Nejsem mamánek 09

Toto je 9 díl z 14 v seriálu Nejsem mamánek

Po poledni se vzbudila, otevřela oči. Pomalu a opatrně se přetočila k mladému a rukou si podepřela hlavu.
Petr stále ještě spokojeně odfukoval. Hm, tak tohle to je teď můj pán.
Pousmála se.

Pan manžel. Jsem fakt tak blbá, nebo tak spokojeně pohodlná, že jsem to vše nechala dojít až tak daleko? Asi obojí. Nebo s takovým kolouškem doháním ztracené mládí?
Ale…., lovit na netu, nebo se smýkat po kavárnách a narazit na nějakého, za chvíli skoro padesátníka s pomalu počínající pleší a pak funícího v posteli…, na to fakt zvědavá nejsem. Ani sama nevím, proč jsem si teda průběžně nenašla někoho trošku mladšího. Asi ta poslední zkušenost mi úplně stačila. A tohle to si zase můžu vychovat tak, jak potřebuji.
Jenže, zase se s tebou, milý hochu nemůžu ve svém okolí ani náznakem pochlubit. I když bych strašně ráda, to mi věř. Vždyť, která z kámošek nebo kolegyň z práce se může pyšnit tak mladým a pohledným chlapem, který stále nedočkavě čeká, aby mi mohl zobat z ruky.
A za tu dobu, co spolu šoustáme, jsi udělal dost velký pokrok.
To můžu potvrdit a je to především moje zásluha. I když ty ses také dost snažil a mohu říci, že jsi velmi učenlivý. A ta včerejší tancovačka byla super nápad. Dík za ni. Takhle jsem si již dlouho nezařádila a ty ses choval absolutně nenuceně. Ani náznakem sis nepřipustil, že bych mohla být pouze tvou matkou. Prostě sis nabrnknul starší milenku, s kterou jsi vyrazil do společnosti.

A pak na náměstí…. To jsi teda fest zariskoval.
Připadala jsem si doopravdy jako nějaká dvacítka. Nad tvou odvahou či drzostí, nabídnout mi svazek, vlastně incestní svazek, žasnu ještě teď. I když je to šílenost, s kterou jsem neměla vůbec souhlasit a vše nekompromisně utnout. Fakt to bylo neskutečně odvážně milé a z tvé strany takové dospělácké.
Ach, ty můj hajdaláku, měl jsi celý večer do detailu promyšlený a do puntíku se ti to vyšlo. A já v tom nevědomky hrála druhé housle.
Jóó, utnout včas…to se snadno řekne. Ale když mám v posteli mládě, které jen čeká na povel, tak to prostě nejde, říct ne.
Jen si osobně nedokážu představit naše další společné pokračování. Asi se bude vše řešit za pochodu.

Hm, akorát v posteli jsem to před tebou asi  trošičku přehnala. Ráda jsem bývala a snad i zase budu tou, která si sex otevřeně a aktivně užívá. Ale když už se mi skoro kroutí prsty na nohou a ty do toho stále bušíš, nejde být prostě zticha a ležet jako mrtvola, i když jsem ti jasně říkala, že vždy po si potřebuji vydechnout a mít chvíli lehkou pauzu.

Vlastně to nezní špatně a jistě mlsně čekáš, jako každý nadržený chlap, na nějaký můj postelový exces! Vždyť čím více se uvolním, odvážu a dovolím mu, tím snad dychtivěji a náruživěji bude z nastavené ručičky zobat.
Snad, snad…

Ááa. Teď bych i ráda byla uvězněná v slibovaném postroji.
Ležela bych na zádech, či takto na boku a přehrávala si v hlavě noční milování. Jedním stisknutím bych zapnula robertka a následně, třeba pěkně schoulená do klubíčka, bez práce, si počkala na orgasmus. A až bych se udělala, Peťula by mně chytil za ruce a nedovolil mi jeho vypnutí. A já bych kopala, křičela, svíjela se….
Hmm, ach jo. No nic, jdu to rozchodit.

Oběd jsme prošvihli, tak alespoň něco teplého udělám na takovou brzkou předvečeři. Taky se musím kouknout na net a dle rad urychleně pozměnit jídelníček… Kdo je připraven, tomu trapná nehoda nehrozí.

Petr po probuzení slyšel z kuchyně šramot, přesto ještě chvíli ležel. Na zádech, ruce založeny pod hlavou, utopený ve svých obrazech na celou večerní a následně i noční akci.

To jsem teda zvědavý, v jaké náladě je Evka. Po radnici jsem sice připuštěn byl, ale teď jsme vyspalí a střízliví.
Když ji oslovím „Evi“, bude si myslet, že machruju, a když „mami“, tak tím asi možná nic nepokazím. Ach jo, to jsou starosti.
Ale v noci se teda ukázala! To byla fakt boží. Taky jsem ji mohl ručně vyhonit až do konce. Určitě si to takto dělávala běžně. Onanistka moje milovaná!
Nebo, jak roztouženou kundou hledala a intenzivně dorážela na robertka.
Mami, mami, ty jsi prvotřídní samice!
Ha, ha, to je nápad!!! Znehybnit ji pouty a honit frajtra až do konce a až se udělá. Tak ještě chvíli pokračovat a pozorovat její vzdychající a svíjející se tělo.

Stále ležíc na zádech, si sám v duchu přehrával možné zrealizování svých, již opět dál posunutých tužeb.

Takže, pokud je i teď, má noční nabídka plně přijata, pouta koupím. A taky si slibuji, že se již nebudu pořád ptát a když něco vysloví ona, má již teď můj souhlas. Nejsem přece jelito, jsem její partner. Alespoň doufám.

Po těchto svých vnitřních slibech vstal, osprchoval se a navenek klidně, leč s tlukoucím srdcem, vešel za matkou do kuchyně.

„Mami, ahoj,“ pronesl s dobře utajenými otazníky v očích.
„Dobré odpoledne, Peťulo.“
Otočila se k němu, s milým úsměvem na rtech: „Chystám něco teplého, když je již tolik hodin. Dáš si?“
Odstoupila, aby kluk viděl, co dobrého přichystala.
„Hm, rád. A máš něco na dnešek v plánu? Chceš jít někam ven?“
„Ááá, nic zajímavého. Jinak bych ti to řekla. Jen bych si chtěla projít butiky v shoppinu a pak se na něco kouknout na netu. A takové obchody tě stejně nezajímají. Že?“
Tónem hlasu naznačila svůj nezájem, chodit s ním do takových obchodů.
„Hm, fakt nezajímají. Takže bych mohl brnknout klukům a buď vezmeme kola nebo si někde na chvíli sedneme. Nevadilo by ti to? A zítra by jsme třeba vyjeli spolu na kolech. Může být?“
Po výměně názorů na možný průběh odpoledne a obvolání kamarádů, se Petr převlékl a byl připraven k odchodu.

Mám máti při odchodu políbit a pohladit, jak to bejvá ve filmech nebo říct pouze ahoj? A pohladit po zadku nebo po rameni? Čeká vůbec na takovou iniciativu, když řekla jasně, že když už, tak nejdříve k večeru? Hm, otázek mnoho, odpověď žádná. Snad sama udělá nějaké gesto a jistě pochopím.

Proto v kuchyni, při plnění láhve, po očku pozoruje její možnou reakci.
„Mami, tak bereme kola a projedeme jenom Hůrky. Tak za tři, čtyři hoďky jsme zpátky.“
„Dobře. Však já taky za chvíli vyrazím. Něco po sedmé teda připravím večeři.“
A skoro neznatelně, jako by ji na víčku pošimrala řasa, mrkne.
Petr si to vyložil po svém. Přistoupil k máti, políbil ji na tvář a letmo pohladil po rameni.
„Tak večer. Ahoj.“
„Peti,“podívá se mu do očí. „A opatrně, prosím. Tak pa.“
V ten moment to plně pochopil. Ano, je jeho! Tahle krasavice s božským tělem je již jen a jen pro něj.

Jen co za klukem zaklaply dveře, začala se i ona urychleně připravovat k odchodu.
Již v týdnu opět prošmejdila pár butiků se spodním prádlem, kde nabrala inspiraci. Vybrala si již odvážnější modely.
Po nočním vyznání nabyla absolutní jistoty, že se jistě nejedná jen o jeho chvilkový úlet a že nějakou dobu by jim to mohlo klapat. Již si nepřipustí ostych, či se o to bude alespoň snažit a ví, že Petr to ocení a tím si ho ještě více omotá kolem prstu.

O to více času ji však zabral nákup potravin. Stále nevěděla co připravit k slavnostní večeři. Zároveň byla ráda, že novinku, své pracovní povýšení, nevyzradila a uchovala to jako překvapení. Paní vedoucí zní lépe, než občasná paní zástupkyně.

Doma rychle uklidila nákup, uvařila si kávu a usedla do křesla s notebookem v klíně. Najela na vytypované stránky a začala s výběrem dárku pro Petra. Na tento okamžik se těšila celý den.
Táák, broučku. Trošku se ti pomstím. Maminka ti tady něco vybere. Jako manžel paní vedoucí, si zasloužíš něco luxusnějšího. To tě snad odnaučí stále přirážet, když již nechci.

Nemyslela to až tak doslova, i když po orgasmu, tělo s již ochabujícími svaly si chtělo odpočinout.
I když prožitek, kdy se propadala do neznáma a on stále držel její zvednuté, již bezvládné nohy a stále přirážel, byl nezapomenutelný.
Chvíli ji trvalo, než vybrala několik zajímavých kousků, mezi kterými si musela vybrat favorita.

Takže který, milá dámo? A vysrkla zbytek uvařené kávy.
Bez diskuze boxerkový střih a zbytek smažu. A s volným otvorem pro jeho chloubu. Když ho to bude ojíždět, nemusí se flákat a může ojíždět i mne.
Až se zastyděla za svou mluvu a čte dále. A s možností protáhnutí páskových výztuh přes duté lémy kalhotek, pro možné uchycení vibrační vagíny… robertky?
Já jsem ale kráva!!! I když vlastně já mám robertka a on bude mít zase robertku. No, tak to bez váhání. Ano.
Byla tak zabraná do výběru, že vůbec nezaznamenala, s jakým elánem, nadšením a škodolibě závistivým úsměvem pracuje.

Pak, až i já budu mít svůj postroj, bychom mohli třeba jen ležet v objetí a nechat na sobě a v sobě všechno vrnět. A takto být oba udělání.
Hm, jen jestli by do takové varianty šel. Vždyť je to takové moje miminko a já ho učím takovým věcem.
Ale holka, co si děláš starosti? Zobe ti z ruky? Zobe! A když mu tajná přání naservíruji po malých dávkách, určitě pak zblajzne cokoliv.

Tvary a velikosti kolíků vyřešila během chvilky. Překvapily ji funkce, kterými tyto dražší modely oplývaly.
S otevřenou pusou a udiveným pohledem četla popis. Že při zapnutém stavu, díky pulsujícím elektromagnetům a s několika kovovými koulemi, dochází k částečnému realistickému vjemu análního sexu. Funkci také lze vypnout před dálkové ovládání.
Sice dost váhala, zda masturbátor přijme a zda je na takovou věc již vyzrálý.
Ale nakonec odpovídající vagínu i s popruhy přiobjednala s tím, že si ho schová na někdy jindy, jako další dárek.
Naprázdno polkla a zalapala po dechu, když se podívala na cenu kompletního setu. Rezignovaně mávla rukou.
Pane bože. Jsem fakt tak hloupá, až jsem perverzní!? Evino, ty blázne! Ještě se vše dá zastavit! Přece si nebyla a nejsi tak špatná máma, aby si kluk ukazoval na čelo. Sice by chvíli trvalo, než by se vztahy jakž takž narovnaly, ale měla bych časem čistější svědomí.

Jedna nesouvislá myšlenka střídala druhou. Zároveň její druhé já tvrdě oponovalo.
Ale co, žijeme jen jednou a co nestihnu do padesátky, to nemám. Peťulko, promiň.
Zhluboka se nadechla, vydechla a stiskla enter. Zaškrtla balíček na poštu a zaplatila kartou. Chvíli bezmyšlenkovitě seděla.
Tak jo, pane manželi. Dokonáno, hotovo a není cesty zpět. A jdu.

„Peti, kde teď jste?“ ptá se s mobilem u ucha.
„Jedeme od rozhledny dolů a asi za hodinu jsme doma. Proč?“
„Nekoupila jsem hořčici. Vem ji po cestě. A stačí malá. Ano?“

Snažila se jen zjistit, jak dlouho ještě bude sama.
Při převlékání do domácího, zároveň pozorovala své křivky v zrcadle. Přišla blíž. Plácla se přes břicho, které již bylo na její hraně kritičnosti. Přizvedla i uvězněná prsa v podprsence. To byla její chlouba. S nimi byla nadmíru spokojená. Ještě rukama i pohledem přejela zadek. Pro jistotu si sundala kalhotky a s pohledem upřeným do skla, se pomalu otáčela.

Hm, chtělo by to zpevnit. Musím začít poctivěji cvičit. A už i škrábu.
Musela se pousmát, když si přejela po rašícím strništi kolem udržovaného pásku chloupků v ohanbí.
Takže oholit. A hned.

Opět tajně vypůjčený Petrův elektrický strojek v její ruce vykonával svou práci. Zvuk mašinky ji zase připomínal zvuk vibrátoru.
Uklidila po sobě a namazala upravený klín chladivou mastí.
V ložnici, jen v podprsence se blaženě rozvalila na postel, odhodlaná si na chvíli odpočinout. Opětovná myšlenka na vibrátor ji proletěla hlavou a podvědomě se v klínu pohladila.

Ale rychle, než přijde. Alespoň mu pak vydržím déle. Spiklenecky se zachichotala a natáhla se pro utěšitele do šuplíku.
Hm, fakt je pěkný. Takový naducaný, takový můj mazlíček. A přitiskla si ho k tváři. Zvlhčila ho jazykem, naslinila si i vstup do kundy. Ještě více pokrčila a roztáhla nohy. Když ho v sobě již cítila, zapnula vibrace. Sama byla překvapena, jak brzy začala ronit mazivo. Dech se ji zrychlil a soudná realita se pomalu vzdalovala.
Neskutečné. Jak jsem bez takové hračky vůbec mohla existovat!? Je to boží.

V myšlenkách se vracela ke svým prožitým incestním sexuáním prožitkům. Jak šokovaná, prvně pocítila na prsu jeho nenasytnou ruku. Jak dychtivě a zároveň neohrabaně mnohokrát prozkoumával její tělo. Jak ji prvně, když se neuhlídala, prstil zadek. Jak ……
Pohybovala s vibrátorem čím dál rychleji a razantněji.

Pocítila blížící se orgasmus. Stehny k sobě si uvěznila robertka v kundě, překulila se na bok a následně do klubíčka. Reflexivně pohybovala pánví a prsty muchlala polštář, do kterého byla zároveň zakousnutá. Mezi stehna vecpala ruku, uchopila vibrátor a jako smyslu zbavená, s ním nadále intenzivně pohybovala. Nevnímala bolest přecitlivých bradavek uvězněných v těsné podprsence.
Už…..!
Vydala tlumené neartikulovatelné zvuky, tělo explodovalo. Nohy prudce napnula, aby je zase ihned pokrčila. Chtěla již ukončit toto, až bolestivě příjemné trýznění, leč stehny si stále držela robertka v sobě.
„Eh, ech. Ještě chvilku. Už ne. Ještě malilinkou chvilku! Už néé! Aááá!!“
Roztáhla stehna a poševními stahy vypudila vrnícího vetřelce.

V třesu opět leží schoulená do klubíčka. Zpocené a zadýchané tělo se uklidňuje. Již našla dost sil k vysvobození stále ještě bolestivě nalitých prsou. Podprsenku odhodila na zem vedle postele a vypnula robertka. Následně, s roztaženými pažemi, přetočená na zádech, začíná pomalu reálně vnímat. Až sebou viditelně škubla, když očima hledala hodiny. S ulehčením se opět zabořila do matrace.

Mám ještě čas. Evino, ty babo stará! To bylo co? Dohánění toho, cos promeškala? Vždyť tě raní! Ale stejně to byl od Petra bomba nápad, když po mně kdysi vystartoval a já, šokovaná jeho drzostí a pak již z vnitřní zvědavosti to ihned neutnula. Sama bych si ho jistě ze studu nekoupila. A teď z toho akorát chytnu mrtvici.

Bezvládně a vláčně ležíc, pokusila se o pousmání nad svou úvahou.

A to nové prádlo si nechám na příští týden. Kdoví, jak mladej příjme dárek a to by ho mohlo obměkčit. A bude průser a bude velký trapas, když ho odmítne. Osobně si myslím, že na takové hračky, kdy uspokojuje sám sebe, je ještě asi fakt mladej. I když, že si ho často honil a určitě i teď ještě honí, vím.
Jasně! A jak přijede a hned jak se dosprchuje, vlezu k němu a taky ho udělám.
Ani zpocený, ani od mýdla ocas nechci. A že bych k němu vlezla a nechala se od něj umýt? Ať má kluk radost? To by ale musel být móóc hodný. No nic, za chvíli se může objevit.

S povzdechem a nerada vstala a uklidila způsobený binec. Ve skříni si ještě vybrala prádlo na večer.
V domácím oblečení, již i s opláchnutým obličejem vešla do kuchyně a dala se do přípravy slavnostní večeře.
Když práci dokončovala, uslyšela přicházet Petra.

Autor

Navigace v seriálu<< Nejsem mamánek 08Nejsem mamánek 10 >>
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mirek

Asi to není můj šálek kávy. Občas jsem se v ději ztrácel.

childe

To vyprávění ze dvou pohledů je sice dobrý nápad, ale zde mi to moc nesedí, ale třeba to je jen můj pocit.
Celkově mi příběh přidejde až moc „přitažený za vlasy“ a dost odtržený od reality.
Asi je poznat, že tento druh incestu není úplně můj šálek kávy a proto raději nebudu hodnotit.

Martin

Mě to hodnocení z jejich pohledu přijde zajímavé . Tento díl mě přijde hodně čtivě napsaný . Není tam přehnaně akce a spíše se vyvíjí pomaleji , což není na škodu . Ostatně ta rozpolcenost Evy nad jejich vztahem ději spíše dodává punc zakázané reality .

4
0
Would love your thoughts, please comment.x