K.D.P. – Milenky

Toto je 24 díl z 27 v seriálu K.D.P.

Po odeznění orgasmů si Hanka s dcerou Lindou lehly na bok proti sobě a dál se vášnivě líbaly. Jejich horká nahá těla se k sobě tiskla. Jejich dlouhé vlasy se stékaly na polštáři do jednoho lesklého proudu. Jejich nohy se začaly proplétat, aby si mohly být co nejblíže. To umocňovalo proudění energie mezi těly. Užívaly si vzájemnosti a dál se líbaly.

„Ty jsi dračice, myško. Líbilo se ti tvoje první uklízení?“ zeptala se po chvíli mamka své dcery.
„Bylo to ještě krásnější, než jsem si vysnila. Moc ti děkuju.“
Linda jí byla opravdu velmi vděčná. Najednou ucítila, že jí Hanka sjela rukou z ramena po paži a bříšku až do klína. Hlasitě zavzdychala, protože to byla první cizí ruka mezi jejími stehny. Navíc to byla ruka její milenky, teda mamky, a doteky byly tak příjemné. Cítila její prsty na mušličce i perličce.  Moc se jí to líbilo.
„Musím tě za to uklízení pěkně odměnit, ty moje služtičko.“
„Ano prosím,“ zasténala Linda. Lehla si na záda a ochotně roztáhla nohy. Hanka však nespěchala. Hladila ji v klíně dál a pusou se začala věnovat mladým kozičkám. Byly krásné, pevné, špičaté a voněly mládím. Ta vůně jí evokovala prastaré vzpomínky, což ji ještě více rozvášňovalo. Začala malá prsa lízat a líbat. Linda měla hebkou a horkou pokožku, která velmi vnímavě cítila každý dotek. Její tělo se vzrušením začalo vlnit. Hanka ji najednou chtěla ochutnat. Těšila se na její kundičku, protože žádnou už léta nelízala a právě si uvědomovala, jak moc jí to chybí.

Pomalu se horkými rty přesunula s líbáním přes propadlé pulzující bříško na hladký podbřišek. Prsty stále dráždila dcerce přirození a při tom se přesunula mezi její štíhlé dlouhé nožky. Linda se nemohla dočkat prvního polibku na svoji lasturku. Dychtivě zvedala boky a sama vystrkovala buchtičku proti mamce. Ta se chvilku kochala v potemnělém pokojíku tím nádherným výjevem, než zcela podlehla pokušení a lasturku políbila. Voněla jí velice jemně a příjemně, takže si lehla na břicho, objala štíhlá stehna a začala se věnovat mladé kundičce jen pusou a jazykem. Linda vzrušením tekla jako jarní bystřina. Hanka si ji ochutnávala pomalým olizováním celé broskvičky. Byla horká a lačná. Za chvíli zabořila jazyk mezi lupínky a projela je až k perličce, stejně jako ji před chvílí dráždila dcerka. Linda hlasitě zasténala rozkoší. Takhle krásné první mazlení si velmi užívala.

Hanka si pomohla prsty, aby jí roztáhla lupínky od sebe a mohla jazykem projíždět v celé lasturce. U perličky se vždy zastavila a věnovala jí zvláštní péči. Linda nemohla takový nápor vášně vydržet, protože Hanka moc dobře věděla, čím ženský klín rozvášnit. Začala jazykem zkoumat i vchod do mladé jeskyňky. Pomalu a opatrně pak začala vsunovat špičku jazyka do dívčí kundičky. Prostředníčkem zajela na klitoris a už ho nepustila. Dráždila ho silným a rychlým kroužením. Špičkou jazyka při tom hledala panenskou blánu své dcery. Linda už nemohla vydržet vzrušení a propadla se do silného orgasmu. Křičela a její tělo se vzpínalo. Hanka však nepřestávala s drážděním. Lindě se zatmělo před očima a na chvíli omdlela. Hanka tedy přestala dráždit lasturku a lehla si vedle dcerky, aby ji mohla obejmout a přivítat zpět.

Linda se probrala po chvilce. Zhluboka oddychovala a užívala si odeznívajícího orgasmu u maminky v objetí a něžném hlazení po zádech. Začaly se opět líbat. To nejlépe vyjadřovalo jejich současné city a vzrušení. Linda začala mamku hladit po vlasech a užívala si všechny vzájemnosti. I když se znaly odjakživa, cítily, že si jsou dnes v noci mnohem blíže. Nemohly se nabažit jejich vzájemností. Hanka se cítila jako zamilovaná. Cítila se v objetí dcerky krásně, byla stále vzrušená a nechtěla, aby to někdy skončilo. Pak si vybavila svůj jazyk v mladé kundičce. Trochu ji překvapilo, že necítila panenskou blánu, kterou očekávala.

„Myško, ty už jsi měla sex nebo jsi ještě panna?“ zeptala se náhle dcerky. Lindu otázka nepřekvapila. Měly přece noc důvěry.
„Ještě jsem se nikdy s nikým nemilovala. Až dneska s tebou. Jsi úžasná a začínám to chtít znovu,“ šeptala Linda. „Loni jsem se sama odpanila, abych mohla být tvoje služka se vším všudy.“
„Myško,“ vzdychla Hanko, „a není ti to líto, že jsi to nenechala svému chlapovi. Nebo třeba Honzovi?“
„Je mi jen líto, že jsem to nenechala tobě, ale nevadí mi to. Alespoň se můžu uvolnit beze strachu z bolesti,“ odvětila otevřeně a rovnou zajela svojí mamince rukou mezi stehna. Byla opět dychtivá orgasmu. A bylo jí celkem jedno, zda bude její nebo mamky. Užila by si oba asi stejně.
„Ty moje dračice, ty máš zase hlad?“ divila se naoko Hanka. „Ty bys zase chtěla slupnout nějakou princeznu?“ dráždila dcerku chlípným šepotem.
„Nemusím ji slupnout celou,“ přistoupila na vášnivou diskusi Linda, „stačí mi celá broskvička.“
„Chci tě také lízat, myško,“ hlesla stále zcela rozvášněná Hanka. „Lehni si na mě obráceně,“ přikázala dceři.

Linda ještě naposledy mamku políbila vášnivě na rty a pak si dle příkazu lehla na její horké tělo. Pusinkou hned políbila její perličku. Její štíhlý pas se uvelebil mezi plnými ňadry a sama ucítila první polibky na své broskvičce. Začaly se ihned lízat. Tentokráte však vzájemně. Hladily se a pak si navzájem vsunuly i prst do kundičky, aby si je prozkoumaly. Obě vzdychaly a sténaly vášnivým blahem. Po chvíli laskání podlehla vzrušení Linda. Nedokázala ovládnout své chutě a při tom lízat mamince kundičku. Posunula se tělem trochu dozadu, aby mamce více našpulila svoji mladou tekoucí buchtičku a nechala se ještě intenzivněji dráždit. Hluboce vzdychala a mamce jen prstem dráždila perličku. Chvílemi ležela tváří na jejím pevném podbřišku, nebo hlavu pod návaly vášně zakláněla.

Hanka se velmi činila. Povzbuzovalo ji Lindino vzdychání. Měla obrovskou radost, že vzájemnou předehru vyhrála a teď už je Linda jen její. Jazykem natřásala klitoris a do kundičky jí už strkala dva prsty najednou. Užívala si její mladou rozvášněnou jeskyňku, do které se její dva prsty vešly tak akorát, protože byla ještě mladicky úzká. Najednou však Lindu povalila na záda a sama si klekla na zem. Linda roztáhla široce stehna a Hanka měla její klín přímo před sebou. Horký a lačný. Okamžitě se k němu zase přisála a do kundičky zajely opět dva její prsty. Divoce ji začala prstit až to čvachtalo a jazykem dráždila klitoris. Linda nemohla takový nápor rozrušení dlouho vydržet. Dva prsty v kundičce a zkušený jazyk ji přivedly opět k velmi silnému orgasmu.

Křičela a její tělo v divokém orgasmu divoce pulzovalo. Hanka se jí nechtěla vzdát a ještě vášnivěji a rychleji rejdila prsty v jeskyňce. Linda křičela, dokonce se snažila rukou vytáhnout si její prsty z klína, ale nešlo jí to. Nové a nové orgasmy ji stále přepadaly. Hanka nakonec vysunula dceři prsty z kundičky a ve vzájemném objetí obě vzdychaly. Akutní křeče odezněly a obě milenky si opět lehly spolu na kanape a ve vzájemném objetí si dodýchávaly pocity extáze.

„Miluju tě mami, ale už vůbec nemám sílu tě znovu mazlit,“ šeptala zcela vyčerpaně Linda. Hanka se na ní usmívala. Několikrát se ještě políbily.
„Já tě také miluji, myško moje. Už půjdeme spinkat,“ zašeptala ještě Hanka. Pak už jen v laskavém objetí usnuly. Těsně u sebe, zcela nahé, zcela vyčerpané a zamilované.

Autor

Navigace v seriálu<< K.D.P. – Tajná touhaK.D.P. – Probouzení >>
4.6 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Judita

Úžasné od prvního dílu,velice příjemný zážitek,vzrusujici a zive💋dekuji

Michal

Moc pěkný, bezva seriál.

Tomas

Pekne rozpusane. Odkedy sa dej rozbehol radost citat tuto seriu

Wolf

Sérii čtu od prvního dílu a musím uznat že mě baví je to čtivé i v méně erotických pasážích a příjemně se to celé rozjelo do nečekané divočiny. Jen je škoda že série malinko ztratila na opravdovosti a to tak jednoduchým stykem matky a dcerou. Ale je to jen malá kritika nechci autora odrazovat na opak chci tě podpořit v další činnosti. Děkuji za příjemné čtení.

Trysky

Celá série se krásně čte, ani tento příběh není výjimkou. Jen tomu trochu ubírá, že to s Lindou a Hankou bylo tak rychlé. Hanka se celou dobu strachuje o incest se synovcem, ale s dcerou na to hupsnou hned.

Martin

Furt čekám, kdy na ně vlítne Honza a…
Těším se na další pokračování.

Pantomas

Čtu od začátku a je to čím dál tím lepší

vaclavz

Líbí se mi, jak série postupně graduje a nabírá na obrátkách. Když si vzpomenu, jak jsme byli z počátku napínáni, tak teď to má až nečekaný spád a průběh. 🙂 Těším se na další pokračování.

Frank

Povídka postupně graduje a postupuje k očekávanému. Ono opravdu je občas lepší „ambasador“, který je schopen usnadnit komunikaci

Crazylemon

Další skvělej díl. Tak trochu jsem čekal, že půjdou přepadnou spícího Honzu, ale alespoň je na co se těšit příště😉

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x