Rošťák 05

Toto je 5 díl z 18 v seriálu Rošťák
Počet zobrazení: 273

Ranní vstávání stálo všechny tři členy rodinky hodně sil.
Ben byl vzhůru jako první, jenže se bál vyjít z pokoje. Snad poprvé v životě se styděl a cítil pocit provinění. I když si to stokrát v hlavě přebíral, jak asi dopadne první setkání s mámou i ségrou tváří v tvář, stále se toho bál. Seděl na posteli a čekal na příhodnou chvíli, ve které se odhodlá vstát a dojít si aspoň na záchod.

Anita se probudila také do pošmourného rána. Ležela jako mrtvola, polykala hořkou pachuť v ústech a snažila se vybavit si návrat domů. Nahlížela pod peřinu a kontrolovala pyžamo, které v tohle ráno měla stejné jako pramáti Eva.
Nahulatá se stočila do klubka, zakryla si rukou ústa a třeštila oči do okna, protože něco uvnitř stále dokola opakovalo jméno bráchy Bena.
Nevěděla, co přesně proběhlo a kde se co událo, ale když sečetla svou hladinu alkoholu, bratrovo věčně nadržené kopí a holé tělo, snažila se ze všech sil věřit jejímu hodnému Já, které najednou mlčelo ani nepíplo. Doslova budila tu hodnou holčičku v sobě. Třásla s ní a prosila ji, aby promluvila a uklidnila ji. Rukou si zajela k lusku, nahmátla přiholené pysky a na prst jí vyteklo ještě trošku mazlavé šťávy. Už si byla jistá, že v předešlý večer něco proběhlo, jen potřebovala zjistit, co to bylo.

Jediná Magda se probudila do růžova i když s pomalými pohyby a unavenýma očima. Probraná z oblbnutí pilulkami se protáhla na posteli, natočila tvář k oknu a doširoka se usmívala na slunce, které se k ní dralo skrze žaluzie. Mžourala do slunečních paprsků, sosala jejich energii a pomalu se soukala z postele.
V posedu si hladila stehna a když si vzpomněla na trtkajícího synečka, musela se dokonce usmát.
Ještě pořád viděla ten házející se zadeček a jeho upřená očka, kterými ji prosil, aby vydržela nehnutě čekat na úplné finále.
Hladila si třecí plochu a opravdu se usmívala. Víc než odsouzení hodné, jí to přišlo milé. Vypomohla synkovi ve chvíli, kdy ji potřeboval a dokonce v takové situaci, za kterou by ji asi celé město odsoudilo. Dokonce si dokázala vybavit Masárkovou a Šihákovou z konce ulice, dvě největší drbny, které znaly pouze své balkony, natáčky a hubu plnou jedů.
Naprosto jasně slyšela jejich hlasy, které hanlivě urážely celou její rodinu a přesto všechno si opotřebované stehýnko hladila.

Tyhle představy ji dohnaly k další vlně energie. Dokázala vstát, plná odhodlání k lepším zítřkům.
S hlavou vztyčenou pohrozila pěstí za záclonou směrem k bydlícím drbnám a odkráčela jako vládkyně do koupelny vedle ložnice. Vlažnou sprchou se probrala, horkou vodou dala pokožce nasosat léčivou páru a napěněnou houbou smývala všechno zlé, co ji doposud zužovalo.
Když všechno odtékalo odpadem, Magda se rázem proměnila v usměvavou ženu se svítícíma očkama.
Omotaná ručníkem si znovu přecupitala k ložnici, na chodbě se ještě kontrolně zaposlouchala do ticha a zapadla ke kosmetickému stolku, kde se pár zručnými tahy proměnila v krásnou dámu.

Pročesaná, vybarvená a zcela proměněná vyplula z pokoje a mířila si to rovnou ke kuchyni. Sama dostala chutě na domácí stravu a tak v sobě probudila nejen pravou mámu, ale i hospodyňku. Probírala se spížkou, lednicí a zásobami, aby zjistila, že je třeba nakoupit
„Anito, Bene, pojďte sem!“ křikla do chodby a s úsměvem čekala na dvě ratolesti.

Dusot po schodech sice nezazněl, ale občasné vrzání dvou provinilců se táhlo až k ní. Do kuchyně vešel brácha se sestrou.
Anita jako vždy nasupená a Ben nápadně červený. Nechtěla ani domýšlet, co mezi nimi zase proběhlo, protože si naplánovala klidný den.
„Ty jako holka obstaráš nákupy. Vezmi si káru a zajedeš do sámošky. Bude toho hodně, ale uvezeš to, neboj.
No a ty Bene, mi pomůžeš s úklidem. Aspoň tě budu mít pod dohledem,“ rozdala Magda úkoly a bez čekání podala Anitě peněženku, poslala ji se upravit a zatím usedla ke stolu, aby sepsala seznam věcí k nákupu.

„Mami?“ špitl Ben.
„Co tam stojíš? Můžeš zatím skočit s odpadkovým košem. Už pár dní jste nebyli a teď abych to týden kvůli vám větrala. No šup šup,“ plácla ho se smíchem Magda po zádelce což ji upřímně rozesmálo.
Už zase viděla tu malou prdelku, která hopkala o sto šest. Dokonce si sama plácla, což ji dokázalo zase navnadit. Nechala si ovšem zajít chutě a pustila se do dalšího sepisování, i když občas zašmírovala očima přes okno k popelnicím.
Ben proběhl trasu k popelnicím celkem třikrát, nechal chvíli otevřený dům a sám od sebe se pustil do třídění dalších věcí určených k vyhození.
Nabíral do koše prázdné lahve, které tu stály ještě po tátovi. Probíral se polorozsypanými sáčky s moukami a strouhankou.
Od posledního pokusu o palačinky nikdo potrhané sáčky neuklidil a binec nezametl, tak se aspoň před maminou mohl blýsknout.
Hleděl občas k jejím nohám. Magda seděla za stolem, nohu přes nohu a v klíně jí ležely velké prsy. Dva medicimbaly, do kterých narážel když se třel o skvostně silné stehno.

„Jdu. Budu se snažit přijít brzo,“ houkla ode dveří Anita, sebrala mámin seznam a odfrčela s kárkou k obchodu.
„No tak to bysme měli. Co by sis dneska dal k obědu?“ hleděla na synka Magda.
„Něco dobrýho,“ mlaskl hladový puberťák a olízl se.
„No ale co by to jako mělo být?“ smála se Magda, až se jí prsa rosolovitě natřásala.
„Maso. Kačenu třeba,“ olízl se znovu Ben a bez dalšího hnutí sledoval máminu náhlou reakci.
„Jak to myslíš?“ zvážněla Magda.
„Ne, počkej. Ježiš. Já jsem myslel jako… Bože,“ zrudl synek a škrabal lopatkou nervózně do linolea.
„No jak?“ zpozorněla Magda a proklínala možný dvojsmysl, který ji samotnou odzbrojil.

Musela si přiznat všechno. I to, že vyprahlá po živé lásce i sexu, by si ráda zopakovala včerejší synův prohřešek. Velmi decentně zamaskovala odhalení stehýnka za pohodlnější usazení na židli a dál čekala na hochův impuls.
Ben jen klečel na zemi a vykoktával ze sebe všechno, kromě toho, co si mamina přála slyšet.
Bylo zjevné, že jemu samotnému se o tom špatně mluví a dokonce to chvíli vypadalo, jako by se kluk chystal ke slibu, že se už nikdy nic podobného nestane.
Proto znovu musela vzít osud do vlastních rukou. Náhle rozhodnutá roztáhla nožky, vykasala domácí sukni nad kolena a silným zakašláním na sebe upozornila.
Ben trhl krkem, stočil provinilý výraz k mamině a pohledem zůstal trčet na krásně vypouklé kočce bez kalhotek. Chundelaté pysky se leskly čistotou, šustily lehkým průvanem ode dveří a voněly až Benovi pod nos.

Stačil jen vytřeštit oči a jedním skokem se po kolenou sklouzl pod desku stolu. Pevně sevřel do dlaní matčina lýtka a zabořil se obličejem přímo do kundího Boubínu. Nasál vůni plodícího lůna, prodral se nosem chloupkovým křovím a honem prolízl mámu od frajtra k díře.
Řídil se hlasitým vzdychem a proto zrychlil všechny další jazykosmeče. Trestal tuhého poštěváka, který naběhnul skoro do velikosti palce. Nasával jej do pusy, kroutil s ním, žmoulal ho a dral se zpět tam, odkud přišel.
S celou kundou v puse hleděl zespodu na těžké matčiny kozy, sice stále ještě uvězněné v tričku, ale přesto šíleně rajcovní. Maloval si jak celou polízanici ukončí mlaskavým zásunem a prodíral se obrpizdicí, dokud mu máma netekla na jazyk.
„Mami, mohl bych…“ zamumlal zabořený v chomáči chlupů.
„Nepřestávej!“ stopla ho Magda a přidržela si jej za zátylek.
„Já jen chtěl…“ vysoukal se na vteřinu ze sevření Ben a tahal si už stožár z tepláků.
„Potom! Beníku až pak, teď lízej! Prosím!“ skučela matinka ke stropu, zakláněla hlavu a oddávala se incestní polízanici.

Ben jel jak pila. Jak uslintaný pes se probíral červeným masem a slízával každou kapku, která se objevila na kluzkých pyscích.
Občas se zatahal za lulina a zkontroloval prsty potřebnou tvrdost. Dost dlouho se trápil ve zralé brázdě než se matinka rozhulákala, roztřásla a nadskočila na židli. Vystřelila nohama do praku a ten okamžik využil Ben k rychlému útoku.
Vzepjal se na kolenou, přitáhl si maminu i se židlí a zajel pidižvíkem mezi stehna, aby se mohl konečně zapíchnout.
„Ne, počkej!“ brzdila ho udýchaně Magda.
„Proč? Proboha teď ne, mami. Nech mě, prosím!“ skuhral bolestně Ben.
„Jen chviličku počkej,“ srovnávala si tlak v uších mamina a slastně se usmívala zatím co navztekanec jedovatě prskal.
„Mami, pro… sím! Prosím, pusť mě tam! Já to nikomu neřeknu. Bože, vy ženský. Stejně jak ta ségra. Mami!“ skoro ze sebe vyplakával zbědovanec.
„Mlč chvilku, proboha a pojď za mnou, sakra!“ usmála se náhle uvolněně Magda a podávala mu ruku, aby si ho odvedla do většího pohodlí.

Ben dál ani nemukl. Už jasně věděl, že nejde na popravu, ale konečně se dočká vytoužené chvíle.
Následoval matčinu postavičku, ohlazoval ji pohledem a prsty si ojížděl pusinu, aby mohl očichávat každou setřenou kapku z pyskožlábku.

V ložnici se na sebe oba dlouze zadívali. Jakoby si Magda ještě rozmýšlela, zda má cenu risknout nefalšovaný sex se synem.
Ben se roztřásl strachy, protože se tiché pauzy lekl. Pevně svíral její dlaň a jiskřivé očka mu pomalu smutně zesinaly.
„Pojď. Honem,“ zatáhla mu nakonec za loket Magda, vykasala si sukni k pasu a lehla na postel směrem k zrcadlové skříni.
„Mami,“ vydechl naposled Ben a štěstím škobrtnul o kobereček když si v rychlosti stahoval tepláky.
Vyvrávoral balanc, přichytil se čela manželského letiště a opatrně se přišoural k nabízené micině.
Když se ocitl mezi stehny, dal si na čas. Ohlazoval bělounkou a měkkou pokožku. Místy promačkal vnitřní strany a zase se láskyplně spouštěl až k tříslům.
Užíval si vzácnou chvíli, která pro něj moc znamenala. Hleděl do dychtivé tváře roztoužené maminy, pak na nateklý žalud vytrčeného bimbase a nakonec si na ni lehl celou vahou.

„Počkej ještě, takhle, ukaž, jo, fajn,“ mrskala sebou Magda pod synkovým tělem a natáčela se, aby co nejlépe viděla odraz v zrcadle.
„Můžu?“ šeptl jí do ucha Ben.
„Pomůžu ti,“ sjela rukou k tvrdolínovi, nabrala jej za žaludem a připíchla si ho k pyskům.
„Je tam!!!“ zaskučel Ben, který už na nic nečekal a zabodl se do vylízané chlupatice.
Magda jen souhlasně přikyvovala a dál nerušeně sledovala živé vysílání v protějším zrcadle.
Synek se velice snažil. Sice neobratně, ale hopkal jako králík. Propichoval číču pod sebou až hlasitě mlaskala. Mamina se kochala zase krásně házecím zadečkem, občas si jej přidržela a mačkala dlaní.
Beník nadskakoval, tancoval, přešlapoval z nohy na nohu a vydával ze sebe tolik energie, že matinku krásně znovu vyrajcoval. Zuřivě zespodu přirážela a valila oči na jejich společné online video.
„Mami, já už budu!!!“ kvílel synek.
„Vydrž, já to… počkej!!!stihnu to…“ běsnila uhekaná máma.
„Tak asi zároveň, protože já už to neudržím,“ naříkal Ben.
„Ještě, ještě, no tak, ještě, jo, už to… ještě, už to vážně bude…“ škubala sebou Magda a najednou se prkenně natáhla, chytla se čela postele za sebou a nohy vystřelily do vzduchu.
„Já taky, já taky!!!“ házel hlavou synátor a vytaženým nezkrotným hádětem už vesele cákal sperma všude kolem.

Čtyřikrát to plivlo a klučík zařval. Hlava se mu motala a přesto, že měl dost, láskyplně hleděl mámě do tváře.
Ta se cukavě uculovala, přikyvovala a něžně ho držela za prdelku. Když oba ucítili, že nezbedný lofásek vyklouzl z mokrého žlabu, byl čas se rozpojit. Ben opatrně vstal a pomohl mámě do sedu. Sehnul se pro kalhoty a zkusil jí věnovat jeden ze synkovských polibků.
Pak se oblékl a hlasitě si sám vyžádal další úkol, čímž dával Magdě čas k probrání a úpravě.

Počet zobrazení: 273

Autor

Navigace v seriálu<< Rošťák 04Rošťák 06 >>
4.6 45 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborné pokračování. Tak konečně se mu podařilo užít si s matkou, tak už se těším až si to rozdá se sestrou.

Shock

Na můj vkus se to trochu vleče….. Ale jinak klasika – matka a sestra, možná časem všichni najednou. Ale nic proti 🙂

2
0
Would love your thoughts, please comment.x