Mindrák 04

Toto je 4 díl z 8 v seriálu Mindrák

Ráno jsem samozřejmě spal jako hovádko a vzbudila mě až mamka. Probrala se dřív než já a tak první, co jsem vnímal, byla ona v županu na holém těle, jak mi na podnose nese snídani.
Postavila tác na noční stolek a s prstem na rtech mi naznačila, abych nemluvil.
Pak jen zašeptala: „Najez se, zůstaň tady a buď zticha. Musím vypakovat toho tvýho kámoše Bedřicha.“
Necítil jsem se zrovna nejlíp. Chmurná jsou rána opilců a já nebyl zvyklý pít. Hlava pobolívala, ale pohled na snídani mi kupodivu protivný nebyl.

Pustil jsem se do jídla a přemýšlel jsem, co dál. Mrzelo mě, že jsem se nedokázal vzbudit a včas se odklidit, ale to byl pláč nad rozlitým mlékem. Také jsem si dokázal představit, jakou scénu mi mamka udělá, až vyprovodí Posadu. Nervozně jsem se snažil rozpoznat, co se v bytě za zavřenými dveřmi ložnice odehrává.

Trvalo to hezky dlouho, než mamka dala Posadovi snídani a vyprovodila ho. Chvíli na to se objevila v ložnici. Měl jsem strachy sevřenou prdel a byl jsem připravený na všelijaké útoky a výčitky. Místo toho si ke mně sedla na postel, pohladila mne po hlavě a zcela klidně a laskavě mi řekla něco, co jsem nečekal.
„Tomášku, ani nevíš, jak jsem ráda, že se to mezi námi stalo. Teď už se nemusíme před sebou stydět a něco předstírat. Je to vlastně ideální řešení. Já sice nemám povahu, že bych nějak vyjížděla po mužských, ale to neznamená, že nejsem žena a nemám své potřeby. Tak jsem to potlačovala a svoje nenálady jsem si vylévala na tobě. Ale přesto jsem si to občas musela udělat sama. Co vím, tak ty taky žádnou holku nemáš, přestože léta bys na to měl. Myslím, že když si uděláme občas dobře, bude to nám oběma ku prospěchu a nikomu tím neublížíme.“

Mluvila dlouho a přesvědčivě. Bylo vidět, že měla svoji řeč už dávno promyšlenou. Když zmlkla, bylo jasné, že ode mne čeká, abych se k tomu také vyjádřil. Byl jsem zmatený a nevěděl jsem, co bych měl říci.
Částečně jsem připouštěl, že má pravdu. Byl jsem plnoletý, ale co se týče ženských, byl jsem naprosté jehně. Vypadal jsem tak na necelých 14 let a byl jsem z toho patřičně zamindrákovaný. Z jedné strany jsem byl rád, že bych si mohl s ní občas po chlapsku zařádit ale z druhé strany jsem měl hluboce zakořeněné to společenské tabu. Prostě incestit s mamkou mi bylo silně proti mysli.

Jenže matinka mi nedala moc na vybranou. Moje mlčení považovala za souhlas.
Naklonila se ke mně, rozevřela župan a přitiskla mi svoje drobné kozy na obličej. Zároveň druhou rukou zajela pod deku a ve chvíli držela v ruce mého ptáka. Jak ho jednou měla v ruce, byl jsem ztracený. Přestože jsem vůbec neměl náladu na nějaké hrátky, v tu chvíli by m
ě utáhla na vařené nudli.
Pod zkušenou rukou se můj, dosud ranní erekcí pouze polotuhý kamarád, změnil během mžiku v ukázkového kameňáka.
To už mamka odhrnula deku a začala jej zpracovávat ústy. Ležel jsem jak v Jiříkově vidění a celým tělem mi protékala milostná křeč, která stále sílila, skoro až k zešílení. Samozřejmě, že během krátké doby jsem dospěl k výstřiku.

Zamečel jsem jak beran při podříznutí a vypustil veškeré semeno v několika prudkých výstřicích do mamčiných úst. Bylo toho tak moc, že to vše nestačila spolykat, i když se poctivě snažila. Konečně měknoucího namlouváka pustila z úst. Ale tím to nekončilo. To, co nestačila spolykat jí vyteklo koutky úst na mé břicho.
Tuto záplavu teď labužnicky slízávala a nepřestala, dokud mne zcela neočistila.
Jestliže u mne po výstřiku nastalo určité uvolnění a zklidnění, u ni naopak jsem pozoroval, že ji to kouření naopak ještě více rozhicovalo. Chvíli sice ležela uvolněně vedle mne, ale pak se začala otáčet a než jsem se nadál, měl jsem před očima její hustě zarostlou pičku.

Bylo  jasné, že mi nastavuje, abych se jí také trochu odvděčil za rozkoš, kterou mi právě poskytla. Váhavě, ale lhal bych, kdybych řekl, že nerad, jsem začal tu její zahrádku rozkoše lízat. Moc jsem to neuměl, ale hodně jsem o tom četl v „odborné“ literatuře. Měl jsem přímo před očima to nepoznané, co jsem zatím viděl jen na fotkách a nebo v pornoklipech.
Je sice pravda, že jsem ji lízal už v noci, ale to byla tma a byl jsem ožralej. Tehdy jsem pracoval více méně naslepo.
Teď jsem ale měl kundu před očima při denním světle. Viděl jsem husté ochlupení, pootevřené pysky, i ty vnitřní a zcela nahoře se zřetelně projevoval naběhlý poštěváček. Musel jsem připustit, že skutečně připomíná malý penis.
Prsty jsem si rozčísl chlupy, abych měl lepší přístup k pyskům. Pak jsem začal pomalu a váhavě šmejdit jazykem v růžové štěrbince. Matinka na to reagovala tichým kňučením. Když jsem špičkou jazyky olízl frajtra, zavyla dost nahlas, až jsem se málem lekl a začala sebou škubat.

Pokračoval jsem dál a navíc jsem jí
zajel prstem zvědavě mezi rozevřené pysky. Nahmatal jsem vstup do pochvy a zasunul tam prst, co nejhlouběji to šlo. Po chvíli jsem přidal ještě jeden. V tu chvíli mi opět začala kouřit péro, které se z ochablého měkkýše začalo znova měnit v tvrdolína. Teď jsme si oba dělali dobře v poloze 69 a já myslel, že to skončí mým druhým výstřikem. Velmi jsem se však mýlil.

Svým lízáním jsem ji přivedl k bouřlivému orgasmu, po kterém odpadla. Přesto mi ale stále rukou honila ptáka a udržovala jej zkušeně ve stavu těsně pod bodem zlomu. Vždy, když jsem myslel, že v příští vteřině exploduji, zvolnila, nebo zcela přestala. Jakoby mě úmyslně nechtěla přivést k výstřiku. Po chvilce odpočinku opustila polohu 69 a lehla si vedle mne. Okamžitě ale znova uchopila moje trčící kopí. Podívala se na mne a zeptala se: „Chtěl byses milovat se svoji mamkou? Já vím, že chtěl. Tak pojď, stojí ti tak krásně, že by byla škoda toho nevyužít.“
Obrátila se na břicho a hned nato zaujala polohu na všech čtyřech. Bylo jasné, že to chce zezadu. Přisunul jsem se za ni a prsty mezi půlkami jsem začal zkoumat kde je vstup do její pochvičky.
„To nech na mně, já tě zavedu,“ oznámila mi a já se ochotně podvolil.
Když však uchopila mého ptáka a začala jej nasazovat, pojalo mě černé podezření. Ucuknul jsem dozadu, uchopil jsem pěchováka do ruky a snažil jsem se zavést špičku tam, kde jsem tušil ústí pičky. Tentokrát ucukla zase ona.
„Tam ne, to nejde, já neberu žádné prášky. Musíš do zadečku!“

V tom prvním rajcu mi náhle bylo všechno jedno. Konečně díra jako díra a zkušení říkají, že ta zadní je těsnější. Mezi tím jsem zjistil, že opět manipuluje s tubou a promazává si vstup do análku. V příštím momentě jsem již pomalu a s určitými obtíženi vnikal do jejího střeva. Za chvíli jsme byli jedno supající klubko. Divoce jsem ji napichoval a radostně cítil, jak se mne zmocnuje sladká pohlavní křeč, kterou jsem tak důvěrně znal z honění ptáka.
Vnímal jsem, jak je můj fešák pevně svírán a ždímán. Tyto vjemy vedly nakonec k tomu, že jsem se za nevýslovně slastného pocitu do ní vystříkal.
Sesunula se na břicho a já jsem ji následoval. Teď jsem se na ni vyvaloval, na slabinách jsem cítil její hýždě a můj pták ze sebe vydával poslední kapky.
Když jsem se z ní konečně skulil a lehl jsem si vedle ní na břicho, nedalo mi to a zeptal jsem se: „Mamčo, doufám, že tohle bylo jenom provizorium. Já bych si taky rád dopřál parádní, opravdovou šukačku a dal ptáka tam, kam skutečně patří.“

Bláhově jsem si tehdy myslel, že si v dohledné době nechá předepsat antikoncepci a budeme mít naše milování s plnou parádou. Její odpověď však byla jako studená sprcha.
„Tak s tím nepočítej. Už jsem to kdysi zkoušela, ale je mi po těch prášcích vždycky hrozně špatně. Milovat se můžeme, kdykoliv si vzpomeneš, ale jenom do zadečku!“
„A co kdybych si koupil šprcky?“ zeptal jsem se nešťastně.

Z doslechu jsem věděl jsem, že šoustání se gumou nestojí za nic a že polovička prožitku je pryč.
„Na šprcky klidně zapomeň. Jednak protivně dřou, mohou prasknout a navíc, jsem alergická na latex. Jediný bezpečný sex spolu můžeme mít pouze do zadečku.“

Tento její postoj mne hluboce zklamal. Byl jsem rozhodnut, že než tenhle zvrhlý sex, tak to raději nic. Ale každému, kdo tohle čte je jasné, jak to nakonec dopadlo. Stal jsem se otrokem sexu a pokud jsem si nechtěl honit ptáka jako nějaký poberťák, byl jsem nucen šoustat mámu do prdele.
Dělali jsme to skutečně velice často.
Sice mi slibovala, že to budeme dělat, kdykoliv budu chtít, ale nakonec to dopadlo tak, že jsme šukali, kdykoliv chtěla ona.
Někdy jsem měl dojem, že to až přehání. Že si se mnou vynahrazuje dlouhá léta sexuální abstinence. Běžná frekvence našich šukaček byla asi tak 3x až 4x denně. Kapacitně jsem to stačil bez problémů, ale nějak mi k tomu chybělo takové to potřebné duševní souznění.

Nastala paradoxní situace. Měl jsem sexu, co hrdlo ráčilo, ale v podstatě jsem byl panic. V životě jsem nemrdal do opravdové pičky a strašně jsem po tom toužil.
Na holky svého věku jsem si netroufl a na pěkně oplácané paničky v nejlepších letech jsem si nemohl ani pomyslet. Tehdy jsem začal pročítat inzeráty v různých erotických časopisech. Nejsnadnější a nejmíň nápadná byla Annonce. Obsahovala erotické inzeráty a pro mne nejzajímavější byla rubrika: Hezké chvíle a v ní podrubrika: Ona hledá jeho.

Tam jsem jednou našel velice slibný inzerát. Přesné znění si již nepamatuji, ale byl asi v tom smyslu, že rozvedená 40 hledá za účelem zaučení mladé zajíčky ve věku 15 až 18 let. Slibně tam ujišťovala, že odpoví každému. Neváhal jsem a napsal jsem na uvedenou značku.
Potom jsem asi měsíc netrpělivě čekal, zda se ozve. Mezitím jsem dál 2x týdně kupoval Annonci a hltal další inzeráty. A tam jsem se v rubrice sdělení nakonec našel omluvu dotyčné inzerentky:
„Moji milí zajíčkové, omlouvám se těm, kterým jsem neodepsala. Skutečně nestíhám, bylo vás opravdu moc.“

Byl jsem samozřejmě zklamaný, že jsem neuspěl. Vůbec jsem se nedivil, že nás bylo mnoho a celkem mě potěšilo, že nejsem jediný, kdo touží po zácviku zkušenou paničkou. A tak jsem hledal dál.
V inzertní části NEI Reportu jsem našel další slibný inzerát. 60ti letá vdova tam z důvodů finanční nouze hledala mladé milence a nabízela ve vší počestnosti pravidelný, nebo i nepravidelný pohlavní styk za drobnou pozornost.
Ten inzerát byl při nejmenším zvláštní. V podstatě to byla vlastně prostituce, zaobalená tak, aby to moc neřvalo. Navíc, věk 60 let mi nepřipadal moc lukrativní.
K inzerátu však byla přiložena fotka, samozřejmě bez hlavy a na ni byla zachycená nahá ženská postava s krásnými, velkými prsy, jen lehce prověšenými vlastní váhou.

Bylo mi samozřejmě jasné, že ta fotka nemusí zobrazovat zrovna inzerentku. Že by si dotyčná mohla trochu pomoci a vylepšit svoji nabídku fotkou cizí, pěkně stavěné ženské.
Přesto jsem se rozhodl, že ji napíši. Potupné stigma polopanice mne trápilo a chtěl jsem se jej zbavit.

Autor

Navigace v seriálu<< Mindrák 03Mindrák 05 >>
4.6 43 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x