Naše rodinka – Den první gynekologické prohlídky 2

Toto je 2 díl z 6 v seriálu Naše rodinka
Počet zobrazení: 950

Ráno jsem vstávala do školy jako vždycky. U snídaně jsem pokukovala po tátovi a i mámě. Chovali se normálně, jen já jsem si pro sebe říkala, že dneska budu muset před tátou roztáhnout nohy. Byl to zvláštní pocit, který ještě zesílil, když při odchodu táta dal mně i mámě pusu. K mámě prohodil, abychom nezapomněly, že s námi odpoledne počítá.

Ve škole jsem celý den na nic jiného nemyslela. Když jsme po obědě odcházeli domů, tak na mě čekal u šatny Robert a ptal se, jestli odpoledne přijdu zase na koupaliště. Když jsem mu řekla, že ne, vypadal trochu zaskočeně a zklamaně. Potom ze sebe vysoukal, jestli je to kvůli tomu včerejšku, tak že se mi omlouvá.
Trochu jsem si ty jeho rozpaky užívala a říkala jsem si pro sebe, kdyby tak věděl, že mi to nijak nevadilo, že naopak jsem se kvůli tomu tak nádherně udělala. Dokonce mě napadlo, jestli si ho i on kvůli tomu vyhonil.
Nakonec jsem mu ale řekla, že to kvůli tomu není, že dneska někam jdu s mamkou.
Robert se trochu uklidnil a chtěl vědět, jestli teda přijdu další den. Na to jsem mu kývla, a to ho očividně potěšilo.
Cestou domů jsem nemohla zahnat myšlenku na to, že bych mohla s Robertem chodit. Možná by bylo lepší, kdybych s ním mohla být někde sama a trochu se s ním sblížit, mohli bychom se navzájem trochu prozkoumat.

Doma jsem chvíli čekala na mamku, než přijde z práce. Byla jsem plná očekávání, nevěděla jsem, jestli mám strach nebo se těším. Měla jsem zvláštní pocit, kterému jsem sama nerozuměla.
Když mamka konečně přišla, řekla, že si dáme sprchu a půjdeme.
Poznala na mně, že jsem trochu nesvá.
Zeptala jsem se, co si mám vzít na sebe. Mamka se usmála a řekla: „Vezmi si nějaké tričko a sukni, podprsenku a kalhotky si neber, aby ses z toho nemusela svlíkat. Nezapomeň si s sebou vzít menstruační kalendář, a ještě si dojdi na záchod a pořádně se vyprázdni.“ Společně jsme se pak osprchovaly a já jsem si všimla, že se mamka trochu usmívá.

Vybrala jsem si přiléhavé tričko a sukni ke kolenům. Mamka se pro mě zastavila, chytla mě kolem ramen, pak mě poplácala po zadku a s úsměvem se mě zeptala, jak se cítím.
Pokrčila jsem rameny a pomyslela si, že zvláštně i proto, že nemám kalhotky.
Když jsme scházely společně dolů, mamka se optala, zda mě ještě pořád zajímá, jakého ho táta má. Začervenala jsem se a stydlivě ze sebe vysoukala, že jo. Usmála a řekla jako mimochodem: „Tak si ho budeme muset prohlédnout, abys ukojila svoji zvědavost.“
Ani jsem nestačila to její sdělení v sobě vstřebat, protože jsme už vcházely do prázdné čekárny a v otevřených dveřích nás vítal táta. Oběma dal pusu na přivítanou a došel za námi zamknout dveře. Měla jsem pocit, že mi přejel při té puse po zadečku, jako by kontroloval, jestli mám něco pod sukní, ale možná se mi to jen zdálo.

„Tak se holky posaďte,“ vyzval nás a posadil se za stůl s počítačem. Chtěl po nás menstruační kalendáře. Podíval se na ně a potom povídal: „Mamka má hezky pravidelnou menstruaci, to je v pořádku. Janičko, ty jí máš dost rozházenou, ale to v tvém věku není zase tak nic mimořádného. Předepíši ti antikoncepční pilulky, ty ti menstruaci upraví. Budeš je brát každý den ráno a časem uvidíme. Měla bys mít potom menstruaci i trochu méně bolestivou. Mamka ti je zítra vyzvedne v lékárně.“
Když jsem přikývla, zeptal se, kterou má vyšetřit jako první.
Ve spáncích mi bušilo, že jsem ani nebyla schopna odpovědět.
Táta se na nás s úsměvem podíval a potom sám rozhodl: „Janičko, já vyšetřím nejdříve mamku, alespoň uvidíš, jak taková prohlídka vypadá a při tom ti všechno vysvětlím.“
Máma souhlasila, zvedla se a lehla si na gynekologický stůl, nohy dala do opěrek.
„Prohlídku začínám vyšetřením prsů, abych zjistil, zda není nikde nějaká bulka, to by potom byl trochu problém a vyžadovalo by to podrobnější vyšetření.
Dášo, rozepni si halenku a my se s Janičkou podíváme na ty tvé skvosty,“ řekl s úsměvem táta a šibalsky na mě mrkl. Máma se rozepnula a obnažila svoje krásná prsa, která jí mohla každá ženská jen závidět.
Táta pokračoval ve vysvětlování, že musí postupovat pomalu a pečlivě v prohmatávání prsu po čtvrtinách a začal mamku vyšetřovat. „Vidíš Jani, nic to není a nijak to nebolí, pojď si to zkusit také,“ vyzval mě.
Váhala jsem, protože jsem vůbec nečekala, že bych se vyšetřování měla nějak účastnit, ale táta vzal mou ruku a vedl ji na maminčině prsu.
Postupně jsem ztrácela zábrany a snažila jsem se prohmatat matčin prs, zatímco táta prohmatával mamce druhý.
Kradmo jsem se podívala na mamku, měla přivřené oči a měla jsem dojem, že si to užívá.
Zjistila jsem, že se mi to líbí, prohmatávat matčina prsa.

Táta se usmíval a řekl: „Jde ti to dobře, Jani a mamince se to dokonce líbí, to je vidět na jejích bradavkách. Všimni si, jak jsou její dvorce pěkně postavené.“
To mi ani nemusel povídat, všimla jsem si toho dávno. Bušilo mi ve spáncích a v podbřišku příjemně šimralo.
„Tak prsa má maminka v nejlepším pořádku, tak teď nám Dášo ukaž svoji svatyňku, ať se na ní pořádně podíváme,“ pokračoval táta. Mamka si vyhrnula sukni a obnažila svůj krásně do hladka vyholený klín.
„Nejdříve se podíváme na maminčinu lasturku zvenku, zevní genitálie, abych to řekl odborně,“ povídal táta a pohladil dlaní matku mezi nohama, potom prsty uchopil její velké stydké pysky, povytáhl, rozevřel je, začal si je prohlížet a při tom je i lehce prohmatával. To samé udělal i s malými stydkými pysky.
„Á, maminka nám krásně zvlhla,“ pobaveně utrousil táta a potom mamce obnažil poštěváček a lehce po něm jezdil prstem.
Máma se jen usmívala.
Já jsem to sledovala, ve spáncích mi hučelo, ta detailní prohlídka maminčiny „svatyňky“ mě pořádně vzrušila.
„Teď se podíváme i dovnitř,“ pokračoval táta.
Vzal do ruky poševní zrcadlo, zavedl ho mamce do pochvy a rozevřel. Chvilku se díval a potom konstatoval, že má máma děložní čípek v pořádku a poševní sliznice, že je také v pořádku.
„Jani, pojď se taky podívat,“ obrátil se na mě.

Koukala jsem jak vyjevená, pohled na do široka roztaženou maminčinu vaginu mě fascinoval.
„Ale neboj se, tebe takto vyšetřovat nebudu, teda pokud jsi ještě neměla pohlavní styk,“ řekl a podíval se na mě.
Cítila jsem, jak se červenám, tváře mi jen hořely. Zavrtěla jsem rychle hlavou. Taťka se usmál, poplácal mě po zadku a utrousil: „Uvidíme.“ Potom mamce vytáhl z pochvy zrcadlo a řekl, že ještě provede vyšetření pochvy pohmatem.
„Dášo, na tebe si rukavice brát nebudu.“
Zavedl matce dva prsty do pochvy, druhou rukou ji stlačil podbřišek a po nějakou dobu měl v ní svoje prsty zasunuté.
Když je vyndal, leskly se mu, jak byly mokré.
Táta si ruku otřel a řekl: „Máme mému prohlídnutou, tak že se podíváme na tebe. Dášo pusť tam Janičku.“

Mamka mi uvolnila gynekologické křeslo, já jsem se celá roztřesená na něj položila a nohy dala do opěrek. Pocity neumím vylíčit. Byla to neuvěřitelná směs. Stud, vzrušení, očekávání neznámého, strach, prostě všechno dohromady.
V duchu jsem si říkala: „Teď na mě bude táta šahat! Jaké to bude?“
Jako ve snu jsem slyšela taťku: „Tak nám ukaž ty svoje poupátka.“
Když jsem si vyhrnovala tričko, třásly se mi ruce. Ještě jsem si všimla, že máma si halenku sundala a odložila na židli.
„Už to nejsou žádná poupátka,“ řekl taťka, když jsem se odhalila a pokračoval: „Vyrostly ti do krásy. Jsou sice ještě menší, ale krásně pevná, celá maminka, viď Dášo?“
Potom přiložil ruce na levý prs a začal mě důkladně prohmatávat. Jeho doteky mi byly příjemné a musím přiznat, že pro mne byly i vzrušující.
Máma se na to s úsměvem dívala a táta ji nakonec také vyzval, aby si mě zkusila také vyšetřit, aby mi to oplatila. Mamka nijak neváhala a přidala se.
Moje bradavky trčely vzhůru, nešlo si toho nevšimnout. Taťka jemně přejel prsty přes mojí vztyčenou anténku a potom ji lehce stisknul a s úsměvem na mě mrkl.
Když skončili s vyšetřováním prsou, skoro jsem nedýchala.
„V pořádku, tak co, nebylo to nijak nepříjemné, viď?“ zeptal se, ale odpověď ani nečekal.

„Teď se podíváme na tvoji broskvičku“ slyšela jsem tátu, který mi při tom vyhrnul sukni až k pasu, takže můj rozevřený rozkrok už nic nezakrývalo.
„No to je nádhera, to se málokdy vidí tahle pěkně naducaná buchtička,“ řekl potěšeně. „Ty už se vyholuješ?“ zeptal se.
„To mamka, říkala, že se ti to tak líbí,“ odpověděla jsem.
„To měla pravdu,“ řekl vesele, zamrkal na mámu, obešel gynekologický stůl a posadil se na nízkou židličku přímo proti mé broskvičce. Položil ruce na moji naducanou vulvu a lehce ji přejížděl prsty a docela dlouho.
Pro mne to bylo příjemné, vůbec mi to nevadilo, naopak. Sice jsem se styděla, ale ty teplé ruce, příjemné hlazení, bylo to pro mne nové a vzrušující. To matce tak důkladně nedělal, říkala jsem si v duchu pro sebe a byla jsem čím dál vzrušenější.
„Mamka ti ji vyholila opravdu dobře,“ řekl táta a lehce mi ji poplácal až to zamlaskalo.

Potom se pustil do prohmatávání stydkých pysků, dělal to důkladněji než u mámy.
Postupně přešel i na malé stydké pysky. Jeho doteky byly jemné a strašně vzrušující. Když obnažil poštěváček a jemně mi přes něj přejížděl, začala jsem nepravidelně dýchat. Koukla jsem na mamku, ta se posunula, aby lépe viděla, jak mě taťka vyšetřuje a upřeně se dívala.
Měla jsem dojem, že je v obličeji taky celá červená, že by jí to vzrušovalo? Cítila jsem, jak mi tátovy prsty do široka rozevřely mou lasturku, takže pohled na můj poševní vchod byl zcela volný.
„Skutečně Dášo, naše Janička je ještě panna. Podívej se jakou má hezkou panenskou blánu, pěkně kruhovou.“
Mamka se dívala a pokyvovala. Táta jednou rukou držel mou lasturku široce otevřenou a prsty druhé mi přejížděl po okrajích panenské blány.
„Je hezky pružná a není silná, takže první pohlavní styk nebude moc bolestivý, teda pokud ho budeš mít s někým, kdo bude šikovný a ohleduplný,“ při těch slovech se mi podíval přímo do očí.
„Chtěla bych jí taky vidět“ ozvala jsem se, ani nevím co mě to napadlo.
„No tak ti jí vyfotíme,“ řekl táta, zvedl se a došel do skříně pro foťák. „Dášo pěkně mi jí rozevři a já ji ten znak panenství vyfotím, aby si jí mohla také hezky prohlédnout.“
Táta postavil foťák na stativ doprostřed mých roztažených nohou. Matka mi opět do široka roztáhla mou kundičku a táta udělal několik fotek.
Jak mě mamka roztahovala, vyklouzly jí moje stydké pysky mezi prsty.
„Aleši, Janička je úplně celá mokrá, že mi prokluzuje mezi prsty“ konstatovala mamka, když táta skončil focení a foťák nechal ve stativu. Taťka se začal smát: „To má po tobě, Dášo, ty jsi taky pokaždé hodně mokrá.“
„Já za to nemůžu,“ ozvala jsem se.
Táta se na mě podíval, pohladil mě po stehně až k rozkroku a povídal mi: „To skutečně nemůžeš, to moc ovlivnit nejde. Musíš být naopak ráda. Jsou ženy, kterým se zvlhnout nedaří ani při vzrušení a potom s tím mají problém. Ty s tím očividně mít problém nebudeš.“
„Ty myslíš Aleši, že je Janička vzrušená?“ zeptala se máma poťouchle taťky.
„To si nemyslím, to vím. Podívej se na její bradavky a jak je mokrá mezi nohama, to už jsi viděla sama“, odpověděl táta jako by se nechumelilo.
Nevěděla jsem, kam s očima a co na to mám říct, tak jsem radši mlčela.

„Ale holky, ještě musím dokončit tu prohlídku,“ řekl táta a pokračoval: „Janičko, vzhledem k tomu, že jsi panna, tak tě nemůžu vyšetřit jako mámu, protože bych ti poškodil panenskou blánu, takže tě vyšetřím přes konečník pohmatem. Může to být trochu nepříjemné, ale to vydržíš, budu opatrný.“
Zvedl se ze židličky, stoupl si vedle mne, nasadil si rukavici, kterou namazal gelem. Trochu gelu mi máznul na můj konečník.
„Snaž se uvolnit, teď to trochu zatlačí,“ řekl, přiložil mi prst na konečník a opatrně s ním do mě vnikl.
Když jsem měla jeho prst v zadečku, zeptal se, jestli to nebolí. Nebolelo, jen to byl zvláštní a pro mě nový pocit.
„Tak tam dám ještě jeden prst, snaž se zůstat uvolněná,“ pokračoval táta a vtlačoval do mě druhý prst. Trochu jsem s sebou cukla, zabolelo to, ale najednou tam byl i druhý prst.
Táta chvilku čekal, až si můj zadeček zvykne a přizpůsobí. Problesklo mi hlavou, táta mi šuká prsty zadeček, ale snažila jsem se na to nemyslet a uvolnit se.
„Šikovná holka, hezky ses uvolnila, tak teď si tě prohmatám,“ řekl táta, přitlačil mně druhou rukou podbřišek a v zadečku jeho prsty mi začaly rejdit.
Docela nová zkušenost a zážitek, pomyslela jsem si a poslušně jsem držela. Ještě mě napadlo, že to je docela příjemné mít něco v zadečku, že to budu muset vyzkoušet při masturbaci.
„Všechno v pořádku,“ konstatoval s úsměvem táta, vytáhl ze mě prsty, otřel mi zadeček, sundal rukavici a šel si umýt ruce.
„Tak holky moje, kontrolu máte za sebou, obě jste v nejlepším pořádku, takže já to tady uklidím a vy můžete jít domů.“ povídal táta.

„To teda nemůžeme Aleši, když jsi si nás obě tak důkladně prohlédl, tak si teď prohlédneme a vyšetříme tebe,“ odpověděla mu mamka a při tom na mě mrkla.
„Takže hezky kalhoty dolů a hupky na gynekologické křeslo a žádné odmlouvání!“ dodala máma, když chtěl táta protestovat. Já jsem ani nedýchala a čekala, co táta udělá. K mému překvapení si začal rozepínat a svlékat kalhoty. Potom si stáhnul slipy, dychtivě jsem čekala, že uvidím jeho pyj, ale zakrývala ho dlouhá košile.
„Tu košili taky!“, přikázala máma.
„No dobře, ale vy si taky sundejte všechno,“ řekl táta.
Mamka odhodila sukni a oba se otočili na mě. Shodila jsem ze sebe tričko a sundala sukni. Táta sundal košili, lehnul na gynekologický stůl a já konečně uviděla jeho polotuhý pyj. Dřív jsem ho viděla jako malá holka ve sprše v bazénu, ale to se mu jen ochablý pohupoval mezi nohama. Teď byl jiný, větší, ale pořád měkký.
Máma vzala do dlaně tátovy varlata a vyzvala mě, abych jeho pyj přidržela.
Podívala jsem se na taťku a ten s úsměvem pokrčil rameny. Bojovala jsem sama se sebou, nic takového jsem nečekala, ale tak moc jsem ho chtěla mít v ruce, šáhnout si na něj, a tak moc jsem se styděla. Zírala jsem na tátův pyj, který se začal zvětšovat. Nakonec jsem si dodala odvahu, můj chtíč byl silnější než můj stud.
Váhavě jsem ho lehce uchopila do ruky. Poprvé v životě držím opravdový pyj, a navíc je to úd mého táty, problesklo mi hlavou.
Máma si hrála s tátovými varlaty a pyj se mi v ruce začal ještě víc zvětšovat. Cítila jsem, jak tvrdne, fascinovaly mě naběhlé žíly, oči jsem asi měla vykulené a nemohla jsem je od něj odtrhnout.
„Tak se Jani podívej, to jsou varlata, pěkně sestouplá v šourku, jak to má být,“ povídala matka. „Varlata jsou citlivá a musí se s nimi zacházet jemně,“ a při tom je jemně mnula v dlani a potom mi chytla levou ruku, přitáhla k varlatům a vložila mi je do dlaně a lehce mi jí k nim přitiskla. Varlata byla o poznání chladnější, než pyj.
„Mužský úd nebo také penis, který držíš, se při vzrušení ztopoří, takže je připravený k pohlavnímu styku. Je zakončen žaludem, který překrývá předkožka, která jde stáhnout.“ Matka to vyprávěla jakoby nic.
Tátův pyj byl už zcela ztopořený, docela mě udivilo, jak byl veliký. Jak jsem ho tak držela v ruce, měla jsem při tom příjemný pocit, pro mne až překvapivě příjemný a vzrušující. Pyj byl příjemně teplý.

„Stáhni tátovi předkožku, ať se podíváme na jeho žalud,“ slyšela jsem mamku jako zdálky. Neobratně jsem se o to pokusila a chvilku mi trvalo, než se mi to povedlo.
Objevil se přede mnou krásně růžový žalud. Matka pokračovala ve vysvětlování: „Žalud je nejcitlivější, zvláště po svém obvodu, proto se na něj musí opatrně,“ při těchto slovech si mamka naslinila prsty a zlehka začala kroužit po hraně žaludu.
Na ústí močové trubice se tátovi objevila kapička. To už měl táta přirození pořádně tvrdé.
„Tatínek se nám vzrušil. I chlapi vylučují tekutinu, která slouží k lubrikaci, rozmaž ji tátovi po žaludu!“ přikázala mamka.
Váhavě jsem se prstem dotkla kapičky při ústí močové trubice, byla taková mazlavá a pomalu jsem ji zlehka roztírala po žaludu. Trochu to v něm zacukalo.
Lekla jsem se, že to dělám špatně, ale máma mě ujistila, že naopak, že se to tátovi líbí. Kradmo jsem se podívala na tátu, vypadal opravdu spokojeně a usmíval se.
„Tady na spodní straně žaludu, kde je předkožka přirostlá je také velmi citlivé místo a chlapi mají rádi, když jsou tam drážděni,“ slyšela jsem matku pořád jako zdálky, ve spáncích mi bušila krev.
Najednou jsem cítila, že tátova ruka mě uchopila zezadu na vnitřní straně stehna a lehce si mě přitáhla blíž k sobě. Všimla jsem si, že to samé udělal druhou rukou táta mamince a ta se rozkročila. Udělala jsem to samé.

„Teď přetáhni tátovi předkožku zpátky na žalud a začni mu ho honit,“ říkala mamka jakoby nic.
Povedlo se mi to napodruhé, tátův penis byl pořádně tvrdý. Pak jsem váhala, co mám dělat.
Mamka mi na chvíli vzala tátův pyj z ruky a ukázala, jak to mám dělat. Začala jsem s rukou jezdit po tátově ocasu, nevěděla jsem, jestli se mám stydět nebo si to užívat. Bylo to jako ve snu. Cítila jsem, jak tátova ruka po mém stehně se posunuje výš a výš, až doputovala na mou štěrbinu.
Podívala jsem se na mámin klín. Viděla jsem, jak tátův prst projíždí mezi jejími stydkými pysky a potom mizí uvnitř. Když vyjel ven, byl celý mokrý. Pak začal jezdit dovnitř a ven, že bylo slyšet tlumené mlaskání.
Druhá tátova ruka však také nezahálela. Po lehkém hlazení mojí štěrbiny vnikly prsty mezi moje macaté mokré stydké pysky a začaly tam rejdit. Byla to nádhera.
Honila jsem pořád tátovo péro a byla jsem od něj při tom drážděná. Když se jeho prst usadil na poštěváčku a začal na něm kroužit, cítila jsem, že ve mně stoupá vzrušení jak raketa. Máma ještě začala vzrušeně dýchat a potom už vzdychat.
Najednou ve mně všechno explodovalo. Vykřikla jsem, nedalo se tomu ubránit, nohy mi podklesly, ještě že mě táta držel za mou kundičku, jinak bych snad upadla.
Než jsem se stačila z toho probrat a než odezněly orgastické stahy, vyvrcholila máma.
Naše tváře se setkaly nad tátovým pyjem, který jsem svírala v ruce a snažila se ho pořád honit. Máma se mi přisála na pusu a vášnivě mě líbala. Cítila jsem její jazyk, jak se dobývá do mých úst. Pootevřela jsem je a naše jazyky se začaly proplétat.
V tom jsem ucítila na bradě a na prsou něco vlhkého a znovu a znovu. Odtrhly jsme se s mámou od sebe a já zjistila, že mě i mámu táta postříkal svým spermatem.
„Sluší vám to,“ povídal smějící se táta.
Podívala jsem se na mamku a na sebe, jak po nás jeho semeno stékalo. Matka se začala smát. Potom se ke mně naklonila a slízala ze mne stékající semeno. Vyzývavě mi nastavila svoje prsa. Váhala jsem, ale nakonec jsem udělala totéž já mamce. Bylo slané, jinak bez chuti.
„Vy jste moje šikovné holky“, slyšela jsem tátu.
Potom se táta posadil, přitáhl si obě k sobě a dal nám oběma dlouhého francouzáka a řekl nám, abychom šly domů, že to tady po nás uklidí.
Oblékly jsme se a pomalu odcházely do bytu nad ordinací.

Počet zobrazení: 950

Autor

Navigace v seriálu<< Naše rodinka – Jak to začalo 1Naše rodinka – Večer po prohlídce 3 >>
4.6 96 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dedek.Jeff

Příběh v mnoha bodech vyznívá až neuvěřitelně naivně. Sedělo by to tak na třináctiletou dívenku a ne na osmnáctiletou studentku. Dost podivné je i chování rodičů. To všechno je umocněno věkovou úpravou, odpovídající pravidlům webu. Příběh tak vyznívá místy nerealisticky a nepřirozeně, jako například dívčin dotaz na velikost otcova přirození, nebo některá vysvětlování věcí, které by ve svém věku již dívka měla znát. Mnozí čtenáři mi budou vytýkat to, že se v tom až příliš rýpám, že je to hlavně o sexu. Mají pravdu. Jinak má povídka spád a děj a dobře se čte. Jen by se autorka měla vyvarovat… Číst vice »

harai1

Tohle dílko raději nebudu komentovat. Všechno podstatné napsal Pepa. Za mě 1☆ a to jenom proto, že nejde dát nula.

Kuco

Mně se náhodou povídka líbí.
Těším se na další díl.

Trysky

Při čtení jsem si tam opravdu nepředstavil 18 letou dívčinu, ale naivní nezkušenou sotva 15 letou.
Chápu, že pokud se musí dodržet pravidla, tak je to hodně těžké, ale i tak by se to dalo napsat trochu lépe. Ono vysvětlovat anatomii obou pohlaví 18 leté je trochu pozdě. Když se to bere někdy v sedmé třídě základní školy.
Jinak by to nebylo špatné.

harai1

Já bych hádal tak 12-13

Tomas

Tiez sa mi zda naivita tak 10-11 rocneho dievcata.. skoda ze… to je takyo ale inak super poviedka..

Dudu

Skvělá povídka, těším se na pokračování

Rk88

Pri cteni jsem uplne zapomel, ze ma 18..:D dobre napsane a doufam, ze bude pokracovani.

Rocky

Super poviedka, velmi dufam v pokracovanie.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x