K.D.P. – Probouzení

Toto je 25 díl z 27 v seriálu K.D.P.

Ráno se Honza probudil ve velké posteli sám. Slunce již krásně svítilo na obloze bez mráčků, ale vstávat se mu ještě nechtělo. Trochu si připomněl včerejší noc a den. Protože tetička Hanka tu s ním nebyla, tak už asi vstala. „Vlastně odešla v noci. Asi za Lindou,“ uvědomil si právě. „No nic, práce čeká,“ vyhecoval se ke vstávání. Oblékl trenky a v koupelně se zhygienizoval. Uvědomil si, že je v chalupě úplné ticho. Potřeboval kraťasy a triko, ale dveře k Lindě do pokojíku, kde měl i své věci a svoji opuštěnou palandu, byly zavřené. Myslel, že Linda ještě spí, proto otevíral dveře tak potichu, co jim jen staré panty dovolovaly.

Po celou tu dobu se maximálně soustředil jen na samotné dveře, a proto do pokoje nakoukl až po jejich úplném otevření. Naskytl se mu neuvěřitelný pohled. Tak ho překvapil, až jeho tělo ztuhlo, mozek okamžik nedokázal vstřebat, co mu zrak posílá ke zpracování, čelist mu povisla. Na palandě jeho sestřenice Lindy, která byla zcela nahá, ležela i její maminka Hanka, také zcela nahatá a Lindu k sobě tiskla. Linda ležela stočená do klubíčka jako koťátko a Hanka ji láskyplně objímala. Tiskla si ji k sobě na svá velká prsa, ze kterých svou holčičku kdysi kojila. Honza se mohl jen domýšlet co se v noci v tomto pokojíku dělo. Tento krásný výjev ho zcela omámil svojí citlivostí a něžností. Nemohl se vynadívat, a tak tam stál jako opařený. Sledováním nahých těl však jeho pocity něžnosti brutálně vytěsněny pocity vzrušení. Mladého hřebečka velmi brzy pohled na dvě nahé ženy sexuálně vzrušil. Mozek začal tvořit živé předobrazy nočních radovánek, a tak není divu, že se mu penis začal v trenkách zvedat k akci. Nezahlédl ani jedno ňadro, ale tetičky zadeček byl pěkně vyšpulený. Mezi půlkami jí svítil světlehnědý kroužek anální dírky a za ním se na sebe mačkaly lupínky, aby zakryly vstup do její jeskyňky. Honza se neudržel a začal masturbovat. Honil si klacek a zíral na krásnou prdelku. Představoval si, že si se zadečkem hraje a následně do něj vsune svůj úd a pomalu tetičku šuká do konečníku. Představoval si, jak hlasitě sténá a sama se na něj nabodává až do úplného konce. Prudce se vystříkal na koberec, rychle popadl kraťasy i triko a zmizel ven.

Hanka se probrala až během. Lindin štíhlý špičatý zadeček ji tlačil na podbřišku. Probrala se s dcerkou v náručí, a to všechnu bolest přebilo. Zcela automaticky Lindu začala hladit láskyplně po vlasech a při tom si promítala obrazy včerejší noci.
Nyní ráno se stále cítila skvěle, což bylo významné znamení, že ani podvědomí nemělo se sexuálním sblížením problém. Asi jí v tom pomohl synovec, že se nyní nebrání sexu ani s vlastní dcerou. Sama mu přece řekla, že je nejdůležitější, aby byli v sexu všichni spokojeni. A to se Lindě plní na maximum a ona sama je také v pohodě.
Cítila se klidná a velmi spokojená, že Linda už dál nebude strašidýlko s koulivýma očima. A že toho dosáhla tím, že s ní bude spát a dělit se o chlapy jí vlastně vůbec nevadilo. Stejně těch chlapů zatím měla málo a jestli teď vůbec bude ještě nějakého shánět, když se s Lindou umí nyní tak pěkně navzájem uspokojit.
„No, ale Honzíka bychom si mohly užívat spolu,“ blesklo jí hlavou. „Bože, já jsem úchylná,“ okamžitě zhodnotila svoje chlípné myšlenky, po uvědomění si, co všechno během několika posledních nocí dělala. Její spokojenost jí však nabádala pokračovat.

Linda najednou rychle otevřela oči. Procitla rychle a cítila se přeplněná energií. Na zádech a zadečku ji hřálo mamčino tělo a ve vlasech cítila její hlazení. Byla velmi šťastná, že tu mamka je s ní. Byl to pro ni signál, že noční sblížení nebyla jednorázová akce, které by mamka litovala. Pomalu se otočila, aby mohla maminku políbit a popřát jí dobré ráno.
Ležely a dívaly se na sebe. Oči jim rejdily po obličeji té druhé, aby si na vždy vryly do paměti podobu svého štěstí. Usmívaly se na sebe a občas se políbily. Ale jen krátce, protože nechtěly za plného dne upadnout do dalšího víru prudké vášně, kterou by asi ani do oběda nezvládly ukojit. Usmívaly se na sebe a šetřily si vášeň na večer.

***

Honza během dopoledne dál štípal dřevo. Byl to mladý jinoch, a tak mu práce celkem šla a kupa se razantně zmenšovala. Do práce se zabral dokonce tak, že zapomněl na své nahé příbuzné. Ono možná dobře, protože jedna drobná nepozornost s myšlenkou na nahé kundičky a prsty by mohly být rázem tam, kde byla před chviličkou ta vzrušující myšlenka.

***

Až před polednem se u Honzy objevila Linda. Zářila více jak letní Slunce. Honza přestal s porcováním zimního tepla a ihned dostal polibek na tvář.
„Dobré ránko, Jeníčku,“ pozdravila plná nadšení sestřenice. Měla na sobě to nejúspornější tílko, které vyrýsovalo její volná prsíčka, a nejkratší legínky, které tu s sebou na chalupě měla. Přinesla Honzovi pití a pozvání na připravovaný oběd.
„Ahoj kočko,“ hlesl odpověď a svlékal si ji očima. Linda přesně takovou reakci čekala a samotné jí udělala radost. Ještě před pár dny by Honzu nazvala prasetem a uraženě utekla pryč. Dnes jí to ale polichotilo, a tak si dráždivě pohladila přes tílko svá mladá pučící prsíčka.
„Těším se na dnešní koupání, Jeníčku,“ pronesla dráždivým hlasem. Honzu opět ovládala vášeň. Přistoupil těsně k ní a rukou ji pohladil mezi stehny.
„Já taky kočičko,“ celkem sebevědomě odpověděl Honza. Několik nocí u tetičky v klíně a včerejší kouření od Lindy z něj začalo dělat sebevědomého alfa samce této chalupy. Ranní výjev ho přesvědčil, že sex s tetou ho může dovést i do klína této líbivé dívky. Linda ho rychle políbila a odběhla zpět domů.

***

Oběd probíhal ve velmi zvláštně napjaté atmosféře. Honza dělal, že nic neví a nic neviděl, ale velice bedlivě pozoroval obě samičky. Samička Hanka měla v květovaných těsných šatech úžasně oblé křivky, které nekazily ostré hrany spodního prádla. Prsa se jí při chůzi mírně houpala a zadeček se smyslně vlnil. Ta jediná si již byla jistá, že všichni tři skončí v jedné posteli. Zcela nazí a rozvášnění. Proto již neměla potřebu cokoli cudně puritánsky skrývat a začínala si užívat své oblíbené volnosti bez spodního prádla. Během konverzace nic o svých chlípných plánech nenaznačovala a také spíše jen pozorovala chování ostatních. Linda byla tedy nejvíce hovorná. Stále se však červenala. Bylo to velmi rozkošné ji sledovat. Nevydržela ani vteřinku pohled do očí, i když se ho snažila stále s oběma navazovat. Vždy se pak cudně culila. Hanka se tomu musela usmívat, protože se takto před pár dny culil i Honza. A oběma mláďatům zamotala hlavy ona sama. „Však oni mně také,“ musela si přiznat pravdu Hanka.

Po obědě se oba mladí, nezávisle na sobě, v příhodné chvíli otřeli o tetiččino tělo a pohladili si ho. Pár polibků také stihli, aby to ten druhý neviděl. Hanka z toho měla další soukromou legraci, jak obě mláďata tajně projevují sympatie k jejímu tělu. Na koupání je nechala klidně odjet, i když tušila, co budou dělat. Sama si šla lehnout a velmi rychle po divoké noci usnula. Potřebovala si pořádně odpočinout a nabrat síly.

***

Honza dovezl Lindu zase do stejného rákosového pokojíku jako včera. Linda se hned svlékla do naha, ale místo do vody se vrhla na Honzu. Ten sotva stihl ustavit motorku a rozhodit deku, na kterou ho Linda ihned povalila a začala se mu divoce dobývat do trenek. „Jeníčku, rychle se svlékni. Rychle. Moc moc ho potřebuji cítit zase v pusince.“
Honza nemohl odolat a pomáhal jí zbavit se trenek i s kraťasy. Ještě v triku ulehl na záda, když ucítil, jak mu sestřenice uchopila zvedající se penis, dvakrát ho promnula v dlani a ihned se k němu přisála.

Klečela vedle Honzy a divoce se pusou nabodávala na jeho již zcela tvrdý klacek. Kouření doplňovala honěním, aby mohla co nejrychleji opět ochutnat jeho sperma, které včera tak radostně slízala z mamčiny broskvičky.

Honzu překvapila její prudkost, ale uvedla ho rychle do velikého vzrušení. Neodolal a zkusil Lindě sáhnout mezi stehna. Linda se však jedním pohybem vysmýkla a bez přerušení kouřila dál. Divoce v pusince dráždila tvrdý žalud, dokud Honza nezačal hekat a prudce stříkat. Tentokrát měla vše promyšlené, a tak zkusila přijmout jeho semeno do pusinky. Prudkost výstřiku ji překvapila, trochu se lekla, ale situace se s trochou začátečnického štěstí vyřešila sama, takže svůj úlek přestála bez zakuckání. Pak rychle celou dávku naráz polkla, protože si najednou nebyla jistá, zda nebude zvracet. Ale dopadlo to nakonec dobře a ani Honza v návalu uspokojení její zaváhání nepoznal. Byla šťastná, že to takto dokázala a že se jí to povedlo.

Ještě však bylo třeba Jeníčkovi pěkně očistit penis. Znovu se k němu sklonila a dočista ho uklidila. Pak se spokojeně na Honzu usmála. „Jdeme se koupat?“ vesele vyskočila a odběhla do vody. Teplá voda jí omyla rozpálenou kundičku a pohladila rozvášněné kozičky.

Plavání si oba užili. Trochu blbli a cákali po sobě vesele vodu. Na dece se však Linda Honzově pokusu o osahávání kůzlátek ubránila.

„Ještě prosím počkej, Jeníčku. Neboj se, všechno bude, slibuju, ale ještě prosím počkej,“ žadonila Linda.
„Úplně všechno?“ obchodoval nadržený bratranec.
„Úplně všechno, na co si jen vzpomeneš,“ slibovala mladá blondýnka.
„No tak jestli slibuješ všechno, tak tedy ještě počkám,“ nechal se umluvit Honza, aniž by měl pocit, že byl odmítnut. Užíval si tedy zatím jen očima, což mu Linda ráda umožnila.

Author

Navigace v seriálu<< K.D.P. – MilenkyKDP 26. – Návštěva >>
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
věrný čtenář

Teda, to je snad ještě horší než totální pracovní nasazení v první třetině seriálu. 😀 Táhne se to šíleným způsobem, ale rozhodně mi to nebrání čekat na další díly stejně natěšeně, jako puberťák na první rande. Ale asi budu díly číst pro příště po dvou, či raději po třech, jinak mě asi za chvíli hrábne. 😀

Raketak

Jak psal kolega dole, dobře se to táhne, myšleno v dobrém. Jen tak dál. 😊

Frank

Moc pěkné počtení, je pravda, že se to táhne. Ale za to to alespoň neztrácí napětí

Wolf

Souhlas se všemi předemnou je to hrůza 😁👍 ne je to skvělý úžasně to nabuzuje ke čtení dalších dílů. Díky moc a koukej sem naložit další dil co nejdřív 😉

Martin

Někdy si při čtení připadám , jako natahovaný na skřipec vášně . Super pokračování .

5
0
Would love your thoughts, please comment.x

Protected by Security by CleanTalk