Bratr a …. sestra

Zuzana byla už dlouho sama. Po rozvodu měla dost starostí vše zařídit, obstarat děti a vyjít s výplatou, protože exmanžel rozhodně s placením alimentů nespěchal.
Když se časem vše urovnalo, nejdřív zjistila, že ji sex nijak nechybí, ale to bylo jen dočasně. Pak se potřeby přihlásily a intenzita nadrženosti se stupňovala. S ohledem na děti prozatím pustila muže z hlavy a obstarala si plastové hračky, i když živého čuráka nenahradí žádný vibrátor.

***

Blížilo se léto a za Zuzanou se stavil bratr Patrik.
Věkem byly od sebe jen dva roky, ale i tak Patrik cítil za svou mladší sestru odpovědnost a zajímalo ho, jak bude trávit volno.
„Když ušetřím nějaké peníze, pojedu někam pod stan,“ nadhodila Zuzana, ale Patrik jen vrtěl hlavou.
„Nic takovýho, ale pěknej penzionek na jižní Moravě, jen pro nás. Pro mě s Jájou,“ jak své ženě Janě říkal:“ dětma a s váma třema. Co ty na to?“
„Kolik to bude stát?“ zajímaly Zuzanu hlavně finance.
„Už je to zaplacený. Penzion je pro deset lidí, tak jsem ho bloknul celej. Stejně nás je osm,“ usmíval se Patrik.
„Ale to… byly pro tebe velký výdaje,“ zablekotala Zuzana, ale Patrik jen zavrtěl hlavou.
„Tak jako tak bych ho zabral celej, i kdybychom jeli sami. Mám rád soukromí, vždyť mě znáš. Jája už si chystá nějakou garderobu na večerní toulky po vesnici a vinicích, Evča zase řeší plavky, aby ji místní kluci moc neočumovali, znáš to, ne? V jedný ruce tanga, v druhý ještě něco menšího a mamííííí, který jsou lepší? Radši jsem ti to šel rovnou oznámit, aby ses taky začala připravovat. Jak ty šaty, tak ty tanga, haha,“ zasmál se.

Zuzana zrudla ve tváři. Věděla, že i v pětatřiceti má pěknou postavu. Tu a tam už něco přebývalo, ale stále to byla žena krev a mlíko.
„Ach, jak dlouho už to tělo nikdo nepomiloval“, blesklo jí hlavou. Samozřejmě, že se na dovolenou připraví, ale pak si vzpomněla na švagrovou, se kterou se nikdy moc nemusely.
„Jak to vzala Jana, že mě bereš s vámi?“ otázala se.
„Sama mi to navrhla, když jsem objednával ten penzion. Viděla, že je pro dost lidí, a tak prej, že tě mám přemluvit. Hele, co bylo kdysi mezi vámi, je pryč. Jája je teď vůbec celá jiná, taková… no jiná. Co ti budu vykládat. Devátýho ráno vyrážíme, auto ti jezdí, doufám?“ otočil se Patrik na odchodu.
„Jo. Vrazila jsem do něj už dost na to, aby nás dovezlo tam i zpět,“ zašklebila se Zuzana, Patrik ji vlepil pusu na tvář a odešel.

Zuzana pak večer dětem sdělila radostnou novinu o strávení dovolené se svými příbuznými.
Patrik měl tři děti, patnáctiletou Evu, třináctiletého Maxe a tříletou Anetu. Zuzaniny děti, Venda a Zuzka, byly ve věku dvanáct a čtrnáct let, takže si se svými bratranci a sestřenkami dobře rozuměli.

***

Penzion „U Floriána“ v malebné vinařské vesničce, byl přesně takový, jak ho Patrik Zuzaně popsal. Dole sklípek s posezením, v ostatních patrech pokoje, velká společná kuchyně a v každém pokoji vlastní koupelna.
Díky nadbytečnému počtu pokojů měla Zuzana pokoj sama pro sebe. Patrik s Jájou sídlili vedle a děti se zabydlely pospolu.

Majitel penzionu, sympatický bodrý Moravák pak Patrikovi svěřil klíče od sklepa a ukázal mu, ze kterých sudů mohou odebírat víno a že mu útratu sečte na konci pobytu.
„Vzadu mám archív,“ ukázal do tmavé chodby na konci sklepa, ale ať vás ani nenapadne tam chodit! Popijete jen trochu a už byste nenašli cestu ven. Sú tam silné a dobré ročníky. Však ještě to spolu okoštujem. Tak spánembohem,“ rozloučil se s nimi a zmizel za sousedem ve vedlejším sklípku.

První večer se všichni pochopitelně trochu přiopili.
Zuzana byla příjemné naladěna do chvíle, kdy ulehla a odvedle se začaly ozývat zvuky divokého mrdání. Patrik hlasitě funěl a Jája vřískala jak protržená.
„Jo..jo..přitlač…mrdej mě!“ a další sprostá slova, až se Zuzana nad tím slovníkem začervenala.
Nakonec to nevydržela, vytáhla ze zavazadla jeden z vibrátorů a za doprovodu zvuků od vedle se přivedla k orgasmu a za tichého sténání se krásně udělala. Kdoví proč, ale při zasouvání vibrátoru do pochvy si představovala tvrdý ocas bratra Patrika.

***

V dalších dnech chodili po výletech a večery vždy končily na terase u vína.

Koncem týdne s nimi majitel prošel celý svůj sklep, což bylo pro Jáju devastující. Nikdy nebyla zvyklá moc pít a u posledního sudu nesouvisle zablekotala, že má dost a vrávoravě zamířila ven.

Patrik se Zuzanou to ustáli, ale byli také rádi, když dopili poslední vzorek. Majitel se podíval na hodinky.
„Tož to bylo příjemně strávené odpoledne, co říkáte? Musím na večeřu, nebo mi stará zakáže chodit do sklípka a to bych dlúho nepřežil,“ rozloučil se a spěchal domů.

„Jdu zkontrolovat Jáju,“ šel Patrik do pokoje a Zuzana si dala osvěžující sprchu.
Pak nahá ulehla na postel a začala se pomalu hladit po těle. Vypitým alkoholem se cítila nadržená, a jak si zajela prsty mezi nohy, cítila vzrůstající vlhkost. Přivřela oči, slastně zavrněla a začala masturbovat.
Mezi stupňujícími se vzdechy přeslechla klapnutí dveří, jak dovnitř vstoupil Patrik, který teď ohromeně zíral na nahou a uspokojující se sestru.
Ten pohled ho vzrušil natolik, že dostal chuť ji omrdat. Je to jedinečná příležitost. Jája tvrdě spí, děti si někde hrajou…
Zamkl dveře, stáhl si kalhoty a přiklekl k posteli, mezi její roztažené nohy.

Zuzana nevnímala přítomnost někoho jiného v pokoji do doby, než mezi zasouvajícími se prsty do kundy, ucítila jazyk.
„Áááá..proboha!“ vylekaně vykřikla, zvedla hlavu a spatřila Patrika, jak jí jazykem kmitá v klíně.
„Co to děláš?!“ zasténala, ale nijak se dál nebránila, protože stupňující se rozkoš nešlo zakrýt, „Och…to…nemůžeme,“ přerývaně vzdychala.

Patrik to nechal bez odpovědi a dál jí jazykem rejdil v klíně. Klitoris se zvětšil, a když ho vzal mezi rty a promnul, Zuzana vykřikla.
„Áááá…bože…júúúúú!“ a zatřásla se v orgasmické křeči.
Proud šťáv Patrik rychle slízával, což v Zuzaně vyvolalo další návaly slasti.
„Ach…ano…ano… vem si mě…udělej mi to!“
Patrik už dál nečekal, nalehl na sestru a tvrdý čurák do ní zajel jak po másle.
„Oooooch….anooo!“ vydechla slastně a vnímala jeho pronik až na dno. Tvrdý silný penis ji vyplnil celou pochvu, což už dlouho nepocítila a teď si to rozhodně chtěla vychutnat a užít. Když začal s pohyby, sama mu šla naproti
„Přirážej…víc..víc…rychleji!“ povzbuzovala Patrika k prudším pohybům a ten ji zakrátko mrdal prudce a rychle jako stroj.
„Líbej mě,“ nastavila mu ústa a vzápětí nastal divoký souboj jazyků. Zuzana si nepřipouštěla, že jí mrdá bratr, ale představovala si nějakého neznámého muže, který se jí zmocnil a ona mu teď musí být po vůli. Úplně z toho tekla a vzdychala a sténala nad strojovými přírazy tvrdého žilnatého čuráka hluboko do svého těla.

„Už budu!“ supěl Patrik a Zuzana potřebovala cítit ten výstřik.
„Vykrop mě…vystříkej se do mě…chci to…ááááh!“ stáhla v orgasmu poševní svaly a náhle cítila horké semeno, které jí v několika výstřicích plnilo dělohu.
„No a co,“ projela ji hlavou myšlenka na riziko oplodnění, ale ona to prostě musela cítit.

Když se svalili vedle sebe a svět se vrátit do normálu, trochu se zastyděli.
Zuzana, že nedokázala styku zabránit, Patrik, že podlehl neodolatelnému chtíči vymrdat vlastní sestru. Nakonec to svedli na alkohol a uzavřeli dohodu, že se to už nikdy nebude opakovat.

***

Uběhlo pár dní. Jedno odpoledne Patrik usnul společně s Anetou. Zuzanu bolela hlava a děti byly na místním hřišti, kde bylo plno zajímavých interaktivních prolézaček.

Jája s Evou se slunily na břehu rybníka vědomy si skutečnosti, že mezi místními mládenci vzbudily pozdvižení. Dvě mladé ženy v titěrných plavečkách dávaly klukům zabrat. Volné kraťasy i těsné plavky se jim nadouvaly, že stále častěji se musely chodit chladit do vln rybníka.
Děvčata to brala se smíchem, jenže když si šla zaplavat, pod vodou si kluci troufali víc, kroužili kolem nich a tu a tam je nenápadně osahávali. Když pak Jáje jeden z nejdrzejších kluků sáhl na zadek, zaječela, vlepila mu facku a s Evou se naštvaně sbalily a šly domů.

***

Patrik spal tvrdě, zato se mu zdál úžasně živý sen o vlhkých ústech, která mu smyslně kouřila čuráka, o jazyku kmitajícímu na špičce žaludu, o dlaních jemně mnoucích koule až si uvědomil, že to není sen.

Vytřeštil oči a v klíně spatřil Zuzanu, která mu opravdu mazlila a laskala ztopořené péro. Když spatřila, že se probudil, nasadila omluvný výraz.
„Promiň, ale já to nevydržím. Můžeš mi to udělat ještě jednou?“
Patrik chvilku přemítal, ale pak vše hodil za hlavu, vyskočil, povalil Zuzanu na záda a v mžiku jí ho zarazil mezi roztažené nohy.
„Oáááh!“ vyjekla Zuzana.
Čurák ji opět vyplnil pochvu až na dno a hned ji začal prudkými přírazy projíždět. Přírazy mlaskavě zněly místností, Zuzana sténala stále rychleji a hlasitěji, když vtom se pod okny ozvaly povědomé hlasy. Patrik přikryl Zuzaně pusu a poznal hlas Jáji a Evy.

Oba milenci okamžitě vyskočili, Zuzana jen taktak stihla přeběhnout do svého pokoje a obě ženy již vstoupily do domu. Eva zamířila do patra a Jája potichu vstoupila do ložnice.
Nestačila se ani leknout, jak prudce na ní Patrik skočil, povalil ji na postel, vklínil se jí mezi nohy, odsunul kraj plavek a vnikl do ní na jeden příraz.
„Aúúú…co…blbneš?“ zavzdychala Jája, nad tvrdým pronikem, ale hned se začala uvolňovat nad rytmickými pohyby.
„Jo…jo…úúú..krááásně mě…protahuješ…oh..oh..oh!“

Netušila, že Patrik je vydrážděn na maximum a potřebuje hlavně vypustit semeno. Netrvalo to taky dlouho a už cítila jeho vyprazdňování do dělohy.
„To ses moc nepředvedl,“ okomentovala jeho výkon, „to jsi byl tak nadrženej, nebo co?“
Patrik mlčel.
„Kdybys jenom tušila,“ probleskla mu hlavou myšlenka, ale pak pronesl omluvu: „Promiň. Nějak to na mě přišlo. Večer to bude lepší.“

Za zdí náhle uslyšeli vzdychání.
„Zuzana… ona si to dělá?“ zaposlouchala se Jája.
„A co myslíš…když nikoho nemá? A není hluchá,“ poukázal na manželčiny hlasité projevy.
Ta zrudla.
„No jo, když ty to tak krásně umíš!“

Pak probudili Anetu a šli společně na hřiště za potomky. A bylo vidět, že nejenom děti, ale i dospělí se můžou vyřádit na dětských prolézačkách.

***

Když se všichni dostatečně unavili, zašel Patrik s rodinou do místní hospody.
„Už to víno nějak nemůžu, potřebuju jedno orosený,“ vysvětlil Jáje důvod návštěvy a ta se jen ušklíbla.
„Jedno? No ale co, děti si dají točenou limču. Že máte žízeň?“ otočila se k nim.
„Máme, máme,“ všechny halasně souhlasily.

Náhle Jája zaregistrovala přítomnost kluků od rybníka. Na to, že většině určitě nebylo osmnáct, vesele tu popíjeli pivo, pokukovali po Jáje i Evě a něco si šuškali.
Nakonec jeden vstal a přistoupil k jejich stolu.
„Dobrej. Za to u rybníka se omlouváme, nechtěli jsme bejt dotěrný, ale to víte… no, chtěl jsem se poptat,“ a obrátil se na Patrika, „jestli byste pustil dcery na večerní zábavu do sklípka?“
„Dcery?“ opáčil Patrik, pak si to srovnal v hlavě a nakonec se usmál.
„Tak hele, mladej! Eva s váma nepůjde, protože jí je akorát patnáct. Ale ta druhá je plnoletá a může se rozhodnout sama,“ kývl na zaraženou Jáju.

„Slečno, šla byste?“ otočil se mladík na ni.
Jáje lichotilo, že ji kluk považuje za mladou dívku, ale zároveň ji bylo jasné, o čem to celé bude. Kluci ji opijí a myslí si, jak si užijí. Nakonec proč ne? Když ji Patrik sám nabízí, že se může rozhodnout…

„Tak jo. Kde se sejdem?“
„V osm tady před hospodou. Já vás tam dovedu,“ v duchu mladík zajásal a odkvačil ke svým druhům.
„Teda, mami!“ hodila na ni Eva urážlivý pohled.
„No co, sestřičko, ještě jsi malá na takovýhle vlčáky! Na rozdíl od tebe tuším, kam to půjde a umím se o sebe postarat!“ vysvětlila ji Jája a otočila se na Patrika, „že jo, tati?!“
Ten už se ale jen rozchechtal.

***

Večer skutečně Jája odešla na zábavu, ale slíbila, že do půlnoci dorazí. Uražená Eva se uzamkla v pokoji s mobilem v ruce a ostatní děti si pospolu  hrály na tabletech.

Když Aneta usnula, Patrik mrkl na Zuzanu a řekl dětem, že se s tetou jdou projít po vesnici.
Vyšli ven a zamířili do vinohradu.
„Ty Jáje věříš?“ otázala se Zuzana a Patrik se usmál.
„Věřím. Nečekáš snad, že by na sebe ta ucha pustila? V mládí dělala judo, takže rozhodně se o sebe umí v tomhle směru postarat. Ale my musíme využít čas, než se vrátí,“ chytil sestru majetnicky za ruku a zrychlil krok.

Na konci vinohradu byl travnatý pás a posekaná tráva byla shrabána do kupek.
„Přímo pro nás,“ zajásal Patrik, protože sám netušil, kde se Zuzkou spočinou. Ani ta se senu nebránila a za chvíli už leželi vedle sebe, líbali a mazlili se pod zvolna temnící oblohou.

***

Jája se zatím vesele bavila ve sklípku, či spíše sklepě. Bylo zde dost prostoru pro partu hudebníků a tančící páry. Přítomna byla snad půlka vesnice a Jája šla z kola do kola.
Zejména místní mladíci dychtili sevřít její pružně tělo v tanečním objetí, a tak ji nenechali ani vydechnout. Žízeň zapíjela pochopitelně vínem, takže za chvíli už cítila malátnost a opilost. Věděla, že to je hranice, kdy se ještě kontroluje, pak už by to bylo horší. Mladíci, jako by to vycítili, ji začali dolévat a nutili ji, si s nimi připíjet.

„No počkejte, vy zmetci!“ řekla si Jája v duchu, jak šmátrající dotyky byly stále dotěrnější a odvážnější a rozhodla se tomu učinit přítrž.
Předstírala silnou opilost a čekala, kam to povede. Mladíci viděli, že holka už má dost a začali se radit.
„Hele, pojďme tamhle stranou, jsou tam jen sudy,“ poradil jeden, sevřeli Jáju mezi sebe a nenápadně zašli do temné chodby. Ta končila klenutou místností s vyrovnanými sudy.

„Vole, tady je tma!“ ozval se jeden a vzápětí zařval, jak se o něco praštil.
Nakonec za svitu zapalovače našli svíčku, která prostor ozářila.

Jája byla sice stále ve střehu, jenže nepočítala s takovou přesilou. Nadržení kluci se na ni vrhli najednou. Vmžiku ležela ohnutá břichem přes sud a cítila, jak ji vyhrnují šaty k pasu.
„Nechte mě!“ vykřikla, ale několik rukou jí ucpalo pusu, drželo ruce a zmítající se tělo drželo v klidu.
„Dělej, protáhni ji!“ funěl jeden, co ji držel. „Moc dlouho ji neudržíme!“
„No jo!“ vzrušeně dýchal druhý a Jája cítila mezi nohama něco tvrdého a horkého.
„Proboha! Oni mě tu fakt znásilní!“ prolétlo ji hlavou.

„Co se to tady, kurva, děje!“ náhle vyštěkl přísný mužský hlas. „No to snad ne?!“
Držící ruce okamžitě Jáju pustily a kluci začali kňučet.
„To vona,….my nic…Vona chtěla!“ blekotali.
Jája se svezla na zem, dala se do pláče a muže to rozpálilo do běla a zařval do chodby.

„Rudo, Jardo, pojďte sem! Ti šmejdi tu chtěli znásilnit nějakou holku!“
Dovnitř vtrhli přivolaní muži, obhlédli situaci a začali kluky jednoho po druhém řezat. Ti brečeli, svíjeli se, ale muži je doslova vykopali ven, zatímco první muž se sklonil k Jáje.
„Jste v pořádku, slečno? Kdo vlastně jste, že vás neznám?“
„Jsem tu na dovolené, v penzionu…búúú…nejsem slečna…búúú, můžete mě prosím dovézt domů, zapoměla jsem, kudy jsme sem přišli,“ padla Jája muži do náruče.
Ten ji pomohl vstát a skutečně dovedl až k penzionu, Jája poděkovala a dohodli se, že nebude nic hlásit.
„Ale nebojte, trest je nemine! My je zřídíme tak, že zapomenou na podobný choutky!“ slíbil ji muž a zmizel ve tmě.

Jája nejdříve zašla do sprchy a již klidná a vyrovnaná prošla domem a zjistila, že Patrik a Zuzana nejsou doma a děti jen krčily rameny, že nic nevědí.

***

„To je kráása, jak mě celou vyplňuješ,“ šeptala slastně Zuzana, „přirážej jen pomalu.“
Patrik se pozvedl na loktech a pomalu v ní rytmicky jezdil jako píst. I on si vychutnával tření čuráka v celé délce, jak z ní vyjel skoro ven a zase až po kořen v ní zmizel.
Už mu nevadilo, že mrdá vlastní sestru. Zuzana na tom byla podobně a bratra brala jako muže se skvělým ocasem, který ji dělá šťastnou a spokojenou.

Oboustranné sténání a vzdychání se pomalu stupňovalo.
„Ano..ano…úúúhhh!“ začala Zuzana stahovat poševní stěny a Patrik naposledy přirazil, tělem mu projela slast z vyvrcholení a plnil sestře dělohu dávkami semene.
„Jo..jo… proboháááá!“ vypjala se Zuzana ve vrcholu a rukama mu tiskla zadek na sebe.

Pak se Patrik odvalil stranou a oba se vydýchávali.
„Co bude dál… s náma?“ pronesla Zuzana do nočního ticha.
„Jak to myslíš?“ znervózněl Patrik nad otázkou.
„Budeš mě navštěvovat i doma, až se vrátíme, nebo je to jen letní románek?“
„Byla jsi a budeš dál má ségra. Že jsme překročili tu hranici, neznamená, že se nebudeme vídat a popřípadě i…oooh…jooo,“ konstatoval Patrik a poddával se laskání, které jeho péru dopřávaly šikovné prsty Zuzany.
„Ale vím, jak to myslíš. Pokud nikoho nehledáš a nechceš, rád ti budu k dispozici,“ dokončil nakonec a to už měl Zuzanou přisátou ústy na tvrdnoucím péru.

Když mu ho vzchopila, nasedla si na něj a rozjela jízdu podle vlastních představ. Určovala si hloubku proniku a poddávala se laskání, hnětení a mačkání prsou a tvrdých bradavek, které měla obzvlášť citlivá.
„Júúú…oooh…nemačkej je tak….áááá, bože!“ svíjela se a kroutila se, jak je Patrik prsty dráždil.
Už to nemohla vydržet a nasedla na čuráka obráceně, zády k němu. Rukama se mu vzepřela o kolena a pomalu zrychlovala odsedávání. Patrik si vše jen užíval, aniž vyvíjel nějakou činnost a přemítal, která z jeho dvou žen je vlastně lepší.
Nakonec uznal, že každá má něco do sebe a to už cítil mravenčení ve slabinách, rajtování Zuzany bylo doprovázené hlasitými steny, poskakovala na ocase, vlasy jí vlály, až zaúpěla a to už se do ní vyprazdňoval.

„Ještě jednou, nebo už jsi vyřízenej?“ zeptala se po chvíli Zuzana a Patrik jen vytřeštil oči.
„To seš tak nadržená? Já si musím něco nechat pro Jáju,“ přiznal Patrik.
„Když ty máš, bratříčku, skvělý péro a já ho moc a moc chci,“ kňourala Zuzana, ale se smíchem vstávala a dávala se do pořádku.

Domů přišli jakoby nic a celý penzion už spal. Zuzana zalehla s pocitem slastného uspokojení, Patrik s rozporuplnými pocity, jak tohle všechno skončí…

***

Ráno Jája zvěstovala muži průběh zábavy, když zamlčela některé detaily a během vyprávění ho rukou přivedla k erekci, takže vyprávění bylo ukončeno divokou ranní mrdačkou.
„Teda… ty… máš…výdrž!“ vzdychala pak slastně Jája pod neúnavně přirážejícím Patrikem, který ji prudkými přírazy mrdal a jazykem jí rejdil po dvorcích a bradavkách prsou.

Když se zavrtěla postýlka s malou Anetou, zrychlil přírazy a vystříkal se do Jájy dřív, než je probuzený potomek mohl zpozorovat. Jája orgasmus vykřičela do polštáře a pak už se věnovala dítěti.

Vedle v pokoji se Zuzana uspokojovala náhradou a v orgasmických stazích tiše vyrážela „Patriku..oh..oh…Patrikůůů!“
Pak vypjala tělo a uvolněně padla nazpět. Byla úplně mokrá uvnitř i vně a odebrala se v příjemném stavu uspokojení do koupelny a na snídani.

***

Blížil se závěr pobytu. Patrik byl čím dál víc nadrženější a dával Jáje co proto. Ta ho vůbec nepoznávala, ale ráda se mu poddávala, neboť ji často mrdal divoce až zvířecky a plenil jí kundu tvrdými, prudkými a hlubokými přírazy až na dno, což se jí, sice ne pokaždé, líbilo.

Zuzana si musela vystačit sama.

Poslední večer si s nimi sedl majitel penzionu a nabídl jim k pití „to nejlepší, co tu mám,“ jak sám pronesl. Nepřinesl však víno, nýbrž vínovici, čili vinnou pálenku.

Děvčata ji odmítla pít po první sklence a ani Patrik v tom neviděl nic převratného. Až na majitele se všichni vrátili k vínu a poměrně brzy šli spát.

***

Patrik se ztopořeným pérem okamžitě nastoupil na Jáju, ale ta ho odmítla.
„Ty seš jak nadrženej maniak! Dej mi pokoj, Sem utahaná a dole celá bolavá, jak si to měl každej den. Chci se konečně pořádně vyspat.“ Otočením zády k němu mu dala najevo, že si musí ulevit jinak. Patrik věděl jak, jenomže to nebylo tak jednoduché.

Avšak sotva Jája začala pravidelně oddechovat, nevydržel to a tichými kroky šel za Zuzanou.
Ta také spala, ale bratra v posteli přivítala ráda.
„Musíme tiše a rychle, aby se Jája nevzbudila,“ chvatně se jí Patrik hned dobýval do klína.
Zuzana doširoka roztáhla nohy, sice bolestně sykala nad pronikem tvrdého ocasu, ale brzy ji naplnily příjemnější pocity a sama cítila, jak vlhne. S Patrikem se vášnivě líbali, dokud nezaměřil pozornost na její velká prsa. Bradavky už vyzývavě trčely dopředu a tak je obkroužil jazykem, polízal dvorce a líbal a mačkal ty měkké plné polokoule. Zuzana tiše sténala a hladila Patrika ve vlasech a po zádech. Když si jí vzal zezadu a mnul a mačkal ji visící prsa v dlaních, nevydržela to a hlasitě zasténala.
„Doprčic!“ zasyčel Patrik a tlakem ji obličejem povalil do peřin.
„Chmm..mm..gmm,“ zněly teď její tlumené steny.
Patrik zrychloval přírazy, mlaskavě mrdal mokrou a nadrženou kundu své sestry až konečně se slastným „jooo..joo!“ ji vystříkal semenem až po okraj.

Poté se oblékli, ale Zuzana ho ještě nepustila.
„Tohle bylo naše poslední milování,“ řekla věcně. „O všem jsem přemýšlela. Ty máš krásnou ženu, láskyplný vztah, děti. Nemůžu tě o to připravit, kdyby se to provalilo. Už to, že se to stalo, je za hranou a Jája by to neustála. A co potom? Sestra si vezme bratra? Bylo to moc hezké na to, aby to pokračovalo dál.“

Patrik s ní v duchu souhlasil, jenže její tělo ho stále přitahovalo.
„A nemůžeme…občas?“ navrhl, ale Zuzana zavrtěla hlavou.
„Nemysli si, že je to pro mě lehký. I já se okrádám o něco krásného a čas od času to znovu oživit? To nejde, nevydržela bych to…je mi to moc líto,“ a dala se do tichého pláče.
Patrik ji láskyplně objal a i jemu tekly po tváři slzy.

***

Jája se prudce probudila a náhle nevěděla kde je a co se děje.
Z postýlky se ozývalo tiché oddechování a postel vedle ní byla prázdná. A do toho se z vedlejšího pokoje ozývaly nějaké steny nebo vzdechy. Rychle se probrala a začala si to rovnat v hlavě.
Aby tak? A vyrazila ven a tiše našlapovala k vedlejšímu pokoji.
Sténání narůstalo a tak vzala tiše za kliku a pomaloučku otevřela dveře. Pak je spatřila.

Zuzana seděla na posteli a plakala s hlavou v Patrikově klínu a on ji konejšivě hladil vlasy.
Jája mlčky stála, až si ji Patrik všiml.
„Má splín. Potřebuje utěšit,“ pronesl tiše

Jája kývla a zavřela dveře. U srdce ji hřálo, že její muž má tak láskyplný vztah se svou sestrou. Sama jim to přála a byla ráda, že se o dovolené rodinné vztahy utužily.

Autor

4.9 20 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
childe

Konec dobrý, všechno dobré. Já na incest moc nejsem, ale tady to je dobře napsané jako ostatně většina děl od Shocka

PS: co opět nějaká povídka s děvčaty pro která máme slabost, jak jsi mi sliboval?

Trysky

Pěkné, čtivé, dobře napsané. Co víc k tomu říct?

Fred

Jako specialista na incesty mohu jen pochválit. Není to přehnané a občas se to stává. Akorát se to veřejně neventiluje. Takže palec nahoru.

Martin

Velmi povedený kousek . Celé je to napsané velmi čtivě . Celé to prolínání děje se děje nenásilně až po povedený závěr . Opravdu super .

Kittikit

Moc pekne napsano, hezke pocteni 👍

8
0
Would love your thoughts, please comment.x