Cvokař Příběh paní XA.19 . Epilog

Toto je 20 díl z 20 v seriálu Cvokař

V mohodílném seriálu CVOKAŘ mohli naši čtenáři sledovat příběh ovdovělé mladé maminy, která, maje na krku dvě sotva dospělé děti – dvojčata, trpěla krutým sexuálním půstem. Obrátila se tedy na osvědčeného Cvokaře Viktora – amatérského psychoanalytika, které ho ji doporučila její přítelkyně.
Po dobu několika měsíců pak mohli čtenáři sledovat, jak se stydlivá panička s Viktorovou pomocí postupně zbavovala konvenčních předsudků.
Díl za dílem se příběh pomalu rozvíjel, avšak byl už příliš dlouhý a poněkud jednotvárný. Autorovi bylo nakonec v komentářích naznačováno, aby jej nějak už konečně nějak ukončil.

Posledním dílem příběh zdaleka nekončil, naopak odvíjel se dál a někdy i mimo možnosti zveřejňování. Naše incestní rodinka si vesele dávala co se do ženských vešlo a na zpestření zde probíhal isolovaně i lesbický vztah s mladičkou sousedkou. Postupem času se naši protagonistce podařilo navázat i běžný heterosexuální vztah s pohledným mužem přiměřeného věku, kolegou z práce.
Její mláďata to s překvapivým pochopením vzala na vědomí a ku podivu, tentokrát se žádné protesty nekonaly. Vztah nakonec vyústil ve spořádané manželství a i když přiženěný maník se nakonec domákl pravého stavu věcí, velmi rád se tomu podřídil a nakonec vesele incestila celá rodina.

Takže tady by se mohla udělat tečka a příběh by se uzavřel. Pokud si čtenáři udělali, každý podle své nátury, určitý názor na hlavní hrdinku – legendární paní XA, pak byly jen dvě možnosti. Někteří ji fandili (a doufám, že těch byla většina) a přáli ji, aby byla ve svém incestním dobrodružství úspěšná.
Druhá skupina, ti moralisté, ji naopak odsuzovali a přáli ji – cituji: aby se za to kurvení se synem smažila v pekle.

A právě těmto moralistům jsou určeny následující řádky. Pokud si tedy někdo udělal názor, že paní XA je primitivní samička, lehkomyslná a povrchní, která myslí jenom kundou a kvůli tomu je odhodlaná kašlat na všechny zákony a společenské normy, bude asi překvapen tím, jak se situace najednou vyvrbila.

Paní XA měla velmi blízkou přítelkyni, o které se občas vyjadřovala, že pokud by měla mít sestru, chtěla by, aby to byla ona. Přesně podle rčení, že přátelé jsou příbuzní, které si vybíráme sami. Tato přítelkyně byla šťastně provdaná a měla s manželem dvě děti, o něco mladší, než byly děti paní XA. Ač ty dvě mezi sebou neměly žádné tajemství, na radu svého Cvokaře, na kterého dost dala, se paní XA kamarádce nikdy ani nezmínila o svých incestních vztazích.

A protože blesk vždy uhodí nečekaně, stalo se, že přítelkyně s manželem havarovali v autě, které začalo hořet a oba v něm uhořeli. Jen hrou náhody se stalo, že jeli sami, protože děti byly ten víkend na školním výletě.
Paní XA to samozřejmě silně vzalo a byla z toho dlouho rozhozená. Když se dověděla, že děti zemřelé přítelkyně skončily v děcáku a mají vyhlídku, že tam setrvají do své plnoletosti, cítila téměř povinnost sirotků se ujmout. Probrali tuto možnost v rodinné radě a jednomyslně bylo dohodnuto, že se pokusí získat děti zemřelé přítelkyně do péče, cestou adopce.

Možná mají někteří čtenáři představu, co takové osvojení obnáší. Po podání žádosti provádí sociálka velmi složité a mnohdy i ponižující „prověřování“ adeptů o adopci. Posuzuje se morální profil, možnosti bydlení, postavení v zaměstnání, platové a finanční možnosti a kdoví, co ještě. V případě, že je vše OK, následuje „zkušební“ pobyt svěřenců v náhradní rodině a samozřejmě, že vše je jako pod lupou.
To vše je běh na dlouhou trať, řádově spíš na na měsíce a léta. Celé toto martyrium paní XA podstoupila a možno říci, že úspěšně. Po více než roce bylo konečně úřední hydře ve všem vyhověno a adopce byla soudem schválena.

Podotýkám, že k tomuto rozhodnutí paní XA přistoupila, i když ji bylo jasné, že příchodem „cizího“ elementu do rodiny zároveň skončí jejich dosud spokojená, incestní idylka.
Když se Viktor o jejím úmyslu dověděl, byl doslova ohromen. Poznali se již dobře, dokonce si začali i tykat, ale něco takového by od ní rozhodně nečekal. Teprve po hodné chvíli se zmohl na napsání stručné věty:
„Bůh Ti žehnej!“
Potom jen sledoval, jak se úřední šiml činí, řehtá a hází klacky pod nohy. Snažil se rovněž přispět alespoň pomoci radou a povzbuzením.
Tak teprve tohle je skutečný konec rozsáhlého seriálu.
A teď suďte, můžete – li.

Autor

Navigace v seriálu<< Cvokař Příběh paní XA.18
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pavel

Dočetl jsem tenhle starší seriál a je skvělý. Nechcete v něm někdo pokračovat…?

Harai

Ahoj, také mám tenhle seriál rád. Ale Fred zemřel a myslím, že nikdo z nás by z úcty k němu do pokračování nešel.

Babun

Přesně tak. Když jsem se podíval, že to napsal Fred, tak jsem si řekl, že do toho asi nikdo nepůjde.
Způsob psaní jako přepis konverzace je zajímavý, příběh se mi líbí, jen mě zarazilo, že se občas místo Viktora objevilo jméno Donald.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x