Jak jsem nasadil otci parohy 4

Počet zobrazení: 204

 4. Repete
Dorazili jsme do obýváku v okamžiku a byl na nás věru zajímavý pohled.
Nahá mamka s naducanými kozami s pěkně natrčenými bradavkami a za ní já s dělovou hlavní mezi nohama, připravený ke všemu. Mamka se obrátila a místo pohledu na prdelku mi nabídla pohled na svoje kozičky a svoji, jak jsem už řekl, přiměřené zarostlou kundičku.
Čekal jsem na její první signál a ten byl dost nečekaný.

Mamka se ke mně obrátila a šokovala mne svou větou: „Roberte, mám na tebe velkou prosbu. Než začneme si spolu užívat, tak bych chtěla… jak bych ti to jen řekla… oholit v klínu! Sama bych to asi nezvládla a ty mi jistě pomůžeš.“
Reagoval jsem překvapeně: „Dobře, mami, rád ti pomůžu, ale nemyslíš si, že to tátovi bude divné? Jistě se tě zeptá, proč už nejsi chlupatá!“
„Divit se možná bude, je to pro něj takové překvapení, a jistě příjemné. On už mi totiž již několikrát říkal, že by si chtěl užívat s hladkou kundičkou. Sám mi ji ale oholit nechtěl a já se bojím, že bych se řízla. Uděláš to pro mne, Roberte?“

Kývl jsem hlavou, a zatímco si nahá mamka lehla na koberec, abych měl k jejímu klínu snadný přístup, zašel jsem se do koupelny pro holicí pěnu, strojek, ručník, žínku a malé umyvadlo s vlažnou vodou.
Rozprostřel jsem ručník na koberci, mamka si na něj lehla, roztáhla nohy a já jsem se mohl pustit do díla.
Klín jsem trochu navlhčil, nastříkal pěnu na chloupky a lehce rozetřel. Porost zmizel pod hustou pěnou a já se s holicím strojkem sklonil k místu, které jsem měl zkrášlit.
Začal jsem pomalu a systematicky holit zatím zarostlou buchtičku. Chloupky mizely bez problémů a matčin klín postupně ztrácel svůj původní vzhled.
Mamka nastavovala jako přišitá, nechtěla riskovat, že bych jí řízl.

První část jsem měl za sebou. Otřel jsem její, teď už skoro holý, klín a pohledem zkontroloval svoji práci.
Ještě tam však nějaké chloupky zbyly a tak jsem celou operaci zopakoval ještě jednou. Pak už jsem byl s výsledkem spokojený.
Matka si jednou rukou nadzdvihla bříško a druhu zkontrolovala moji práci. Bylo vidět, že i ona je spokojená. Ještě poslední otření žínkou a už jsem se vrhl na tu, teď krásně hlaďoučkou broskvičku, abych jako první vyzkoušel kvalitu své holičské práce.
Zabořil jsem hlavu do klína a začal nedočkavě líbat a olizovat venkovní pysky. Už jen pohled na vyholenou buchtičku byl neskutečně vzrušující.
Jazykem jsem zajel mezi závojíčky a ještě hlouběji do růžovoučké jeskyně.
„Roberte, pojď ke mně, zajeď mi tam tím svým nabijákem, prosím,“ bylo slyšet matčin roztoužený povel.

Nečekal jsem ani okamžik. Tady byla kunda připravená k milování a můj ocas se také nemohl dočkat.
Žaludem jsem přejel jednou nebo dvakrát po závojíčcích a poštěváčku. Pak jsem lehce zatlačil a její jeskyňka mě radostně přijala.
Hned na kraji jsem cítil, jak je božsky vlhká a horká. Můj ocas do ní zajel jako po másle. Mamka nečekaně převzala iniciativu a vycházela mi svým klínem dost vstříc.  Sama se na můj klacek nabodávala a tak jsem ji držel za boky a vychutnával jsem si sílící rozkoš.
Dobře vycítila moje pocity a já uslyšel nečekanou větu: „Klidně mi to tam nastříkej.“
Pochopil jsem, že když jsem jí v noci plenil klín, asi jí to, že jsem jí jen postříkal, mohlo vadit. Teď si o to řekla, tak dostane svou dávku tam, kam patří.
Ten okamžik se blížil mílovými kroky a za chvíli jsem se ocitl v bodu, ze kterého již nebylo návratu. Už to nešlo déle zadržovat.
Vykřikl jsem: „Už jsem, mami!“

Z mého ohonu začaly šlehat proudy semene do její kundy a bylo zřejmé, že jí to působí nevídanou rozkoš.
Na chvilku jsem znehybněl, hluboce do ní zapíchnutý a vychutnával jsem si ten nebeský pocit. Teprve potom jsem vytáhl ptáka krásně mokrého od našich smíšených šťáv.
Pokračování na sebe nedalo dlouho čekat. Mamka si ke mně klekla a opět se pustila do kouření.
Jak jsem už řekl, na orál si Zuzanka moc nepotrpěla. A že by mi očistila ptáka bezprostředně po šoustání, když byl zableptaný od semene a jejích šťáv, tak toho jsem se od ní nikdy nedočkal.
Brzy jsem poznal, že matce to vůbec nevadilo. S požitkem mi systematicky čistila kládu tak dovedně, že zároveň s očistou dosáhla ztopoření mého čuráka, který tak byl připraven k dalšímu útoku.

Přemýšlel jsem, jak bych maminku dorazil a můj pohled padl na její zadek. Měla prdelku pěkně vysazenou, že jsem mohl zahlédnout i její čokoládovou dírku. Napadlo mě, že bych mohl zkusil dobýt i tenhle sladký otvůrek. Sice jsem o análním sexu zatím jenom četl na internetu a viděl tam i nějaké videa, ale dosud se mi nenaskytla příležitost to vyzkoušet. I když jsme se Zuzankou zkoušeli řadu praktik, na tenhle způsob jsme se ještě nedostali.
Teď mě to při pohledu na maminčino nastavené pozadí lákalo, ale stále jsem váhal.

Neměl jsem tušení, jak by na to zareagovala. Touha vyzkoušet nepoznané však ve mně zvítězila a já začal realizovat atak na maminčin análek.
Přilehl jsem si na koberec za ní a lehce jsem položil ruce na ty polokoule, které jsem chtěl poznat na svých slabinách. Hladil jsem tu nádheru a lehce roztahoval půlky.
Nechtěl jsem to uspěchat a tak jsem prsty zajel na její jeskyňku a navlhčil si prsty. Těmi jsem pak začal objíždět její čokoládovou dírku. Pomalu jsem přitvrdil a začal prstem pronikat dovnitř. Snažil jsem se roztáhnout ten otvůrek, který jsem chtěl napíchnout.
Mamka předpokládala, že si ji chci vzít zezadu a prst dobývající se do prdelky zřejmě brala jako milostnou předehru.

Velice ochotně se opřela o pohovku a prdelku mi více nastavila. Abych ji ještě trochu zmátl, rozevřel jsem pysky kundičky a díval se na tu růžovou krásu.
Ale dosti kundičky, prdelka má přednost. Mamka byla teď v ideální pozici abych uskutečnil, co jsem měl v plánu. Ocas mi trčel v očekávání věcí příštích. Položil jsem na každou polokouli jednu ruku a palce se setkali právě u análku,
Teď teprve jí asi došlo, co mám v úmyslu, neboť jsem uslyšel: „Co mi to děláš, Roberte, tam ne, tam ne!“
Ale to už bylo pozdě, alespoň pro ni. Zapracoval jsem palci a otvůrek se slibně rozevřel. Nasadil jsem k němu špičku a začal tlačit. Šlo to ztuha.
Ve srovnání s pronikáním do kundičky se to nedalo srovnat. Tam vždycky hladce vklouzl, jako do maminky, jak se říká, ale tady jsem překonával odpor svěrače. Žalud se procpal sotva na krajíček.
Chytil jsem mamku za boky a stále silně tlačil. Přirážet nemělo smysl. Žalud se však po milimetrech prodíral stále hlouběji. Pak svěrač náhle povolil. Teď to šlo o něco lépe a já pronikal dál. Najednou jsem zjistil, že mohu volně přirážet a že se dostávám pořád hlouběji. Ještě pár přírazů a byl jsem v ní až po koule.

Věděl jsem, že mám vyhráno. Ještě párkrát vykřikla, ale to už nebyly výkřiky bolesti, ale slasti. Její reakce tomu nasvědčovaly.
Držela jak poslušná holčička a já proháněl ptáka jejím tunýlkem. Vychutnával jsem si těsnost našeho spojení. Žádná kunda mě ještě takhle nesvírala. Bylo to božské.
Přesunul jsem ruce na její kozy a začal jsem je mačkat. Následně mě úplně šokovala.
Začala sténat do rytmu mých přírazů a vyrážela ze sebe: „Bože… to… je slast! Vraž… mi… ho… tam… hlouběji! Přirážej…víc! Pořádně…mne… mrdej! Ošukej mne jako čubku! Nešetři mne, ty můj kanče! To… je… fajn… mít… čuráka… v… prdeli! Mrdej… mne… dál… Roberte!“
Nevycházel jsem z údivu. Takhle rozjetou jsem ji ještě nikdy nezažil. Ani před lety, kdy jako puberťák jsem poslouchal z ložnice rodičů jejich řádění, které připomínalo docela kvalitní porno v domácím provedení. Tehdy se mamka omezovala jen na steny a výkřiky.
Ale tyhle výrazy, které ze sebe vyrážela při našem análním šoustání mě zcela šokovaly.
Její řádění mi nijak nevadilo, naopak. Podněcovalo mne to k ještě divočejšímu zarážení. Nemám rád, když mrdnička jen tak leží a dává znuděně najevo, jakou ti vlastně dělá milost tím, že nastaví.

Není proto divu, že se mi teď kvapem blížil okamžik, kdy s nevýslovným blahem naplním střevo své matky. Ještě jsem přitvrdil v masáži těch naducaných koz a radoval jsem se, že nemusím řešit dilema, zda mám čuráka vytáhnout, nebo stříkat do ní.
Mamku divoké šukání její prdele dovedlo k již druhému orgasmu a současně s ní jsem poprvé začal stříkat své semeno do míst, kam jsem to ještě nikdy nedělal.
Byl jsem z té premiéry tak vypleskaný, že jsem se rozhodl při nejbližší vhodné příležitosti to vyzkoušet i se Zuzankou, i když mi bylo jasné, že s ní to tak jednoduché nebude.

Můj vyždímaný bojovník nakonec vyklouzl ze sladkého zajetí a a tak jsme leželi vedle sebe a vychutnávali s sladkou únavu. Měli jsme toho oba dost a ani jeden z nás neměl pomyšlení na nějaké další hrátky.
Mamka se náhle rozpovídala a přiznala, že kdysi se s tátou se o podobnou praktiku pokoušeli. S tím malým rozdílem, že táta ji obráběl ocasem v kundě a do zadku jí vrážel vibrátor. Ano, ten vibrátor, který doma občas používala k uchlácholení své nenasytné kočičky, když neměla doma kocoura.
Také s určitými rozpaky přiznala, že na jakémsi mejdanu, ještě za svobodna, ji nějaký mladík přiměl k análnímu styku, ale tehdy v tom nenašla žádné zalíbení.
Takže jsem byl vlastně druhou osobou, kterou do svého zadku pustla.

„Ale musím přiznat Roberte, že po dnešku jsem změnila názor a vůbec toho vůbec nelituji. Udělal si mi to opravdu parádně. A proto doufám, že jsme to nedělali naposledy. To by mě tedy opravdu moc mrzelo. Viď, že mi to občas uděláš?“ žadonila s úsměvem, kterému se nedalo odolat.
Rád jsem ji to slíbil a zpečetili jsme to vášnivým polibkem.
V tu chvíli mi docvaklo, že teď už nemám k sexu jen Zuzanku, ale i ke všemu ochotnou Jarmilku. Vášnivou milenku Jarmilku, která mi příležitostně, ochotně a ráda podrží a ukojí moje, třeba i perverzní choutky, pokud by mi snad Zuzanka nestačila, nebo nebyla k dispozici.

A ochotně doznávám, že než se táta vrátil ze zahraničí, tak jsme tuto úmluvu ještě mnohokrát uplatnili, k oboustranné spokojenosti.

Počet zobrazení: 204

Autor

4.7 47 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x