Neobvyklý zážitek 06

Toto je 6 díl z 8 v seriálu Neobvyklý zážitek
Počet zobrazení: 84

„Počkej, vezmu tenhle polštář a u děláme jim představení na tom koberci teď my, co ty na to?“
V mžiku byly na podlaze polštáře tři, Stáňa svojí nádhernou prdelkou na nich, a její doširoka rozevřené nohy a hodně pokrčená kolena mne vyzývaly k úžasné zábavě.
„Pojď teď zase chvilku takhle a pak zase jinak, Míšo,“ hlasitě mne zvala, aby upoutala pozornost.
Postaral jsem se, aby Jana měla co nejlepší výhled, ale podle zvuků, které oba za mnou vydávali, bylo zřejmé, že Honzova aktivita ji už pomalu přivádí k vrcholu a že teď jsme pro ní vedlejší.

„Hned to bude, ale ještě teď chvilku takhle, krásko moje úžasná,“ odpověděl jsem také dost nahlas, aby těm dvěma bylo jasno, k čemu se schyluje.
Zakleknul jsem před tu nádheru a dlouhými pohyby mého jazyka jsem si jí mlsně vychutnával a pozoroval, že tohle na ní fakt funguje rychle. Ještě jsem ji dokonale vysál, jazykem obkroužil poštěváček, dal příležitost prstům zašmátrat po bodu G a Stáňa byla skoro tam. Její vzdechy a dušené výkřiky o pár okamžiků později jasně svědčily o tom, že už se tam dostala.

Byl nejvyšší čas nasměrovat mého bojovníka zpátky tam, kde už před tím ve stoje dlouho pobýval. Stáňa to kvitovala dalšími vzdechy. Rukama jsem jí její krásné nohy stlačil k sobě a narovnal, takže její prostorná kundička se zúžila a místa bylo mnohem méně.
Klečel jsem nad ní obkročmo, ale pohyby shora dolů přes její teď už nadoraz zjitřený poštěváček a dokonale mokrou jeskyňku zase začaly působit. Ještě malinko stehna poroztáhla od sebe, vypnula boky trochu vzhůru a oběma rukama si můj kůl směrovala přesně tam, kde to nejvíc fungovalo.
Za pár okamžiků mé pohyby vyvolaly její druhou explozi, která přehlušila Janiny hlasité vzdechy i její tlumené výkřiky:
„Pojď do mě, pojď, ještě víc! Pojď!“ které vysílala směrem k Honzovi tak, jak jsem to sám dobře znal a které byly neklamným znamením, že také dosáhla svého.

Naše počínání a Stánin křik způsobilo, že Honza s Janou hned po jejím vyvrcholení přerušili svou zábavu a začali sledovat nás. Zpomalil jsem, aby si odpočinula a jen jsem teď pomalu po jiným úhlem vjížděl hluboko do ní a pak úplně ven. A zase. A zase. Bylo vidět, že tohle nezkusila tak často. To pomalé, lenivé tempo s dlouhým rozsahem pohybů jí dělalo evidentně dobře.
Měla teď ruce volně rozhozené za hlavou a s přivřenýma očima a naprosto soustředěným výrazem ve své tváři si vychutnávala sílu těch okamžiků. Byla prostě nádherná. Pro mne po dlouhé době neskutečný zážitek takhle si vychutnávat milování s nádhernou mladou třicítkou.

„Chceš tam poslat ještě jednou?“ naklonil jsem se k ní a pošeptal jí svou otázku do ucha.
„Aby se mohli ti dva podívat?“
Přes rameno jsem zahlédl, že Jana s Honzou začali zase pokračovat, ale že Honza teď zpomalil tempo a pootočil si Janu tak, aby na nás oba viděli.

„Jooo, ještě,“ vydechla Stáňa a já se zvedl do předchozí polohy, ona si mne zase nasměrovala přesně tak, aby její do maxima zvětšený klitoris dostával co největší a zrychlené příděly rozkoše a za pár okamžiků si prožila třetí orgasmus, snad ještě silnější a rozhodně zdaleka nejhlasitější, protože já jen tak nepřestával. V téhle poloze vydržím fakt dlouho. Prášek taky pomohl.
„Už přestaň, prosím! Na chvilku,“ podívala se mi prosebně do očí, ale já tam viděl plamínky nadšení a bylo jasné, že ona zdaleka ještě není u konce a že má něco za lubem.

Posunul jsem se vedle ní, začal jí dávat jemné něžné polibky na nádherně zvednuté špuntíky dokonale kulatých poctivých trojek a zkoušel je vysát. Při každém doteku těch jejích hrotů se zachvěla. Měla je teď náramně rozcitlivělé, ale vysát nějakou šťávičku se nedařilo a tak jsem se začal věnovat jejím rtům. Byla úplně na šrot, myslel jsem si naivně, protože jsem jí ještě neznal. Jenže to se mi jen zdálo.
„Honzíku, viděl jsi to? Teď bych moc chtěla zase tebe. Prosím, miláčku, pojď ke mně a ty utíkej k Janičce, ať nevystydne“ a natáhla ruce někam za mne a v tom okamžení už byl mezi jejími koleny Honza a začal ji strojově zpracovávat on.

Já se přesunul ke své lásce, která pořád ještě byla v poloze polosedě, pololeže na sofa, s šaty vyrhnutými až k pasu, koleny roztaženými trochu od sebe a bylo na ní vidět, že si do sytosti užila svého milovaného syna a že se teprve pomalu z té šílené jízdy vzpamatovává. Docela jsem už delší dobu chápal její obavy vyslovené před prvním naším milováním ve třech, kdy nám poté, co jsme se uložili na rozkládacím gauči v naší garsonce s obavou zašeptala: „Vy jste, lásky moje, oba úplně stejný šílenci a já nevím, jestli vás můžu k sobě pustit oba dohromady, abyste mě úplně nezničili.“
V tom okamžiku se mi to dokonale vybavilo.

„Tedy, že ti ten nadrženej Honza aspoň nesundal ty šaty a podprsenku, ještě si je zmačkáš,“ přitulil jsem se k ní, pohladil ji a zkusil jí dát pár polibků.
„Nebyl čas, víš jak to s ním je, někdy chce všechno hned. A já taky, vždyť víš,“ šeptala mi na oplátku tiše a mrkla na mne zvesela. „Ale máš pravdu, dám je dolů. Nebo už máš dost? Nepůjdeme radši spinkat?“ zeptala se mne, ale její oči hltavě pozorovaly ty dva jak se vášnivě milují.
„Jsi takhle úžasná, šíleně sexy, vždyť víš, jak zbožňuju šatičky bez a tu tvojí úžasnou kočinku pod nima, ale dáme je dolů a uvidíme,“ trochu jsem zaoponoval a Jana mi sama ochotně pomohla. Ovšem neustávala hltat svými pohledy ty dva na hromádce polštářů na koberci.
Když jsem jí rozepínal podprsenku nedalo mi, abych se jí tiše nezeptal: „Vzrušuje tě pozorovat Honzíka při milování, lásko, kolikrát už jsi ho takhle viděla?“
Přes rameno mi tiše odpověděla: „Jo, je to úžasný a viděla, vždyť asi víš.“

Ale to už jsem si jí otočil čelem k sobě, posadil se na to sofa, vzal jsem si ji na klín tak, aby obkročmo nasedla na mé kopí, což šlo po jejím předchozím gymnastickém výkonu úplně samo a začal se s ní kolébat a vysávat z jejích dvou malých špuntíků, které zdobily její veliká ňadra, jejich úžasný nektar.
U Stáni jsem ho neobjevil a uvědomil jsem si, že to musím hned příště ještě důkladně prozkoumat.
„Ty tvoje šťavnatý prsíčka se nedají s jinýma vůbec srovnat, Stáňa má sice špuntíky špunty nádherný a veliký, ale úplně suchý.“
„Ty jsi někdy tak pitomej,“ šeptala mi Jana do ucha a s předloktími opřenými o má ramena mne příjemně škrábala ve vlasech a zasypávala jejími něžnými polibky, zatímco já nadzvedával její zadeček tak, aby tempo maximálně vyhovovalo mým úmyslům.

Honza zatím pořád ještě vytrvale utrácel svou energii dlouhými, ale ne příliš rychlými pohyby ve Stánině dokonale rozevřené jeskyni, ale zdálo se, že orgasmus na ně ne a ne přijít. Jen si vychutnávali jeho zkušené přírazy.
Pořád jsem po nich pošilhával. Tedy, abych byl upřímný, tak jen po Stáně a vybraných partiích jejího nádherného těla. Houpavý pohyb jejích bezvadných supertrojkových kulatých koziček mne fascinoval.
„Takhle to nikam nevede,“ zašeptal jsem Janče do ouška.
Věděl jsem, že je to sice pro nás oba náramně příjemné, ale můžeme tak strávit moře času, ale vyvrcholení se konat nebude.
Posunul jsem si ji tedy více na to sofa tak, aby na něm mohla klečet a sklouzl pod ní tak, abych jí jazykem a prsty mohl udělat zespodu to, co před drahnou chvílí Stáně.

„Počkej, ty jsi šílenej, tohle já už teď nemůžu vydržet,“ ozvala se po chvilce potichu Jana a snažila se uniknout z mého sevření.
„Vždyť nemusíš, jen se uvolni, nech tomu volnej průchod,“ snažil jsem se tiše artikulovat, pokud mi dovolovala její doširoka otevřená celá zrůžovělá kundička, protože jsem ji teď měl celou přilepenou na svých ústech, vysával jí, jazýčkem dráždil do maxima zvětšený poštěváček a rukama hnětl její úžasné kozy.
S jejími vzrůstajícími vzlyky jsem registroval utichající pohyby dole na koberci, kam jsem teď moc neviděl.
Ještě pár okamžiků a její hlasité „aaachhh“ následované několika hlasitým neartikulovanými zvuky potvrdilo, že i u ní jsem byl nadmíru úspěšný.
Takovýhle orgasmus nebýval zdaleka pravidlem, navíc jsem byl za své úsilí odměněn zvýšenou dávkou jejího nektaru, což byla ještě větší vzácnost.
Sice skoro vždycky říkávala, že „taky byla“, ale nebylo poznat, jak moc. Těžko se tomu někdy věřilo, zejména když měla den nebo dva před tím setkání s Honzou. Tyhle projevy nebývaly k vidění nebo slyšení pokaždé a já byl zase o něco pyšnější.
Svezla se mi do náručí a prudce oddechovala.

„Malá pauza na pití, panstvo!“ zavelel jsem.
„Už bylo na čase,“ brumlala Stáňa, když se zvedala z polštářů.
„Ještě, že jsme tam ty polštáře dali, Míšo, Honza by mi byl o ten koberec sedřel kůži ze zad. Je to šílenec. Ale jak jsi tak nádherně lízal Janu, byla bych si byla ráda na tebe přisedla a povozila se, jenže napoprvé nemůžeme prubnout všechno, něco si musíme taky nechat na ráno a na zítra večer a pak dál, každý den něco nového,“ smála se Stáňa.
Zatímco dolila a rozdala skleničky vína, ozval jsem se: „No, na Honzu já nemám. Už jsem starší pán, dámy, padesátka na krku, ale občas se můžou hodit zkušenosti získaný létama těžký dřiny v postelích i jinde a my starý si musíme holt pomoct jinak, když mládí už zmizelo v propadlišti dějin.“
„Co to meleš, každej je tak mladej, jak se cítí, vždyť to víš,“ oponovala Janinka, přitulila se ke mně a začala mi hladit povadlíka.
Stáňa se přidala s další lichotkou: „Míšánku, zkušenosti jsou někdy k nezaplacení, můžeš mi nějaký předat? Tamto bylo úžasný, víš, že jsem nevěděla, že to takhle tak báječně rychle funguje? Teda kdyby to Janičce nevadilo, třeba by se pak nějaký nový polohy hodily i Honzíkovi. Je sice úžasnej, ale fenomenální výdrž taky není všecko. Ten další orgasmus né a né přijít, viď Honzíčku?“ smála se.

„Stáňo, mý letitý zkušenosti říkají, že zdaleka ne všechno funguje na každou stejně. Ale když dovolíš, rád s tebou zkusím všechno, na co si při svý rychle postupující skleróze ještě dokážu vzpomenout,“ smál jsem se a myslel si, jak jsem úžasně vtipný.
„Medvěde, zapomeň na to! Jsme tady my dva spolu a Stáňa je tady s Honzou. Je vidět, že vtipná kaše, co tě s ní v mládí krmili, ti asi moc nešmakovala,“ ozvala se nakvašeně Jana a do debaty se konečně zapojil i Honza.
„Hele, jestli chcete, tak si tady vy dva buďte spolu, ale jsem zvědavej, jak tuhle náročnou dámu uživíš a jak splníš její přání mít dvě děti. Ne že bys nemoh, to chraň pánbůh, ale už tě vidím, jak v tvým věku tlačíš dva kočáry,“ a začal se smát na celé kolo.

„Miláčku, snad by ses nezlobil, jsi můj úžasnej chlapeček a moc tě miluju a nikomu kromě Jany tě nepučím, neboj. Ale když tě já pučím jí, tak ona mně snad může zase na chvilku na oplátku pučit svýho báječnýho Míšánka. On tím určitě nemyslel nic špatnýho, viď že ne Michale?“ a přisedla si těsně ke mně na to sofa pěkně z druhé strany, naklonila se schválně tak abych si užil božsky sametové doteky jejích nádherných koziček.
Dostal jsem něžnou pusinku na tvář a Honzovi tak dala najevo, že si nenechá ve všem poroučet.

Začínalo se schylovat k pokračování, protože Honza si zase sedl vedle Jany, namáčkl se na ní a tiše jí začal vysvětlovat:
„Když si oni dva tak báječně rozumí, že my si můžeme taky takhle rozumět, lásko.“
Jednou rukou jí objal kolem ramen a druhou začal něžně svírat její pořád ještě docela pěkné sametové a krásně nalité ňadro.
Stáňa zase překvapila.
„Ale Honzíčku, vždyť mi si přeci rozumíme všichni! Co to povídáš! Pojďme všichni na naší širokou postýlku nebo na vaší? To je jedno. Ale pojďme všichni, nebo jdeme už spát? Jani, tobě se chce už spát?“ zaútočila nenápadně na možná nejslabší článek.

„Ne, ne, nechce, vůbec ne,“ vyvrátila Jana okamžitě podezření.
Já věděl, že se na tohle těšila ze všeho nejvíc od okamžiku, kdy jsem jí prozradil, že Stáňa o nich ví a že jí to nevadí.
„Jestli tedy Honzík nebo Michal nejsou proti, tak můžeme třeba na tu naší. Jdeme, Michale?“
Zahlédl jsem, jak mazlivě pohladila Honzíkův nástroj, který sebou v odpověď zacukal, pátravě na mne pohlédla a začala se zvedat z toho velikého sofa s rukou stále položenou tam, kde to Honzovi dělalo náramně dobře.
Pak se ale přitulila ke mně.
Každý jsme si tu svou vedli kolem pasu do naší ložnice a tam jsme se společně poskládali na širokánskou vysokou postel.

Já se začal líbat s Janou, ta se ale strategicky položila tak, aby Honzík, který se zase líbal se svou Stáňou a prováděl jemnou masáž jejích dokonalých pumlíčků, měl ten nejlepší výhled mezi její doširoka roztažená kolena a Stáňa zařídila podobný výhled pro mne.

Kroužil jsem ukazováčkem kolem Janiných jemných špuntíků a naše jazyky se jemně proplétaly, ale mé oči občas sklouzly směrem ke Stáně. Měla ji pod tím svým docela plochým bříškem fakt nádhernou. Úplně magnetickou, řekl bych. Fascinoval mne její pořád ještě zvětšený poštěváček, který se prodíral ven z její dokonale tvarované štěrbinky.
Já zase pro změnu přitahoval Honzovy pohledy i tím, že můj prst občas sjel dolů po Janině bříšku a nechal jsem ho s jejími nadšenými polohlasnými vzdechy vklouzávat dovnitř tak hluboko do její svatyně, jak jen to šlo.
Honza mi to oplatil stejně na své straně a při každém takovém sklouznutí se Stáňa krásně napnula a vzdychla.
Je logické, že tohle se nedá dlouho vydržet. Zkuste se líbat s jednou krásnou ženskou, když se vám druhá stejně hezká vystavuje a říká si o to, abyste už konečně ten svůj nástroj použili a to ještě všechno s asistencí jejího partnera.

Po chvilce mazlení, kdy jsme uvedli do stavu nejvyšší pohotovosti naší bojovou výbavu přišla najednou Stáňa s nápadem.
„A teď to uděláme co nejhezčí všichni dohromady Janě, protože je úžasná a zaslouží si to nejvíc z nás všech,“ což Janu trochu vyděsilo, ale všichni tři jsme se k ní okamžitě posunuli a svými doteky a polibky uklidnili.

Začali jsme jen něžnými polibky, kterými jsme pokývali celé její tělo, střídali jsme se u jejích rtů a pak jsme s Honzou přidali prsty a hnětli její ňadra. Stáňa nám ve všem zkušeně asistovala a nakonec ty nejdůležitější polibky převzala ona a postupně s nimi klesla až k jejímu klínu, kde si pohrála jazykem do té doby, než Janinka začala slastně vzdychat přesně v jejím rytmu a pak se vracela k pupíčku, přes hroty ňader a stále výš, až začala Janu líbat něžně na rty.
Udělali jsme jí s Honzou dost místa, abychom se na tu hru mohli dost vynadívat.

Jana pomalounku tála a začala jí jemné polibky oplácet a nakonec se obě dámy začaly nádherně líbat. Jana, která pod tím náporem něhy tiše vzdychala slastí, Stáně jemně masírovala její dokonalá, stále ještě mladá ňadra a Stáňa s Honzou zase každý ze své strany ta její a já se posunul mezi doširoka roztažené nohy, které jen čekaly na okamžik, kdy toho někdo využije.

Zatím jsem zapojil jen svůj jazyk a prsty. Z chvilku se mi dostalo odměny v podobě dalších krůpějí jejího nektaru. Honza se věnoval jejím tak šťavnatým špuntíkům, což ji obvykle při jemné a pečlivé práci také dokázalo přivést na hranici šílenství.
Tak jak byla víc a víc vzrušená, začalo se vzrušení přenášet i na Stáňu.
Přenechal jsem své místo Honzovi, který ihned zapojil svůj nástroj a pomalu jej zasunul celý až po kořen tam kde Jana docela jistě toužila něco už mít a já využil Stániny polohy a zasunul jsem ten svůj do ní pěkně polehounku zezadu.
Nepřestávala líbat Janu, která jí polibky náruživě vracela a místo Honzíka masírovala teď obě její ňadra sama, ale zároveň zpřesnila svou pozici tak, abych mohl já být co nejefektivnější. Jana hnětla její houpající se pumlíče.
Projížděli jsme je teď s Honzou obě současně a ve stejném rytmu, který přesně souzněl s muzikou, doléhající sem od vedle.
Převzal jsem od Jany jedno Stánino ňadro do své péče a začal Stáňu trochu trápit. Chvilkama jsem nechal svého chlapáka vyklouznout ven a předstíral jsem, že krouživými pohyby kolem její jeskyňky hledá cestu zpátky a přitom přejížděl i kolem jejího teď také dokonale kluzkého zadečku. Jen jen zkusit ho zasunout tam.
Pak jsem ho s o to větší energií nechal zmizet v hlubinách její prostorné, nádherně vyšpulené štěrbiny. A znovu a zase. Občas úplně mimo rytmus. Pokaždé jinak. Přivádělo ji to pomalu ale jistě k šílenství.

„Honzíku, mohl bych zkusit svojí Janinu? Stáňo, může pokračovat Honzík?“
„Jo, jasně že jo, ale hned, já už skoro budu, tohle bylo takový šílený trápení, Michale, nechci teď žádnou přestávku,“ oddechovala skoro hotová Stáňa.
„Teď nechci přestat, chci to hned teď, prosím, prosím!“ žadonila pro změnu Jana.

S Honzou jsme se bleskově vyměnili. Začal Stáňu šukat zase tím svým bláznivým tempem, ale já Janu zklamal.
Přisál jsem se ještě jednou k její nádherně růžové šťavnaté štěrbince, která teď už zase byla doširoka rozevřená, jednou rukou nadzvedl její pánev a zajel do ní svými prsty. Stáňa jí nepřestávala střídavě něžně líbat nebo zase pevně hníst její ňadra přesně v rytmu Honzových přírazů, což jí Jana oplácela stejnou měrou.
Stejný rytmus jako Honzík a hudba z pokoje nasadily mé dva až tři prsty a kmitající jazyk.
Jana se vypjala do úžasného mostu a zase jen hlasitě vzlykala a o pár okamžiků jí Stáňa přehlušila svými výkřiky doprovázejícími její čtvrtý orgasmus toho večera.
Honza se nenechal zahanbit a s posledními přírazy naplnil její lůno svojí smetánkou.

Nechal jsem Janu malinko vydechnout a ještě než se vzpamatovala, zabořil jsem se až po kořen do její obvykle nádherně těsné, ale teď dokonale otevřené a hladké kundičky.
„Jo, kde je ta tvoje smetánka, dej mi jí všechnu, všechnu, prosím, já už nemůžu, nemůžuuuu, ale chci jí!“
Několika zběsilými pohyby jsem ji ještě jednou dokázal vrátit do jejího světa, jak ona říká, a to přesně v okamžiku, kdy jsem ji zaplnil až po okraj záplavou svého tolik žádaného žhavého spermatu.

Stáňa ležela zhroucená na břiše, ještě občas dala nepatrný polibek Jance, kterou jednou rukou objímala. Honza zezadu na ní a já zase totálně zničený ležel úplně mrtvý vedle Janičky, která teprve pomalu přicházela k sobě, protože víc než tři orgasmy za jediný večer zažívala opravdu jen zřídka. A možná nezažila nikdy, protože se tomu bránila.

Chvilku ticha prolomila trochu rozmazaným hlasem Janika: „Tak tohle je tedy čtyřka?“
„Jo, tak nějak asi jo. Jedna z mnoha možností. Myslíš, že je na ní něco špatně? Nebo zkusíme i jiný varianty?“ tiše jsem odpověděl otázkou.
„Škoda, že jsme se neznali všichni už dávno, bylo to úžasný, ale nemohla bych to dát s každým. S tebou a s Honzíkem mi to ale neva a Stáňa je prostě úžasná, ale s někým jiným asi ne. Ale nesmí se to přehánět nebo by nás ještě kleplo,“ dodala po chvilce, snad aby ihned naznačila, že tohle nebude na denním pořádku. „Co nějaký jiný varianty? Možná bych ještě něco zkusila, ale někdy jindy, lásko. Nevadí ti to medvídku? Já už jsem úplně vyřízená.“
„Jo, bylo to supr,“ přidala se Stáňa. „Dneska to už jako začátek stačilo, ale zítra bychom takhle nějak mohli začít nový den a pak se jít hned vykoupat,“ humor jí neopouštěl, ale já radši nic neříkal.
Sice bych možná ráno dal, ale asi ne v plné formě a celý týden určitě ne. Z chmurných úvah mne vytáhla Jana, která lenivě unaveným hlasem pronesla: „Tak na to zapomeňte mládeži, vy dva se klidně ušukejte k smrti, ale já mám teď na pár dnů dost a to myslím vážně a jak znám Míšu, tak ten je po vypuštění svojí smetánky nejmíň na pár hodin mimo provoz, takže určitě mám jeho podporu. Nebo ne, Míšánku?“

Jenže já ji znám taky a tak jsem věděl, že když ne zítra večer, tak pozítří ji na něco podobného přesvědčíme zase a kdo ví, jestli nezačne vymýšlet něco sama, takže za těch osm dnů to určitě třikrát nebo čtyřikrát dáme, protože bylo vidět, že těch několik orgasmů za jeden večer jí náramně inspirovalo.
To byla u ní naprostá vzácnost. Tak šťastný a spokojený úsměv jsem na její tváři už dlouho neviděl.

Jen jsem si smutně pomyslel, že na návštěvy k Honzovi a teď už i k jeho Stáně jezdívá většinou sama beze mne a že Honza si od teď už nenechá ujít žádnou příležitost užít si s oběma.
Když tedy budu mít naplánované rande s Janou druhý nebo i třetí den po její návštěvě u nich, tak z toho kouká maximálně tak dvojka vínka nebo i tři, ale docela určitě žádné milování.
Vždycky se na něco vymluví, protože jí bude mít od toho svého mladého náruživce úplně rozbolavělou. Pokud tam zůstane přes noc. A vlastně možná i přes den. Dokud Stáňa nebude mít mimčo.

„Budu muset rande volit strategicky jinak. Ještě, že ta moje doma se těmhle dvěma v milování naprosto vyrovná, i když je to zase úplně jiný. Ale asi se nikdy nepřidá a kdyby o tomhle věděla, tak mám utrum. Ale to je holt život. Jenže, co kdyby se to podařilo nějak navléct? Zkusím ji přesvědčit, že tady není nikdo její nepřítel. Hmmm, to teda ale bude extra těžký,“ uzavřel jsem svoje pochmurné rozjímání v tu chvíli pro mne zajímavým nápadem těsně před tím, než jsme se hromadně vypravili do sprchy a do vany zlikvidovat ty záplavy řídnoucího semene.

Byl to skutečně asi ten nejnáročnější sexy týden v mém životě a já blahořečil vynálezcům chemických preparátů, díky kterým mne obě dámy ještě mnohokrát pochválily.
Honza žádné prášky k pochvale nepotřeboval.

Počet zobrazení: 84

Autor

Navigace v seriálu<< Neobvyklý zážitek 05Neobvyklý zážitek 07 >>
4.4 45 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x