Rošťák 04

Toto je 4 díl z 18 v seriálu Rošťák

Ben polehával na posteli ve svém pokojíku, podpíral si hlavu rukou a usmíval se ke stropu. Byl neskutečně spokojený. Těšil se až si mamina odpočine a vyjde z ložnice zase krásně čerstvá. Dopředu přemýšlel jak bude probíhat jeho a matčino setkání, až se po stříkacím zážitku zase uvidí.
I když mu tělo nervozitou občas vibrovalo, přeci jen mu bylo krásně na duši. Ohon si ledabyle hověl na vejcích, přetlak byl vyrovnán a tak se mohl Ben sám ponořit do hlubšího spánku. Odhodlaný, že už nebude zlobit, že na slovo poslechne a nebude provokovat, se zavrtal pod deku, hodil zadkem a zavřel oči.
Ještě za víčky si přehrával film o máminých křivkách a jízdě po hebkém stehně. Až hluk dole v domě ho opět vracel mezi bdící, takže sebou škubl, posadil se a naslouchal blížící se osobě.

„No jasně. Tady seš, že. Hodnej mámin chlapeček,“ chechtala se vyčítavě Anita, když rozvalila dveře jeho pokoje a vrávorala na prahu.
„Ježiš co blbneš, chceš ji vzbudit? Táhni spát. Seš na mol nebo co?“ prskal na ni Ben nevrle.
„Co se staráš? Jsme si daly no. A vůbec. Ty si najednou hraješ na koho?“ bouchla s dveřmi hlasitě Anita a klopýtala k jeho posteli.
„Ježiši, říkám, ticho buď! Jdi do svýho pokoje, tady nezacláněj,“ vyvracel oči Ben a rukama ji od sebe odstrkoval, protože ségra už byla víc dotěrná než bylo únosné.

Bál se ostudy, bál se, že nesplní, co mámě slíbil. Měl strach, že ho mamina na vždy prohlásí za problémového a nikdy ho k sobě už nepustí blíž, než na krok. Těšil se na další společné zážitky a teď hrozilo, že sestra, posilněná alkoholem, mu nandá co se do něj vejde a ještě vše svede na něho. Těžko by se očišťoval díky své pověsti. Pracně by asi matku ujišťoval, že je ve všem nevinně a chtěl spát.
Jen přihlížel jak Anita ztěžka usedá vedle něj a kolíbá se na všechny strany.

Nervózně mlaskal, když se mu opilka pověsila na krk a snažila se mu zpětně vyčítat všechno, kvůli čemu se dneska tolik spráskala levným vínem. Plácala páté přes deváté a do jeho onanujících chvilek přimotala i zážitky z večera. Mumlala cosi o kamaráce, která se po čase vybarvila, pak zase chvíli pofňukávala nad nešťastnou láskou, aby nakonec zase vykopávala historky o jeho trvdém ocasu. Válela se chvíli po peřině, pak zase naléhala na bratrovo hubené tělíčko a nešla zastavit.

„Ségra, dopovídáme to zítra, ne? Co ty na to? Já ti pomůžu do postele, ty se vyspíš a zítra mi můžeš i nařezat, když budeš chtít. Ale dneska už toho nech,“ snažil se úpěnlivě a asi poprvé v životě rozumně promlouval likérnici do svědomí.
„Zase do postele. Ty seš fakt strašnej. Seš můj brácha, ty to nechápeš? No dobrá! Dobrá, tak si posluž, nó,“ hulákala na celé kolo Anita a i když měla co dělat, aby udržela balanc, zvedla se a už škrtala zipem riflí, soukala se z trička a odhazovala všechny svršky po pokoji, dokud před ním nestála nahá. Ben hleděl jak hrom do dubu. Mlčky pozoroval svlékací divadýlko, polykal na prázdno a z hlavy se mu jaksi vytrácelo předsevzetí, podle kterého se chtěl od dnešního večera řídit.
Jen hleděl na špičaté dvojky, hubené tělo, žiletkou upravený trojúhelník a nakonec do tváře opilé ségry. Anita stála pevně rozhodnutá a pouze čekala. Byla ve stavu, že ani netušila kam až se sama dostala.

Bylo jasné, že druhý den ji ráno probudí šílený bolehlav, bude jí špatně od žaludku a bude pátrat po jakékoli zmínce o návratu domů. Proto to s Benem doslova škublo, protože i přes své sliby a odhodlání zase cítil možnost se udělat.
Jeho neposlušné mladé pérko se probouzelo a i když se snažil brzdit, nakonec své sestře podlehl. Ovšem usmyslel si, že jí nic nedá zadarmo.
„No dej si. Sama ti to nabízím,“ provokovala Anita a stále si ani neuvědomovala, co vlastně dělá.
„Nevidím, že bys něco nabízela,“ uchichtl se Ben.
„Na, tady máš. Tady. Koukej,“ chechtala se náctka, roztáhla nohy, pokrčila se v kolenou a podsadila pánev, aby přiholenku mohla hezky vyšpulit na svět.

Ben stále vyčkával. Chtěl, aby se sama připlazila a ještě poprosila o vylízání. Chtěl ji potrápit za všechny ty chvíle, kdy se ho snažila ponížit žalováním, práskáním a zesměšňováním. Ale i přesto byl stále raději ve střehu, kdyby Anita na poslední chvíli cukla a utekla do svého pokoje.
Té se ovšem moc nechtělo. Naopak začala nervózně mlaskat a přibližovala se po malých krůčkách až k bratrovu nosu.
„Ti už nevoním? Tě už nezajímám?“ hleděla na něho dolů.
„Si myslíš, že ti na to skočím? To víš, že jo. Natáhnu ruku a ty ucukneš a vzbudíš i sousedy. To tak,“ přehlížel sestřinu touhu v očích Ben.
„Myslíš, že bych se před tebou sama svlíkla, kdybych tě chtěla pak ztrapňovat?“ nadhodila Anita docela rozumnou myšlenku navzdory hladině alkoholu v krvi.
„Neskočím ti na to, slyšíš?“ provokoval brácha opilku.

Anita jen vztekle sykla a drze vlezla bráchovi do klína. Usadila se, objala ho a navedla jeho ruku k ochlupené číče.
Ben naprázdno polkl. Najednou jí měl plnou náruč, najednou měl vše dovoleno a směl se dotýkat všude tam, kde ho to jako nevyskákaného klučinu lákalo.
Micina mu voněla přímo pod nosem a sám si mohl už jen diktovat. Přesto postupoval s jakýmsi větším citem. Sice si ji v náruči malinko nadhodil, aby se mohla pohodlněji uvelebit, ale místo přímého doteku si jí ohlazoval konečky prstů.
Sjížděl od krku k špičatým kozičkám, jemně promnul hnědé dvorce mezi dvěma prsty a lehce pohladil celé kůzlátko, které se mu vešlo s přehledem do dlaně.
Sjížděl dlaní k pupíku, odtamtud kroužil prstem až k pičkosrsti a stále byl ve střehu, kdyby náhodou sestra zaprotestovala.
Ta si to však naopak užívala. Mhouřila oči a lehala si do náruče jako do kolíbky. Jen když ucítila prsty kousek od poštěváčku, povolila nohám se rozloučit a nabídla znovu pěkně našpulenou cendulku.

Mezi pysky se ukázal zduřelý poštěváček a prosil o alespoň letmý dotek. Ben jej zkoumavě objížděl ze všech stran a čekal na trošku šťávy, kterou měl v plánu promazat frajtří hlavičku.
Občas okusil prsty uvnitř miciny a když konečně vytáhl prostředník celý lesklý od kundího šlemu, projel se i po poštěváku. Anita se roztřásla. Pevně se držela bráchových ramen, roztahovala nohy a čekala na další příjemné doteky. Sama si natahovala cenduli k bříšku, aby jasně viděla jak šikovně si Ben počíná.
Nebyla schopná slova, proto pouze přikyvovala, když mastil a klouzal po poštěváku. Bylo jí to velmi příjemné a čím dál víc se tomu poddávala. Dokonce si sama zajela ručkou pod zadeček, aby našmátrala bratrovo tvrdé kopí.

Najednou byla velmi zranitelná, jemná, hodná i poslušná.
Už nevřískala a nezostuzovala nadrženého sourozence a sama si libovala právě pod jeho prstokladem. Odvracela tvář, protože i přes vinné výpary cítila, že porušila své zásady, ale i tak si pohrávala s koženým rolákem. Stahovala předkožku ke kořeni a tiskla hebkou zadničku k ulepenému žaludu.

„Chceš ji vylízat?“ zašeptal Ben, aby ji zbytečně nevylekal a nevyrušil.
„Nevím,“ špitla stejně tiše Anita.
„Určitě to chceš, vím to. Já to umím. Uvidíš, že se ti to bude líbit,“ šeptal dál brácha a stlačil tvrdého frajtříka o trošku víc, aby se dočkal souhlasu.
„Já nevím,“ nerozhodně odvětila Anita i když tekla přímo na jeho holá stehna.
„Já myslím, že to chceš,“ rozhodl za ni Ben a jemně ji přendal na postel.

Musel jednat rychle. Bál se, že jakmile celé hrátky přeruší, tak mu ségra uteče a všechno skončí. Takže jen co se nahulanda dotkla zády postele, už se jí cpal mezi nohy, které si položil na ramena. Dál se už okamžitě přisál na chlupandu a projížděl zběsile jazykem mladinkou brázdičku.
Anita si jemně pohrávala s tvrdými bradavkami, rudla a zrychleně se rozdýchala.
Trochu začala vnímat, že právě dělá to za co bratra peskovala, ale jeho jazyk byl tak průbojný a šikovný, že se ho odmítala vzdát. Dál se mu oddávala, tekla do prostěradla a čekala na chvíli, kdy se komplet celá roztřese stejně jako když ji vylizoval každý její milenec.

Ben si to doslova užíval. Odpoledne se dvakrát udělal díky mámě a teď mu mohl stát před sestrou, aniž by se domem rozléhal zase ukvičený ječák. Pomlaskával si u pysků, hltal šťávu a zápasil s poštěvákem. Cvrnkal o něj, loupal ho prsty z lusku, nedával mu rozkoš zadarmo. Dráždil ho tak dokonale až se Anita celá udýchaná roztřásla a ve vší tichosti se docela jasně odpravila. Bez křiku, bez hlasitého hekání a jen velmi tiše se křečovitě usmívala, zarývala prsty do peřiny, tahala ji k zoubkům a nohama šlapala zelí.

„Můžu do tebe?“ nepřestal ji dobývat Ben.
„Ne,“ házela hlavou ze strany na stranu Anita.
„Prosím, to bude chvilička, prosím!“ šilhal touhou zajda a už se mezi mladé nožky přesouval bez ohledu na sestřin zákaz.
„Ne nechci. Dovnitř ne,“ skopávala ho ze sebe Anita a snažila se to v orgasmické slasti vysvětlit.
„Tak neblbni, teď jsem tě udělal, tak je řada na tobě. Pusť mě tam,“ přemlouval ji dál brácha.
„Bene, ne!“ štěkla udělanka.
„Ježiši kriste, to si ho mám zas jenom vyhonit nebo co? Podívej se na něho!“ skučel bolestně zajda a zbědovaně přihlížel stále krásnému škubání sestřina těla.
„Dej mi ho do pusy,“ dostala ze sebe konečně Anita a natáhla ruku, aby se za jeho pomoci dostala do sedu.

S pusou dokořán a stále hezky uslintanou od orgasmické vlny se pustila ihned do práce. Jen co se dotkla jazykem prokrveného žaludu, Ben zaúpěl. Zatínal šlapky a škrabal palci do podlahy, protože konečně se mohl projíždět sestřinou hubičkou.
Anita si věděla rady. Přeci jen nějaké zkušenosti měla a tak mu žužlala čuráčka k zbláznění. Mladík jen čekal, až mu šikovnou hubicí vysaje všechny spermie z pytlíku a během okamžiku už jí tekl na jazyk. Přidržoval si ji za vlasy, protože si nebyl jistý, jestli Anita patří mezi polykačky. Ale odmítal opouštět horké rtíky a šikovný jazyk, proto stříkal až k mandlím.

„Fuj,“ ošklíbala se sestřule, když jeho sperma plivala a utírala si pusu do už beztak dost prosemeněného povlečení.
„Co fuj? Já jsem tvoje taky polykal,“ vztekal se Ben když viděl promarněnou spoušť.
Byl si jistý, že máma by to celé slupla ani by nemrkla. Byl si vědom i toho, co pro něj právě Anita udělala i když sama si z tohoto večera také odnese rajcovní zážitek. Proto se držel zkrátka a kódoval do hlavy, že pokud si to oba zopakují, už s jeho smetánkou nebude ségra nikdy plýtvat.
Smutně hleděl na mokré mapky na povlečení, usmíval se nad mokrým flekem na prostěradle a radši mlčel, aby celou chvíli nekazil slovy.
Po chvíli si Anita sbírala všechno své oblečení do uzlíčku a bez mrknutí oka odcházela k sobě. Ben zaplul pod deku k mokrému flíčku a chystal se s úsměvem konečně usnout i když ještě dlouho prsty omakával šťávou nasáklý flek pod ním.

Autor

Navigace v seriálu<< Rošťák 03Rošťák 05 >>
4.5 49 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborné pokračování. Hezky nám to autorka graduje. Jen jsem zvědav s kterou bude mít dřív sex.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x