Přítelkyně mé sestry 3

Toto je 3 díl z 9 v seriálu Přítelkyně mé sestry

Eva tajně toužila po svém bratrovi už pár let. Ráda se na něj dívala a představovala si, jak ji šuká. Začalo to celkem nevinně.
Eva často pomáhala své matce prát a žehlit prádlo. Párkrát si přičichla k bratrovu oblečení a nasála jeho vůni. Začalo se jí to líbit. Když se v ní probouzely hormony tak často čichala k oblečení, které patřilo bráškovi pokaždé, když se máma nedívala.
Eva začala svého brášku tajně sledovat a pokaždé si užívala pocit, když spolu mohli být sami.

Evina posedlost bratrem se trochu zlepšila, když si našla přítelkyni Verču.
Verča dělá profesionální masérku. Eva studuje na lékařské fakultě. Chce se stát doktorkou.
Měla za sebou náročný týden a potřebovala se nějak uvolnit a odpočinout si. V nemocnici, kde měla brigádu, jí jedna doktorka poradila, aby si zašla na masáž. Eva si tedy na Googlu vyhledala masáže.
Objednala se u profesionální masérky. Když Eva dorazila, přivítala ji pěkná, starší blondýnka.

Verča a já jsme si ihned padly do oka a chvíli si jen tak povídaly. Pak mě Verča odvedla do šatny. Svlékla jsem se tam a připravila se na masáž. Lehla jsem si na břicho. Verča se usmála a pustila se do masáže.
Masáž probíhala standardně, bylo znát, že se jedná o zkušenou masérku. Cítila jsem jemné doteky dlaní a prstů, které střídal neuvěřitelně intenzivní tlak způsobený koleny, chodidly a lokty. A tak se ve mně střídaly pocity uvolnění s momenty, kdy jsem takřka levitovala nad podložkou s masérčiným loktem neomylně zabořeným v ochablém zádovém svalstvu.
Po masáži zad se Verča pustila do mých nohou, což bylo výrazně příjemnější, a tak jsem se mohla uvolnit. Vnímala jsem, jak její prsty kloužou pozvolna nahoru a na své pouti po vnitřní straně stehen občas nahodile zabloudí až k mému rozkroku. Každý takový dotyk na mě zapůsobil jako výboj elektrického proudu. Snažila jsem se potlačit pocity vzrušení. Na chvilku se mi je podařilo potlačit, ale když jsem se otočila na záda, začal boj na novo.

Do té doby jsem ani netušila, že se mi můžou líbit i holky. Existoval pro mě jen můj mladší bráška.
Dívala jsem se na její krásná prsa a sexy tělo. Když masérka putovala po mých nohou vzhůru a začínala s masáží třísel, při které občas zavadila i o moji jeskyňku, cítila jsem, že boj je prohraný a vzdala jsem snahu skrývat své vzrušení.
Začala jsem slastně vzdychat a poddala jsem se jejím dotekům.
„Líbí se ti to?“ zeptala se mě Verča.
„Jo, moc,“ odpověděla jsem.
Na co to myslím?“ pomyslela jsem si, „Můj bráška je pro mě přece ten jediný.“
„Chceš abych pokračovala,“ zeptala se Verča, „nebo mám přestat?“
Verča je ale žena,“ řekla jsem si pro sebe.

Tomáškovi by to nevadilo. Spíše naopak, rád by nás spolu viděl,“ a já byla už maximálně vzrušená.
Můj mozek stále říkal ne, ale moje tělo říkalo ano. Poddala jsem se mu a řekla jsem:
„Ne, nepřestávej.“
Verča se usmála. Pomalu se svlékla a předvedla mi striptýz. Pak si na mě nahá lehla. Cítila jsem, jak se její tělo tře o mé. Začaly jsme se spolu líbat. Byla jsem vzrušená na absolutní maximum.
Bylo mi tehdy 20let a tohle byl můj první sexuální zážitek. Verča to zřejmě vycítila.
„Neboj se. Bude se ti to líbit,“ pošeptala mi do ucha.
Sjela jazykem níž. Líbala mě od krku až dolů. Zastavila se u mých prsou, kterým se chvíli věnovala. Mé bradavky mi pěkně ztvrdly.
Verča pak zajela dolů, až k mé pičce. Byla mezi mýma nohama a jazykem zkoumala moji jeskyňku. Nakonec dovnitř dala i prsty. Nejdříve jeden, pak přidala druhý.

To už jsem odhodila veškeré zábrany a začala slastně vzdychat. Hladila jsem ji po vlasech. Když jsem se udělala hleděly jsme si do očí.
Verča na mě pak vylezla a začaly jsme se vášnivě líbat.
„Můžu to taky zkusit?“ zeptala jsem se, a ona přikývla.
Lehla si na záda a říkala mi, co mám dělat. Nejvíce se mi líbily její prsa, kterým jsem se dlouho věnovala. Pak jsem zajela níže a začala jsem zkoumat její pičku.
Verča mě celou dobu vedla a zasvěcovala mě do tajů lesbického sexu.

Když to skončilo obě jsme si dávaly sprchu.
„Verčo?“
„Ano, Evičko?“
„Moc se mi líbíš. Mohly bychom se spolu častěji vídat?“ zeptala jsem.
Verča chvíli nic neříkala. Bála jsem se, že řekne tohle bylo součástí masáže a že jsem jenom malá holka.
„Proč ne. Taky se mi líbíš,“ odpověděla mi.
Usmála jsem se.

Verča je žena,“ říkala jsem si, „Tomáškovi určitě nebude vadit, když se s ní budu stýkat.“
„Evo, jsem masérka a občas dělám profesionální masáže, při kterých….“ Pochopila jsem.
„Mně to nevadí. Když tobě nebude vadit, že občas budu mít někoho jiného.“  
Verča přikývla.
„Myslíš i na kluky?“
Na jednoho,“ pomyslela jsem si.
„Ano,“ řekla jsem, „ale ještě jsem žádného neměla. Jsi moje první.“
Verča se opět usmála.
„Jsem poctěna. Dobře. Můžeme se spolu stýkat a mít spolu volný vztah.“
Objaly jsme se a začaly jsme se ve sprše vášnivě líbat.

Byla jsem ve svém pokoji a vzpomínala jsem na zážitek s Verčou. Ze svého tajného úkrytu jsem pak vytáhla notebook a otevřela jsem ho. Otevřela jsem složku s nápisem Tom. Byly v ní fotky mého bratra.
Často jsem ho tajně sledovala a fotila si ho na mobil. Nejčastěji jsem ho sledovala, když se koupal u vody v písáku. Měla jsem i jeho nahé fotky. Někdy se k písáku chodil koupat v noci nahý.
Sledovala jsem ho. Stála jsem v úkrytu mezi stromy a fotila ho mobilem. Někdy jsem ho i natáčela.
Měli jsme štěstí, že k písáku nikdo v noci nechodil.

Vzala jsem si jeho spodní prádlo. Přičichla jsem si k jeho boxerkám a začala jsem si se sebou hrát. Myslela jsem na to, jak jsem s ním i s Verčou a společně si užíváme společnou trojku.
U bazénu jsem je spolu viděla. Přeplavala jsem k jednomu ze svých úkrytů a sledovala jsem, jak ho Verča masíruje a potom mu kouří péro.
Jednu chvíli jsem po ní chtěla vyjet a vyběhnout ven, ale pak jsem se ovládla a jen jsem sledovala, jak si spolu užívají. Budu muset jednat a svést ho dříve, než se to podaří jí.

Když jsem se udělala, vrátila jsem notebook zpátky do skrýše. Ukrývám ho ve svém psacím stole. Pod jedním šuplíkem mám tajné dno.
Šuplík nechávám otevřený. Mám v něm svůj psací deník. Kdyby se tam někdo díval, nejspíš by si jen přečetl deník a nechal to být.
Kdyby si, ale všiml, že má šuplík dvojité dno nedostal by se jen tak dovnitř. Udělala jsem opatření. Uvnitř šuplíku byla hořlavá kapalina. Kdyby se ho někdo pokusil otevřít násilím, kapalina by se smíchala a oheň by můj notebook zničil i se všemi důkazy.
Skutečný klíč k tajnému dnu je na mém psacím stole. Propiska, něco co může ležet na stole a nikoho to nepřekvapí. Pod tajným dnem je malá dírka, které si málokdo všimne, pokud ji nehledá. Propiskou ji mohu uvolnit a vyndat notebook, aniž bych se popálila.
Takto složitý proces mě navíc paradoxně udržuje v klidu. Co je pro mě lepší? Mít malý požár v domě, nebo být poslaná do psychiatrické léčebny.   

Autor

Navigace v seriálu<< Přítelkyně mé sestry – 02Přítelkyně mé sestry 4 >>
5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Frank

Je to pěkné, jen trochu moc nereálné, hlavně ten konec. Trochu jsem měl problém se čtivostí. Na začátku je psán příběh vševědoucím vypravěčem a najednou je neoddělený přechod na personálního vypravěče, tedy na Evu. Taky tam působí rušivě použití tří vět v přítomném čase. Jsou tam jako výstřel do tmy. Informace že Eva studuje lékařskou fakultu a že se chce stát doktorkou a Verča je masérka se dalo zapojit tak aby tam ten přítomný čas tolik nerušil nebo vůbec tam nebyl. Rozhodně nikoho neobviňuju a ani nekritizuju – tedy ani autora ani korektora. Jen se snažím vysvětlit co by šlo… Číst vice »

bigbizz

Souhlasím s Frankem. Přechod z er do ich formy se mi zdál být docela zvláštní a v textu jsem se díky tomu ztrácel. A ten konec s notebookem byl podle mě zbytečný. Dost to připomínalo Šifru mistra Leonarda a do tohohle příběhu se nehodil vůbec. A navíc proč takové opatření? V tom počítači byly jen bratrovy fotky a ne plánek ke Svatému Grálu. Tak proč?

4
0
Would love your thoughts, please comment.x