Pohled do okna

Počet zobrazení: 212

Květa seděla na pračce, nohy zvednuté a roztažené, vzrušeně vzdychala a a upřeně se dívala na hlavu svého syna Vítka zaraženou v klíně.
„Chmm… polk… gfffm… fgmm… polk… gmmm,“ funěl a vylizoval jí kundu a šťávy, která se z ní valily.
„Mami..seš tak sladká…“

Ještě před hodinou by nikoho z nich nenapadlo, co se stane.

***

Květa ovdověla v pouhých třiceti letech. Po několika bezvýznamných vztazích a pokusech zajistit synovi nového tatínka, nakonec rezignovala a zůstala sama. Díky manželově životní pojistce jim nic nescházelo.
Jak Vítek rostl, tak kdo je neznal, hádal by, že jde o manželský pár. Květa vypadala mladě, Vítek zase rychle zmužněl.

Na dovolených u moře si někdy dělali legraci a hráli si na manžele, ale nikdy to nepřekročilo nějakou hranici.
Květa Vítka milovala jako syna a on ji jako matku. Ovšem mít spolu milostný vztah ani jednoho nikdy nenapadlo.

***

Osudným dnem, který všechno změnil, byla oslava Vítkových devatenáctin. Květa ho chtěla překvapit, zašla si ke kadeřnici a též si koupila novou sukni a takto přišla domů, že ji Vítek skoro nepoznal.
„Teda, mami, udělala si mi radost, jak ti to sluší…. Mám tě moc rád,“ byl celý v rozpacích jako by narozeniny neměl on, ale matka.

Pak jedli a pili víno, dokonce i v pokoji tancovali ploužáka, až Vítek tak nějak prostě líbnul Květu na krk. A zas a zas a později už tam rty nechal déle a více se na matku přitiskl.
Květa si nebyla jistá, co to má znamenat, zato jí to bylo velmi příjemné. Vnímala, že polibky jsou více milenecké než synovské a taky objetí je silnější, jenže i ona měla trochu v hlavě a nechala to plavat.
Za nějakou chvíli už se ale líbali na rty, pevně objímali, pak mu Květa utekla do koupelny, jenže ji dohnal, vysadil na pračku, strhl sukni a žena tak byla zcela odzbrojena.

Když posléze stála, rukama zapřená o pračku a zezadu ji vlastní syn prudkými přírazy šoustal, nikdo si nevšiml, že je, nejdřív udiveně, pak s podivným úšklebkem pozoruje soused z vedlejšího domu, Vítkův vrstevník Zdeněk.

***

Z Květy a Vítka se stali milenci, ale netušili, že toto strašlivé tajemství se dostalo z domu ven. Mohli si za to ale sami.
Místem jejich vášní se nestala jen postel, ale celé zařízení domu. Oba dva, hladoví po sexu, šukali, kde se dalo. V kuchyni na lince, na schodech do patra, na kůžích na zemi před krbem a v koupelně.
A právě v koupelně, díky otevřenému oknu se prozradili.
Trvalo několik dní, než Květě došlo, že je k nim vidět ze sousedova domu a že by mohl být průšvih, ale to už měl Zdeněk ve foťáku sérii velmi vzrušivých fotek a už se v duchu těšil, jak to sousedce při nejbližší příležitosti nandá… A pak bude jeho.

***

Vítek odjel na víkend sjíždět Sázavu, která toho léta náhodou byla splavná a hned večer se za dveřmi objevil Zdeněk.
„Jdu za vámi a mám něco, co bychom ale měli probrat v soukromí,“ usmíval se sladce na Květino oznámení, že Vítek není doma.
Ta ho rozpačitě pustila dál a poté v obýváku jí Zdeněk vyskládal na stůl inkriminované obrázky vytištěné z počítače.
Květa strnula, pak si dala ruce na obličej a rozplakala se.
Zdeněk se chvíli pásl na její bezmoci, než vyjevil svůj plán.
„Ty snímky můžu vyvěsit na internet, ale taky ne. Záleží, jak se domluvíme. Když mi dáte, já to vaše rodinný tajemství neprozradím. To je fér nabídka, ne?“
Květa věděla, že ji má v hrsti. Zveřejnění by jí zlomilo vaz a museli by se odstěhovat až na konec světa.
Bude muset tomu zmetkovi dát své tělo, aby mlčel. Jenže, dá se mu věřit?
„Když… to… udělám, zničíš ty fotky?“
„Hmm… jo,“ přikývl Zdeněk. „Tak, pojď, Květuško, na věc,“ dodal rozšafně a vytáhl si z kalhot ptáka.

Že jí ten smrad tyká, musela Květa překousnout a pak už mu ho kouřila, zatímco on jí rejdil rukou pod sukni, po zadku a zkoušel i vlhkost klína.
Snažila se ho rychle odbavit, ale Zdeněk byl k neudělání. Tlustý tvrdý ocas sála, honila, cumlala a nic. Jen pochvalné mručení a omakávání těla.

Úplně rezignovala, když ji položil na záda a prudce zajel do stažené pochvy. Bolestně vzdechla, a pak jen vnímala jeho velikost, jak ji celou vyplnil a tře se o poševní stěny až na dno.
Měl větší péro než Vítek a navíc nebyla vlhká, ale držela mu a čekala, až se udělá.
Líbat se odmítala, a tak se Zdeněk zaobíral plnými prsy, které mnul, mačkal a jazykem kmital po bradavkách.
„Uh… uh… jooo… áááh,“ hekal a Květa cítila rozlévání semene v pochvě. Konečně!
„Tak a teď vypadni a udělej, cos slíbil!“ řekla, když si začal sbírat své svršky.
Ten po ní mrskl potměšilým pohledem.
„Na to zapomeň! Byla si chladná jak led a vůbec sis to neužívala. Takovou kurvu nechci. Až budeš poslušná holčička a budeš mi děkovat, jak ti to hezky dělám, můžu o tom uvažovat. Tak to bude, Květuš… pa.“
„Hajzle!“ vyprskla za ním vztekle a znovu se rozplakala nad svou bezmocí.

***

Zdeněk žádal sex hned druhý den, ale Květa ho vyhodila. Navečer jí přišla SMS s internetovou adresou, kde prý se najde.
Zkusila to a opravdu. Na jistém porno serveru se skvěly její fotky s popisem „real sex mom and son.“
Ten zmetek splnil, čím vyhrožoval.

***

Sotva se Vítek vrátil domů, padla mu Květa do náruče a v pláči ze sebe všechno vychrlila. Vítek se kupodivu jen pousmál.
„Tak Zdeněk, říkáš? No… něco s ním už udělám a ty stránky? Neboj… to taky zvládnu.“

K jejímu překvapení si pohrál s počítačem a s uměním zkušeného hackera ty stránky zaviroval.
„Je to v pohodě, mami. Až se tam ten vůl přihlásí, mám tam štěnici, že jak bude zase něco někam věšet, budu to vědět a ohlídám si to.“
Květa si oddechla, pookřála a večer se synovi věnovala s péčí dokonalé milenky.
Zprvu ho jen líbala a hladila po těle a pak řekla, aby nic nedělal a pak mu od hlavy mazlivě jela po hrudi, břicho až do klína, kde mu ocas jemně olízla, stáhla předkožku a žalud začala cucat a tepat jazykem. Poté zamířila ke koulím, které líbala, olizovala a jemně mnula rukou. Ocas už mu hezky stál, když nasadila vášnivou kuřbu se staženými rty a rytmickými pohyby.
„Mami… já… se… udělám,“ hekal Vítek a rukou jí přitom sám tlačil hlavu a ptáka hluboko do krku. Květa ustala v kouření a na připravený ocas nasedla. Sama už byla připravená a nadržená.
Vklouzl do ní hladce a až po kořen. Tohle byl úplně jiný pocit, než Zdeňkův kolos. Bylo to fantastické a krásné, zvlášť když Vítek si hned začal hrát s jejími prsy, mnul je a mačkal.

Květa zlehka odsedávala a užívala si tření a pohyby ocasu hluboko v sobě a spěla k vyvrcholení.
„Lásko… uděláme… se… společně,“ sténala a zrychlila odsedy.
Vítek souhlasně zavzdychal a začal ji nadhazovat pánví a drtil jí prsa v dlaních skoro bolestivě. Tak to ale Květa měla ráda.
„Ano… ano… tahej… je… mačkej… oh… oh… už… stříííkej… zlato,“ vykřikovala a v tom samém okamžiku jí plnilo pochvu horké semeno. Svírala poševní svaly kolem trhavě se vyprazdňujícího se ocasu a oba byli v sedmém nebi orgasmu.
Pak se mu svezla z těla a po nezbytném uklidnění a domilování se mazlením a polibky, spokojeně usnuli.

***

Likvidace fotek nebylo jediné, čím se Vítek vypořádal se Zdeňkem.
Dle rčení „zub za zub, oko za oko,“ rozhodl se pro stejný typ odplaty.
Zdeňkova máma Magda byla urostlá rusovláska a ve Vítkovi nevzbuzovala sexuální touhy. Sama určitě byla velmi potřebná, protože její muž stále jezdil po montážích a doma se zdržoval jen málo. Vydělával zato ale dost peněz, a tak jim to tak asi vyhovovalo.
Magda k Vítkovi měla přátelský vztah a dovolila mu, aby jí klidně tykal. To už před pár lety.

Nyní na ní Vítek hleděl jako na objekt ukojení, či oběť za Zdeňkovo chování.
Když se slunila na zahradě v plavkách, Vítek ji skrytě a pozorně sledoval a i přes řadu tělesných nedostatků usoudil, že by to vydržel a protáhl jí pořádně komín, ovšem jen do doby, co na zahradě spatřil Zdeňkovu přítelkyni Adrianu. To byl jiný materiál. Mladý a přitažlivý. Holka to byla hubená, s malými prsy, ale příjemné tváře a to rozhodlo. Vítek omrdá Adrianu. Zvlášť poté, co u Magdy zjistil, že Zdeněček ji miluje, se rozhodl, že mu ji jaksepatří zprzní.

Štěstí mu přálo. Za dva týdny sousedi odletěli na dovolenou kamsi do Tramtárie a Adriana byla na brigádě v McDonaldu.
Vítek ji párkrát navštívil, počkal na ní do zavíračky a vždycky si příjemně popovídali. Sděloval jí některé humorné zážitky se Zdeňkem, to když ještě byli kamarády a pozvolna si ji klonil na svou stranu.
Adriana byla dívka hezká, svým způsobem jednoduchá, ale ne hloupá. Spíš se nechala vláčet partnerem, aniž měla nějaký vlastní názor a prosazovala své potřeby a zájmy.

***

Byl teplý večer a oba zase kráčeli k bytu, kde Adriana bydlela v podnájmu.
„Tak ti řeknu, docela mě to štve. On si někde určitě užívá s nějakejma místníma courama a já tu makám jak šroub,“ rozjela se náhle zlostně. Už to v ní bublalo delší dobu.
„Proč tě nevzali vlastně sebou?“ zajímalo Vítka.
„Ten zájezd kupoval jeho táta jako překvapení. Mě vlastně ani nezná, takže asi tak. Zdeněk chtěl dokoupit ještě místo pro mě, ale prej to nešlo. Spíš mě ani sebou nechtěl,“ najednou posmutněla.
„Je ti to líto, viď?“ vzal ji lehce kolem ramen.
„Docela jo. Ještě, že aspoň můžeme takhle spolu… se bavit,“ odvětila a sama se k němu víc přivinula.
U domu se zastavili.
„Nechceš jít… na chvíli… nahoru?“ špitla tiše. „Mám splín a nechci teď bejt sama.“

V bytě nakráčela do koupelny a Vítkovi ukázala na kuchyň.
„Něco tam najdi.“
Vítek tam našel tvrdou housku, nějaké chipsy a zpola vypitou láhev ginu. Rozpačitě nevěděl co s tím a to už Adriana vyšla ven v dlouhém tričku a kraťasama nad kolena, což byl asi její noční úbor.
„No, nepořádek. Moc doma nejsem, tak co,“ ušklíbla se a sama nalila gin do sklenek.
Ťukli si a pak si Vítek dodal odvahy.
„Hele, když máš ten splín, nechceš masáž? To tě uvolní, rozproudí krev…“
„To bys vážně udělal? To by bylo boží,“ rozzářily se jí oči a chvatně se přesunula k posteli a odhazovala deku.
Pak mu podala tubu. „S touhle mastí to bude dobře klouzat.“
„O tom nepochybuj,“ zabručel si Vítek pro sebe a sledoval, jak si dívka přetahuje triko, zahlédl i její menší kozičky a pak už ležela na břiše, natažená jak prkno.

Obkročmo na ní usedl a svědomitě ji začal masírovat od ramen přes lopatky dolů. Adriana slastně předla, protože zažívala poprvé takovou masáž se směsí něžných mazlivých doteků a uvolnění zatuhlých svalů.
„Úúúúh… ty to tak umíš…“ vrněla sladce a to už jí Vítek pomalu sjížděl na boky a konečky prstů se dotýkal míst, kde na hrudi vyrůstaly bochánky ňader.
„Anooo,“ vydechla Adriana a poddávala se slastným pocitům, které ji naplňovaly.

Vítek už jí zabořil ruce hlouběji pod prsa a začal je plně mnout celými dlaněmi. Dívka mu vyšla vstříc a sama se pozvedla, aby měl volnější přístup. I jí se zmocňovalo silné vzrušení.
Nakonec to nevydržela a zaúpěla.
„Ach… bože… já to chci… udělej mi to!“
Otočila se na záda a chvatně si stahovala kalhotky a Vítek se také rychle vysvlékal.
Ocas už mu stál, a tak se jí jen porovnal mezi rozevřené nohy, zatlačil a pozvolna do ní vnikl.
Oba vydechli slastí jak ji krásně vyplnil hladovou kundičku. Poševní svaly obemkly tvrdého ptáka a díky zvyšující se vlhkosti v ní krásně hladce jezdil jako píst.
Vítek se vzepřel na pažích a soustředěně ji šoustal a díval se jí do očí. Adriana pohled opětovala a stahovala ho k sobě, aby se mohli vášnivě líbat. Její kopečky prsou byly malé ale pevné a tvrdé rozinky bradavek si říkaly o polaskání.

„Prosím… lízej je,“ žadonila dívka, a pak se roztřásla rozkoší pod kmitáním jazyku na citlivých bradavkách. Tuhý ocas ji dál strojově projížděl bez potřeby stříkat.
„Pojď zezadu,“ vyjel z ní ven a dívka se hbitě přetočila, zaklekla a vyšpulila zadek.
„Ohhh… seš… velkej,“ konstatovala, když do ní prudce zajel, jen to mlasklo.
„Drž,“ zněla odpověď a pevný úchop v pase jí naznačil, kdo je tu pánem situace.
Adriana s tím neměla problém a jen hekala a sténala pod přírazy ve čvachtající kundě. Pak si lehla na břicho, nohy dala k sobě a tím v sobě šoustajícího ptáka silně sevřela.
V této změněné pozici měl Vítek co dělat, aby vydržel a v podstatě ji jen lehce projížděl a udržoval se v erekci. Adriana zažívala neskutečnou slast a pohazovala mu zadkem naproti.

„A teď to bude po mým,“ vykřikl Vítek náhle a vzal si ji hezky z boku. Podebral jí rukou zespoda a mačkal jí prso, druhou jí držel zvednutou nohu a ocas do ní zarážel hluboko.
„Jo… jooo… už… budu,“ hekala dívka a užívala si vlnu mrazivé zesilující rozkoše.
Orgasmu dosáhla, když se do ní zaražený ocas začal trhavě vyprazdňovat.

„Uhh…tu…máš!“ hekal Vítek a plnil ji semenem až po okraj. Doufal, že Zdeňkovi nechá dáreček a stříkal a stříkal.
Adrianu tyto praktické starosti neřešila, neboť se vznášela na vlnách blaženosti a ač se nijak nechránila, spoléhala, že to prostě vždycky nějak dobře dopadne.
O pár týdnů později poznala, že to byl omyl.

Slastné milování si zopakovali ještě třikrát a pak se jejich cesty rozešly. Zdeněk se navrátil domů k věrně čekající přítelkyni a Vítek s pocitem vykonané pomsty se cele navrátil ke své matce a milence v jedné osobě.

***

Květa pochopitelně nic netušila o Vítkových eskapádách s Adrianou a svého hřebečka si užívala k vlastnímu potěšení dle potřeb.
Ty měla docela často, až se tomu sama divila a trochu se i za to styděla. Vždyť takhle často nesouložila ani s manželem. A že se spolu rozhodně nikdy nenudili. Vítek je mladý, výkonný, pozorný milenec a ona je tak šťastná…

„Ach,“ vzdychla slastně a rukou by bezděčně zajela do rozkroku, kde si projela chloupky až na štěrbinku. Nedávno se chtěla oholit, ale Vítek ji to zakázal, že má přírodu rád a miluje ji takovou jaká je. A protože i ona ho milovala, respektovala jeho přání.

***

PO NĚJAKÉ DOBĚ

Vítek se lopotil na zahrádce a poslouchal křik hádky u sousedů. Nakonec vyšla ven Magda s nasupeným výrazem a šla se zchladit do bazénu. Když pak nastavila tělo hřejivým paprskům slunce, povšimla si za plotem Vítka.
„Ahoj. Promiň za ten křik… ale… no, odteď budeme mít doma tichou domácnost!“
„Ahoj. Starosti? Můžu nějak pomoct?“ zajímal se Vítek.
„Nemůžeš… ale poslechni si… náš blbec chodí s tou Adrianou a ani prej neví jak… jí udělal dítě! Ani si neumí dávat pozor a ta holka? Taky kráva… nežere prášky, protože prej pak tloustne, nebo co. Teď maj život zkaženej a dítě na krku. Na potrat jít nechce, což teda docela chápu… ale stejně… chrápat spolu to jo. Kdyby si aspoň vzal gumu!“ lamentovala Magda dál a mávala přitom rukama jak raněná kachna křídly.
Vítek se usmál, neboť mu došly souvislosti a velmi to Zdeňkovi přál.

***

Večer se spokojeně přitulil k matce a pozvolna ji začal hladit. Květa spala nahá a ráda mu hned vyšla vstříc. Nejdřív se dlouho líbali s laskáním po těle, zvlášť její vzrušivá prsa miloval a rád je dráždil polibky i jazykem a pak už se v šedesátdevítce věnovali vzájemnému mazlení míst nejintimnějších.
Připravený se pak uložil mezi její rozevřené nohy a pomalými dlouhými tahy ji šoustal v celé délce ocasu.
Byla to nádherná souhra a oba slastně vzdychali a sténali. Oba byli naplněni vzrůstající rozkoší, kterou zintenzívnili zrychlováním a hloubkou přírazů až do oboustranného vyvrcholení.
Nakonec jí Vítek vykropil dělohu semenem až po okraj, políbili se a odvalil se do strany. Naplněni štěstím a spokojeností se vydýchávali, když Květa se na něj otočila a s pohledem do očí řekla.
„Nosím pod srdcem tvé dítě, Vítku. Chci si ho nechat.“

Počet zobrazení: 212

Autor

4.6 80 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborná povídka. Zajímavý způsob pomsty „kamarádovi“. A tak se stane dvojnásobným otcem a ani jednou nebude v rodném listě. 🙂

Omar

Krásná povídka, pěkně napsaná, těším se na pokračování

Last edited 2 let před by Omar
3
0
Would love your thoughts, please comment.x