vystříkaná v posteli

Ach, ten syn …

Žofie se nakrucovala před zrcadlem ve svém erotickém prádélku. I přes drobné tělesné nedostatky a přebytky v něm vypadala jako prvotřídní štětka a jak soudil její nevlastní syn Jonáš, jí i byla.

Žofie si totiž vzala jeho ovdovělého otce i přes dvacetiletý věkový rozdíl. Otec nedávno oslavil padesátku a Jonáš nechápal, co na něm prsatá třicítka Žofie může vidět?
Žofie se po sňatku snažila k plnoletému nevlastnímu synovi chovat přátelsky, ale narazila na zeď nezájmu.
A tak se časem oba v domě respektovali, komunikovali, ale žádné kamarádské vztahy nepěstovali.

Osobnost Žofie však vyzařovala tak silné fluidum, že se chtě nechtě vkrádala do Jonášových snů a erotických představ, až to nebylo k vydržení.
Ten si mnohokrát za den třel nadržený klacek a před očima se mu, kromě vnadných spolužaček, míhala zas ta mrcha Žofie s velkýma pevnýma kozama a vysportovaným pružným tělem.
„Kurva…..kurva,“ syčel vztekle Jonáš, protože slastný výstřik z vyhonění vždy šel jakoby „do ní“, což ho obzvlášť štvalo.

***

Naživo si první sex odbyl na jednom mejdanu, který se pod vlivem zkušenějších kamarádů zvrhl v docela slušnou swingers party a zde nepřijít o panictví bylo zhola nemožné.
V posteli spočinul s nějakou Jiřinou, dodnes neví, kdo to byl, a jelikož se z ní posléze vyklubala panna, nastala série zmatků, pokusů a omylů, až se jim podařilo se tělesně spojit a tím si to odbýt.
Jonáš ji na památku vykropil semenem, ale jelikož ona ho později nikdy nevyhledala, dalo se říct, že měl štěstí, že nezasel úrodu do zahrádky.

***

Jonáš nyní seděl na posteli a odpočíval. Odpadla jim hodina chemických laborek, což většina přijala s povděkem a šla do hospody.
Jen Jonáš se ploužil domů a k jeho zlosti už Žofka byla doma a falešně si prozpěvovala. O Jonášově přítomnosti neměla ponětí, a zkoušela si nově zakoupené erotické prádélko na postelové radovánky s manželem.

Náhle ji v kuchyni zazvonil telefon, a tak vyběhla z ložnice jak byla, ho zvednout. Otevřenými dveřmi pokoje ji zaregistroval Jonáš a jen ohromeně vydechl.
V sexy prádle vypadala Žofie úchvatně, na což zareagoval i ocas. Nenápadně ji začal sledovat a mezi tyčkami zábradlí ji spatra sledoval, jak chodí mezi kuchyní a obývákem s mobilem u ucha a cosi něco s někým řeší.
V černém korzetu měla napěchované kozy a kolem boků měla jakousi sukénku z průhledné tenké látky, takže nic nezakrývala, ale sloužila jako doplněk celého kompletu. Barva prádla byla v kombinaci černé a červené, což byla vražedná kombinace pro mužské oko a Jonáš si skoro nevědomky zajel do trenek a začal si honit už docela tuhý ocas.

Žofie dál řešila ženské záležitosti, producírovala se po pokoji a nastavovala se Jonášovi ze všech stran. Ten si honil péro nadzvukovou rychlostí a jen taktak stihl vlítnout na záchod a proud semene vypustit do mísy.
„Týý píííčo,“ okomentoval množství semene i svůdnou postavu nevlastní matky a s pocitem štěstí z vyplavených hormonů odkráčel pokračovat v odpočinku do svého pokoje.

***

Žofie moc dobře věděla, že je pozorována. Nejdřív se ulekla, ale když ve šmírákovi poznala Jonáše, rozhodla se s ním pohrát.
Během hovoru mu poskytla potěchu oka ze všech stran a vnímala, že si tam honí ptáka. Docela jí to i vzrušovalo, že je tak žádoucí a v kombinací s hovorem kamarádky popisující ji nějakou šťavnatou sexy scénu z minulé noci, cítila i vlhko v klíně.

Když domluvila, vešla k Jonášovi do pokoje, pokračovat v dráždění mladého zajíčka.
„Ty už seš doma? Nějak brzo, ne? No…nemíním tě vyslýchat, ale když už tu jsi…co říkáš?“ začala se před ním smyslně nakrucovat.

Jonáš nasucho polkl. Ocasu se to líbilo a vztyčil mu trenky docela rychle. Žofie to zaregistrovala a v očích se ji zalesklo vzrůstajícím vzrušením.
Jonáše nahého vlastně nikdy neviděla, ale jestli má výbavu jako jeho otec…. No potěš všechny holky!
„Jo…pěkný. Tohle z tebe táta serve v minutě,“ uznal kvality prádla Jonáš jakoby bez zájmu, ale moc mu nešlo odlepit zrak od svůdné krasavice.
„Myslíš?“ zapochybovala Žofie a otočila se s rozhodnutím ochladit si hormony ve sprše.

Náhle však pocítila sevření kolem krku, padala dozadu, pak viděla, jak ji Jonáš roztahuje nohy a naléhá na ni se zjevným úmyslem….. To ne!
„Co děláš?“ vykřikla v obraně a vzepřela se rukama o jeho tělo.
„Ty mrcho!“ zasyčel Jonáš. „Já ti předvedu, jak to dopadá, když si navlečeš tyhle hadry!“ a dál pacifikoval její odpor a prodíral se ji ke klínu.

Sexy prádlo bylo z důvodu rychlého svlékání opatřeno háčky a cvočky, takže na Jonáše brzy vyjukl černý kožíšek s rýhou pysků s vystupujícími plátky závojíčků.
„Neblbni…nech toho!“ stále Žofie ječela, ale ke své hrůze cítila další příliv vlhkosti v klíně, kam se právě neomylně dral Jonášův tvrdý ocas.
„Jo…joooo,“ zafuněl Jonáš vítězoslavně, když cítil, jak hlavice žaludu vnikla mezi pysky a zmizela v pochvě.
„Ne..nééé…. proboha…to…oh…oh…nemůžeme,“ zasténala Žofie, ale její odpor už slábl. Tělo se podvolilo vzrušení a jen mozek ještě fungoval v obranných dimenzích.

Když do ní vnikl ocas až po kořen, podlehla mu Žofie úplně. Jeho velikost ji plně vyhovovala a předcházející vzrušení mu umožňovalo krásně hladký bezbolestný pronik až na dno.
„Ano..udělej mi to,“ zavzdychala náhle a její ruce ho objaly kolem krku. „Líbej mě.“
Začali se vášnivě líbat a Jonáš dál neúnavně kmital zadkem v rychlých prudkých přírazech.
„Řekni mi něco hezkého,“ zaprosila náhle Žofie, zalitá nevýslovnou slastí.
Jonáš se zamyslel.
„Ale že hezky prcáme, co?“ pronesl nakonec.

Žofie už radši dál netoužila po sladkých slůvkách a začala hledat lepší pozici. Takhle jen nepohodlně na posteli napůl ležela, napůl seděla.
„Počkej….. musíme…..trochu pohodlí,“ zavrtěla se.
Nakonec usedla na kraj postele, Jonáš poklekl a stáhl si ji klínem na trčící ocas a její nohy si zapřel o ramena. Díky nízké pelesti to byla docela pohodlné a Žofii umožňovala rukou si dráždit pošťěvák a sledovat, jak ji ocas mrdá a kolem vytékají stružky uvolněných šťáv slasti.

Jonáš uvolnil i sponky podprsenky a nyní konečně v rukách hnětl a mačkal ty božské měkké a zároveň stále pevné čtyřky. Na vrcholcích obou polokoulí trčely hroty tvrdých bradavek. Když se k nim přisál jako nemluvně, Žofie vyjekla.
„Och…ano..ano..božeeee,“ zasténala slastně.
Tělem se jí valila slast a rozkoš nezadržitelně k vrcholu.
Když vybuchla v orgasmu a hlasitě vykřikla, na Jonáše to nemělo nejmenší vliv. Dál rytmicky mrdal úžasný tělo matky a nadával si do volů, že ji takhle nesjížděl už dávno. Kunda mu krásně svírala ocas, který ji projížděl až na dno. A tak přirážel mezi pevná hladká stehna a Žofie jen hekala, sténala, vzdychala a po čele ji tekly stružky potu.

„Bože…já…už…nemůžuuuu….oooúúúú….vždyť mě…zničíš… bože…prosím…..už stříkej,“ žebronila v záchvěvech bůhví kolikátého vrcholu a cítila se totálně umrdaná.
„Takhle budeme…uh…mrdat…pořád,“ ujistil ji Jonáš a zrychlil přírazy na maximum.
V blížícím se vrcholu ji sevřel prsa v dlaních a zaúpěl v extázi.
„Už…už….kurvoooooo,“ a mohutný proud semene ji zalil dělohu.
Prášky neprášky, syn právě oplodnil svoji nevlastní matku.

Žofie ani nevnímala, jak ji Jonáš právě oslovil a byla vděčná, když z ní ten velký nástroj vyndal, protože ji kunda už opravdu bolela.
Padla na záda a cítila, jak to z ní všechno vytéká. Odpotácela se jak kachna do sprchy a sedíc na bobku pod proudem horké vody, přemítala nad prožitými okamžiky.

***

Když vyšla ven, domem voněla čerstvě uvařená káva. Jonáš stál u stolu a tvářil tak nějak slavnostně, až Žofie zrozpačitěla a zrudla.
„Chci se ti omluvit za všechno, co mezi námi bylo. Choval jsem se hrozně, žárlil jsem, že se táta zamiloval…žárlil jsem na tebe…..přitom ty jsi tak ….ůžasná..skvělá…,“ chrlil ze sebe, až ho Žofie přerušila.
„A není to náhodou tím, že jsme se spolu pomilovali?“ pousmála se. „Já ale v tom nehodlám dál pokračovat, jestli si náhodou myslíš něco jiného. Co se stalo, stalo se, ale jinak se nic nemění.“

Jonášovi sklaplo. Doufal, že doma teď bude mít skvělou milenku, ale narazil.
„Vím, že tě to mrzí…ale nejde to. Přiznávám, dva nadržený chlapi jsou na mě moc. Ty tátu znáš. Je docela chtivej a…..ty seš jak jelen v říji. Děláš to moc hezky, ale seš k neutahání,“ vysvětlovala mu Žofie, když postřehla jeho smutek.
„Tak aspoň…někdy…to.. vykouřit?“ zkoušel to dál Jonáš.
„Uvidíme,“ zaznělo neurčitě a tím to skončilo.

***

Uběhl nějaký čas, když Jonáše jednou ve dveřích uvítala velká facka.
„Ty parchante, tys mi udělal dítě! Bože…to snad není možný,“ ječela Žofie jak siréna.
Než si to přebral v hlavě, žena dál něco nepříčetně řvala. Poulela oči a vypadala jak ježibaba.
„No a co,“ pronesl Jonáš klidně, ale jen přilil oleje do ohně.
„Jaký no a co? Ty debile….. Vilém nemůže mít děti…a ty mě naprcáš, búúúú,“ začala Žofie brečet.

Jonáš usilovně přemýšlel. Dělali to snad spolu, tak co teď vyvádí? A ještě ty řeči o tátovi?
„Jak to, že má mě. To nejsem jako jeho, nebo co?“
„Seš jeho. Ale před lety prodělal zarděnky nebo co a stal se neplodným. Přišlo se na to, když jsme chtěli…no, spíš já, dítě…no a když jsem se s tím smířila…bože, co teď?“ štkala Žofie dál.
„Vždyť bereš prášky, nebo vlastně ne…když je nepotřebuješ?“
„Prášky beru. Jsem na ně zvyklá a mám aspoň pravidelný krámy. A teď jsem to nedostala a test je jednoznačnej,“ vytáhla Žofie proužek papírku a byl fakt modrej.
„Jdi na potrat, já to zacáluju,“ rozhodl Jonáš.
„O tom nepochybuj,“ pronesla temně Žofie a bylo jí jasné, že nic než potrat jí nezbývá.

***

Zákrok vyšel dobře, pokud se to o potratu takto dá říct. Otec Vilém byl informován o zcela jiném zákroku a nijak po tom nepátral, zvlášť poté, co Žofie mluvila o nějakých výrůstcích v pochvě.
Se sexem měl tak načas utrum, ale Žofie, s pocitem vlastní viny, mu ocas kouřila nebo honila, aby nestrádal.

Poté se vše navrátilo do starých kolejí a na to malé incestní vybočení se časem zapomnělo.

Autor

3.9 8 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Denis86

Pěkná povídka ale rozhodně by stálo za to ten konec předělat aby to bylo zajimavější

Shock

Žofka o pokračování nestála, tudíž není jak pokračovat 🙂

Denis86

Pěkná povídka ale rozhodně by stálo za to ten konec předělat aby to bylo zajimavější .

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x