Rodina

Toto je 2 díl z 7 v seriálu Rodina
Počet zobrazení: 752

Probudil mě plný močový měchýř. Vnějším projevem byla nádherná erekce. Péro mi trčelo ke stropu, neboť jsem ležel odkrytý na zádech.
Proč? Věřte Francouzům, když říkají „Za vším hledej ženu!”

Mamka přestala sledovat můj klín, zvedla hlavu a pozdravila mě.
„Dobré ráno, synáčku! Jsem ráda, že ti tak krásně stojí, i když je mi jasné, že to není kvůli mně… Mám pro tebe jednu špatnou zprávu… Ta naše noční hra na znásilnění nebyla nic moc, takže…“
„Ale ty jsi byla vynikající, mami.“
„Nepřerušuj mě a poslouchej! Půjdeš se vyčůrat, osprchuješ se a přijdeš zpátky. A jestli chceš ještě někdy do maminky zasunout svoje nádobíčko, tak mě pomiluješ, co nejněžněji umíš. Když budu spokojená, vyhrál jsi. V opačném případě máš utrum, protože sem,“ ukázala do svého klína, „už se tvůj pták nikdy nepodívá! Je ti to jasné?“
Dotčeně jsem se ohradil: „Ale vždyť jsi souhlasila, že to tak uděláme…“
„Jó, synku, člověk míní a realita mění… Zkrátka… Ber to tak, že se mi to nelíbilo a už nikdy to nebudeme opakovat! Jestli chceš, aby bylo zase nějaké příště, tak mi to musíš udělat tak, abych pro to příště měla důvod! Domluvila jsem!“

Ty kráso… Nejdřív člověk slyší jo, jo, jo, a pak se bude muset prošukat k pokračování. Vstal jsem a odešel na záchod.

V koupelně jsem musel čekat než se máma osprchla. Ta potvora se přede mnou kroutila, na různých místech hladila, olizovala si rty. Vypadala, jak nejlacinější coura snažící se sbalit kunčafta.
Mě to nebralo, jenže ten dole byl jiného názoru.
Matka exhibicionistku v sobě rozhodně nezapřela, protože svůj výstup zakončila provokativním osušením. Podívala se spokojeně směrem k zpola vzrušenému pohlaví, poplácala mě po tváři, vzala ho do ruky, usmála se a opustila koupelnu.
Rychle jsem se opláchl a zamířil za ní.

Ležela na posteli. Podívala se na mne a ležérním tónem mne pobídla k akci: „Tak se předveď, synáčku.“
Sotva to dořekla, roztáhla nohy.
„Žádný takový, maminko. Chtěla si něžně, tak si tvoje frnda bude muset holt chvíli počkat, než přijde na řadu.“
Přilehl jsem k jejímu pravému boku a levačku položil na vzdálenější prs a začal jej hladit. Ten bližší, přesněji jeho bradavku, jsem olizoval a sál.

Musel jsem to dělat dobře, protože matka začala osahávat mou „šaltrpáku”. Olizoval jsem jí dvorec i celé ňadro. Překvapila mne pozitivní reakce na jízdu jazykem po „spojnici” prsu a trupu. Neměl jsem „ánung”, že by tam byla nějaká erotogenní zóna.
Důležitý byl ale výsledek – spokojeně vrnící máma.
Nadzvedl jsem se a přehodil levou nohu přes mamku a klekl si nad její břicho. Jazykem jsem zaútočil na krk. Lepil jsem na něj jeden polibek za druhým. Diplomat by řekl, že velmi kladné odezvy se dostalo jízdě jazyku v místě, kde lze na krku nahmátnout krkavici. Dlaždič by to, co dělala v tu chvíli mne, popsal, hrála si s čurákem, aby ji měl čím vojet.

Na řadě bylo levé ucho.
Vzal jsem do pusy lalůček a žužlal ho rty. I tohle se setkalo s „kladným přijetím”… Jazykem jsem zanechával vlhkou stopu na hraně ucha. Vzrušovalo ji to! Byl jsem na dobré cestě k pravidelné „údržbě” nadržené ženy. Znovu jsem si vzal na paškál lalůček.
Péro mi stálo jako při probuzení a mě napadlo, že bych s ním mohl přejíždět přes bradavky. Napjal jsem paže, boky posunul dopředu a svůj nápad realizoval.

Když jsem se nabažil obou trčících hrotů, tak jsem sklouzl do údolí mezi oba krásné kopce a dočkal se přepadení. Mamka sevřela penis prsy.
Nezpanikařil jsem a na útok odpověděl pomalým přirážením.
Nejdřív se jen dívala, jak ji moje péro vyjíždí z prsou. Pak pokaždé, když se objevilo dostatečně blízko pusy, ho olízla.
Využil jsem toho a šel nabízené „kratochvíli” naproti.
Mamka pochopila o co mi jde, zvedla hlavu z polštáře a umožnila mi každý příraz zakončit zastrčením „ptačí” hlavičky do pusy.
Bylo to příjemné, jenže jsem odpracovával „průser” a musel se snažit dělat dobře ženě pode mnou. Osvobodil jsem se z kozího sevření, ještě víc se předklonil a to, co se ještě před chvílí pohybovalo mezi kozama, teď drandilo po jejím obličeji.
Pravačkou si sama určovala směr a sílu tření.

Nastal čas věnovat se ženskému rozkroku.
Jazykem jsem projel brázdu. Zopakoval jsem to, ale tentokrát jazyk přejel i klitoris. V dalším kroku, který měl zvýšit partnerčinu touhu po ošukání, jsem vzal klitoris do pusy a jemně ho nasál. Pak jsem po něm kroužil jazykem. Znovu ho nasál a nakonec na něm jazykem opisoval kružnice.
V tuhle chvíli mi bylo jasné, že začínám vyhrávat.
Něco mě napadlo.

Strčil jsem mezi její stydké pysky nos a jel s ním nahoru. V bezprostředním závěsu se držel jazyk. Bylo slyšet dvojité heknutí, když přes poštěváka přejel nejdřív nos a pak jazyk.
Dopřával jsem mamce popsané slastné pocity mírou vrchovatou, jenže nic nejde odkládat do nekonečna. Nastal čas dílo završit!
Naslinil jsem hlavičku penisu a zasunul ji na začátek vagíny. Vzepřel jsem se na rukách a velice opatrně (abych nevypadl) jsem mámu šukal jen „ve vchodu“ (poprvé jsem uvedl do praxe vyčtenou chytrost, že tohle místo má žena nejcitlivější).

Hrál jsem si. Krouživými pohyby pánve dokázal penis opisovat kruhy na okraji „temné propasti”.
Pomalu jsem zajel do vagíny a zatlačil. Držel jsem se zásady „ žádné prudké pohyby“!
Vyjel jsem ven a znovu opatrně zasunul jen na okraj, Na chvíli jsem zůstal ve „štronzu” a teprve pak jsem začal pomalu zasouvat až na doraz se zatlačením.
Několikrát jsem to zopakoval.
Říká se, že změna je život, proto jsem opakovaně po vysunutí zasunul jen na okraj a hned zase vyjel ven.
A zase změna.

„Změřil jsem hloubku”, pak se naklonil dopředu tak, abych se ptákem dokázal otírat o klitoris a začal přirážet.
Líbilo se to. Moc se to líbilo!
Opřel jsem se o lokty a začal se s mamkou líbat, aniž bych přerušil kopulační pohyby.
Vyjel jsem.
Otočil mamku na pravý bok a začal praktikovat šetřivou polohu na boku. Pravačku jsem nabídl jako polštář, abych mohl využívat erotogenních zón na bradavkách, a levačkou zajel do klína, kde jsem navlhčil ukazováček a s ním pak masíroval „ženského pindíska”.
Tohle trojí dráždění otevřelo v mámě stavidla „podzemní řeky”, protože jsem cítil, že mi něco stříká na stehna a pod námi se dělalo jezero.

A hurá do finále, řekl jsem si. Trochu jsem zrychlil a přidal čtvrtou, naráz atakovanou erotogenní zónu, levý ušní lalůček.
Na mamču to začalo přicházet. Opustil jsem ucho a klitoris. Chytil ji za boky a přirážel, jak nejrychleji to šlo.
Maminčin výstup na vrchol byl hlasitý. Nedbaje na její křik, přirážel jsem dál, jak králíček Duracell s novými baterkami, až do doby, kdy jsem i já musel, a rád, dát najevo, že to byl kurva dobrej šuk.
Vrátil jsem ruku do klína a jezdil ukazovákem mezi pysky a sem tam polaskal klitoris.
Líbal jsem mamku na krk, hladil ji prsa a cítil, jak se ve vagíně nezadržitelně to, co bylo ještě před chvílí velké, mění v malé.
Když vyklouzl, překulil jsem mamku na záda a kleče vedle ní, jsem pusou laskal její prsy, přičemž jsem ji levou rukou hladil po břiše a stehnech.

„To bylo hezký. Jsi dobrej brácho!“ ozvala se ve dveřích stojící sestra. Pravačku měla v kalhotkách. Levačkou si hladila nahá prsa.
Nejprve jsem se lekl, co na to řekne máma, že nás ségra načapala. Ono to stejně jinak dopadnout nemohlo, když byly dveře do ložnice otevřené a my si s mamkou rozhodně na partyzány nehráli.
Ta to vzala se stoickým klidem. Jako by to byla samozřejmost, že ji syn šuká a dcera se na to dívá.
Využil jsem toho, že měla roztažené nohy a podíval se, jak jí z kundy vytéká semeno.

Vstal jsem a zamířil do koupelny. Ségra si přestala se sebou hrát a svěsila ruce podél těla.
„Musím konstatovat, že máš moc krásný prsa…. po mamince.“
„To já, bohužel, ještě nemůžu říct, že máš péro po tátovi… Ale hezky se na něj kouká.“

V momentě, kdy jsem okolo ní procházel, mi po něm hrábla.
„Hezky se, brácho, osprchuj! Máš ho upatlaný.“

Počet zobrazení: 752

Autor

Navigace v seriálu<< RodinaRodina 02 >>
5 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zoli Kolompár

Stránka je strašne neprehľadná. nedá sa v nej pohodlne a rýchlo listovať. Prechádzajúce boli lepšie.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x