Naše rodinka 04 – Víkend s tátou

Toto je 4 díl z 6 v seriálu Naše rodinka
Počet zobrazení: 657

Bylo léto, Eva byla celý týden s gymnastkami na soustředění a mamka v sobotu ráno odjížděla na víkend za dědou, jejím otcem, který zůstal po babiččině smrti sám v domku na vesnici.

„Přijedu v neděli odpoledne, tak tady moc nezlobte a užijte si to,“ řekla nám při loučení a šibalsky na nás zamrkala.
„Neboj, to mi nějak zvládneme,“ odpověděl táta a poplácal ji po zadku. „Vždyť ty si to taky s dědou užiješ,“ dodal.

Po mamčině odjezdu jsme si udělali kafe, si sedli na zahradu a užívali si sluníčka a klidu. Po krátkém relaxu s kávou v ruce jsme se skočili vykoupat do bazénu. 

Po obědě jsem se vrátila k bazénu chytit trochu bronzu a táta mezitím sekal trávu. Pravidelné obracení na lehátku, ochlazování ve vodě a četba časopisů mi vyplnila zbytek dne. V podvečer už slunce ztratilo svou sílu a mě stejně čekala příprava večere, tak jsem se přesunula do domu chystat jídlo.

Po večeři táta přinesl víno a navrhl puštění nějakého filmu. Film ubíhal, my popíjeli víno a já se po chvilce schoulila na tátovo rameno. Dotek a teplo jeho těla, a zcela jistě i víno samotné, způsobily, že jsem začala mít hříšné myšlenky. Postupně mi děj filmu začal trochu unikat. Spíš jsem se oddávala představě, že mi táta hladí prsa, pomalu mě svléká a hladí po nahém těle. Popíjení vína ve mně vyvolalo touhu po sexu. Začala jsem přemýšlet, jak to udělat, aby se táta se mnou pomazlil. K mé smůle jsem nevěděla, jak to ale udělat a navrhnout mu to přímo? Na to jsem neměla odvahu.

Film skončil a já se smířila s tím, že půjdu spát a budu si muset pomoct sama. Táta odnášel skleničky a zdálo se, že bude ještě něco kutit v kuchyni. Chtěla jsem jeho zaneprázdněnosti využít, dát si sprchu a možná si i udělat dobře. Oznámila jsem mu své plány, samozřejmě že ne celé, ale táta mě překvapil dotazem, jestli by mi nevadilo, kdyby se šel osprchovat se mnou, že mi kdyžtak umyje záda. Ráda jsem souhlasila. Hned mě napadlo, že ho alespoň zase uvidím nahého, a to mě určitě nabudí a já si pak o to lépe proženu svou nadrženou kundičku.

Sešli jsme se v koupelně skoro zároveň. Já tam šla jen v kalhotkách a táta přišel ve slipech. Stáhli jsme ze sebe zbylé svršky a šli společně do sprchového koutu.

„Tak ukaž záda, já ti je umyju, jak jsem slíbil,“ povídal taťka. Otočila jsem se k němu zády a vychutnávala si jeho doteky… alespoň tedy na zádech. Táta mi roztíral sprchový gel a docela příjemně mě i masíroval. Postupně přešel na boky a na zadeček. Jeho ruce jezdily po mém těle a najednou projely pod rukama na prsa.

„Ale tati, to už nejsou záda,“ špitla jsem na oko stydlivě.
Táta se ke mně přitiskl a zeptal se: „Vadí ti to?“
„Vůbec ne,“ hlesla jsem. Ve skutečnosti jsem si v duchu říkala: „Konečně, jen pokračuj, pořádně mi je zmačkni a dráždi.“

Mezi půlkami mého zadečku jsem ucítila tlak. Došlo mi, že je to tátův ztopořený pyj. Bylo mi krásně, užívala jsem si, jak mi jeho ruce laskají prsa, přejíždí po bříšku a pak zajíždějí pozvolna ještě níž…

Tátova ruka mi projela mezi nohama, jeho prostředníček mezi stydkými pysky a potom zase mezi půlkami mého zadečku. Cítila jsem, jak ve mně narůstá touha po uspokojení.

„Chceš udělat hezky?“ zeptal se táta.
„Jo, moc, pokračuj,“ hesla jsem. Táta mě začal líbat na krku, přitom mě pořád hladil. Oddávala jsem se jeho dotykům. Má ruka šáhla za sebe a uchopila jeho pyj. Byl úplně tvrdý. Táta si mě otočil, přitiskl k sobě a naše ústa se k sobě přisály. Pustila jsem do pusy jeho jazyk a naše jazyky se proplétaly. Na břiše jsem cítila jeho tvrdý pyj, zdál se mi ještě tvrdší, než před chvílí. Bohužel to trvalo jen malý okamžik, protože najednou odstoupil, vzal sprchu a začal ze mě smývat sprchový gel. Pak namířil sprchu do mého rozkroku, bylo to opravdu moc příjemné, ale netrvalo to moc dlouho, protože následně otočil sprchu na svého ptáka, stáhnul si předkožku a také si ho osprchoval. Se zaujetím jsem ho pozorovala.

„Pojď, utřeme se.“ Táta vypnul sprchu, otevřel dveře od sprchového koutu, natáhl se pro ručník. Přitom jsem si prohlédla jeho trčící pyj. Jak nádherně mu stojí, pomyslela jsem si. Utírali jsme se navzájem. Když mě utřel i mezi nohama a na zadečku, oplatila jsem mu to, vzala jsem si do ruky jeho krásný ocas a pečlivě ho utřela včetně varlat. 

Vystoupili jsme ze sprchového koutu a táta mi utřel nohy, pěkně pomalu a důkladně. Jak byl sehnutý, dal mi zlehka pusu na mou buchtičku. Stejnou péči jsem mu oplatila a když jsem u něj klečela, jeho pyj se mi otřel o tvář. Neodolala jsem, přimáčkla jsem si ho na tvář a dala mu na něj taky pusu. Když jsem se po utření postavila, začali jsme se zase líbat. Táta mě chytil pod zadečkem a položil zády na pračku. Moje nohy si dal na ramena. Políbil mě a pak jeho ústa postupovaly níže na krk, na bradavky… 

Cítila jsem, jak moje vzrušení pořád vzrůstá, když mi jazykem rejdil po bradavkách a dráždil mi vztyčené anténky. Nakonec jeho ústa sjely až na mou buchtičku.

„Ukaž mi, jak umíš roztáhnout nohy,“ řekl táta. Chytla jsem svoje nohy za kotníky a udělala roznožku jako v gymnastice. Chvilku pozoroval moje do široka roztažené nohy a otevřenou lasturku. Potom se mi přisál na kundičku, jazykem přejížděl po mých, do hladka vyholených, stydkých pyscích. Bylo to nádherné, ale když jeho jazyk projel mezi nimi až na poševní vchod a začal kmitat mezi ním a poštěváčkem, měla jsem zvláštně nepopsatelný a přitom nádherný pocit. Pozorovala jsem jeho zabořenou hlavu mezi svýma nohama.

„Líbí?“, zeptal se a podíval se na mě.
„Jo, je to nádherný, ještěéééé,“ vzdychla jsem.

Táta pokračoval a kromě kmitajícího jazyku ještě přidal občasné sání poštěváčku. To mi zintenzivnilo slastné pocity a už jsem se neubránila hlasitému vzdychání. Najednou ve mně explodovala nálož úžasné slasti, měla jsem neskutečně silný orgasmus, celá jsem se roztřásla, stehny jsem stiskla tátovu hlavu a neubránila se hlasitému výkřiku. První orgastický stah byl opravdu dlouhý a odezníval jen velice pomalu. Pak ještě přišlo několik dalších.

Když jsem uvolnila tátovu sevřenou hlavu, přesunul se na má prsa. Lízal a cucal bradavky, které byly neskutečně citlivé.

„Líbilo? Je ti hezky?“ zeptal se zcela zbytečně.
„To jsi přeci slyšel. Ale co ty? Tobě bych taky měla udělat hezky.“
„Neboj se, uděláš,“ odpověděl s úsměvem táta. Vzal opalovací olej, namazal mi vnitřní část stehen, mou kundičku a svého tvrdého ptáka se staženou předkožkou. Potom mi přitisknul k sobě stehna a svým údem zajel mezi ně. Ještě ho přitlačil trochu dolů, takže mi jezdil mezi mými macatými stydkými pysky a tím tak dráždil i mě. Vlastně mě tak šukal, akorát nejezdil ve mně, ale po mojí vzrušené kundičce. Pravidelné přírazy a tření mušličky mi přinášely také příjemné pocity. 

Rychlost jeho pohybů se zvyšovala, až jsem dosáhla dalšího vrcholu. Táta vzrušeně dýchal, stejně jako já. Najednou tlumeně vzdechl a z jeho pyje začalo stříkat semeno. První dva výstřiky byly mohutné, takže mi semeno dostříklo až na prsa, zbytek vytekl na můj podbřišek. Byla to krásná a velmi vzrušující podívaná. Rozmazávala jsem si semeno po prsou a břiše a sledovala přitom tátův šťastný a spokojený pohled. Jeho pyj pomalu uvadal.

Začali jsme se opět líbat. Táta se na mě přitiskl a potom mi zašeptal do ucha, že jsem byla úžasná. Samozřejmě mi to zalichotilo. Vlastně se na mě poprvé udělal chlap. Bylo mi nádherně. Když jsme se ještě trochu pomazlili, byli jsme oba od semene smíchaného s opalovacím olejem.

„Asi bychom se měli zase jít osprchovat,“ nadhodil smějící se taťka. Oba jsme zase vklouzli do sprcháče a smyli ze sebe olej a semeno.

Těch posledních několik minut mi dodalo odvahy. „Tati, můžu spát dneska u tebe?“ vylítlo ze mě a já čekala jeho reakci.
Táta na mě mrknul a řekl: „Proč ne, alespoň se nám bude dobře usínat.“

Šli jsme společně do ložnice, pyžamo jsme si ani neoblékali. Přitiskla jsem se k němu a jak jsem cítila na své kůži jeho nahé tělo, bylo mi báječně. Vzpomněla jsem si, jak táta v ordinaci fotil moji panenskou blánu. Ani nevím proč, ale napadlo mě se na ty fotky podívat, a tak jsem mu o tom řekla.

Táta chvíli přemýšlel, ale potom vstal, sáhnul do šuplíku pro flashku, kterou vložil do televize na stěně proti posteli a lehnul si zpátky ke mně. Dálkovým ovladačem potom našel složku s fotkami. Dívala jsem se na svou roztaženou kundičku, která byla na obrazovce zvětšena do nadživotní velikosti a zírala na svou panenskou blánu. Bylo to úplně něco jiného než prohlížení se v zrcátku.

„Moc krásná,“ prohodil táta.
„Tati, a… a… pustíš mi taky to video?“ zeptala jsem se váhavě.
„Jaké video máš na mysli?“
„Nóó, já jsem si všimla, že jsi pak spustil nahrávání,“ zalhala jsem.
„I ty mrško jedna všímavá,“ zasmál se táta a přitiskl si mě k sobě. „Tak dobře, ale pak už budeme spát.“

Koukala jsem na naše dovádění v ordinaci a opět ve mně vystoupalo vzrušení a touha se uspokojit. Šáhla jsem tátovi pod dekou mezi nohy a nahmatala jeho zcela tvrdý ocas. Začala jsem ho pomaličku honit.

„Jani, neblázni, vždyť to tady zaneřádíme, vzpomeň se, jak jsem tě postříkal v koupelně.“
Mrkla jsem na něho, v jeho tváři byl spokojený výraz.
„Já myslím, že to zvládneme bez znečištění postele,“ hodila jsem na něj kukuč, odhodila deku a přesunula se s pusou k jeho tuhému údu. Chvíli jsem ho pusinkovala a oblizovala, rukou jsem si jemně hrála s jeho varlaty.

„Jani, … nooo tááák…“

Stáhla jsem ze žaludu předkožku a začala jazykem objíždět jeho okraj. Táta mě najednou chytl za nohu, přitáhl si mě na sebe a začal mi lízat kundičku. Já začala pomalu nořit jeho pyj do své pusinky. Líbilo se mi jezdit po jeho žaludu jazykem. Byl tak krásně hladký až jsem byla sama překvapená, jak je to příjemné po něm jezdit jazykem. Táta mě sál, kmital jazykem po poštěváčku, místo slastných vzdechů se ozývalo moje tlumené hekání, protože s plnou pusou jsem se na nic víc nezmohla. Poznala jsem, jak tátův úd začíná pulsovat a vychází mi i trochu vstříc.

„Jani, budu stříkat!“ slyšela jsem. Jen jsem trochu pokývala hlavou na znamení, že jsem na to připravena. Najednou se pode mnou táta vzepjal a do pusy mi vystříkla první dávka. Tu jsem hned spolkla… druhou a třetí dávku jsem už všechnu ale spolykat nestačila a trochu mi vyteklo z pusy. Hned jsem ale vyteklé semeno slízala a vysála do svých úst. 

Sotva jsem dokončila očistu tátova pyje, vysála i poslední kapičky a s mírně nepřítomným pohledem si prohlédla to krásné žilnaté péro, tak jsem dosáhla orgasmu i já. Slastí jsem zakřičela jako v koupelně, protože moje pusa byla zase volná. Myslela jsem, že se rozkoší snad počurám, ale táta byl stále přisátý na mém naběhlém poštěváčku a umně ho ještě dráždil.

Zůstala jsem ležet bezvládně na tátovi, pozorovala jeho vadnoucí pyj, který jsem před okamžikem tak šikovně vykouřila. Byla jsem také úplně hotová. Moje uspokojení bylo umocněné tím, že jsem ukojila také někoho jiného. Byl to pro mě nový, dosud nepoznaný pocit… ale moc příjemný. 

Pomalu jsem se otočila tváří k tátovi, kterému jsem dávala na hraní svou nezbednou prcinku.

„Jsi ďáblice, o tom se mi jen snilo, ale nevěřil jsem, že to někdy s tebou prožiju,“ povídal mi táta a připadal mi opravdu šťastný.
„Ty jsi byl úžasný, bylo to moc krásné, ani mě nikdy nepadlo, že bys mi mohl udělat tak hezky a ještě k tomu jazykem.“
„Ty jsi to ještě s nikým nezažila?
„Vždyť sám dobře víš, že jsem doteď nikoho neměla, tak s tebou to bylo opravdu poprvé.“
„Překvapilo mě, jak nádherně jsi mi to udělala pusou a navíc, že sis to nechala nastříkat do pusy. Připadalo mi, jako bys s tím už měla nějaké zkušenosti. Nemyslel jsem si, že to opravdu všechno spolykáš,“ divil se táta.
„No něco málo jsem viděla v pornu, tak jsem se přiučila, ale měla jsem dost práce to spolykat, nečekala jsem, že toho bude tolik,“ zasmála jsem se.
„Taky krásně vzdycháš při orgasmu, to je hodně vzrušující, šťastný chlap, který tě dostane.“

Tato upřímná pochvala mě potěšila a zároveň povzbudila. Delší dobu jsem už přemýšlela, jaké to asi je, mít v sobě zabořený živý pulzující penis, který by jezdil v mé pochvě. A taky mě pořád častěji napadalo, že ten první by mohl být mého táty.

„Tati,“ začala jsem opatrně, „delší dobu o tom už přemýšlím… nó… jestli bys… mě… jako ty… jako nechtěl připravit o panenství,“ vyhrkla jsem ze sebe zbytek věty rychle, jinak bych se to asi styděla vůbec říct.

Táta chvíli mlčel. Nebyla jsem si jistá, jestli jsem to nepřehnala, ale pak mi odpověděl: „Opravdu bys chtěla, abych to byl já?“
„Já vím, že je to ujetý, ale jo, chtěla bych… už jsem žena, tak bych to chtěla poznat.“

Táta chvíli přemýšlel a nakonec řekl: „Já bych si to taky moc přál. Jsi tak krásná a moc sexi. Byl bych moc šťastný. Strašně moc bych se s tebou chtěl pomilovat, i kdybych nebyl tvůj první. To ale záleží na tobě.“

Měla jsem hlavu na jeho rameni. Bylo mi krásně. „Nebude to vadit mamce?“ zeptala jsem se.
„O to neměj strach, ona to ví, že po tobě moc toužím a nevadí jí to.“

Jeho odpověď mě překvapila, ale zároveň i uspokojila.
„Tak kdy se pomilujeme, tati?“
„Ještě si to rozmysli, a potom mi řekneš a teď už spi.“
„Já už jsem rozmyšlená a moc se těším.“

Pomalu jsme si usínali v náručí, naše nahá těla byla propletená a bylo nám dobře.

Počet zobrazení: 657

Autor

Navigace v seriálu<< Naše rodinka – Večer po prohlídce 3Naše rodinka – Šťastná chvilka s mamkou 5 >>
4.8 70 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

Moc pěkné. Decentní, něžné, daleko lepší než ty neustálé matko-syno-incesty. Prosím vydrž ještě dlouho. 😁

Tery

Skvělá povídka, diky!

strelec2

Souhlasím,skvěle napsáno,děkuji

3
0
Would love your thoughts, please comment.x