Můj přítel je kretén 05

Toto je 5 díl z 7 v seriálu Můj přítel je kretén

Pavlína odešla a já se došla vysprchovat. Po tom sexu jsem byla pěkně zpocená a ten latexový oblek se na mě strašně lepil. Sice mě to dost vzrušovalo a sama jsem si připadala pořádně vzrušující, ale to bylo tak všechno. Nakoukla jsem do Kristýniny ložnice, stále spala zachumlaná do peřin. Usmála jsem se a chvíli ji tiše pozorovala. Na chvíli jsem zapochybovala, jestli to, co dělám, je pro ni opravdu to nejlepší.
Ale nemohla jsem si pomoct, už jsem ji neviděla jen jako svoji dceru, ale také jako velmi žádoucí a vášnivou dívku. Navíc mě její doteky nesmírně vzrušovaly a tolik jsem toho s ní chtěla zažít.
Naklonila jsem se blíž k ní a zjistila, že v ruce svírá mobil. Opatrně jsem ho vyprostila z jejích prstů a chtěla ho položit vedle její hlavy. Ale nedopatřením jsem se dotkla displeje, který se rozsvítil.

„Ahoj Irčo, mohla bys říct Štěpánovi, aby“

Usmála jsem se, protože mi došlo, že Kristýna musela usnout uprostřed psaní SMS. Také jsem si uvědomila, že chtěla napsat Štěpánovi, aby na víkend nejezdil domů. Ale mně, po zkušenosti s mou nejmladší dcerou, začal incest podivně vzrušovat a chtěla jsem nějakým způsobem vyzkoušet, jak by na mě reagovalo moje prostřední děťátko.
Problém ale byl, že jsem úplně nevěděla, jak to udělat. Ještě nebylo tak pozdě, tak jsem si sedla k počítači a začala projíždět různé erotické povídky, abych měla nějakou inspiraci. Napadlo mě, že bych mohla nechávat po domě poházené svoje kalhotky, což by ale nemělo moc smysl, protože Štěpán bývá doma tak jednou za dva až tři týdny. A to nanejvýš na víkend. Další možnost spočívala v alkoholu, ten skoro nikdy nezklame. Ale i v tomto případě jsem čelila stejnému problému. Jeho přítomnosti jednou dvakrát za měsíc. Chtělo to něco jiného. Něco, čemu nejmladší generace dobře rozumí, ale co? To jsem vůbec netušila.
Začala jsem projíždět další a další stránky, až mi najednou padl do oka článek o flirtování dnešních teenagerů. Se zájmem jsem ho pročetla a mimo jiné zjistila, že holky se baví například pořizováním selfíček ve spodním prádle, které potom posílají klukům. A naopak kluci si fotí svoje nádobíčko, které zase posílají holkám. Naprázdno jsem polkla, protože mi bylo jasné, že tahle cesta by byla schůdná. Teď ještě něco, čím bych mohla ospravedlnit, že zpráva dorazí jemu. Začala jsem projíždět svoje kontakty ve Viberu a došlo mi, že před Štěpánem mám v seznamu Šárku, další kamarádku, se kterou se scházíme a navzájem se lížeme. Najednou mi ta moderní technika komunikace až tak strašidelná nepřišla.

Okamžitě jsem to musela vyzkoušet. Byla jsem stále zabalená do ručníku, takže jsem si stoupla před zrcadlo a udělala fotku. Nic moc, v té osušce jsem nijak pěkně nevypadala. Znovu jsem si ji obmotala kolem sebe, ale tak, že téměř odhalovala můj zadeček. A při focení jsem se postavila bokem k zrcadlu. To už byla lepší fotka.

„Myslím na tebe :-*“ napsala jsem Šárce zprávu a připojila pořízenou fotku. Nervózně jsem čekala na odpověď a když mobil zapípal, úlevou jsem si oddechla. I Šárka se vyfotila před zrcadlem, a to v tričku a krajkových kalhotkách. A u toho byl připojený smajlík.

„Super!“ zajásala jsem v duchu a okamžitě se znovu vyfotila, tentokrát zezadu a bez osušky. Ještě dobrou chvíli jsme si vyměňovaly fotografie, které byly stále odvážnější a odvážnější. To už jsem věděla, že mám neprůstřelné alibi a můžu pár fotek poslat i Štěpánovi.

Ale jemu jsem chtěla poslat něco víc sexy, než jenom obyčejnou osušku. Začala jsem se přehrabovat ve svém oblečení, spoustu jsem si vyzkoušela před zrcadlem a vyfotila u toho mraky obrázků. Pak jsem začala přebírat. Věděla jsem, že jich nesmím poslat moc. Říkala jsem si, že takových pět by mohlo stačit. A pak počkám, jak synáček zareaguje.

První fotka byla z profilu a měla jsem na ní bílé tílko. To jsem si rukou stáhla dolů, takže odhalilo skoro celá moje prsa, akorát bradavky byly překryté ramínky. Na dalším jsem byla opět z boku, v kalhotkách, podprsence a tričku vyhrnutém pod krk. Bylo na ní krásně vidět moje štíhlé a ploché bříško, na které jsem byla opravdu moc pyšná. Třetí fotka byla opět v tričku a kalhotkách, akorát, teď jsem seděla přímo před zrcadlem s roztaženýma nohama a červená tanga se zařezávala do mé kundičky. Tahle fotka se mi líbila, protože na ní byly vidět moje krásné dlouhé nohy.
Další fotka byla zezadu, tentokrát v krajkových kalhotkách, které nádherně obepínaly můj kulatý zadeček. A poslední fotka mě zobrazovala s vyplazeným jazýčkem, dotýkajícím se mého růžového vibrátoru se synovou kšiltovkou na hlavě.

„Teď je řada na tobě, lásko. Jestli chceš další fotky, něco pošli!“ napsala jsem zprávu a přidala líbajícího smajlíka. Ještě jsem připojila vybrané fotky a zmáčkla tlačítko odeslat. Okamžitě jsem začala nervózně přecházet po místnosti, protože mi bylo jasné, že když už jsem to začala, bude těžké z toho teď vycouvat. Stále se nic nedělo a já se rozhodla, že si na noc dám trochu vína.
Když jsem se vrátila se sklenicí, naprázdno jsem polkla, protože můj mobil signalizoval příchozí zprávu. Zhluboka jsem se nadechla a očima přejela napsanou zprávu.

„Moc pěkný, mami. Ale nejspíš to nebylo pro mě, co? 😉 Btw, když si chceš půjčit mojí kšiltovku, tak se mě prvně zeptej :DDDDDD“

V duchu jsem zajásala a teď jsem věděla, že musím postupovat opatrně.

„Sakra, to nebylo pro tebe! Mělo to bejt pro… někoho jinýho.
Tak co kdybys to okamžitě smazal a budeme dělat, že jsem ti nic neposlala? ;-)“

„Žádnej problém, mami. Už je mažu 🙂 Ale myslíš, že je to dobrej nápad? Posílat někomu takový fotky? Co když to skončí někde na netu? :(“

„Dík za radu, chytráku, ale na žádný z těch fotek jsem úplně nahá nebyla 🙂
A na většině ani nebyl můj obličej, takže se nic nemůže stát :P“

„Ale stejně si radši dávej bacha. Jestli si to někomu poslala, tak už to určitě ukázal svým kámošům. A to by se ti asi moc nelíbilo :/“

„To nebylo pro NĚHO, ale pro NÍ :)“

„Teda mami!!! :OOOO
Nice :))))“

Vítězoslavně jsem upila vína, olízla si rty a natáhla se pro svůj růžový vibrátor. Zasunula jsem ho do své mokré kundičky a zapnula na nejnižší otáčky.

„No co, ženská mi rozumí líp než chlap… Ale nikomu o tom neřekneš, viď?“

„Já ne, ale co ta dotyčná? Myslíš, že si takový sexy selfíčka nechá sama pro sebe? :D“

„Sexy selfíčka? :DDD“

„Srr, tak jsem to nemyslel…“

„Ne, to je v pohodě. Je to docela příjemnej pocit, když si mladej pěknej kluk myslí o starý ženský, že je sexy :)“

„Ty přece nejseš stará! Vsadím se s tebou, že kdybych ty fotky ukázal nějakým kámošům, že si žádnej z nich netipne, že je to moje máma!“

„Štěpáne, tys je ještě nesmazal? :D“

Snažila jsem se do zpráv cpát co nejvíc smajlíků, aby synátor pochopil, že celou věc neberu moc vážně.

„Ale ty fotky přece nejsou špatný 😉 A většina z nich je docela v pohodě, teda až na tu poslední, s tím vibr… :PP“

„To máš recht, Šárka mi např. poslala tohle:“ odpověděla jsem a připojila ke zprávě fotku, na které moje známá stála před zrcadlem s mobilem před obličejem a tričko měla vyhrnuté až pod krk, takže odhalila svoje prsa.

„Pěkný!!! :D“

„Taky si myslím 🙂

A takhle jsem jí na to odpověděla:“ připojila jsem fotku, kde jsem ležela na zádech, jednou rukou jsem si zakrývala levé prso a na pravém jsem měla položená svá rudá tanga.

„:O no ty vole“

„Smažeš to, doufám… :)“

„Jasně… za pár minut :D“

Vytáhla jsem ze sebe vibrátor, vyskočila z postele a zatočila se po místnosti. Tahle konverzace mě nesmírně bavila a navíc strašně vzrušovala. Za pár minut může klidně znamenat, že si při pohledu na mě vyhoní!

„Prase jedno, jsem tvoje máma… ;-)“

„TY mi ty fotky posíláš a TY jseš moje máma. Tak kdo je tady prase? :)“

Než jsem však vymyslela odpověď, přišla další zpráva od synáčka. Naprázdno jsem polkla, protože mi taky poslal fotku. Vyfotil si ptáka. A pro srovnání přiložil banán. Úplně jsem zalapala po dechu, když jsem si uvědomila, jak se mi kluk pěkně povedl.

„Myslím na tebe, Irenko :*“

Jen jsem zakroutila hlavou a měla jsem co dělat, abych se nerozesmála.

„Jéé, promiň, mami… To nemělo bejt pro tebe! Smažeš to, že jo? :PPP“

Hajzlík jeden, ten kluk se mi opravdu povedl. Nejen že mojí návnadu spolkl i s navijákem, ale dokonce mi to oplácí stejnou mincí.

„Co to má znamenat? :DD“

„Jsem přece hodnej kluk, po mamince, ne? :DDD“

„Po mně?“ odpověděla jsem a přidala další fotku, na které jsem měla kalhotky stažené ke straně, takže byla vidět moje hladce vyholená kundička, která se navíc pěkně leskla.

Doslova jsem hořela očekáváním, jak odpoví a přitom jsem se opět začala uspokojovat svým umělým kamarádem. Štěpán dlouho neodpovídal, až jsem dostala strach, že se lekl a vycouval, ale po chvíli mobil znovu zapípal a já po něm skočila jako kočka po myši. Tentokrát mi synáček poslal video. Zhluboka jsem se nadechla a klikla na tlačítko Play.

Snímek byl krátký, asi dvouminutový, ale mně se přesto úplně rozklepaly nohy. Štěpán natočil, jak si honí ptáka, přičemž to končilo výstřikem. Pouštěla jsem si to znovu a znovu a prožila několik obřích orgasmů. Mobil mi sice ještě pípal, očividně jsem dostala další zprávy od synáčka, ale neměla jsem sílu si je přečíst. Spíš jsem nechtěla odtrhnout oči od jeho amatérského videa, které jsem si přehrávala pořád dokola a dokola a dokola a dokola…

…dokud jsem vyčerpáním neusnula.

Autor

Navigace v seriálu<< Můj přítel je kretén 04Můj přítel je kretén 06 >>
5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x