Jak jsem nasadil otci parohy 3

Toto je 3 díl z 3 v seriálu Jak jsem nasadil otci parohy
Počet zobrazení: 440

 Mamka mne stále objímala kolem krku a lehce se na mém penisu pohupovala a zdálo se, že se jí ten způsob docela líbí.
Teď jsem si zase já chtěl užít plný pohled na roztouženou  mamku a proto jsem rozsvítil hlavní světlo v ložnici. S mamkou na „rožni“ jsem došel až k manželským postelím, na kterých jsem chtěl dokončit dnešní noc.
Položil jsem ji na záda a penisem stále zabořeným, jsem v ní pomalu klouzal.

 Sotva dolehla  na postel, slyšel jsem, jak šeptá: „Roberte, udělej mi to konečně, chci, abys mne ošukal, omrdej mne, vraž mi ho tam až po koule a hlavně dělej… netýrej mne!“
Jak byste asi reagovali, kdybyste tohle slyšeli?
Nebylo co dodat. Když si o to říká, tak to bude mít! 
Ležela na zádech roztažená a tak jsem si teprve teď mohl důkladně prohlédnout v plném světle to roztoužené, krásně rajcovní tělo, které jen čekalo, až bude důkladně vymrdáno.  Zřejmě jí vůbec nevadilo, že dopouští incestu. No a já, jako správný nadrženec, jsem se jen třásl, abych si pořádně zamrdal, takže nebylo divu, že jsem se hned pustil do díla.
Vytáhl jsem ptáka z krásně navlhlé kundičky, nasadil špičku mezi závojíčky a lehce je začal dráždit. Když jsem přidal i pošimrání frajtra, mělo to na matku nečekaný vliv.
Začala se zmítat a přes zaťaté zuby žadonila: „Roberte, mrdej mne, netrap mne, co mi to děláš?“

Břichem se vzpínala proti mně a sama se snažila na trčící klacek nabodnout. Podstrčil jsem  ruce pod její prdelku a konečně dlouhým přírazem zarazil nedočkavce hluboko do dychtivě nastavené píči. Jenom vykřikla a mně bylo v tu chvíli jedno, zda bolestí, nebo rozkoší. Konečně jsem v ní byl  až po koule.
Na chvíli jsem znehybněl, vychutnal jsem si ten báječný pocit, jak se opřela naše břicha o sebe.
„Chtěla si omrdat,“ pomyslel jsem si, „tak to budeš mít.“
Protahoval jsem  překvapivě těsnou  lasturku dlouhými pohyby, co to jen šlo a snažil se co nejdéle prodloužit tyto božské minuty.
O stoupající vzrušení se přičinily i nezvyklé zvuky, které se od našich vzorně spolupracujících pohlaví nesly. Čvachtavé mlaskání a pleskot pytlíku o roztoužený klín mi připadalo, jak nebeská hudba.  Zřejmě to působilo stejně i na mamku, protože dávala svoji spokojenost a rozkoš  dost hlasitě najevo, Vzdychala, sténala, hekala, vyrážela nesrozumitelná slova stále silněji, jak se jí blížil orgasmus.
Cítil jsem, že  její první vyvrcholení bylo mimořádně silné. Její kundička se křečovitě stahovala a bylo jasné, že mě tímto dovede  brzy  až k bodu zlomu. Snažil jsem se oddalovat svůj výstřik, jak jsem jen mohl, ale vypadalo to, že už dlouho nevydržím odolávat tomu náporu nebeské rozkoše. To jsem ale nechtěl. 

Vytáhl jsem ptáka, abych vzrušení nechal trochu opadnout. Na mamce bylo vidět, že se udělala, ale po chvíli odeznění bylo zřejmé, že líp by si to prožívala, kdyby měla ocas v kundě, jak byla zřejmě od táty zvyklá. 
Však se také za chvilku ozvala: „Roberte, prosím tě, vraž mi ho tam zpátky, já to potřebuji ještě jednou. Prosím tě, mrdej mne ještě, prosím.“
Nechal jsem se chvíli prosit, ale nakonec jsem „podlehl“.
Vzrušení trochu opadlo, ale namlouvák neztratil nic na své tvrdosti a tak nebyl žádný problém zasunout tu kládu tam, kam patřila a kde byla dychtivě očekávána.
Rozjel jsem druhé kolo našeho mrdacího konzertu. Postupně jsem  přírazy zrychloval a zvyšoval tak svoji i mamčinu rozkoš. Brzy jsem se opět přiblížil k vyvrcholení.
V pravý okamžik jsem vytáhl stříkačku a první chuchvalec přistál na jejím bříšku. Další již jsem rukou usměrnil na její kozy a jeden skončil dokonce až na obličeji.

Spokojeně jsem ji pozoroval, jak tam leží a vychutnává si doznívání právě prožité  rozkoše. Dech se jí pomalu zklidňoval a pak jsem slyšel, jak říká: „Ty jsi mi ale dal zabrat… tohle jsem už dlouho nezažila. Ani s tátou jsem to takhle dlouho neměla. Bože, tak krásně jsem si už dlouho nezamrdala.“

Podobná slova uznání jsem občas slýchal od svých mladých partnerek, v poslední době třeba od Zuzanky, ale  pochvala od matky mě obzvlášť potěšila.
Klečel jsem nad ní,  z penisu mi ještě kapaly poslední krůpěje a já se spokojeně díval na její nahé tělo. Na ten  věk bylo krásně zachovalé a rozhodně stálo za hřích, kterého jsem se právě a zatraceně rád, před chvílí dopustil. Přemýšlel jsem o tom, zda bere nějakou antikoncepci a že by možná byla ráda, kdybych se do ní vystříkal. Ale v tom fofru na to nějak nepřišla řeč a ptát se teď mi připadalo blbé. Nakonec to, že jsem jí postříkal po celém těle, taky nebylo tak špatné.
Teď právě si roztírala moje sperma po kozách a vypadala docela spokojeně. Bylo zřejmé, že toho máme oba  zatím docela dost a další pokračování bezprostředně nebude.
Ještě chvíli jsme vedle sebe leželi a vnímali  krásnou únavu. Když jsem zjistil, že pomalu usíná, lehce jsem ji políbil na kozičky a odšoural jsem se do svého pokoje. 

  Sotva jsem dolehl do postele, snad během minuty jsem usnul.
Ráno, tedy spíše dopoledne, když jsme oba vstali (bylo tak kolem desáté), všechno nabralo nečekaně krásné pokračování.
Náhoda tomu chtěla a  jsme se potkali před WC a oba jsme byli pořád nazí, jak Adam s Evou. Mamka zmizela na záchodě a překvapila mne tím, že nezavřela dveře.
Mohl jsem tak sledovat, jak sedá na záchodovou mísu, roztahuje nohy a z houštinky jejích chlupů tryská proud nažloutlé tekutiny. Zcela bez rozpaků si přede mnou ulevovala a nechala mě, abych se na ni díval. Krásný  šok hned po ránu.

Po chvilce vstala, utřela se toaletním papírem a uvolnila mi místo se slovy:
„Tak a ukaž ty mně, jak ti to proudí, Roberte!“
Tohle nebylo pro mne tak úplné novum. Už jsem to jednou zažil se Zuzankou. Byli jsme  na procházce v lesíku a já si  potřeboval  nutně odskočit. Tehdy mně Zuzana překvapila požadavkem,  abych se nestyděl a udělal to před ní. Argumentovala tím, že  moje péro už viděla mnohokrát, takže když  uvidí, jak z něj teče moč, tak se snad zase tak moc nestane. Tehdy jsem ji s určitými rozpaky vyhověl, ale Zuzana se rozhodně nedívala tak zblízka, jako dneska mamka.
Měl jsem toho po noci v sobě dost a tak mi chvilku trvalo, než jsem se zcela vyprázdnil. Vypadalo to, že  mamka má po dnešní noci měla opravdu zvláštní nápady.

Navrhla mi, že když jsme doma sami, neboť otec měl dorazit až někdy v neděli na večer, tak bychom mohli, abychom se lépe poznali, chodit po bytě nazí.
„To je tedy nápad,“ pomyslel jsem si, „v noci jsme se poznali, tedy podle mne, dost dobře.“
Samozřejmě jsem souhlasil. Takovou příležitost, abych se pásl pohledem na krásné, nahé ženské tělo, tak často nemám. A ještě k tomu je to tělo mé matky!
Přikývl jsem a hned jsem to stvrdil pohlazením  její prdelky, kterou jsem navíc majetnicky poplácal.  Mamce to nevadilo a také to stvrdila podáním  ruky mému nejlepšímu kamarádovi.

Celé dopoledne, tedy co do oběda zbývalo, to byly dvě hodiny plné vzrušení. Hned mne napadlo, že až budu se Zuzankou na delší dobu sám, tak jí takovýhle úlet navrhnu a s ní to bude jistě také stát za to.
Mamka trvala na tom, abychom takhle i obědvali. Musím přiznat, že při jídle jsem se spíše než do talíře díval na její  kozy a bradavky a moc se těšil na to, co spolu ještě zažijeme odpoledne.
Bylo přece jasné, že  do večera bychom asi bez sexu nevydrželi.

Hned, jak jsme dojedli, vstala mamka od stolu a spěšně  uklidila talíře. Pak mě uchopila za vojku  a jako královna s vysazeným zadečkem a vystrčenými kozami vykročila směrem k obýváku s lakonickou větou: „Jdeme na to, Roberte!“
Šel jsem za ní jako pejsek za paničkou, rozhodnut splnit její přání a vymrdat z ní duši.

Počet zobrazení: 440

Autor

Navigace v seriálu<< Jak jsem nasadil otci parohy 02
4.6 47 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Hezké…. tak matka je hlavní iniciátorkou toho všeho a ne Robert, jak bývá obvyklé.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x