asiatka sex

Kathy 12

Toto je 12 díl z 13 v seriálu Kathy
Počet zobrazení: 126

Spali jsme asi trochu déle, protože když jsem ucítil zavrtění pod svou levou paží a otevřel oči, bylo už světlo a slunce právě vylézalo. Sarah se právě probouzela, ale netušila, že už tu nejsme sami. Svým vrtěním probudila nejen mě, ale i Kathy. Ta se snažila ještě chvíli nebýt spatřena, ale dlouho to nevydrželo.

Sarah se nadzvedla, aby mě políbila na dobré ráno, ale v tom uviděla vedle mě z druhé strany Kathy. Hned se zase schovala do bezpečí pod mou paži z druhé strany. Ale pak si uvědomila, kdo to vedle mě leží. Nadzvedla se na jedné ruce, dala mi pusu a podívala se vyčítavě na Kathy.

„Ale mami, co tady děláš? A od kdy jsi tu?“

Kathy se usmála, také se nadzvedla, dala mi pusu a pak dala pusu i Sarah.

„Dobré ráno, holčičko. Jak vidíš, tak jsem s vámi chvilku spala. Ale neboj se, přišla jsem sem až před svítáním, abych se ujistila, že je všechno v pořádku. A jak vidím, tak v nejlepším.“

Sarah se šťastně usmála.

„Ano, měla jsi pravdu. Milování z lásky je naprosto jedinečné a nedá se srovnat s ničím, co jsem až doteď zažila. A Mirek je fantastický milenec. Moc ti ho závidím, ale moc ti ho přeju. A děkuju ti, že jsi mi umožnila prožít tu včerejší noc. To bylo něco neuvěřitelného.“
„Já vím, já jsem vás poslouchala a dívala se oknem.“
„Ale mami, to se dělá?“
„Chtěla jsem mít jistotu, že všechno dobře dopadne. I když jsem Mirkovi věřila, jako nikomu jinému na světě, že tě krásně pomiluje a udělá tě šťastnou. A viděla jsem, že to dokázal. A nezlob se na mě a vzpomeň si, jak i ty jsi nás sledovala. A také se na tebe nezlobím. Vždyť se nemáme ani jedna za co stydět.“
„Máš pravdu, ale co kdybychom se s Mirkem ještě chtěli ráno pomilovat? Ráno to prý bývá nejkrásnější.“
„To ti můžu potvrdit. Ale víš, jak mě bylo v noci, když jsem si přehrávala v hlavě, co jsem viděla? Tvůj první orgasmus, který ti udělal pusou a pak ten druhý. Ty křičíš rozkoší, Mirek sténá a stříká do tebe. Viděla jsem, jak se mu penis napíná, když ho z tebe povytáhne, nasaje další dávku sperma a zase ho do tebe ponoří a vystříkne. A to se stále opakuje, až zůstává v tobě a ty ho křečovitě svíráš do sebe. Mě fascinoval ten pohled, který jsem měla na vás zezadu. Protože to žena nevidí, ani nemůže vidět, jak se do ní opakovaně noří ten stříkající zázrak a stále se napíná, žíly na něm vystupují a do tebe stříká tu vzácnou tekutinu, která je jen jeho, neopakovatelná. My ji teď nechceme využít, protože nechceme otěhotnět, ale kdybych byla mladá a věděla to, co vím dnes, tak si za Mirkem pro ni přijdu. Ale zase mám tebe a jsem šťastná.
Já jsem z toho zážitku, z vaší rozkoše, nemohla spát, stále jsem vás měla před očima. A chtěla jsem, aby mě Mirek také pomiloval současně s tebou. Aby učinil šťastnými dvě Kathy najednou.“

Kathy se po tom proslovu na mě podívala a viděl jsem v jejích očích tu něhu a lásku, které mi v noci u Sarah chyběly. Ta se ale zamyslela a pak se obrátila ke mně.

„Myslíš, že bys to zvládnul, pomilovat nás ještě obě dvě?“
„Děvčata, nepřeháníte to? Já už nejsem žádný mladík. Možná uspokojím obě dvě, ale vystříkám se jen do jedné.“

Sarah se úlevně usmála.

„To by bylo krásné. Tak to pojďme zkusit. Já chci na koníčka. Mamka si to vždycky chválila a já to tak ještě neznám. A pak už tě nechám mamce.“

Už při té představě, mít současně matku i dceru, se mi penis stavěl. Obě dvě, když to uviděly, se po něm vrhly, aby mi ho připravily. Zasmály se, když se málem hlavami srazily a jedna po druhé mě ho kouřila a hladila, až mi penis trčel z rozkroku jako šavle připravená k boji.

Sarah už neztrácela čas, nasedla na mě za dozoru své matky a opatrně si mě zasunula hluboko do sebe. Dosedla s výkřikem, jak jsem ji polechtal až na samém dně. Z nočního milování byla dobře promazaná, a tak se začala na mě pohybovat. Zrychlovala pohyby a já jsem se věnoval jejím ňadrům. Byla krásně tuhá, velká a držela tvar. Jejich hroty trčely vyzývavě a zvaly k dráždění.
Kathy nás sledovala se šťastným úsměvem. Bylo na ní vidět, že tu rozkoš své dceři přeje. Ale lesk v jejích očích prozrazoval, že by nejraději byla na jejím místě a že už se nemůže dočkat, až ji vystřídá.

Sarah se na mě pohupovala, hlavu zakloněnou, oči zavřené a pohybovala pánví podle toho, kde jsem ji uvnitř nejvíce vzrušoval a dirigovala si sama svou cestu k vyvrcholení. Věděla, že na mě nemusí brát ohled, že na mě nemusí čekat. Že já, respektive můj penis, jsme teď pro ni jenom nástrojem k dosažení jejího cíle, jejího uspokojení. Věděla, že můj čas ještě přijde a že mě musí předat své matce v použitelném stavu, aby i ona zažila se mnou dnešní porci štěstí a rozkoše. Ňadra Sarah se přede mnou pohupovala v rytmu jejích pohybů a mě fascinovalo, jak jsou i po dlouhém kojení stále pevná, téměř bez prověšení. Už jsem věděl, že nejenom její prsa, ale zvláště jejich bradavky jsou stále citlivé a vzrušivé, a tak jsem ji jejich drážděním katapultoval k rychlému orgasmu. Ten přišel nečekaně, ale byl zase stejně bouřlivý, jako v noci. Sarah prudce dosedla, nabodla se na mě co nejvíce a zvrátila hlavu nazad. Můj penis byl uvězněn v křečovitě se svírajícím svěráku mezi jejíma nohama. Z jejího hrdla se opět ozýval ten neartikulovaný zvuk, kdy člověk v extázi chce světu sdělit, co prožívá, ale hlas ho neposlouchá.

Po chvíli stisk jejích nohou povolil a já z ní vyklouzl. Kathy vše sledovala a leskly se jí oči chtivostí po vlastním uspokojení. Ale i já už jsem byl dále než v půli cesty k mému vyvrcholení. Jakmile Kathy uviděla, že můj nástroj lásky je volný a už patří jen jí, chňapla po něm, zasunula si ho do pusy a několikrát po něm přejela jazykem. Když se ujistila, že je stále dostatečně tvrdý, lehla si vedle mě na postel a s pokrčenýma nohama mě zvala do sebe.

„Pojď, miluj mě tak, jako ještě nikdy. Udělej mi to tak, jako mojí Sarah.“

A její oči plné něžností mě zvaly, abych jí dopřál to, čeho se ona včera vzdala ve prospěch své milované dcery. Nechtěl, a ani nemohl jsem ji zklamat. Tak jako mi věřila, že v noci udělám šťastnou její Sarah, tak teď mi bezmezně věřila, že jí její oběť mnohonásobně vrátím.

Sklonil jsem hlavu k jejímu klínu a můj jazyk se vnořil do její lasturky.

„Co to děláš? Kam to jdeš?“

Chutnala po těch šťávách, které z ní vytékaly. Kathy nadzvedla ještě více nohy, abych se do ní svým jazykem dostal co nejhlouběji. Zakmital jsem jazykem uvnitř a její tělo se otřáslo, svaly se napjaly.

„Ach, ano, tak jako mojí Sarah. Dělej, to je krása.“

Položil jsem si její nohy na ramena, abych byl přímo nad její lasturkou a rukama dosáhl na její ňadra. Uchopil jsem je oběma rukama a prohmátl. Pomalu jsem je masíroval. Kathy se znovu zachvěla. Ještě párkrát jsem v ní zalovil jazykem a posunul se o malý kousíček nahoru. Její hrbolek lásky už byl velký a zduřelý a čekal, aby se mohl zapojit do milostného běsnění. Uchopil jsem ho mezi rty, stiskl a jazykem po něm kmital. Současně jsem stiskl její ňadra a dvěma prsty i její zduřelé bradavky, tvrdé jako kámen. Její hrbolek lásky už nabýval rozměrů přerostlé fazole.

„Ježíši, to jsem ještě…“

Ani to nedořekla, protože v tom okamžiku jsem stisknul její fazolku v rozkroku a Kathy vybuchla. Vykřikla, pohodila hlavou do strany a tiše sípala. Její fazolka mi v puse náhle narostla alespoň na dvojnásobek a cítil jsem, jak v ní pulzuje. Kdyby z ní něco vystříklo, vůbec bych se nedivil. Její tělo ji opět zradilo, ztuhlo, a Kathy upadla do bezvědomí. Až jsem přestal s drážděním jejich citlivých míst, probrala se a začala reagovat. Stále se chvěla a vibrovala, ale už se uklidňovala. Přesunul jsem se nad ní a dal jí dlouhý polibek.

„Co jsi mi to udělal? To jsem ještě s tebou nezažila. To bylo neskutečné. A to jsi dokázal jenom jazykem a rukama?“
„Co by? Chtěla jsi, abych ti to udělal jako tvojí Sarah. Vždyť jsi to včera viděla.“

Opět jsem ji dlouze políbil a přitom do ní pomalu vnikl už tím správným nástrojem lásky. Jen jsem se odtrhl z jejích rtů, znovu jen zasténala.

„Ano, pokračuj, tak jako u Sarah. Miluj mě a nastříkej do mě všechno, co můžeš. Chci to tam. Chci to v sobě cítit, tak jako včera má dcera.“

Nemusela mě dlouho pobízet. Projížděl jsem ji pomalu, ale důkladně. Protože byla už napjatá z předchozího vrcholu, netrvalo dlouho a začala se chvět. Ale i mě nechybělo mnoho a můj penis začal narůstat, aby dokončil tuto milostnou hru. S každým přírazem narostl a zvětšil svůj objem. I Kathy už to poznala. Stále mi hleděla do očí, které mě vyzývaly, abych ji už přivedl na pokraj extáze.

„Prosím, už stříkej, nebo mě roztrhneš. Jsi tak velký, už jsem tě plná, cítím tě všude. Pojď už!“

Ještě několik přírazů, můj penis nabral maximální velikost a já s úlevným výdechem a sténáním stříkal do Kathy svou dávku. Ta na mě vyvalila oči a v předtuše budoucí rozkoše pootevřela rty.

„Ano, už to cítím, to je krása. Ještě stříkej, já už také budu. Ježíši, už!“

A to snad nešlo zastavit. Jako bych před pár hodinami ani nestříkal mohutnou dávku spermatu do lůna její dcery. Tato dávka, kterou jsem ukládal do Kathy, byla snad ještě větší.

A stále jsem stříkal. Kathy vykřikla v novém, ještě silnějším orgasmu. Tentokrát ale neomdlela a stále mě povzbuzovala svýma očima, z nichž vyzařovala láska a něha. Její tělo vibrovalo, chvěla se, ale stále byla při vědomí. Uvědomovala si všechny moje výstřiky do jejího nitra, každý ji působil rozkoš, jak ji hřál a dráždil uvnitř. Její tělo už bylo tak rozdrážděné, že už nemohla ani křičet. Jenom si uvědomovala ty vlny rozkoše, které se v ní přelévaly zprava doleva a nahoru dolů.

Konečně jsme se trochu zklidnili. Stále jsme ale byli v sobě zaklesnuti a uvědomovali si doznívající orgasmy svoje i toho druhého. Když se naše spojená těla od sebe oddělila, lehl jsem si vedle Kathy, objal ji pod hlavou a ona se mi schoulila pod paží. Oba jsme po prožitém vypětí relaxovali, když jsem uslyšel tiché vzlyknutí. Automaticky jsem zareagoval.

„Kathy, proč pláčeš?“

A obrátil jsem se ke Kathy po mém levém boku. Ale k mému překvapení i Kathy se na mě dívala s údivem a po pláči ani stopy. A v ten okamžik jsme si uvědomili, že nejsme v pokoji sami. Jako na povel jsme se oba posadili na posteli a užasle hleděli na nahou postavu, která se krčila na židli v koutě ložnice.

A oba dva jsme jednohlasně vykřikli:
„Sarah!“

Opravdu, byla to Sarah. My jsme na ni ve víru naší vášně úplně zapomněli. Vůbec jsme si neuvědomili, že po ukojení svého chtíče se mnou zůstala vedle nás a zblízka nás pozorovala při našem milostném aktu i závěrečném výbuchu našich vášní. Teď nás pozorovala vytřeštěnýma očima a vzlykala. Kathy zareagovala jako první.

„Sarah, pojď sem, pojď za námi.“

Ale protože ta se neměla k tomu zvednout se ze své židle, šla Kathy za ní, objala ji, dala jí pusu a podala jí ruku, aby jí pomohla vstát. Tak přišly spolu k mé posteli a ulehly vedle mě. Kathy a já po krajích, Sarah mezi námi. Kathy se ji snažila utišit polibky a uklidňujícími slovy, já jsem ji jenom opatrně hladil po hlavě a na zádech.

Za chvíli se uklidnila a mohla nám říci, proč vlastně pláče. Někde jsem četl, že pohled na souložící rodiče je pro děti prý vždycky stresující. A to v každém věku. Ale její odpověď nás oba, tedy mě a Kathy, překvapila.

„Když já jsem plakala štěstím, když jsem vás viděla, jak si svou lásku užíváte. Na vás dvou bylo opravdu vidět, že patříte jeden druhému, že jste se našli. Pro vás přestal existovat okolní svět a vy jste se oddávali jeden druhému a chtěli jste jeden druhému způsobit radost z rozkoše společného milování. A úplně jste zapomněli, že ještě před chvilkou jsem se s Mirkem milovala já a jsem vedle vás. Já vám to tak závidím, jak při milování dýcháte jeden pro druhého. Přesně, jak jsi mi to ráno vysvětlil. Je to zázrak, když se setkají dva lidé, tak si blízcí ve svých citech a schopní a ochotní se jeden druhému úplně odevzdat. To bych si také přála, najít takového muže, který by pro mě i dýchal, jen abych byla šťastná.“

„A to ti nevadilo, dívat se na nás tak z blízka, jak tvé matce působím radost a rozkoš, jak do ní vnikám a stříkám do ní, prožíváme svou extázi a na tebe jsme úplně zapomněli?“

„Ale vůbec ne. Vždyť jsem to v noci sama s tebou zažila. A viděla jsem vás už několikrát, když jste se společně milovali a pak vyvrcholili. Já jsem si až teď opravdu uvědomila, jakou mám matku, která se pro mě vzdala na jednu noc svého štěstí, jen abych i já byla šťastná. Děkuju ti, mami. Děkuju i tobě, Mirku, že jsi byl ochoten mi ten krátký okamžik štěstí dopřát. Už se mezi vás nebudu plést, vaše milování patří jen vám. Já vám můžu jen závidět. A pomůžu vám, jak jen to bude možné, abyste si svou rozkoš mohli užívat co nejvíce a co nejdéle. Vaše tajemství zůstane u mě navždy uschováno jako v hrobě.“

Po svém přiznání nás Sarah oba políbila, pohladila a s lítostí pohlédla na můj polotuhý penis. Neodolala, aby jej nepohladila.

„To je ten, který mi způsobil to, co jsem prožila poprvé v životě. Nikdy na něj nezapomenu.“

Sklonila se, opatrně a s citem jej políbila a pak se stočila mezi mě a Kathy a začala usínat. My dva jsme byli naměkko z tak citového přiznání dospělé dívky. Abychom ji neprobudili, tak jenom očima jsme se ujistili, že si rozumíme, opatrně jsme se k ní přitulili a objali ji každý z jedné strany, jako bychom ji chtěli chránit před vším zlem tohoto světa. A za chvíli jsme i my usnuli. Trojice lidí spojená hlubokým prožitkem.

Počet zobrazení: 126

Autor

Navigace v seriálu<< Kathy 11Kathy 13 >>
4.8 12 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bigbiz

Nádhera, nemám, co bych dodal.

Šmajda

Super, jako vždy ;-).

Martin

Opět boží čtení . Díky moc . Dávám 5 hvězd 😀

Junior

Super pokračování. Pěkná trojka a chápu že to dcera matce závidí. 🙂

4
0
Would love your thoughts, please comment.x