Kristýnka 50 – Noc poté

Toto je 50 díl z 69 v seriálu Kristýnka

Hned za dveřmi ložnice jsme se na sebe vrhli. Kristýna se mi pověsila kolem krku a nohy mi omotala kolem pasu. Naše rty se k sobě přitiskly a jazyky sváděly vlastní bitvu. Odpotáceli jsme se k posteli a v objetí jsme na ni padli. Ani noční úbory nám nebránily. Stačilo jen vykasat noční košilku, trčící ocas vysvobodit nohavicí pyžamových šortek, a už to bylo. Zkušeně jsem nalezl vstup do promáčené škebličky a jedním pohybem vnikl dovnitř, jen to mlasklo.

Podle zvuků linoucích se zpoza dveří ani holky vedle nezahálely. Jejich sténání nás ještě víc vzrušovalo a povzbuzovalo.

Nechtěli jsme se nechat zahanbit. Rozpohyboval jsem péro v kundičce a pravidelnými tahy ji řádně plenil. Kristýna nádherně hekala pod každým přírazem. Chytil jsem ji za kotníky, zvedl a roztáhl její nožky. Dostával jsem se pěkně hluboko a oběma nám to dělalo dobře. Týnka si jednou rukou dráždila bradavky a druhou si pohrávala s knoflíčkem slasti. Netrvalo dlouho, než dosáhla svého prvního orgasmu. Kundička pulzující orgasmem mě báječně masírovala. Přiměl jsem ji, aby se přetočila. Zatoužil jsem vzít si ji zezadu. Vystrčila na mě svůj zadeček a já opětovně vnikl do vyšpulené škebličky. Aby ani druhá dírka nezahálela, vnikl jsem dovnitř prstíkem. Slastí zavrněla a vyšla mi vstříc. Pomalé, dlouhé tahy a obě vyplněné dírky ji přiváděly k dalšímu vrcholu. Pohled na její prdelku mi vnukl myšlenku na vystříkání Týnčiných útrob.

Prstík opustil zadeček, tvrdý nabiják zmáčenou štěrbinku, obojí se setkalo s nesouhlasem. Stačilo však, abych se dotkl uvolněné kakaové dírky, a sama se pokusila nabodnout. Rukou zašátrala pod polštářem. A já najednou ucítil, jak si něco zasunula do pičky. Přes tenkou stěnu jsem vnímal zúžení manévrovacího prostoru i vibrace. Nedalo se to vydržet. Kristýnka se zazmítala v návalu dalšího vyvrcholení. Pevné sevření jejího zadečku přivádělo k orgasmu i mě. Hekal jsem slastí na celý pokoj. Naposledy jsem přirazil. Kristýniny ruce to nevydržely a oba jsme padli na postel. Zaražený v zadečku jsem začal stříkat. Plnil jsem jí střeva pořádnou dávkou mrdky. Ležel jsem na Kristýně a s každým výstřikem jsem sebou škubl.

Hlasitě jsem oddechoval. Ostatně Týnka na tom nebyla o mnoho lépe. A odvedle se stále linul nezaměnitelný zvuk divokých radovánek.
„Teda, ty tvoje sestřičky jedou,“ konstatoval jsem, „Nebo spíš jebou?“
„Dávají si do těla. Asi se moc nevyspíme.“
„Tak mně to nevadí, já bych klidně pokračoval.“
„Hmm. To si dám líbit. Ale jestli chceš pokračovat, asi se budeš muset dojít trošku umýt. A já asi budu muset s tebou.“
„To kvůli tomu, co se děje vedle?“
„Ne, kvůli tomu, co se dělo před chvílí tady.“
„Aha. Tak jdeme? Čekat až skončí, asi nemá cenu, to bychom se nemuseli dočkat.“
„To je pravda.“

Zvedli jsme se a potichu vyrazili do koupelny. Sotva jsme otevřeli dveře, zůstali jsme zírat s otevřenou pusou. Oblečení bylo rozházené skoro po celém pokoji. Lenka měla připnutého motýlka, klečela mezi Janinýma nohama a prudce do ní vrážela svého uměláka. A zrovna do ní pumpovala celou nálož. Vypadalo to, že nejspíš vody. Jana ryčela v orgastickém transu. Lenka také slušně funěla. Dílem vzrušením a dílem únavou z divokého šukání sestřiny kundičky.

Nechali jsme je, ať si užívají, a šli se zkulturnit do koupelny. Mě to dívčí dovádění nenechalo jen tak. Když mě Kristýna umývala, měl jsem co dělat, abych nevystříkl. I Týnka to měla na krajíčku. Sotva jsem začal pečovat o její zadeček i kundičku, krásně, tiše vzdychala. A její rozkošná broskvička byla plná šťávičky, kterou jsem musel okamžitě ochutnat.

V pokoji nyní bylo podezřelé ticho. Najednou se ozvala Jana:
„A teď obráceně. Já si chci užít taky svůj dárek.“
„Fajn. Ale mně tam dej to umělé sperma, ať to vyzkoušíme.“
„Klidně, ale pak nepočítej s lízačkou, nevím, jestli zrovna tohle budu chtít ochutnat.“
„No jo, tak se potom dojdu umýt… hlavně už dělej…“
„Už to bude.“
Po chvilce se ozvalo už jen spokojené vzdychání.
„Tak už asi můžeme,“ ozvala se Kristýna a v jejím hlase bylo znát vzrušení.
„Dobrá.“

Zase tiše jako myšky jsme vyšli z koupelny. Tentokráte nás vítala vyšpulená Janina zadnice. Jen ji poplácat, případně protáhnout, podle hesla – vystrčeno, dovoleno. Lenčiny nohy do praku se také nedaly přehlédnout, byly jasnou pozvánkou. Jen byla určena pro někoho, nebo spíš něco, jiného, než pro mě. Když jsem slyšel, jak u toho heká, skoro jsem zalitoval, že jsem nevyužil příležitosti. Ale to už mě Kristýna táhla za ruku do ložnice.
„Tak jak bys to rád teď?“ zeptala se Týna.
„A co kdybys byla teď nahoře?“
„Tak jo, ráda.“

Lehl jsem si na záda a jen čekal, až si sama nasedne. Nejprve do sebe zasunula jen žalud. Pohybovala se nahoru a dolů jen o několik milimetrů. Předváděla mi hrátky se svými ňadry a já nevěděl, kam koukat dřív. Jestli na prsa nebo na žádostivou buchtičku. Kristýna kroužila boky a po spirále na mě dosedala. Pomalé pronikání v různých úhlech bylo nesnesitelně vzrušující. Konečně jsem byl uvnitř celý. Hladil jsem Týnku po stehnech a užíval si ten báječný pocit zasunutí v horkém, vlhkém lůně. Kristýna zkoušela stahovat poševní svalstvo. Byl to zvláštní pocit. Zpočátku jen takové něžné stahování, po chvilce, když přišla jak na to, regulérní těsné svírání.
„Bože,“ vyhrkl jsem.
„Copak? Něco se ti nelíbí.“
„Spíš naopak, je to nádhera. Ani jsem netušil, že to takhle umíš.“
„To víš, trénovala jsem s kuličkama.“
„A… aahhhh…“ vyjekl jsem, když zase stáhla svou kundičku.
„A co takhle?“ zeptala se.
Zapřela se rukama vzadu a vzepřela se na nohou. Pohybovala se nahoru a dolů v lehkém záklonu. Ničím nezakrytý výhled na rozevřenou škebličku, k tomu pohled jak mi v ní mizí ocas a znovu se objevuje celý upatlaný od její šťávičky. Aby toho nebylo málo, vždycky když byla nahoře a já z ní skoro vyklouzl, svaly mi sevřela žalud. Myslel jsem, že se u toho rozkoší zblázním. Neměl jsem ani sílu, abych jí to nějak oplatil. Jen jsem si užíval její péči. Byl jsem plně v její moci. Jediné, na co jsem se zmohl, bylo vzdychání blahem.

Jedno odsednutí neodhadla. Napružený ocas z ní vystřelil a s ním i spousta milostné tekutiny.  Okamžitě po něm chňapla a zasunula si ho zpět. Žaludem jsem se třel o její přední stěnu a masíroval tak G bod. Byla neskutečně rozdrážděná od předchozího dovádění. Viděl jsem na ní, že se sotva drží, proto jsem se snažil zespodu přirážet. Zvýšené tempo i větší razance nám působily novou rozkoš. Cítil jsem, jak to na mě jde. Nabiják ještě víc mohutněl a tuhnul, až jsem měl strach, abych ji doopravdy nepropíchnul.
„Ooohh… anooo…“ sténala Kristýna.
Ani já nezůstával pozadu a hekal jsem do rytmu průniků.
„Aahh… uuužžž…“ vyhekl jsem a pustil další dávku přímo na tajemný bod G.

Kristýniným tělem jako by projel elektrický výboj. Vykřikla, dosedla, celá se roztřásla a já pocítil rozlévající se teplo na svém břiše. Už toho ve mně nebylo tolik. Jen pár špriců a změklík vyklouzl ven.
„Promiň, omlouvám se,“ kála se Týnka sotva přišla k sobě.
„Za co se omlouváš?“
„Za to, že jsem tě… však víš…“
„Co?“
„No to…“
„Myslíš pokropila?“
„Já bych spíš řekla, že počůrala…“

Opatrně jsem v tom namočil prst a přičichl k němu, nakonec jsem ho i olízl.
„Myslím, že to není to, co si myslíš…“
„A co to tedy je?“
„Já bych řekla, že ses nám právě poprvé vystříkala,“ ozvala se Lenka ode dveří.
„Taky si myslím,“ přidala se Jana, „a víš, že jim oběma závidím?“
„Jak to?“ ptala se Lenka.
„Jemu, že ho zmáčela, a jí, že to umí a že má takového milence, že ji k tomu dovedl.“
„Hmm, to máš pravdu, taky bych si dala říct…“
„Jak dlouho tam vy dvě stojíte?“ křikla rozzlobeně Kristýna.
„Dost dlouho na to, abychom viděly ten zázrak,“ odpověděla závistivě Lenka.
„Tak už jste se pobavily, tak můžete jít,“ vložil jsem se do toho já, „a proč jste vůbec přišly?“
„Protože jste u toho dělali takový hluk, že jsme musely jít zkontrolovat, co se tu děje,“ prohlásila Lenka.
„Pojď, nás tu nic nečeká,“ řekla Jana, objala nahou sestřičku kolem pasu a odváděla ji zpět k posteli. „Aspoň si můžeme užít ještě něco spolu.“

„Tak si nemáme co vyčítat. My jsme je viděli, když si zkoušely dárky. Ony nás nachytaly při sexu,“ přerušil jsem ticho rádoby vtipnou poznámkou.
„Mně to teda moc vtipné nepřijde,“ poznamenala Kristýna, „Navíc budeme spát v mokru. I když převléknu postel, tak to moc nepomůže.“
„To nevadí, já to přežiju. A my budeme spát?“
„Myslím, že jo. Já toho víc nezvládnu.“
„Já asi také ne,“ souhlasil jsem s ní.
Stulili jsme se k sobě do klubíčka a i přes hekání ozývající se z vedlejší místnosti jsme brzy usnuli.

V noci jsem se probudil a musel si odskočit. Zahlédl jsem v pokoji holky stulené k sobě, na zemi poházené hračky. Jak do okna zasvítilo měsíční světlo, všiml jsem si, že obě holky mají ulepené pičky od umělého semene. Na stolku stály dvě prázdné lahvičky a další se válely pod stolem.

Vrátil jsem se do ložnice ke Kristýně. Moc jí to slušelo, jak tam spala nahá a uspokojená.
„Kde jsi byl?“ zeptala se ze spánku, jakmile jsem se k ní opětovně přitulil.
„Musel jsem si odskočit.“
„Hmmm, jen jestli jsi nebyl šmírovat sestřičky.“
„Proč bych to dělal, když mám tebe?“
Na důkaz toho jsem ji něžně hladil a vzrušoval. Mně se brzy postavil a já opět vnikl do Týnčiny kundičky. Ani jeden z nás neměl sílu to dokončit, tak jsme usnuli v tom nejpříjemnějším spojení.

Ráno nás probudily nezaměnitelné zvuky milostného dovádění. Týnčiny sestřičky si to spolu opět rozdávaly.
„Ach jo, že si nedají pokoj,“ posteskl jsem si.
„No co, tak jim to nezáviď. Co ty víš, kdy si to spolu takhle užily naposled.“
„To je fakt, ale stejně by se mohly trochu krotit. Navíc bych potřeboval do koupelny se trochu upravit.“
„Tak jdi, ony tě neukousnou.“
„Toho se nebojím, ale jak znám Lenku, tak určitě bude chtít, abych se přidal.“
„To máš pravdu, ta by svedla snad i mrtvolu.“
„A i té mrtvole by ho Lenka dokázala postavit.“
„To je fakt, tohle by jí šlo,“ rozesmála se Týnka a já s ní. „Tak to já raději půjdu s tebou.“
„Klidně, ale jestli spolu vlezeme do sprchy, tak to skončí stejně jako vedle.“
„To slibuješ, nebo vyhrožuješ?“
„Ani jedno. Je to prosté konstatování.“
„Ale hlavně přes sebe něco hoď, ať tam nejdeš nahý.“

Hodil jsem na sebe včerejší oblečení, do ruky vzal čisté a s Kristýnou jsme zamířili do koupelny. Vedle nás zarazil pohled na Janu s Lenkou. Takový propletenec jsem naživo ještě neviděl. Jana ležela na zádech a měla svého motýlka. Lenka na ní obkročmo seděla, tiskla se k ní kundičkou, aby si to také užila. K tomu navíc měla včerejší dárek zaražený v zadku.
„No ty vole,“ komentoval jsem to, „tohle se ani v pornu nevidí.“
Obě dvě se pořádně lekly. Jana si rukama zakryla poprsí, stiskla nohy k sobě, čímž srazila Lenku na zem. Motýlek však odváděl dál svou práci a hnal Janu k nechtěnému vyvrcholení. Lenka, jak spadla na zem na zadek, zaskučela bolestí. To si zarazila uměláka hlouběji než chtěla.
„Tys tomu dal,“ pochválila mě Kristýna, „ještě mi sestřičky zmrzačíš, nebo z tebe dostanou infarkt.“
„Já? Můžu snad za to, že se neovládají? Navíc na návštěvě?“

Jana rychlým pohyb hrábla pro motýlka a stydlivě sklopila hlavu. Lenka se pracně zvedala ze země a ani neměla snahu se zakrýt. Jen si vytáhla šidítko a vystrčila u toho na nás obě své dírky. Zadní branka se jen neochotně zavírala a prcinka byla celá rudá vzrušením a drážděním.

„Radši pojď,“ řekla mi Týnka, „a vy dvě to tady trochu ukliďte. A mohly byste se alespoň trochu oblíknout.“
Zalezli jsme do sprchy a pustili vodu, aby nás trochu probrala.
„To je u nich normální?“ zeptal jsem se.
„No jak kdy, ale tohle už byl trošku extrém.“
„Ne, že bych chtěl šťourat, ale kde skončil ten tvůj lubrikant? Myslím ten dráždivý…“
„Počkej… ty myslíš…“
„Jo. Trochu mi to připomnělo, jak si vyváděla na dovolené a před tím na chatě.“
„To máš pravdu. Já teď ale nevím. Sem do koupelny jsem ho nedávala, do ložnice asi taky ne… tak jedině snad, že tam zůstal někde na poličce…“
„Tak třeba si s ním pomohly.“
„A co ty? Ty pomoct nepotřebuješ?“
„Asi ne. Myslím, že po té noci budu funkční až večer.“
„To nevadí.“

U toho povídání jsme se stihli umýt a opláchnout. Osušili jsme se, oblékli a šli zpět za holkami. Ty už byly také oblečené a uklízely po sobě. Jen Janě se pod oblečením zřetelně rýsoval motýlek.
„Hele holky, nepoužily jste náhodou ten lubrikant, co byl tady na poličce?“ zeptala Kristýna.
„Jo, proč se ptáš?“ odpověděla Lenka.
„Tak jsi měl pravdu,“ odsouhlasila Týnka mou domněnku, „Jen tak, byl to totiž zbytek toho dráždivého.“
„Tak tím to je,“ dovtípila se Jana.
„Nic jiného po ruce nebylo…, já to netušila…“ špitla omluvně Lenka.
„Teď už se vůbec nedivím, že jste nadržený jako stepní kozy,“ podotkl jsem.
„No jo, ale nevíš, co s tím? Ono to pořád působí…“ kroutila se Jana, jak ji svrběla rozdrážděná pička.
„Možná bych něco na to měla,“ začala Kristýna.
„Tak nás nenapínej, co musíme udělat?“ dožadovala se Lenka pomoci.
„Aspoň mně to tedy na dovolené pomohlo.“
„A co? No tak honem, kdo to má vydržet…“ vložila se do toho Jana.

Bylo mi jasné, kam tím míří, tak jsem se vydal do ložnice pro chladivý lubrikant. Jakmile jsem se vrátil, nenápadně jsem ho dal Týnce do ruky.
„Tady tohle,“ řekla a ukázala jim lahvičku.
„To si to máme jako dělat, dokud nás to nepřejde?“ rozčilovala se Lenka.
„Tebe to nepřejde nikdy, jak tě znám,“ rýpl jsem si do ní.
„No jo, ty aby sis nepřisadil. Ani nevíš, jaký to je.“
„Já to znám z té druhé strany. Ono není žádná sranda ukájet takhle nadrženou holku.“
„Nechte toho vy dva,“ zarazila nás Kristýna, „tohle je chladivý gel, měl by to alespoň trochu neutralizovat. Tak snad vám to trochu uleví.“

Lenka na nic nečekala, chňapla po lahvičce a už si to roztírala po zmučené pičce.
„Aahhh… to je úleva,“ vydechla si spokojeně.
„A co já?“ dožadovala se pomoci také Jana.
„Tak nastav,“ vyzvala ji Lenka.
Jana rychle stáhla oblečení, sundala motýlka a rozvalila se na gauči s roztaženýma nohama. Lenka k ní přiklekla a začala jí roztírat gel na intimní partie.
„Bože to je paráda…“ libovala si Jana.
Když Lenka skončila, Jana se oblékla a společnými silami jsme všechno uklidili. Za půl hodiny už nebylo po mejdanu ani památky, jen v koupelně vrčela pračka s ložním prádlem a v kuchyni vrněla myčka na nádobí.

Holky seděly na gauči a já s Kristýnou na křesle, stejně jako včera večer.
„Pojedete dneska taky na chatu?“ zeptala se Týnka sestřiček.
„Já jo,“ řekla Lenka, „je hezky, tak si chci užít ještě bazén.“
„Já asi taky, jen se musím ještě domluvit s Davidem. Takže bychom asi přijeli spolu. A co vy?“
„No právě, jsme s mamkou domluvení, že nás budou čekat na oběd. A pak, čekají nás nějaké oficiality… tedy spíš tady Tomáše…“ odpověděla Kristýna.
„Takže oficiální žádost o ruku? To si nenechám ujít, jsem moc zvědavá, co na to naši…“ prohlásila natěšeně Lenka.
„U toho chci být taky, ať má David v plánu cokoli, tohle si nemůžu nechat ujít,“ ozvala se Jana.
„Paráda, takže tam bude plné osazenstvo… to se mám na co těšit,“ zabručel jsem si pro sebe.
„Neboj, budu tam s tebou,“ uklidňovala mě Týnka.
Ještě chvíli jsme si povídali, než holky odešly. Pak jsme začali chystat věci na návštěvu.

Autor

Navigace v seriálu<< Kristýnka 49 – SuvenýryKristýnka 51 – Žádost o ruku I >>
5 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
15 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Parádní pokračování . Všichni si užili vzrušující večer a noc . Lenka s Janou dostali svým přičiněním co proto . Těším se na další díl , jak bude Tomáš žádat o ruku .

ranzer

Děkuji za parádní pokračování

vaclavz

Kristýnku jsem před delším časem přestal číst a jak tak koukám, měl bych dohnat resty. 🙂 Parádní pokračování a rozhodně se to celé ubírá zajímavým směrem.

Bob Romil

Docela náročná a divoká noční šichta 🙂

Honza

Moje nejoblíbenější série a opět nezklamala, díky a už se těším na další pokračování.

Ondrej

Zdravim Trysky tvoje poviedky maju len jednu chybu su velmi navykove…
Vzdy ked docitam jednu,neviem sa dockat na pokracovanie alebo dalsiu poviedku s tvojej dielni.
Dik!!!

Ondrej

Ja dakujem ze pises..

Iris954

Kriystýnka Je zpět ! ano děkuju Ti žes napsal další díl této nejlepší série ! ! krásné úžasné jako vždy ! !

Junior

Tak nakonec si Kristýnka za pomoc nenechala ani nic slíbit a tak nezneužila situace sester. Skvělé pokračování.

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x