Můj přítel je kretén 03

Toto je 3 díl z 7 v seriálu Můj přítel je kretén

Probrala jsem se a cítila se neskutečně spokojená. Ale přitom jsem si uvědomila, jak mi vadí, že už tu není mamka, aby mi lízala zadeček. Na takový zážitek jsem čekala tak neskutečně dlouho, pořád jsem zkoušela přesvědčit Honzu, aby mě tam lízal, a nakonec jsem zjistila, že mamka je víc než ochotná mi tuhle mojí touhu vyplnit. Ale teď mě trochu zklamalo a naštvalo, že odešla. Ještě jsem si s ní chtěla dál užívat, ale moje postel byla prázdná, a když jsem se rozhlédla po svém pokoji, také jsem ji neviděla.
Po prožitých zážitcích jsem byla celá zpocená a na noc jsem se chtěla aspoň v rychlosti osprchovat. Neobtěžovala jsem se s oblékáním a nahá jsem vyšla z pokoje a zamířila do koupelny. Pustila jsem vodu a se zavřenýma očima ji nechala na sebe dopadat. Najednou jsem ucítila nějaký neznámý dotek, prudce jsem vykřikla a otevřela oči.

„To jseš ty,“ oddechla jsem si úlevou, když jsem zjistila, že za mnou stojí mamka a zezadu mě objímá. Okamžitě jsem se jí v náručí otočila, objala ji kolem krku a přilepila se jí na ústa.
„Jsem se probudila a tys byla pryč,“ postěžovala jsem si okamžitě.
„Měla jsem hlad, a navíc jsem si myslela, že budeš spát až do rána,“ usmála se omluvně mamka, zatímco její ruce sjely na můj zadeček a přitiskla si mě blíž k sobě.
„Budeme spát spolu?“ zeptala jsem se.
„To víš, že jo,“ přikývla okamžitě, „ale když budeme mít nějakou zvláštní návštěvu, tak se budeme muset každá vrátit do svojí postele.“
„Zvláštní? Jakože přijede domů brácha z kolejí?“ zeptala jsem se. Mamka na mě spiklenecky mrkla a zakroutila hlavou.
„To snad ani nebude nutný.“
„Teda mami!“ zakroutila jsem hlavou a začala se smát, „tak tobě nestačí, co jsme dělaly spolu, ty bys do toho chtěla zapojit i bráchu?“
„Jak jsem tě před chvílí lízala, tak mě napadlo, že by bylo ještě lepší, kdyby u toho byl s náma.“
„Lepší? Spíš úchylnější, perverznější, nechutnější,“ ušklíbla jsem se.

„Možná,“ přitiskla mě mamka těsněji k sobě a začala mi šeptat do ucha, „ale až s tebou skončím, tak budeš taky úchylná a perverzní. A co ti přijde teď nechutný, to si budeš užívat. Nebo mi snad chceš říct, že to lízání, cos po mně chtěla, bylo něco normálního?“
„Ne, mami, ale to jsem viděla v nějakým péčku. Zato s bráchou by to byl přece incest!“
„No a co je to podle tebe se mnou??“
„Ale my jsme obě holky, to je přece něco jinýho,“ snažila jsem se jí vysvětlit svoji pozici.
„Tak dobře,“ povzdechla si rezignovaně, „já tě do ničeho nutit nebudu. Ale ty mi musíš slíbit, že ať už udělám cokoliv, nebudeš to nikde nikomu vykládat! Jasný?“
Neodpověděla jsem, ale přikývla jsem hlavou, stoupla si na špičky a políbila mamku na rty. Ale po chvíli mě chytla za vlasy a odtáhla mě od sebe.
„No, Kiki, já jsem udělala, co jsi po mně chtěla. Sice se mi to líbilo, ale co jsme z toho měla? Nic. Takže teď je zase řada na mě. Souhlas?“
„Určitě!“ zazubila jsem se na ni. Mamka sice otevřela ústa a asi chtěla něco říct, ale já na nic nečekala. Sklonila jsem hlavu a sevřela do úst jednu její růžovou bradavku. Měla ji tvrdou a krásně sladkou. Chvíli jsem jí jen sála, zatímco mě maminka hladila po vlasech, ale postupně jsem do hry zapojila i jazyk a zuby. Kdykoliv jsem lehce kousla, z jejích úst se ozvalo tiché zasténání.

„Óóóó…“
„Líbí?“ zeptala jsem se.
„Líbí,“ přikývla zarudlá v obličeji, „ale chtěla bych po tobě něco jinýho!“
Zastavily jsme vodu a vzájemně se rychle osušily. Vzápětí jsem jí skočila do náručí, a i když si stěžovala, nepustila mě a donesla mě až do své ložnice, zatímco já se jí držela jako klíště. Mamka mě postavila na zem před svým velkým zrcadlem a stoupla si za mě. Byla asi o půl hlavy vyšší než já. Sevřela do dlaní moje prsa a začala mi ocucávat ušní lalůček.
„Ty máš, Kristýnko, tak krásný prsa. Jedna z mála věcí, co máš z tátovy strany a který jsou k něčemu.“
To byla pravda, moje teta, otcova sestra, má na své krásné štíhlé postavě velká kulatá prsa, za kterými se ohlédne každý chlap a i spoustu ženských.
„Myslíš, že je budu mít tak velký jako Áda?“
„To snad ne,“ zahihňala se mamka, „to by sis vyrazila zuby při každým výskoku! Ale dost keců, teď tady máš práci.“
Pustila moje ňadra, skočila na postel a roztáhla nohy. Natáhla ke mně ruce se slovy:
„Pojď ke mně, miláčku!“

Na chvíli jsem se zarazila a moje oči se vpily do jejího krásného těla. Dlouhé hladké nohy, ploché vypracované bříško, menší, ale krásná prsa a rozkošný výraz v obličeji. Mamka vůbec uměla se svými výrazy neskutečně pracovat. Když chtěla, uměla se tvářit přísně, prostě jako máma, jindy se dokázala krásně smát, že vypadala na dvacet. Teď přimhouřila oči a nasadila sexy úsměv, což mně neskutečně vzrušilo. Vlezla jsem jí do náručí a okamžitě jsem přitiskla své rty k jejím. Naše nohy se vzápětí propletly a rukama jsme si vjely do vlasů. Stále jsem se nemohla nabažit matčiných polibků, bylo to něco zakázaného, ale neuvěřitelně krásného a vzrušujícího. Mamčin jazýček velmi vášnivě zaútočil a já měla co dělat, aby mi nezajel až do krku. Dlouhou chvíli jsme spolu jen tak šermovaly a sténaly si do úst. Mamka mě chytla za vlasy a odtáhla mě od sebe.
„Líbí se ti to?“
Přikývla jsem.
„A chceš zkusit něco ještě lepšího? Teda spíš úchylnějšího?“
Znovu jsem přikývla, i když trochu nejistě. Mamka se svůdně usmála a vsunula mi dva prsty do pusy.
„Ničeho se neboj, nic se ti nestane,“ ujistila mě a postupně mi do úst přidávala další prsty. Začala jsem se mírně dávit, kašlat a najednou jsem měla plnou pusu slin.
„Nepolykej!“ přikázala mi a vytáhla ruku ven.

Zvědavě jsem nadzvedla obočí, ale ona mně sevřela hlavu oběma rukama a nasměrovala mě nad sebe. Zavřela oči, usmála a zašeptala:
„Otevři pusinku.“
Pochopila jsem konečně, co po mně chce, naklonila se blíž k ní a otevřela rty. Z mých úst se vyvalily nahromaděné sliny a v několika provazcích začaly stékat na mamčin obličej. Většina slin jí dopadla na nos a stékala po tvářích, do očních důlků a do úst. Chvíli je převalovala na jazyku, než polkla. Ten pohled mě neskutečně vzrušil a cítila jsem, jak mi kundička začíná vlhnout. Rukou si očistila oči a vsunula mi ji zpět do úst.
„Ještě jednou,“ zašeptala toužebně a znovu se mi pokusila zasunout ruku až někam do krku.
„Uvolni se, Kiki,“ zapředla tichým vzrušujícím hlasem, zatímco já znovu začala kašlat.

Ale moje tělo reagovalo podle jejího přání a moje slinné žlázy začaly opět naplno pracovat. Když mamka ruku vytáhla ven, ani jsem pusu nezavřela, ale rovnou se naklonila nad ní. Mamka to čekala a hladově otevřela ústa a olízla se. Další dávka mých slin vtekla do jejích rozevřených úst. Tentokrát je nepolkla, ale chytla mě za boky a prudkým pohybem mě přetočila přes bok, takže jsem já ležela na zádech a ona byla nade mnou. Zachichotala jsem se, ale vzápětí jsem pochopila, co přijde a v očekávání otevřela ústa. Mamčiny rty se lehce pootevřely a malý pramínek vytekl ven. Nedočkavě jsem zvedla hlavu a vsála ho mezi rty. Trvalo to snad minutu, než jsem celý obsah matčiných úst s chutí spolykala.
„Znovu?“ zeptala se, když jí došly sliny, na což jsem nedočkavě přikývla hlavou.
„Tohle taky přijde někomu perverzní,“ řekla mi mamka, zatímco mi opět strčila ruku do mojí pusinky.
„Jenom prasata polykaj cizí sliny, ne? Stejně jako jenom úchylná děvka by se líbala s vlastní dcerkou.“

Vytáhla ruku, která byla celá mokrá, z mých úst a začala ji jazykem čistit. Nakonec jsme tímto způsobem strávily téměř půl hodinu, než jsme se konečně rozhodly pro něco jiného. Mamka se opět položila na záda, roztáhla doširoka nohy a svůdně se na mne zadívala. Byl to pohled plný očekávání, touhy a vášně, jaký jsem u ní nikdy předtím neviděla. Ale moje oči nevydržely u jejího obličeje a sklouzly níž. Okamžitě jsem se kousla do rtu a jednou rukou si zajela mezi nohy, když jsem spatřila její krásnou pičku. Měla ji zcela vyholenou, bez jediného chloupku. Hladké růžové rtíky mě strašně lákaly a já se nemohla dočkat, až se do té sexy mušličky zabořím obličejem. Mamka si okamžitě všimla, kam se koukám.
„Líbí se ti?“
„Moc! Vypadáš strašně sexy!“

Usmála se na mě a zabořila ukazováček mezi své závojíčky. Chvíli s ním hýbala, a když ho vytáhla, byl pokryt krémovou vrstvičkou. Naprázdno jsem polkla. Maminka na mě mrkla a strčila si prst do pusy.
„Mňam,“ olízla se.
„Já chci taky,“ vyrazila jsem ze sebe. Opět se usmála a zasunula prstík zpět do žhavé kundičky. Začala s ním mlet ze strany na stranu, přitom se zakousla zuby do spodního rtu a dívala se mi do očí. Jen ten její pohled mě neuvěřitelně rozpálil a přisunula jsem se blíž k ní.
„Dej mi vochutnat,“ zaprosila jsem.
„Zejtra si koupíme nějaký lízátka, co ty na to?“ zahihňala se, vytáhla prst ven a nabídla mi ho. Na nic jsem nečekala a hladově jsem po něm skočila. Jakmile jsem na jazyku ucítila její sladkou chuť, celým tělem se mi rozlil vzrušující pocit. V hlavě mi resonoval hlas, křičící, že to je přece z kundičky mojí vlastní maminky.
„Tak jaká jsem?“ zazubila se na mě mamka a pohladila mě po hlavě.
„Skvělá, suprová, nejlepší,“ vykřikla jsem.
„A taky pěkně úchylná,“ dodala s vyplazeným jazykem a opět si ukazováčkem přejela po kundičce. Ale nezasunula ho dovnitř, nýbrž s ním zajela níž, až ke své zadní dírce. Fascinovaně jsem ji sledovala, jak ho pomalu, ale jistě zasouvá dovnitř. Přitom jsem pozorovala i její obličej. Ani nemrkla, ani sebou necukla, prostě nic. Jen vzrušeně vzdychla, když celý prst zmizel uvnitř.
„Chceš zkusit i tu druhou dírku?“ zadívala se na mě tázavě.

Mělo by mě to sice znechutit, ale já v tu chvíli chtěla vyzkoušet všechno, co mi mohla mamka ukázat a nabídnout. Proto jsem nadšeně přikývla, a když prst vytáhla ven ze zadečku, nedočkavě jsem po něm skočila. Stále na něm byla patrná její kundička, ale daleko výraznější byla jiná chuť. Nebyla nepříjemná a zdaleka ne nechutná, jak jsem se obávala, naopak spíš velmi vzrušující. Přece jsem olizovala prst, který si mamka právě vytáhla z prdelky. No a když ona tak krásně vylízala tu moji, tak se přece teď nebudu ošklíbat.
„Kiki, ty seš ale pěkná kurvička,“ zakroutila mamka vesele hlavou, zatímco pozorovala, jak jí olizuju ukazováček.
„Po mamince!“ vyplázla jsem na ní jazyk. Opět chtěla zajet rukou mezi svoje nohy, ale já už byla nedočkavá. A toužila jsem po jejích hladových dírečkách. Držela jsem mamku za ruku a hlavu sklonila mezi její sexy stehna. Začala jsem lízat a líbat hladkou kůži jejích nádherných nohou a postupně se přibližovala k horkému a tekoucímu centru.
„Vodtud jsem vylezla,“ zakroutila jsem nevěřícně hlavou při pohledu na ten růžový poklad. Mamka se jenom povzbudivě usmála a pevněji mi sevřela ruku. Přiblížila jsem se ještě blíž a už jsem zřetelně cítila maminčinu vzrušující vůni. Naprázdno jsem polkla a chtěla jí dát pusu na kundičku. Ale nemohla jsem se ani hnout, ten pohled mě tak moc fascinoval. Mamka pochopila, že se asi něco děje, a roztáhla nohy, co nejvíc mohla. Při tom pohledu se její zmáčené závojíčky odlepily, lehce se roztáhly a odhalily růžovou dírku, ze které vytékalo několik pramínků.
„Já nemůžu,“ zašeptala jsem tiše. Chtěla jsem strašně moc zabořit jazyk do té vábivé studánky. Chtěla jsem ochutnat tu bílou krémovou šťávičku, která z ní vytékala. Chtěla jsem sevřít mezi zuby vykukující poštěváček. Ale nemohla jsem se ani hnout. Několik minut jsem jenom sledovala tu nádhernou pičku. Mamka mi silněji sevřela ruku.
„Vylížeš mě, Kiki?“ zašeptala prosebně.

To jsem potřebovala, abych se probrala z transu. Párkrát jsem nechápavě zamrkala a najednou jsem se opět mohla hýbat.
„Mami, promiň, já se nějak zasekla.“
„Nic se nestalo, klidně se koukej,“ usmála se chápavě.
„Když ty seš tak nádherná! A ta tvoje broskvička je taky tak úžasná! Já bych si jí mohla prohlížet celej den!“
„Tak dobře, Kristýnko, ale ne teď. Teď bych potřebovala, abys vyplázla ten svůj roztomilej jazýček, jak nejvíc to půjde, a prolízla mě.“
Její slova mě nesmírně vzrušovaly. Navíc tón, jaký zvolila, nebyl sice přímo svádivý, ale naopak měl takový mateřský nádech. Jako by se mě ptala, co mě bolí. To mě ještě víc rozpálilo, když mě mamka prosila, abych jí vylízala.
„Ještě mi něco řekni,“ zazubila jsem se na ní a sklonila hlavu. Párkrát jsem dýchla na její kundičku a mamka sebou jen zamlela. Položila mi ruce na hlavu a chtěla si mě přimáčknout proti sobě, ale já se nedala. Chytila jsem její ruce a držela je stranou. Opět jsem hluboce vydechla a přitom jsem rozevřenýma očima sledovala, jak mi její poštěváček roste před očima.
„Kristý, vylízej mě… vylízej svojí maminku… vylízej mamince kundičku… maminčina kundička potřebuje vylízat… maminčina kundička chce Kristýnčin jazýček… maminčin poštěváček chce Kristýnčiny zoubky… maminka chce vidět, jak polykáš její šťávičky…“
Ztěžka jsem dýchala, když mě mamka začala tiše povzbuzovat. Každá její věta se mi zaryla hluboko do mozku, který vysílal signály do celého mého těla, a já byla strašně vzrušená. Trápila jsem mamku, která chtěla vylízat, trápila jsem sebe, protože jsem ji chtěla vylízat, a konečně jsem se tomu poddala.
„… maminka chce, aby jí Kiki zasunula jazýček hluboko do kundičky… ÁÁÁÁÁÁ… TO JE KRÁSA… KIKI… TO JE ÚŽASNÝ… NEPŘESTÁVEJ…“

Když se moje rty konečně dotkly její rozpálené pochvičky, její tiché mateřské povzbuzování se změnilo ve vášnivé sténání. Okamžitě jsem jazykem rozhrnula vnější závojíčky, vzápětí jsem vklouzla mezi ty vnitřní a dostala jsem se do úzké štěrbinky. To už jsem opět cítila tu skvělou chuť. Maminčiny krémové šťávičky mi stékaly po jazyku a já je žíznivě polykala.
Čekala jsem, že její pička nebude moc těsná, ale pěkně jsem se zmýlila. Když se mi do ní povedlo zasunout jazýček, ucítila jsem totiž, jak jej stěny mamčiny broskvičky sevřely. Překvapeně jsem zamrkala a pokusila se vniknout jazykem co nejhlouběji. Její sladká chuť mě doslova pohltila. Nebyla jsem schopná rozumně přemýšlet a můj mozek mi vytyčil jediný jasný cíl. Spolykat co nejvíce maminčiných šťáviček. Jak jsem vylizovala tu žhavou lasturku, naklonila jsem se blíž k ní a nosem jsem zavadila o vyčnívající poštěváček. Okamžitě jsem ucítila, jak mi na jazyk vyteklo trochu větší množství omamného dívčího nektaru. Ani na vteřinu jsem nezaváhala a začala se nosem třít o vztyčený klitoris, za což jsem okamžitě byla odměněna krémovou dávkou. A do toho mamka stále hlasitě sténala, křičela a kroutila se v nádherném vyvrcholení. Měla jsem sice v plánu přesunout se na mámin análek a pořádně ho ochutnat, ale nějak jsem se nebyla schopná odtrhnout od její sladké pičky.
„Už dost, už přestaň,“ žadonila mamka, která už nemohla snést další orgasmus, ale její ruce mě stále držely pevně na místě. I já se jí pevně držela, rukama jsem jí svírala zadeček a střídavě jsem cucala poštěváček a vylizovala kundičku. „Já to nevydržím, já asi prasknu, já už fakt nemůžu, já umřu,“ sténala maminka, ale marně. Byla jsem na ni přisátá jako pijavice a odmítala jsem se pustit. Mámino sténání se postupně změnilo v nesmyslné mumlání a to ve vzlykot, který byl postupně tišší a tišší. Až jsem si uvědomila, že chudák sexuálním vyčerpáním usnula.

Pohledem na hodiny jsem zjistila, že už jsou téměř tři hodiny ráno. Vyskočila jsem z postele, zhasla světlo a skočila zpátky k mamce. Stočila jsem se do klubíčka a s obličejem mezi jejíma krásnýma nožkama jsem přemýšlela o tom, co tahle změna našeho vztahu v budoucnosti přinese.

Autor

Navigace v seriálu<< Můj přítel je kretén 02Můj přítel je kretén 04 >>
5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x