Rošťák 14

Toto je 14 díl z 18 v seriálu Rošťák

Nedělní oběd proběhl z vesela. Anita s Vláďou čekali u prostřeného stolu, Ben zažíral nervozitu z přítomného soka suchým knedlíkem a hromadně se čekalo na zlatavou kachničku z kuchyně paní domácí.
Během chvíle měli všichni mastné brady, aniž by jim došlo, že jedno místo zůstalo prázdné. Až v půlce oběda se Magda rozkašlala a s vyvalenýma očima ukazovala vidličkou na místo, kde ještě ráno pojídala buchtu za buchtou pihatá Markéta.

„Ona přijde, neboj se. Někde se potuluje, cestu si najde. Nemusíš se bát,“ mrknul na ni Vladimír, čemuž ráda věřila, protože jí bylo jasné, že nikdo nerozumí svému dítěti jako rodič.
Když se dojedlo a jedna porce se schovala pro ztracenou pihatku, děti odešly k sobě do pokojů a Vladimír se přitočil k Majdě v kuchyni. Zezadu ji přistikl k lince a šeptal ji do ucha zamilované fráze, i když mu v hlavě jel film o krásné mladinké prdelce.
Podebíral v dlaních oba melouny a v duchu se usmíval na špičatá pubertální prsíčka. Voněl k partnerce a cítil čerstvost nadržené zlobivky z lesa. Prostě mu Anita nedala spát.
Nemohl se dočkat večera, protože tajně doufal, že se bude moct zase před křehulkou předvést a dopřát jí zatím alespoň video z matkošoustu, než do ní zase v klidu zajede po kořen.
Mezitím si dál zpracovával Magdičku a zahlcoval ji sladkými řečmi.

„Jaký to bylo?“ hodil bradou ke dveřím Ben.
„A vy? Co jste dělali?“ vrátila mu dotěrnou zvědavost ségra.
„Co blbneš, tak jaký? Šukala si ho, že jo?“ slintal brácha v protějším křesílku v dívčím pokoji.
„Co je ti do toho,“ podfoukla ofinu dívčina a otočila se k bratrovi zády.
„No jasně, že šukala. Já taky, neboj. Hele přeber jí ho. Máma tak zůstane jen pro mě, ségra. Nebuď labuť,“ chrlil Ben ze sebe zase naspeedované hlášky.
„Ani náhodou. V domě zůstane. Takhle by se musel stěhovat,“ uvažovala nahlas Anita a růžověla na líčkách.
„Jenže mě tu bude zavazet!“ štěkl Ben.
„A mně by tu chyběl,“ vyplázla na něj sestra jazyk a dál jen mávala rukou nad každou bratroprosbou.

Ben byl už zase nervózní. Nechtěl ani domyslet, co se dole asi děje a i když ho Anita vyháněla, nechtěl se ani hnout.
Věděl, že jakmile opustí tuhle cimru, dolní patro ho přitáhne jako magnet a on bude pak zbytečně zlý.
Matčina slova a slib, že mu každý den dokáže, že ji opravdu neztratil, mu napomáhala v ovládání se. Proto se snažil na celou věc dívat jinak a nakonec se dokonce začal i usmívat.
„Čemu se tak tlemíš?“ zaťukala si Anita na čelo.
„Jen tak. Hele ségra, co kdyby… no jako za stara…“ vstal brácha z křesílka a pomalu se šoural v hubené dívčině.
„Nemám náladu,“ odbyla ho ségra a dál se věnovala bezduchým malůvkám na stole.
„Tak takhle ne! Jen se tady objeví on a já jdu jako bokem, nebo co? Tak to fakt chceš, abych šel teď dolů a řekl mamině, žes jí ho ojela?“ šklíbil se zákeřně Ben.
„Ty seš zmetek, víš to? No dobrá, jako za stara,“ otráveně vstala Anita a cestou k palandě se svlékala do naha.
„Ukaž mi jak ti ji roztáhl. Jakýho ho má?“ zvědavě prudil puberťák.
„Velkýho. Krásně s ním umí zacházet. Pomalu, něžně…“ zasnila se ségruše, což jí dlouho nevydrželo, protože Ben nechtěl další chválu ani slyšet.

Povalil dívčinu na postel, roztáhl jí nohy a zblízka hleděl na slepený lusk. Růžová hebká pleť vypadala netknutě, až skoro zapochyboval, že by ji nějaký přistěhovalec přeci jen protahoval.
Ale když oba sametové pysky roztáhl, ukázala se přeci jen hezky použitá číča. Sice v rychlosti po příchodu opláchnutá na bidetu, ale při troše fantazie v ní určitě mohl opravdu drandit cizákův meč. Neměl důvod nevěřit.
Naopak, celá ta ségřina story mu pěkně stavěla ocas. Roztahoval ji, kroužil okolo poštěváku, nos cpal až k díře a zkoumal, zda rozezná vůni po pánském utahováku.
„Dělal ti dobře?“ zašeptal tiše Ben a nasliněným prstem pošimral hlavičku tuhého frajtříka.
„Moc dobře,“ uvelebila se Anita pohodlně na zádech a zavřela oči.
„Lízal tě?“ znovu se zeptal klučina a nezapomněl větu ukončit dlouhým a důkladným průlizem.
„Ne,“ vydechla sestřička a tělo jí zahalil závoj z husí kůže.
„Nechtělas?“ znovu ochutnal její mladou kachnici.
„Chtěla, ale nebyl čas,“ protáhla se jako kočka dívčina a nastavila číču k bratrovu jazyku.

Musela uznat, že jako mrdák nepatřil k těm dobrým. Spíš naopak, jen mrskal zadkem a snaživě v králičím tempu zasouval bodélko. Rytmicky s mrdalénou splynul až těsně před orgasmem, ale protože ani ona, ani mamina s tím neměly problém, jeho styl šoustání neřešily.
Až teď, co se objevil zkušený Vláďa, bylo Benovo namrdávání ohrožené. V čem se ovšem velmi dobře vyznal bylo lízání. Uměl krásně vyslintat každou brázdu a moc dobře si věděl i s ženským orgasmem, když mu kunda tekla na jazyk.
Věděl, že nesmí přestat i když stehna cukaly a byl si vědom toho, že ulepenou micinu musí dostimulovat až do absolutního konce. Proto mu sestra s matinkou podlehly pokaždé, když zamrskal na Zdař Bůh jazykem.
Stejně jako teď, když Anitě projížděl oholenku a vytahoval na špičce jazyka spředené nitky ze slin i šťávy. Připadal si jako král. Seděl na bobku na zemi, byl zakrytý sestřiným stehnem a topil se tváří v mokré studnici.
Vytahoval si čuráčka, pomalu ho honil a nechal si dobrovolně nanášet pleťovou masku z pičkomazu.

Anita si prsty čechrala účes, měla křečovitě zavřené oči a jen občas sjela ručkou, aby Bena pochvalně pohladila po rozčepýřených vlasech.
Chvílemi i nadzvedla hlavu, aby si připomněla, že zralý mrdák teď asi osahává matinku a ten kdo ji právě líže je opravdu její zdivočelý bratr. Sbírala v bříšku všechnu slast dohromady a čekala na okamžik, ve kterém se bude muset díky návštěvě velice ovládat.
Přidržovala se polštářku a protože Benův jazyk opravdu věděl, na jaká místa zatlačit a kde jen zlehka zašimrat. Stačilo už jen pár vteřin a dobrovolně se dusila pod po domácku ušitým mazlíkem. Funěla do polštářku, zrychleně dýchala, ale jinak nehnula ani brvou, aby brácha mohl dolízat a spolykat celý orgasmus.

„Takhle ti to nikdy neudělá, pamatuj si to,“ usmíval se vítězně Ben.
„Já vím,“ překvapivě neútočila Anita a s rukou na bříšku vydýchávala skvostnou chvilku.
„Jak ti to dělal?“ zvedal se brácha a pomalu se pokládal na sestřino tělo.
„Byl jemnej a pomalej,“ nechala ho Anita.

Ben se opřel o jednu ruku, druhou nasadil žalud k pizdině a mírným tlakem pomalu vklouzl dovnitř.
Anita ho chytla za boky a vyvalila oči nad tou super změnou. Bývalo spíš ve zvyku, že mu bylo jedno, zda někde bolestivě přišlápne kůži nebo omylem kopne do kosti. Najednou ho cítila uvnitř a hleděla mu zpříma do očí.
„Nějak takhle?“ mrknul na ni očkem.
„Byl pomalej. Jemnej a hlavně pomalej,“ navigovala si ho Anita.
„Jen zasouval? A to tě rajcovalo? Přírazy jsou lepší, ne?“ divil se klučina, ale na slovo poslouchal ségřiny rady.
„Ne, tohle je lepší,“ hladila mu zadeček a radovala se z toho jak se bratru daří hnedka napoprvé.
„Ani jednou nepřirazil?“ nevydržel dlouho Ben.
„Pak už jo…“ přitakávala rudlenka a musela znovu přivolat na pomoc polštářek, protože se jí pusinkou dralo ven tenké sténání.
„Takhle nějak? Nebo takto? Tak? Tak? Takhle?“ přitvrdil Ben a připichoval ségru už pravidelně k pelesti.
„Jo,“ přikyvovala z pod mazlíka dívčina a s každým přírazem poskočila na zastlané posteli.

Ben se dál už odmítal učit. Už si chtěl prostě pouze zamrdat a tak bodal hlava nehlava a proklouzával co nejhlouběji mu pérko dovolilo. Předkožka mu natékala stejně jako bolavý ocas a koule pleskaly o ségřin anál, takže nezbývalo nic jiného, než se konečně vystříkat.
„Jako za stara se řeklo, nachystej si pusu!“ prohýbal se v pase klučina a chystal se k veleskoku, aby mohl sestru nakrmit smetanou.
Anita se podepřela na loktech, počkala si až se brácha naposledy zazmítá a už chytala všechny cintokapky na jazyk. Ta chuť semene ji chyběla. Od chvíle, kdy se jí naučila vychutnávat zjistila, že je po spermochuti i vůni jako šílená. Takže i teď papala celou dávku a bylo jí všechno jedno.

„Jsem lepší, že jo? Řekni to,“ podíval se Anitě upřeně Ben do očí.
Skoro se až lekla, protože najednou v sebevědomém bráchovi viděla malého klučíka, který se strašně bojí. Bylo na něm znát, jak velký strach má a jak moc stojí o uznání. Evidentně se bál o pravidelný přísun ochotných kunďab a egoisticky soupeřil s vyzrálým bodákem zespodu.
„Jsi. A když si dáš říct, budeš ještě lepší,“ pohladila jej Anita po tváři.
Ben zajásal.
Radostí vyskočil na nohy, upravil se a vyběhl z dívčího doupěte aniž by třeba jen sestře poděkoval.
Už zase byl ve staré kůži a zase běžel dolů po dvou schodech, aby dvojici dole narušil soukromí. Anita jen s úsměvem zakroutila hlavou. Pohladila si křivky, zvedla se z postele a šla se ponořit do skříně, aby vydolovala nové oblečení i s ručníkem a mohla se jít naložit do vany.

Autor

Navigace v seriálu<< Rošťák 13Rošťák 15 >>
4.6 44 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Zajímavé pokračování. Možná se Anitě a její matce nakonec podaří Bena naučit aby při styku nemyslel jen na sebe bude to pro něj jen dobré.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x