Nadržená dcera 01

Toto je 1 díl z 4 v seriálu Nadržená dcera

Stalo se to před pár dny.
Chystal jsem se do střední školy, ve které jsem ředitelem, na poradu, když mi manželka u snídaně pověděla:
„Ondro, dneska to nestihnu, mohl bys jet s Andreou do obchodu ty?“
Přiznám se bez mučení, že mi bylo v první chvíli ouzko. Kontaktu s mou čerstvě osmnáctiletou nevlastní dcerou jsem se už delší dobu vyhýbal.
Důvodem byla událost, která se stala před pár týdny. Přišel jsem z práce dřív domů a v předsíni našel její svršky spolu s nějakými cizími. A co více, z jejího pokojíku byly slyšet vzdechy:
„Lízej, lízej mi kundu, ty čuráku, dělej, promasti mě, než mi ho tam vrazíš, áách, dělej.“
Strnul jsem z takového slovníku a ještě více z představy jejího mladého těla, jak se svíjí pod doteky nějakého hocha. Ještě více mě zaskočila vlastní reakce. Ohon mi ztvrdnul jako už dlouho ne. Představoval jsem si sebe, jak dráždím nevlastní dceru, jak kříčí, abych jí tam strčil svého ptáka a častuje mě nejsprostšími možnými výrazy.

Rozhodl jsem se vzdálit a potichu odešel z domu. Vrátil jsem se jako normálně a našel Andrejku, jak se dívá na televizi. Jen v upnutých legínách, v němž se jí tvaroval krásný macatý zadeček. Bylo jasně patrné, že nemá podprsenku a pod trikem se jí rýsovaly na její věk pevné trojky, tak akorát k polaskání.
„Ahoj Ondro, jídlo máš v kuchyni.“
Přemýšlel jsem, zda jí to mám říct nebo ne, ale chtěl jsem být svědomitým otcem, dbajícím o mravní výchovu dcery. Netušil jsem, jakou udělám chybu.
„Andrejko, přišel jsem domů před hodinou.“
Sledoval jsem její reakci. Neudělala vůbec nic, nezačervenala se, nezastyděla se, ani se neodvrátila. Jen se mě zeptala.
„Líbilo se ti, cos slyšel?“
„Jak se mě na něco takového můžeš zeptat? Jen jsem ti chtěl povědět něco o…“
„Nestresuj se. Nebyl můj první, nebyl ani druhý, vlastně šoustám už od čtrnácti a to se pak těžko počítá. Ale seš hodný, že más starost.“
Jen jsem mlčky otvíral ústa a nevěděl, jak zareagovat. Beze slova jsem vycouval z pokoje a jen jsem cítil její šibalský pohled v očích.
Od té chvíle jsme se jen zdravili ráno a večer. Začala se doma oblékat ještě vyzývavěji, občas se o mě otřela a sledovala s posměchem mou rozpačitou reakci. Bylo mi jasné, že jsou to pubertální hrátky mladé slečny, ale přišlo mi, že tohle je už za hranou. Proto jsem na představu společně stráveného odpoledne neragoval zrovna nadšeně.

„Sím tě, Ondro, tobě to nic neudělá a Andrejka potřebuje na vánoční nákup.“
Než aby se žena začala vyptávat, proč jsem proti, raději jsem přikývl.
Andrejka mě pak čekala před školou u auta. Usmívala se tím svým typickým způsobem u něhož jsem netušil, zda se směje mé trapnosti nebo se mě pokouší svádět.
Nasedli jsme a vydali se vstříc obchodu. Po celou dobu jsme mlčeli a když už se naše pohledy střetly, nastalo rozpačité ticho.
V obchodě jsem se hodlal vzdálit, ale Andrejka si to představovala jinak.
„Potřebuju něco na sebe. Jdeme na hadry, poď.“
Snažil jsem se z toho vykroutit.
„Co když tam budou nějaké tvoje kámošky? Ty se nebudeš stydět, že nakupuješ oblečení s otcem?“
„Jednak seš nevlastní a za druhý, proč bych se za takovýho mužskýho styděla?“ řekla a zamrkala očima.
Na jednu stranu jsem se cítil polichocen, o figuru jsem koneckonců pečoval v posilce a na padesátníka jsem vypadal velmi dobře. Ale zaráželo mě, že tak se mnou mluví nevlastní dcera.

V obchodě s oblečením vyhrávala hudba pro mladé. Andrea šla najisto a pobrala pár věcí se kterými šla ke kabinkám.
Stál jsem za rohem a pozoroval  nákupní horečku, když se za mnou ozvalo: „Pojď sem, potřebuji poradit.“
Andrea byla až v poslední kabince a ze dvířek jí vykukovala jen hlava.
„Co se stalo?“
„Pojď dovnitř, sím tě.“
„To nemůžu, kolem jsou lidi, co by na to…“
„Nestyď se.“
Zapadl jsem rychle dovnitř, netuše, co bude následovat.
Zkoušecí kabinka nebyla moc velká, ale v pohodě jsme se tam vešli. Až teď jsem zjistil, že má na sobě jen spodní prádlo a černé kozačky. Ale jaké spodní prádlo! Černé krajkové ze kterého ještě visela cenovka.
Navíc měla o číslo menší podprsenku, takže její prsa vypadala ještě větší, než jaká vzhledem k útlé a drobné postavě měla. Což teprve ten zadeček, dvě polokoule v tom kuse látky vypadaly ještě lákavěji. Dlouhé blonďaté vlasy jen podtrhly dráždivý vzhled.
Navíc jsem si až teď všiml, že měla nový parfém. Ke všemu tím zadečkem svůdně zavrtěla. Každý jiný chlap už by na ni vlítnul a serval to z ní, jen aby se dostal k těm pokladům, co skrývá. Ale já musel mít na paměti jedno jediné. Je to tvá nevlastní dcera, ty zvrhlé prase a přes to vlak nejede.

„Tak co, libí?“
„Proč se mě na to ptáš, proboha?“
„Chci znát chlapský názor, ne? Působím v tom rajcovně, dokázalo by tě to jako cizího chlapa nabudit?“
„Jsi moje dcera, neptej se mě, jestli jsi rajcovní, ježiši.“
„Nevlastní dcera, nezapomínej,“ řekla a zamračila se. Pořád však měla čertíky v očích.
„Hele, jsou jisté meze, které se prostě nepřekračují. Třeba jako předvádění se přede mnou v sexy prádle?“
Očička jí zasvítila: „Jsem sexy?“
Byl jsem v pasti a jen jsem přikývl.
„Jak moc sexy?“ pokračovala svůdným polohlasem a potěžkala si při tom ňadra.
Na čele mi vyrašily krůpěje potu. Bylo mi jasné, že mě provokuje. Ta čubka mně normálně dělala pomyšlení.
„Hodně sexy,“ přiznal jsem se a měl sucho v ústech. Nevěděl jsem, jak z té šlamastyky ven.
Nehledě na to, že jsem ho měl tvrdého jak šutrák a bál jsem se, že to bude vidět. Není to žádný tintítko, naopak se ho většina mých známostí napoprvé lekla, když ho uviděla. Teď mi stál při pohledu na obnaženou dceru.

Zrychleně dýchala. Poznal jsem na ní, že zašla až příliš daleko a sama neví, jak z toho. Odstoupila a přitiskla se k zrcadlu, otočila se k němu a řekla mi:
„Díky a teď jdi.“
Tak takhle ne, milá slečno, pomyslel jsem si, když to neumím dohrát do konce, tak s tím ani nezačínám. Přistoupil jsem k ní a položil jí ruce na ramena.
Viděl jsem jí v odraze, jak zavřela oči a vzdychla. Záhy si to uvědomila a vytřeštěně je otevřela. Přistoupil jsem ještě o něco blíž, až jsem se dotýkal jejího takřka nahého těla.
Hladil jsem jí na ramenou a když jsem sjížděl po pažích dolů, vzal jsem s sebou zkušeně i ramínka od podprsenky.
Andrea byla o hlavu menší, ale musela vědět, co jí to tlačí na zadečku skrze mé kalhoty. Párkrát jsem zahýbal boky, aby jí to bylo nad slunce jasnější. Andrejka zapomínala dýchat a jen strnule stála.

„Ondro, já, já…“ koktala a byla čím dál brunátnější.
„Zmlkni, ty malá děvko,“ procedil jsem skrz zuby a přivoněl si k jejím voňavým vláskům. Dlaněmi jsem jí držel za boky a cítil horkost mladého těla. Chtěl jsem toho dávno nechat, pouze ji vytrestat, ale nemohl jsem přestat.
Otočil jsem ji čelem k sobě.
Hleděla mi do očí s nevyslovitelným chtíčem a zároveň strachem. Mně už to však bylo jedno. Sehnul jsem se a políbil ji na plné rty. Z nesmělých polibků, které si mezi sebou vyměňují spíše mí nezkušení studenti se rázem staly žhavé a vášnivé francouzáky. Byl jsem jak ve snu. Andrejka byla pod mými doteky úplně vláčná.
Ruka se mi přesunula na její levou kozičku a zjišťovala pevnost a pružnost mladého masíčka.
Andrejčiny nenechavé ručky jsem cítil, jak mi prohmatávají bouli na kalhotách.
„Takového si ještě neměla,“ šeptnul jsem jí do ucha a líbal jí na krku.
Andrea zasténala a otřásla se vzrušením. Hudba v obchodě však byla natolik hlasitá, že jsme mohli pokračovat bez toho, aby lidé kolem něco zjistili.
Ruka mi sjela po ladných křivkách až k rozvodněnému rozkroku. Zajel jsem jí pod kalhotky a Andrejka jen vyjekla a vytřeštila oči. S potěšením jsem zjistil, že si nechává zastřižený trojúhelníček. Andrea se třásla a čím dal hlasitěji dávala najevo rozkoš.

Umlčel jsem jí polibkem a současně dvěma prsty zajel do roztoužené kundy, která mi měla být navždy zapovězena. Prstil jsem jí tvrdě, zatímco mě kousala do rtů a do jazyku a házela sebou ze strany na stranu, jakoby se mi pokoušela pláchnout. Na to však bylo pozdě, tuhle šanci jsme si nenechali ani jeden ujít. Přidal jsem i třetí prst a s potěšením zjistil, že má pičku úzkou a těsnou, což jsem měl vždycky rád.
Vytáhl jsem potřísněné prsty od jejích šťáv a vrazil jí je hluboko do krku. Poctivě je olizovala a hekala:
„Ty jsi ten nejlepší, jakého jsem měla.“
„A to je jen začátek, miláčku. Udělám ti to jako nikdo. Ale nikdo se to nesmí dozvědět, přísaháš?“
„Ano, ano,“ sténala a nechávala mě, ať ji prstím jako tu největší děvku.

V ani jednom případě jsem nelhal, o čemž se měla brzy přesvědčit.
Nejdříve jsem chtěl ovšem ukojit svoje potřeby. Chytl jsem Andreu za vlasy a přinutil, ať si klekne na kolena.
Zkontroloval jsem, zda jsou dveře do kabinky zamčené, aby nás nikdo nevyrušil. Andrejka poslušně klečela a těšila se, co bude následovat. Sedl jsem si na židličku, která tam byla  a přitáhl nevlastní dceru k sobě. Bylo jí jasné, co má dělat.
Ještě předtím jsem se k ní sklonil: „Vím, že to máš ráda tvrdě, ty malá čubko. Pověz, chceš to taky tak ode mě?“
Usmála se a přikývla, pořád ještě zmatená z toho, co se děje. Dal jsem jí malou facku na tvář, kterou nečekala:
„Chceš to fakt tvrdě, ty děvko?“
Pochopila a dostala další na druhou tvář.
„Jsi zlobivé děvče a tatínek tě musí potrestat,“ řekl jsem a propleskl jí i přes kozy, pořád ještě ukryté v krajkované podprdě.
„Hlavně se hned neudělej,“ zasmála se.
Jednal jsem, jak smyslů zbavený. Manželka na takové drsnosti s  fackováním nebyla. Kdo by tušil, že najdu spřízněnou duši zrovna ve své mladé nevlastní dceři. To už mi rozepínala zip od kalhot a vylovila mi penis z trenýrek.
Najednou viděla mou chloubu ve vztyčené poloze a byla skutečně zaskočena.
„Líbí, mrcho?“
„Vraž mi ho do kundy, hned teď.“
„Nejdřív mi ho vykuř,“ přikázal jsem, ale to už mi stáhla předkožku a vsála žalud do lačných úst. Skutečně nelhala, nebyl jsem první a za ty roky se to naučila dokonale. Kouřila a honila přímo božsky. Tu rychle, jindy zase pomaloučku, až jsem se třásl jak osika. Vrážela si ho hluboko na mandle nebo naopak jen zuby dráždila špičku. Plivala na něj chuchvalce slin, až jsem měl promočené celé kalhoty. Několikrát nasála do pusy i varlátka a pohrávala si s nimi.
Sehnul jsem se k ní a sundal jí přebytečnou podprdu, abych jí mohl konečně namasírovat cecky. Měla je skvostné, ani malé, ani moc velké, prostě akorát. A pevné jak se na osmnáctku sluší a patří. Nezůstával jsem jí nic dlužný a drtil je a tahal za vzrušené bradavky, až je měla úplně rudé. Andrea mě nepřestávala kouřit a navíc se zkušeně dodělávala druhou rukou v klíně.
Když jsem se blížil k finiši, řekl jsem jí, ať si lehne na zem. Uposlechla, v malé kabince se nějak rozložila na koberci a já rychle padnul na kolena mezí její roztažené nohy. Postříkal jsem jí kvantem spermatu. Vystříkl jsem asi desetkrát. Něco jí přistálo i na obličeji, ale to si hned olízala, ještě než to uschlo.

Vyčerpaně jsem si sedl na židličku a pozoroval svou Andreu, jak si roztírá mé sperma po kozách, hlasitě vzdychá a bezděčně hledí do stropu.
„Tys mi teda dala, ty štětko. Jestli mrdáš tak jak kouříš…“
„Postaví se ti dneska ještě?“
„Za koho mě máš? Ale tady na to čekat nebudem.“
„Tak kdy teda? Chci abys ho do mě vrazil ještě dneska, jinak neusnu, rozumíš? Dneska, jinak ti už v životě nedám!“
Byla jak malé děcko, ale já to cítil zrovna tak. Chtěl jsem pokračovat a to pokud možno rychle.
Domů jsme jít nemohli, tam nám hrozilo prozrazení. Do motelu jsem jít nechtěl, to je tak pro prostitutky, ačkoliv, co jiného má dceruška je. Vtom jsem dostal spásný nápad.
„Obleč se, dělej. Vím, kam pojedeme.“
V očích se jí blýsklo a mně už bylo docela jedno, že je to má nevlastní dcera.
Byla to hlavně dokonalá mrdna a nezastavitelná sexuální predátorka. Byl bych blázen, abych ve svém věku odmítnul tak dokonalé tělo.

Autor

Navigace v seriáluNadržená dcera 02 >>
5 11 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
harai

Povídka dobrá, jen bych už nepoužíval tenhle obrázek. Byl u všech dílů Renaty a teď tady.. Chtělo by to změnu

Reniem

Povídka skvělá!!! A s tím obrázkem mas pravdu, zprvu jsem myslela, zes to napsal ty.

Tomáš

Chápu, ale obrázky beru jako ilustrační a ne konkrétně identifikování pro konkrétní povídku. Snažím se ale vždy tak, aby obrázek nebyl dlouho použit, vyjma právě seriálu. Hold v k tomuhle dílu se mi hodilo recyklovat a nehledat nový 🙂

harai

Musím přiznat, že s touhle fotkou jsem měl problém i u svých povídek. Děvče vypadá moc submisivně, nesedí mi.
V každém případě souhlasím s Rennie, sám jsem se v první chvíli lekl, kde se tam vzal další díl Renaty. Očividně je nás víc…

Martin

Dobře rozjetá povídka . S tím obrázkem souhlasím , myslel jsem , že je to pokračování Renaty .

childe

Hezký rozjezd. Jsem zvědavý kam až to zajde.
Opakování obrázku u různých povídek není ideální.

Fred

Nemohu se zbavit dojmu, že už jsem to někde četl. Tím samozřejmě nemyslím, že by to autor někde obšlehl. Přečetl jsem toho již mnoho na různých erotických servrech, takže to zřejmě bude podobnost čistě náhodná.

Venidet

Fotka je fakt okoukaná, ale povídka kvalita….

8
0
Would love your thoughts, please comment.x