Naše rodinka – Jak to začalo 1

Toto je 1 díl z 6 v seriálu Naše rodinka
Počet zobrazení: 1071


Jmenuji se Jana. Dlouho jsem se odhodlávala, zda se mám také podělit o své zážitky a vylíčit zahájení svého sexuálního života. Snad se mi to podaří.

Blížil se konec školního roku a už jsem se docela těšila na prázdniny, ale měla jsem trochu obavy, zda po skončení školy nevypukne prázdninová nuda.
Moje sexuální touha byla v té době veliká, navíc se docela s mým dorůstajícím tělem stále zvyšovala. V té době jsem začala i vyhledávat obrázky a videa na internetu, při nichž jsem se vzrušovala a ukájela. Nabudily mne i jen znatelné obrysy mužského nástroje v plavkách. To jsem někdy zaujatě (i když jsem se snažila, aby to nebylo nápadné) pozorovala u kluků a mužů v bazénu.

Zájem o pánské přirození jsem možná získala již jako malá holka, když jsem s tátou chodila do bazénu. Bral mě s sebou do pánských šaten, kde jsem viděla spoustu převlékajících se a sprchujících se mužů a kluků. Měla jsem jejich penisy ve výši očí a pamatuji se, že už tehdy mě zaujaly jejich rozdíly. Různě pohupující se bimbásci, jak jsem jim tehdy říkala, se mi líbili.
To ale skončilo, když jsem se začala potkávat ve sprchách se svými spolužáky. Sice se mi líbilo je vidět nahaté, ale trochu mi vadilo, že okukovali i oni mou kačenku.

Tehdy jsem ale objevila, jak hezké je hrát si se svou kačenkou. Při mých hrách jsem byla několikrát přichycena mámou a tátou, kteří to naštěstí přecházeli s úsměvem.
Moje záliba v těchto hrátkách byla veliká. Nejdřív jsem si s ní hrála jen sama svou rukou, později jsem vyzkoušela různé způsoby dráždění. Sloužily mi při tom různé hračky, jako například plyšáci,nebo polštář mezi nohama. Ráda jsem jezdila se svou kačenkou po madle od křesla nebo po tyči na zábradlí.
Pak jsem objevila možnost zasunutí tužky do své pochvy. Všechno mi to přinášelo slastné pocity a jak jsem byla starší, tak se při tom dráždění dostavoval i nesmělý orgasmus, který se vzrůstajícím věkem se neustále zvětšoval a díky tomu jsem si to dělala stále častěji.

Když jsem byla starší, objevila jsem internet. Na netu mě fascinovaly ztopořené mužské pyje, zvlášť když chlapovi stál šikmo nahoru, to jsem potom byla krásně mokrá v rozkroku.
Často jsem se pak masturbovala a moje fantazie při ní neznala mezí, zvlášť když jsem poslouchala svoje rodiče oddávající se sexu v ložnici, která sousedila přímo s mým pokojem.
Abych lépe slyšela, vzala jsem tátovi v ordinaci starší fonendoskop, který již nepoužíval. Při masturbaci jsem si představovala různé polohy, ve kterých by mohli souložit a také to, že jsem tam s nimi.
Mamka byla docela hlučná, když se blížila k vrcholu a já tak často vrcholila společně s ní, což mi přinášelo ještě větší uspokojení. Masturbace se tak stala mojí vášní a provozovala jsem ji v té době skoro každý den.

Ale abych se vrátila k vyprávění. Ve škole se kluci většinou věnovali mým vyspělejším spolužačkám, které se snažili všemožně osahávat. Docela jsem jim záviděla, protože mě to dost vzrušovalo, když si na mě někdo sáhl.
Jak mi trochu povyrostly prsa, tak se kluci začali věnovat i mně. Samozřejmě jsem se snažila zakrýt, že jsem vlastně ráda a že mi to dělá dobře, a tak jsem se durdila jako ostatní holky.
Jeden den při odchodu ze školy, kdy už byly prázdniny za dveřmi, takže jsem na sobě měla jen tričko, mně dva spolužáci sáhli na prsa. Sice jsem se jako vždy durdila, ale ve skutečnosti jsem byla ráda a vzrušilo mě to, pokud nebyli hrubí. Musím se přiznat, že jsem někdy přemýšlela, jestli nejsem divná, že mi dělá dobře, když mě kluci osahávají.
Někdy se mi o tom i zdálo. Měla jsem sny, že jsem sama v šatně mezi kluky a oni mě postupně všichni osahávají po celém těle a někdy i svlékají.
Po tomto zážitku v šatně jsem přišla domů, odhodila tašku, převlékla se do plavek.
Před zrcadlem jsem se prohlédla. Horní díl byl bez výztuh, takže bylo vidět vystupující anténky mých dvorců. Spodní díl, dost sporý na látku vysoce vykrojený, vyrýsoval moji pipinku, takže jsem měla viditelnou čárku mezi mými buclatými stydkými pysky. Bylo to docela odvážné, ale chlapcům by se to mohlo líbit, pomyslela jsem si.
Měla jsem dost baculaté stydké pysky, takže v plavkách nebo kalhotkách se mi vždy vymodelovala znatelná čárka uprostřed.
Dřív jsem se za to docela styděla, ale nyní mi to přišlo docela sexi.
Hodila jsem přes sebe tričko a sukni a upalovala na koupaliště, kde jsem měla sraz se svou spolužačkou a nejlepší kamarádkou Monikou a dalšími spolužačkami a spolužáky. Těšila jsem, že hrátky ve vodě přinesou další zážitky. Byla jsem docela ráda, že Eva, moje mladší setra je ještě na škole v přírodě, a tak jí nemusím brát s sebou.

Na koupališti jsme se svlékly do plavek.
Zaznamenala jsem pohledy kluků, jak hodnotili naše těla, zaznamenala jsem také upřené zraky do mého klína, ale já činila totéž. Všimla jsem si, že Monika nezůstává pozadu. Naše pohledy se soustředily na plavky kluků, zda se v nich vyrýsuje jejich mužství. Monča mi zašeptala, že uvidíme víc, až se namočí.
Už jsme se s Monikou o tom bavila, že nás to obě vzrušuje. Casto jsme se spolu bavily o sexu a řekly si hodně důvěrných věcí i o masturbaci. Těšila jsem se, že třeba něco uvidíme, protože poslední dobou jsem byla moc zvědavá, jakého by ho kluci mohli mít.
Jestli ho mají jako chlapi na internetu? Vidět je tak nahé s pořádně postaveným, pomyslela jsem si. To jsem ještě nevěděla, že chladná voda pánskému údu zrovna nepřispívá k jeho postavení.

Naskákali jsme i s klukama do bazénu a začali jsme různě blbnout. Kluci se nás snažili potopit, my zase je a tak se často sáhlo na různá místa. Bylo to fajn, když jako by náhodou se otřeli o zadek, nohu i prsa. To se opakovalo několikrát při každém koupání.
Mockrát jsem měla chuť, některému sáhnout mezi nohy, ale neodvážila jsem se.
Když jsme se domluvili, že jdeme do vody naposled a potom domů, připlaval ke mně Robert, o rok starší brácha Moniky, kterého jsem si nevšimla, jak jsem se oběma rukama držela u kraje bazénu zády k němu a s rozkročenýma nohama opírajícími se o stěnu bazénu. Najednou se na mě pověsil. Jeho levá ruka chytla za levé prso, jeho nohy se zaklesly mezi moje nohy a pravá ruka zajela mezi rozkročené nohy na mou pipinu.
Jeho prst mě vjel mezi stydké pysky až mi mezi ně vmáčkl plavky. Úplně jsem ztuhla, jak jsem byla překvapená, takže jsem nebyla schopna pohybu.
Chvíli mě tak držel, jednou rukou hnětl prso a jeho prst vnořený mezi mými stydkými pysky tlačil na poštěváček. Zbylé prsty se přimáčkly na moje obnažené ochlupení.
Oba jsme skončili pod vodou, kde mne ještě chvíli dráždil a já nějak neměla potřebu mu tu ruku chytit, dělalo mi to dobře, a pak jeho sevření povolilo.
Když jsme se vynořili, ostatní se smáli a já ze sebe vysoukala jen jestli není blbej a snažila jsem si nenápadně upravit plavky. Přes to všechno jsem pocítila nebývalé vzrušení a pořád jsem na sobě cítila jeho ruce, zvláště ten jeho prst zabořený mezi stydkými pysky na mé doposud panenské kundičce.

Čas se chýlil k večeru, a tak jsme zamířily s Monikou do kabinky k převlečení. Když si Monča sundala plavky, zjistila jsem, že je dohladka vyholená. Překvapeně jsem na ni koukala, až mi to nedalo a zeptala jsem se, od kdy se vyholuje.
Monika se trochu začervenala, očividně se zarazila a pak řekla, že se vyholila nedávno, kvůli Marianovi. Marian, byl její kluk o tři roky starší.
„To už jste spolu tak daleko?“ vyhrkla jsem.
„No, docela jo, on už by chtěl…“ odpověděla Monika s ruměncem ve tváři.
To probudilo moji zvědavost.
„To jste se spolu jako už mazlili nazí?“ zeptala jsem se.
„Jo už několikrát,“ odpověděla Monika zdráhavě.
Nedalo mi to, a tak jsem pokračovala ve vyptávání a vybídla ji k vyprávění, aby mi řekla, co spolu už dělají.
Monika se trochu zdráhala, ale potom mi prozradila, že se líbají a mazlí po celém těle. On že jí hladí prsa a mezi nohama a ona zase jeho.
„To si mu ho i držela v ruce?“ zeptala jsem se dychtivě a cítila jsem v sobě vzrůstající vzrušení.
„Nejdřív jsem se styděla, ale on mi ho sám dal do ruky, abych mu ho honila,“ odpověděla mi Monika, teď už hodně rozpačitě.
„A… a honila jsi mu ho až do konce? Vystříknul?“ ptala jsem se dál.
„Jo a on mi to taky udělal,“ odpovídala, teď už úplně rudá Monika.
„Jak ti to udělal?“ pokračovala jsem ve vyptávání.

Monika se trochu začala zdráhat, ale nakonec ze sebe vysoukala: „No nejdřív rukou, prstama a potom i pusou.“
„On ti jí vylízal?“ vyhrkla jsem zvědavě.
Monika jen přikývla a potom řekla: „Hele nech toho, Robert tě dneska taky pořádně ojel a taky se tě na to nevyptávám, jaký to bylo!“ Pochopila jsem, že už se o tom bavit nechce, a tak jsem se už dál neptala.
Ale to, že mě Robert „pořádně ojel“ mně docela dostalo. Zase jsem pocítila, jak mě držel a mačkal prstem uprostřed mojí lasturky. Vlastně byl první, kdo mi sáhl v podstatě na holou kundičku.
Moje fantazie pracovala na plno, a tak jsem si to začala všechno představovat. Byla jsem z toho celá vzrušená. Ještě, že jsme se už obě oblékly a vyrazily k domovu.
Cestou domů jsem na to musela pořád myslet. To pohlazení mojí broskvičky ve mně vyvolalo spoustu nových zcela nepoznaných pocitů a představ.
Držet v ruce pyj a moci si s ním hrát, nechat se lízat po pipině jako to už zažila Monika… Cítila jsem, jak mi buší ve spáncích, jak jsem z toho byla vzrušená.

Doma jsem se rychle navečeřela a šla do sprchy, protože jsem chtěla rychle skočit do postele a tam si to pořádně udělat. Zážitků za to odpoledne jsem měla nebývale dost.
Máma s tátou se divili, že tak brzy chci jít ležet, ale jsem tomu nevěnovala pozornost.
Ve sprše jsem si pustila na svou broskvičku sprchu a to udělalo své. Už jsem to nemohla odkládat.
Zavřela jsem oči a jednou rukou jsem si hladila prsa. Představovala jsem si, jak Marian Monice líže její do hladka vyholenou kundičku, ona mu honí jeho péro, já s Robertem se na ně díváme a Robert mi projíždí prstem moje mokré stydké pysky a dráždí poštěváček. Vzrušení se ještě zesílilo a bylo nebývale silné.
Už jsem se neudržela a začala jsem divoce masturbovat. Orgasmus, který jsem za krátkou chvíli prožila byl nebývale silný, že jsem se přestala kontrolovat a dost hlasitě jsem při tom vzdychala. Když odezněl, bylo mi nádherně.
Spokojeně jsem vypnula sprchu a otevřela dveře sprchového koutu. V tu chvíli by se ve mně krve nedořezal.
V koupelně stála mamka v rozepnutém županu.

„Koukám, že už je z tebe velká holka,“ řekla s úsměvem.
„Jak… jak si tady dlouho?“ vykoktala jsem ze sebe.
„Docela dost dlouho, ale to ti snad nemusí vadit, jsem tvoje máma. Je to přece normální věc se uspokojit, když je na to chuť, a navíc už jsem tě nachytala víckrát,“ řekla, smála se a objala. To mě trochu uklidnilo, ale i potěšilo, že to tak bere.
„Já si to občas dělám taky!“ dodala jakoby nic.
Podívala jsem se na ni překvapeně, ale nebyla jsem schopná na to nic říct. Mamka si toho všimla.
„No nediv se, je to přeci příjemné,“ pokračovala. „Jak často si to děláš ty?“ zeptala se mě.
Váhavě jsem odpověděla, že teď docela často.
„Janičko, jdu za tebou, abychom se domluvili. Jdu zítra na gynekologickou prohlídku, a protože už jsi ve věku, že bys měla jít na první prohlídku i ty, tak bychom šli spolu.“

Podívala jsem se na mamku a trochu s obavou se zeptala ke komu. Mamka se rozesmála.
„Přece k tátovi, ke komu jinému, vždyť táta je vyhledávaný gynekolog a sexuolog vyhlášený po celém městě, tak nenajdeme nikoho lepšího. Přece bys nechtěla nikoho jiného, a navíc to máme doma,“ odpověděla se smíchem mamka.
Táta měl ordinaci v naší vile v přízemí, a tak stačilo jen sejít z bytu jedno patro. Musela jsem přiznat, že má pravdu, ale trochu mě to zaskočilo, že se budu muset ukázat tátovi nahá, navíc před ním roztáhnout nohy a on mě bude vyšetřovat.
Ale když jsem o tom přemýšlela, tak bych jinak musela roztahovat nohy před někým cizím, tak to bude asi skutečně lepší před tátou.
„Já jsem se vlastně přišla vyholit, táta to má radši,“ řekla mamka jakoby nic a shodila ze sebe župan. „Nechceš se vyholit taky? Máš sice málo chloupků, ale mohla bys je oholit,“ zeptala se mě.
„No já nevím, to budu vypadat jak mimino a taky se trochu bojím, abych se nepořezala,“ odpověděla jsem váhavě, ale už ve mně začal hlodat červík pokušení, že bych ji měla jako Monika.

Mamka se usmála a řekla abych se nebála, že mi to ukáže a pomůže mi. Stála přede mnou nahá, takže jsem uviděla její pipinu s rašícími krátkými chlupy, asi jen několika denními.
Vzala pěnu na holení, nastříkla si ji trochu na svou pipinu a ukázala mi, jak se to dělá. Sedla si na okraj pračky, do široka roztáhla nohy a začala se holit. Když se celá vyholila, opláchla se. Její broskvička se nádherně leskla a byla celá krásně hladká.
Přejela si po ní rukou a potom mě vyzvala, abych si jí pohladila, jestli je dobře oholená a také, abych prý mohla posoudit, jak je to příjemné.
Jako ve snu jsem ji váhavě přejela její lasturku rukou a bylo to moc příjemné a zjistila jsem, že i vzrušující.
„Tak ukaž, dáme se do té tvojí broskvičky, aby se líbila,“ řekla a mrkla na mě.
Posadila jsem se místo ní a roztáhla nohy. Mamka mi nejdřív přejela rukou přes mou pipinu. Bylo zvláštní a příjemné. Pak vzala nůžky a delší chloupky zastřihla. Nastříkala ji pěnou a sama vzala holicí strojek a začala mě opatrně holit. Když jsem se opláchla a rukou jsem si přejela po mé baculaté pipině, stydké pysky se mi zdály ještě baculatější.
Mamka mě po ní pohladila, jestli na ní nezůstal žádný chloupek. Její prostředníček přitom vklouzl mezi moje stydké pysky. Že by náhodou?
Dotek její ruky na mé hladce vyholené kundičce mě vzrušil. Byl to nepopsatelný a intenzivní pocit.
„Ještě ti jí namažu, aby se kůže zklidnila,“ řekla mamka a krémem mi ji začala mazat. Držela jsem a užívala si to a taky mě napadlo, že to dělá důkladněji, než by to bylo nutné. To už náhoda určitě nebyla, ale nevadilo mně to, spíš naopak.
„Máš jí moc pěknou, je hodně rajcovní, ta se bude každému líbit. Je přímo k zulíbání a je to příjemnější, když ti jí hladí někdo jiný, viď?“ řekla s potutelným úsměvem.
Zčervenala jsem.
„A teď namaž ty mne, na oplátku,“ dodala.
Začala jsem mazat já její kundičku, krásně hebkou a v podbřišku i v celém těle mě zvláštně při tom brnělo a taky jsem s tím nechvátala a dělala to důkladně, jako před tím mamka mně.
Mamka nijak neprotestovala, ani když i můj prostředníček zajel mezi její stydké pysky. Držela stejně jako já před chvílí.
Když jsem jí domazala, mamka mi dala pusu. Nebyla to pusa jako od maminky, byl to spíš dlouhý polibek a řekla: „Tak zítra, až přijdeš domů, tak vyrazíme na tu prohlídku.“

Její slova mně dodaly odvahu, a tak jsem se zeptala: „Mami, jakého ho má táta?“ až jsem se skoro lekla, co jsem to řekla.
Mamka se trochu zarazila, zkoumavě mi pohlédla přímo do očí a pak se mě pomalu zeptala: „Ty bys ho chtěla vidět?“
Zastyděla jsem se, že jsem takovou otázku vyslovila, ale mamka pokračovala: „Už jsi nějakého ve skutečnosti viděla?“
Rychle jsem zavrtěla hlavou.
Mamka mě objala, naše nahá těla se setkala, prsy jsme se k sobě přitiskly.
„Slečna je taky koukám dost zvědavá,“ při tom mě oběma rukama chytla za zadek a přitiskla k sobě a povídala, „Já myslím, že akorát. Ale ty jsi tátu nahého už viděla přeci mockrát.“
„No to jo, ale to ho neměl…“ nevěděla jsem, jak pokračovat.
„Myslíš postaveného?“ se smíchem dodala mamka.
Chvíli bylo ticho.
„Když budeš odvážná, tak by se to dalo zařídit, ale záleží na tobě, jestli opravdu chceš,“ dodala.
Já jsem přikývla. Představa, že uvidím tátu se ztopořeným penisem mě moc lákala.
„No tak co bych ti o tom vyprávěla, budeš-li chtít, uvidíš nakonec sama, ale budeš muset dělat, co ti řeknu,“ zašeptala mi do ouška a přejela mi ještě jednou rukama po zadečku. Po těchto slovech odešla a já přemýšlela, co tím vlastně myslela.

V posteli před spaním, jsem neodolala a přejížděla jsem si po své hlaďoučké svatyňce rukou. Bylo to moc příjemné, daleko příjemnější, než když byla zarostlá, i když v mém případě ne moc. Ty doteky byly daleko intenzivnější.
Jak jsem se hladila, začalo ve mně zase stoupat vzrušení. Zase se mi vrátily všechny zážitky a představy uplynulého dne.
Vjela jsem si prstem mezi stydké pysky a zjistila, že jsem celá mokrá. Můj prst zajel mezi už pořádně kluzké stydké pysky a potom na poštěváček. Při tom jsem v duchu si říkala, že jsem dneska byla „pořádně ojetá“.
Probudil se ve mně doposud nepoznaný chtíč. Roztáhla jsem do široka nohy, představovala jsem si, že mě hladí Robert a potom mamka a táta se na nás kouká s odhaleným stojícím penisem. Nezadržitelně jsem se zase blížila ke svému dalšímu slastnému vrcholu.

Počet zobrazení: 1071

Autor

Navigace v seriáluNaše rodinka – Den první gynekologické prohlídky 2 >>
4.7 112 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dedek, Jeff

Vítáme mezi námi novou autorku. Věřím, že se brzy dočkáme pokračování tohoto zajímavého příběhu.

Junior

Zajímavý začátek od nové autorky. Bude zajímavé číst povídky psané z pohledu ženy. Těším se na brzké pokračování.

Juli

Prima, těšíme se na pokračování 😉👍

věrný čtenář

První díl se mi moc líbil, a už se těším na pokračování. Měl bych jen maličkou prosbičku, aby autorka neuváděla věk hlavní aktérky. Pravidla vyžadují věk všech postav osmnáct plus, takže by musel být uveden tento věk, a přitom je jasně cítit, že dotyčná je mnohem mladší děvče. Za sebe si myslím, že by ta jediná, „násilně“ uvedená číslovka povídku jen pokazila. Děkuji.

dedek, Jeff

Při koretuře si dávám veliký pozor, aby nedošlo k porušení pravidel. V případě této povídky nedošlo k pohlavním styku před dovršení data dospělosti. Autorka a ani korektor tedy nic nepokazili.

Harai

Přiznám se, že mě to při prvním čtení také připadalo trochu na hraně. Na povídce je poznat, že byla původně psaná s trochu jiným věkem hlavní hrdinky a napovídají tomu i použité výrazy (mě třeba irituje „pipinka). Nicméně dle mě je to právně v pořádku.

Juli

Zkušenost dcery vyplývá z textu, nějaká čísla není důvod uvádět překvapuje mě „opatrnost“ takovýchto lidí, jim většinou nevadí že po ulici chodí 13leté prostitutky. Pravidla jsou Daná a korektoři bdí nad jejich dodržováním. Připadá mi že občas jsme papežštější než papež. Jinak za mne pěkná práce autorky 👍👍👍👍👍🤗

Clark

Mě se to líbilo, jen tak dál. Mám tento žánr rád.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x