Přítelkyně mé Sestry 09

Toto je 9 díl z 9 v seriálu Přítelkyně mé sestry

Tom, Eva a Verča si užili ranní sex. Tom šukal svoji sestru zezadu. Verča byla u něj a pobízela ho. „Jo, to je ono. Šukej svoji sestřičku, šukej ji. Jo,“ Verču to neskutečně vzrušovalo, líbala se s ním, zatímco on šukal její přítelkyni zezadu. Verča si stoupla za svého milence, objímala ho zezadu a líbala ho na krk. Tom byl překvapený, ale nesmírně ho ta představa vzrušila, když byla za ním její kundička a třela se o jeho zadek. Bylo to zvláštní a elektrizující, jako by ho šukala. Začalo se mu to líbit. Neudržel se a do své sestry se udělal. Verča se usmívala a přišla k jeho penisu. Sála zbytky spermatu a lízala své přítelkyni její prdelku. Eva křičela slastí, její bratr si mezitím lehl na záda na postel a chvíli odpočíval. Sledoval dvě holky, jak se spolu mazlí, líbají se a dotýkají se.

Viděl jejich lesbickou show už několikrát, ale pokaždé ho to děsně vzrušilo.

„Šukej ho,“ řekla pak Eva Verči a její přítelkyně ji ráda poslechla, nasedla na jejího bratra, kterému se už znovu postavilo péro, bylo tvrdé, jako kámen. Verča na něj nasedla a začala ho šukat, jezdila na něm, jako na koni. Sestra si mezitím sedla na bratrovu hlavu, ten na nic nečekal, začal jí lízat a prstit její kundičku. Obě holky vzdychaly slastí, seděly na svém mladém milencovi a líbaly se spolu. Znovu se vyměnily, Eva seděla na bratrovi a její přítelkyně si mu sedla na obličej.

Pro Toma už to začínalo být vyčerpávající, nakonec ale ještě zvládl ošukat Verču zezadu. „Jsi pěkně zlobivá holka,“ říkal Verči a plácal ji po zadku. 
„Ano, jsem zvrhlá a úchylná. Neskutečně mě vzrušuje, když vás dva vidím spolu. Naplácej mi.“ 
Tom rád poslechl a znovu Verču plácl. Šukal jí dál zezadu, přirážel rychleji a Verča mu odpovídala stejně, její prdelka narážela na jeho tvrdé kopí. 
„UŽ BUDU!“ křičel Tom a vytáhl své péro z Verčiny kundičky. Obě holky si k němu klekly a začaly mu zběsile kouřit péro. Tom za chvíli stříkal a pokropil je dávkou semene, holky se spokojeně olizovaly a líbaly se.

Bohužel pro ně, a naštěstí pro Toma, který už byl po tom víkendu plném divokého sexu vyčerpaný, přijeli v neděli odpoledne domů rodiče a trojice milenců musela se svými sexuálními hrátkami přestat. Verča s Evou si mohly dál užívat ve svém pokoji, ale Tom se k nim už nemohl přidat. Tom byl rád, potřeboval odpočinek, byl u sebe v pokoji, sledoval filmy a seriály a hrál hry na počítači.

Tom spolu se svojí sestrou a její přítelkyní přivítal rodiče, když přijeli domů z víkendového pobytu. Přijeli navečer, děti už pro ně měly nachystanou večeři a uklizeno v kuchyni. Pomohli rodičům vynést věci z auta a pak se společně pustili do večeře. Atmosféra u stolu byla příjemná, nakonec po večeři Tom vstal a šel nahoru. Eva a Petr si sedli k televizi a pustili si sportovní program, oba měli rádi sporty a často se o nich spolu bavili. Verča pomáhala Alence s úklidem, občas se na ni chtivě zadívala, nebo se o ní nenápadně otřela, ale Alenka ji ignorovala a věnovala se práci. Verču to tedy po chvíli přestalo bavit.

Jsem asi zvrácená, když chci ošukat všechny členy rodiny,“ říkala si pro sebe Verča, když šla nahoru. Všichni byli dole a bavili se. Její nový milenec je sám ve svém pokoji, nikdo je teď nebude rušit, byla nadržená a chtěla mít sex. Vešla k němu do pokoje, ale tam nebyl, chvíli přemýšlela, kde by mohl být, pak uslyšela téct vodu. „Aha šel do koupelny,“ začala se svlékat a šla k němu, byla hodně nadržená a chtěla ho, v tuto chvíli jí bylo jedno, jestli je někdo uslyší. Otevřela dveře koupelny a nahá vešla dovnitř.

Tom ležel ve vaně a odpočíval, když uviděl nahou Verču, jeho péro se pomalu ale jistě začalo stavět do pozoru. „Co tady děláš? Zešílela jsi.“ 
Nejspíš ano,“ pomyslela si Verča. Nic neřekla a nahá vlezla k němu do vany. Voda byla horká, Tom si vždy rád napouštěl horkou vanu, jednu chvíli chtěla vstát, ale nakonec to vydržela a přitulila se k němu. Začala se s ním líbat. 
„Nekdo nás může uvidět,“ vzpouzel se jí, to ji ještě více vzrušovalo. Začala ho svádět a dotýkat se jeho krásného mladého a hebkého těla. Jela mu rukou po břiše a skončila u jeho chlouby. Ani mu ho nemusela honit, už stál v pozoru. Jeho mysl možná říkala ne, ale jeho tělo ano. 
„Neboj se, všichni jsou dole a sledují televizi, navíc když nás uvidí můžeme říct, že Eva to dovolila,“ znovu se k němu přitiskla, její tělo se třelo o jeho, líbala ho na krk a začala mu do ouška šeptat: „chci tě, jsi můj nejlepší milenec, chci abys mě šukal a vystříkal se do mě.“ 
„A-Ale.“ Tom prohrával předem ztracenou bitvu, už se Verči začal dotýkat a masírovat jí její krásná prsa. 
„Neboj se, nemůžu mít děti, klidně do mě můžeš stříkat,“ Verča už se sama nabodávala na jeho kopí, Tom už to vzdal a otočil ji, pronikl do ní zepředu a začal ji šukat. Byli zády ke dveřím, ležel na ní. Ona cítila jeho vzrušený dech, jeho mladý chtíč a jeho tvrdé péro ve své mušličce. Začala slastně vzdychat a tiskla si ho nohama blíže k sobě. Aby tolik neřvala snažil se ji umlčet vášnivými polibky a chvílemi ji i škrtil. Nechala ho ať si s ní dělá, co chce, hladila ho po zádech a užívala si tu slast. 

Alenka mezitím uklidila v kuchyni a přišla do obýváku, uviděla svého muže a svoji dceru, jak se vesele baví a sledují nějaké sportovní utkání. Ani snad nevnímali okolní svět, nechtěla se mezi ně míchat, tak si řekla že si dá sprchu a půjde si lehnout, může počkat na svého muže nahá v posteli. Napadaly ji nejrůznější sexuální představy. Alenka šla nahoru do koupelny, šla tiše nikdo ji neslyšel. Uviděla otevřené dveře do pokoje svého syna, chtěla ho jít pozdravit a popřát mu dobrou noc, ale u sebe v pokoji nebyl. „Skvělý, asi bude ve vaně. Doufám, že zase nevyplácal všechnu horkou vodu,“ řekla Alenka. Šla k vaně.

Na podlaze před ní bylo poházené oblečení, někdo ho ze sebe sundal, pohodil ho na zem a nechal ho tu ležet. „Veronika je děsně nepořádná,“ řekla Alenka, neměla ji moc ráda, i když byla bisexuální a líbily se jí ženy každého věku, s ní by asi do postele nevlezla. Vzala její oblečení a otevřela dveře pokoje své dcery. Čekala, že ji tam najde a promluví si s ní o jejím nepořádku. Verča tu nebyla, tak hodila její oblečení na zem do pokoje, ať si ho uklidí. Alenka najednou uslyšela sténání a slabé vzdechy. Pak si najednou dala dvě a dvě dohromady. „Proboha ona snad šuká. Ne to je nesmysl,“ řekla Alenka. Chtěla sejít dolů a říct to své dceři, ale její zvědavost ji přemohla. „Musím mít důkaz, třeba Tom jen masturbuje ve vaně. Nebylo by to poprvé,“ řekla a pomalu šla k vaně, nakoukla ještě do ložnice, s manželem už tušili, že Verča s Evou využívají jejich postel k sexuálním hrátkám, když nejsou doma. Nechali je při tom, oni taky dělali věci, o kterých by jejich děti neměly vědět. 
Verča však v posteli nebyla, ani Tom. Nakoukla tedy do vany, překvapením celá zmrzla a otevřela pusu. Viděla svého syna, jak šuká Verču, objímal ji, hladil, líbal ji po celém těle a přirážel do ní, nejdříve pěkně pomalu a pak zrychloval. 

Oni snad zešíleli,“ říkala si pro sebe, už chtěla ztropit povyk a seřvat je oba, odtrhnout je a vynadat jim, pak ale viděla synovu prdelku, jak se pohupuje nahoru a dolů, Verču jak slastně vzdychá a objímá ho, jak si ho tlačí ještě více do sebe. Vzrušilo ji to, sáhla si do klína, začala si se sebou hrát, sundala si tričko, začínalo jí být vedro a začala je sledovat.

Verča si Alenky za chvíli všimla, bylo to pro ni ještě více vzrušující, jako když Tomášek poprvé viděl ji a Evu v posteli. Teď je viděla jejich matka, už si stihla sundat své tričko, viděla její prsa a její prst v kundičce. Usmála se na ni a dala si ruku před ústa, naznačila jí ať je zticha. Alenka jen přikývla, už se na nic nezmohla. 

„Líbí se ti to viď,“ říkala. 
„Jo,“ řekli Tom a jeho matka současně. 
„Přirážej víc, chci tě, strašně moc tě chci, udělej se do mě, jo. Pojď,“ Alenka by mohla mít více odvahy než její syn. On se k nim poprvé nepřidal. Verča jí prstem naznačila, aby šla k nim. Alenka nevěděla, co to dělá, její nohy ji ale přestaly poslouchat, také se svlékla a přišla k nim do vany. Tom se plně soustředil na šukání Verči a ani nepostřehl, že do vany vešel nikdo cizí. Verča mezitím chytila Alenčinu ruku a přitáhla si ji blíže k sobě, dala její ruku na záda jejího syna. Alenka nemohla mluvit, nechtěla prozradit, že tu je.

Co to tady proboha dělám?“ říkala si, ale už nebylo cesty zpět. Úchylná Verča držela Alenčinu ruku a s ní hladila Toma po zádech. Tom si celou dobu myslel, že ho hladí Verča a ani to nevnímal. Verča sjela ještě níže a společně s Alenkou začaly hladit jeho zadek, začaly ho i plácat po zadku a Verča ho ještě více povzbuzovala, aby ji šukal. Pro Toma to byl zvláštní elektrizující pocit.

„Už budu,“ řekl po chvíli zběsilého šukání. Alenka se chtěla Verče vytrhnout a rychle odejít, ale Verča si ji přitáhla ještě více k sobě. Tom do Verči najednou začal stříkat a líbal ji při tom na její prsa. Verča se přitom začala líbat s Alenkou. Jejich jazyky se propletly a skončily ve vášnivém polibku. Verča nechtěla Alenku pustit, ale ta se jí nakonec dokázala vysmeknout a utéct dříve, než si jí Tom stačil všimnout. Alenka vběhla do své ložnice, zamkla se tam a začala ztěžka dýchat. „Ona je úchylná, co to proboha dělá, co já to dělám, co jsem to udělala. Jestli se to dozví Eva, proboha.“

Pocit viny a paniky se začínal vytrácet, a nakonec ho vystřídala nepoznaná touha a chuť na zakázané ovoce. Alenka si lehla do postele a začala masturbovat.

Tom a Verča se mezitím ve vaně vášnivě líbali, Tom ani nepostřehl, že tu byl někdo další. „Tohle bylo o fous,“ řekl pak, „neměli bychom pokoušet štěstí.“ 
„Uklidni se, dole běží nějaký sportovní přenos, víš, jak jsou ti dva zabraní do sportů.“ 
Tom přikývl, jeho milenka si ho ještě přitáhla k sobě a vášnivě ho políbila. Nakonec, ale svého milence propustila, Tom ještě v koupelně vykonal potřebu a provedl večerní hygienu. Verča byla ve vaně a sledovala ho při tom.

Když Tom odešel Verča vstala a osušila se. Přišla k ložnici, ale dveře byly zamčené, přitiskla tedy své ucho ke dveřím a poslouchala. Už dokázala rozeznat masturbaci od pláče a byla si tak definitivně jistá, že Alenka uvnitř ložnice masturbuje.

Verča se zasmála. „Ona bude další na mém seznamu,“ řekla. Nikdo jí naštěstí neslyšel, v klidu vešla do pokoje své přítelkyně a nahá si lehla do její postele. Začetla se do nějakého módního časopisu a čekala na svoji holku až přijde.

Autor

Navigace v seriálu<< Přítelkyně mé sestry 08
4.8 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Šmajda

Strašná série, tentokrát jsem už neměl sílu ji celou přepsat, takže jen opraveny chyby (snad všechny).

Jenda

Kritika bolí . Pravý spisovatel se z ni poučí a zkusí to vylepšit . Čau

Denis86

Jedno v tom to s tebou souhlasem .

Šmajda

Lexi, ty jsi nepoučitelný. Prosím, obětuj pár minut svého času a přečti si zveřejněný sedmý díl. Porovnej ho s tímto. Nekomentuji gramatiku, ne každý má v hlavně slovník či v prohlížeči Google, od toho jsou zde přece korektoři. Ale opravdu není v našich silách celé povídky přepisovat, aby nebyly tak strohé s kopou zvratných zájmem a holých vět. Od začátku se tento web snaží o jistou úroveň povídek, pokud je to ojedinělý případ, nemám problém povídku upravit. Ale to nejde dělat donekonečna. Máme také své životy a naše drahé polovičky buď o tomto našem „koníčku“ neví anebo ví (můj případ),… Číst vice »

harai

Já ani neměl sílu to celé přečíst. Tohle je fakt špatný.

bigbizz

Tak jsem to ze zvědavosti dal a musím říct, že jsem z toho totálně knock out. Děj, jak v nějakém béčkovém, nebo céčkovém pornu, prostě hrůza. Ano, každý jsme nějak začínal a i moje povídky byly ze začátku nic moc. Tady jde vidět, že chybí Fred. Za něj by taková hrůza myslím ani neprošla. A Šmajdo, vzpomínám si, že už jsem ti to kdysi říkal, ale za to, že jsi musel dělat korektury k něčemu takovému, máš můj hluboký obdiv. Já bych to psychicky nejspíš nedal.

dedek.Jeff

Bigbizzi, musím s tebou souhlasit. Obdivuji Šmajdu, že se pustil do korektury tohoto příspěvku. Jak ho znám, on při korektuře dokáže nejen bravurně opravit všechny pravopisné chyby, ale dá si práci s úpravami textů, že z jakéhokoliv braku vyjde skoro mistrovské dílo a přitom nechá podepsaného původního autora. Za to před ním smekám klobouk. Zůstali jsme se Šmajdou prakticky jen dva na korektury, poté co nás opustil Fred. Zároveň se odmlčela spousta dobrých autorů a ti noví mnohdy nedosáhli ještě kvalit, na které jsme si na tomto webu zvykli. Stane se tedy, že občas pustíme prvotiny, nebo dílka nevalné kvality,… Číst vice »

harai

Je to těžké, svým způsobem jsou nyní stránky dost monotónní. Přes všechny mé výhrady k Shockovo grafomanské potenci (promiň) dnes drží otěže tohohle spřežení on. Ale chce to občas změnu. A tohle změna je, ačkoli dost bidná.

Občas sem hodím starší povídku Alimedy, ale víc nestíhám. Mimochodem, teď tam čeká jedna série z Alimedina zlatého fondu, tak se máte na co těšit, incesťáci 😉

Jenda

I Fred se občas naštval a pustil povídku jen s opravenymi gramatickymi chybami, aby čtenáři a hlavně autor viděli, jakou práci korektori odvádějí

Šmajda

Autor, který je schopen v (téměř) celé povídce psát „holky dělali“ si toho nikdy nevšimne. Jede si své a na češtinu hází bobek. Buď ani tato základní pravidla nezná (smutné) anebo na ně kašle (ještě smutnější).
Mnohokrát jsem měl chuť zveřejnit jak původní originál, tak finální verzi. Asi se snažím být až zbytečný „profesionál“ a něco takového autorům nedělat.

Denis86

Když ti Lexi mám říct co si o tom myslím tak děj byl překvapivý ale nejsem zase proti němu a proti tomu vyjadřování . Ale dějově se mi to líbilo rozhodně na tom je co zlepšovat . Potom mě spíš štve že poslední dobou tyto povídky jsou psány jak přeskopírak tak stejné . Já jsem tady nic nezveřejnil ale jedné holce jsem napsal takovou sérii povídek . Sex v tom nebyl nebyl protože v ten do povídek prostě neumím ho tam napsat aby to bylo takové dílo to píše harai . Když se do takové povídky pustí tenhle autor harai… Číst vice »

12
0
Would love your thoughts, please comment.x