K. D. P. – Na chalupu

Toto je 1 díl z 27 v seriálu K.D.P.
Počet zobrazení: 86

 

Úvodní slovo autora :
Seriál se jmenuje „K.D.P.“. Je to zkratka, kterou bych chtěl odhalit až v posledním díle. Pro povzbuzení čtenářů by mohla být paralelně se seriálem i malá anketa s tipy čtenářů.

„Jedůůůůůůůů“, zakřičel si Honza Malina do své motocyklové helmy, aniž by překřičel vytočený motor svého stroje. Zvláště dnes měl prostě povznesenou náladu, protože mu skončily všední starosti a konečně mu začaly ty pravé prázdniny.
Rychlá jízda na chalupu, vymazlená motorka a horký letní den, v něm vyvolávaly pocit pravého mistra světa. Aby ne, když maturitu zvládl na strojní průmyslovce s vyznamenáním a pak si pěkně vydělal na brigádě. V pátek úplně skončil v práci a dneska začátkem srpna již valí do hor.

Blížil se k železničnímu přejezdu, kde právě profrčel rychlík na Prahu.
„Já až za dva měsíce!!“, hulákal nadšeně do helmy.
Závory se mezitím zvedly a on jen přidal prudce plyn, aby se prohnal dlouhou rovinkou v blaženém opojení.

Drobné starosti jsou sice stále, ale nyní je prostě neřešil.
Na obě přihlášky na vysoké školy mu odpověděli kladně, že ho berou bez přijímaček. Takže se jen bude muset rozhodnout na kterou.
To ale počká.
Ještě si cestou vzpomněl na mamku, protože nedostala dovolenou na chalupu, což Honzu mrzelo.

Jeho radost z jízdy trochu zastínily myšlenky o mamce.
Má to teď v práci velmi rušné. Hodně pracuje, protože mají málo lidí a práce moc, jak sama říkávala. Je to ale spíše jen jeden z mnohy důvodů. Dost se na práci upíná.

Již dříve došel k závěru, že to mamka nemá moc jednoduché, když se musí starat o sebe a svého syna sama. Honza se sice snažil pomoci nejen s domácností, což je spojovalo jako tým. Mohli pak občas vyrazit na výlet nebo do kina, což měli oba rádi.
Matka se vždycky pěkně oblékla, i když běžně byla vždy slušivě oblečená a decentně krásná. Často kino spojili s večeří v některé restauraci. Měli si co říct a mamce vždy udělal takový večer velikou radost.
Honzovu veselou povahu mamka často potřebovala v boji proti všednosti dnů.

Honza byl na sebe potichu pyšný, že dokáže zastat domácí práce i rodinou zábavu za chlapa, kterého mamka doma neměla v podstatě nikdy. Sice říkala, že žádného jiného nepotřebuje, když má svého Honzíka, ale Honza již několik let věděl, že žena potřebuje muže na věci, které jí on nemůže nabídnout.
No, nabízel by možná rád, ale velký strach o jejich pěkný vztah mu to nedovoluje.

Je tomu již pár let zpátky, když si Honza začal matku dlouze prohlížet na místech jejího těla, která ho před tím nezajímaly. Pomalu a tajně se také seznamoval s novou funkcí svého orgánu.
Velmi rychle se mu rozvíjela fantazie ohledně ženského těla. Bohužel velmi pomalu se rozvíjela schopnost s ženami a hlavně dívkami jeho věku mluvit.
Dívky se mu líbily, ženy také, ale ani přes veškeré odhodlání a fantastické myšlenky o milování jejich vnad je nedokázal oslovit a jejich přítomnost ho uváděla do panické nejistoty. O to silnější byl jeho vztah k matce, se kterou se cítil uvolněný a klidný.

Před asi dvěma lety objevil neuvěřitelnou rozkoš v očichávání jejích použitých kalhotek, které nacházel v koši na prádlo.
Stejně jako tenkrát poprvé ho vždy čichání té živočišné vůně dokáže maximálně vzrušit.
Už přehrabování koše s prádlem je jeho předehra.
Každý kousek jejího prádla přejede očima a uvědomí si, kterou část jejího těla zakrýval.
Samotné kousky prádla byly velmi vkusné a sexy jako ona sama, ale ta vůně jim dodávala nezaměnitelný punc. Zvláště pak halenky a podprsenky se zbytky parfému a tělesné vůně.
Nález jejích kalhotek je pak vždy trofejí nejcennější. Pravá ruka mu sjede do trenek a uchopí horký tvrdý úd. Po dlouhém nádechu s nosem zabořeným do malého krajkového prádélka, odstartuje divokou masturbaci.
Se zavřenýma očima zhluboka dýchá skrz aromatizovanou krajku a prudce masíruje své přirození. Jeho myslí problikávají obrazy a scény, ve kterých si právě nasávané kalhotky pamatuje oblečené na jejím těle.
Když jí při ohnutí vykoukly v chodbě zpod šatů, když si je při převlékání potahovala, aby něžněji seděly na svém místě, nebo když si je oběma ukazováčky typickým hmatem vytahovala zaříznuté ze zadečku.
Hmmmm, ten krásný zadeček a ty štíhle oblé boky!
Představuje si, jak kalhotky obepínají její ženské boky, do kterých se mírně vtlačí. Vzadu pak plynule mění krajky směr dolů po pevném zadečku. Dokonale vykreslují jeho ladný tvar a pak krajky mizí pod zadečkem mezi stehna. Po hrázi, i když mají dost místa, krajky přeběhnou těsně u sebe, aby se vynořily vpředu, kde se prosmýknou podél mírně vystouplých pysků broskvičky, která přitahuje oči mladého synka. Na plochém podbřišku se krajky opět rozloučí, aby obepnuly její štíhlé, ale oblé ženské boky.
Představa, že právě po hebkých bocích si sama kalhotky ladně stahuje, bývá jedna z posledních.

Ani Honzova obrovská představivost nedokáže dostatečně vykreslit bránu rozkoše jeho maminky. Při představě, jak si pomalu a smyslně stahuje kalhotky z boků a jejich středový pásek se zadrhává přimáčknutý stydkými pysky a stehny, nemá úniku od prudkého orgasmu s mohutným výstřikem semene směrem do vany.
Kolena se mu podlamují, svaly jeho těla vibrují, žalud už bolí a on stále masíruje svůj panický orgán a stříká.
Kalhotky s vůní ráje mu prodlužují a zesilují pocit ukojení, bez kterého již nemůže být.

„Kurva štěrk,“ vyjekl najednou, když ho ze snění za řidítky motorky prudce vytrhly nebezpečné klouzavé pohyby zadního kola při průjezdu mírnou zatáčkou s rozsypanými kamínky.
Celý zpocený si mohl oddechnout, že situace nedopadla špatně.
Trochu se oklepal, aby se zkoncentroval na řízení. Nechtěl zemřít jako panic.

Počet zobrazení: 86

Autor

Navigace v seriáluK. D. P. – Setkání >>
5 8 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dedek.Jeff

Vítáme mezi námi nového autora a po vzoru Freda mu přejeme, aby mu neoschlo pero. Prosíme proto, nešetřete komentáři, ať už kladnými, nebo zápornými. Každý autor je rád, když má jeho námaha odezvu.

harai

Podle mě dobrý začátek, neuspěchané. Doufám, že to takhle bude i pokračovat.

Martin

První díl je napsán s citem . Pomalejší rozjezd , žádné divoké sexuální orgie . Známe erotické představy hlavního hrdiny .
K kalhotky
D momentálně nevím
P podprsenka
Asi to bude něco s erotickými představami .

Bob Romil

Zajímavě a dráždivě sepsaný popis K.alhotkových D.obrodružství P.anice 🙂 Takhle se zasnít na motorce nebo v autě je opravdu o život. Nejsem sice ten správný incesťák, ale povídka je psaná dost dobře. Uvidíme, jak se to rozběhne dál.

Huhu

Jako motorkář jsem se zaradoval při čtení úvodu povídky. Bohužel, když jsem došel k tomu, že je to ZASE povídka s incestem, přestal jsem číst. Na můj vkus je tu takových povídek až moc.
Jinak styl psaní z toho, co jsem dočetl, je zajímavý a čtivý. Za mě jen to téma nee ☹️.

Shock

Hezký začátek. Jde sice (opět) o incest, ale v novém „balení“ od nového autora. Uvidíme, jak se to vyvine….

harai

Nevím, kde bereš, že je tady spousta povídek o incestu. Nějak jsem si jich nevšiml… A i kdyby tady byly, tak jsou čtenáři nejžádanější… Pořád si myslím, že píšeme pro čtenáře, bez nich to můžeme zabalit. Zeptej se Tomáše, co má nejvyšší sledovanost…

JelenTom

Stále ten incest….
Takže:
Nesnažíme se, aby zde byly hlavně incest povídky. Autoři je prostě vkládají sami.
Incest je nejvyhledávanější fráze na těchto stránkách
Incest je nevyjhledávanější fráze na vyhledávačích z které sem přichází nejvíce návštěv
Nejvíce přečtení má průměrně povídka na téma incest
Vracím se k bodu jedna i přesto všechno se nesnažíme aby zde byly hlavně incest povídky. Autoři je prostě vkládají sami.

Trysky

Parádní rozjezd. Něžné nenásilné. Jsem zvědavý na pokračování.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x