Bratrská láska

Počet zobrazení: 440

Byl jsem nasazen na jeden případ. Moc se mi do toho nechtělo, ale šéf pravil, že jsem nejlepší a musím dokázat podezření z trestné činnosti. O co se jednalo, to mi hned vzápětí pověděl. Jeden bohatý chlápek, bylo mu tak třicet let, dostal po smrti rodičů na starost svou mladší sestru. Té bylo čtrnáct, a právě o to šlo. Měl se o ní starat až moc láskyplně. Mým úkolem bylo prokázaní incestního vztahu a tedy zneužívání té dívky.

Celý nažhavený jsem se tedy s fotoaparátem a dalekohledem dostal do rozumné vzdálenosti jejich příbytku. Byl to nově postavený, dvou patrový dům, který stál na kopečku, pod kterým se rozléhala menší vesnice. A jelikož okolo domu byl z jedné strany les, tak jsem se opravdu dostal nepozorovaně dost blízko a snadno se schoval na jednom stromu. Měl jsem překrásný výhled na jejich zahradu. Okny jsem pak viděl do ložnice a obýváku, tedy jestli jsem to dobře odhadl. Uvelebil jsem se a prostě začal čekat..

Nemusel jsem čekat dlouho, protože po asi dvou hodinách do obýváku oba přišli. Ona, krásná štíhlá dívenka s delšími hnědými vlásky a krásným malým zadečkem. On, vyšší a tlustší. Než jsem se nadal tak jí zezadu objal. A já mohl začít fotit…

Druhý den jsem byl u sebe doma a vyvolával filmy. Přitom se mi hlavou honily myšlenky, jaké by to bylo, kdybych já a moje setra. Té bylo pětatřicet let, měla krásnou štíhlou postavu a pěkný velký prsa. Byl jsem o ní o pět let starší a dost jsme si rozuměli. Ačkoliv jsme oba byli už po svatbě, ráda mě chodila denně navštěvovat a dost dlouho jsme si povídali. I dneska tomu nebylo jinak. Jelikož měla klíče, nemusela ani klepat. Přišla za mnou do komory a podívala se mi přes rameno na již hotové fotky.
„To jsem nevěděla, že u policie fotíte pro porno časopisy?“ Řekla místo ahoj štiplavou otázku.
„To ne. To je moje práce, tohle je bratr a sestra a té dívce je čtrnáct.“ Já na to a dál si fotky, které se mi povedly, prohlížel.
Jana, jak se má sestra jmenovala, ke mě přistoupila a odstrčila mě.

„Ukaž, taky bych něco ráda viděla.“ A začala si z blízka fotky prohlížet.
„Hm pěkné a to je fakt bratr a sestra?“ Zeptala se, zatím co byla nahnutá nad stolem a jak si fotky prohlížela, vrtěla svým krásným zadečkem.
Přistoupil jsem k ní zezadu a přitiskl se na něj svým rozkrokem, přitom se sestře díval přes rameno.

„Jo to jsou, pěkně si to spolu užívali. Kdybys viděla jak ta jeho kláda jezdila v její kundičce. Bože já nevěděl, jestli mám fotit nebo honit.“ Přitom jsem se ještě více přitiskl zezadu na sestru, ale té to zřejmě nevadilo, jen trochu zakroutila svým zadečkem.
„To musíš být ještě pořádně nadržený co? A ženuška není doma.“ Smála se sestřička, ale v tom se ve mě něco zlomilo a já najednou měl své ruce na jejím zadečku a hladil jej.
„Ale, ale, copak to je? Že by sis chtěl vybouřit hormony ve mě?“ Na to zase sestra s dost posměšným tónem.
Já ji však vnímal z poloviny, protože jsem jí zrovna vyhrnoval její šaty přes zadek a mohl se kochat pohledem na její bílé kalhotky.

To co jsem spatřil mě uchvátilo. Měla je celé mokré, krásně nasáklé svými milostnými šťávami, až to z ní kapalo. Hned jsem se ústy přisál na její kalhotky a začal sát ty její kapky milostného moku.
„Ach brácha co to dě… Bože to je nádhera!“ Sténala sestra a mírně se rozkročila.
Pokračoval jsem ve vysávání jejích milostných šťáv skrz kalhotky, ale po chvíli jsem je rukou začal stahovat až ke kotníkům a to se můj jazyk zabořil mezi její pysky a pronikl do útrob krásně mokré kundčky.

„Aaaaaaaaaach“ Zasténala sestřička a její nádherný tělo se začalo chvět orgasmem a kolena se jí mírně podlamovala.
„Bože to byla nádhera.“ Oddychovala sestra, když se konečně vzpamatovala z orgasmu.
„Tak dělej na co ještě čekáš? Vím že ho tam chceš vrazit a já to teď chci taky tak do toho bráško.“ Pobídla mě a tohle byl pro mě impuls, abych si stáhl kalhoty i s trenýrkami.

Uchopil jsem svého tvrdého ptáka do ruky, přiložil jsem ho na okraj kundičky a jediným mohutným přírazem do ní vnikl až po koule.
„Sakra a co kondom?“ Vyhrkla ze sebe sestra, ale to už jsem jí zezadu tvrdě mrdal.
„Ach ten je velkej, bože jak je velkej, víc přirážej tvrději, tvrději!“ Sténala a přitom se plně poddávala mým přírazům a s kondomem si už hlavu nelámala.

Oba jsme byli jak smyslů zbaveni, tvrdě jsem vrážel ptáka do sametově jemné a uzoučké kundičky, která mi vycházela ochotně vstříc. Sestra už zase hlasitě sténala a já nějak vytušil, že zřejmě dojde k dalšímu vrcholu, ke kterému jsem neměl ani já daleko. Ještě pár tvrdých přírazů a to už se Janino tělo opět chvělo. Kundička se začala rytmicky stahovat kolem mého ohonu a ten v tom okamžiku začal do ní pumpovat notnou dávku bílého semene.
„Všechno, všechno tam nastříkej, bože to je tak dávno co to do mě někdo takhle napumpoval.“ Sténala sestra blahem a vychutnávala si ten náš společný orgasmus.

Oba jsme věděli, že tohle je něco, co se bude opakovat. Bylo to tak úžasné, že ještě dlouhou dobou jsem svůj ohon nechal zasunutý v té krásné jeskyňce a jen jsem hladil nádherné chvějící se tělo mé sestry. Bylo jasné, že tohle musí mít pokračování. Ale ne teď.

„Zítra zkus přijít k nám.“ Pravila sestra potichu, kdy se vrátila ze záchoda.

Políbila mě na ústa a já poprvé zjistil, jaké to je líbat vlastní sestru. Její francouzský polibek, kdy svým jazykem vjížděla do mých úst a snažila se šermovat s mým jazykem, na mě působil jako elektrický proud. Bylo to silně vzrušující. Když se pak odemně odlepila, zaslechli jsme hlas mé ženy.

„Zlato jsem doma“ Zvolala nahlas a my jsme se sestrou vyšli jí přivítat.

Počet zobrazení: 440

Autor

4.9 16 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x