Jak jsem nasadil otci parohy 02

Toto je 2 díl z 3 v seriálu Jak jsem nasadil otci parohy

Když jsem vešel do pokoje, byl jsem strašně nadržený a rozhodnutý, že se matkou pomiluji za každou cenu.
V tom jsem v přítmí viděl, jak se otvírají dveře druhého pokoje a v nich siluetu mamky. Ta trocha světla, která z venku pronikala do obýváku, mi odhalila, že i ona neskrývá své vnady v noční košili. Pochopil jsem, že i u ní zvítězila touha po sexu, že překonala nejen ostych, ale i možnou obavu z incestu a touží po tom vydat mi svoje tělo a nechat se mnou ošukat.
Teď se už se to nedalo zastavit. Byla už jen otázka, kam až to zajde. Za sebe mohu říci, že jsem byl rozhodnutý dotáhnout to až do konce, děj se co děj.

 Mamka mě samozřejmě taky musela v přítmí vidět. Teď udělala něco, co mě utvrdilo v přesvědčení, že i ona je šíleně roztoužená a odhodlaná si následující okamžiky co nejvíc vychutnat.
V obýváku totiž máme kromě lustru i malou lampičku, kterou používáme při sledování televize. Tu teď mamka rozsvítila a pokojem se rozlilo tlumené světlo, které dokreslovalo intimnost okamžiku. Naše nahá těla byla vidět, ale zachovávala si určité decentní tajemno. Blížili jsme se pomalu k sobě a já se nemohl odtrhnout pohled od mamčiných velkých ňader, od boků, které se spojovaly v tmavý trojúhelník, zarostlý tak akorát.
Nevěděl jsem, kam kouknout dřív, všechno na ní bylo tak nádherně rajcovní.

Chemické pochody v mém těle pracovaly naplno. Můj ocas trčel šikmo vzhůru a mířil rovnou na tu ztělesněnou bohyni sexu.
Pomalu jsme se k sobě mlčky přibližovali a byla to jen otázka okamžiku, kdy se naše těla dotknou. Mamka mě také upřeně pozorovala a bylo zřejmé, že nejvíc ji zajímal můj vztyčenýs penis.
Byla asi o půl hlavy menší než já. V bezprostřední blízkosti jsem se sklonil k jejím ňadrům s nalitými bradavkami a začal jsem ji na ně líbat. Přidal jsem hlazení a jemné masírování, aby se jí to co nejvíc líbilo a patřičně rozpálilo. Měl jsem již vyzkoušeno, že tohle vždycky zabere.
Mamka mne objala kolem krku a naše rty se poprvé setkaly. Pokusil jsem se o francouzák a byl jsem radostně překvapen, že nečekaně pootevřela rty a umožnila mi to.

U Zuzanky jsem na to musel vždy jít opatrně, ale na mamce bylo vidět, že je zkušená a asi ji tak ničím nepřekvapím. Naše těsné objetí způsobilo, že mamčiny bradavky s trčícími žužlíky se opřely o můj hrudník. Bylo mi to moc příjemné, protože měla kozičky krásně pružné.
Radostně jsem vnímal, že i pro ni je dotek hrudi a vztyčených bradavek velmi vzrušující.
Ve stejný okamžik jsem pocítil, že jí ruka sjela dolů, přesně do míst, kde se mohla dotknut mého žulově tvrdého nedočkavce. Tohle bylo zase extrémně příjemné pro mne. Masáž penisu jsem zbožňoval i od Zuzanky a nic nenasvědčovalo tomu, že by s tímhle nedovedla mamka poradit.

A v příštím okamžiku už to začalo. Ucítil jsem jemný dotek a za okamžik mi ho začala zkušeně honit. Dělala to možná trochu jinak než Zuzka. Žádná jiná mi to dosud nedělala, ale opravdu to bylo nádherné. Ani trochu jsem se nebránil a nechal jsem mamku, jen ať si s ním hraje po libosti.
Z počátku to dělala pomalu, ale postupně zrychlovala. Nevěnovala se pouze penisu, ale laskala i kulky, které jemně promakala a vrátila se zase k středobodu svého zájmu. Dopřávala mi tuto rozkoš několik minut, ale pak přerušila naše líbání a našla si pro svoji pusinku jiné využití.
Pomalu sklouzla do kleku, vzala namlouváka do pusy a snažila se vcucnout jej co nejhlouběji. Klečela přede mnou a já nadšeně pozoroval, jak hluboko mizí v její pusince.

Zuzanka mi ho sice někdy také kouřila, ale takhle hluboko si jej nikdy nenechala zasunout.
Zavřel jsem oči a vychutnával jsem zkušenou prácičku mamčiných rtů a jazyka na svém žaludu. Opět jsem mohl srovnávat se Zuzkou, ale mamčino kouření jednoznačně vítězilo.
Moje holka kouření redukovala jen na jakési cumlání špičky a raději dávala přednost klasickému honění. Sama ovšem orál zbožňovala. Mamka jen dokazovala, že kouřit dovede vskutku mistrně. Způsob a tempo, které nasadila, spolehlivě vedlo k tomu, že jsem mílovými kroky spěl k vyvrcholení.
Nevím, co mě to napadlo, ale když jsem cítil, jak to na mne jde, přidržel jsem její hlavu a už stříkalo moje semeno hluboko do její pusiny.

Zvědavě jsem čekal na reakci. Jednou jsem se Zuzce vystříkal do pusy a moc nadšení tehdy neprojevila. Od té doby jsem vždy musel svoje semeno vypustit na její tělo, ale do pusinky ne.
Mamce to, jak se zdálo, nevadilo. Spolykala celý příděl bez žádných projevů nelibosti, skoro bych řekl s chutí.
Později jsem se dověděl, že táta tohle dělal často a rád. Vyteklo toho ze mne opravdu dost a tak se stalo, že co mamka nestačila spolykat, vyteklo koutky úst a skápnulo na kozy.
První kolo jsme měli za sebou a teď jsem byl na řadě já, abych uspokojil mamčiny choutky.
Posadila na malou taburetku, kterou jsme měli v pokoji, opřela se o zeď a nabídla mi rozevřený klín, krásně zarostlý a zřejmě trochu zastřižený. Přiklekl jsem a začal se snažit. Nejdřív jsem hladil chloupky, které jsem si tak nějak rozčesával, abych měl lepší přístup k dalšímu mazlení roztoužené pičky.
Nespěchal jsem a i když jsem za chvilku uslyšel mamčino roztoužené: „Jak dlouho mne ještě budeš trápit, Roberte?“
Nedbal jsem a pokračoval v lízacím konzertu.
Mamka se mi nedočkavě nabízela a zřejmě jen čekala, kdy se už konečně vrhnu na její buchtičku.
Teď jsem mohl uplatnit svou zkušenost se Zuzkou, která orální dráždění v klíně zbožňovala. Sklonil jsem se k pootevřenému klínu a pozoroval nalité stydké pysky a výrazný poštěváček, který se mi přímo nabízel. Vůně, která z kundičky vycházela mě stimulovala a zároveň signalizovala, jak se mamčino vzrušení stupňuje.
Roztáhl jsem krásně tvarovaná stehna a ponořil se obličejem do jejího klína. Několikrát jsem jazykem projel mezi závojíčky a dotkl se naběhlého poštěváčku. Reagovala na to zběsilým výpadem klína proti mému obličeji.
Začal jsem ji pomalu a velmi lehce lízat na poštěváčku. Reagovala na to milostným sténáním a zrychleným dechem. Byla v klíně krásně vlhká a já si dal za úkol, dovést ji lízáním k prvnímu velkému orgasmu.

Po chvilce jsem změnil taktiku. Přestal jsem lízat poštěváček a snažil jsem se jazykem zabořit hluboko do nitra její kundy. Docela mne překvapilo, jak na tuhle operaci zareagovala.
Chytla mne za hlavu, přitiskla ji do klína, začala se svíjet a vyrážet hlasité výkřiky: „Ano, ještě hlouběji, ještě víc, Roberte, ano, vylízej mne.“
Pokračoval jsem snaživě ve svém počínání a a šrouboval jsem jí do pičky jazyk, co to šlo.
Mamčino vzrušení stále stoupalo, házela hlavou ze strany na stranu, připadala mi maximálně vytočená. Nenapadlo mě, že bude takhle vyvádět, ale dělalo mi to sakra dobře. Postupně to na ni přicházelo. Řádila jak uragan.
Pak to najednou přišlo a její pička vydala svoje šťávy v nebývalé míře. Takové množství jsem u Zuzanky nikdy nezažil.
Teď bylo na mně, abych napodobil mamku a vrátil to, co ona dělala mně. Lízal jsem snaživě šťávy, které se z ní jen řinuly a tím víc jsem ji ještě vytáčel. Mamka byla v transu a já jsem byl překvapen, možná i šokován jejím počínáním. Připomnělo mi to období před několika lety, když jsem z ložnice rodičů slýchával podobné zvuky. Byl jsem tehdy v pubertě a strašně mě vzrušovaly představy co tam rodiče vyvádějí.
Ale zažít řádění mé nadržené, vášnivé mamky na vlastní oči, to bylo nezapomenutelné.

A to jsme ještě měli před sebou finále, po které, jsme oba dva velmi toužili. Mamka se musela ze svého orgasmu aspoň trochu vzpamatovat a já trpělivě čekal. Asi po čtvrt hodině vstala, krásná ve své nahotě, postavila přede mne a řekla jediné slovo: „Pojď!“
V tu chvíli jsem si vzpomněl na jednu věc, kterou jsem prováděl občas se Zuzkou.
Rozhodl jsem se, že to uplatním i na mamce, i když měla jistě aspoň o 10 kg víc, než moje mladá prcnička.
Řekl jsem mamce, aby mne objala kolem krku, a když to udělala, položil jsem jí ruce pod prdelku a nadzvedl ji. Špička mého nedočkavce zakotvila přesně mezi jejími pysky.
Mamka vyjekla a tady sehrála její kila pozitivní úlohu. Pysky se rozevřely a můj ocas do ní hladce zajel. Pevně jsem si ji přidržel a prudce přirazil. Překvapeně vyhekla, ale to už měla vítaného vetřelce hluboko v sobě já ji napíchnutou jak na rožni odnášel do ložnice. Tam na nás čekala široká manželská postel, na které se mělo odehrát finále naši první společné noci.

Author

Navigace v seriálu<< Jak jsem nasadil otci parohy 01Jak jsem nasadil otci parohy 3 >>
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Raketak

Jsem napnutej jak ksandy. 😂 Je to pěkně napsané. Jen tak dál.

Denis86

Parádní povídka

tomas

opět pěkně čtivé a těším se na další díl

3
0
Would love your thoughts, please comment.x

Protected by Security by CleanTalk