Odvážný plán – Dana 8

Toto je 8 díl z 12 v seriálu Odvážný plán – Dana

Čas běžel jako splašený. Kamil občas vyjel na dvoudenní služební cestu a tím pádem se následně, nebo před tím legálně zastavil u Dany. Legálně protože Markéta s Kájou toho s radostí využívali měrou vrchovatou, o čemž Kamila Markéta poctivě informovala. Všem to náramně vyhovovalo.
Markéta se občas někdy odpoledne přeci jen zastavila u Dany, což předem oznámila Kamilovi a ten neváhal a uvolnil se z práce také. Někdy přišel k Daně dřív on, někdy Markéta, ale pokaždé ten, kdo přišel později byl vítaným společníkem v již rozběhnuté hře. Oba první aktéři příchozího přivítali obvykle už parádně rozpálení a okamžitě pomohli handicap společně opozdilci dohonit, aby se mohl podílet na realizaci scénáře, který ti dva již připravili a sami začali realizovat. Všechno se pak odehrávalo ve známých kolejích a fantazie účastníků pracovala na plné obrátky. Měli ji všichni bohatě. Když ohlásil návštěvu u Dany Kamil, Markéta ho nikdy nerušila.

V prosinci se zopakovala Kamilova dvoutýdenní cesta do zahraničí, Markéta zůstala sama s Karlem.
Rozhodl se, že hned první den ji po příchodu z práce překvapí. Předem jí nic neřekl, naopak, plánoval s ní večeři a první nádherný večer až druhý nebo třetí den, protože si byl jist, že noc před odjezdem Kamil rozhodně nepromarnil nějakými přípravami na cestu. Dostal nápad: „Ty vole, co kdybys to přeci jen nějak hezky zkusil hned dneska. Pauzu si můžete dát zejtra nebo i pozejtří. Aha? Co by dělala? Když se bude zlobit, tak toho necháš a když ne, tak uvidíš, kde a jak skončíte.“

Když se blížila hodina Markétina příchodu, zamkl dveře, aby to vypadalo, jako že není doma. Připravil lahev dobrého sektu, dvě sklenky a všechno to nechal na podnosu a zavřel se i s připraveným uvítacím přípitkem u sebe v pokoji. Věděl, že ona se vždy zuje u dveří a pak se jde do šatny převléct a mizí v koupelně.
Její příchodový rituál, to byl jeho okamžik. Měla několikery domácí šaty, žádné kamaše, tepláky nebo džíny, protože ty jí už před řadou let Kamil rozmluvil. Chtěl mít doma sexy objekt, krásnou ženu a ne teplákovou myš, jak tomu říkával. Jediné, co toleroval, byly tenké elastické kamaše, pokud si pod ně nic nevzala, což ovšem poslední roky nešlo, když byl Karel doma.

Dnes ale udělala přesný opak. Věděla, že Karel mluvil o zítřku nebo dokonce o pozítří a rozhodla se ho překvapit hned první den. Chtěla v Karlovi probudit jeho neutuchající touhu po milování, ale pokud to půjde, odložit to až na další den.
Jen ho trochu provokovat. Líbilo se jí odrážet jeho nátlak, protože věděla, že pak, až mu to dovolí, bude ten zážitek pro oba krásnější.
Oblékla si tenounké kamaše, ve kterých také chodívala v zimě cvičit, ovšem dnes nic pod ně a k tomu přiléhavé elastické tričko, ve kterém dokonale vynikly roztomilé špuntíky jejích ňader.
Spokojeně na sebe pohlédla v zrcadle, kamaše si těsně přitáhla a vypravila se do koupelny. Opláchla si ruce a v okamžiku, kdy chtěla zkontrolovat, zda lehký make-up nepotřebuje nějaké drobné vylepšení, se otevřely dveře.
Lekla se, ale když viděla svého Káju se dvěma plnými sklenkami šampaňského a lahví na podnosu, nadšeně překvapení kvitovala: „Tedy! Ty jsi tak úžasnej! Na co si připíjíme?“
„Na nás dva a dva tejdny, co nás spolu čekají. Nevadí?“
„Ty jsi můj miláček, pojď položíme to vedle na stůl a ťukneme si, i když šampusem se neťuká.“

Karel jí jednou rukou podal plnou sklenku bublinek, podnos odložil, sám si vzal druhou sklenku, objal Markétu kolem pasu, přiťukli si, napili se a odměnou mu byl sladký polibek, při kterém si Markéta pohrála opatrně s jeho jazykem.
Trochu ji překvapilo, že jeho prsty přitom zlehka dráždili třešničku její bradavky, která se okamžitě zvětšila a o to důrazněji si s ní Karel hrál. Věděl, že ji to náramně vzrušuje.
Markéta si uvědomila, že její dráždivé oblečení docela jistě povede k milování hned první den. Tušila, že Karel teď už bude příliš vzrušený a že jeho tlaku bude těžko odolávat.
„Ten lumpík už přesně ví, jak na mě. Ještě chvíli mi bude ty kozičky žmoulat a vrhnu se já na něj, a to jsem fakt dneska chtěla bejt v klídku, hmm, to jsem nedomyslela,“ blesklo jí hlavou a vyvinula se z Kájova obětí. Bylo jí jasné, že ať už se večer vyvine jakkoliv, nebude jí nic vadit.

Karel poodstoupil a teprve teď si Markétu pořádně prohlédl.
„Tedy, Markí, to sportovní triko je nádherný, ale ty bleděmodrý kamašky jsou úchvatný. Víš, že jsou víc sexy, než kdybys tady chodila nahá? Připíjím na jejich dokonalost! A samozřejmě i na dokonalost tvoji.“
S pobaveným úsměvem pozvedl sklenku, udělal krok k Markétě a něžně prstem projel dokonale vyrýsovaný žlábek její kundičky a pohladil nad ním přesně obtištěný venušin pahorek.
Nejen, že se nechala, ale malinko postoupila k němu a boky mírně vysunula kupředu, aby měly jeho hravé prsty více místa. Pozorovala, jak se na jeho domácích širokých kalhotách rychle vytváří boule.
„Vzrušujou tě? Co víc? Tričko bez podprdy nebo kamašky bez kalhotek, miláčku?“ mrkla na svého evidentně nadrženého syna, jehož prsty se jí pořád ještě jemně dotýkaly.

„Počkej, otoč se, ať tě vidím i zezadu, prosím!“
Vyhověla mu okamžitě.
„Hmmm, ta prdelka je dokonalá! Takhle vypadá náramně pevná a je skvěle vyrýsovaná! Budeš muset chodit v kamaškách bez pořád, maminko! Skoro vypadají ty rozkošný půlky líp takhle, ale radši se na ně podívám i bez kamašek, abych to objektivně porovnal.“
„Ale jdi ty, radši mi řekni, co si dáme k večeři. A ještě jsi mi neřekl, co tě víc v zrušuje,“ otočila se k němu a popotáhla si přiléhavé tričko, takže pořád ještě krásná prsa s trčícími bradavkami okamžitě přitáhly jeho oči, které teď těkaly od třešniček ke žlábku a zase zpátky, zatímco boule na volných kalhotech dosáhla konečného rozměru.
„Asi ty celá, Markí. Tvoje blízkost, sexy oblečení, všechno. Podívej, co jsi se mnou udělala a s večeří se netrap, myslím, že si dám tebe. To v každým případě. Jako předkrm, hlavní chod a nakonec i zákusek.“
Aby potvrdil svá slova, prohnul se teď v bocích trochu on, takže vzedmuté kalhoty teď měla Markéta nadosah přímo před sebou.

„Jdi ty lichotníku! To bys chtěl mít celej večer hlad?“ podívala se mu do očí, ale o krůček se přisunula blíž ke Karlovi a tentokrát to byla ona, kdo svými štíhlými prsty přejel po napnutých kalhotech. Naklonila se jemně políbila svého syna na rty.
Ten nezůstal pozadu a věnoval jemná pohlazení vzedmutým třešničkám.
„Vysál bych si trochu nektaru z tvých nádherných třešinek a pak bych si pochutnal na jiných voňavých šťávičkách, vadilo by to?“
„Myslím, že teď ne,“ přitiskla se ke svému Kájovi a začala se s ním líbat.

Okamžitě jí vyhrnul elastické tričko a sklonil se k jejím nádherným prsům. Vzal do rtů napřed jednu a pak druhou bradavku, sevřel je do svých rtů a zkusil silně vysát.
Vzdychla vzrušením. Milovala to, ale nechtěla tentokrát zůstat jen pasivní loutkou, proto vsunula svou ruku Karlovi do kalhot a začala ohleduplně, ale silně honit jeho trčící dokonale tvrdý nástroj.
„Je úžasnej, lásko a ty tvoje pusinky ještě úžasnější,“ šeptala mu do ucha.
Ještě chvilku hnětl oběma rukama její báječné kozičky a nepřestával vysávat trčící špuntíky, ale pak sjel rukama mezi její stehna šeptal zase on jí.
„Ten žlábeček je neskutečnej! Takhle bys mohla doma chodit častějc,“ přejížděl po něm, ale pak zajel rukou i on do jejích kamaší. Byla už nádherně klouzavá.
„Víš, že jsi už úplně mokrá, Markí?“
„To protože mě taky hrozně moc v zrušuješ, víš to? Udělal jsi ze mě úplnou zvrhlici. Vzrušuje mě kolikrát už jen to, že jsme někde spolu sami.“

Nelenil, opřel ji o futra dveří, pokleknul před ní a pomalu stáhnul bleděmodré kamaše přesně jen tak, aby guma zůstala pár centimetrů pod její štěrbinkou. Oběma palci si ji malinko pootevřel, aby vystoupil ven hrášek jejího poštěváčku a zkusil svůj mlsný jazyk vtlačit co nejhlouběji a zároveň kroužit kolem toho zázraku.
Slyšel, jak několikrát vzdychla, ale pak začala nesměle protestovat: „Ještě jsem se ani nesprchovala, to nemůže bejt dobrý. Pojď dáme si napřed sprchu,“ snažila se Káju za vlasy odtáhnout od jeho zábavy.
Nedal se, naopak, ještě vsunul dovnitř navíc i svůj ukazováček a začal ji masírovat zevnitř.
Podíval se vzhůru a polohlasně protestoval: „Víš přeci, že takhle nádherně voňavou jí mám nejradši. Šíleně mě tahle tvoje vůně vzrušuje a klidně bych takhle i vystříknul. Zítra by byla ještě úžasnější, kdybys nešla do sprchy!“
„Ale jdi ty, víš, že já tohle dost nerada, připadám si špinavá.“ Po chvilce dodala: „Počkej, teď zase já.“
Vymanila se z jeho objetí, pomohla mu vstát a sama poklekla, postrčila ho tak, aby zůstal opřený o futra dveří pro změnu on a pomalu stahovala kalhoty ona jemu.
Vyprostila jeho ocelovou drnčící pružinu a hladově se na jeho nádherně soustružený pyj vrhla.
Jednou rukou obratně zpracovávala jeho varlátka, druhou hbitě masírovala jeho nástroj a střídavě jej zasouvala co nejhlouběji do úst nebo jazykem zkušeně dráždila nejcitlivější místa.
„Taky už tady jsou první kapičky a dneska jsou báječný! Všechno je dneska báječný!“ blaženě se usmála.

Ještě chvilku ji nechal, ale pak ji zvedl.
„Už dost, nebo ti tady hned teď vystříknu! Ještě tě chci i jinak!“
Okamžitě jí přetáhnul přes hlavu tričko, které bylo doteď vyhrnuté nad její nádherná ňadra a vzápětí pokračoval s kamašemi. Vystoupila z nich a na oplátku bleskově stáhla Karlovi jeho domácí kalhoty i se slipy.
Stáli proti sobě pár okamžiků nazí a hltali se pohledy. Markéta to nevydržela, pohladila jeho kopí a pochválila ho: „Ten je tak úžasně pevnej!“
To už jí Karel zvedl do náručí a odnesl do její ložnice na širokou postel. Položil ji, narovnal se a prohlížel si ji z výšky. „Bože, jak je možný, že jsi pořád tak nádherná! Tak rád se na tebe dívám, když jsi takhle svlečená na postýlce a strašně se mi líbí, když mě někdy trochu provokuješ, víš to?“
„Třeba takhle?“ okamžitě zareagovala a zvedla si svá krásná prsa nahoru a snažila se jazykem dosáhnout na pořád ještě báječně trčící bradavky.
„Jo, to je krása, když ty špuntíky dráždíme oba současně a naše jazyky se dotýkají.“
„Nebo takhle?“ podívala se na něho koketně, roztáhla kolena trochu od sebe a ukazováčky si poroztáhla lasturku a jedním pak kroužila kolem poštěváčku.
„Jooo, někdy mi ukážeš, jak si to uděláš sama, jo? Až do konce! Chtěl bych se na to dívat!“
„Třeba někdy. Nikdy neříkej nikdy,“ zasmála se rozpustile. „Jsi můj pěknej nemrava, ale mám tě moc ráda asi i kvůli tomu, ale pojď radši už ke mně! Víš, jak jsem ráda, že něco tak krásnýho spolu můžeme zažívat?“

Neposlechl jí úplně. Začal ji líbat od prstů na nohou a rychle postupoval nahoru. Nechala nohy poroztažené a jeho polibky si vychutnávala.
Když letmo políbil vchod do její jeskyňky, překvapil ji tím, že ji otočil na bříško a zasypal polibky její rozkošný zadeček a zároveň jí lichotil: „Jo, takhle je ta prdelka taky nádherná a zblízka je dokonalá! Počkej, trošinku ji vyšpulíme. Nadzvedni bříško!“
Poslechla ho a zasunul pod ní dva polštáře. Začal teď posouvat své polibky po zadní straně stehen a jazýčkem škádlil její vyšpulenou lasturku a ťukal i do hnědého věnečku.

„Jsi neskutečně sexy! Ještě zkusím, jestli jsi pořád tak mokrá,“ a od zadečku protlačil do nádherně vytvarované štěrbinku ukazováček.
„Hmmm! Prst tam zmizel úplně sám. Tak zkusíme ještě tohle.“
Zatímco se přesouval, Markéta trpělivě ležela. Čekala, že do ní docela jistě zajede svým dokonale tvrdým kůlem. Nemýlila se. Vnímala, jak se obkročmo nasunul nad ní a pak už jen cítila, jak do ní pomalu zajíždí ta jeho nádhera. Pomalinku se vtlačil co nejhlouběji. Cítila jeho kuličky na svých stehnech.
Dostala nápad.
„Počkej, a co takhle?“
Pomalu se posouvala ke kraji postele, ale opatrně, aby ji neustále vyplňoval. Spustila jednu nohu na zem. Posouval se s ní. Věděl, co má na mysli. Zůstala klečet na zemi, ale zároveň ležela celým tělem na posteli. Bylo to pro něj asi trochu nepohodlné, ale začal zlehka přirážet. Své ruce podsunul pod ní a hnětl její prsa a mačkal bradavky.
Přírazy nabíraly na intenzitě. Nechala nohy malinko poroztažené a cítila, jak teče. Byla tak hladká, že ani on téměř nevnímal žádný odpor. Jen cítil, že je perfektně klouzavá, doširoka rozevřená a že stěny její božské jeskyňky se něžně mazlí s jeho tuhým chlapákem. Byla hluboká.
Zezadu se milovali jen vzácně a cítil, jak ho to vzrušuje. Její hlasité vzdechy ale jasně signalizovaly, že Markéta je vzrušená skoro stejně.

„Tohle je šílený! Zkusíme něco jinýho nebo chceš abych ti jí celou hned teď vystříkal? Tohle fakt nevydržím!“
„Ještě chvilinku, teď nepřestávej, Já to taky nevydržím! Ještě, ještě chvilinku, prosím! Chci to takhle!“
„To se nedá! Teď už to nezastavím!“ křičel a věděl, že už není cesty zpět. Znásobil tedy intenzitu přírazů.
Odměnou mu byly neartikulované zvuky, které ohlašovaly i Markétin orgasmus.
Zaplnil spermiemi celou její jeskyni, ale ještě chvilku pokračoval v divokých přírazech.
Zhroutil se na ni až když si všimnul, že ztichla a že mu přestala vycházet vstříc.
„To bylo nějaký rychlý. Myslím, že tu sprchu si teď dáme oba a pak promyslíme, co s načatým večerem. Jako ukázka se mi to moc líbilo,“ pochvaloval si Karel.
„Vždyť tys mě úplně vodrovnal! Jaký pokračování? Mně tohle úplně stačilo!“
„Uvidíme, teď nic neřeš, Markí!“

Do sprchy vlezli spolu, umývali se navzájem a těšili se ze vzájemné blízkosti.
„Jen buď potichu lásko, aby nás zase nějaký sousedi neslyšeli.“
„Myslíš Danu, Markí?“ potutelně se na ní podíval.
„Jo, asi hlavně ji.“
„Zkusili jste to někdy jen spolu s ní?“ šeptal ji v proudu vody.
„Nebuď pitomej, miláčku, takovýhle otázky,“ zamračila se.
„Tak jo, nebo ne?“ naléhal dál, pootočil si ji a díval se jí do očí.

Chvilku se mu dívala do očí, ale pak je sklopila: „Tak jo, párkrát teď na podzim.“
„Jaký to bylo, povídej, hrozně mě to vzrušuje.“
„Nebuď blázínek, co ti mám povídat? To se přeci nehodí,“ styděla se.
„Povídej! Tolik bych to chtěl s váma zkusit!“
„Měj rozum, to přeci nejde!“
„A s tátou to jde? To není fér! Třeba by se jí to s námi taky líbilo,“ hučel do ní polohlasně, zatímco na ně střídavě mířil proudem teplé vody.
„Nezapomeň, že tě učí! To fakt nejde! A pojď jdeme se utřít a dáme něco k jídlu.“
„Myslím, že se jí docela líbím, neříkala ti něco?“
„To už fakt stačilo, Kájo! Na Danu zapomeň! Moc tě prosím!“
„Tak jo, ale teď zůstaneme oblečený neoblečený a pudem si udělat nějakou mňamku. Co ty na to, Markí?“
„Jak oblečený neoblečený?“
„Smíme mít jen jeden kousek oblečení a ty rozhodneš, co smím mít já a já zase co smíš mít ty. Platí?“
„Ty jsi teda! Takový nestydatý hry! Ale jo! Snad nám nebude zima. Co si tedy mám vzít já? Kamaše nebo tričko?“
„Hmmm a co třeba ten lehkej letní saténovej župánek? Sice moc nehřeje, ale máme tady beztak přetopeno. Strašně ses mi v něm vždycky líbila, akorát žes pod ním vždycky něco měla.“
„Oki, a ty si teda vem tátův lehkej župan a jdeme do kuchyně.“

Během přípravy Karel nemohl z Markéty spustit oči. Župánek nechala nedbale rozevřený, jen stažený páskem, takže se mu naskýtal pohled vždy na některé z jejích ňader a z druhého se aspoň rýsovala pod tenkou látkou bradavka a když se u kuchyňské linky otočila, mohla kratince zahlédnout i její dokonale modelovanou, perfektně vyholenou kundičku.
Vzrušovalo ho to tak, že se jeho macík už zase ztopořil a co chvíli neposedně vykukoval ze županu.

„Tedy, co ti to tady trčí? Vždyť jsem ti řekla že to stačilo, že jsi mě úplně vodrovnal,“ pleskla svého Káju přes jeho dokonalý nástroj, ale bylo vidět, že se jí nadmíru zamlouvá.
„Když nebudeš mít cvičební kamašky a tričko, smíš si vzít už jen tenhle župan. Aspoň hned uvidíš, jak to na mě zabírá,“ bavil se Karel.

Když snědli lehkou večeři, zeptala se Markéta: „Dávají něco v telce nebo máme staženej nějakej film?“
„Pak se podívám, teď ale nemůžu spustit oči z toho pootevřenýho župánku. Je to mnohem hezčí, než cokoliv v TV, nádobí zlikvidujeme pak. Podívej, co se mnou taková večře zase udělala,“ vstal, obešel stůl, naklonil se k Markétě a vtiskl jí něžný polibek na tvář. Ani se nemusel snažit. Jeho dlouhé tvrdé kopí vyklouzlo ven ze županu samo.
„Jo, to tedy! Ty muj malej! Je fakt neskutečnej,“ podívala se mu do očí a rukou pevně uchopila jeho nádherný pyj.
Pak se k němu sklonila a začala kolem jeho žaludu sázet něžné polibky.
„Jste takoví naši dva úžasný miláčkové. Kája a jeho macík.“
Po chvilce laskání pomalu vstala, jednu nohu postavila na židli, z níž se zvedla a úd obratně navedla tam kam patřil.

„Nevím, čím to je lásko, ale už jsem zase úplně mokrá,“ šeptala. „Cítíš, jak tam hladce zajíždí?“
„Jo, je to úžasný! Takhle je báječně široká,“ potichu jí hlásil své dojmy.
„Ve stoje je to neskutečný, Kájo. Jo, ještě mi to chvilku takhle dělej. Jooo, víc!“
„Ježiši, to je fakt šílený a ještě k tomu, když nás vidím tamhle ve vitríně. Ty skleničky mi vadí.“
„Líbí se ti nás vidět?“
„Jo, takhle jsem nás ještě neviděl. Pojď do ložnice, máte tam přeci zrcadlo ve skříni,“ na nic nečekal, popadl Markétu, nasadil si ji na své kopí a odešel s ní do ložnice. Opatrně ji postavil na zem, sundal jí župan, sobě taky a soustředěně v zrcadle sledoval, jak si Markéta zavedla jeho kopí na kraj štěrbinky a pomalu si ho přitáhla do sebe.

Oba si své pohyby vychutnávali a se zaujetím sledovali, jak jeho úd mizí v jejích hlubinách a zase se vynořuje. Snažili se natočit bokem, aby jim neunikl žádný detail. Kája ji uchopil pod kolenem, zdvihl ho až ke svému pasu a sledovali vše z boku.
Karel zachytil Markétin pohled: „Taky tě vzrušuje takhle se na nás dívat?“
„Jo, je to úžasný.“
„Tak proč jsme to neudělali už dávno? S tátou to přeci určitě taky někdy děláte nebo ne?“
„Nenapadlo mě to, ale asi to už dlouho nevydržím, když budeš pořád takhle zrychlovat!“
„Jo je to fakt šílený. Ještě víc šílený než před chvilkou, když jsme se milovali zezadu. Líbí se ti to nebo chceš jinak?“
„Ještě chvilinku! Začínám mít nohy jako z gumy!“

„Pojď ještě tě chci pořádně ochutnat. Chtěl bych ti jí vylízat, až do úplnýho šílenství! Pojď honem!“ přerušil tu divočinu a opatrně položil Markétu na postel.
Klekl si na předložku přehodil si její kolena na svá ramena a zabořil svůj obličej do její tekoucí studánky. Vzápětí přidal dva prsty, aby svůj podíl dostal i bod G.
Netrvalo dlouho a Markéta se se zaúpěním vzepjala a poklesla zpátky. Karel ale nepřestával jazykem něžně laskat okolí její kundičky a přiměřeně se věnoval i jejímu teď už nádherně zvětšenému hrášku. Jeho prsty tancovaly kolem a odměnou mu bylo její: „Bože, to snad není možný, podruhý, jooo, ty jsi šílenec!“
Ale Karlovi nestačilo ani to a tentokrát zapojil hned tři své hbité prsty a začal její poštěváček nemilosrdně vysávat.
Vzápětí se prohnula do mostu a vzepětí doprovodila řadou dalších tlumených výkřiků a pak se zhroutila s prosbou: „Už dost, já už nemůžu!“

„Tak ještě chvilinku, ať dostanu ven všechny ty svý spermie, prosím,“ na nic nečekal a svého trčivce nasunul do zmučené a zmáčené Markétiny svatyně.
Věděl, že mu bude stačit pár rychlých pohybů. Markéta se ještě vzchopila a divokými přírazy se snažila urychlit jeho konec.
Jejich společné úsilí přineslo kýžený efekt téměř ihned. Zůstali vedle sebe bezvládně ležet.
Pak se zvedl, podepřel si hlavu pravou rukou a šeptal: „Dneska to bylo všechno tak nádherný!“
Něžně pohladil levým ukazováčkem její třešinky a pak nechal prsty procupitat po jejím bříšku až k hornímu konci žlábečku, který sledoval se zvláštním zaujetím. Sjel prstem dolů a ucítil, jak z jejího lůna vytéká jeho míza. Něžně ji laskal.
Pootočila se k němu, zabořila svůj obličej pod jeho rameno a tiše broukala: „Zase jsi mě zničil, ale tak nádherně! Nejradši bych tě žádný ženský nedala a vcucla bych si tě do sebe napořád. Ale to nejde. Musíš si nějakou najít. Slib mi to!“

„Uvidíme Markí, žádnou jinou teď nechci nejmíň dva tejdny. Ale stejně, jestli si nějakou najdu, tak budu pořád chtít i tebe. To vím jistě. Budeš mě taky pořád potom chtít? Třeba za dvacet let?“
„To už budu stará babka! A ty budeš ženatej! To by přeci nešlo. Jakmile si nějakou najdeš, tak s tímhle musíme skončit!“
„A skončí táta s Danou? Nebo si začne někde jinde? Víš jakej von je. A ty si pak najdeš nějakýho milence? Vždyť bys měla pořád mě! I kdyby vám to s tátou přestalo klapat.“
„Miláčku, tohle nebudeme řešit. Stejně to vyřešit nejde a čas ukáže.“
„Asi máš pravdu, mami. Čas ukáže. A co kdybych začal chodit s Danou? Tedy až za pár měsíců vodmaturuju? Je hrozně hezká a vám se s tátou taky líbí,“ vrátil se Kamil ke svému oblíbenému tématu.
„Už stačilo, jdeme do sprchy a pak nám tam najdi něco, co jsme ještě neviděli, je to oddychovka a ať to má na ČSFD aspoň 70 bodů.“

Dalších deset dnů byli párek dokonalých milenců, který si ve všem vycházel vstříc.
Navenek by nikdo nic nepoznal. Karel byl v sedmém nebi a Dana, která věděla, že Kamil je pryč, pozorovala, jak se mu i ve škole zlepšila nálada. Úplně zářil.
Dostala nápad.

Autor

Navigace v seriálu<< Odvážný plán – Dana 7Odvážný plán – Dana 9 >>
4.5 41 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Raketak

Že jí napadlo jako nápad si s ním udělat dítě?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x