Fotr

Petr přijel na svatbu své dcery. To pozvání ho dost překvapilo, protože když od něj před dvěma lety odcházela, neřekli si moc hezké věci. Od té doby spolu nepromluvili. Ale Katka si přála, aby byl na její svatbě. Chtěla vše urovnat a zapomenout na to, co se stalo. I Petr měl stejný pocit. Bylo mu dvaačtyřicet let, už to nebyl takový mladík jako dřív, jeho postava trochu zesílila, narostl mu pivní pupek a vlasy mu začaly šedivět. Cítil, že tohle je poslední možnost, jak se usmířit s dcerou. Té bylo dvaadvacet let a krásná byla po mamince, jenž ji v brzkém věku umřela. Petr na ní byl sám, ale vychoval z ní slušnou, inteligentní dívku. Ačkoliv měla Katka před svatbou, stále bydlela sama v malém bytě. Zazvonil u dveří a po chvíli čekání mu otevřela dveře. Na sobě měla červený župánek, přes který bylo slabě vidět štíhlé nahé tělo.

„Jsem ráda, že jsi přijel,“ pravila a pustila otce do bytu. Petr vešel a dcera ho zavedla do obýváku.
„Zrovna jsem si chtěla vyzkoušet šaty, tak jestli ti to nevadí, počkej tu chvíli,“
Petr kývl a sledoval, jak Katka odešla. Chvíli jen tak seděl a koukal na televizi, pak mu to však nedalo a šel se podívat do ložnice, na svou dceru. Stála tam před zrcadlem v krásných bílých šatech.
„Jsi krásná,“ pravil po chvíli, co si jí prohlížel. Katka se otočila a pohlédla otci do očí.
„Díky,“ zašeptala po chvíli a znova se začala prohlížet v zrcadle.
Vešel do ložnice, které vévodila manželská postel s nočním stolkem, stojící u jedné stěny. U druhé byla skříň a právě to zrcadlo. Přistoupil za dceru a pohlédl ji přes zrcadlo do tváře. Usmála se na něj.
„Ani nevíš, jak jsi mi chyběla,“ pravil potichu a sledoval její milý úsměv, kterým jej znovu obdařila.
„Ty mi taky tati. Každý den jsem na tebe myslela,“ odpověděla.
Petr položil dceři ruce na ramena.
„Budeš nádherná nevěsta,“ a jak to řekl, trochu se na ní zezadu přitiskl a lehce jí uchopil za boky. Katka cítila jeho dech u ucha a na šíji. Chloupky se ji na krku ježily vzrušením, a nechápala, proč tomu tak je. Cítila, jak ji velké ruce pomalu jedou nahoru a dolů, od boku až velkým ňadrům, které se krásně rýsovaly pod látkou šatů. Pro oba to bylo velmi příjemné. Petr se koukal přes její rameno přímo do dekoltu, kde se s každým nádechem vzdouvala pevná ňadra, která doslova vytékala ze svatebních šatů. Bylo to náhlé pokušení, ale neodolal. Uchopil je přes šaty do ruky. Katku to překvapilo, ale zároveň i hrozně vzrušilo. Zhluboka dýchala a sledovala otcovy ruce na svých ňadrech.

Začal je lehce hladit. Už tak dlouho neměl žádnou ženu, že byl vzrušený na nejvyšší míru. Podle chvění Katčina těla cítil, že to vzrušuje i ji. A když lehce prsa v dlaních zmáčkl a ona zasténala slastí, byl si tím jist. Trochu se od dcery odtáhl a pomalu začal rozepínal zip na zádech. Pak opatrně začal bílé šaty stahovat k pasu, kde nakonec samy spadly na zem. Katka teď stála před zrcadlem, jen v bílých kalhotkách. Opět se na ní zezadu přitiskl a rukama něžně podebral prsa, aby je v dlaních mohl příjemně hníst. Podíval se do zrcadla. Byl to krásný pohled.
Nahá dcera a on, přitisknutý na ní a hladící pevná prsa. Zduřelé bradavky vzal jemně mezi dva prsty. Katčino slabé sténání zesílilo. Věděla, že to co otec dělá, je špatné, ale bylo to tak vzrušující! Cítila, jak jí kundička vlhne vzrušením a ona nemohla jinak, než se té rozkoši poddávat. I Petr se cítil podobně. Věděl, že se to nemá, ale jeho dcera byla tak pěkná a on cítil tlak svého ptáka na kalhoty. To bylo po dlouhé době poprvé, co se mu takhle zase postavil.

Stále se díval do zrcadla, až nakonec zrakem spočinul v Katčina klíně. Byl zakryt bílými kalhotky a on dostal nutkání, alespoň přes ně pohladit mladou, nadrženou kundičku. Sjel proto jednou rukou po chvějícím se nahém těle až ke klínu a konečky prstů přitlačil na spodek kalhotek, až doslova nahmatal kundičku. Okamžitě ucítil mokro a brzy měl i prsty mokré. Stejně tak byly mokré i kalhotky. Ucítil známou, už téměř zapomenutou vůni milostných šťáv. Nasál ji do nosu, zavřel oči a v duchu si vybavil mokrou kundičku, připravenou na jedno. Do ucha mu znělo slastné sténání nadržené dcery. Vsunul prsty pod kalhotky a nahmatal naběhlý poštěváček.
„Ach, tati, tatínku,“ zasténala Katka a ještě více se rozkročila. Cítila se dobře. Tělem jí projížděla neskutečná vášeň a otcovy dotyky v ní vzbuzovaly neuvěřitelné choutky. Petr si podřepl a pomalu začal stahovat kalhotky, až ke kotníkům. Objevoval se její pevný zadeček a v zrcadle mohl spatřit chloupky, upravené do malého trojúhelníku. Znova se postavil a přitiskl se na dceru. Jednou rukou hladil prso a prsty druhé rozevíral mokrou kundičku. Katka se začala třít zadečkem o otcův rozkrok. Moc dobře tam cítila tvrdý úd a dávala tak najevo, že ho chce mít v sobě. Aspoň takhle si to vyložil Petr.

Přestal v hlazení prsu a laskání kundičky a urychleně si stáhl kalhoty, i s trenýrkami pod kolena. Objevil se tvrdý tlustý úd, který hned začal naběhlým žaludem tlačit na kundičku. Katka se rukama opřela o zrcadlo a vyšpulila na otce zadeček. Netrvalo to dlouho a ucítila, jak do ní zajíždí tvrdý a velký čurák a zaplňuje jí. Takhle dlouhý a silný úd v sobě ještě nikdy neměla. Pouze je vídala občas ve filmech, které si pouštěl její nastávající. Nyní jí takový pták zaplňoval a roztahoval kundičku a rozkoš byla umocněna tím faktem, že to byl pták otce.

Petr šoustal dceru pozvolna a vychutnával si úzkou kundičku. Byl na vrcholu blaha, nejen díky dlouhé absenci sexu, ale taky díky kráse své partnerky a hlavně tím, že to byla jeho dcera. Katka to cítila taky tak a litovala, že s otcem takhle netrávili víc času. Oba začali hlasitě sténat a Petrovi přírazy byly tvrdší a rychlejší. Sledoval v zrcadle, jak se prsa, která svou vahou smyslně visela, se rozhoupala v rytmu jeho přírazů. Musel jedno uchopit do ruky, aby cítil tu pevnost, pružnost a jemnost, a mohl jej v dlani sevřít. Místností se linula automatizující vůně milostných šťáv a při každém vniknutí Petrova ptáka do dceřiny jeskyňky bylo slyšet slabé mlaskání.
„Ach tatínku, to je nádhera,“ sténala slastí a Petr měl stejný pocit.
„Chci, abys mě s tím svým čurákem vymrdal pěkně tvrdě,“ zasténala znova. Petr vytáhl ptáka z nadržené kundičky, což se Katce moc nelíbilo. To už však doslova letěla vzduchem, až dopadla zády na postel.

Instinktivně rozevřela do široka nohy a zatím, co ze sebe Petr úplně stahoval kalhoty, rukou si masírovala mokrou jeskyňku. Za chvíli však na ní otec nalehl celou svou váhou a tvrdý úd do ní vnikl znovu. Oba začali zběsile přirážet, až postel doslova vrzala a hrozilo, že se rozpadne. Petr se odhodlal, zasunul jazyk do jejích otevřených úst a ona provedla totéž. Rukama doslova drtil pevná prsa a už vnímal jen slast, která pronikala celým tlustým tělem. V tom se Katka vzepjala, z úst se jí vydral ohlušující řev a kundička se začala rytmicky stahovat kolem tvrdého ptáka, který v ní byl zaražen až po koule. Katka dosáhla svého nejmohutnějšího orgasmu a patřičně si to vychutnávala.

Když konečně orgasmus odezněl a Katka zase začala vnímat okolní svět, zjistila, že otec stojí nad ní a zběsile si honí ptáka. Sedla si a když se u jejího obličeje objevil naběhlý ohon, lačně jej vcucla do úst.
„Ach jo, to je ono, takhle mi ho kuř, ty moje čubko. Jsi poslušná dcerka, ach, už budu stříkat,“ sténal slastí Petr, a jakmile mu v tvrdém ptáku zaškubalo, vypustila jej Katka z úst. Mohutné výstřiky bílého semene ji dopadaly na tvář a prsa. Bylo toho opravdu hodně. Když Petr přestal stříkat, vsunula si povadajícího ptáka Katka znovu do úst a důkladně jej očistila od spermatu.

Pak vedle sebe ulehli na postel. Místností se linula vůně spermatu a milostných šťáv. Oba se líbali a hladili po celém těle. To, co teď prožili, bylo pro ně naprosto fantastické. Oba byli pevně rozhodnuti, že v tom budou pokračovat. Až do svatby si spolu krásně užívali a o svatbě se Katka nechala od svého otce ošukat ještě před tím, než ulehla se svým mužem do postele. Ale o jejich dalších hrátkách zase někdy jindy.

Autor

4.8 8 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x