Neobvyklý zážitek 04

Toto je 4 díl z 8 v seriálu Neobvyklý zážitek
Počet zobrazení: 76

„Ty jsi stejně bláznivá, jako Jana a podívej, jak se k Honzovi už zase tiskne. Určitě se mu z toho postavil stejně jako mně tady teď z tebe. To musíš jasně cítit, nebo snad ne?
Jo a když se ptáš, tak mě to fakt vzrušovalo šíleně. Já měl neskutečný erotický sny s nima oběma, ale trvalo mi hrozně dlouho, než se staly skutečností. A naprosto jasně vím, že by se mi nejspíš postavil, kdybych ti vyprávěl, co vím a kdybych viděl, že tě to vzrušuje taky. A přiznám ještě i to, že kdybych viděl, že tě to vzrušuje, protože jsi stejně zvrhlá jako my, tak bych si to chtěl vyzkoušet aspoň prstem. Jen tak jí trochu pohladit, víš? Proč bych ti to jinak měl vyprávět, že jo? Nějakou odměnu bych si za to možná zasloužil, ne?
Jenže Stáni, já už jsem moc starej, vždyť mi bude možná o dvacet víc, než tobě. To ti nevadí?“

„Nebuď pitomej, Michale, vypadáš nejmíň o deset let mladší. Nejmíň!“ zasmála se Stáňa. „Nic jsem neplánovala, ani jsem o tom, o čem se tady teď bavíme nepřemejšlela. Jenže víš, jak to bylo supr, když jsem Vás s Honzou zaslechla?
Úplně mi přejel mráz po zádech z tý představy, že to spolu už léta dělají. A že v tom jedeš s nima, no to už vůbec! Nemysli si o mně nic zlýho, když to řeknu, ale úplně mi v ní tam dole všechno pulzovalo. Hned pak jsem si nás představila všechny.
Radši bych byla ani na večeři nešla, ale to musí proběhnout opatrně. Víš, co teprve tohle se mnou udělalo? Ale jo, určitě si to dokážeš představit!
A když to dobře dopadne, tak ten váš klub rozšíříme a budeš mi to hezky vyprávět. A třeba tě nechám za odměnu přesvědčit se, jestli vyprávíš dobře,“ zasmála se nahlas, přitiskla se na mého ztopořence, malinko se nadzvihla na špičky a pěkně v rytmu hudby se zavrtěla kolem něj.
Bylo vidět, že jí ty představy úplně dostaly a že si mě nebo spíš mé rozpaky náramně vychutnává, ale hned pokračovala.

„Může to bejt supr hra! Ale jemu nic neříkej a Janě taky ne. Dáme ještě jeden ten malinkej džbáneček a půjdeme do apartmá. Tam ještě něco máme a ono se to nějak vyvrbí, uvidíš.
Honzík je permanentní nadrženej sexuální maniak, bude mě chtít hned, ale nech to na mně. Vím, už od toho vašeho rozhovoru, že to bude supr sexy tejden. Mám docela představu jak to navléct a klidně mi můžeš pomoct. Nejlepší dovolená v mým životě, tak to nesmíme zkazit, Míšo,“ podívala se mi prosebně do očí.
Byla v nich nedočkavost smíchaná s bujnou fantazií.
„Já čtyřku jednou zkusila a kdyby ta kámoška nebyla upejpavka, mohlo to být i víckrát. Asi žárlila. Vím, že je blbý to takhle hned vybalit, ale jinak by nebylo kdy. Aspoň mi trošku porozumíš. Nejsem žádná nymfomanka, to rozhodně ne, ale víckrát se mi to nepovedlo.
Škoda, bylo to strašně vzrušující. Neboj, já tyhle věci nevyhledávám, ale když se to tenkrát asi před třema lety stalo, úplně mě to dostalo. Vzniklo to tak nějak spontánně. Jak ten můj bejvalej přítel, tak ten její kluk byli hrozně fajn a docela pěkný chlapi, ale od tý doby jsem nikdy nic takovýho nezažila a to si piš, že bych ráda. Jenže nebylo s kým, na to musí bejt aspoň tři a jedno jak poskládaný. Čtyři ideální, ale nic náhodnýho. Víc v žádným případě,“ mrkla na mne spiklenecky ještě jednou. „Ty bys to nechtěl ve čtyřech zkusit?“

„Ty jo, zní to úžasně, taky jsem to kdysi zkusil i s mojí ženou, to jsme byli tak v tvým věku, ale mám strach, že už jsem na to moc starej, jenže jestli to myslíš až takhle vážně, budu muset zobnout prášek na výdrž, abych nezadupal jako králík. To by byla ostuda, ale Honza by si užil.
Jen teď už přemejšlím, jestli máš pod těma krásnýma šatama ještě něco?“ ptal jsem se, když moje ruce při ploužáku sklouzly k jejímu dokonale kulatému pozadí optimální velikosti.

„Minitanga.“

„Tri niti do riti, hmmm, tak na ty jsem šíleně zvědavej, protože jsi fakt nádherná,“ smál jsem se jí těsně u ucha, „ale nevím, jestli to s Janou dáme celej tejden. Už nejsme úplně mladý i když ona má teda figuru furt jako mladá holka a pořád jí to, stejně jako mě, docela baví. Ale jí tak maximálně jednou tejdně. Taky protože musí dbát i na svého Honzíka, to je ti teď už jasný. Každej den ani náhodou.
No a myslím, že i když občas se tam přimotá Honzík, když jsou jen sami u ní doma nebo někde, tak asi už ne tak často, jako dřív.
To pak na mě nemá ani moc náladu a říká, že sex tolik nepotřebuje a že už je na to stará a takový výmluvy.
Jo, třeba mi chce udělat radost, ale to se někdy pozná a to mně nebaví a to pak klidně i splasknu a je po zábavě.
Já prostě potřebuju, aby mě ženská chtěla doopravdy, víš? A nevím, jestli ona bude chtít. Je přeci jen v jiný pozici, vždyť teď to už víš. A taky proto jsem se ptal, jestli se ti nebude takovej starej dědek ošklivit.“

„Neboj, vždyť je ti sotva pade a jsi vysportovanej jako málokdo, takže žádnej starej dědek.
A to víš, že ona bude chtít, jen se na ně podívej. Vídíš tu Honzovu ruku? Normálně jí teď prohmatává jedno prso, myslí si, jak je nenápadnej a jí to dělá evidentně dobře, protože ho nechá a ještě se natáčí tak, aby to nikdo moc neviděl.
Před chvílí jsem koukala, jak jí nenápadně zkoušel prstama vyjet po noze až nahoru a mezi stehna a jenom se zavrtěla, aby mohl dosáhnout tam, kam oba chtěli. To víš, my ženský máme oči všude!“ zaklonila se a smála se fakt úplně uvolněně, jako bych já plácl nějakou skvělou anekdotu.
„A o sebe neměj strach, ty bys sbalil každou třicítku a určitě i dobrou polovinu dvacítek nebo mladších. A kdybys měl hromadu peněz, tak skoro všechny, to je snad jasný, ne?“ zase se nahlas zasmála, až se po nás někteří ohlíželi.

„Nic ale nebudeme lámat přes koleno. Teď máme chvilku naše tajemství, tak na to nezapomeň,“ dokončila Stáňa ještě hlavní téma rozhovoru.
Dali jsme jeden svižnější kus a šli si sednout.
Já musel honem na pány. Vzal jsem si lehké sáčko, které jsem nechal přes křesílko a s omluvou zmizel.
Tam jsem zobnul prášek, který občas používám a pro jistotu nosívám jeden dost často u sebe, nejraději kombinaci „napřimováku“, jak říká můj urolog a „držáku“.
Ten je taky dobrý, protože když už se má postavit, tak ať taky něco předvede a není hned vymalováno. Sice alkohol snižuje jejich účinky, to jsem si už víckrát ověřil, ale lepší něco než nic. Život s permanentním stresem a spěchem kvalitě sexu zrovna neprospívá.

Čtyři džbánečky byly tak půl litřík vínka na hlavu a určitě jsme to vytancovali, takže OK. Aperitiv byl už dávno. Předpokládal jsem, že až budeme na pokoji, dáme s Janinkou úžasný sexík a prášky zabírají tak do půl hodiny, proto jsem jeden vzal s sebou.
Malé slipy jsem složil do kapsy u saka. Říkal jsem si, že to vypadá fakt nadějně, takže třeba taky příjemně překvapím, když ukážu pohotovost.
Janu občas bavilo rozepnout mi zip kalhot a testovat připravenost a tohle jí vždycky příjemně překvapilo. Vrátil jsem se, ještě si dal poslední deci vínka a zapojil se do konverzace.

Po chvilce si Honza šel odskočit a Stáňa šla zase na dámy.
„Vy jste se k sobě tisknuli s Honzíkem jako dva nadržený puberťáci, Stáňa si toho všimla, je ti to jasný? Komentovala, jak tě osahával nahoře i dole a když viděla, jak ty ses u toho nedočkavě vrtěla, ptala se mě, jestli jste milenci a jak dlouho už,“ okamžitě jsem se pustil do své Jany.
Docela se vyděsila, aspoň podle výrazu její tváře, ale hned se hájila: „Říkala jsem mu to, ale je to maniak, v tomhle jste oba stejný šílenci. Nemohla jsem ho odstrčit, snad nebude problém? Co na to říkala? Byla vyděšená nebo ještě něco horšího? Netuší snad něco?“ s obavami se ptala Jana.

„Bambulko, vždyť ty jsi měla ruce kolem jeho krku a koukal jsem, jak jsi občas malinko zavrtěla prdelkou, když jste se k sobě tak tisknuli, neházej to jen na něj! Přece jsi chtěla, aby se mu postavil a abys ho cítila. Neříkej, že ne, dost už tě znám.“
„Taky ses k ní tisknul a Honza si toho všimnul, medvěde jeden. Měl by sis dávat pozor. Ale ona se taky nechala. Co jsi jí navykládal, povídej! Co o nás ví?“

„Nic zvláštního lásko, trochu jsem jí lichotil, ale už jdou, povíme si to večer v postýlce.“
„Doufám, že jsi jí nemotal hlavu, medvídku!“
„Neboj, nemotal, uvidíš.“
„Co uvidím? Děje se něco špatnýho?“ ještě se stihla Jana trochu zvědavě a trochu vyděšeně zeptat, ale to už byli ti dva zpátky.
„Jsem po tom celým dnu a teď po vínku a po těch tanečcích nějaká vláčná, myslím, že vyrazím nahoru do apartmá,“ oznámila Stáňa, aniž si přisedla a dívala se přitom na mne.
Myslím, že na takový povel všichni čekali. Já věděl, že Jana mě bude chtít mít v posteli co nejdřív, aby mě mohla podrobit křížovému výslechu a o Honzovi jsem si nedělal nejmenší iluze.
Jeho nadrženec se v letních kalhotách docela zřetelně rýsoval. Myslím, že mu Stáňa něco hezkého povídala a možná ho i nějakým dotekem cestou z toalet vyprovokovala. Teď už jsem věděl, že to umí perfektně.
Zvedli jsme se všichni. Stáňa šla před námi a já mohl oči nechat na jejím skvostně tvarovaném pozadí, které se lehounce vlnilo v přiléhavých letních večerních šatech. Honza zrovna tak. Jana do mě nenápadně cestou rýpla, takže jsem zpomalil.

„Aby ti oči nevylezly z důlků, medvěde,“ zašeptala. „Jsme tady přeci spolu.“
„Jasně, že spolu, ale mám pocit, že to bude ještě dost zajímavý. A možná pro všechny,“ zasmál jsem se na ní spiklenecky.
„Co, se tady děje?“ šeptala mi rozčileně Jana.
„Co já zase nevím?“ zastavil jsem se, vzal jsem jí do náručí, dal jí pár pus, aby ti dva mohli poodejít.

„Budeš umět být zticha? Neprozradíš nikomu, ani Honzovi, co ti teď možná řeknu?“
„Jako hrob, povídej!“ úplně se třásla nervozitou a nedočkavostí zjistit, co za průšvih se stalo.
„Stáňa je úplně stejný číslo a stejnej zvrhlík, jako my.“
„Jak jsi na to přišel, medvěde, co je to zase za blábol,“ vztekala se Jana.
„To ten váš taneček, bambule. Řekla, že o vás všechno ví, že není slepá a když se ke mně tisknula a povídala mi tohle a pár dalších detailů, úplně jsem cítil jak je z toho vzrušená. Vsadil bych se, že ty její minitanga pěkně zvlhly a možná si je na dámách musela sundat. Jako ty jednou ty svý,“ díval jsem se jí do očí.
„Neblázni, to by byl průšvih!“ zhrozila se Jana.
„Ale vůbec ne, ona má něco hodně sexy za lubem a začne to hned, jak budeme v apartmá. A těší se na sexy tejden, o jakým prý neměla ani ponětí, než sem vyrazila. Že si prej musíme užít supr zábavu a úplně všichni.“

„Tyjo, tys mi tedy dal! Co o nás vlastně ví? A chceme to? Vždyť to bude šílený! Já se svým synem a potenciální snachou a s virtuálním manželem a on se svojí virtuální manželkou, snachou a zeťem! No to by bylo úplně zvrhlý! Řekni, že ne, že to neuděláme!“
„Hm, to nepůjde. Ona ví nejen o vás dvou a že jste milenci už spoustu let a možná třeba už od jeho puberty nebo jejího konce. Dokonce si myslí, že jsi byla Honzíkova první, bambulko a že byl fakt asi dóóst mladej“, trochu jsem zveličoval tu pohromu a pásl se na jejích rozpacích. „Ale ví i o nás třech. Neptej se, jak se to dověděla. Mně pak už nezbylo, než jí ty její plány schválit a neříkej, že ty bys to s Honzíkem zase ráda nezkusila.
A navíc nejen přede mnou, ale i před ní a dokonce i s ní i se mnou dohromady, takže bys nemusela už nikdy nic tajit, což je sice menší dobrodružství, ale znám tě a tak vím, jak tě vzrušuje, když se na tebe s Honzíkem někdo dívá.
On tebe chce určitě šíleně moc a jí jakbysmet a já určitě kvůli tomu nikam nepojedu. A tebe bude zase vzrušovat, když uvidíš Honzíka nebo mě s ní. Vždyť tě znám. Zkus teď říct, že ne, bambule. A Stáňa je nádherná ženská. Mimochodem, věkovej rozdíl jí neva,“ zasmál jsem se a Janu jsem tím úplně dorazil.

„Ty jsi úplnej šílenec, Míšánku! Jestli je to tak, tak to nesmí nikdo nikdy vědět, je ti to jasný?“
Bylo úplně cítit, jak mi Jana vibruje vzrušením v náručí. Zimou to rozhodně v tom večerním dusnu nebylo. Myslím, že už před očima viděla nějaký ten divočejší scénář. Vím, že čtyřku ještě nezkusila, dokonce ani zamlada. Tedy pokud nekecala, což dělávala dost často.

„Takže tedy schváleno, Jani?“
„No, já nevím, ale asi jo,“ trochu rozpačitě a s provinilým úsměvem se na mne podívala a zeptala se: „A co ty, medvídku, ty bys chtěl zkusit takovouhle bláznivou čtyrku?“
Bylo vidět, že jí v hlavě šrotují první představy…
„No to si piš, úplně vidím, jak vás obě Honzík ničí a jak si Vás obě vychutnávám i já,“ zasmál jsem se potichu.
„No, že jsi zvrhlík, to vím už dávno, ale že až takovej, to jsem trochu v šoku,“ přidala se ke mně se svým smíchem Jana.
„Ale asi bysme je měli dohonit, pojď už!“ vyzvala mne nedočkavě a její obavy se rázem proměnily v bláznivé vzrušení.

Počet zobrazení: 76

Autor

Navigace v seriálu<< Neobvyklý zážitek 03Neobvyklý zážitek 05 >>
4.4 48 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Zajímavé pokračování. Jsem zvědav jak si to Stáňa naplánovala a jestli na to ostatní přistoupí. Hlavně teda Honza, protože Michal s Janou už vědí, že se něco chystá.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x