opalování

Dovolená 02

Toto je 2 díl z 3 v seriálu Dovolená - Shock

Když jsem se vzbudil, Edita chodila po místnosti, tentokrát úplně nahá a tiše si prozpěvovala. Jakmile zjistila, že ji pozoruju, svůdně se protáhla.
„Myslíš, že můžu jít takhle do města?“
„Jo. Můžeš, ale jelikož jsme v muslimský zemi, daleko nedojdeš,“ zazubil jsem se a natáhl se po ní. Uskočila.
„Počkej. Není guma, není sex.“
Ale nakonec mi dovolila ji aspoň pomuchlovat. Líbali jsme se, vtiskával jsem ji polibky všude po těle, zatímco ona mi ho v dobrém rozmaru na závěr vyhonila rukou a nechala si postříkat prsa. Pak jsme šli na snídani.
„My půjdem do města, pro nějaké suvenýry“, nakukal jsem našim.
„Tak nás pak najdeš na konci pláže, v tom křoví. Chci se dnes opalovat naostro,“ informovala mě matka s kruhy pod očima. Táta u snídaně přímo spal.
„Byla divoká noc?“ zajímala se se smíchem Edita.
„Holka, já mám kačenu celou bolavou! S Jirkou ta dovolená dělá divy! Jezdil na mě celou noc,“ potichu ji sdělovala matka. „Dnes je sice poslední noc, ale my se alespoň jednou pořádně prospíme,“ konstatovala s ušklíbnutím a šťouchla do spícího táty vidličkou.
„Co je…kolik je…jdeme snídat?“ probral se z opravdu hlubokého zasnění a my všichni propukli v hurónský smích.

***

Ve městě jsme uspěli hned v prvním krámku. Edita si začala vybírat.
„Ty se v tom nějak vyznáš?“ ptal jsem se.
„Guma, jako guma.“
„To se mýlíš, hošánku,“ probírala se Edita v nabídce. „Uvědom si, že s tím do mě vstupuješ. Tak ať to jednak nepraskne a taky ať tu tvou kládu cejtím i přes latex,“ a položila k pokladně dva balíčky.
„To stačí ne?“ usmála se, zatímco já se šacoval, abych to zatáhl.
Doma jsem se opět dožadoval sexu.
„Nic, až večer,“ utnula mě, a tak jsme vyrazili za našima.

Máma tam ležela na zádech jak mrtvola, táta byl skutečná chrápající mrtvola ve stínu datlovníku. Pohled na nahou matku mě nijak nevzrušoval, zato když totéž učinila Edita, v mžiku jsem ležel na břiše. Nahou jsem ji sice taky viděl, ale ty hormony…..
Ženy dolaďovaly opalování a my s náhle probuzeným tátou měli pré.
Táta si nasadil tmavé brýle a logicky sjížděl očima Editu. Já sice taky, ale přece jen jsem matku často nahou nevídal.
Tak jsem oceňoval postavu zralé ženy po dvou dětech a před padesátkou. Kozy povislý, břicho, tlustý stehna, v mých osmnáctiletých očích hrůza, ale s odstupem času a věku bych ji jistě hodnotil jinak. Dle slov táty, byla to stále ještě kočka, pro něj. Máma brzy pochopila, kam táta s očima míří a nesla to s tichou nelibostí.
Když jsme pak s Editou plavali dále od břehu, viděl jsem, jak se máma přesunula k tátovi a pohyb hlavy v jeho klíně jasně značil, co mu tam dělá.

***

„Tak dnes je v hotelu rozlučkový mejdan. Doufám, že se taky zúčastníte,“ prohlásil táta u večeře.
Máma se tvářila unaveně, zato já s Editou to bral jako dobrej nápad před nočními hrátkami.
Dala se do gala, kdy omládla snad o deset let, já si vzal čistou košili a promenovali jsme se u hotelového bazénu a přilehlých prostorách. Stoly se prohýbaly pod jídlem a pitím. V salónu hrála hudba, kde se dalo tančit, ale já přemítal, kde by se dalo prcat. Už jsem to nemohl vydržet.
Když jsem chtěl Editu vyzvat na procházku po pláži, předeběhl mě táta s prosbou o tanec.
„Aleši, máma je groggy. Pomož jí do postele a já si tady s Editkou hodím taneček. Smím prosit?“
„Jistě,“ usmála se Edita a já se otráveně otočil k mámě.
Doprovodil jsem ji do chatky, kde se svlékla a dala si sedativa, aby se opravdu pořádně vyspala a nevzbudil ji ani plánovaný půlnoční ohňostroj. Zapila prášek, poděkovala mi za doprovod a usnula prakticky hned.

***

Sotva jsem s mámou zmizel, Jiří se v tanci na Editu přitiskl víc, než připouštěla společenská etiketa, ale jí to příliš nevadilo. Sama byla naladěna do lehce erotické nálady, a tak vyčkávala, kam to zamíří dál.
Aleš se stále nevracel a Jiří hučel a hučel o potřebě něhy a pochopení, tiskl se na ní, klacek mu stál, že Edita nakonec hodila vše za hlavu, nechala se odvést do chatky, a tam se vzájemně oddali tělesnému chtíči.
Jiří byl v mžiku nahý a připravený se ztopořeným pérem, které Edita v duchu ohodnotila, jako lepší než u syna.
Sama se svlékla jen do spodního prádla, když už na ni nadržený Jirka skočil, povalil do postele a ty poslední kousky z ní doslova serval. Mačkal, hladil a mazlil se s jejím tělem vášnivě a divoce. Dlouho jí laskal prsa a vztyčené bradavky, že Edita jen slastně vzdychala, a sotva ucítila jeho jazyk v klíně, dostala první orgasmus. Vyjekla a uvolněné šťávy Jirka hltavě slízával.
Když se nabažil jejím klínem, nastavil ji svůj ocas k puse. Chtivě po něm chňapla a hned si ho zasunula hluboko do krku. Sevřenými rty pohybovala rytmicky hlavou a Jirka jen opojeně funěl.
V dlaních mu mnula chlupaté koule, které pak také olíbala a jemně polaskala mezi rty.

„Chci do tebe!“ zafuněl Jirka, a tak Edita otevřela balíček a k jeho nelibosti mu na ocas natáhla gumu. „Co je? Copak jsem nemocnej? Jsem zdravej a čistej,“ huhlal nespokojeně.
„A taky plodnej,“ podotkla Edita. „Od ženáče v náhodným sexu se oplodnit nenechám. Ledaže by sis mě pak vzal,“ ušklíbla se.
Tuhle repliku Jirka nechal bez odpovědi a raději jí ho rychle zasunul mezi nohy, aby z toho nesešlo úplně.
Hladce do ní vnikl. Edita roztáhla nohy co nejvíc a pak už si oba vychutnávali těsnost spojení.
Jirkův ocas ji zcela vyplnil pochvu a Edita byla v sedmém nebi.
Každý pohyb a tření poševní stěny v ní vyvolávaly výboje slasti, že tekla jak vodovod a ocas v ní mlaskavě jezdil sem a tam v rytmických pohybech jako píst. Slastně vzdychala a hekala v rytmu přírazů, zatímco Jirka se vzepřel na rukách, aby ji mohl dál líbat a laskat pohupující se prsa.
Díly gumě měl velkou výdrž, takže zatímco Edita ječela už při několikátém orgasmu, na něj nic nepřicházelo.

Pak ho něco napadlo. Otočil si ji na všechny čtyři a zajel do ní zezadu. Když se Edita slastně rozvzdychala, vyjel z ní ven, stáhl si gumu a zatlačil se jí do zadku.
Edita tohle nečekala, ale nestačila zareagovat dřív, než ocas překonal tlak svěrače a zanořil se dovnitř. „Áááúúú….kurva..tam nééééé….to.bolíííí!“ zařvala, ale nemohla nic dělat.
Čuráka už měla hluboko ve střevech. Jirka ji drsně projížděl a teprve pevné sevření střev ho přivedlo k vrcholu a se slastným vydechnutím se do ní vysemenil.
Teplo v zadku Editu vyděsilo.
„Guma praskla! To je nadělení,“ ale pak si uvědomila, že takto neotěhotní a rukou si mnula klitoris, aby se i ona odbavila.
Uvolněně padli vedle sebe. Edita pohlédla na Jirkův ocas.
„Kde máš gumu?“
A pak ji spatřila zmuchlanou vedle, čistou, bez semene.
„Tys mě vystříkal naostro?“ naštvalo ji.
„Nemohl jsem se udělat, tak jsem si ji stáhl. Do zadku to stejně nevadí,“ podotkl Jirka.
„Ale mně jo! Na něčem jsme se dohodli! Že mně protáhneš zadek, o tom taky nebyla řeč! Do dneška jsem tam nikoho nepustila! A je to teda zážitek na zbytek života, a ještě teď ze mě teče tvoje semeno. No, ty toho máš,“ konstatovala naštvaně a vytírala si zadek s pramínkem vytékajícího spermatu. „Jdeme zpátky, Aleš nás určitě hledá,“ vstala a Jirka unaveně taky.

***

Vrátil jsem se do hotelu, ale oni nikde. Prošel jsem celý areál, nakukoval do tmavých koutů, ale kromě vyplašení dvou líbajících se dvojic, jsem je nikde neviděl.
Pak jsem potkal českou rodinku Vránových. Byla to dvojka korpulentních manželů s mladou dcerou Jarmilou, z níž přímo sršel mladický elán, až nadrženost.
Prohodili jsme pár zdvořilostních vět, až mě Jarmila přímo vyzvala k tanci, což jsem ze slušnosti nemohl odmítnout. Zapluli jsme na parket.
„Co, že si mě nevšímáš? Jsme tu jediný Češi na celým ostrově a ty celou dobu jsi s vašima. Víš, jak se tu nudím? Naši se jen opalujou a to mě nebaví. Nechceš si to vynahradit dneska?“  bezostyšně mi sáhla mezi nohy.
„Hele, Jarčo, já nemám zájem…“ Ale ocas mě zradil. Pod nenechavými dívčími doteky hezky ztvrdl a napnul mi kalhoty.
„Jasně, to vidím,“ smála se.
Podíval jsem se na ní jinýma očima. Jarmila byla sice drzá, ale jinak docela hezká holka, evidentně nadržená. Tak proč neuvolnit tlak, když se tu sama nabízí?
Popadl jsem ji za ruku a táhl pryč. Ochotně cupitala za mnou a za chvilku už jsme leželi na pláži pod hvězdnatým nebem a vášnivě se líbali.
Celou dobu mi ovšem rukou udržovala ocas v potřebné pohotovosti, až si vykasala šaty, odsunula kalhotky stranou a nasedla na mě.
„Oúú…teda to je macek,“ slastně vydechla, když do ní zajel.
Pomalu dosedala, až v ní byl až po kořen. Cítil jsem slast ze sevření úzké pochvy, což ona kvitovala s povděkem, jak ji hezky celou vyplnil. Svírání poševních stěn ve mně vyvolávalo slastné mrazení a tohle jsem nemohl dlouho vydržet.
Jarmila kvílela rozkoší a mlaskavě odsedávala na ocase stále rychleji.
„Stříkej…vystříkej se do mě…. chci to…cítit…úúáááhh!“ křičela, jak se jí tělem valil orgasmus a vzápětí i dávka semene.
Plnil jsem jí dělohu poslušně semenem v trhavých dávkách a zůstal v ní zasunutý, dokud mi povadlý ocas sám nevypadl.
„Tak a teď si mě musíš vzít. Určitě jsi mě naprcal!“ řekla Jarmila s vážnou tváří.
„Co…cože? Vždyť jsi to sama chtěla?“ vyplašeně jsem vyjekl.
„No právě. Hledám, kdo by mně udělal mimčo a vzal si mě. S našima je doma fakt nuda.“

Ale pak už to nevydržela a zasmála se. „Neboj, dělám si prdel! Ale lek´ses co?“
„Teda, ty seš…,“ oddechl jsem si. „Vždyť se ani neznáme. Odkud jsi?“
„Z Kolína. Máme domek u Labe. Líbilo by se ti tam,“ dál mě s úsměvem pokoušela a začala mi mazlivě honit ocas.
„Hm. Ale já se vody bojím, neumím plavat,“ zašklebil jsem se, svalil ji pod sebe a znovu ztopořený ocas napasoval do mokré kundy. Široce roztáhla nohy a dychtivě ho přijala v sobě.
Přes šaty jsem ji hnětl menší, ale pevný prsa a do rytmických přírazů jsme se vášnivě líbali. „Jo…jo…ještě…jednou… mě…vykrop…oúúú! Máš pořádný…uuhh…péro..júúú…úúú!“
Začala hekat a v orgasmu mi sevřela ocas, že jsem přirazil a naplnil ji podruhé.
Poté jsme se očistili od písku a poněkud vrávoravě se vydali zpět.

Rodiče Vránovi se cpali u švédských stolů, já jim předal dceru a jal se hledat Editu a tátu.
Mezitím mně hlavou blesklo, zda ještě budu mít sílu a chuť na mrdání Edity, ale povstávající ocas mě ujistil, že ano.
Šel jsem do chaty dát si sprchu, než zahájím další kolo pátrání, ale u dveří jsem poznal, že jsem na místě.
Zevnitř se ozývaly neomylné zvuky divoké soulože. Nebylo třeba pátrat, kdo tam je.
„Hm. Tak táta nelenil a Edita, ta proradná děvka, mu klidně dá,“ pomyslel jsem si smutně.
Pak mě osvítil nápad. Když si tu táta užívá bokem, já mu zatím nasadím parohy, že neprojde dveřmi a bleskem jsem zaběhl do jejich příbytku.

Máma, dle předpokladů, spala a nevěděla o světě. Stáhnout ji kalhotky a vyhrnout tričko bylo dílem okamžiku. Prohmatal jsem jí prsa, jazykem ji projel po pyscích, ty poslušně pustily šťávu a já si připravoval ztopořený ocas na incestní zásun.
Roztáhl jsem ji nohy, ale vůbec nereagovala, jen něco ze spánku zamumlala.
Když ocas roztáhl pysky a zajel dovnitř, jen hlasitěji vydechla.
Vnikl jsem do ní až po kořen a pak začal rytmicky přirážet. Kozy se jí vlnily po hrudi v rytmu přírazů a já si vychutnával šukání se zralou paničkou, byť vlastní matkou.
Ta ve spánku tiše hekala, a pak by se ve mně krve nedořezal.
Najednou otevřela oči!
V pokoji byla naštěstí tma a matka nebyla schopna se hned zorientovat. Pochopitelně předpokládala, že ji mrdá vlastní muž, a tak mu držela, dokud neucítila trhavé cukání.
„Jirko, ne do mě… víš, co jsme si řekli.“
Nevím, co si řekli, ale já jí sperma pumpoval hezky dovnitř. Moc toho ale nebylo. Máma to ani nevnímala a zase upadla do spánku. Natáhl jsem ji kalhotky, srovnal triko, a jak jsem přišel, zase jsem zmizel.

***

Když jsem došel k chatce, uvnitř už nikdo nebyl. Jen uválená postel a stříkance semene na prostěradle prozrazovaly, k čemu tu došlo.
Loudavě jsem se vracel k hotelu, znovu potkal Vránovy, kde mi Jarmila posunky naznačovala, že by nebyla proti dalšímu číslu.
Ale já hledal ty dva! A našel.
Na parketě tancovali, vysmátí, zpocení, prostě šťastná dvojka.
Když mě spatřili, táta mi hned předal Editu s tím, že už je unavený, že ho zcela udolala, což jsem mu věřil, a že jde spát.
„Kdes byl, čekala jsem na tebe celou věčnost?“ zajímalo Editu.
„Ale určitě ses nenudila,“ odvětil jsem ironicky.
„Jak to myslíš?“ naježila se.
„Nic, nic. Táta je celkem zábavnej, takže jste si měli o čem povídat. Já vás hledal, ale nenašel.“
„Byli jsme…na…na pláži,“ prohodila Edita nervózně.
„Tam jsem byl taky, taky v hotelu, taky na chatě… Ale nechtěl jsem rušit!“ pousmál jsem se.
„No jo, no. Odhalil´s nás. Mě to mrzí, ale Jirka …no, tak se to stalo a co má bejt? Vadí ti to moc?“ přiznala se a pokračovala. „Vždyť spolu nechodíme a spali jsme spolu jen jednou. Teda zatím. Noc je ještě mladá.“
„A tobě vůbec nevadí, žes svedla ženatýho muže? A jak se zítra budeš mámě dívat do očí?“ rozohnil jsem se.
Okamžitě zaútočila.
„No a co! Tak předně, on svedl mě! A za druhý. Byl to jen sex, žádný city. Tak jsme si prostě udělali dobře. Tys byl fuč a Jirka mě ukecal. Je poslední noc, tak si to spolu užijem, nebo ne? Mě je to fuk.“ „Kolik gum nám zbylo?“ prohodil jsem jakoby mimochodem.
„Dost na celou noc,“ usmála se Edita a zatáhla mě k baru, kde jsme si dali panáka na usmířenou.
Domů jsme dorazili po půlnočním ohňostroji.

Společně jsme se vysprchovali a nazí chodili po pokoji.
Edita vytáhla ven uměláka a já se tvářil, že ho vidím poprvé.
„Ten je,“ řekl jsem uznale.
„Ano, mám ho ráda. Chci ho použít na dnešní hrátky. I když přednost máš ty!“ zašklebila se. „Ale nebude ti stát bez přestávky.“
Ulehli jsme vedle sebe a začali se vzájemně hladit. Pak jsem se vrhl na laskání celého jejího těla. Vzal jsem to v polibcích od ušních lalůčků, přes tvář, krk, prsa, bříško, sjel jsem dolů po jedné noze až po nárt a zase stoupal po druhé noze až nahoru k hlavě.
Edita si v klíně rejdila umělákem a mezi vzdechy si určovala, kde mám jak přitlačit, pohladit či polaskat jazykem.
Když mi pustila hlavu do klína, měl jsem pocit, že se utopím. Hltavě jsem polykal proudy šťáv, které ji v praméncích stékaly po stehnech na prostěradlo. Rejdil jsem ji v klíně jazykem, opět dirigován, kde a jak přitlačit a odměnou mi byly další výrony.
Edita sebou házela do stran, vzpínala se pánví proti mně, ječela, vzdychala a funěla v záchvěvech slasti. Když jsem jí v zubech promnul naběhlý klitoris, zařvala v orgasmu na celou chatu. „Óóóááách….panebože…já…už…nemůžu!“
Nic bych za to nedal, že se místo squirtového výstřiku opravdu počurala.
Když napětí povolilo, nalehl jsem na ni a hladce do ní zajel. Po několika přírazích se náhle probrala a začala mě shazovat.
„Já…já..už..ne..můžu….prosím..už..ne…nééé….už zase…ááááhhh!“ zavyla a znovu se udělala.
Nerušeně jsem ji projížděl, bez sebemenší potřeby se udělat.
Ocas mě v ní volně čvachtal. Edita byla už téměř usouložená, když jsem z ní vyjel a živý ocas nahradil tím umělým. Zmizel v ní stejně lehce jak já, ovšem vibrace zapnuté na nejvyšší rychlost ji přivodili malou smrt v okamžiku nejvyššího smyslového vypětí. Tělo se jí vzepjalo a bezvládně padlo zpět. Teprve po delší době byla Edita schopna pohybu a řeči.
„Cos to se mnou udělal?“ pohnula ztěžka rty. „Jsem úplně mrtvá!“
„No vidíš a já se ještě neudělal,“ podotkl jsem.
„Promiň, ale já…..už…nemohu…nic…dělat.“
Víčka jí padala únavou. S mohutně pozvednutým egem jsem si zálibně prohlížel umrdanou ženu s roztaženýma nohama a louží vlastních šťáv pod sebou. Lehl jsem si a vzápětí usnul.

***

Ráno se Edita ploužila po chatě s nohama od sebe.
„Jak budu vypadat, takhle jít na snídani?“ naříkala. „Ještě se směj! Ty za to můžeš!“ naoko se zlobila, když viděla, že se směju.
„Nějak se nám to nevyvedlo. Asi sis moc neužil.“
„No, opravdu moc ne, ale hlavně, že se to líbilo tobě,“ odvětil jsem s myšlenkou, že možná to tak bylo lepší. Po předchozích třech číslech, by mě to už tak nebavilo.
„Letíme až navečer, takže po snídani bych ti měla dát ulevit, co myslíš?“ dívala se na mě se svůdným úsměvem.
„Proč ne?“
Natáhl jsem se pro neotevřený balíček prezervativů.
„No víš. Já myslela třeba pusou. Kundičku mám celou …ehm..nějakou unavenou,“ skoro zaprosila.
„Mně je to jedno,“ velkoryse jsem souhlasil a šli jsme snídat.

Poté jsme se věnovali balení, během něhož mě Edita zatáhla do koupelny a v pokleku mi tam zručně vykouřila ptáka. Nedělala s tím žádný štráchy, prostě ho vzala do pusy, rozjela jízdu a při záškubech ho nasměrovala do sprchy. Pocákal jsem dlaždičky a bylo.
Než jsme opustili hotelový resort, ulevila mi takto ještě dvakrát.

V letadle nám Edita poděkovala za úžasné dovolenkové zážitky. My s tátou jsme s ní v duchu souhlasili, a za přikyvování mámy nevylučovala ani možnost další společné dovolené.
To holky ještě netušily, že je čekají jiné starosti, když jsme se z dovolené nevraceli čtyři, ale šest!

 

 

 

Autor

Navigace v seriálu<< DovolenáDovolená 03 >>
4.4 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Moc hezky napsané s otevřeným koncem 😀 Tak se nakonec klukovi povedlo nalévat Editu i matku . A jak nakonec dopadne Jarmila , kterou vykropil hned dvakrát 😉

Trysky

Pěkné a čtivé. Jen škoda toho konce, mohl z toho být ještě jeden díl, jak obě dvě zjistí, že jsou v tom.

Shock

nikde není uvedeno, že by to byl poslední díl… Dočkej času 🙂

childe

Velmi povedená minisérie. A líbí se mi jak autor naznačil možné pokračování. I když osobně si myslím, že skončení odjezdem z dovolené je nejlepší.

Shock

3 díl bude! Jen mi trochu ujela ruka, tak to asi zase rozdělím na dva, aby se korektor neskácel.

Moon

Uz se tesim na pokracovani

Moon

Kdy se muzeme tesit na pokracovani?

Shock

minulý týden to bylo předáno ke korekci. Nevím, kdy to vyjde na sklo.

Junior

Výborné pokračování. Tři ženský za večer no je to kanec, ale je dost odvážný provozovat sex bez ochrany a jen uvidíme jestli to nebude mít následky což asi bude podle poslední věty a to ještě nevíme jak je na tom Jarmila. Uvidíme jak se to vyvine v dalším dílu.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x