Nadržená dcera 03

Toto je 3 díl z 4 v seriálu Nadržená dcera

Cítil jsem se božsky. Měl jsem mladou milenku, překrásnou holku, která byla pro každou špatnost. Andrea byla permanentně nadržená, neukojená kurvička, která mi plnila všechny tajné sny. Možné prozrazení dělalo náš vztah ještě peprnějším a celá ta incestní příchuť způsobovala, že jsme se nemohli jeden druhého nabažit.
Já byl starší zkušený milenec s tlustým a pevným ohonem, ona božsky vypadala a nepopsatelně dobře šukala. Zuřivé šoustání, jaké jsme si vychutnali u mě v kanceláři ve škole, když mi ho předtím vykouřila v kabince v obchodě, se ale už neopakovalo.
O prázdninách k nám totiž přijel můj mladší bratr Robin s rodinou, tedy ženou Denisou a dcerou Natálií, která mimochodem taky chodí na školu, kterou řídím. Nikdy jsem nepochopil tu tradici, kdy se k nám nakvartýrují, ačkoliv bydlí v pár kilometrů vzdáleném městě. Ale co dělat. Vyhodit jsem je nemohl. Ani já ani Andrejka jsme si proto nic netroufli. Ale pak se to stalo…

Bylo po třetí odpoledne a já seděl ve své ředitelské kanceláři a dodělával nějaké resty. Byl jsem ve škole sám, i má sekretářka už šla domů.
Seděl jsem za stolem, na němž jsem si to s Andrejkou tak nestoudně rozdával a nemohl se ubránit krásným vzpomínkám, při nichž se mi postavil klacek. Ale povinnosti jsou povinnosti, tak jsem na to zkoušel nemyslet.
Vtom se mi ozvala na mobilu povědomá melodie. Byla to Andrejka.
„Ahoj, miláčku. Zrovna jsem na tebe myslel.“
„Ahoj, tati. Jsi sám?“ zeptala se s potměšilostí v hlase.
„Záleží na tom, co potřebuješ.“
„Víš, já jsem totiž na tebe taky myslela,“ řekla tónem, jakým dcera s nevlastním otcem obvykle nemluví.  „Navíc je mamka pryč a já jsem doma sama, ááách.“
Zamrazilo mě. Při jejím vydechnutí mi zkameněl v kalhotách jako na povel. Bylo mi jasné, jaký je účel hovoru.

„Ty si děláš dobře, Andrejko?“
„Musím, tati, vždyť jsme to spolu nedělali už skoro měsíc, já už to dýl nevydržím. Strašně mi to chybí.“
„Mně taky. Tatínek ti udělá dobře alespoň na dálku.“
„Prosím tě, udělejme se spolu, ááách, mám ji úplně nateklou při té představě.“
„Co máš na sobě, kurvičko?“
„Vůbec nic, tati. Ležím v posteli úplně nahá a představuju si, že tu ležíš se mnou. Hladíš mě svýma rukama a já ti pevně svírám nalitý ohon a pomaličku ti přetahuju předkožku. Jsem úplně zpocená a chci jenom to jedno, áchách, ano, prosím.“
Začal jsem zrychleně dýchat a živě si představoval, co mi líčí. Být tu se mnou v místnosti, tak jí rozmrdám kundu do ruda.
„Andrejko, ty kurvičko, ty víš jak tátovi udělat radost.“
„Už sis vytáhl péro z kalhot? Už ho držíš v ruce a pomaličku si ho honíš? Představuješ si moje kozy, moji frndu, moje nohy?“

Místností se ozvalo trhnutí zipu, sáhl jsem si do poklopce a tvrdé péro vytáhl na světlo boží. Tyčil se do výšky a já si jej pomalými tahy honil a představoval si Andrejčino božské tělo, jak leží doma na posteli a dělá si dobře.
„Úplně tě vidím před sebou, ty děvko nevyprcaná.“
Pokračovala: „Mám tě na hlasitý odposlech. Mobil mám vedle sebe a rukama si projíždím mokrou píču. Jsem úplně mokrá, tati. Jsem vzrušená jako nikdy v životě. Zajíždím si pěti prsty dovnitř a dělám si dobře. A myslím na tvého macka, tati. Jak mi ho zasouváš do kundy a chceš mě natrhnout jako sprostou kurvu. A já jsem tvoje kurva. Největší, jakou jsi kdy měl.“
„Honím si ho, Andrejko. Je tvrdý jak šutr a nejraději by ti rozmrdal tu tvou nevyšukanou pičku,“ hekal jsem do telefonu rudý jak rak.
„Mám úplně mokré prsty, ochutnávám si je a chutnají jako mladá vášnivá holka, který myslí na to, jak si to rozdává s nevlastním tátou. A ty víš, jak chutnám, viď, tati. Cítíš moji kundí šťávu na jazyku, že jo, ty prase?“
„Cítím tě úplně všude, kurvičko.“
„Těch pár prstů nestačí, musím přidat i druhou ruku, snažím si je tam vrazit až po loket, kdyby to šlo, jenom abych znovu zažila jaké to je, když mi to tam vrazíš, áááách, ano, úplně až po kořen, ach, áno, ano, ano, ještě.“
„Ne, aby ses udělala, dokud ti neřeknu, rozumělas, ty děvko? Jsi jenom moje a já rozhodnu, kdy se uděláš.“
„Ano, tati, ano, jsem tvoje nadržená malá šlapka. Chtěla bych, abys mi cucal cecky. Mám úplně tvrdé bradavky a musím si je dráždit sama.“
„Masíruj si jednou rukou kozu a druhou si proháněj kundu, Andrejko, nepřestávej, ano, ano,“ vzdychal jsem do telefonu. Plivl jsem si do ruky a naslinil rudý pyj.
„Děláš si dobře, když myslíš na svoji nahou a onanující dceru, táto?“
„Nemám dceru, jen nadrženou píču, která si zaslouží tvrdě opíchat.“
„A já bych ti pak vylízala tvoji dírku, rozumíš. Zasouvala bych ti jazyk do zadečku a dělala ti tam dobře prstíkem. Tvoje dcera by tě vyprstila, protože seš nestoudnej parchant a prasák, ááááách, ano, ano, já už cítím, že budu.“
„Udělal bych se ti do pusy, všechno bys spolykala, Andreo a pak bych ti postříkal kozy. Už ses udělala?“
„Ještě, ještě, áááách, ano ano, už už, tati, tati, aách ano.“
„Řvi, ty píčo, chci to slyšet.“

Nepřestával jsem si ho honit a cítil, že to na nás jde zároveň. Vstal jsem, péro v levé ruce, mobil v pravé a pomaličku se dopracovával k výstřiku, zatímco má dcera doma skučela nahá v posteli a dělala si dobře rukou. Po chvilce přestala ječet a jen hlasitě a zběsile dýchala. Představoval jsem si, jak se leskne potem, leží mezi vlastními šťávami a na polštáři má rozhozené své zplihlé blonďaté vlásky.
„Je mi nádherně, tati, takhle jsem to ještě nezažila.“
„Já taky ne, Andreo, jen si počkej, až se taky udělám.“
„To už zvládne někdo jiný. Jdi do toho, Natálie, už jsem ti ho rozdělala,“ řekla Andrejka a zavěsila mi.

Nechápal jsem, dokud se neotevřely dveře do místnosti. Tam stála moje neteř Natálie a v ruce držela mobil. Stál jsem před ní s pérem v ruce, zpocený a rudý jako rak a vůbec nechápal, co se děje. Koketně se usmála, zamrkala dlouhými řasami a vešla.
Zavřela za sebou a zamkla. Nespustila oči z mého klacku a šla ke mně.
„Co se to tu do prdele děje?“ vysoukal jsem ze sebe a snažil se tvrdý ohon strčit do kalhot.
„Počkej, jen ho nech venku, strejdo. Víš, Andrea to vymyslela. Udělala z toho konferenční hovor pro tři.“
Ta moje blonďatá děvka jí všechno vyžvanila. No to je mi pěkné. Natálie se kdykoliv prokecne a všechno praskne. Ale zastírat něco nemělo cenu.
„Takže jsi slyšela každé slovo?“
„Každičké a musím ti říct, že jste ten nejzvrhlejší páreček, co znám. Dokonce větší, jak já s tátou.“
To mi vyrazilo dech. Takže i můj bratr to dělá s dcerou, ale dokonce se svou vlastní. Copak to máme v rodině?

Zprvu jsem nechápal, ale při pohledu na Natálii mi bylo jasné, že by byl brácha sám proti sobě. Dlouhonohá bruneta s dokonale stavěným tělem, pevným zadečkem a velkými ňadry, které se při každém úsměvu udělaly ďolíčky, na nose pak měla brýle. Dotýkat se jejího těla muselo být snem snad každého chlapa, tak proč by měl být brácha pozadu.
„Ty a Robin? Jak dlouho to spolu…?“
„Dlouho ne. Ale to, co vy si říkáte a děláte s Andreou, to stálo za poslech. Úplně jsem z toho zvlhla. Jen se podívej,“ řekla a sundala si sukni.
Skutečně, na černých kalhotách byl vidět mokrý flek. Péro mi opět zkamenělo, což neušlo Natálčině pozornosti. Zajiskřilo se jí v očích. Dokonce se rozkročila a pohladila se přes látku na frndě.
„Ale, ale, strýček dostal chuť i na další příbuznou. Líbí se ti ojíždět mladý holky, viď? Vzrušuje tě, že jsem tvoje neteř a že to dělám s vlastním otcem, jen se přiznej.“
Usmál jsem se.
„Stejně jsi sem přišla jen kvůli tomu jednomu, tak nedělej fajnovku, Natali,“ řekl jsem a pomalými kroky šel k ní.

Ve tváři se jí zračilo vzrušení a chtíč, což mě ve spojení s jejím tělem neskutečně rajcovalo. Přišli jsme k sobě a políbili se. Nejdříve jen letmo na ústa, ale rychle jsme přešli ke klasickému francouzáku. Moje nenechavé ruce jí stiskly pevný a vypracovaný zadek. Trhla sebou a pomaličku poodstoupila.
„Tohle bude jen předkrm, strejdo. To opravdové jsme s tátou nachystali na víkend.“
Zarazil jsem se.
„Cože, Robin o tom ví taky? Tys mu o všem řekla?“
„Samozřejmě, vždyť je to můj táta. A co víc, píchám s ním. Byl nadšený. Všechno vymyslel. Matkám řekneme, že jedeme my čtyři do Vídně na koncert, ale ve skutečnosti pronajal chatu za městem.“
„Chcete, abychom vás společně oprcali?“
„Rodinné orgie ve čtyřech, strejdo. Pobavíme se, garantuji ti, že na to nezapomeneme ani jeden. Jsi pro?“ zeptala se mě a klesla přede mnou na kolena.
Bleskově uchopila ptáka do ruky, stáhla předkožku a nabobtnalý žalud labužnicky olízla. Než jsem stačil cokoliv říct, vsála si celý ohon do pusy a zkoumala jej jazykem. Rukou si pak pohrávala s varlaty.
Když ji dneska neošoustám do kundy, tak alespoň do huby, pomyslel jsem si a drapl neteř za vlasy. Jistě to čekala a nechala se odevzdaně píchat do pusy. Vyjížděl jsem až po špičku a zasouval jej až hluboko po kořen do jejího hrdla. Chvílemi se začala dávit, ale brácha si ji dobře vycvičil. Chroptěla a sípěla, po bradě jí stékaly chuchvalce slin.
„Tady máš svůj předkrm, ty štětko, však počkej, co zažiješ o víkendu. To ti ho narvu všude, do každé díry,“ řval jsem na ni a zasouval nadoraz, až se začala třást po celém těle.
Fackoval jsem ji na obě tváře a blížil se k mohutnému zakončení dnešní nenadálé orální zábavy. V jednu chvíli jsem jí ho narval k mandlím, jednou rukou chytil pod krkem a druhou tlačil za temeno k sobě. Zkoušela popadnout dech, ale šlo to ztuha.

Vytáhl jsem jí ho z pusy, trhnul jí hlavou do záklonu a postříkal jí celou tvář bílou mrdkou. Něco skončilo na brýlích, něco ve vlasech, něco na košili. Stékalo jí to všude, za krkem, do výstřihu.
Klečela na zemi, neschopná jakéhokoliv slova a jen se na mě dívala. V očích jsem jí viděl neskrývané překvapení nad mou náruživostí. Pomalu si sundala brýle a olízla si je. Prstem si nabírala sémě a strkala si jej do pusy. Ztěžka jsem oddychoval a musel se posadit na gauč, přece jenom nejsem nejmladší.
„No teda, Andrejka nekecala, ty fakt jednáš se svou pichnou jak s hadrem.“
„Jen s takovou, která si to zaslouží. A to vy dvě jste.“
„To se mi líbí, doufám, že takovej budeš i o víkendu.“
„To se spolehni, miláčku. A pozdravuj bráchu. Že mu děkuji za úžasnou nabídku.“

Autor

Navigace v seriálu<< Nadržená dcera 02Nadržená dcera 04 >>
5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nef

Zajímavé ale přijde mi že už jsem tu něco podobného četl

Fred

Také mám takový dojem. Ale když jsem se snažil o konfrontaci s minulým Fénixem, zjistil jsem, že se na něj nedostanu.

Nef

Připomíná to trošku perverznejsi rodina pouta

Šmajda

Maximálně v tom, že šuká celá rodina ;-). Jinak se to ve všem liší…

Ryba

Ano, četl. Tuhle sérii jsem našel v počítači mezi uloženými pdf ještě ze starého efenixu. Ovšem jako autor je tam uveden Winston takže předpokládám že je to ten stejný. Původní série skončila právě třetím dílem, takže doufám že nám autor jen chtěl osvěžit paměť než sérii dokončí 🙂

childe

Že je dcerka hezky číslo bylo zřejmě již od začátku, ale že je až takovéto to jsem nečekal.
Je přímé, že se zapojují i další osoby.

Martin

Spíše drsnější rodinná erotika . To jsem zvědav jaké překvapení vzejde z společného víkendu na chatě . Já už toho četl dost a proto ty povídky prolínají . Tato série je jinačí svým tvrdším pojetím

Trysky

Ve chvíli, kdy se to přehouplo do roviny každý s každý, mi to přišlo až moc. Navíc to drsné, vulgární jednání je na mě už příliš. Neřeknu, jednou za čas si to takhle zpestřit a okořenit, ale je fakt pro mě za hranou.

Wolf

Řekl bych, že je to až dost hustý, ale po pravdě podobných povídek se tu moc nevidí a je to pro mě zpestření ne, že bych podobné povídky vyhledává, ale je to fajn a dobře se to čte.

Reniem

Mne se to líbilo moc!Zase jednou odbočení ze stereotypu povídek o incestu a to prave tím,ze je to pojato trochu vic drsneji.Tesim se na dil na chatě a tleskam:-)

10
0
Would love your thoughts, please comment.x