Rodinné vazby

Večírek zvolna končil. Od moře začal vát studený větřík a slunce zapadalo za nedaleký skalnatý ostrov.

„Tak, synu, užívej volna a… bacha… víš co myslím, viď?“ plácl otec Enrico syna Daria přátelsky do ramene a ten se usmál. Rozuměli si.

Matka Serena ho ještě mateřsky políbila, opusinkovala i Valerii, Paolu a málem i služebnou Deboru, a pak už ji otec vtáhl do auta. „Prosím tě, sedej, musíme vyrazit!“

***

Auto zmizelo v zatáčce a Paola se zezadu přimkla k Dariovi. „Konečně budeme mít chvilku pro sebe,“ zašeptala vzrušeně.
„Paolo! Pojď, prosím, nám pomoct s úklidem,“ ozvala se z domu Valerie a dívka se odtáhla a ušklíbla. „Ještě matky se nějak musím zbavit!“ a šla.

Dario zůstal na terase, ruce v kapsách a čuráka vzrušením napruženýho. Konečně měl uzavřený semestr a všechny zkoušky v kapse. Ne, že by byl premiant, ale udělal je. Byť s odřenýma ušima. Teď měl volno a měl možnost ho strávit v letním domě přítelkyně Paoly. Rodiny se vzájemně znaly již delší čas, ale mezi potomky přeskočila jiskra teprve nedávno.

Nyní byli zamilovaní, nadržení a chtiví mít sex všude, kde to šlo. Dario doufal, že si ho spolu užijí dosyta.

V domě byla jen služebná a pak Valerie, matka Paoly, rádoby vznešená, ale jinak sympatická žena blížící se k padesátce, což by jí nikdo nehádal. Postavičkou zastínila kdejakou vychrtlou dvacítku a nebýt přece jen nějakých těch vrásek, odhadoval by jí kdekdo na čtyřicítku a níže. I Dariovi se líbila, ale Paola byla přece jen mladší model. Aspoň věděl, že ji bude milovat i v pozdějším věku, protože byla matce velmi podobná. Otec Fernando dlel pracovně dlouhodobě kdesi v Jižní Americe, a tak vlastně ještě ani nevěděl, že mu Dario píchá dcerunku. No, budou to příjemné prázdniny.

„Máte ještě nějaké přání, mladý pane?“ ozvalo se mu za zády.

Stála tam služebná Debora, v černých šatech a bílé zástěře, krásná mladá blondýna.

„Ehm… Snad nic… Anebo, co večer ve tvém pokoji?“
„To asi nepůjde. Dnes tam se mnou bude můj manžel, takže bychom se tam nevešli,“ odvětila s úsměvem a zaplula zpátky do domu, svádivě vrtíc zadečkem.
„Ty mrcho!“ zasyčel potichu Dario a silou tiskl rukama zábradlí.

***

Dům ztichl a Dario čekal na Paolu. Byli tak domluveni, ale dívka stále nešla, až Dario usnul.

Náhle se probudil a vytřeštil oči do tmy. Nic neviděl, zato cítil vlhké rty a jemné dotyky jazyka na tvrdém ocasu! Nadzvedl pokrývku a spatřil jen hnědou hřívu své dívky, která mu soustředěně kouřila péro.

Bylo to velmi příjemné a dělala to už asi delší dobu, protože mu tělem do ocasu projela uvolňující slast, že jen zachrčel. „Užž… joooo.“

Paola zůstala přisátá na ocasu a spolykala celou dávku semene. Nijak jí to nechutnalo, ale čas od času to Dariovi z lásky poskytla. Věděla, že teď si ona přijde na svý.

Dario ji opravdu začal hladit a mazlit všude po těle. Kundička byla již otevřená a mokrá a kmitání jazyku ji vynášelo do výšin slasti a stoupající rozkoše. Polaskal klitoris a Paola sebou trhala a přidušeně sténala.

„Pojď do mě… a pomalu,“ prosila, když se nad ní začal rovnat a držel ptáka na otvoru do kundičky. Sama mu pomohla mu se zavedením a pak vyjekla.
„Ooooh… jééééh,“ jak cítila zasouvání ocasu do svého nitra. Byla mokrá, tak to šlo a vnímala, jak se posouvá pochvou až na dno. Nyní jím byla zcela vyplněna a jakmile začal jen s pomalými přírazy, slast se jí rozlila tělem a proudy šťáv vytryskly kolem zaraženého ocasu.

„Áááách… anooo,“ zalykala se slastí a záblesky rozkoše sílily.

Dario začal přirážet s větší intenzitou a Paola se vznášela na vlnách rozkoše, jen sténala a vzdychala se slastí staženou tváří a zatínala mu nehty do zad.
„Anoo… uuž… už,“ projel jí tělem orgasmus a Dario ji dál intenzivně mrdal, až se do ní s úlevou vystříkal.

Pak leželi vedle sebe, líbali se a hladili, až se Paola zase vytratila do svého pokoje. I když matka samozřejmě věděla, že spolu spí, jisté zavedené pořádky se v domě stále dodržovaly a každý zkrátka měl svůj pokoj.

***

Asi za dva dny měla Paola telefonát a vrátila se zasmušilá.

„V práci onemocněla kolegyně. Šéf mi ruší volno a mám ji okamžitě zastoupit. Je to nutné.“
„Na jak dlouho?“ otázala se Valerie.
„Čtrnáct dní, déle ne. Než se Fiona uzdraví,“ odvětila a na Daria se smutně usmála. „Promiň, já ti to pak vynahradím.“
„Neomlouvej se, nemáš za co. Budu tu na tebe čekat,“ políbil ji Dario, dívka sedla do svého Fiátku a odjela.
„Neboj se, spolu to tu nějak zvládneme,“ ozvala se Valerie s mnohoznačným úsměvem a také služebná Debora se tak nějak zvláštně usmála, až Dario znervózněl a zrozpačitěl.

***

PÁR DNÍ PŘEDTÍM (Fiona a Enrico)

Pokojem se rozléhala tichá hudba a na posteli odpočívala dvě těla po spalujícím milování.

„Udělala jsem, cos chtěl,“ podotkla Fiona. „Ale stále nechápu, o co jde? O Paolu?“

Enrico si zapálil cigaretu, zavrtěl hlavou, ale mlčel.

Fiona ještě chvíli dorážela a zkoušela to i s mazlivým kouřením ocasu, až muž vzdychl.

„Je to osobní, nemůžu ti nic říct. Jde o Paolu a Daria, to ano, ale jinak než si myslíš. To je vše. Ty vydrž marodit tak týden a pak už bude vše v pořádku. Na Valerii je spolehnutí…“
„Ghhm… fhmm… kdo… je… fmmm… Valerie… fgmmm,“ funěla mezi kouřením Fiona.
„To neřeš a nastav prdel, hezky tě protáhnu zezadu,“ odvětil Enrico, když kouření slavilo úspěch v pevné erekci.

Fiona se usmála, poklekla a nastavila mu zadek.

„Ale stref se do té správné dírky, hi, hi,“ zachichotala se.

Pak už jen hekla, jak jí tvrdé péro zajelo až na dno a hned začala série přirážení, až se jí slastí dělaly mžitky před očima. Enrico přirážel na macatý zadek a taktéž si užíval mrdání mladého těla.

***

Původně byla za nabídnuté peníze Fiona svolná jen k jeho plánu, ale po drahé večeři, kam ji pozval, skončili v posteli a pro ni to byl příjemný bonus. Dívka nebyla ošklivá, ale v záplavě štíhlých, dlouhonohých a prsatých krajanek se jaksi vymykala. Měla malá prsa a přes štíhlost horní poloviny těla měla široký zadek a silnější nohy. Hruškovitá postava nebyla pro muže v jejím okolí dost atraktivní, a tak žila sama. Svou práci však zvládala perfektně a její vedoucí s ní byl velmi spokojen. Když ji oslovil jistý Enrico Ramazotti s prosbou o fingování nemoci, nejdřív odmítla, ale jeho šarm a vypsaná částka na šeku byla více než zajímavá, že svolila. Následně milého pana Ramazottiho i svedla a konečně si pořádně zašukala. Když ji Enrico vysvětlil, že se nejedná o nic nezákonného, ale potřebuje mít z jistých rodinných důvodů aspoň na týden Paolu mimo dosah jeho syna Daria, netrápila se tím a užívala si sexu naplno. Kdoví, kdy zase bude mít v posteli nějakého chlapa s tvrdým čurákem.

***

Teď tu hekala a vzdychala rozkoší pod hlubokými přírazy a silným třením ocasu a právě spěla k vrcholu, když v ní ocas mohutněl a láva semene se jí rozlila do lůna.

„Ano… anooo… úúúúh,“ uděla se i ona a stahovala pochvu kolem zaraženého ocasu a prožitek tak byl maximální. Tohle bylo dnes už potřetí a Fiona už toho měla dost.

Také Enrico nebyl žádný nadsamec, dal si sprchu a šel, s příslibem další návštěvy. Mladé milenky se zatím nehodlal vzdávat. Ještě ji mohl potřebovat.

***

NERANO – LETNÍ VILA (několik dní poté)

Ženy v domě si s Dariem hrály jako kudlanky s nebohým samečkem. Debora si zkrátila sukni a dávala na odiv své štíhlé nohy na vysokém podpatku, nápadně víc se jí rozevíral pohled do výstřihu a neustále ševelení o nějakém přání mladého pána, to vše zvyšovalo erotické dusno kolem její postavy.

Valerie se držela více zpátky. Dario byl přece přítel její dcery. To jí však nebránilo, chovat se před ním nenuceně. Klidně se opalovala u bazénu nahoře bez a vůbec před ním chodila více odhalená než oblečená. Bouli v rozkroku opětovala úsměvem, že ve svém věku bouří v mladíkovi erotickou touhu, což ji pochopitelně těšilo.

***

„Večer mi dones do pokoje láhev červeného vína, děkuji,“ oslovil Dario služebnou a ta s úsměvem kývla na souhlas. „Zajisté. Stačí o deváté? Pak už mám volno.“
„Jistě,“ kývl Dario a sledoval její svůdnou siluetu a vrtící se zadeček.

***

Rázem deváté vešla Debora do pokoje s podnosem a láhví vína se skleničkou. Měla tam i pečené plátky masa a chléb.

„Víno bez jídla by mohlo mít neblahé následky,“ řekla na Dariův údiv a zručně láhev otevřela a nalila mu sklenku na ochutnání.
„Dobré,“ zamlaskal Dario a zabodl oči do Debory. „Ale vím o ještě lepší ochutnávce!“

Dívka jen stačila vypísknout a už ležela na zádech na posteli a vzrušený Dario se jí dobýval na tělo. Debora se nijak moc nebránila, sama tušila, jak večer dopadne, a tak mu vše ulehčila, nechala se svléknout a poté už nazí se vzájemně líbali a hladili po těle.

Deboru zalila slast z mazlivých dotyků, Dario zase byl opojen tělem nádherné mladé ženy plnějších tvarů než hubená těla vrstevnic, co znal. S výjimkou Paoly, pochopitelně.

Velká pevná prsa, pevný zadek, to vše mohl zmáčknout a polaskat. Debora měla krásné dlouhé štíhlé a hezky tvarované nohy, které si též zasloužili pozornost, ale jelikož mu čurák hrozil prasknutím, jak byl tvrdý nalitou krví, muselo se mu odpomoci a Debora se toho ujala. Sevřela ho rukou, přetáhla předkožku a jazykem obkroužila nalitý žalud. Pak mu polaskala uzdičku a přejela jazykem po celé jeho délce až ke kořenu a zase zpátky. Vnímala jeho horkost i cukání, jak měl asi výstřik opravdu na krajíčku.

Vsála ho hluboko do úst a rytmicky kouřila. Když jí úd v puse zmohutněl a začal se cukat, rychle ho vyplivla a pohonila rukou. Dario slastně vydechl a trhavé dávky semene si dívka nasměrovala na prsa. Ocas mu jemně mnula až do ochabnutí a pak si otřela tělo, ruce i ocas od spermatu.

Poté popili víno, něco pojedli a sotva byl Dario zase v plné síle, pokračovali v zábavě. Projeli všechny možné pozice a v závěru Debora klečela a ocas ji tvrdě mrdal zezadu. Dario jí mnul visící měchy prsou, ale ty se mu do dlaní nevešly, ale aspoň ji vzrušovaly dotyky na naběhlých bradavkách.

„Ah… ah… užžžž… ahhh,“ funěla jak přetopený kotel a cítila, že se brzy udělá.

Rozměr ocasu a razantní přírazy jí byly příjemné. Když ji ruce uchopily za boky a přírazy se zrychlily, zabořila hlavu do polštáře a hlasitě hekala.

„Uhhh… joooo… úúúúúh,“ vyvrcholil Dario a uvolnil stavidla semenovodu. Překrvená pochva nasávala semeno do sebe a v orgasmických stazích svírala ocas až do změknutí a vypadnutí.

Po nezbytném vydýchání se Debora sebrala a nahá přeběhla do svého pokoje. Uspokojený Dario usnul, tak jak byl.

***

Náhle dveře tiše klaply a do pokoje nahlédla Valerie. Chvíli čekala, ale když slyšela pravidelné tiché oddechování, popošla blíž a zvědavě hleděla na jeho nahé tělo, zejména povadlý ocas.

„Hmm,“ zabručela a zase se vytratila. Pochopitelně jí neušlo, co se tu dělo, ale nemínila to řešit, protože sama dostala nápad, který také rozhodně nebyl ctnostný a cudný…

***

Druhý den se všichni tvářili normálně. Debora měla dost práce a před zraky Valerie se Dario neodvažoval se kolem ní motat.

„Dario, dnes je ve městě výroční ples pořádaný radnicí. Já a Fernando tam chodíme pravidelně. Je dobré se tam ukázat. Budeš mi dělat doprovod?“ ozvala se Valerie.
„Jistě. Snad najdu nějaké vhodné ošacení,“ souhlasil.
„To je v pořádku. Půjdeme vše nakoupit,“ překvapila ho a vyrazili do města, kde byl brzo kvalitně ošacen i obut. Dario i Valerie byli spokojeni.

***

Výroční ples byl hlavně snobskou záležitostí, kde se producírovaly důležité osobnosti místní politiky a vzájemně si neupřímně blahopřály k úspěchům ve volbách a podobně. Valerie to také tak cítila, ale Dariovi šeptala, že jinak to nejde.

„Máme tu letní byt a nejsme zas tak bezvýznamní. Můžeme něco potřebovat, nebo někdo nás,“ a zamířila k místostarostovi města Narano.

„Pane Salvatore, jak ráda vás vidím,“ ševelila a pan Salvatore taktéž zářil jak sluníčko. Dario a doprovod pana Salvatora na sebe pohlédli. Žena doprovázející místostarostu byla buď jeho hodně mladou manželkou nebo dcerou.

Protože Valerie měla k místostarostovi nějaké otázky, Dario ženu hbitě vyzval k tanci.

Ta kývla a ani pan Salvatore nic nenamítal.

„Jsem Dario Ramazotti,“ představil se, když dámě nabídl rámě.
„Nicola,“ odvětila žena a vpluli na parket, kde zrovna hráli pomalou skladbu.

Dario se k ženě přitiskl víc, než dovolovala společenská etiketa, ale ta nijak zamítavě nereagovala. Nemohl si pomoct, byla nádherná, starší snad jen o pár let. Upnuté šaty zvýrazňovaly její dokonalé křivky a ten podmanivý pohled a jemnost pohledné tváře…

„Promiňte, tančím příšerně, jistě hůře, než váš muž,“ pronesl Dario a Nicola se zasmála.
„Don Salvatore není můj manžel, ale strýček. Má invalidní manželku, a tak ji tu zastupuji já. Jinak strýček netančí a jsem ráda za vaši nabídku,“ a sama se k němu ještě více přitiskla a vsunula mu stehno mezi nohy. Dario vydechl, protože vztyčený ocas v nohavici musela cítit.

To také Nicola chtěla zjistit a potěšilo ji to. Třela mu nohou o nohu a užívala si jeho rozpaků.

Hudba dohrála a tančící zastavili a rozešli se ke svým stolům.

„Děkuji za tanec,“ usmála se Nicola a pohledem sjela na nohavici vyplněnou tvrdým pérem.

Dario, rudý studem, ji doprovodil ke stolu a jelikož tam nikdo nebyl, přisedl si a napil se nabídnutého vína.

„Na tykačku?“ nadhodila Nicola.
„Třeba,“ souhlasil a cinkly sklenky a mlaskla pusa.

Pak se Nicola vyptávala, odkud je, kde v Neranu bydlí, až ho najednou popadla za rukáv a táhla ze sálu ven. „Pojď!“
„Co děláš?“ bránil se, když stanuli v křovinatém porostu malého parčíku.
„Chci tě!“ vykřikla Nicola a vrhla se na něj jako zvíře.

Jejímu kouzlu a nadrženosti se samozřejmě nedalo odolat.

Dario do ní zajel prudce až po kořen. Nicola byla úplně mokrá a čvachtala při každém přírazu. Tření bylo silné a slastné. Dario přirážel do jejího těla a mazlil se s jejími prsy před tenkou látku šatů.

„Líbej mě,“ přisála se mu na rty a už si kmitaly v ústech jazyky.

„Oh… oh… ještě… chvilkuuu… prosíííím,“ sténala ve stoupající slasti, ale Dario už nezadržitelně stříkal semeno do jejích útrob.
„Áhhh… áááh… joooo,“ kunda se stahovala kolem ocasu a tělo se kroutilo v záchvěvech vyvrcholení.

Srdce jim bušilo divokým prožitkem, když si Nicola rovnala šaty a Dario natahoval kalhoty.

„Bylo to skvělý… promiň, ale moc jsem to potřebovala,“ omlouvala se dívka, ale Dario byl spokojený. Že by na plese vymrdal takovou krásnou samičku, by ho ve snu nenapadlo.

Když se vrátili, vyhledali své protějšky a pak už si zatancovat nešli, ale kdykoliv se střetli pohledem, mrkli na sebe.

Krátce po půlnoci se v příjemné náladě navrátili domů.

***

„Nějak se mi nechce spát,“ prohodila Valerie a z baru vytáhla láhev brandy.

Dario po sexu byl také dokonale probuzený i nabuzený a sklenka mu přišla vhod.

Valerie si sedla naproti a přehodila nohu přes nohu tak, aby ukázala své dokonalé nohy a nadhodila. „A co teď?“
„Nevím… co jste projednávala s panem Salvatorem?“
„Řečičky a sliby… nic konkrétního. Jak se ti tancovalo s jeho neteří? Hezká holka.“
„Hm. Dobrý,“ zahučel Dario neochotně, protože ho Valerie probodávala pohledem.
„Ale vždyť se nic neděje. Tancuješ dobře, líbilo se mi to s tebou, tak jistě i Nicole. Mladá holka, ta se drží dobře…“
„Ale s Vámi je to lepší,“ snažil se být Dario galantní a Valerie se usmála.
„Jistě. Starší žena už ví co a jak. Jak si to užít a zároveň i dát… radost, slast, rozkoš,“ při tom proslovu se zvedla a před zraky vyplašeného Daria si rozepla halenku a poskytla pohled na prsa uvězněná v bílé podprsence.
„Chci tě… tady a hned. Potřebuju pořádnýho chlapa a když už ses vyřádil v parku s tou kurvičkou, uděláš hezky i mě,“ vyštěkla ostře, až se Dario zalekl. Jak tohle, ksakru, ví?

Valerie se zase svůdně usmála a stahovala si sukni. Pak už před ním stála jen v podvazcích a spodním prádle. Dokonalá erotická bohyně. Dario se též zbavil svršků a péro mu vystřelilo do prostoru a vodorovně stálo, když k ní přistoupil a začali se vášnivě líbat.

Přitom ona mu rukou sjela na ptáka, zatímco Dario jí hladil prsa a prsty jí kroutil tvrdé „ovladače“ bradavek. To se jí líbilo, že slastně vzdychala a couvala ke gauči, kde ulehla naznak.

Pokrčila a roztáhla nohy a rukou si projela vyholený klín s rozevřenou štěrbinou, zvoucí ke vstupu těšitele. Dario na ni nalehl, přirazil a připravenou vlhkou jeskyni projížděl pomalými tahy a vychutnávali si oboustrannou slast z tření a pohybů. Líbali se, nadále ji mnul a mačkal prsa a zvyšoval tak stoupající rozkoš. Valerie už jen slastně vrněla a tiše sténala.

„Júúú… ááááh… to… je… krááása,“ vyrážela a slastně se poddávala rytmickým pomalým přírazům.

Dario se nikam nehrnul. Projížděl kundu zralé paničky, matky své přítelkyně a byl spokojený.

Když poznal, že v ní stoupá slast, začal zrychlovat a dostávat do ráže.

„Boože… máš… ho… jak… kámen… oooh,“ ječela slastně.
„Pořádně… tě… vystříkám,“ odpovídal Dario a Valerie se usmála.
„Ano… vystříkej mě… ááááh,“ dosáhla vrcholu a nasávala semeno do dělohy, která ovšem byla zabezpečena proti početí tělískem.

Dvojice pak odebrala do koupelny a tato noc všechno změnila.

***

Z Daria a Valerie se stali milenci. Milovali se ráno, odpoledne i v noci a Debora byla mlčenlivou svědkyní. Valerie s ní měla soukromý rozhovor. Co jí ale nabídla, nebo řekla, bylo jejich tajemstvím.

***

Po deseti dnech se Fiona náhle vrátila do práce a Paola mohla pokračovat ve své dovolené. Odjela hned ten den a krátce po poledni dorazila do Nerana.

V domě bylo nezvyklé ticho a pusto. Debora byla ve městě na nákupu a milenci šukali v soukromí Dariova pokoje.

Paola procházela domem, až u jedněch dveří se zastavila. Zvuky linoucí se zevnitř byly neklamné. Nevydržela to a prudce je otevřela.

Pokojem se teď naplno neslo hlasité hekání, rytmické vrzání postele a slastné funění. Dario držel Valerii v pase a mlaskavě do ní prudkými přírazy zarážel ocas až na dno.

„Anoo… máááš… ho… kráásněěě… tvrdýýýhooo… júúú,“ vyhekávala Valerie pevně zapřená o pelest postele. Tekla jak přehrada a při vysunutí ocasu z ní vyjel proud šťáv, než do ní zase s mlasknutím zajel.

V tu chvíli se oči všech střetly!

Dario vyděšeně odskočil, Paola ztratila řeč a Valerie jediná zachovala klid a pronesla.

„Tak už to víš a měla by ses asi dočkat vysvětlení.“

Paola ale neměla chuť poslouchat nějaké vysvětlování, hystericky vykřikla a utíkala pryč z domu. Jenže matka byla rychlejší a u dveří na terasu ji zastavila, plácla jí facku na uklidnění a pohodila do křesla. Paola se schoulila do klubíčka a dál zoufale plakala.

„Hlídej ji,“ houkla Valerie na Daria, který v županu seběhl dolů a sama se šla přiodít.

Pak se vrátila a křikla ostře na dceru, ať se uklidní, že jí má co říct.

Paola zmlkla, tvářila se zavile a na Daria nevraživě. Dario byl schlíplý, jen Valerie byla klidná. Aspoň navenek.

„Oba dva mě vyslechnete a pak si uděláte svůj názor, co se stalo a proč to tak je!“ zahájila řeč. „Vy dva spolu nemůžete být. Prostě to nejde…“
„Jasný, že ne!“ vykřikla Paola. „Hajzl, kterej spí s mou mámou… a ty seš dě…“ zlomil se jí hlas.
„Děvka, jen to klidně řekni,“ opáčila Valerie. „Ano, jsem děvka a svedla jsem ho, ale proč? Protože jsem chtěla docílit vašeho rozchodu a dát tomu důvod. Nic jiného, než nevěra mě nenapadlo. Vy dva prostě nemůžete být milenci, protože jste… bratr a sestra!“

Paola s Dariem ztuhli.

„Ano. Jste nevlastní sourozenci. Měla jsem kdysi románek s Enricem. Byl nějaký večírek, dost se to rozjelo… no a výsledkem bylo narození Paoly. Nikdo o tom nevěděl. Jen já a Enrico a protože jsem byla vdaná, bylo dítě pochopitelně Fernanda. Nikdo by se nic nedozvěděl, kdybyste se vy dva nedali do kupy! Jenže rady a prosby by na zamilovaný páreček asi nepůsobily, tak jsme zvolili tohle.“

Dario a Paola se nervózně ošívali, hleděli na sebe, na Valerii, na sebe.

„To je fakt, mami?“ ujišťovala se Paola. „Jeho táta je můj táta a Fernando… není?“
„Ne. Enrico tě jen zplodil. Nemá k tobě citovou vazbu. Tvůj otec je Fernando. Ještě před chvíli jsi ho jako otce ctila. Teď to chceš zbořit? Rozbít naše manželství a všechno?“ začala zase natahovat k pláči Valerie.
„A nestačilo nám to říct, než dělat tohle? Připadám si… podvedený,“ bručel Dario a vrhal na Paolu pohledy, které ona ignorovala s úšklebkem.
„Nevím. Tohle nám připadalo jistější,“ mínila Valerie.
„Jak nám? Kdo o tom ještě věděl?“ vyjekla Paola.
„No přece Enrico. Když jste si spolu začali a bylo jasný, že spolu i spíte, kontaktovala jsem ho a tohle jsme vymysleli. Tvůj návrat do práce byl taky nahranej, abych měla čas Daria svést, kruci… už o tom mlčme!“ durdila se Valerie.

***

Ještě ten den Paola odjela domů a vztah s Dariem skončila.

„Neberu tě ani jako bratra. Myslím, že se vídat nepotřebujem. Možná časem, ale teď vážně chci mít klid,“ loučila se s ním u auta.

Valerie se uzavřela ve svém pokoji a Dario vycítil, že by taky měl zmizet a rozhodl se pro ranní odjezd.

„Večer mi přines víno do pokoje, jako posledně,“ usmál se na Deboru v kuchyni.
„Jistě, mladý pane, jak si přejete,“ opětovala mu úsměv.

***

Rázem deváté vešla Debora do pokoje s podnosem a láhví vína a skleničkami a jídlem.

Tentokrát se ale ihned svlékli donaha a začali se milovat. Dívka mu v polibcích sjížděla po těle a čuráka vsála do úst a pomalu a mazlivě kouřila, dokud tvrdostí nepřipomínal kus železa. Spokojeně ho svírala v ruce, olizovala a cucala uzdičku a žalud.

„Nastav se mi zezadu,“ požádal ji Dario, přiklekl za ní a lehce jí vklouzl mezi půlky pevného zadečku. Dívka byla už připravená a mokrá. Pysky se jí roztáhly a ochotně přijaly tvrdý ocas až po koule. Dario rozjel mlaskavé přírazy a opět se dlaněmi těšil z balónů visících prsou s tvrdými citlivými bradavkami. Debora hlasitě sténala a pohazovala tělem, jak se chtěla vymanit z dráždivých rukou.

„Ah… ah… ahhh… jéé… ííííí… oooo,“ funěla a pištěla a cítila, že se brzy udělá.

Dario po sérii rychlých přírazů zvolnil a čuráka vysunoval skoro celého ven a zase do ní v celé délce zajel. Debora byla na pokraji blaha, jak bylo tření pomalými pohyby dlouhé a silné.

Když z ní ocas vyjel, natáhla ruku a jemnými pohyby ho pohonila a zase vsunula dovnitř a hluboce dýchala.

Dario ji prstil na klitorisu a pak jí potřel šťávami růžičku análu. Debora to ani nepostřehla, čehož využil a zatlačil jí náhle ocas do zadku.

„Áááh… úúúú,“ zakňučela, když žalud tlakem rozevíral svaly konečníku, ale nijak dál se nebránila. Vcelku hladce jí pronikl hluboko do střev. Rytmické přírazy jí plenily zadek a Debora si rukou mnula klitoris pro zvýšení rozkoše.

„Už… budu,“ funěl Dario, protože sevření bylo opravdu těsné.
„Ještě… chvilku… úúú… ještě… jééééé,“ dosáhla Debora vrcholu a střeva se jí plnila semenem. Pak, znaveni a stuleni k sobě, vzájemně se hladili a společně i usnuli…

Autor

4.6 43 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Huhu

Hezké. Čekal jsem, kdy se ten 8ncest objeví a byl tam 🙂. Ale takový překvapivý. Shocku, díky, hezká povídka.

Junior

Tak tohle je přesně ten incest, který mám od Shocka rád, čtenář sice tuší, že je tam možný incest, ale nějaké vysvětlení dostane v závěru. Skvělá práce.

Shock

tentokrát jsem se o incest jen „otřel.“ šlo mi hlavně o ten překvapivý závěr…. 🙂

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x