Sestry dvou kamarádů

Petr a Pavel, dlouholetí kamarádi, zasedli u stolu, chopili se půllitrů a pak Petr bez varování pronesl: „Tak ty mi, kámo, pícháš ségru, že jo?“

Pavel se málem utopil, jak se zakuckal a vyhrkl. „Cože… jak to… já? To né.“
„Nekecej. Aspoň ne mně. Vím to, a tak se tě jen chci zeptat, jaká je?“
„No… ehm… tak teda jo. Je dobrá. Co chceš slyšet?“ ošíval se Pavel nervózně.
„Světlana mi to sama řekla, žes ji opíchal v domě na schodišti u sklepa. Mně je to fuk, je plnoletá, a když s ní chodí můj nejlepší kámoš, aspoň o ni nebudu mít strach. Jen mě zajímá, jaká je? To víš, o prcání se mnou moc mluvit nechce. Já ji vlastně už dlouho neviděl nahatou. Teda jako kozy jo, ty má fakt pořádný, ale jestli má bobra?“

Pavel kývl. „Má bobra a holit se nechce. Kozy má teda fakt božský a vole, jak při tom řve! A takový prasárny! Normálně jsem se z toho udělal dřív, než sem chtěl… Je to teda prvotřídní mrdna… ehm… promiň.“
„Neva,“ kývl Petr a pokračoval. „Hele, mně se zase líbí tvoje ségra. Co kdybych jí protáhnul komín?“
„Marcela?“ protáhl Pavel obličej. „Dyť je, vole, o sedm let starší a má dítě… vona se ti fakt líbí?“
„Dost,“ přitakal Petr. „Už je dobře zajetá a má to v životě srovnaný. Sám jsi říkal, že ten její Igor je věčně někde v prdeli, tak musí přece strádat, ne?“
„No. O tom sem nepřemejšlel… A jak to na ni chceš navlíct? Myslíš, že ti roztáhne nohy jen tak?“
„Ty mi pomůžeš! Vypátrej, jak na tom je a řekni, že ji kámoš zbaví píču pavučin. Nějak si už poraď, jinak ti ségru stáhnu z péra a už si nevrzneš.“
„To přece nemůžeš,“ máchal Pavel rukama, ale pak se pousmál, protože ho něco napadlo.

***

„Čau, co ty tady?“ uvítala Marcela svého bratra ve dveřích.

„Hele, potřebuju s tebou probrat… no víš… to minule,“ zaváděl řeč na poslední setkání, kdy ho sestra prosila o hlídání malé neteře, aby aspoň na pár hodin mohla odběhnout do práce, protože doma už jí všechno lezlo na mozek. Manžel věčně v cizině honil prachy a ona uvězněná ve 3+1 si už připadala zralá do blázince.

Marcela se na něj vyčkávavě zadívala.

„No… ehm… já bych to teda vzal… jak budeš potřebovat… ale… ehm… máš tu něco ostřejšího?“ požádal o dávku a Marcela mu ochotně nalila vodku.

Jak se skláněla pro láhev a pak mu podávala sklenku, pohledem zkoumal její tvary a zjišťoval, co na ní Petr vidí atraktivního. Jemu ségra přišla jako normální ženská po třicítce a dítěti. Docela velký kozy, už trochu povislý, silný stehna, větší zadek, ale ne zas moc… Jo a ještě hezkej obličej, to uznával. A když se namalovala, úplná Lolobrigita v nejlepší formě.

Pavel to do sebe hodil na ex.

„Ůúúúh… díky,“ zasípal. „Ale ono to hlídání má malej háček.“

Marcela kývla. „Chápu. Budeš tu s sebou mít holku a budete šukat. To mi nevadí, ale jen když malá bude spát. Ne před ní!“

Pavel se ošil. Je snad ségra jasnovidec?

„No… to taky… ale… ehm… von tě chce… Petr… taky… to… o… oj… ojet, no, kurva… prostě, ojet!“

Marcela nejdřív nechápala.

„Jako jak ojet? Petr… tvůj kámoš a mě… ojet… to jako ošukat… tohle jsi myslel?!“
„Hm,“ odtušil Pavel.
„A co si jako myslíte? Že za to, abych vypadla z bytu, si oba budete užívat a mě do toho zatáhnete taky. Za chvilku volna, já dát tvýmu…“ náhle zastavila stavidla výmluvnosti, protože ji napadlo, že to zas tak špatná myšlenka není. Petra znala. Nebyl jí nesympatický, ovšem, že by s ním někdy spala, by ji ani ve snu nenapadlo. S Igorem to stálo na levačku. Doma byl pětkrát do roka. Promrdali víkend, než se zase odporoučel do Německa, kde vydělával eura a posílal je domů. Dítě tátu vlastně znalo jen z fotek. Byl to život na prd. Sex jí chyběl dost a snažila se s tím naučit žít, ale moc to nešlo. Teď se tu nabízí živý a určitě výkonný ocas, ale za dost bizarních podmínek. Ona podrží, brácha pohlídá…

„Dobře… a jak si to vlastně představujete?“

Pavel si oddychl a celou dohodu s Petrem jí odvyprávěl.

***

„Crrrr, crrrr…“ zvonilo nálehavě a Marcela běžela otevřít.
„Ahoj,“ stál tam Petr a v ruce držel pugét květin.
„Pro tebe,“ natáhl ruku a tím Marcelu trochu vykolejil.
„Díky,“ pípla, lehce zrudla rozpaky a ustoupila, aby mohl vejít.

Pak šla květiny dát do vázy a Petra usadila do obýváku, kde byly nějaké jednohubky a neotevřená láhev vína a dvě skleničky. Než se vrátila, bylo víno otevřené a sklenky nalité.

„Tak na co?“ pozvedla ruku.
„No… na nás a to ostatní, ať se vydaří,“ nadhodil Petr, též mírně nervózní a políbil ji plaše na tvář.
„No, no… to se stydíš, nebo bojíš? Vždyť víme, proč tu jsme… jo, Jitku hlídá Pavel, takže není žádný spěch,“ děla Marcela a nevěděla, jak dál.

Petr se tedy pustil do vyprávění, že od dob, co ji poprvé poznal, se do ní zakoukal, ale to byla čerstvě vdaná. Nyní, když to má v manželství nic moc, jí nabízí sexuální výpomoc a taky radost, že jí může být nablízku, neboť z jeho citů k ní se nic nezměnilo.

Marcele se to hezky poslouchalo, a tak, když domluvil, se zvedla, vzala si skleničku a otevřela dveře do ložnice. Tam již byla připravena rozestlaná postel a na stolku Petr spatřil i balíček šprcek.

„Dlouho jsem nad tím přemýšlela, ale proč do toho nejít… když… moc to opravdu chci… buď ale milý,“ šeptala a pomalu se sama svlékala. Petr ji následoval a nazí seděli na posteli, pak se objali a políbili. Marcela ztratila poslední zábrany a hned se mu vrhla na ústní zpracování už skoro tvrdého ocasu. Kouření jí nevadilo, snad i trochu bavilo, vydražďovat chlapa až do slastného uvolnění, což se stálo právě teď. Nadržený Petr už to nevydržel a vystříkal se jí do pusy a Marcela celou dávku spolykala.

Pak na něj obkročmo nasedla a v šedesátdevítce se vzájemně laskali a vzrušovali. Petr byl připraven za chvilku a po nasazení ochrany jí nalehl mezi roztažené nohy, zajel do ní jak po másle a hlubokými přírazy jí plenil dlouho neobdělávanou zahrádku.

„Oáááh… anooo… joooo… úúúúú,“ funěla Marcela slastí a užívala si rytmické tření ocasu i polibky na prsou, kde ji Petr neopomenul laskat. Sama ho hladila po zádech i zadku a přirážela pánví proti němu, ve snaze užít si tu nepopsatelnou rozkoš, která ji naplňovala.

Pak už oba začali hlasitě sténat a vzdychat a udělali se společně. Trhavé dávky semene plnily gumu a oba se svíjeli v pevném objetí a nádherném pocitu uvolnění a slasti.

„To bylo nádherné,“ vydechla Marcela. „Moc ti děkuji.“

Petr se zbavoval gumy plné semene a usmál se. „Však tu také nejsem naposled.“

Nakonec se spolu dohodli na pravidelných schůzkách a Marcela mohla začít chodit do práce, na pár hodin a několik dní v týdnu.

***

„Tak, já jdu, Jituška spí, tak ji nebuďte a chovejte se slušně, děcka,“ rozloučila se Marcela s Pavlem a zaraženou mladou dívkou, která ho doprovázela. Bylo to jejich první společné hlídání a Světlana nevěděla, co si má od toho slibovat. O vlastní dítě zatím rozhodně nestála a nějaké mateřské pudy jí byly zcela cizí. Jestli to mrně bude pokaděný nebo bude řvát, musí si s tím poradit Pavel.

Nakonec to dopadlo dobře. Dítě spalo, a tak ji Pavel zatáhl do ložnice, kde ji sklátil na postel a ošukal. Světlana mu roztáhla nohy a ochotně v sobě přijala tvrdý ocas správného rozměru. Ten s mlasknutím zajel do pochvy a oba milence naplnil slastným pocitem. Pavel jí střídavě líbal tvrdé bradavky a kmitali si jazyky vzájemně v ústech a Světlana ho objímala, líbala a vzdychala pod jeho strojovými přírazy.

„Ah… ah… už… už… budu… jeee… úúúúúh,“ houkala ve slastné křeči orgasmu a proud semene jí plnil dělohu, chráněnou antikoncepcí.

Pak mu povadlý ocas pokouřila, rychle ho přivedla k erekci a pokračovali. Mrdání zezadu milovala a hlasitě to dávala najevo.

„Joo… to… je… ono… oááh… to… je… čuráááák,“ a slastně vnímala i prohmat visících prsou, což Pavel rád dělal a její krásné velké melouny mnul ve svých dlaních.

Prudce přirážel ocasem mezi pevné polokoule zadku a podruhé ji naplnil trhavou dávkou. Na třetí kolo nedošlo, neboť Jituška se právě probudila a plačky se dožadovala jejich přítomnosti.

***

A tak to fungovalo dál. Marcela byla spokojená. V práci i v posteli. Navečer si převzala zpět Jitku i domácnost a večer docházel Petr, aby ji potěšil.

Nejdřív byla opravdu sexuálně vyprahlá a téměř každodenní návštěvy ji těšily, ale později už tomu musela dát nějaký řád.

„Moc tě chci. Nepopírej, že to taky chceš,“ drmolil Petr, sotva se za ním zavřely dveře a sevřel Marcelu do náruče a začal ji líbat.

Ta byla ztracená. Polibek a objetí byl vždy ten poslední bod, kdy se mu mohla vzepřít, ale pak už byla unesena vírem vášně a nechala se v náručí odnést do postele.

Petr se hned zaměřil na její vnady, které mačkal, hladil, líbal prsní dvorce a vzrušením postavené a tvrdé bradavky. Marcela vzdychala, sténala, pohazovala tělem a celá se zalykala slastí. Petr neopomněl ji projet jazykem v klíně, díky čemuž dosáhla prvního orgasmu.

Pak už do ní zajel ocas až po kořen, tvrdě a drsně. Bylo to divoká soulož, bez jemných dotyků a hlazení. Tvrdě až bezohledně si bral její tělo a Marcela s hlasitým sténáním se svíjela rozkoší.

„Anooooo… božeeee,“ s výkřikem vyvrcholila, ocas z ní vyjel a horké semeno jí skrápělo břicho.
„Jooo… oooh,“ funěl Petr a honěním ze sebe dostával vše do poslední kapky.
„Jsem úplně hotová,“ vzdycha Marcela jak přetopený kotel. „Musíme to trochu usměrnit.“
„Proč?“ opáčil Petr a jemně ji hladil po prsou.
„Zmáhá mě to, už to tolik nepotřebuju. Nedohodli jsme se, že tu budeš denně. Bylo to hezký, ale musíme to usměrnit. Dvakrát tejdně by ti mohlo stačit.“
„Ale, Marcelko,“ pronesl lítostivě.
„Dobře. Třikrát. Úterý, čtvrtek, sobota, platí?“ odsunula mu ruku z prsu a zakývala s ní jako na souhlas.

***

Zato Pavel se Světlanou si to užívali bez omezení. Sotva osaměli, svlíkli se a doma chodili naostro, jen v dlouhém tričku. To, aby před Jituškou kryli nahotu a zároveň si mohli kdekoliv užívat.

Jakmile byli jen chvilku sami, ve stoje, třeba v kuchyni, tvrdý ocas do ní zajel a Pavel hned začal přirážet. Světlanou projel blesk rozkoše a strojové pohyby a tření byly slastné.

„Seš skvělá… mokrá… úzká… ooohhh,“ funěl jí Pavel do ucha a užíval si její tělo.
„Chci… stříkat.“
„Ano… vystříkej mě… oooáááhhh…. už… budůůůů,“ sténala Světlana a při vrcholu cítila, jak do ní proudí dávka semene.

Pak se utřeli a jako by nic si stáhli tričko dolů a bylo vyřízeno, než ho o nějaký čas později zase Světlana vkleče hulila v koutě u pračky. Pouštěla si ho hluboko do krku, olizovala, cumlala a sála, rukama mu mnula koule i masírovala ho prsty po rýze až k zadku a semeno pak vyplivla do umyvadla.

Jitce se ale jinak věnovali s veškerou péčí a i Světlana v sobě cítila už jistou zodpovědnost k malému dítěti a starost o něj se jí pomalu začínala líbit.

***

Marcela odložila klíče na věšák a prošla do kuchyně. Ve dveřích však ztuhla a rychle ucukla zpět. Klečící Světlana totiž měla v puse zasunutýho ptáka velikosti, jaký Marcela ještě neviděla. Bráchův ocas v plné erekci bylo fakt pořádný dělo a když viděla doširoka roztažené rty drobné dívky, skoro jí přišla líto. Náhle v sobě pocítila silnou touhu tenhle nástroj také ozkusit. Je to sice brácha, ale takovej čurák!!!!! Kdy se k něčemu takovýmu dostane…

Nadechla se a rozhodným krokem vešla dovnitř. Dvojice polekaně uskočila, ale Marcela jen mávla rukou. „Nenechte se rušit. Tý vado, bratře, máš teda fakt výstavní péro! Co kdybych tady Světlance trochu ulehčila práci,“ a než se kdo nadál, klečela na zemi a nasadila sací reflex na bráchův ocas.

Pavel koukal jak puk, Světlana spíše rozhořčeně, ale Marcela natáhla ruku a projela jí prstem porost klína a zajela mezi pysky.

„Oúúú… ooooh,“ vykvikla dívka, prohnula se v zádech, ale dál držela a poddávala se dráždění. Pavel funěl stoupající slastí nad ústní masáží a spěl pomalu k výstřiku.

Marcela soustředěně sála ocas, až ji v koutcích bolelo a zároveň nořila prsty do mokré kundy dívky a kmitala s nimi sem a tam.

„Jééé… jooo… uuuuh,“ kňučela Světlana a tekla slastí jak vodovod.
„Do píči… už… jooooo!“ vykřikl Pavel, chytil Marcelu za hlavu, narval jí čuráka hluboko do krku a pustil stavidla semene.
„Ahhh… chrrr… mmh… gmmppp… fúúúúj, ty hovado!“ vymanila se konečně Marcela z nepříjemného sevření a mohla se nadechnout. „Příště stisknu zuby a ukousnu ti ho!“

Semeno polykala, ale ne takhle.

Nyní se ale rychle obrátila na Světlanu a přisála se jí rty na rozdrážděnou kundu. Stačila chvilka a Světlana vykřičela svůj orgasmus na celý byt.

Poté hlídání skončilo a Pavel odvedl Světlanu domů a ještě se vrátil k Marcele se jí znovu omluvit. Byl přijat vlídně a omluva se protáhla až do rána…

***

„Dneska se nestavuj. Není mi dobře… dík a pa!“ ozvala se Marcela Petrovi, protože byl čtvrtek.

Také Světlana byla doma a nikam se nechystala.

„Ty dnes nemáš rande?“ zajímalo Petra.
„Ne. Pavlovi není dobře.“
„Taky? Teď mi volala Marcela to samý,“ podivoval se.
„Víš, brácho, každej tomu říká jinak. Já třeba bratrosesterský šoustání,“ ušklíbla se Světlana.
„Co blbneš?“
„Neblbnu. Je to tak. Pavel prcá setřičku… no, se s tím smiř,“ a nato mu vylíčila, co se při posledním hlídání událo.

Petrovi se to nezdálo, ač to bylo vcelku logický a nakonec se nechal Světlanou ukecat, že by to spolu taky mohli zkusit, když rodičové, jak na zavolanou, šli pryč. Světlana byla vůbec poslední dobou nadržená, a proto vyjela i po vlastním bráchovi. No co, je to jenom o zásunu, ne o citech, rozumovala.

Stáhla si triko a bavila se jeho vykuleným zrakem na její poklady. Pokračovala kalhotkami a do černého porostu v klíně hned zasunula prst a projížděla si přes pysky. To už Petr nevydržel a se stojícím ocasem k ní přišel a bez ptaní jí ho nastavil k puse. Světlana ho s mlasknutím vsála a dál jednou ruku masturbovala a druhou mu držela ocas u kořene. Petr jen vzdychal, neschopen čehokoli, až sestra ulehla a roztáhla nohy, ať jí hezky projede dírku.

Hladce do ní vnikl až po kořen a hned ho obemkla úzká kundička, což bylo příjemné, ale ne na dlouhou výdrž. Světlana se slastí rozhoukala jak parník na Labi, přirážela mu naproti, kroutila se a pevně ho objímala.

Petr nestačil všechno zvládat. Soustředěně ji mrdat, zaobírat se skvostnými prsy a ještě vnímat vlastní slast.

„Jooo… pořádně mě… vymrdej… ooh… máš ho… jak… klandr… oááhh… kurva… přitlač,“ ječela Světlana v extázi a poševními svaly mu masírovala ocas až Petr vybuchl v orgasmu a napumpoval do ní všechen obsah koulí. Světlana se také stihla udělat a byla spokojená, že Pavlovi nasadila parohy, jak řekla a chechtala se.

***

Utajované sourozenecké hrátky brzy přestaly a dvojice se zase navrátily k sobě. Marcela, Pavel ani Petr se Světlanou nikdy nepřiznali, že by spolu něco měli…

Přesto se časem něco změnilo. Marcela se rozhodla k životnímu kroku a měla s Petrem vážnou řeč. Brzy na to podala žádost o rozvod a za necelý rok byla svobodnou paní. Ne však nadlouho.

No, a pár měsíců poté, co si ji Petr odvedl od oltáře, v manželství skončili i Pavel se Světlanou.

Autor

4.6 44 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Skvělá povídka. Tak se z kamarádů staly švagři a předtím vyzkoušeli i vlastní sestry.

Huhu

Super. I s tady „módním“ incestem, ale jen tak mimoděk a jako vedlejší dějová linie. Hezká povídka, Shocku a zajímavý námět 👍.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x