtrhnout pohled. Vytřeštěně sledovala, jak strýc na poslední chvíli vytáhl ocas a zkropil vystrčený zadeček sprškou spermatu.

„Jsi v pořádku?“ vydechla Blanka, když strýc beze slova odešel.
„Asi jo,“ skousla si Erika rty. „Máme to ve smlouvě, ale tohle bylo poprvé… nejsem tady moc dlouho,“ otřela si štítivě ze zadku řídnoucí semeno.

„Počkej, pomůžu ti,“ natáhla se Blanka pro papírové kapesníky. Odbelhala se k Erice a jemně otřela zbytky mrdky. „Už je to pryč,“ usmála se na tmavovlásku, která si s povděkem upravila sukni. „Kalhotky máš tamhle,“ kývla na zem. Tmavovláska si je s ruměncem ve tváři rychle oblékla. „Já si takhle připadala včera,“ utěšovala ji Blanka. „Víš přece, o co šlo.“

„To tady ví každý,“ přikývla Erika.

Napjatá atmosféra se uvolnila, dívky si spiklenecky sdělovaly podrobnosti a zdálo se, že už je všechno za nimi. Odpoledne uteklo rychle. Venku se pomalu smrákalo, když se ve dveřích objevil přiopilý strýc. „Koukám, že si rozumíte,“ zahleděl se na ně se zorničkami zastřenými alkoholem. Ztěžka se posadil do křesla a zašmátral v šortkách. „Rozdejte si to spolu,“ pronesl ztěžklým jazykem. „Chci vidět, jak si to rozdáte,“ opakoval tvrdohlavě.

„To nemyslíš vážně,“ ohradila se Blanka.
„Budeš dělat, co ti řeknu,“ ušklíbl se.

Dívky na sebe v rozpacích pohlédly. „Svlečte se,“ zachraptěl strýc s rukou uvězněnou v šortkách. Erika se sklopeným zrakem začala rozepínat knoflíčky uniformy. Blanka zírala na bílou podprsenku, která se objevila zpod rozhalené blůzy a proti své vůli ucítila tuhnoucí bradavky. Erika pokračovala ve svlékání, jednotlivé kusy oblečení systematicky skládala na noční stolek, a za malý okamžik seděla na posteli úplně nahá s dlaněmi složenými v klínu. Prosebně vzhlédla k Blance, v očích se jí zračila úzkost. „Řekl jsem, abyste se svlékly obě,“ zamumlal strýc. Blanka ze sebe ztuhlými prsty svlékla župan a se zasyknutím se postavila, aby si mohla stáhnout kalhotky. Když se jí to povedlo, dosedla na postel vedle Eriky. „Na co čekáte?“ upřel na ně strýc krví podlité oči.

Blanka naposledy zaváhala. Stehnem se nesměle přitiskla k Erice, která se zachvěla. Vzápětí Blanka ucítila na kůži nesmělý dotek rozechvělé dlaně. Najednou zapomněly na strýce a vnímaly jen jedna druhou. Blanka zabořila prsty do Eričiných vlasů a přitáhla ji k sobě, aby ji jemně políbila. Splynuly v dlouhém polibku. Pro Blanku to nebylo poprvé, kdy se líbala s dívkou, tentokrát to však bylo jiné než opilé polibky na diskotéce. Odtáhla se a prstem přejela pootevřená ústa. Pokračovala v cestě po rozpálené kůži, kterou přerušila u ňader. Bříškem prstu obkroužila vztyčený hrbolek bradavky. Erice uniklo z úst jemné zasténání, které znamenalo souhlas.

Náhle je vyrušil strýc, který se s hlasitým chrápáním svezl na zem. V rozpacích se na sebe zahleděly. „Teď nemůžeme přestat,“ zašeptala Erika. „Já to moc chci,“ přitiskla se k Blance nahými ňadry. Beze slova sklouzly na postel, kde s propletenými údy rozechvěně prozkoumávaly svá těla. Když Blanka ucítila dotek vlhkého jazyka na břichu, zachvěla se při představě, co bude následovat. S bušícím srdcem nechala Eriku, aby ji ochutnala. Vzápětí ji zalila vlna rozkoše, která prostupovala celým tělem. Erika útočila na naběhlý poštěváček, dobývala ho jazykem, sála ústy, dokud se Blanka nezhroutila ve slastném vyvrcholení.

„Máš krásnou kundičku,“ políbila ji Erika na ústa. Blanka z ní cítila vůni svého přirození, která ji zvláštně vzrušila. Sklouzla po jejím rozpáleném těle dolů. Erika čekala s pokrčenými koleny, Blanka při pohledu na vzrušením lesknoucí se přirození oněměla. Políbila rozpálenou kůži na vnitřní straně stehen a blížila se jazykem k tříslům. Sledovala, jak se Erika sama dráždí, potom se zatajeným dechem olízla vystouplé laplíky. Erika táhle vykřikla a uvěznila její hlavu mezi stehny. Blanka dlaněmi podebrala pevný zadeček a zabořila ústa do rozdychtěné kundičky. Našla jazykem bobtnající poštěvák, aby oplatila Erice její předešlé laskání. Občas si pomohla prsty v zoufalé touze po vzduchu, ale vzápětí pokračovala v dráždění čekající kundičky.

„Uuuuuž,“ roztřásla se konečně Erika v návalu orgasmu. Blanka se vynořila z jejího rozkroku s obličejem špinavým od jejích milostných šťav, aby se zhluboka nadechla.
„Málem jsi mě udusila,“ postěžovala si s úsměvem.

Odpočívaly vedle sebe, vzrušení pomalu vyprchávalo a Erika se zahleděla na strýce. „Co s ním uděláme?“
„Nic,“ pokrčila rameny Blanka. „Vyspí se a bude v pohodě.“
„Jen aby,“ zapochybovala Erika a zvedla se. „Radši ho uložíme do postele.“

Blanka jí s odporem pomohla. Se supěním odtáhly strýce na postel, kde ztuhl ve zkroucené poloze. „Má dost,“ zasmála se při pohledu na něj. Zklamaně sledovala, jak se Erika natáhla pro oblečení. „Nechceš ještě zůstat?“ zeptala se tiše.

„Radši ne,“ zavrtěla Erika hlavou.

Při loučení se rozpačitě políbily. Blanka se smutně posadila do křesla a zabořila hlavu do dlaní. Náhle se otevřely dveře, ve kterých stála Erika. „Jestli chceš, tady je na mě číslo,“ položila na stůl zmuchlaný papírek. Vzápětí utekla a Blanka rozechvěně uložila číslo do mobilu.

Usnula vedle chrápajícího strýce, stočená na druhé straně postele. 

„Co se tady večer odehrálo?“ zatřásl s ní ráno strýc, aby ji vzbudil. „My jsme… spolu…?“ nedořekl při pohledu na její nahá ňadra vykukující zpod deky.
„Ani náhodou,“ odsekla. „Ty si to nepamatuješ?“
„Vůbec netuším,“ přiznal.
„Přišel jsi ožralej a vytuhnul jsi.“
„Proč jsi ale nahatá?“ zeptal se znepokojeně, „a tady u mě?“
„Zkus si vzpomenout,“ ušklíbla se.
„Obleč se, pojedeme domů,“ uzavřel krátkou diskuzi.

Při odjezdu Blanka marně pátrala po Erice. V autě zachmuřeně pozorovala okolní krajinu, aby se vyhnula rozhovoru se strýcem, který ji občas pátravě zkontroloval pohledem, jako by se snažil vzpomenout na průběh včerejšího večera.

„Zůstaň pár dnů doma,“ pomohl jí s taškou do prvního patra, kde s matkou bydlela.
„A potom?“
„Potom se vrátíš do práce,“ řekl s nezájmem.
„Co když ne?“
„Práci potřebuješ,“ pokrčil rameny.
„Ale… to všechno… jak se k tobě mám chovat?“ vyhrkla nešťastně.
„Nic se nestalo,“ zadíval se jí upřeně do očí. „Nic se nestalo, je ti to jasný?“
„Hmmm,“ přikývla.

Úsečně se s ní rozloučil. Blanka se svezla na zem a zahanbeně se rozplakala. Připadala si ponížená a zneužitá, zároveň v ní však vzpomínka na proběhlý víkend vyvolávala zvláštní chvění v podbřišku.

Author

Navigace v seriálu<< Teambuilding 01Teambuilding 03 >>
Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Nevím jak se na to dívají ženy, ale strejdu bych bezy vyhodil zavřeným oknem z pátého patra… Příběh je ale tak nastaven, takže holt se s tím nedá nic dělat :-).

Linda

Panove, podle paragrafu 186, 4c, bych to videla tak na 6-7 let odneti svobody, nebot se trestniho cinu zucastnil jako clen organizovane skupiny. L.

dedek.Jeff

Na Haraie trochu nezvyklé téma, ale velmi dobře zpracované. Shock není jediný, kterému strýc pije krev.
Lindo za sexuální nátlak, paragraf 186, TZ, by tu musel být v povídkách zavřený pomalu každý druhý aktér. Ještě, že to pokaždé skončí sexem dobrovolným.

Gourmet

Já bych to viděl max. na par 186 odst. 2. Ale ne na tomto webu 😁😁😁

Karotka

Asi budu pusobit za sovinistu, nebo nekoho kdo si neco musi dokazovat/nahrazovat, nicmene tohle je styl povidky co mi tu dlouhodobe chybi. Posledni dobou je zde pulka pribehu incestnich (coz jestli jsem spravne hledal tak podle posledni upravy z 2015 je stale protizakone) a druha sice dobre propracovanych po pribehove strance, ale dle me bez atmosfery. Povidky Haraie mam moc rad a patri k tomu nejlepsimu tady na webu. Vsechny, vcetne tehle, dokazou vytvorit urcite napeti. To ze je tahle postavena na vyuziti pozice nadrizeny a podrizena (nebo se to da brat jako platici a zaplacena) se mi libi vcetne… Číst vice »

Jenda

Kde přesně v zákoně je uvedeno, že incest zobrazeny v pornu je ne zákonný. Trestny. V paragrafu o šíření pornografie máš vyjmenovany jen animal pedofilii. Hmm ale nic o incest.

Karotka

To si nerozumime. Ja to myslel kontra k predchozi diskuzi o paragrafu 186. Samotny cin je trestny, ale jeho zobrazovani ne (kdyby ano, nemohla by vzniknout polovina kriminalek a hororu).
Proste, ze se tady nekdo pohorsuje nad sexualnim natlakem (ktery sam autor vyvraci a i me jako ctenari to prislo naprosto dobrovolne), ale nikdo to neresi pod incestnimi povidkami.
A prislo by mi hrozna skoda kdyby na popud takovychto dvojich metru treba prestal harai povidky tohoto stylu produkovat.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x

Protected by Security by CleanTalk