Co všechno se může stát 03

Toto je 3 díl z 4 v seriálu Co všechno se může stát

Když jsem se ráno probudil, byl jsem v posteli sám. Máma už odešla do práce a zanechala mě tam samotného s hlavou plnou otázek, myšlenek a očekávání.

Nějakou dobu jsem o tom všem dumal a pak se rozhodl zajít na radu za Honzou. Snědl jsem připravenou snídani, zatelefonoval Honzovi a když mi řekl, že je dnes doma, vyrazil jsem.
„Klídek, zadrž, tady ne,“ okřikl mě, když jsem začal svoji řeč ještě na prahu bytu. Šli jsme do jeho pokoje a teprve tam mě Honza vyzval, abych začal.

Sypal jsem to ze sebe bez ladu a skladu, mlel páté přes deváté a jednu otázku hned zase přebíjel další, až mě Honza musel zarazit.
„Počkej, ne tak rychle, už v tom mám guláš. Za prvé, nebuď z toho tak vykulenej a dobře mě poslouchej. Za prvé si musíš uvědomit, že to, z čeho si dneska tak rozhozenej, byla po staletí běžná praxe, dočteš se o tom v každém druhém, nebo třetím historickém díle,“ otočil se Honza dozadu a ukázal na knihovnu.
„Koukej se na mámu jako na normální ženskou, která ten sex potřebuje jako každá jiná a když už to tak blbě vyšlo a ti naši fotrové stáli za prd a odtáhli, ani jedna nám nechtěla nadělit dalšího troubu a raději se zřekly potěšení. Bylo by tedy dost sobecké, jim to trochu nevrátit, nemyslíš?“

Vstřebával jsem, co Honza řekl, znělo to na jednu stranu logicky, ale moje pochyby to ani zdaleka nerozptýlilo. Bylo to na mě asi dost vidět, protože Honza hned pokračoval.
„Co ti na tom ještě není jasné? Vždyť je to všechno tak logické. Máma si tě s fotrem udělala, fotr zmizel, zbyl si jí jen ty. Proč bys teda fotra nezastoupil? Má to také spoustu výhod, máš to každý den doma, nemusíš škemrat, dolézat, kupovat dárky. Mámy jsou zkušené, víc si užiješ, naučíš se jak to pořádně dělat a hlavně, a to je snad nejlepší, nepotřebuješ gumu a nemusíš se hlídat,“ vynesl Honza svůj hlavní trumf.
„Ony si to umí zařídit a my se nemusíme o nic starat, jen si pěkně užívat,“ dokončil svoji argumentaci.
„Je to ale zakázané,“ namítl jsem, ale tomu se Honza jen smál.
„No jo, a kdo se to dozví, ty troubo, když to sám někde nevykecáš? Dokud budeš držet hubu, tak si můžete dělat co chcete. Jediný, co se fakt nesmí, aby přišla do jinýho stavu, ale toho se neboj, to si pohlídaj samy a ty se nemusíš o nic starat.“
„Jo a má to ještě jednu výhodu, na kterou jsem málem zapomněl,“ dodal Honza. „Když vám to bude spolu klapat, nechají tě pak dělat i věci, který ti jinak holky moc často nedovolej,“ zakončil proslov s významným výrazem ve tváři.
„Jo, já tomu všemu rozumím, ale jak něco takového vůbec ty dva napadne? Jak jsi začal ty s Vlastou?“
„Docela jednoduše,“ přikývnul Honza, „poslouchej, to byla docela sranda. Pamatuješ, jak se tehdy při vaší návštěvě máma tak namazala?“
Když jsem přitakal, že si to pamatuji, Honza pokračoval.

„No, tak potom když jste odešli, se mamka šla vykoupat a jak byla namazaná, nedokázala vylézt z vany, jen tam tak seděla a smála se jak blázen. Musel jsem jí jít pomoc. No a když jsem jí pomáhal z vany, dotýkal se jí, tak se mně postavil. Všimla si toho a začala mě chválit, jaký mám velký péro a že je ráda, že se ještě někomu líbí a že někoho vzrušuje. Pomohl jsem jí se osušit a odvedl ji do ložnice nahatou, protože si nechtěla natáhnout noční košili. Když jsem jí ukládal do postele, chytila mě přes trenky za ptáka a dělala si ze mě legraci, jestli vůbec vím, co s ním mám dělat. Jen tak z legrace jsem jí tenkrát řekl, že nevím a že by mě to teda mohla naučit a tím to všechno začalo.“

Poslouchal jsem ho s otevřenou hubou a lapal každé slovo. Přišlo mně to takové moc snadné a po mé zkušenosti až neuvěřitelné, a tak jsem to Honzovi řekl a vyprávěl, jak to bylo u nás.
„Z toho si nic nedělej, u nás bylo taky druhý den ticho a máma měla kocáka nejen z alkoholu, ale i morálního. Taky jsme si o tom několikrát povídali a jak vidíš, dopadlo to dobře a dnes je vše úplně v pohodě. Vždyť si to viděl posledně sám,“ narážel Honza na tu oslavu.
„Hele, co všechno jste tu první noc dělali,“ zajímal jsem se.
„V podstatě skoro všechno, teda všechno běžné,“ dodal Honza. „Hrála si s ním rukou, vzala si ho do pusy, ukázala mi, jak si mám pohrát já s ní a nakonec jsme si normálně zašukali. Já se tehdy neuhlídal, nastříkal to do ní a ona musela ráno mazat pro nějaké prášky,“ smál se. „Od té doby už jsme ale dál, už vím co a jak, co má ráda a co na ní platí. Dokonce mi občas dovolí, abych ji ošukal do zadku,“ pochlubil se Honza pyšně.

Tím mě dostal, tiše jsem mu záviděl, jak snadno se mu to vše daří, co už zažil a vyzkoušel, ale na druhou stranu jsem si i poctivě přiznal, že si to samé neumím s mojí mamkou vůbec představit. 
Stále tam bylo něco v pozadí, co mi říkalo, že to je špatně, že bych neměl a ta jeho poslední poznámka o souloži do zadku, mě úplně rozhodila. 
Zkoušel jsem si to v duchu představit. Jsem s ní v posteli, ona se otáčí na břicho, špulí na mě zadek, roztahuje si půlky oběma rukama, já nasazuji žalud na sevřenou dírku a tlačím ho dovnitř. Neee, to vážně ne, to nedám. Kdeco jo, ale tohle ne. Tím jsem si byl pro tento okamžik jistý.

Honza asi odhadl, co se mi honí hlavou, a tak pokračoval.
„Klídek, nenervuj se, začni hezky pomalu a pozvolna, nemusíš vyzkoušet všechno hned napoprvé. Nech ji, ať tě sama vede a dělej jen to, co si ona bude přát. Říkal si, že ti včera jasně řekla, že dnes ne, vydrž to do zítřka. To je jasná známka toho, že s tím počítá, že to chce, ale včera prostě nemohla. Třeba proto, že neměla žádnou ochranu. Máte doma gumy?“

Musel jsem se zamyslet, já určitě žádné doma nemám, ale mamka má svoji toaletní skřínku a nějaké věci i v šuplíku nočního stolku. Ale ne, nikdy jsem gumy u ní ani nikde jinde doma neviděl.
„Tak vidíš, to bude asi ono, prostě se jen bála, abys jí nevystříkal svatyňku,“ smál se Honza. „Dneska si určitě už něco opatří a večer tě čeká zásun kámo, to se klidně vsadím,“ napřáhl ke mně ruku.
„A o co se jako chceš vsadit,“ zeptal jsem se. „Neboj, o prachy ne, přeci tě nezrujnuju, když budu mít pravdu, tak mi to pak všechno budeš vyprávět. Do podrobna a s detaily,“ upřesnil.

Takovou sázku jsem klidně přijal, stejně jsem mu už spoustu věcí řekl, navíc jsem ho bral jako zkušenějšího rádce a navíc jsem tušil, že jeho rady budu potřebovat i do budoucna.
Tak jsme si na to plácli a Honza mně ještě podrobně vysvětlil pár věcí a přidal nějaké rady.

Doma jsem pak na jeho radu uklidil, umyl nádobí a čerstvě vysprchován a mírně navoněn, čekal, až máma dorazí.
Dnes to bylo výrazně později než obvykle, ale hned u dveří jsem ji přivítal pusou na tvář, zmocnil se tašek s nákupem, které přinesla, a šel vše uložit.
Vešla do bytu a i když nic neřekla, viděl jsem, že je příjemně překvapena. Všude bylo uklizeno, nádobí umyté a srovnané v příborníku.

„Půjdu se opláchnout a potom udělám večeři,“ zavolala na mě už z koupelny, než zavřela dveře.
„Nemusíš spěchat, já jsem koupil pár chlebíčků,“ zavolal jsem na ní přes dveře. 
Postupoval jsem totiž do písmene podle toho, co mně poradil Honza. Koupil jsem tedy její oblíbené, k tomu láhev vína a vše uložil do ledničky. 
Než se vykoupala, vše jsem naaranžoval na stoleček v obýváku, pustil si televizi a když vyšla z koupelny, tvářil jsem se jako by nic.

Uklizený byt ji dost překvapil, naaranžované chlebíčky a sklenky vína ji ale přímo šokovaly. Posadila se vedle mě na gauč, prohlížela si etiketu láhve a zdálo se mi, že se tím jen snaží zakrýt nervozitu.
Nakonec ale nic neřekla a pustila se do večeře. Nechal jsem ji v klidu najíst a teprve později, když už byla skoro vypitá i ta láhev vína, jsem opatrně načal debatu.
„Víš, že jsem se tak krásně jako u tebe už dlouho nevyspal,“ zahájil jsem opatrně, jak mně Honza radil a nenápadně se k mámě posunul tak, že jsme se dotýkali.
„Chceš si o tom promluvit,“ zeptal jsem se jí.

Neodpověděla hned, bylo mi jasné, že si pečlivě promýšlí, co řekne. Když pak promluvila, tak mě překvapila, protože místo nějakých svých argumentů, vytáček a varování, prohlásila: „Začni ty, pověz mi, jak by sis to vlastně představoval a jak bychom jako matka se synem nadále fungovali, já si to totiž neumím vůbec představit,“ přiznala.
Nečekal jsem, že by tohle po mně chtěla, honem honem jsem neuměl odpovědět, ale pak jsem si vzpomněl na Honzu, co všechno povídal a tak mně to zapálilo.
„Fungovali bychom normálně, jako teď, nic měnit přeci nemusíme a tamto,“ vyhnul jsem se jasnému pojmenování, „by bylo jen na tobě, já bych to plně respektoval. Když bys měla náladu, tak ano, když ne, tak ne,“ předložil jsem svůj návrh.
Zamávala rukou, aby mě přerušila.
„To jsem nemyslela, to že se k sobě budeme chovat stejně a že mě budeš nadále brát jako mámu, to beru jako samozřejmost, ale jak si to představuješ přímo mezi náma dvěma, v těch intimnostech,“ upřesnila pro krátkém zadrhnutí. „To ti vážně nebude vadit, spát s vlastní mámou?“
„Já jsem si myslel, že bys mě to mohla všechno naučit a já bych se na oplátku snažil, aby ti bylo hezky a dělal bych ti, co ti na očích uvidím a to nemyslím jen při tom, při těch intimnostech,“ dodal jsem rychle.
Tady se poprvé usmála.
„Takže tomu mám rozumět tak, že když si tě vezmu do postele, tak ty budeš na oplátku konečně po sobě uklízet a pomáhat mi s domácností?“
„Přesně tak,“ horlivě jsem kýval hlavou.
„Hmm, tak to už stojí za úvahu,“ souhlasila se mnou a pak se zvedla, zapálila svíčku, zhasla lampu a posadila se zpět. „Nechci, abys viděl jak se červenám, když handluji se svým synem úklid bytu za sex,“ dodala a už to znělo docela vesele. „Víš co, než ti něco napevno slíbím, pověz mi, jak to vůbec máš s tou svojí kamarádkou a vůbec s holkama, myslím po stránce sexu, abych věděla, co už znáš a co ne. A nestyď se, nedávno si sám tvrdil, že spolu máme mluvit jako dva dospělí lidé,“ připomněla mi tu naši debatu, která tohle všechno vlastně nastartovala.

Úplně poprvé jsem jí tedy začal vyprávět o mých nesmělých pokusech, o líbání se spolužačkou, o letmých dotecích na prsou, a že teprve s tou současnou, s Romanou, jsem se dostal dále než jen k puse. 
Přiznal jsem se, že už jsem ji hladil v rozkroku, strkal jí tam prst, lízal ji a ona mi ho brala do ruky a občas i na krajíček do pusy a pouze jednou, jedinkrát jsme se pokusili o soulož, ale moc se nám to nedařilo. Romanu to bolelo, navíc měla bez gumy strach, a tak jsme hned přestali.

Máma mě naslouchala bez přerušení, jen pokyvovala hlavou a teprve když jsem skončil, měla pár otázek. 
Když jsem na ně odpověděl, stejně jsem se trochu styděl a červenal, ale máma si ze mě žádnou legraci nedělala, vážně to chtěla vědět a vysvětlila mi i proč.

„Chtěla jsem to slyšet, abych věděla, odkud mám to tvoje zaučování začít,“ řekla.
Radostí jsem až poposkočil, protože mi došlo, že se už rozhodla a že tedy spolu budeme mít sex.
„Jen tolik nejásej, mám jednu podmínku,“ krotila mě, „ve všem mě budeš na slovo poslouchat a budeš dělat jen to, co ti řeknu a dovolím,“ prohlásila přísně.
Kýval jsem hlavou tak vehementně, že mi div neupadla a když mně mamka nařídila, abych se šel osprchovat, vyčistit si zuby a pak za ní přišel do ložnice, vystřelil jsem jak sprinter na zvuk startovní pistole.

Vydrhnutý do ruda a zabalený do osušky jsem otevřel dveře do ložnice. Matka ležela pod dekou, přikrytá až pod bradu, noční košile byla položena přes opěradlo křesílka, lampička na nočním stolku byla rozsvícená, přes stínítko ale byl přehozen přeložený šátek, a tak vydávalo jen tolik světla, kolik bylo nezbytně nutné.
„Pojď vedle mě, pod deku, ať neprostydneš, nejdříve ti něco vysvětlím.“

Počkala, až se vedle ní uvelebím a začala s první lekcí.
„Nejdříve ti vysvětlím, proč vám to s Romanou nešlo. Aby sex za něco stál, musí být vytvořeny určité podmínky. Musíš mít určité znalosti, místo kde je na to klid a nesmíte být ve stresu z obav z otěhotnění. Romana se bála, proto nebyla vzrušená, nezvlhla, neotevřela se, a proto se ti do ní nedařilo vniknout a jí to bolelo. Před samotnou souloží je potřeba partnerku správně naladit, připravit a teprve pak, když jí pochva uvnitř zvlhne, opatrně ho do ní zasuneš. Že se bála bez gumy chápu. Já ti včera přeci také nedovolila do mě vstoupit, ani tu noc u Vlasty. Jedním z důvodů, hlavních důvodů, bylo, že jsme neměli žádnou ochranu. Já nic nebrala a guma k dispozici nebyla. To riziko bylo moc veliké. Dnes jsem si nechala předepsat antikoncepci a než začne pořádně účinkovat, mám ještě další prášky. Nemusíme se tedy bát, že se neuhlídáš a já otěhotním. Chápeš?“

Rozuměl jsem dobře všemu, co říkala, a byl jsem strašně nedočkavý, jak bude pokračovat.
„Tak už pojď ke mně, řekla konečně a přestala mě napínat. 
Nadzvedla deku, abych se k ní mohl přitisknout a já se k jejímu nahému tělu přilepil blaženě jak slimák na list kapusty. Doslova, jak ležela na zádech a já na boku, přehodil jsem svoji nohu přes ni, objal ji a přimáčkl hlavu mezi prsy.

Chvilku jsem jen tak leželi a ona nic nedělala, začal jsem tedy já. Začal jsem ji hladit a líbat prsa, sát bradavky, a ještě jsem jí u toho hladil bříško. Za okamžik mi odstrčila přehozenou nohu a ucítil jsem, jak mi uchopila penis do dlaně.
„Chvilku se budeme jen tak mazlit, aby nám bylo hezky,“ zašeptala a já pochopitelně nic nenamítal.
Dál jsem ji hladil, sál prsa a bradavky, dokud neztvrdly jako dva kamínky. Z bříška jsem svou ruku pomalu posunul dolů, na podbřišek a když dala stehna od sebe, hladil jsem po rozkroku. Trochu se chvěla, ale nezdálo se mi, že by se jí to nelíbilo.

„Teď, teď, cítíš to?“
Nepochopil jsem hned co myslí, ale vzala mě za ruku a provedla můj ukazovák svojí štěrbinkou, abych cítil jak je zvlhlá.
„Teď můžeš dovnitř i prstem,“ navigovala mě a já to pochopitelně hned a rád udělal. 
Zase to příjemné vlhko a teplo, až se mi z toho pocitu péro napružilo jak kopí. Nejen ten dotyk, ale i vůně, která se z jejího rozkroku šířila, mě natolik vzrušovala, až jsem skoro ztratil hlavu. 
Překulil jsem se jí mezi nohy a prsty nahradil jazykem. Nestačila vůbec zareagovat a už jsem jí plenil mokrou štěrbinu jazykem jako zběsilý.
Provedla jen malý pokus odstrčit mou hlavu, ale nedal jsem se. Pěvně jsem si ji přidržoval za boky, jazykem prorážel mezi pysky nahoru a dolu, vychutnával si tu dráždivou vůni a chuť a… pak mě matka nesmlouvavě zarazila. Připomněla mi naši dohodu a já rázem zkrotnul.

„Nebuď tak hr, nespěchej, takhle bych z toho pak nic neměla,“ vysvětlovala mi tiše, když jsem poslechl a natáhl se vedle ní.
„Neboj, dočkáš se,“ ujistila mě, když vycítila moje zklamání a její ruka mně začala laskat péro.
Chtěl jsem jí vysvětlit, jak mi tam dole bylo krásně, jak mi ta její mušlička nádherně voní a chutná, ale nenechala mě to ani vyslovit.
„Tiše,“ položila mi prst na rty, „povíš mi to později,“ umlčela mě a vzápětí se její hlava sklonila nad mým klínem a péro zmizelo v její puse.

Dopadlo to přesně jako poprvé. Sotva stačila přejet rty několikrát sem a tam, párkrát olízla jazykem žalud a předkožku a ze mě to zase začalo létat. 
Tentokrát se ale žádný kapesníček nekonal. Celou dobu, co se moje péro cukalo, svíjelo a doslova vystřelovalo jednu dávku za druhou, ho nechala v puse, pevně si ho přidržovala rukou a já cítil jak ho ústy vysává, aby z něj dostala i tu poslední kapičku. 
Pustila ho, až když byl vyždímaný a scvrklý, jako citron vymačkaný do čaje a já s úžasem pozoroval, jak všechno, co jsem jí nadělil, spolkla. Tvářila se spokojeně a dokonce si s laškovným úsměvem několikrát olízla rty jako kočka.
„Tak, a teď, jestli máš ještě chuť, můžeš zase pokračovat tady,“ přejela si dlaní po svém pohlaví.

Samozřejmě jsem chuť měl, a tak jsem pokračoval v lízání, sání a lehkém kousáním do toho vrcholku nad mušličkou, při kterém sebou vždy trochu cukla a tiše zapištěla jako myška. Netrvalo to dlouho a zase byla promáčená a tentokrát už tak hodně, že byla skvrna i na prostěradle a zduřelé pysky se rozevřely jako vrátka, odkrývajíce vchod do lůna, které jsem tolik toužil vyzkoušet.

Vycucané péro se začalo znovu probouzet a tvrdnout a za pár vteřin zase připomínalo kopí před útokem. Byl jsem ale poněkud v rozpacích, strašně jsem toužil zasunout péro do té její brány, nevěděl jsem ale, zda mě zase nezarazí. Už jsem se málem zeptal, jestli můžu, ale předběhla mě.
„Ano, pojď do mě, pomalu ho tam zastrč,“ řekla a když jsem se začal nemotorně chystat, vzala ho do ruky a sama si ho zavedla mezi pysky.
„Pomalu, jemně,“ krotila mě, když jsem se snažil poněkud překotně vniknout dovnitř. 
Pevně si mě přidržovala, sama si určovala tempo a tiše mě povzbuzovala.
„Tak je to pěkné, pomalu až nakonec a zpátky, pomalu… u… u a dlouze… e… e,“ sténala tiše její ústa, zatím co moje péro vydávalo mlaskavé zvuky, prodírajíce se mokrou mušličkou.

Dýchala stále rychleji a hlasitěji, častěji sténala a také její ruce mě svíraly stále silněji.
Instinktivně jsem začal zrychlovat a tentokrát už mě nebrzdila, naopak mě povzbuzovala.
„Joo, joo, táák, ještě přitlač, přitlač vííc, joo, přitlač, přitlač, rychleji, vííc.“
Úplně mě zdivočila, kmital jsem jak jen to šlo, narážel do ní plnou silou, až to mezi námi mlaskalo, šťáva z vagíny cákala na koule a její nehty se mně až bolestivě zarývaly do kůže na bocích, kde si mě přidržovala.

Hotové rodeo, ale dlouho už jsem to nevydržel, ještě pár přírazů a začal jsem stříkat a zpomalil.
„Nepřestávej, pokračuj,“ skoro na mě zařvala, až jsem se lekl a znovu přidal tempo. 
Už to ale byla labutí píseň, cítil jsem, jak péro uvnitř měkne a zmenšuje se, a tak jsem se ho chystal vyndat.
„Neopovažuj se ho vyndat, nech ho tam,“ zakřičela a pak se prohnula, sevřela stehna a přitáhla mě na sebe tak silně, že jsem cítil každý záškub jejího těla, každičké zachvění a nádech.
Poprvé v životě jsem viděl, a to ještě pěkně zblízka, obličej ženy, která zrovna prožívala bouřlivý orgasmus.

Už se ale začala uklidňovat, ztišila se, zacukalo s ní posledních pár záškubů a pak už jen tiše ležela a tiskla si mě k sobě snad dvě, tři minuty. Pak mě pustila, uvolnila nohy od sebe, mírně se usmála a už normálním hlasem řekla, že ho mohu vyndat a lehnout si vedle ní.

„Už jsem skoro zapomněla, jaké to může být krásné,“ pronesla tiše s očima upřenýma někam ke stropu.
Nahmatal jsem její ruku a dojat sílou okamžiku, jsem jí vtiskl polibek na hřbet ruky.
Otočila ke mně hlavu, usmívala se a nakonec mě pochválila.
„Držel si se moc dobře, překvapil si mě,“ uznala pochvalně. „Stále jsem si vyčítala, že dělám chybu, ještě když si šel do mě, jsem si nebyla jistá, zda to chci a měla jsem doslova hrůzu z toho, že mě uvidíš při orgasmu, strašně jsem se styděla. No a víš co, už je mi to jedno, teď už se nemá cenu stydět, už si všechno viděl. Nemysli si ale, že když jsi teď jako můj milenec, že mě nebudeš poslouchat,“ dodala napůl vážně a napůl v žertu.
Odpověděl jsem jí v podobném stylu, ale hned mě zarazila.
„Nešaškuj, tohle myslím smrtelně vážně, kdekoliv mezi lidmi, nebo i doma, když tu bude někdo další, tak se ke mně budeš chovat pěkně zdvořile, s respektem a budeš mě oslovovat mami, nebo mamko a nikde o nás nebudeš mluvit. Jinak máš utrum a na to se můžeš spolehnout.“

Ujistil jsem ji, že to vše beru vážně a že vše budu dodržovat, jen jsem chtěl vědět, jak ji mám říkat při tom, když budeme spolu v posteli. Oslovení mamko, mi přišlo trochu nepatřičné.
Ani dlouho nepřemýšlela a hned měla návrh. 
„Tak mi můžeš říkat miláčku a já ti budu říkat kocourku, co ty na to?“
„Jo, to by šlo, to bude fajn, kočičko,“ souhlasil jsem a hned jsem si to nové oslovení vyzkoušel.
„Dobře, kocourku a teď, nedokončila větu a poručila: „Teď jdi rychle rozsvítit hlavní světlo.“

Vyskočil jsem, rozsvítil a uviděl mamku – miláčka, jak si ohmatává rozkrok a prostěradlo pod ním.
„Rychle mi podej tu osušku,“ zavolala na mě a než jsem ji stačil podat, zmačkala kapesníček a nacpala si ho mezi nohy.
„Podívej, co jsme tady natropili, je tu úplná potopa a ze mě to ještě pořád teče,“ přidržovala si mezi nohama ten kapesníček a druhou rukou se snažila osušit prostěradlo.

„To nemá cenu,“ rezignovala po chvilce, „já se musím opláchnout, stáhni zatím to prostěradlo, já tam potom dám čisté,“ prohlásila a šla do koupelny.
Sbalil jsem prostěradlo a šel ho dát do koše na prádlo, který je v koupelně u pračky. 
Matka si ve sprcháči zrovna oplachovala rozkrok proudem vody a když mě viděla, hned mně nařídila, abych šel k ní a také se opláchnul. 
Společně jsme se osprchovali, navzájem osušili a nazí jsme šli dát čisté prostěradlo a poklidit rozvrtanou postel, na kterou jsme potom společně zalehli.

Ani jednomu se ale nechtělo spát, a tak jsme si povídali.
„Víš, že tohle byl můj první orgasmus od chlapa, od doby co odešel tvůj táta,“ přiznala se máma.
„To jsem nevěděl, ale to jsi ho teda měla nějaký od ženské?“ zavtipkoval jsem a okamžitě dostal lehký pohlavek.
„Ne, ty truhlíku, občas jsem si to ze začátku udělala sama, ale nebylo to ono, tak jsem s tím přestala. A neříkej, že sis to nikdy sám nedělal, to bych ti nevěřila,“ dodala.
„Ale jo, dělal, a co mně taky zbývalo jiného,“ postěžoval jsem si. 
Hned jsem ale dodal, že ten dnešek překonal všechna očekávání a že to bylo prostě nej nej, a třikrát super. 
„Jsi prostě úžasná a nejlepší,“ lísal jsem se a i když jsem věděl, že si o tom myslí svoje, bylo znát, že ji to těší.
„Ale nebýt Vlasty, tak se už nic nekonalo,“ přiznala se. 
Měla jsem s ní po té noci dlouhou debatu a ona mě přemluvila, ať to aspoň zkusím. Hučela do mě dvě hodiny a moc si to pochvalovala.“
„Tak to bych asi měl zajít Vlastě poděkovat, ne?“ nadhodil jsem v legraci.
„To zrovna nemusíš, bude stačit, když se k ní budeš chovat hezky, ona to také nemá lehké.“

Její argument jsem musel uznat, jako vždy měla pravdu a když jsem jí to řekl, tvářila se spokojeně.
„Ta už ale půjdeme spát, co říkáš,“ obrátila se ke mně. 
Pochopil jsem, že to nebyla otázka, a tak jsem jí dal pusu na dobrou noc, přitulil se k ní a když zhasla lampičku, znovu jsem si v duchu přehrával dnešní zážitek, dokud jsem neusnul.

Autor

Navigace v seriálu<< Co všechno se může stát 02Co všechno se může stát 04 >>
4.9 66 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Petr

Výborný příběh, barvitě eroticky popsané téma incestu mezi matkou a synem, i kdy incestní příběhy moc nevyhledávám – přijdou mi na jedno brdo, podle jedné šablony – tak tento příběh je čtivý, s dějovým vývojem a rozehranými charaktery obou hlavních postav. Škoda, že v příběhu není i postava synovy přítelkyně a sexu syna a přítelkyně, do které by se v budoucnu promítly synovy sexuální zkušenosti s matkou. Syn místy působí ještě dost dětsky, ale to nic neubírá na mé pochvale autorovi za pěkný příběh. Myslím, že v sérii by šlo rozjet další dějové linky, nemusela by z ní být přímo… Číst vice »

Petr

Mezi komentujícími pod zdejšími zveřejněnými příběhy jsem nezaznamenal žádnou ženu. I mezi autory povídek jsou asi výjimkou. Přitom mají povídky na eFenixu hned po zveřejnění stovky přečtení, po čase tisíce. Jestlipak láká i ženy četba erotických povídek, i těch na téma incestu?

dedek.Jeff

Nejenže lákají, ale i inspirují k napsání vlastních příběhů. Jednou z nich je například Hanka, která se ve své tvorbě incestem zabývá.

tesarik

Tak do třetice všeho dobrého. Nejlepší díl výborné série.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x