Odvážný plán – Dana 02

Toto je 2 díl z 12 v seriálu Odvážný plán – Dana

Kamil přemýšlel jen pár okamžiků.
„Ty víš, jak moc jsem vás chtěl, Markí. Vobě. Zavřít se teď v ložnici by asi nebylo vono, to máš recht. A ty bys chtěla?“ zašeptal, protože sprcha už utichla.
„Strašně moc jsem to chtěla zkusit s Danou a nedovedeš si představit, jak mě vzrušovalo vidět, jak jí lížeš. Já teď nechci přestat. Nebude ti Kája vadit?“
„To víš že ne, jen když se s tebou budu moct milovat. Utíkej za ním! Já si jdu dát trochu toho džinu s tonikem.“

Markéta neotálela, potichu vešla do koupelny, zavřela za sebou dveře a zezadu objala Káju, který se před zrcadlem utíral a vytřepával z vlasů vodu.
„Tys nám dal, Kájo, nevadilo ti moc, že tady byla Dana a žes nás mohla takhle viděl? Je úžasná a tátovi se hrozně líbí.“
„Tobě taky, mami, jen se přiznej,“ potichu se zvesela na Markétu zašklebil v zrcadle Kája.“Ještě je tady nebo už utekla? Vypadaly jste šíleně sexy a táta z ní byl hotovej. Víš, jak jsem mu záviděl? Ale vlastně i tobě a jí,“ dál ji potichu škádlil.
„Ty jsi tak pitomej, Kájo! Ale víš, jak jsme se před tejdnem bavili. Vono se to tak nějak semlelo. Pak ti to povím. Dana radši odešla, jsi můj miláček, vždyť to víš,“ přitiskla se k němu s těmi slovy ještě pevněji.
„Hmmm, myslel jsem si to, taková škoda! Byl bych se k vám přidal, ta by čuměla,“ zasmál se svému nápadu Karel.

„Ty jsi někdy takovej truhlík,“ políbila ho zezadu na rameno Markéta a její ruce sjely od jeho boků níž a pohladily Kájova Macíka.
Ucítila, jak to v něm zacukalo.
„Co bys ale říkal tomu, že bysme dorazili ten gin s tonikem, co nám táta připravil a už na něj nedošlo?“
Přejela po Macíkovi ještě jednou svou rukou tam a zpět a něžně ho sevřela. Zachvěla se a v její jeskyňce to zacukalo, když ucítila, jak Kájova chlouba v její ruce prudce zmohutněla.

Otočil se k ní objal jí a políbil. Když se odtrhnul, zeptal se: „Tátovi by to neva?“
„To víš že ne, miláčku,“ zašeptala a polibek mu vrátila.
„Jste voba tak úžasný a ty nejvíc! Ale víš co?“
„Co, povídej!“
„Tohle, Markí,“ potichu se zasmál Karel, spustil se bleskově na kolena, vyhrnul Markétě krátkou sukni a bleskově jí stáhl kalhotky.
„Táta bude určitě příjemně překvapenej,“ mrkl na ní zdola a na chvilinku zabořil svůj mlsný jazyk do jejího klína.
„Hmmm, ta už byla úplně hotová, tolik šťávičky! Ale utíkej za tátou, já si vezmu aspoň kraťasy a triko. Jsem u vás coby dup.“

„Kde máme ten gin s tonikem, Kamílku?“ zeptala se Markéta hned ve dveřích, když vcházela do obýváku.
Kamil jí ho podal se slovy: „Tak jak, Markí?“
„Neboj, hele, takhle,“ usrkla ginu, položila skleničku, zvesela se na něho usmála, malinko si upravila a vyhrnula sukni a posadila se do křesla tak, aby měl Kamil okamžitě dobrý přehled.
Ten nemohl spustit oči z té nádhery, na kterou se mu pod zpola vyhrnutou sukýnkou a s trochu rozevřenými koleny naskytl výhled.
„To je krása, tohle bys mi mohla dělat sama častějc!“

„Jo, jak jsem se zmínila, že Dana je pryč a že by si s námi mohl dopít ten její gin s tonikem, tak mi je sebral,“ polohlasem se smíchem odpovídala, teď už zase báječně naladěná Markéta. „Kája je tu hned.“
„To je teda lump, to tedy ale nesmím ztrácet čas a musím hned zjistit, jestli chutnáš stejně báječně, jako Dana a hlavně, já byl z vás dvou málem hotovej už před chvílí. Ten muj malej se už nemůže dočkat,“ zvedl se rychle z gauče a vzápětí již klečel mezi Markétinými roztaženými koleny. „Vypadá snad ještě hezčí takhle zblízka, když se taky tolik leskne,“ spokojeně jí šeptal Kamil, když mu Markéta vycházela v ústrety a posouvala se na úplný kraj křesla.
Hru s jazýčkem přímo zbožňovala.
„Jak, „taky“?“ okamžitě na to slůvko zareagovala Markéta, i když odpověď jí byla jasná.
„Dana úplně odkapávala, proto byla taková škoda, že odešla,“ šeptal Kamil, pokud mu jeho činnost dovolovala.
„Vždyť to přeci s Kájou pak už nešlo, Kamílku,“ láskyplně mu potichu odpovídala Markéta a přidržovala si jeho hlavu ve svém klíně.

Za pár okamžiků vešel do pokoje i Karel. Chvilku dvojici pozoroval a pak se slovy: „Jste úžasný, ale taky jste na mně mohli počkat,“ uchopil zbývající plnou sklenici, žíznivě pár doušků té dobroty upil a odložil jí zpět na stůl.
Obešel křeslo, v něž byla uvelebená Markéta, objal ji zezadu, přitiskl k opěradlu a jeho ruce hbitě rozepnuly další dva knoflíčky na halence a okamžitě se ponořily do její vykrojené krajkové podprsenky. Ukazováčky přejížděl po nádherně zduřelých bradavkách a líbal Markétu na šíji a za její malá ouška.

Když začal její pevná ňadra také silně tisknout a snažil se přitom sledovat rytmus práce Kamilova jazyka a jeho dvou prstů, které začaly projíždět její dokonale mokrou svatyni, neubránila se silným vzdechům a křečovitým stahům. Jednou rukou si tiskla Kamilovu hlavu do klína a druhou si přitahovala Karla tak, aby se mohla líbat s ním.
„Ježiši to je krása, já už byla málem hotová z Dany a teď tohle šílenství,“ blesklo jí hlavou, ale s přibližujícím se nástupem nesmírně rychlého orgasmu si ještě stačila uvědomit, že Dana je hloupá, že odešla, ale také ještě i to, že to byl mohl být ještě větší průšvih, protože Kája by se docela jistě přidal.
Jenže pak už byly všechny myšlenky pryč a jí se zmocnila jedna obrovská, ale nádherná křeč, kterou doprovodila tlumenými výkřiky a pak se na chvilku v křesle schoulila.

Oba její báječní milenci usedli naproti ní, sice kalhoty napnuté k prasknutí, ale ginu s tonikem a ledem bylo ve velkých sklenicích pořád ještě dost dost a bylo třeba s tím něco udělat.
„Mami, ty jsi neuvěřitelná! Připíjím na tebe!“
„Jo, máš pravdu, Kájo, je neskutečná a vůbec nevím, čím jsem si ji zasloužil. Tak na tebe Markétko, naše!“
„Vy jste moji miláčkové! Oba! Tak na vás, a ať je nám pořád spolu tak hezky.“

„Jen je hrozná škoda, že jste nechali vaší návštěvu utéct,“ snažil se Karel co nejdříve uplatnit své představy a dokonalém večeru.
„Nebuď blbej, Kájo, víš, jakej by to moh‘ bejt malér? S jakoukoliv další ženskou. Nejen s tvojí profesorkou češtiny. Že mám pravdu Markí?“
„To víš, že máš! Kájo, snad je ti jasný, že některý věci přeci dělat nejdou. Tady nejsme v Řecku, kde by nás nikdo neznal.“
„Vám se to řekne, ale jednak jsem vás viděl a jednak jsem tátovi záviděl, protože vona je fakt nádherná a vo tobě vůbec nemluvím, mami. Všichni kluci jsou z ní u nás ve třídě hotový. Teda pokud jsou normální. To snad zase dokážete pochopit vy, ne?“
To už se Kája smál na plné kolo.
„Hele týhle debaty snad necháme, ne? Radši pojď sem mezi nás Markí, to asi bude mnohem lepší. A ty Kájo nikde ani slovo, zaručili jsme se s mámou Daně za tebe, že ani necekneš. Platí?“
„Jasně, až jí potkám, tak jí řeknu i sám, že všechno je v poho a že se nemusí ničeho bát. Ale řekněte, budete s ní pokračovat? Tedy jestli se smím zeptat, když už se takhle upřímně bavíme?“ trochu zvážněl Karel.
Prostě nedokázal ovládnout svou zvědavost.

„Kájo, už jsem ti říkala, že Dana je supr. Ale na tohle se neptej. Něcos viděl a nejspíš nikdo z nás teď odpověď neví. Necháme to plavat, ju? Ale teď už pojď ke mně,“ Markéta usoudila, že je třeba Káju přivést v první řadě na jiné myšlenky, vklouzla mezi oba své miláčky, objala ho, začala se s ním líbat a pravou rukou přejela po stále ještě vzedmutých kalhotách.
„Jeúžasnej, pomůžeme mu ven?“
„Jasně, prosím,“ šeptal Kája mezi polibky a jeho ruka hledala zip, který zaregistroval po straně Markétiny sukýnky.
Markéta byla velice hbitá a za pár okamžiků už Kájův Macík napruženě vibroval v prostoru. Žádné slipy si Karel pod kraťasy nevzal.
Markéta se k němu sklonila a svými ústy spolu s oběma rukama začala zkušeně Káju zpracovávat. Věděla, že tohle ještě mockrát nezkusili a do úplného konce sotva jednou a také si moc dobře pamatovala, že Kájovi to dělalo náramně dobře.
Kamil nelenil, posunul si jí tak, aby mohl bleskově dokončit Kájovu započatou práci.
Vycházela všem jeho náznakům vstříc, jak jen dovedla.
Sukýnka se svezla dolů. Opatrně jí z ní pomohl, pak se ještě naklonil, aby jí zezadu rozepnul poslední zbývající knoflíčky a s její pomocí ji halenky zbavil, aniž musela přerušit svou práci s Kájovým macíkem.
Rozepnout podprsenku bylo dílem okamžiku. Za další okamžik se zbavil i svého oblečení. Jasně chápal, že Markéta na něho tu svojí nádheru malinko vyšpulila, aby pochopil, co by teď ráda.
Snažil se nasměrovat svůj ztopořený úd zezadu do Markétiny dokonale připravené štěrbinky. O její vlhkosti se před tím ještě ujistil svými prsty.

Projel jí jemně a pomalinku tam i zpět od poštěváčku až k zadečku a jasně cítil, jak se při jeho dotyku zachvěla. Jeho prsty se nesetkaly s absolutně žádným odporem, jak byla neuvěřitelně hladká a tak snadno přenesl šťávičky i všude kolem, takže jeho ukazováček snadno vklouzl malinko i dovnitř druhé dírky.
Napadlo ho, jaké by to bylo, kdyby zkusil poprvé s Markétou análek, ale pak tu myšlenku zapudil.
Neměla to ráda, ale lehké dráždění kolem jí naopak dělalo náramně dobře. Koneckonců, s jinou to taky nikdy úplně nezkusil. Nikdy mu pak nechtěla dovolit, aby takový prst ještě vklouznul do její kundičky, aby tam nezanesl nějaké bakterie. Na to si vždycky musel dávat pozor. Špičku ukazováčku nechal, malinko zatlačenou dovnitř a jemně s ní krouživě pohyboval malinko dovnitř i kolem a jeho tuhý pyj hladce vklouzl dovnitř té správné teď již velice uvolněné dírky.
Ven a zase pomalu dovnitř. Celý. A jen velice zvolna skoro celý ven. Vychutnával si to. Cítil, že ona mu vychází pomalými pohyby vstříc a věděl, že tohle si stejně jako on vychutnává i ona, přestože teď byla plně zaujatá dokonalým kouřením Káji. Tyhle pomalé pohyby měli dokonale secvičené.

Pozoroval, jak zručně a s plným zaujetím přivádí svého syna k orgasmu. Její rty byly nádherné, jak objímaly Kájův dlouhý kůl a hbité ruce pomáhaly celý proces dotáhnout k dokonalosti.
O chvilku později už Karlíkovy vyrážené vzdechy, kterými se snad bránil předčasnému vyvrcholení, nahradilo jeho tiché: „Ještě chvilinku, jo už budu, mami, jo, a ještě, jo, jo, jo!“
Jeho vzdechy i slova na konci přehlušovalo Markétino nedočkavé: „Mmmmm, mmmm, pojď, mmhhmm, pojď Kájo,“ a nakonec jeho dlouhé: „Joooooooo,“ splynulo s jejím: „Mmmmmmm“.
Kájovy prsty pevně svíraly gauč a Kamil sledoval jeho několik křečovitých záchvěvů.
Docela ho překvapilo, že všechno dozajista vystříkal Markétě do úst a že ona si to nechala. Zároveň ale Markétu nepřestával pomalu protahovat svými přesně vypočítanými dlouhými přírazy.
Pak se Markétka trochu narovnala a Kamil viděl, jak celou dávku polknula. Sám ale stále nepřestával se svými dlouhými přírazy ve stejném rytmu, tak, jako před tím.
Za okamžik slyšel: „Tedy, Kájo, tohle jsem skoro nikdy neudělala, to já moc nemusím, ale dneska je úžasnej den, jsi můj miláček,“ a aniž přestávala pomalu vycházet vstříc Kamilovu úsilí, dala mu letmý polibek, pootočila se a přenesla plnou svou pozornost ke Kamilovi.
„Počkej, teď na tebe chci vidět.“

Kamil vytáhl svůj úd, pootočil si Markétu tak, aby se na gauči usadila co nejvíc na kraj, zvedl její kolena téměř až k ramenům a svůj tvrdý kyj nasadil k okraji doširoka rozevřené růžové Markétiny jeskyně.
„Takhle nějak jsi to myslela, Markí?“
S těmi slovy na ní pomalu dolehl tak, že jeho oštěp zmizel v Markétě úplně celý a jeho kulky pleskly o její zadeček.
„Jo, přesně takhle, protože Kája se určitě rád podívá, v tom jste voba stejný,“ vydechla na oplátku ona a rychle se na Káju podívala, aby se ujistila, že je sleduje.
Ten pocit, že se na ní někdo při milování dívá jí zvláštním způsobem vzrušoval. Zjistila to už minule.
Pak už jen své oči přivřela a plně se soustředila na jeho dlouhé prudké pohyby. Chvilinku ještě občas koutkem oka kontrolovala, zda se Kája dívá, ale pak už se k ní Kája přitulil, dával jí něžné polibky na tvář a hladil něžně stále ještě dokonalá prsa, která se pohupovala v rytmu Kamilových přírazů, žmoulal mezi prsty nádherné špuntíky.
Pootočila k němu svůj obličej a začala se s ním něžně líbat, ale víc soustředěná zůstávala na Kamilovo počínání.
Jednou rukou si Kájovu hlavu přitahovala k sobě, jejich jazyky se občas setkaly.
Cítila, že Kamil se blíží k vyvrcholení, jeho pohyby začaly zrychlovat a ona sama jasně vnímala, že druhý orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat. Kájovy prsty dokázaly s hroty jejích ňader zázraky a Kamilův nastroj také.
Netušila, že Kájovi se z toho nevšedního zážitku už zase začal jeho acík zvedat.
Ještě posledních pár zběsilých pohybů a jejích vstřícných přírazů a Kamil začal její svatyni plnit vydatnými dávkami svého spermatu a vzápětí se jí sesunul do náručí.

Kája zůstal přitulený vedle a nepřestával hladit její vlasy, které teď byly malinko zvlhlé potem z prožitého vypětí. Jeho oštěp ale už zase trčel do prostoru. Markéta Kamila odsunula trochu stranou a přitom zavadila o Kájova zbojníka.
„Tobě už zase takhle nádherně stojí, ale já jsem teď úplně vyřízená. Co s tím uděláme? Teď ale musím honem do sprchy, ať to tady nemáme celý zapatlaný, promiň,“ něžně se omlouvala, pohladila Káju po tváři a začala se zvedat z gauče.
Kája jí pomohl a když viděl, jak opatrně cupitá ke sprše, aby zbytečně Kamilovi potomci nezanechali po sobě nějaké flíčky, ucítil další příval vzrušení.
Vyšel rychle za ní. Když chtěla zaklapnout sprchový kout, překvapil jí a vnikl k ní do sprchy. Vzal sprchu do ruky, pustil ji a proudem vody začal Markétu i sebe sprchovat.
Svým trčícím kůlem se snažil dostat mezi její stehna. Nebránila se.
„Kájo, ty jsi takovej blázínek můj milovanej, ale já už fakt nemůžu,“ prosebně se na něho usmála, když potichu hledala u Káji trochu pochopení.
Když ale ucítila na kraji své svatyně tlak jeho úžasného nástroje, povolila, opřela se o stěnu, zvedla jednu nohu Kájovi k pasu a Kamilovi, který mezi tím přišel za nimi nabídla podívanou na to jak synův nádherný pyj zajíždí s plnou vervou do její dokořán rozevřené růžové nádhery.

Vzala Kájovi ještě sprchu z ruky a zaklapla do držáku. Měli teď oba obě ruce volné. Ještě pootočila pákou, aby jí voda nezkrápěla vlasy a zcela se soustředila na Kájů úd, který v ní opět probudil vzrušení.
Byla překvapená sama sebou, že ještě znovu to může být tak báječné, ale věděla ještě z dovolené, že Kája je neúnavný a dvě rychle po sobě jdoucí milování jí dělala dobře. Na to už Kamil dobře deset let neměl.
Bála se teď už jen toho, že její syn vydrží dlouho a ona snad v jeho náručí omdlí vyčerpáním. Začala proto jeho úd i kuličky ještě důkladně a závratným tempem masírovat volnou rukou, druhou se opírala o stěnu.
Kamil jen s trochou závisti tiše pozoroval to nádherné divadlo, ale dělalo mu nadmíru dobře. Věděl, že on bude k použití nejdříve za hodinu, ale že to už Markéta bude nejspíš po takové jízdě spát.

Kája se snažil svůj orgasmus maximálně urychlit, chápal, že Markéta už je opravdu unavená. Její svatyně byla neuvěřitelně hladká, částečně i díky předchozímu přídělu od jeho táty, ale to vědomí spíš jeho vzrušení umocňovalo. Stejně tak Markétina ruka.
Vyvrcholení na něho přišlo neočekávaně brzy snad i protože měli pozorného diváka. Kamilovu přítomnost oba jasně vnímali.
Když cítil, že další příval jeho semene už je nenávratně na cestě neudržel se a výstřiky doprovázel docela hlasitým: „Jo, jóó, už, už, to nejde zastavit. Jo.“
Vykřikl ještě naposledy a zůstal stát s třesoucíma se nohama. Držel Markétu, aby se nesesypala na zem.

„Tedy klucí, vy jste mě úplně vodrovnali, ale miluju vás, blázínci moji. Jen se teď musím udržet na nohou. Trošku se vopláchnu a pak mě snad už necháte dopít ten gin s tonikem. Dneska už na jakýkoliv aktivity zapomeňte, jsem úplně grogy. Nechte mě vydechnout,“ polohlasně, úplně zničeně šeptala prosebně Markéta, zavěšená kolem Kájovy šíje.

Ten zatím znovu spustil sprchu a nasměroval jí tam, kde oba potřebovali očistu od jeho semene.
„Jsi báječná. Nádherná! Mám tě moc rád,“ to už ale k ní přišel trochu blíž Kamil, pohladil jí a dal jí lehký polibek na čelo.
„Oba tě máme moc rádi, mami, jsi úžasná,“ přidal se Kája a dal jí druhý polibek na stejné místo.

Když se všichni trochu opláchli, utřeli a oblékli si aspoň to nejnutnější, posadili se ještě v obýváku, aby dopili a dojedli, co zbylo.
Muzika stále ještě hrála stejný playlist. Všem bylo nádherně, ale Kamil se ještě pro jistotu o něco později vrátil k choulostivému tématu.
„Kájo, ještě jednou, hele, o Daně, sousedce shora, nikde a před nikým ani slovo. Nikde. Víš, jakej by to mohl bejt průšvih. Hlavně pro ní. Je to moc hodná a teď trochu nešťastná ženská, navíc nádherná, to oba víme a tví kámoši by jí mohli udělat ze života peklo a tobě nakonec taky. A na nějaký hrátky s ní zapomeň. Je to tvoje profesorka a tím pádem by z toho mohla mít průšvih vo to větší, ale myslím, že by tě v klidu odkázala do patřičných mezí. Ale to ti snad vykládat nemusím. Víš, že nějaký proslovy nemám rád, ale tohle je vážná věc, tak sorry.“
Pak přešel do zcela jiné tóniny: „Ale dnešek byl po všech stránkách supr! Ale to hlavně díky naší Markétě. Ta je úžasná. Dáme ještě drink?“

„Dáme, ale musíme si jedno vyjasnit. Jednou za čas tuhle nádheru můžeme zkusit, ale mě stačí klidně jedno nebo dvě milování tejdně a takovýhle šílenství si můžeme nechat na vzácný příležitosti. Vy mě takhle spolu vždycky úplně nádherně zničíte, ale to nejde pořád. Kamílkovi to až doteď taky jednou nebo někdy dvakrát za tejden stačilo, tedy doma, pokud vím, že jo Kamílku,“ rýpnula si Markéta,. „Ale Kájo, ty jsi absolutní nenasyta. Na dovolený bys chtěl každej den, ale já třeba taky chodím do práce a všeho moc škodí. To snad chápeš, ne? Miluju vás voba, kluci moji, ale fakt nemůžu zvládnout všechno. Kájo, budeš si určitě muset najít nějakou přítelkyni, viď že jo.“
„Mami, já se ti vždycky přizpůsobím a neboj, časem si určitě nějakou najdu. Tedy snad. Jo, ta vaše Dana by se mi líbila, ale je trochu starší,“ snažil se být vtipný. „Ale vždycky už budu nejvíc milovat tebe. Snad tátovi ta moje upřímost nevadí. Voni ty vostatní holky zatím za moc ani nestály.“
„Neboj, neva, ale máma má pravdu. Musíme k ní bejt ohleduplný a ty si fakt koukej někoho taky najít. Vo tvý pani profesorce už jsme si to snad všechno vyříkali.“

Druhý den, když Kamil dělal pořádek v jejich podzemní garáži, ozval se jeho mobil. Neznámé číslo.
Po krátkém zaváhání jej zvedl: „Dobrý den, to je Kamil?“ ozvalo se ve sluchátku.
„Nekecej, to jsi ty Danuš? Co se děje?“
„Chtěla jsem tě poprosit o číslo na Markétu, víš, nemám ho a včera mi dala jen tvoji vizitku. Ale taky se trošku za ten včerejšek omluvit. To bylo hrozný, když se objevil váš Kája, neměli jsme to takhle riskovat. Moc mě to mrzí. Ale jinak to bylo krásný.“
„Neměj strach, Danuš, s Kájou je to v pohodě, je to už velkej kluk, všechno jsme si s ním a s Markétou vysvětlili. Říkal, že ti ještě i sám řekne, až tě potká, aby ses ničeho nebála. Von má v těchhle věcech už fakt hodně rozumu, to mi věř. A blbej nejni, to snad víš ze školy,“ zasmál se docela uvolněně Kamil a horečně přemýšlel, jak rychle a elegantně organizovat pokračování.
„To mi spadnul kámen ze srdce, já si včera vlezla do vany a přemejšlela v teplý vodě snad hodinu, jak ten průšvih vyřešit.“
„Neboj, je to v pohodě, všechno jsme vyřešili, ale radši mi pověz, jestli si někdy zase zopakujeme tak báječnej večer, Danuš? Nebo ty bys už radši nechtěla?“
S trochou obavy se Kamil rozhodl nedělat žádné okolky a vyjasnit si pozice hned.

„Vždyť jsem už říkala, že to bylo krásný, tak to je snad jasný nebo ne, Kamile? Radši mi dej číslo na Markétu, protože by možná bylo blbý, kdybysme si další pokračování dohodli my dva spolu, co ty na to? A snad to s ní dohodnu radši tak, aby to bylo někdy příště třeba u mě.“
„Kája občas jezdívá na nějaký turnaje na víkendy, ale teď mají volno. Ještě ale vyráží během prázdnin nejmíň dvakrát na pár dnů někam s kamarádama, ale nevím přesně kdy. Markí bude určitě vědět o jeho programu všechno, tak fakt asi bude lepší, když se nějak domluvíte spolu.
Byla z toho včera úplně hotová a sama se mě ptala, jestli to zase někdy zkusíme. Jestli vy obě nejste náhodou taky tak trochu na holky? A víš, že by mi tě asi dovolila i bez ní?“ smál se teď už docela uvolněně Kamil, jenže vzápětí mu úsměv zamrznul.
Dana totiž jeho žertík a narážku přešla a zvědavě zeptala: „Ale snad se ti ten večer s Markétou přeci jen vydařil se vším všudy, ne? Nebo, si Kája už ve vosumnácti vodí domů nějakou slečnu? Jak jsem si tak v tý svý vaně včera všechno znovu v hlavě přehrávala, měla jsem pocit, že přes stupačky jsem ho zaslechla, ale možná jsi to byl ty. Ale jestli to byla nějaká jeho spolužačka, tak jsem měla kliku, že mě neviděla ještě i vona. Ty bláho, to byl tepve průšvih!“

V Kamilovi by se krve nedořezal.
„Ten vosel, musel takhle ječet v koupelně?“ napadla ho okamžitě první myšlenka, ale za pár okamžiků se vzpamatoval a nahlas vyrukoval se svou verzí.
„Nene, Kája si domu žádný slečny nevodí, dali jsme si s Markétou ještě sprchu, abychom se vzpamatovali a pak jsme dorazili i s Kájou všechno to zobání a pití. Byl to docela pohodovej večer, jen jsi mi tam chyběla ty, Danuš. Moc se budu těšit, že s Markí domluvíte nějaký hezký setkání, byly jste vobě úžasný. Telefon ti na ní pošlu přes smsku, jo? Ale teď musím končit, přijde mi sem Karel s něčím pomoct,“ zalhal Kamil. „Tak zatím pa a klidně jí brnkni kdykoliv!“
Vymáčkl červené tlačítko na mobilu a v hlavě mu znovu rezonovalo: „Ty vole, Kájo, to u toho musíš řvát jako pavián? Ty vole, snad to vzala. No doufejme. To by tedy moh bejt teprve malér. Ale snad bude všechno OK.“

Na druhé straně spojení pohlédla Dana na ztichlý mobil a v hlavě jí proběhlo: „Ty kráso! Hluchá nejsem, blbá taky ne. Žádná kamarádka, ale vaše hlasy si přeci nemůžu splést, chlapci! To je teda něco! Holka, buď v klidu. Proto Markéta tolik básnila vo svý dovolený s Karlíkem! A Kamil to všechno ví a nevadí mu to. Tak tady se smí snad úplně všechno!“

V hlavě se jí honila hejna dalších myšlenek: „Danuš, bylo to supr, opakování snad bude taky supr a bude kdykoliv a podle tebe, ale musíš si dát bacha, aby vás ten mladej alfa krasavec ještě aspoň rok spolu nenachytal. Ale jestli si užívá s Markétou, tak to tedy musí bejt číslo! Ty bláho! A má snad skoro samý jedničky. Tichá voda! Tohle bych do něj byla neřekla a do ní už vůbec ne. Jak dlouho to už spolku asi dělají? Týý, a že vo tom Kamil ví a všechno jim to toleruje a nejspíš v tom jede s nima. No to je síla. Ale kdyby náhodou něco, tak trumfy máš teď v ruce ty, holka.“

Po chvilce jí to nedalo, udělala si dobrou kávičku, sedla si do křesla a znovu si v myšlenkách probírala, co se všechno stalo, co vlastně ví, co od všeho dál očekává a co si vlastně může dovolit.
Dospěla ke stejnému závěru jako před chvílí: „Ty bláho, Danuš, tady můžeš úplně všechno, když to s nima správně zahraješ. Voni nemaj kam cuknout a když jim vopatrně naservíruješ, co víš, nejlíp asi Markétě nebo Kamilovi, ale jenom jednomu z nich vo samotě, aby se nemohli domluvit, tak ti budou ještě vděčný, že jsi s nima solidární. Na druhou stranu, voni jsou voba úplně boží a supr. Přiznej si, že se Markétě vlastně ani moc nedivíš. Dyť von je Karlík dočista nádhernej a úplně dokonalej prototyp budoucího sexy krasavce. A kdyby byl vo těch deset let starší, tak bys vůbec nic neřešila. Tedy kdyby tě někam pozval.
Nojo, jenže je to tvůj studentík, tak na to zapomeň, holka. Ale hlavně v tejdnu brnkni Markétě, ať aspoň víme, kdy je Karlík pryč a vůbec. A sama si přiznej, že na Markétu jsi zvědavá nejmn stejně tak, jako na Kamila. Kdy zase budeš mít možnost zkusit si nějaký ty tvý malinko zvrhlý představy ve skutečnosti, holka? Ten tvůj bejvalej měl představy akorát násilnický a tyhle jsou voba úplně jiný. Hele, dokud nepadneš na fakt správnýho chlapa, tak vo zábavu všeho druhu je postaráno. Dneska máš prima den! Supr!“

Dopila kávu a se spokojeným úsměvem se zvedla z křesla a šla si chystat něco k sobotnímu obědu.

Autor

Navigace v seriálu<< Odvážný plán – Dana 01Odvážný plán – Dana 03 >>
4.4 45 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborné pokračování. Doufám, že to není konec. Jsem zvědav jak Dana využije získané informace a jestli se Karlovi splní sen s paní učitelkou.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x