Nemravná rodinka 06

Toto je 6 díl z 9 v seriálu Nemravná rodinka

Vojtěch upravoval příjezdovou cestu k domu téměř celý den a konečně měl práci téměř hotovou. Včera všechno vykopal a položil základy, dnes už měl hotovou větší část dlažby. Ačkoli byl zvyklý na fyzickou práci, cítil se vyčerpaně. Byl unavený, hladový a neuspokojený. Klára kolem něj pobíhala celý den s kolečkem v titěrných plavkách a on měl co dělat, aby se na ni nevrhl před zraky sousedů. Čůrky potu mu stékaly po zádech a on proklínal manželku, která ho k této práci donutila. Na chvilku si odpočinul a pohledem se zastavil u dcery. Při pohledu na její malá ňadra, skrytá v těsných plavkách, se mlsně olízl.

„Dojdi mi pro pivo,“ křikl na ni s pohledem upřeným na její štíhlou postavu.

Neochotně se vydala do garáže, kde byla pro podobné případy umístěna malá lednička. Vojtěch se nenápadně rozhlédl, a když zjistil, že žádný ze sousedů není v dohledu, chvatně za dcerkou vyrazil. Vešel dovnitř a uviděl, jak se sklání k ledničce. Neodolal a přitiskl se k jejímu pevnému zadečku.

„Nemůžeš si to nechat na jindy?“ ohradila se Klára. Nijak však neprotestovala, když sevřel v dlaních její drobná ňadra a přitiskl se k ní svým zpoceným tělem. Vnímala tlak jeho napruženého ocasu a nepatrně se proti němu zavrtěla. Vojtěch si to vyložil jako souhlas a sjel rukou k jejímu klínu.

„Tati, nech toho,“ zasténala Klára. To už jí ale nadržený otec chvatně stahoval plavky. Najednou se přistihla, jak mu sama se svlékáním horečnatě pomáhá. „Počkej, já sama,“ odstrčila ho a rychle se svlékla.

Vojtěch nelenil a z montérek vytáhl upocený ocas. Klára si uvědomila, co ji čeká a zachvěla se. „Celej den na mě vystrkuješ ty svoje kozičky, tak mi teď musíš podržet,“ funěl nadržený fotřík.
„Tak už dělej,“ překvapila ho Klára nedočkavě. Najednou se nemohla dočkat fotřínkova zásunu. Vojtěch se zatetelil blahem. Přidržel si dcerku v předklonu a zezadu navedl rukou ztopořence k její těsné pičce. Vklouzl dovnitř žaludem a na okamžik se zastavil. Vychutnával si pevné sevření dceřiny mladičké kundičky.
„Na co čekáš?“ postěžovala si rozdychtěná Klára a sama mu vyšla naproti.

Vojtěch naplno přirazil k jejímu rozpálenému tělu. Místností se rozléhalo čvachtání přirážejících genitálií.

„Úplně tečeš,“ pochvaloval si fotřík spokojeně. Dlaněmi drtil dceřina drobná ňadra a s hekáním si užíval vytoužený zásun.
„Řekneš mi to potom, teď už mi to hlavně udělej,“ vyrazila ze sebe Klára nedočkavě. Stihla se udělat na poslední chvíli. V okamžiku, kdy se roztřásla blahem, do ní fotřík s hekáním vypustil pořádnou dávku své otcovské mrdky. „Mám to všude,“ otírala si dlaní sperma vytékající z kundičky. „Teď abych se šla osprchovat.“
„Máš jí krásně těsnou, takhle jsem si už dlouho nezašukal,“ ocenil ji otec pochvalně.
„Máš štěstí, že beru prášky,“ vyprskla vztekle dcerka. „Ani ses nezeptal a pustil jsi to do mě!“
„Však ty bys mi řekla včas, kdyby to nešlo,“ mávnul Vojtěch rukou a začal si oblékat spadlé montérky.

Klára během cesty do sprchy potkala matku, která si ji podezřívavě prohlížela, jako by věděla, co se před chvílí odehrálo v garáži. Dcerka se jenom posměšně usmála a hrdě ji minula s mrdkou lesknoucí se na stehnech.

***

Ačkoli Vojtěch doufal, že se v nejbližší době dočká opakování, realita byla jiná. Klára ho nevšímavě míjela a on se potom musel zklamaně vystříkat do manželky. Pomalu se blížily jeho narozeniny a celá rodina se rozhodla přichystat mu tajně oslavu.

„Tati, pohlídáš mi u nás na chvíli malou?“ přitiskla se k němu starší dcera, která měla za úkol přilákat ho na připravenou hostinu.
„Chtěl jsem jít na pivo,“ zabručel nespokojeně.
„Je to jenom na chvilku,“ přitiskla se k němu pevněji Zdeňka. Ucítil na hrudi tlak jejích rozložitých ňader a přitáhl ji k sobě.
„Něco mi dlužíš, pamatuješ si?“ zafuněl jí do ucha nadrženě. „Dal jsem vám na dovolenou a od tý doby jsem si na tebe ani nesáhnul,“ postěžoval si. Rukou vjel pod volné šaty a přes kalhotky prohmátl její kundu.
„Tak až mi pohlídáš malou, jo?“ slibovala dcera a odtáhla nenechavou ruku do bezpečí.
„Jen aby,“ poplácal ji nespokojeně po rozložité zadnici.

Podmračeně dceru následoval a v hlavě už spřádal plány, jak si s ní zašuká. Když však zjistil, co pro něho rodina připravila, zjihl. „Myslel jsem, že jste zapomněli,“ mumlal rozpačitě. Po chvíli si však spokojeně užíval zábavu. Postupem času se mu však zakalily oči opilostí a on mlsně sledoval obě dcerky. Vyčíhal si okamžik, kdy Klára zašla do domu a vydal se za ní.

„Ani jsi mi nedala dárek,“ postěžoval si a snažil se ji přitáhnout k sobě.
„Ty už jsi dárek dostal,“ vysmekla se mu. „Nebo si nepamatuješ, co jsi se mnou dělal v garáži?
„To se nepočítá,“ mumlal opile a přes šortky hnětl její kundičku. Klára ho pohrdavě odstrčila a utekla pryč. Nezbylo mu nic jiného než se vrátit k ostatním.

Oslava pomalu končila a všichni se pomalu vytráceli. „Půjdu si taky lehnout, bolí mě hlava,“ postěžovala si pobledlá Lída. „Trochu to tady ukliďte, ať to nezbude všechno na zítra.“
„Tátu si vezmeš s sebou?“ ukázala starší sestra na poklimbávajícího fotříka.
„Však on trefí sám, až se probere,“ pokrčila rameny matka. „Nechte ho trochu se prospat.“

Sestry se vrhly na úklid, zatímco Miloš osamoceně dopíjel pivo. Nemohl odtrhnout pohled od Kláry, která se kolem něho míhala v těsných šortkách a krátkém tričku, které odhalovalo její ploché bříško. Ta si jeho pohledů všimla a díky vypitému alkoholu jí nebyly proti vůli.

„To by mohlo stačit, už jsem utahaná,“ posadila se vedle ní Zdeňka. „Zítra to douklidíme. Co ty na to?“
„Asi jo,“ pokrčila rameny Klára. „Můžu přespat u vás? Nechce si mi trmácet přes celou vesnici.“
„Mám ti rozestlat u malé v pokojíku?“ zeptala se Zdeňka nechápavě. Když uviděla Klářin úšklebek, pochopila, jak to myslela. „Nebo chceš spát s námi?“

Klára zavrtěla hlavou a povzdechla si. „Pořád mě přemlouváš, ať si to zopakujeme, a potom si o to musím říct.“
„Co uděláme s tátou?“ ukázala na fotříka, který vytuhle pospával s čelem opřeným o stůl.
„Ten je tuhej, vždyť ho znáš. Probudí se až ráno,“ prohodila klidně Zdeňka. „Pojď radši za Milošem, než nám taky usne,“ zavrtěla se nedočkavě.

Klára, která byla po celém dnu upocená, se zastavila u koupelny. „Já hned přijdu, jen si dám rychlou sprchu.“ Překvapilo ji, když se k ní sestra přidala.
„Já to potřebuju taky, tak se osprchujeme spolu, jo?“ špitla Zdeňka.

Rychle se svlékly do naha a vmáčkly se do sprchového koutu. Klára si uvědomovala sestřina mohutná ňadra, kterými se k ní tiskla. „Já tě umyju,“ hmátla po žínce. Ucítila Zdenčino zachvění, když poprvé obkroužila hrubou látkou její zduřelé bradavky.

„Chceš umýt i dole?“ zachichotala se po chvilce. Bez rozmýšlení sklouzla rukou k sestřině klínu. Žínkou hnětla její rozdychtěnou kundičku, dokud se s tichým výkřikem neudělala.
„Teď umyj ty mně,“ podala žínku Zdeňce. Ta jí pečlivě oplácela její doteky a Klára si uvědomila, že nejvíce času věnuje jejímu zadečku. To pro ni bylo něco nového, ale nečekaně vzrušujícího. Představila si Zdenčin jazyk mlsně olizující její konečník a zachvěla se. Nechala sestru hrát si se sevřenou dírkou a začala se sama uspokojovat do úplného vyvrcholení.
„Líbilo se ti to?“ špitla Zdeňka nejistě. Klára ji místo odpovědi jemně políbila na ústa.
„Pojď už spát.“

Potichu se vplížily do setmělé ložnice, kde se rozléhalo hlasité pochrupování.
„Vzbudíme ho?“ zašeptala Zdeňka.
„Nech ho spát,“ usoudila Klára. Se zachichotáním vklouzly do postele.
„Jsi ospalá?“ zeptala se nejistě Zdeňka, která najednou nevěděla, co dál.
„Ani ne,“ zamumlala Klára a přitiskla se k ní. Rukou sklouzla k sestřině vyholenému klínu a vnikla prstem mezi zvlhlé pysky. „Chceš vylízat?“ zeptala se vzrušeně.
„Hmmm,“ přitakala Zdeňka rozechvěle. Klárka pomalu sjela po jejím těle mezi roztažené nohy a hladově se zabořila do mokré kundy. Po chvíli se vynořila s obličejem zalepeným sestřinými šťávami a přehodila nohu přes její tělo. „Ty mě taky,“ řekla stručně a znovu se ponořila do hloubi Zdenčiny kundy. Ta bez váhání oplatila sestře laskání.

Klára cítila, jak se sestra jazykem váhavě přibližuje k jejímu análu. Ona to chce vážně udělat, pomyslela si rozechvěně. To už ale Zdeňka jazykem obkroužila anální věneček. Klára zapomněla na sestřinu kundu a užívala si její laskání. Nevzpírala se, ani když Zdeňka pronikla prstem do jejího staženého konečníku, zatímco ústy dráždila její přirození.

„To bylo hezký,“ vydechla po prožitém orgasmu, když oddechovala vedle sestry.
„Uděláš mi to taky?“ ozvalo se po dlouhé odmlce.

Klára pochopila, co sestra chce a sklouzla mezi její roztažené nohy. Nejistě olízla sestřin konečník, ale sestřino zasténání jí naznačilo, aby pokračovala.

„Strč mi tam prst,“ zasténala Zdeňka toužebně. Klára ji poslechla a uspokojovala ji s prstem hluboko vraženým do jejího zadku.
„Tohle s Milošem neděláte?“ zeptala se, když obě ležely unavené vedle sebe.
„Jemu se to ekluje,“ ušklíbla se Zdeňka. „Každej chlap touží po análu, jenom ten můj je divnej.“

Kláru napadlo, že fotřík by proti určitě nebyl. A ihned spřádala plány, jak ho k tomu nenápadně přimět.

„Na co myslíš?“ zeptala se Zdeňka po chvíli.
„Když to chceš zkusit, tak proč nevyužiješ fotra?“ uslyšela, jak Zdeňka zděšeně vydechla.
„Jak to myslíš?“
„Jen se nedělej, přiznal se mi, jak to bylo s tou vaší dovolenou,“ odfrkla si Klára. „Ten by proti určitě nebyl…“
„On ti o tom řekl?“
„Hmmm… taky mi zaplatil Chorvatsko,“ nezapírala Klára.
„Počkej… to jako myslíš…??“ zeptala se významně Zdeňka. „Jako že s ním… taky… to??“
„No a co,“ bránila se Klára. „Víš, jakej je, tak se nediv.“

Dlouhé, napjaté ticho přerušila znovu ona. „Ale má pořádnou kládu, co?“ zachichotala se. „Ne jako Miloš…“
„Ty jsi blbka,“ bránila manžela dotčeně Zdeňka. Po chvíli se ale pobaveně přidala i ona: „Je fakt, že má pěknýho macka. Ten by mi ten zadek snad roztrhnul.“

Ještě chvíli si potají špitaly, aby potom konečně usnuly, zalepené potem a vzrušenými šťávami té druhé.

***

Klárka se ráno probudila s hlavou zabořenou mezi sestřinými rozložitými ňadry. Rozespale zvedla hlavu a uviděla Miloše, který ji zblízka pozoroval.

„Zdá se, že jsem o něco přišel,“ povzdechl si s pohledem upřeným na její nahé tělo. „Taky jste mě mohly vzbudit.“
„Byl jsi tuhej,“ ušklíbla se Klára. „Blbly jsme vedle tebe se ségrou celou noc, ale ty ses ani nehnul.“
„A nechtěla bys teď…?“ pohladil ji Miloš po vystrčeném zadečku. Klára se ohlédla po sestře, která zhluboka oddechovala ve spánku a zachvěla se vzrušením.
„Buď ale potichu, ať nevzbudíme malou,“ sykla a přelezla k němu.

Užívala si jeho neohrabané doteky a cítila, jak nezadržitelně vlhne. „Tak už mi to udělej,“ zaskučela nadrženě, když ji Miloš stále dráždil jen prsty. Ten se na ni nemotorně převalil a snažil se zabořit ztopořený penis do její mladičké kundičky. „Ty jsi vážně nemožnej,“ ušklíbla se Klára a s povzdechem si ho sama navedla do kundičky. Miloš s hekáním mrskal zadkem mezi jejími nohami a z posledních zbytků sil se bránil předčasné ejakulaci. Místností se ozývalo mlaskání přirážejících zpocených těl.

V tom se vedle nich posadila rozcuchaná Zdeňka. „Co se tady děje?“ pronesla rozespale. To už ale Miloš s hlasitým výkřikem vyvrcholil.
„Miluju tě,“ sténal Klárce do ucha roztouženě a nevnímal ztuhlou manželku, která je zaraženě pozorovala.
„To si ze mě děláš prdel,“ vydechla rozlíceně, když se vzpamatovala. „Že tady šukáte vedle mě bych přežila. Ale to musíš Kláře vyznávat lásku??“

Klára se snažila vyprostit zpod jeho těla a s nepříjemným pocitem si uvědomovala teplé sperma vytékající z přirození. „Zdeňko, počkej… tak to není,“ vyhrkla k sestře.
„A jak to teda je?!“ zalykala se vztekem Zdeňka. „To šukáte za mými zády pořád??“
„Co blbneš?“ vyprosila se konečně Klára a otočila se k sestře. „Přece najednou nebudeš žárlit. Večer by ti to nevadilo a teď jo??“
„Jenomže on je do tebe zamilovanej,“ vzlykla Zdeňka.
„Tohle si musíte vyřešit mezi sebou,“ zvedla se Klára z postele. „A příště si na tohle najděte nějakou jinou blbku. Nemíním řešit vaše problémy!“
„Klárko, počkej,“ snažil se ji zadržet Miloš. Vytrhla se mu ze sevření a nahá utekla do vedlejšího pokoje.

Za zvuků manželské hádky se roztřeseně oblékala, aby byla co nejrychleji pryč. Rozcuchaná a neupravená utekla domů, kde se slzami v očích odstrčila otce, který se opile potácel po dvorku, a uchýlila se do bezpečí svého pokojíku. Zachumlaná do deky odpočítávala dny zbývající do jejího odjezdu do Chorvatska.

Navigace v seriálu<< Nemravná rodinka 05Nemravná rodinka 07 >>
5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Nějak se to mezi Milošem a Zdeňkou i díky Kláře komplikuje . Láska v této situaci věc spíše komplikuje . Jsem zvědav jestli Zdeňka prožijte anální poprvé s nadrženým otcem a vlastně bych se ani po tom výstupu s manželem ani nedivil . Tak snad jí ten divoch nenatrhne prdelku .

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x