Chalupa 3

Toto je 3 díl z 3 v seriálu Chalupa
Počet zobrazení: 154

„Tedy byli jste úžasný! Oba dva,“ pochválil Kamil dvojici a uznale pokýval hlavou. „Klidně bych se byl na vás ještě chvilku díval,“ nemohl uvěřit tomu, že ho taková scéna dokáže takhle vzrušit a zároveň byl pyšný na to, že Markéta má i po dvaceti letech známosti tak dokonalou postavu.
Koneckonců, dvakrát týdně se snažila poctivě cvičit, v zimě lyžovala, v létě plavala a jezdila na kole, zkrátka trávila život v pohybu a jako milenka neměla konkurenci. Byla prostě dokonalá.
Všechny ty myšlenky mu proběhly hlavou během zlomku vteřiny. A teď ji poprvé viděl při milování a navíc s jejich vlastním synem. Vůbec mu to nepřišlo být divné. Naopak, docela zvláštně ho ten pohled vzrušoval. Cítil ve svém údu ohromné napětí, ale zároveň bylo jiné, než obvykle.

„Jasně, je to něco úplně novýho a hlavně neskutečně sexy,“ pomyslel si, když si zezadu prohlížel stále ještě téměř mladistvou postavu své ženy.
Markéta k němu pootočila s mírným úklonem svou krásnou hlavu a zpod koketně přivřených víček se na něho podívala se slovy: „To vy oba jste byli úžasný! Ale už se těším taky na toho tvýho chlapíka. A určitě se ještě budeš moct dívat, neboj. A ty taky,“ otočila svůj koketní, šibalský, rozesmátý pohled ke Kájovi.

Došli k široké manželské posteli, Markéta si na ní klekla a pak se přetočila na záda a natáhla své paže ke svým dvěma obdivovatelům: „Pojďte ke mně!“
Kamil bez váhání splnil její přání, zatímco Kája si celou její krásu hladově ještě chvilku prohlížel.
„Pojď taky Kájo, ať vás mám u sebe oba,“ vyzvala ho Markéta s laskavým úsměvem.
Tomu již nešlo odolat a Karlík se k ní přitulil z druhé strany.

Markéta se střídavě otáčela k jednomu i druhému, něžně se s nimi líbala, s každým jen tak dlouho, aby si to stihli oba vychutnat, ale zase ne tak dlouho, aby se ten druhý cítil ošizený. Po chvilce se otočila a věnovala se tomu druhému. Její ruce vždy prováděly tu nejbáječnější něžnou masáž jejich dokonale stojících mužství, nebo jedna ručka si takhle hrála sama a druhá je vískala ve vlasech, hladila je po tvářích, nohu vždycky přehodila přes ně tak, že koleno měla opřené o jejich bok a při dovedné masáži nechávala špičky jejich báječných kopí občas lehce proklouzávat kolem dokonale mokré štěrbinky.
Ale ani prsty obou jejích milenců nezůstávaly pozadu, když jimi občas něžně pohladili její dokonale mokrou jeskyňku nebo pohladili její hravou ručku.
Druhý z nich jí v takových okamžicích líbal na ramena, šíji, ouška, hladil její bok nebo hnětl ňadro a pohrával si s její bradavkou. Oba se dokonale doplňovali. Když se občas jejich ruce při tom božském mazlení setkaly, hned se každá v dokonalé souhře vydala správným směrem tak, aby si nepřekáželi.
Zezadu se snažili své oštěpy zasunout mezi Markétina štíhlá stehna, kde bylo dostatek prostoru, protože koleno měla vždycky opřené o toho druhého, a tam se mírně pohybovat.
Byla dokonale hladká a Kája přemýšlel, jestli je to díky prvním kapičkám z jeho macíka nebo zda je to šťávičkami z její kapličky a připadalo mu, jako kdyby si takhle hrával pokaždé.
Kamilovi se honily hlavou myšlenky, proč třeba takovou vzrušující krásu nezkusil s Markétou a s nějakou druhou krásnou ženou: „To by musela bejt nádhera, mít z každý strany jednu takhle nádhernou ženskou. Já jsem takovej debil, že jsem to ještě nezkusil,“ litoval v duchu promarněná léta, protože před pár dny zjistil, že Markéta by nemusela být úplně proti, ale zároveň ostře vnímal, jak neskutečně vzrušující je i tato hra.
„Škoda, že už se nekamarádí s tou Kájovou češtinářkou, ta je výstavní kus a co se rozvedla, tak po mně pokukuje jako po nějakým pamlsku. Ta by si nechala říct hned. Zkusím Markétu nějak přesvědčit,“ zakončil rázným způsobem své úvahy, ale hned se zase naplno věnoval té báječné hře.
Měl sto chutí zkusit svým pyjem vklouznout do její druhé dírky, ale věděl, že to nemá ráda. Byla nádherně zmáčená i kolem ní. Bylo to lákavé…
Rukou svým trčícím kůlem aspoň kolem občas zakroužil a mírným zatlačením nepatrně takovou touhu naznačil.

Markéta zažívala pocity dosud neznámé, ale cítila tak obrovské vzrušení z jejich doteků a z erotického mazlení, že začínala nad sebou ztrácet kontrolu. Nedokázala se rozhodnout, kterého z obou svých úžasných milenců by chtěla v sobě dříve, ale zároveň už si toužebně přála, aby se jí jeden z nich zmocnil. Jejich hraní bylo tak vzrušující!
Jasně si uvědomovala i Kamilovy náznaky a samotnou ji překvapilo, že jí tentokrát nebyly nepříjemné. Jenže to všechno trvalo už příliš dlouho. V okamžiku, kdy se líbala s Kamilem, se rozhodla pro něho. Dál už to nešlo vydržet.

Přitáhla si ho k sobě, roztáhla své štíhlé nohy a zašeptala: „Pojď už, pojď, hrozně tě tam už chci!“
Nasměrovala jeho úd tam, kde už dávno měl být a nechala ho do sebe prudce vklouznout. Uvědomila si, že Kája se bude možná cítit odstrčený.
Obrátila se tedy k němu se slovy: „Promiň, chvilku se zkus jen dívat, vydrž,“ prosebně zašeptala a hledala v jeho očích pochopení. Pak už se soustředila jen na to, aby si dokonale vychutnala pocity z Kamilovy aktivity.

Kája se malinko odklonil a zblízka sledoval, jak dokonale tvrdý Kamilův pyj mizí v hlubinách úplně rozevřené kundičky jeho mámy, vynořuje se celý a jindy jen zpola, ale pokaždé docela mokrý, pokrytý jejími šťávami. Nikdy nic tak nádherně vzrušujícího neviděl. Snad to bylo i tím, že vše bylo na dosah blízko a přímo před jeho očima.
Jeho vlastní nástroj trčel do prostoru a Karel ho vlastním stahy dokázal sám rozpohybovat. To také nešlo dlouho vydržet.
Posunul se k Markétě, uchopil ji za ruku a přitáhl ke svému nekompromisně stojícímu přirození a sám začal hladit její ňadro a speciální pozornost věnoval její bradavce.

Markéta pochopila, že nemůže být sobecká a že se musí věnovat i Kájovi. Naklonila se k němu a začala se s ním vášnivě líbat.
Kamil, který se vzepřel na natažených pažích, aby ti dva měli více místa, dál předváděl svůj nádherný tanec, kterého se nemohla nabažit a plně mu pohyby své pánve a maximálně pokrčenými koleny vycházela vstříc a navíc ho ohromně vzrušovalo vidět, jak se jeho Markéta líbá s Kájou, jak mu honí jeho macíka a jak on něžně i drsně hněte její ňadro a jeho prsty si pohrávají s trčící bradavkou.

Po chvilce se Markéta vzpamatovala a poprosila Kamila: „Počkej chvilinku, nesmíme zapomenout na Káju!“
„Markí, byli jste tak úžasný, to byla taková nádhera vás takhle vidět! Ale jo, taky bych to chtěl takhle zkusit, děkuju, jsi tak úžasná! Tolik tě miluju,“ vděčně jí děkoval Karel.
Ale to už se přesouval mezi Markétina doširoka rozevřená a pokrčená kolena, zatímco Kamil se odkulil na stranu. Byl udiven, s jakou lehkostí jeho úd zaplul do Markétiny svatyně. Takhle širokou a hladkou ji ještě nezažil.
„Bože, to je nádhera, Markí, jsi tak neskutečně mokrá! Počkej, musím Tě taky ochutnat! Víš, jak tu tvojí chuť zbožňuju,“ ještě několikrát svým pyjem zakroužil hluboko uvnitř, vysunul se a svými polibky se začal blížit přes vzedmutá ňadra a trčící bradavky, dokonale ploché bříško stále blíž a blíž k jejímu venušinu pahrbku.
Zatímco jej jeho vášnivé polibky pokrývaly ze všech stran a jazyk občas zavadil o teď již výrazně zvětšený poštěváček, Kamil se s plným úsilím věnoval Markétiným ňadrům, hnětl je, hladil její trčící bradavky, jazykem kroužil kolem nich, vysával je a vášnivě se s ní líbal. Zkoušel je zvednout tak, aby na své bradavky mohla dosáhnout spolu s ním a aby je laskali svými nenasytnými jazyky společně, každý z jedné strany a aby se špičky jejich jazyků potkávaly přesně nad trčícím hrotem jejího ňadra a zároveň aby jej společně dráždili. Po chvilce přešli ke druhému. Pohledem občas závistivě zkontroloval Kájovo počínání.
Teď už bylo vidět převážně jeho vlasy a Markétinu ruku, která si jeho hlavu silou tiskla mezi svá štíhlá stehna. Druhou svírala pro změnu Kamilova chlapáka. Její vzrušení začínalo dosahovat vrcholu a Kamil teď líbal i její šíji, ouška, čelo a oči a nepřestával jí opakovat:
„Bože, jsi tak nádherná, Markí, tak úžasná! Tolik tě miluju! Nevěděl jsem, jak to může bejt nádherný!“ ale to už jeho šepot přerušily její výkřiky.
„Jo, Kájo, ještě chvilinku, prosím, prosím, ještě jazyk! A prsty, prosím, jo, ještě jeden, jo a ještě!“ zvedla svou pánev do vysokého mostu a vydávala tiché vzlyky.

Kájův jazyk chvilkami kmital kolem jejího poštěváčku, pak se spouštěl až k jejímu zadečku, snažil se vniknout aspoň kousíček do něj a potom se zase dlouhými rozvážnými tahy vracel jednou z levé strany, podruhé z pravé nahoru k nejcitlivějšímu místu. Zároveň se jeho prsty snažily plnit Markétino přání s veškerou energií i citem tak, aby Markétě působil co největší radost.
Druhou rukou podpíral její zadeček a cítil, jak mu po ní stékají kapičky jejích šťáv. Vrchol byl tady. Ještě se k její vagíně naposledy přisál a z Markétina hrdla se draly neartikulované, čím dál tím hlasitější zvuky a pak už se ozval jen dlouhý táhlý výkřik, který se změnil ve volání: „Pomooooooooc!“, po kterém se s vytřeštěnýma očima bezmocně zhroutila na postel.

Po pár vteřinách si ale přitáhla Káju k sobě: „Pojď sem ještě, takhle jsem to ještě niky nezažila, taky ještě musíš ty, pojď!“
Nemusela ho pobízet dvakrát. Okamžitě nasměroval svého macka tam, kam patřil a začal Markétu zpracovávat ve zběsilém tempu.
„Počkej Kájo! Tohle nemusíš tak rychle, zkus to takhle!“ a své nohy sevřela, jeho posunula tak, aby nad ní trochu klečel a svými prsty shora směrovala jeho stále dokonale tvrdý nástroj shora přes svůj poštěváček do nyní již sevřené kundičky.

Potřebovala se trochu zklidnit po tom nejsilnějším orgasmu, jaký kdy zažila. Byla nádherně mokrá i na dokonale tvarovaných stehnech, takže klouzal hluboko do ní a její zkušené prsty jeho skvělý nástroj masírovaly a naváděly na ta nejcitlivější místa.
Po chvilce toho tak vzrušujícího hraní opět roztáhla svá kolena, Káju uchopila za jeho dokonale tvarovaný zadek a začala ho prudce přitahovat do sebe. Věděla, že on už díky předchozí tolik intenzivní hře a masáži jeho Macíka nevydrží a sama byla na pokraji druhého orgasmu. Ten přicházíval vždy mnohem rychleji.
Kamil tomu opět napomáhal zkušeným zpracováváním jejích ňader a vášnivými polibky.
Na Kájovi a roztažených kolenou své Markétky mohl oči nechat. Jeho nablýskaný úd, mizející v hlubinách Markétiny jeskyně, ho přiváděl na okraj šílenství, ale to už oba hlavní aktéři v tuto chvíli dospěli ke svému konci.
Markétin orgasmus byl nyní poněkud klidnější, ale Kája se rozhodl, že své sperma nevypustí do jejího lůna. V posledním okamžiku nechal svůj zázrak vyklouznout a krůpěje jeho žhavého mlíčí vystříkly na její ploché bříško a on se zhroutil vedle ní.
Kamilovi opět problesklo hlavou, že vůbec neměl ani tušení, že ho může tolik vzrušovat, když vidí, jak někdo jiný dokáže takhle rozhoupat Markétina božská prsa a pak stříká na bříško jeho lásky, která byla navíc v tu chvíli zase úplně mimo a v tom vzrušení byla ještě krásnější.

Markéta se pomalu vzpamatovávala z druhého úžasného zážitku, ale bylo jí jasné, že dnes konec ještě nepřišel.
Zašeptala: „Už jsem zpátky bláznivci moji milovaný! To byla taková krása! Byli jste tak úžasný! Oba, ale Kamílku, ještě musíme něco udělat taky s tím tvým klukem!“
Potočila se k němu a dala mu něžný polibek. Koutkem oka zahlédla, že jeho kopí neztratilo nic na svém napětí a lehce ho svou něžnou dlaní pohladila.
„To tys byla úžasná,“ pohladil jí po vlasech Kája, který už se také vzpamatoval. „Tolik moc ti děkuju!“
„Oba jste byli báječný! Já se málem udělal jen z toho pohledu na vás dva. Nevěděl jsem, jakou mám doma zvrhlici a k tomu ještě i zvrhlýho synátora a že jsem sám asi nejzvrhlejší, ale je to krásný, co myslíte?“ přidal se s tichým šťastným smíchem Kamil a vrátil Markétě polibek.
Pár okamžiků se smáli všichni a vyměňovali si šťastné pohledy.
Pak se nadzvedla, překulila se na Kamila, klekla si nad něj a jeho oštěp si nasměrovala do stále ještě úplně mokré jeskyňky. Natáhla se na noční stolek pro papírové kapesníčky, setřela si Kájovo sperma, které začalo nepříjemně stékat, naklonila se nad Kamila, chvilku se s ním líbala a pak nechala svá ňadra kolébat těsně nad jeho obličejem. Zároveň si pomalu nechávala jeho úd klouzat dovnitř a zase skoro celý vyjíždět ven ze svého lůna.
Podložila Kamilovu hlavu ještě jedním polštářem a nechala ho střídavě vysávat nejprve jeden a pak druhý prs.

„Ruce nech za hlavou a nehejbej se, teď já sama,“ věděla, co Kamil miluje.
Svýma rukama mu nabízela střídavě oba své nádherné prsy, aby si je za okamžik pro změnu sama sevřela svými dlaněmi a nabídla mu k vysání obě bradavky současně, ale nezapomínala svou vagínou masírovat jeho skálopevný penis.
Občas tuhle hru hrávali a ji ohromně vzrušovala. Hroty jejích ňader mívala někdy citlivější a vzrušivější než kundičku. Někdy jí takové trpělivé hraní dokázalo vyvolat orgasmus, ale věděla, že teď na to není čas. Pomalu se nepřestávala kolébat na Kamilově úchvatném ztopořenci, který byl o malinko kratší než Kájův, ale zase nepatrně silnější a nechávala se jím nádherně pomalu projíždět.
Bavilo ji, když si mohla všechno sama kontrolovat a věděla, že Kamil udělá všechno proto, aby dosáhla maximálního uspokojení právě ona. Proto ho měla tolik ráda.
Byl sice na ženské, ale v tomhle se mu nikdo nevyrovnal. Jasně vnímala, že Kája je pozoruje a že už zase začíná být vzrušený. Neuniklo jí, že Kája pohledem doslova hypnotizuje její štěrbinku, do níž vniká v dokonalé souhře Kamilův úd.
Někdy si doma při téhle poloze nasměrovala Kamila tak, aby mohla to divadlo přes rameno pozorovat v zrcadle, které měli v ložnici. Vzrušovalo ji vidět, jak se do ní noří jeho báječný oštěp.
Někdy se na to dívali s Kamilem společně, protože ten pohled stejně tak vzrušoval i jeho. To vědomí, že se jim oběma líbí podobné věci, jí dělalo náramně dobře a pocit, že je Kája takhle hladově pozoruje jen zvyšoval její vzrušení. Blesklo jí hlavou, že když už se na sebe občas s Kamilem takhle dívali a oba je to vzrušovalo, mohli to možná s někým třetím zkusit už dávno, ale pak se myšlenkami vrátila ke Kájovi.

„V jeho věku žádný div, že už se zase vzpamatoval a chtěl by ještě jednou,“ pomyslela si a na tváři objevil šťastný úsměv.
Kamil už dvakrát za sebou milování nedal. Potřeboval dlouhou přestávku.
Rozhodla se změnit polohu. Otočila se opatrně ke Kamilovi zády, aniž by jeho skvělý nástroj vyklouzl ven z jejího lůna a zrychlila tempo. Kája ten cvik se zájmem zblízka pozoroval.
„Pojď ke mně, Kájo,“ potichu, ale zcela soustředěná na své počínání, přizvala svého syna do hry. Nezaváhal ani okamžik.
Klekl si obkročmo nad Kamila, čelem k Markétě, přitiskl se k ní a začal se s ní líbat. Jeho ruce si střídavě hrály s jejími už nad míru rozcitlivělými prsy, s jejími vlasy, které povlávaly kolem její hlavy přesně v souladu s rytmickými pohyby. Svými polibky jí pokrýval celý její nádherný obličej, občas se jejich jazyky letmo propletly, ale to už její ruka zkušeně zpracovávala Kájův klacek. Tempo se zrychlovalo a její náramně šikovná a zkušená ruka masírovala Kájův zázrak s dvojnásobnou rychlostí.
Druhou rukou se o Karla opírala a udržovala rovnováhu. Kamil začal cítit, že i jeho konec se neodvratně blíží.

„Jo, ještě chvilinku vydrž a už budu,“ ozval se jeho hlas, ve kterém byly jasně znát všechny jeho emoce. Na svých bocích cítila jeho ruce, které jí pomáhaly udržovat Kamilovo vzrušení na maximu.
„Jo, já taky,“ vydechovala zprudka Markéta, která začínala být na pokraji sil a přidal se i Karel.
„Mami, to se nedá vydržet! Já už zase budu stříkat!“
A pak už se ozývaly jen špatně srozumitelné výkřiky všech tří. Markétě se podařilo sladit jejich současné vyvrcholení téměř přesně. Kamil konečně vykropil její svatyni prudkým proudem svého semene a Kája znovu všechno nasměroval na její bříško.

Svezla se z Kamila a padla vedle něho na záda, tak, že jí jeho paže teď pevně objímala kolem ramen a Kája se opatrně svezl na ní.
Zůstali v jakémsi společném obětí. Nevadilo mu, že je k své lásce přilepený dávkou svého semene. Kamil se k ní přivinul z boku a jen jí šeptal tiše do ucha: „Bylas neuvěřitelně nádherná, dokonalá. Byl to zázrak a já tě strašně miluju. Měli jste s Kájou supr nápad a vůbec jsem netušil, že by něco takovýho bylo možný a že by to navíc mohlo bejt tak krásný. To všechno jen díky tobě, Markétko moje.“

Kamil se přidal s lichotkami také.
„Já si něco takovýho zkoušel někdy představit, ale to se nedá srovnat. Markí, byl to tak nádherný a taky bylo tak supr dívat se na tebe, jak se milujete! Někdy bych to zase chtěl vidět a zkusit. Musí přeci existovat tolik různých variant! S tebou by byly všechny nádherný a všechny bych chtěl vidět. A pak i sám zkusit. Dovolíš nám to ještě někdy? Prosím!“ nedočkavě si připravoval půdu pro další podobné zážitky.

„Vždyť vy byste mě úplně zničili! Jo, byli jste úžasný kluci moji, ale tohle přeci nejde.“
Pak se rychle opravila: „Tohle pořád nejde, já jsem teď úplně vyřízená a zejtra mě ta moje holku bude určitě od vás bolet. Ale bylo to fakt krásný.“
Po kratší odmlce dodala: „Možná by s tím někdy ještě šlo něco udělat,“ s úsměvem mrkla na oba své mužské.
„Mně se snad zase z těch řečí hned tady postaví,“ zasmál se Kamil. „Normálně by už byl nejmíň na pár hodin mrtvej. V mým věku. V Kájově věku bych byl dal hned repete, ale to by taky bylo všechno dřív vyřízený. Ale jsem zajedno s Kájou. Když ti to nebude vadit, tak já jsem pro to repete kdykoliv a kdekoliv. Budeš si to ale řídit ty, jestli nás zase budeš někdy oba chtít. A když si toho mýho postavíš, bude jenom tvůj,“ smál se teď úplně uvolněně Kamil, ale pak docela vážným hlasem dodal: „Nesmíme ti ublížit a nechceme si tě přeci zničit, viď že ne, Kájo?“
„Jasně, že to budu chtít. Ale nemám ráda žádný uspěchaný rychlovky. Já vím, že ty jsi, Kamílku, postelovej virtuos a Kája je přirozenej talent a virtuos z něj bude co nevidět taky. Takže když někdy něco, tak jenom s citem a pomalu. Nechci, abyste mě úplně odrovnali. Dneska to bylo na hraně. A teď mažu do sprchy jsem celá upatlaná a to já nemusím,“ a s těmi slovy se Markéta vyhrabala z postele.

Kája ještě stihnul dodat: „Jasně, že tě nechceme zničit! Musíme si tě šetřit a hýčkat, ale taky nemůžeme jezdit pořád takovou dálku na chalupu,“ dodal s významným mrknutím směrem ke Kamilovi.
Ten si neodpustil poznámku: „Ale teď musíme vymyslet tu mojí odměnu!“
Markéta se otočila a ze dveří na něho rozpustile vyplázla jazyk.
„Jakou odměnu, tati?“ ožil Kája.
„Zeptej se mámy, možná ti to poví a pak mi řekneš, synku,“ zasmál se Kamil a plácl Káju přes rameno.

V sobotu ráno se dohodli, že se raději pojedou koupat. Markéta prohlásila, že jí po včerejšku všechno bolí, že v takovém vedru se stejně nedá nic dělat, takže celý den uběhl v poklidu u zatopeného pískovcového lomu, kam se dalo dojít pěšky. Byla tam spousta dalších lidí. V místním bufetu měli dobrý Aperol spritz, Markéta zvládla za ten den tři a pánové si raději dali ledové třeboňské pivo.

V neděli hned po ránu se Kamil rozhodl, že se pojede projet po okolí na kole, ještě než bude vedro a když odjížděl, popřál těm dvěma.
„A vy si tady užijte hezký dopoledne, ale opatrně! Nepřehánějte to!“ a s těmi slovy za sebou s rozpustilým úsměvem zavřel vrátka.
„Natáhneme se na chvíli na sluníčko na deku, mami? Než začne bejt zase to hrozný horko,“ navrhnul po chvíli Kája.
„Proč ne, oběd je vlastně hotovej, až dorazí táta, uděláte oheň a dogrilujeme ještě pár kousků a já zmáknu jen salát.“
S těmi slovy vzala velikou měkkou deku a vyšla ven, aby jí rozprostřela na trávníku, kam dopadaly zatím ještě měkce příjemné paprsky slunce.
„Udělej nám třeba gin s tonikem,“ zavolala ještě na Káju, čehož se on s radostí ujal.
Vyšel s dvěma poháry, v nichž cinkal led a plavaly kousky citrónu. Vsadil do každého po brčku a blížil se k Markétě.
Ta ležela docela nahá na břiše a vychutnávala si teplo dopoledního slunce.
Karel na ní mohl oči nechat. Bylo vidět, že od moře jí ještě zůstalo opálení všude.
Nezaváhal ani na okamžik a vzápětí ležel stejně nahý vedle ní. Připili si a brčkem usrkávali tu dobrotu.
„Markí, co jsi to slíbila tátovi za odměnu? Mám se tě prý zeptat,“ využil Kája nepřítomnosti svého otce.
„Nejsi náhodou moc zvědavej?“ usmála se na něho Markéta, otočila se na bok a podepřela si hlavu rukou opřenou o loket a zvědavě svého synka pozorovala.
„Určitě ne, mami, protože to souviselo s tím pátečním večerem. Měla bys mi to prej říct,“ tlačil dál Karel.
Chvilku se ještě kolem toho dohadovali, ale pak už to Markéta nevydržela a pohladila svého Káju po tváři se slovy: „Táta jen tak v žertu plácnul, že když si můžeme my tři užívat spolu, co bych říkala já na nějakou pěknou ženskou do trojky, ale platilo by to, co jsme si říkali my dva u moře. Musela by se mi líbit, nesměla by mi vadit. Ale myslel to i napůl vážně.“

Kája se zamyslel a začal jemně přejíždět Markétě ukazováčkem od ramene kolem jejího ňadra přes její bok a pohladil její krásný zadeček.
Pak se zeptal: „Tobě to vadí? Koneckonců, sami jsme se takhle před pár dny taky dohodli. Ale to se musíš rozhodnout sama. Nebo chtěl, abychom my dva přestali?“
„Ne, to nechtěl, je mu jasný, že my dva asi hned tak nepřestaneme, protože se máme moc rádi, ale třeba se nějaká taková najde, ale nevím, jak by si to představoval a kde vůbec. Jenže taky bych měla bejt férová, když on nám to všechno dovolil, víš, Kájo? Třeba to bude hezký.“
„A napadlo tě, Markí, že bych vlastně moh mít stejný přání jako táta? To bys byla kvůli samý svý férovosti v nevýhodě, leda že by sis ty dámy nebo slečny vybírala sama, ale to si moc nedovedu představit,“ smál se nahlas Karel. „Nejsi náhodou na ženský?“
„Ty jsi tak pitomej. Nikdy jsem to se žádnou nezkusila a ani mně to nenapadlo, dokud jsi s tím nepřišel ty,“ škaredila se Markéta, ale věděla, že neříká až tak úplnou pravdu.
„Docela mě ta představa vzrušila, Markí,“ špitnul Kája, naklonil se k Markétě a dal jí něžný polibek na čelo. „Ale neboj, neudělám nic, co by se ti nelíbilo.“
„To jako, že by ti nevadilo, kdyby táta přišel s návrhem zkusit to spolu se mnou a s nějakou další ženskou?“
„No, možná by bylo zajímavý vás vidět a třeba bych se přidal, kdyby se nám s tátou líbila třeba stejná dáma a kdyby nebyla proti a kdybys nebyla proti ní ani ty, ale to už jsou docela zvrhlý řeči, nemyslíš? Radši toho necháme.“
„Jo, máš pravdu. Necháme těch řečí, ale jednou jsem něco slíbila a kdyby se to tak nějak semlelo, tak by bylo fér to slovo dodržet,“ převrátila se zase na břicho, podepřela si bradu hřbety sepnutých rukou a trochu líně, ale smyslně a provokativně poroztáhla nohy. Věděla, že to na Káju bude působit.

„Jsi tak sexy, Markí,“ za malou chvíli skutečně šeptal Karel, nasál trochu drinku a brčkem pomalu jej vypustil mezi rozkošné půlky jejího zadečku. Zastudilo to, jak to stékalo přes její štěrbinku na deku, škubla sebou, ale neřekla nic. Čekala, co bude dál.
Pohnula hlavou, aby na Káju koutkem oka viděla. Nasával ze skleničky další dávku drinku a jeho macík se začal rychle zvětšovat.
Otočila se na záda a pozorovala jak Kájovo počínání, tak i jeho nádherně zvednutý oštěp.
„Tak, teď ještě na bříško a pak to zpátky vysaju, ano? Ale bez brčka,“ nechal gin s tonikem vytékat ze silné slámky.

Tekutina pomalu stékala k jejím stehnům. Sevřela je k sobě a sledovala, jak se potůčky drinku stékají na pokraji čárečky, která mezi jejími stehny mizela, a vytvářejí miniaturní jezírko.
Kája se naklonil a jazykem začal drink vylizovat. Malinko povolila sevření svých štíhlých stehen. Vysál poslední kapky a jeho jazyk se vtlačil podél její štěrbinky o malinko dál. Pohladila ho ve vlasech a udělala mu ještě kousek místa.
Objevil se náznak jejího citlivého špuntíčku. Kája se mu začal se zvýšeným úsilím věnovat. Začal jí z té hry běhat mráz po zádech.
Kája teď klečel, jeho pyj vibroval napětím a jazykem ťukal do jejího poštěváčku.

„Dneska bysme tady neměli bez táty,“ zašeptala.
„Jasně, jenom si takhle pohrajeme a když mi to dovolíš, tak bysme s macíkem nakouknuli jen na krajíček, myslím, že by chtěl na chvilinku pozdravit svojí tak báječnou malou lásku,“ polohlasně odpověděl.
„Ty jsi takovej můj miláček,“ pohladila ho po vlasech a její ruka sjela k jeho údu. Pohladila i jeho a jedno koleno se posunulo do strany. Kája okamžitě prstem pohladil její štěrbinku po celé délce.
Zachvěla se. Byl tak něžný. Tak vzrušený! Sama cítila, že je na tom stejně. Sevřela jeho kůl pevněji a začala ho nekompromisně masírovat, přehrnovala kůžičku přes jeho žalud s tím největším možným citem.
„Pojď tedy jen na kousíček,“ pozvala ho.
Nezaváhal ani na okamžik. Přesunul se nad ní, a s její pomocí nechal špičku svého pohlaví vklouznout do jejího lůna a zůstal tak bez pohybu. Objal jí, chvilku se s ní líbal.

„Bez táty nebudeme pokračovat, neboj, Markí. Jsi tak nádherná, úžasná. Snad třeba někdy jindy někde jinde, až budeme sami,“ šeptal jí mezi polibky.
„Jasně, jsi super, to víš, že bych tě chtěla stejně jako ty mně, ale tady to bez táty dělat nebudeme. A to, jak jsme si říkali před chvílí, tak to třeba někdy zkusíme, když budeme chtít úplně všichni, co ty na to, miláčku? Tátovi by to určitě nevadilo,“ držela Kájovu hlavu ve svých rukou a škrábala ho ve vlasech, dívala se mu do očí, nejistě se usmívala, malinko potřásala svou hlavou a čekala, co on na to.
„Markí, ty jsi tak úžasná moje bláznivka milovaná. To jako třeba ve čtyřech? Ale kvůli mně to nemusíš dělat a kvůli tátovi určitě taky ne. On by tě do toho určitě nenutil, neboj,“ šeptal jí zpátky Kája.
„Já vím, že jste oba báječný kluci, ale kdybysme to chtěli všichni zkusit, tobě by se to nelíbilo?“
„Já nevím, teď to nepotřebuju, ale třeba někdy? Já chci jen tebe, Markí, víš to, ne? Ale kdo ví? Nikdy neříkej nikdy. A co táta? S ním už jsi to probrala?“
„Ale vůbec ne, Kájo, jenom jsme se o tom tuhle večer bavili. Víš ty, co mi řek‘?“ zasmála se teď uvolněně Markéta. „Že se mu prý líbí ta tvoje češtinářka, co bydlí u nás v baráku a je teď sama, věřil bys tomu?“
„Von má stejnej vkus jako já, akorát já jsem zřejmě na starší a von na mladší, ale vychází nám to na stejný ženský, vždyť asi víš, že se mi líbila, jak si na mě tuhle stěžovala. Ale to fakt ne, víš, co by to bylo za průser?“
Kája se zasmál, ale pak zvážněl. Markéta odpověděla: „Jo, von se jí táta docela líbí, proto asi byla taková nabuzená, ale máš pravdu, že to by fakt asi nešlo. Ale já jsem se s ní docela kamarádila. Fakt fajn ženská, než se nedávno rozvedla a než si na tebe stěžovala. Máš recht. Tohle nebudeme rozebírat. Buď něco vznikne nebo ne.“
„Takže, mami, tátovi můžu říct, že jsme si o tom popovídali?“
„Jo, jasně, klidně se můžete spolu o všem bavit, miláčku. A víš, že je to krásný takhle tě v sobě malilinko cítit? Někdy je takovýhle mazlení hezčí než nějaký hektický milování, ale na to už musíš přijít sám,“ pohladila ho po tváři, přitáhla si jeho obličej a chvilku se s ním líbala.

„Myslím, že už jsem to trošku pochopil, Markétko moje, je to fakt nádhera. Tolik tě miluju. Ale teď už stačí, nesmíme tady tátu podvádět, to máš pravdu. Ale rád bych, to je ti jasný, lásko, tedy aspoň doufám,“ smál se nahlas Karel, ale odkulil se stranou a vzal do ruky poloprázdnou skleničku.
Vychutnávali si spolu nádheru dopoledního slunce a modré oblohy.

Oběma jim v hlavě probíhaly myšlenky na vyslovený Markétin slib, i když každému jinak. Markéta si umínila, že si o celé té věci s Kamilem doma popovídá. Vlastně ji spíš zajímalo, jak by to chtěl provést, protože najednou zjistila, že by jí to vůbec nemuselo vadit. Jen si nedokázala představit, že by u toho byl její milovaný Kája.
A Dana, ta češtinářka byla vlastně hrozně fajn ženská a donedávna si báječně rozuměly. Přemýšlela, že by jí mohla pozvat na kafe, stejně bude mít prázdniny a Kája možná vyrazí s partou kluků někam na vandr. Nemuseli by hledat nikoho dalšího. Jasně, s Kamilem to proberou a něco vymyslí.

Kájovi naopak vířily v hlavě představy jeho češtinářky a Markéty, ale chápal, že to je naprostý nesmysl. Rozhodl se ale, že se táty na ní při nejbližší příležitosti zeptá.
Češtinářku sice zbožňoval, stejně jako jako většina kluků, ale za rok měl maturovat a to prostě nešlo. Nedokázal by si to představit.

Pak už jen oba čekali, až se Kamil vrátí. Netušili, že si s ním oba chtějí promluvit na stejné téma i když každý jinak.

Počet zobrazení: 154

Autor

Navigace v seriálu<< Chalupa 2
4.5 50 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborné pokračování. Tak se jim ta trojka vydařila. Jen jsem zvědav jestli bude i nějaká ta trojka pro Kamila tedy dvě ženský a Kamil a jak to bude dál s Kájou.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x