Rošťák 15

Toto je 15 díl z 18 v seriálu Rošťák

V domě byl najednou nezvyklý klid. Anita měla svůj poblázněný svět, zamčená v pokoji, Markéta se ládovala s potutelným úsměvem už podruhé ohřátou kachnou, Ben usnul jako nemluvně a Magda s Vláďou se v objetí věnovali sami sobě při televizním programu.
Nikoho ani nenapadlo narušovat právě tuhle slastnou chvíli, kdy nebyl slyšet ani hlásek, nikdo nevřískal, nehekal a nehádal se.

Majda smutně hleděla Vladimírovi do očí, jako by mu vyčítala zítřejší odjezd domů. On ji na oplátku hladil a pohledem, jakoby sliboval, že brzo zase určitě přijede.
Ještě pořád mu nedala spát nevlastní skorodcerka a i když byl do prsaté dámy zblázněný, přeci jen se těšil na další příjezd už jen kvůli Anitě.
Dívčina si u sebe v pokoji malovala srdíčka a písmenkové zkratky, které měly naznačovat spokojenost s máminým přítelem.
Chvílemi se pohladila na prsou, aby znovu přivřela víčka a navodila si lesní atmosféru. Byla si jistá, že jen co to půjde, zase Vladimíra svede k pěškobusným stezkám a velmi ráda zažije zkušeného milence.

Naopak Markéta byla nezvykle uzavřená a na tváři měla přilepený výraz, který nepoznával ani její vlastní otec.
Byla tajemná, usmívala se a dokonce si tu a tam tiše prozpěvovala. Nikdo z ní nedostal ani slovo, ale nakonec její cesta byla všem i jedno, hlavně aby se nenarušil svatý klid.

Domem voněla káva, domácí pohoda, televizní program nedokázal přehlušit mrouskající se mileneckou dvojici a když se Markéta s posuňky odebrala do koupelny a spát, Vladimír konečně promluvil.
„Budeš se zlobit, když si dnešek užijeme jen takhle? Bez sexu, víš? Rád bych tě vnímal jako kouzelnou ženu,“ vymýšlel si omluvy na ochablé pérko, které veškerou sílu nechalo v mladinkém rozkroku.
„Ty seš prostě miláček. To víš, že nebude. Jsi první, kdo mi tohle řekl,“ usmívala se štěstím Magda a ještě víc se k nevěrníkovi přitiskla.
Nechala se hýčkat doteky i slovy, plula si na zamilovaném obláčku a ani netušila, jak se odpoledne její zhmotněný osud vybarvil.

Spokojená s příjemně tráveným večerem ve dvou, pomalu usínala v obětí, až ji Vláďa kolem půlnoci vzbudil.
„Pojď si lehnout, už tu klimbáš a mně se oči klíží taky,“ šeptal jí do vlasů a očkama jen mrkal, protože ho únavou pálily.
„Půjdeme. Nějak nás to dneska zmohlo,“ souhlasně odšeptávala Magda když se šourala k ložnici.
Pak sebou oba praštili do peřin, zamuchlali se a během pár minut už pravidelně odfukovali.
Vladimírovo pochrupávání Magdu nebudilo a v noční sonátě venkovních cvrčků jen dodávalo vážnost zaslouženého odpočinku.
Celý dům se vnořil do temna a ticha, až na jednu střapatou hlavu.

Ben, který se docela dobře prospal už od odpoledne, nazouval pantofle v sedě na posteli a protíral si oči dlaněmi.
Po paměti rozsvítil mobilní telefon, zakoukal se do protivného světla a vyvrátil zrak ke stropu, když zjistil, že je teprve jedna hodina po půlnoci.
Ještě spousta dlouhého času ho dělila od společné snídaně a nějakého dění, což určitě nevítal. Byl odpočatý, prospaný a sálal novou chutí na lumpačení.

Potichu vyšel z pokojíku a našlapoval si to jako gepard k ségřinému pokoji.
Vzal za klidu, ale narazil na zamčené dveře. Nazlobeně zasyčel, podrbal se v rozcuchaných kudrnách a otočil kroky k pokojíku s hostem. Měl v plánu vyzkoušet znovu Markétinu odvahu, ale když míjel schodišťové zábradlí, skoro si až poskočil. Matčin slib, že „každý den“ dokáže svoji věrnost se mu mohl právě teď naplnit, protože přeci jen bylo po půlnoci a další nový den tudíž začal.
Sešlapoval opatrně schody a s každým přiblížením se přesvědčoval, že zralí milenci místo šoustání spí jako dudci, což s radostí jen přivítal.
Nakoukl za dveře ložnice a rozkoukával se tmou. Hleděl na dvé spící osoby z nichž jedna odfukovala jako lokomotiva a druhá se krásně rýsovala jako silueta proti měsíčním paprskům.

Mamina ležela na boku, s rukou položenou na chraponově hrudníku, peřinu měla stočenou mezi stehny a noční košile se během té jedné spací hodinky srolovala z pod zadnice až nad pas.
Hebká kůže byla krásně nasvícená stříbrnými paprsky skrze okno a vypadala jako samet. Krásně matná a jemná už na pohled. Doslova lákala k pohlazení, což Bena táhlo až k posteli.
Stál nad mámou, shýbal se k ní a dlaněmi opatrně čaroval pidikousek nad tou krásou. Hledal ve vzduchu místečko, odkud by začal celou tu krásu hladit a laskat. Nakonec položil zlehka dlaně nad macaté stehno a povyjel až k boku, což Magdu malinko probralo.
S úlekem Ben odskočil a sledoval jak se mu mamina rozkošně svíjí před očima, háže bokem a s krátkým zamlaskáním se přetáčí více na bříško, zapírá se kolenem do matrace a vystrkuje bobříka přímo na něj.

Masité půlky se krásně rozlouply a nabídly rajcovní pohled i v tomto šeru.
Matčina brázda byla ještě temnější než ve dne a Benovo tykadlo už řvalo na poplach, hezky venku z pyžama. Stál u ní jak solný sloup a myslel na ségřina slova, kterými ho chválila. Dodávalo mu to odvahu pokořit matčin anál přímo před vetřeleckým cizákem.
Adrenalin mu ovládl mozek, takže nakonec znovu přistoupil k mamině, jemně roztáhl půlky a mokrým žaludem naklouzával pomalu k čokodírce. Srdce mu bušilo vzrušením a jahoda mu hledala tu těsnou dírku jako slídící vlčák.
Když naběhlému žaludu zavoněla prdelka přímo u uslintaného oka, nemělo cenu na nic čekat a na první zátah zarazil ocásek do těsné hloubky.
Ohůnek tvrdnul k prasknutí, klouzal pomalu, zdvořile a beze opatrně, aby nebyl prozrazen a uzoulinká mámina prcina ho ždímala takovou silou, že Ben začal sám šilhat do tmy.
Moc se snažil být podobným milencem jako Vladimír. Už jen proto, že si chtěl právě tenhle zásun vychutnat víc, jak kterýkoli jiný. Ale míra vzrušení ho dostávala zase do jeho tempa, takže během chvíle už zase trtkal, jako králičí samec.

Magda se začala natřásat, kozy se jí stěhovaly k bradě a jemné pokřupávání roštů v posteli bylo to první, co uslyšela, když se probrala ze spánku.
Tenký synkův ocásek jí v zádeli už doslova běsnil, takže než se stihla úplně rozebrat, Ben ji už hezky silně tiskl boky. Ta neskutečná slast v zadečku ji došla, až když před sebou uviděla chrápajícího Vladimíra.
Teprve pak jí bylo jasné, že její prdelka dostává zabrat úplně jiným čurákem, takže jen vyděšeně otevřela pusinu, otočila hlavu a valila oči k rozvrkočené hlavě neposedného synka.
Zkusila ho rukama zabrzdit, ale Ben byl nekompromisní.
Odstrkával jí ruce, zakrýval dlaní pusu a přibodával svým obvyklým tempem. Magda se snažila protestovat po celou dobu i když ji to natolik samotnou vyrajcovalo, že sama zvedala stehno do výšky a propínala se v zádech, aby mohl synátor pohodlněji dovnitř. Cítila, jak je rudá až v dekoltu.
Měla neskutečný strach, že praskající rošty probudí spáče vedle. Přesto se nechávala nabodávat na malé tykadlo a ochotně si nechala planýrovat prdelku do Benova výstřiku.

Klučík se prošukal v těsné skulině až do vítězného špricu. Naposledy přirazil, přidržel si matčin bok, zaklonil hlavu a otevřenou pusou hluboce vydechl.
Užíval si příjemnou úlevu, která mu díky tryskajícímu spermatu pročišťovala čurací rourku. Půlky mu pulsovaly a bříško cítilo přenádhernou slast, stoupající celým tělem až k obličeji. Oči mu zářily do tmy, nozdry se roztahovaly nedostatkem kyslíku a pusa se olizovala, usmívala a nahlas vydýchávala neskutečný zážitek.
„Dobrou noc,“ věnoval nakonec mamině polibek na kozu a zmizel zase jako pára nad hrncem.
„Pane bože,“ skřípala zuby opíchaná Magda.

Ležela dál přesně tak, jak si ji synek právě vzal, držela si nohu pod kolenem a cítila vytékající semeno, které se vracelo staženým zadečkem zase ven.
Kunda potřebovala ukojit, ale protože Ben utekl a Vladimír by vše akorát poznal, musela si odpomoct sama. Svěřila se svým prstům. Nejdřív je nechala očistit zadeček. Krmila se z nich synovým semenem, nabírala ho na ně a slízávala do poslední kapky.
Až když byla prdelka relativně očištěná, teprve pak si zajela dlaní k bobříkovi.
Prsty zašustila v huňatém porostu, roztáhla pysky a ukazovákem už poťukávala na tvrdého frajtra. Pička tekla blahem. Mastila se a slepovala černé chlupy do silnějších pramínků, takže během chvíle vypadala kundoparuka, jako by právě vylezla z bazénu.
Poštěvák dostával co proto. Masírovalo ho bříško ukazováčku, finále doškrtával delší Magdin nehtík a stehnisko se stále drželo ve vzduchu, jako kandelábr. Těsně před orgasmem se snažila Vláďu probudit.
Byla si jista, že by nic nepoznal, protože synovo sperma použila místo noční procházky do kuchyně pro sklenici vody. Bylo dokonalé vypité a proto se chtěla umazlit do dalšího spánku právě s odfukujícím Vláďou.

Ten se však neměl k tomu, aby se probudil. Takže zbývající práce byla pouze na jejích prstech.
Prošukávala se, nervózně mlaskala a těšila se na ráno, až si vezme synka bokem a vynadá mu do bezvědomí. Během téhle představy se konečně udělala. Neodpustila si hlasité zasténání, které ani teď nezafungovalo jako budíček a tak, když viděla naprostý spáčův nezájem, uvelebila se do spící polohy a snažila se co nejdříve usnout.

Chystala si slova na ranní kázání a zároveň se těšila, jak si to s Benem zase rozdá. Byla rozhodnutá, že spáče pošle opět s Anitou, aby byl čistý vzduch a teprve potom s klidem v duši konečně vysílená usnula.

Autor

Navigace v seriálu<< Rošťák 14Rošťák 16 >>
4.4 39 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Tak bude zajímavé jak to bude pokračovat. Jen nevíme co dělala Markéta, resp. jestli někoho v okolí našla?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x