Famílie 01

Toto je 1 díl z 1 v seriálu Famílie

Seděl jsem u počítače jen v trenkách. Svůj tvrdý úd jsem měl vytažený ven a jednou rukou si ho honil, zatím co druhou jsem se snažil napsat nějakou zprávu. Byl jsem připojen na internetu a na xchatu jsem si dopisoval o svých zkušenostech s incestem. Žádné jsem neměl. Bylo mi devatenáct let a jediné co mě pořádně vzrušovalo, byla myšlenka na sex s vlastní matkou a sestrou.

V tom do pokoje vešla matka. Než mě stačila spatřit, schoval jsem ptáka do trenek, ne že by to bylo nějak platné. Matka byla krásná, devětatřicetiletá žena. Její postava byla stále štíhlá, i když byla po dvou dětech. A ten zadeček tak krásně malý zaoblený a pevný po pravidelném cvičení. Blond vlasy měla rozpuštěné a sahaly jí až na velká prsa, která se rýsovala pod upnutým tričkem. Ta byla už trochu povislejší, ale díky podprsence to tak teď nevypadalo.

„Co to děláš Tomáši?“ zeptala se, ale já už okno prohlížeče schoval na lištu.
„Ale jen tak si prohlížím stránky,“ odpověděl jsem. Matka však přišla ke mně a než jsem cokoliv mohl udělat, chopila se myši a okno si opět zvětšila. Jak se to sakra naučila? Zděšeně jsem pak sledoval, jak si začala pročítat hlášky které se tam objevily a bylo na ní vidět, že jí to dost zajímá.
„Takže incest? No koukám, že tu každý má nějaké zážitky a o čem píšeš ty?“ zeptala se, zatím co si sedla na postel, kterou jsem měl hned vedle pracovního stolu.
„No já píšu…“ nechtěl jsem to říci, ale matka se na mě trochu zamračila a tak jsem to musel vyklopit.
„Píši, že se miluji s tebou a se ségrou.“

Usmála se a pak mě překvapila. Položila mi ruku na stehno, což ve mně vyvolalo leknutí, ale zároveň i příval vln rozkoše.
„No tak piš dál. Zajímá mě, o čem tak sníš“ a otočila se na monitor, aby jí nic neuniklo. A já psal. Úplně jsem se uvolnila a všem jsem předkládal ty své nejdivočejší sny, zatím co vše matka sledovala a velmi jí to zřejmě vzrušilo, protože si začala přes tričko jednou rukou hladit prsa, zatím co druhá hladila mé stehno. Bylo to tak příjemné a vzrušující. Má matka vedle mě, zatím co já píši o tom, jak bych jí chtěl šukat. V tom mě jeden z lidí na xchatu požádal o matčinu nahou fotku. Trochu mě to zarazilo, protože jsem ji vyfocenou neměl, ale on jako protislužbu nabízel poslání krátkého videa, kde měl šukat svou dvacetiletou dceru. Podíval jsem se na matku a ta na mě.

„No tak to tomu chlápkovi vyhovíme ne? Máš přeci digitální foťák?“ pravila matka a já jen kývl. Zatím co jsem se chopil foťáku, matka se úplně vysvlékla. Stanula přede mnou zcela nahá a já ji poprvé takhle viděl zblízka. Lehla si na mou postel a rozevřela nohy. Kundičku měla, až na úzký proužek, vyholenou a ona si do ní zajela prsty a pořádně si jí roztáhla. Fotil jsem. Vše jsem fotil a bylo to vzrušující. Matka ležela na mé posteli, divoce masturbovala a já ji fotil. Celkem těch fotek bylo třicet a vše jsem poslal tomu chlápkovi. Matka si zas sedla vedle mě, ale zůstala už nahá, vůbec se neoblékla.

Za pár minut mi přišel email s videem a my si ho pustili. Trvalo minutu a stálo za to. Opravdu to vypadalo na domáci video a opravdu tam postarší chlápek šukal asi dvacetiletu holčinu, která mu neustále říkala „Tatánku“. Při sledování toho videa si matka znova zasunula dva prsty do kundičky a než video skončilo udělala se. Přímo přede mnou se má matka dovedla k orgasmu. Matčiny fotky jsem ještě poslal pár lidem a všichni mi za to poslali fotky své. S matkou jsme si je prohlíželi a při tom se na mě podívala.

„A proč si ho nevytáhneš a nehoníš si ho? Beztak bys to dělal, kdybych tu nebyla ne?“ zeptala se a já jsem musel souhlasit. A tak jsem ze sebe úplně stáhl trenky byl taky zcela nahý. Čurák mi trčel v pozoru a byl tak velký a tvrdý, jako jindy. Chopil jsem se ho jednou rukou a začal si pomalu přetahovat předkožku přes žalud, zatím co jsem pozoroval monitor. Byl jsem vzrušený na maximum, seděl jsem nahý v pokoji, vedle mě seděla nahá matka a já si ho přední honil, zatím co si ona pohrávala se svou kundičkou a velkými prsy, který jsem musel neustále po očku sledovat. Opět jsem návštěvníkům místnosti na xchatu servíroval své fantazie o sexu s matkou a opět mi to vše baštili. A pak opět matka promluvila.

„Postříkej mě, postříkej a vyfoť mě tak“
V hlase bylo znát značné vzrušení a já na ni chvíli překvapeně koukal. Ona si však lehla na postel, do široka rozevřela nohy a rukou si začala dráždit kundičku. Tomu se opravdu nedalo odolat. Nadržený na nejvyšší míru, jsem se postavil vedle postele a začal si ho honit. Pohled na nahou matku, jak na mé posteli masturbuje způsobil své a během chvíle jsem ucítil ve svém ztopořeném pyji to známé cukání a na to jsem matčino tělo začal skrápět bílou mrdkou. Stříkal jsem to všude. Na ohromná prsa, břicho i kundičku. Přitom jsem v jedné ruce držel foťák a snažil se to vše nafotit. Nakonec byla celá olepená od mrdky, kterou si ještě roztírala po nahém těle. Byl to krásný pohled a ještě lepší bylo, když si matka sedla, vsunula si mého povadlého ptáka do úst, kde ho zbavila zbylého spermatu. A jak mi ho sála, já jsem stěží stihl fotit. Poté jsem ty nejlepší fotky nechal v počítači a hned je nabízel na xchatu. Matka se odešla vysprchovat, ale nebyla tam dlouho. Po pár minutách se vrátila, vůbec se neobtěžovala obléci a znova si vedle mě sedla. Za tu dobu, co se sprchovala jsem vyměnil její fotky za další videa a nějaké fotky. Hned se na vše chtěla kouknout a vzrušeně pozorovala jak se na obrazovce míhají páry, tu syn s matkou, tu dcera s otcem nebo vnučka s dědou či bratr se sestrou a matka vše doslova hltala. Čurák mi opět stál krásně v pozoru a já si ho už bez ostychu honil.

„Ty mami, vzrušuje tě to? Tedy ta myšlenka, že bys to mohla dělat se mnou?“ zeptal jsem se. Otočila se na mě a pravila:
„Tomášku, ani nevíš jak toužím mít tvého čuráka ve své kundičce“ A jak to vrušeně řekla, hned si znova rukou zajela do klína. Odvrátil jsem se od počítače a pohledl na ní.
„Tak proč ještě sedíš vedle mě a nejsi už naražená na mém kolíku?“ optal jsem se a usmál se na ní. Matčina tvář se rozzářila a už na nic dalšího nečekala. Zvedla se a pevně se opřela o stůl, vyšpulila zadeček tak krásně, že jsem měl nádherný pohled na kundičku. Zvedl jsem se a postavil se za ní. Ještě nikdy jsem v téhle situaci nebyl, ale snažil jsem se zachovat chladnou hlavu. Prstem jsem přejel po matčině úžlabince a lehce rozevřel mokrou kundičku.

Tělo se jí zatřáslo vzrušením a ona zasténala. Nasadil jsem ptáka na okraj kundičky tak, jak jsem to vídával v porno filmech. Žalud se lehce dotkl pysků a ty se rozevřely. Jakmile jsem ucítil mokro matčina lůna na žaludu, nevydržel jsem to a prudce přirazil. Čurák vnikl až po kořen do matky a jak jsem byl pořádně vzrušený, začal jsem hned stříkat. Nemohl jsem tomu uvěřit. Pták byl vražen až po koule do píči a ke všemu jsem jí ještě zaplňoval horkým semenem. To už i na matku bylo dost a i ona začala prožívat svůj orgasmus. Oba jsem se vyčerpáni posadili, matka mi seděla na klíně, můj čurák byl stále zasunut v její kundičce, rukama jsem ji hladil prsa a přejížděl po naběhlých bradavkách. „To byla krása, “ pošeptal jsem ji do ucha.

„Ano byla Tomášku byla, ale teď musím dodělat svou práci,“ pravila a s těmito slovy se zvedla, políbila mě na ústa a odešla uklízet a uvařit. Tohle byl teprve začátek nádherného léta.

Autor

4.7 18 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Díky druhému dílu jsem si přečetl i tento díl . Snad mezi oběma díly není opravdu propast sedmi let ? Je to hodně zdařilé a vzrušující čtení .

Junior

Hezký začátek, ale kde je druhý díl. Martin píše, že se k tomuto dosral až po jeho přečtení, ale nějak ho nemůžu najít.

Junior

No tak nezbývá než se těšit až budeš mít čas a chuť přepsat další díly tak aby to zde bylo publikovatelné. 😉

Miro

Kde by som našiel ďalšie diely? Nemôžem nič nájsť.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x