Návrat z vězení

Za Bedřichem se zabouchly dveře a on se po letech ocitl na svobodě. Nebyl to vrah ani násilník, spíš zloděj, šmelinář a překupník. Jenom se mu toho nakupilo nějak moc dohromady a pařáty spravedlnosti ho už nepustily a poslaly na dlouholetý zasloužený odpočinek. Nyní byl zpátky v nevlídném světě, kde se všechno musí platit a tudíž i vydělávat….prací.

***

Bedřich vzdychl a pomalu kráčel do města. V kapse měl klíč od bytu svého bratra, který mu ho předal krátce před zatčením, když zoufale hledal místo, kam se skrýt před slídící policií. Už to nestihl, tak snad nyní u bratra Edy najde dočasný azyl.

Na zvonění nikdo nereagoval, tak si otevřel klíčem. V bytě poznával spoustu věcí. Takže bratr tu stále žije a má i nějakou babu, napadlo ho, když objevil i ženské oblečení.
V bytě bylo uklizeno a v lednici dokonce i něco navařeno v kastrůlcích. A tak si ohřál jídlo, umyl nádobí a čekal.

***

Bylo pozdě odpoledne, když konečně cvakly dveře. Bedřich se schoval do komory a zpoza závěsu, který zde byl místo dveří, sledoval, kdo přišel.
K jeho údivu se mu v zorném poli objevila mladá holčina, docela kočka a nesla nákup do kuchyně. Pak proplula bytem do pokoje a zase zpět, tentokrát jen ve spodním prádle a zmizela v koupelně.

Bedřichovi se vzrušením postavilo péro. Tak Eda má doma takovou micinu? Nikdy na ženský moc nebyl a teď tohle? Vždyť ta holka už od pohledu musí být pěkně šoustavá….
A sám smutně vzpomínal, kolik let už nemrdal. V base si zadek ochránil od teplých nadrženců, ale sám by rád taky už konečně zasunul ocas, kam patří.
No co, půjčí si jeho holku, však jsou bráchové, jenže ona mu dobrovolně asi nedá….

Nakonec chtíč byl silnější než rozum, a tak když dívka opustila koupelnu, ocitla se v těsném sevření silného nadrženého muže, který ji odvlekl a povalil na postel.
„Co chcete?…Nééé..néé,“ rozječela se jak siréna, když pochopila, o co mu jde a z kalhot na ni trčelo tvrdé péro.
Bedřich na ni nalehl, až zalapala po dechu a jen se zmítala, když z ní strhával osušku. Pak už pod ním leželo jen štíhlé pružné nahé tělo, zoufale se snažící ho ze sebe shodit. Bedřich si ale uměl poradit. Vklínil se jí mezi nohy a silou ji vzpažil ruce.
Dívka, zalehlá těžkým tělem, ztrácela dech. Než ho nalezla, měla vzpažené ruce svázané k sobě ručníkem a muž ji násilím vnikal do stažené kundičky. Jelikož byl nadržený, nebral ohled na nic a dral se do ní nasucho.

„Áááách..to bolí….já…nebudu…křičet…jen..prosím…pomaluuu,“ rezignovala dívka a přestala se bránit.
Vykolejený Bedřich přestal přirážet. „Cos říkala?“
„Já se vám poddám, ale takhle to bolí…prosím pomalu,“ opakovala dívka. „Rozvažte mi ruce a já se…ehm…mám tu gel.“

Bedřich ji tedy povolil ruce a posadil se, hlídaje dívčiny reakce. Dívka sáhla do zásuvky a náhle mu očima projelo tisíc jehel z pepřáku!
„Tu máš, hajzle!“ vykřikla dívka hystericky a dala se na útěk.
Jenže zakopla a rozplácla se o podlahu. Napůl oslepený Bedřich zareagoval a než se dívka nadála, ležela na zemi na zádech a Béďa opět na ní.
„Tak to bylo naposled, co jsem uvěřil holce!“ vyštěkl a omotal si ruku jejími dlouhými vlasy až zaječela. „Aúúú…to tahá….aúúúú!“
„Drž hubu a jdem!“ a odvedl ji do pokojíku s malým okýnkem, dřív to asi byl pokoj pro služku, kde ji zamkl.
Vymyl si oči a když byl konečně v pořádku, našel v bytě provaz a holku svázal jak balík.

***

Po dlouhé době se vyspal dorůžova a rozhodl se, že tu holku ojede. Ať už chce nebo ne. Když vyrukoval se svým požadavkem, dívka rezignovaně kývla rameny, že se nebude bránit.
„Jak se vůbec jmenuješ, ať vím s kým šukám?“ zajímalo ho.
„Jarmila,“ odtušila bez zájmu a jako ovečka se nechala dovést k posteli, kde ulehla jak mrtvola. Bedřich nebyl zrovna nadšen, ale co mohl dělat.

Sex byl tak opravdu velmi „vášnivý“. Dívka mu snaživě předstírala vzrušení, vzdychala a hekala do ucha, jak je skvělej a Bedřich strojově přirážel do stažené kundy, ale prostě se jen vyloženě vyprázdnil z nadrženosti.
Když bylo hotovo, Jarmila se šla vysprchovat, pak zasedli k jídlu a Bedřich začal s výslechem, kdo vlastně je a kde je Eda?

„Proč vás to zajímá? Já myslela, že jste lupič a násilník?“ otázala se Jarmila.
„Otázky kladu já. Kde je, kurva, Eda?“ ostře opáčil Bedřich.
„Je mrtvej!“ zazněla odpověď a Bedřich ztuhl. „Cožeee?“
„Jo. Mrtvej. Už asi týden. Jel v drogovým kšeftu a něco nevyšlo. Já o tom nic bližšího nevím, to mi řekl jen jeden jeho kamarád. Těla se nějak zbavili a já tu teď prostě žiju. To je celý.“
„Kdo teda seš? Jeho děvka…ehm…přítelkyně?“ srovnával si Bedřich myšlenky.
„No..vlastně…schovanka by se dalo říct. Ve skutečnosti jeho neteř,“ mírně se Jarmila pousmála.
„To je blbost! O tom bych snad něco věděl, vždyť jsem jeho brácha…“ a pak mu to došlo.
Jarmile zřejmě taky, protože oba na sebe vyděšeně pohlédli.
„Tvoje máma je Vanda?“ otázal se Bedřich, aby se ujistil.
„Jo. A ty seš můj fotr…kurva…doprdele…to snad není možný, búúú,“ Jarmila se rozplakala.

Bedřich seděl na židli jak socha. Před chvíli právě vymrdal svou vlastní dceru! Eda je mrtvej! No to jsou věci…
„Co je s mámou?“ pokračoval s otázkami.
„Je úplně mimo. Jede v heráku a je v posledním stadiu. Za chvíli zhebne a je mi to úplně fuk! To strejda mě od ní vzal k sobě. Tady jsem najednou měla jídlo, oblečení, chodila jsem do školy. Byl hodnej. Jenže prachy vydělával jen levotou a jak se spřáhnul s tím gangem… dopadl, jak dopadl,“ pofňukávala Jarmila. „Ještě stačil byt napsat na mě.“
„Co víš o mně?“ zajímalo Bedřicha. „Mluvil někdy o mně, nebo máma?“
„Jo. Věděla jsem od něj, že můj táta sedí. Máma říkala, žes ji prej znásilnil, že žádný dítě nechtěla…jenže, s ní nebyla nikdy normální řeč. Sama si na dávky vydělávala šukáním a dokonce chtěla nabízet i mě…. zájemců by bylo dost. A tenkrát zasáhl strejda a odvedl si mě k sobě. O tobě nevím vůbec nic.“

Bedřich svěsil hlavu, bylo toho na něj nějak moc. Dceru naposledy viděl ve dvou letech. Pak zmizel na druhej konec republiky, později se zase vrátil, ale Vandu už nikdy nepotkal, ani ji nehledal a vlastně mu všechno bylo jedno. Jel svoje kšefty několik let, než spadla klec. Teď tu má před sebou dospělou holku, vlastní dceru.
„Co vlastně děláš?“ zeptal se.
„Prodávám. Vyučila jsem se prodavačkou textilu. Strejda dbal na to, abych měla školu a pak mi dokonce sehnal místo….. Jé, já budu muset jít,“ pohlédla na hodinky.
Bedřich se zamyslel, má ji pustit? Vrátí se, nebo ho obviní ze znásilnění?
Jarmila jakoby mu četla myšlenky.

„Neboj se. Já se vrátím. Kam bych šla? A tamto….no…nic moc, ale dalo se to vydržet. Zažila jsem horší věci. Co budeš dělat ty?“
„Musím se ohlásit, kde bydlím a začnu si shánět práci. Nevadí ti, že tu budu taky bydlet?“ pohlédl ji do očí.
„No. Myslím že se sem vejdem a jsme přece rodina, tati,“ opáčila Jarmila s úšklebkem a za chvíli odešla do zaměstnání.
Po ní Bedřich šel řešit své povinnosti.

***

Doma se sešli zase až navečer. Bedřich se hned pochlubil, že má pár tipů na místo, čímž Jarmilu potěšil. O otci nevěděla nic a pokládala ho za flinka a povaleče, kterej se jí bude v bytě roztahovat, chlastat a ještě ji šukat. Nyní, když viděla, jak září, že má bydlení i příslib práce, tak názor na něj měnila.
Večer Jarmila vytáhla láhev vína. Byla to zkouška, jestli Bedřich pije. Opět ji příjemně překvapil. Pil střídmě, víno si vychutnával a druhou láhev odmítl, že to stačí.

***

Za týden Bedřich nastoupil do zaměstnání a první výplatu oslavil s Jarmilou v luxusní restauraci. Domů se vrátili lehce ovínění a rozjaření a aniž k tomu někdo dal impuls, hned za dveřmi spolu splynuli ve vášnivém polibku. Jazyky si vyjely vstříc, projely si vzájemně ústa a Bedřich Jarmile mnul přes triko prsa, zatímco ona mu rukou uvolňovala z kalhot ocas. Postupně se zbavili svršků natolik, že Bedřich ji mnul a líbal pevné prsy a laskal tvrdé vztyčené bradavky a ona mu rukou svírala a honila tvrdé horké pulsující péro.
Bedřich jí stáhl kalhotky, dívku přirazil ke zdi, pozvedl jí za stehno a zatlačil ocasem do klína. Jarmila sama mu pomohla se zavedením a pak již cítil vlhkost a sevření její pochvy.

„Och..och,“ Jarmila slastně vzdychala a konečně měla ze styku pocit rozkoše a slasti. Vnímala, jak ji projel až na dno a pak začal s pozvolnými přírazy.
Cítila každou žílu jeho ocasu, jehož velikost ji krásně vyhovovala. Bedřich ji pozvedl za druhou nohu, zvedl ji jak peříčko a pokračoval v mrdání.
Jarmila mu nohy obemkla kolem boků, a s rukama kolem krku se s ním dál líbala. Prsa s naběhlými bradavkami se třela o jeho vypracovanou hruď, což jí bylo také příjemné. Tvrdý ocas jí rytmickými pohyby plenil pochvu a zvyšoval rozkoš až k vrcholu.

„Ah…ah…já…budúúú,“ začala Jarmila hlasitě sténat a kroutit pánví. Bedřich zrychlil pohyby a nyní prudce přirážel do v orgasmu se stahující pochvy a vzápětí ji naplnil přílivem semene.
„Jo..jooo,“ horký proud Jarmilu vynesl na vrchol blaženosti.
Nevnímala, že Bedřich z ní vůbec nevyjel a naopak ji odnáší na postel, stále nabodnutou na ocase a pak na ni naléhá a znovu začíná přirážet.
Ano. Bedřichovi ocas nezvadl a v ní se znovu vzchopil a mohl ji projíždět ve druhém kole.

Jarmila se probrala až ve chvíli strojových přírazů, kdy ji Bedřich dál plenil jeskyňku a nyní si užíval její prsa, která líbal a olizoval.
„Ty…oh… ještě…oh…můžeš?“ divila se Jarmila a byla příjemně potěšena.
Méně už, když si ji vzal zezadu, protože ji mrdal prudce a dost hluboko, což docela bolelo. Přesto mu pevně držela a bonusem jí bylo druhé vystříkání a přece jenom dostanuvší se orgasmus.
Pak už byla hotová a stále (!) tvrdý ocas mu vykouřila a rukou vyhonila. Pevně sevřenými rty ho sála, lízala a mnula mu koule, pak mu ho honila rukou a znovu sála až se konečně udělal.
Semeno z něj už neteklo skoro žádné a erekce odezněla.
„Hurá,“ pomyslela si Jarmila a vzápětí usnula. Bedřich hned po ní.

***

Od té doby spolu žili jako pár, nikoli jako otec s dcerou. Jarmila na něj neměla žádné vzpomínky a v kolonce otec na rodném listě bylo „otec neznámý“. Bedřicha brala jako muže, milence a později i otce svého dítěte.
Bedřich se zpočátku takovému vztahu bránil, ale když se ukázalo, že v okolí mu mladou holku každý závidí, obrátil a dmul se jak páv, když spolu někam šli.

Přesto později město opustili a stali se správci jedné horské boudy v Krkonoších a žili šťastně až ….vlastně jsou tam dodnes.

Autor

4.9 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
harai

Sice povídky s tématikou incestu můžu, ale zrovna tenhle typ ne. Dávat sem v podstatě znásilnění…? Všiml jsem si toho v shockových povídkách casteji a za mě NE

Tomáš

U shocka vždy tápu. Je to dost na hraně. To znásilnění v povídkách není prvoplánovaně jako znak vzrušení a většinou se to vyvine v normální sex.

shock

abych to uvedl na pravou míru. Opravdu si nijak nelibuju ve znásilńování. V této povídce jde pouze o pokus a napodruhé mu dala víceméně odevzdaně a bez násilí. Vždy se snažím aby „oběť“ nakonec dosáhla happyendu a „násilník“ byl potrestán. Popsané násilí přináší děj a není to prvoplánovité, že bych na tom už od začátku nabaloval příběh. Někdy to tak prostě vyjde. A za druhé – každý příběh jde kontrolou a myslím, že by se korektor ozval, kdyby vycítil nějaký problém. Ale každopádně si vaše výtky beru k srdci a pokusím se to v povídkách maximálně omezit, pokud to půjde….

Šmajda

Pro mě osobně to bylo lehce za hranou. Akceptuji hru na znásilnění, kde se až v průběhu čtení čtenář dozví, že je to společná hra, ale toto bylo klasické znásilnění. To že mu dala podruhé bez násilí, když byla svázaná v komoře a jen se chtěla vyhnout bolesti či něčemu horšímu, není omluva.

Raketak

Naprosto v pohodě. Šlo by i pokračování.

Martin

Incest v jiném podání . Sice to začalo spíše znásilněním , což zrovna nemusím , ale na druhé straně co čekat od někoho kdo se vrátí nadržený z kriminálu . Ostatně poté se to vyvinulo v normální vztah . Sice to beru jako uzavřenou kapitolu , ale pokud bude pokračování , tak jsem zvědav kam se příběh posune .

dedek.Jeff

Když jsem si sedl ke korektuře Shockova Návratu z vězení, byl jsem opravdu na vážkách. Mám mu rovnou oznámit, že povídka je nepublikovatelná z důvodu, že se v určité pasáži jedná o znásilnění? Zjemnit děj natolik, že by Jarmila padla do náruče Bedřichovi sama, se mi zdálo nepřirozené, hodno tak románků z červené knihovny. Navíc to neodpovídalo Shockovu naturelu a zcela by to znehodnotilo jeho výtvor, který by byl pak opravdu jen dobrý k zahození. Shock je mistrem děje a umí se orientoval v každé situaci, v každém případě tak dobře, že dokáže čtenáře přesvědčit o pravdivosti. Toto jeho mistrovství… Číst vice »

harai

Já to psal pouze jako svůj názor na povídku, která se mi prostě nelíbila. Naprosto jsem neřešil, jestli odpovídá pravidlům webu.

Juli

Já bych si to „neškrabal“ , v této povídce to nevnímám jako nepřijatelný exces. Dějí se bohužel horší věci se souhlasem mlčící většiny.

Wolf

Nerad to říkám, ale nesouhlasím s názorem každého kdo tvrdí že znásilnění v povídce je hrozné na opak si myslím že to skvěle podtrhuje děj. Nenechte se mýlit znásilnění mě nijak ne vzrušuje ale myslím si že do tohoto děje prostě patří a Shock to celé výborně zvládl a uhrál celý děj do příjemného a přijatelného konce. A Jeffe dovoluji si tvrdit že si rozhodně neudělal chybu když si povídku pustil ke zveřejnění. Shocku klobouk dolů další skvělá povídka.

Denis86

Mě to zase nevadí ale je to teda zajimavé a skoro ze života .

11
0
Would love your thoughts, please comment.x