Sourozenci

Barboře bylo šestnáct a jejímu bratrovi Tiborovi třináct, když vztah mezi rodiči začal skřípat. Matce Věře nebylo ještě ani čtyřicet let, ale měla pocit, že jí ubíhají roky a vadne krása. Proto stále jen cvičila, zahájila doma zdravou kuchyni a neměla tak čas na svého muže Marka. Zejména v posteli. Sex kupodivu nějak nezapadal do jejích představ, jak docílit správných tělesných křivek. Spíše to však nestíhala. Práce, domácnost, cvičení, spánek… manželský sex se do toho zkrátka nevešel a ona si ho dokázala odepřít. Nakonec se stalo to, k čemu to vše spělo, rozvedli se. Bára stranila otci a odešla s ním. Tibor zůstal s matkou.

***

Marek si brzy našel novou ženu. Starší a úplně jinou než byla Věra. Valerii bylo skoro padesát, ale protože nemohla mít vlastní děti, k Barboře velmi přilnula a ta zažívala skutečně mateřskou lásku, kterou ve svém věku potřebovala. Valerie se stala její velkou důvěrnicí a rádkyní.
O pět let později však podlehla těžké nemoci a Marek se zařekl, že už žádnou ženskou nechce.
Hospodyňkou se stala Bára a život jen ve dvou s otcem jí nevadil.
Po smrti Valerie se zase začala více stýkat nejen s bráchou, ale i s matkou. Na její svátek tam po malé oslavě i přespala.
Pokojíček po těch letech byl skoro beze změn, i postel tam zůstala, a tak se tam v noci uvelebila.
„Doufám, že nechrápeš?“ zeptala se ještě Tibora, který ležel ve své posteli a pak už ji přemohl spánek.

***

Náhle se vzbudila. Převalila se na druhý bok, když vtom si uvědomila, že neslyší žádný funění ani dech bráchy.
Vstala a přikročila k jeho posteli. Byla prázdná, ale všude v bytě byla tma. Kam šel?
Tiše vyšla do předsíně a zaujalo ji hekání z ložnice.
„Áááh… jooo… ještě… přitlač… víc,“ sténala matka slastně.
Báře se úlekem sevřelo srdce. Vrátila se celá rozklepaná do pokoje.
Brácha spí s mámou! Incest jak barák… a oni dva… jak dlouho už to dělají? Proboha!
Ráno se Bára tvářila jakoby nic, oni taky, jen u dveří při odchodu už to nevydržela.
„Už se tu nikdy neukážu! Včera jsem slyšela… všechno!“ a práskla dveřmi.
Tím matka i bratr v jejím životě skončili.

***

Uplynula řada let.
Bára měla rodinu, otec žil sám, ale přiznával, že má na sex nějakou přítelkyni a je spokojen a o Tiborovi a matce už léta neslyšela a ani oni se ji nepokoušeli kontaktovat.
Někdy před Vánoci se u ní na pracovišti začala objevovat nová tvář. Ve Vývoji měli nového zaměstnance a ten nyní chodil k nim do Přípravy s novými návrhy a plány rozvoje výroby.
Představil se jako Libor a byl to docela sympaťák. Protože byl nejen hezký, ale i vtipný a hovorný, zkušenější ženy přemítaly, zda by nestál i na zkoušku v posteli. Tedy domlouvaly se hlavně ty rozvedené.
O Báře věděly, že je věrnou ženuškou.I jí se Libor líbil a někoho ji připomínal, jen nevěděla koho. Tvář porostlou vousy ale nedokázalapřesně identifikovat. Navíc, bylo jí to jedno.

***

Na vánočním večírku se s Liborem sblížila o trochu víc. Respektive on se jí nejvíce věnoval. Hravě odhadl, co se jí líbí i co má ráda a dá se říct, že jím byla okouzlená. Při tanci tělo na tělo mu dovolila, aby ji držel níže, než by se mělo a sama vnímala slastné výboje při tření stehna o stehno, kde neomylně cítila napnutý ocas. V závěru večera už se i trochu líbali, ale Bára se cítila provinile vůči manželovi a raději z večírku odešla.
Libora však z hlavy vypudit nedokázala.

***

Jejich setkávání pokračovalo i po Novém roce a brzy začaly soukromé schůzky převažovat nad pracovními. Bára se postupně dostávala do osidel zamilování se do kolegy a jak to bývá, na následky se myslí, až když dojde k nejhoršímu.
Libor si však počínal opatrně. Mírnil její těšení a k sobě ji pozval až po několika měsících postupného sbližování. I to, jak na ni netlačil, Báru vzrušovalo a byla rozhodnuta se s ním pomilovat za každou cenu.
Ten den si vzala to nejluxusnější spodní prádlo, pohrála si s makeupem a plna vzrušení čekala, až ji Libor vyzvedne na konečné zastávce jedné linky městského autobusu.
Ten den si oba vzali v práci dovolenou.

Libor tam již čekal, něžně ji políbil a vedl polní cestou do nedaleké osady, kde prý vlastnil malou, ale útulnou chatu.
Chata Báře nepřipadala zrovna malá, ale útulná opravdu byla. Samé dřevo, krb, kde hned Libor rozdělal oheň a hlavně před krbem byla na zemi rozprostřená huňatá veliká kožešina.
„Tady bych se chtěla milovat,“ projelo Báře hlavou, zatímco Libor v kuchyni chystal nějaké občerstvení.
Po přípitku a povídání už byla Bára celá rozdychtěná a nadržená a sama začala Libora svádět a usedla mu na klín.
„Chtěla bych… abysme to… dělali tady… před krbem,“ šeptala mu do ucha a žužlala boltec.
„Tak jo, ale já si půjdu odskočit a ty se tu zatím můžeš uložit,“ povstal a Báru v náručí jemně položil na kožešinu a ještě ji podal deku na přikrytí.
Než se vrátil, Bára ve spodním prádle byla přikrytá dekou a očí se leskly žádostivostí.
Libor přišel v županu a přiklekl k ní.
„Jsi krásná… jen tě chci poprosit. Uděláme to trochu jinak. Já to mám rád zezadu. Mohla by sis kleknout?“
„Ale já se chci líbat a… mazlit,“ byla Bára trochu zaskočená razantním nástupem.
„Já taky… ale teď už to nemůžu vydržet. Uvidíš, bude seti to líbit,“ ševelil.
„Buď jemný a pomalý a vezmi si gumu, prosím…“ hlesla ještě, když vyšpulila zadek.
„Samozřejmě,“ řekl Libor a ukázal Báře připravený balíček.

Po chvíli cítila, jak jí hlavice žaludu přejíždí kolem análu, pak po vnějších pyscích, tře se o ně, až se tvrdý úd náhle zabořil do její nadržené dírky. Byla mokrá, tak to šlo snadno, jak se pysky rozevřely a pustily žilnatý velký ocas do sebe.
Libor hned začal rytmickými pohyby a v Báře to vyvolávalo záplavu rozkoše. Ne, že by s manželem nešoustali, ale to byl stereotyp, tohle bylo i přes gumovou ochranu něco nového… takového zvláštního.
Když brzy nato vyvrcholila a vydýchávala se s prožitku, ocas z ní vyjel.
Bára tušila, že se neudělal a věděla, že teď se mu musí patřičně věnovat, aby i on si přišel na své, jenže Libor ji zarazil. „Ne… Báro… to nejde. Nemůžeš píchat s bráchou!“
„Cože?“ to slovo ji zasáhlo jako blesk.
„Ani já jsem se tě nemohl dotknout,“ řekl Libor a v ruce držel velký plastový úd s navlečenou ochranou.
Byl celý mokrý, pokrytý jejími šťávami.
„Co to má znamenat?“
„Jsem Tibor. Netušil jsem, že mě nepoznáš.“

Bára byla zcela zlomena. Leží tu nahá před milencem, z něhož se vyklubá bratr a nechá se šoustat gumovým pérem pro nějaké jeho zvrhlé potěšení?
Jako ve snu se oblékla, usedla na gauč a na ex vypila skleničku vína. Nebyla schopna souvislé myšlenky, ničeho. Musela ho nechat mluvit a vyposlechnout.
„Najít tě nebyl takový problém. Můj nástup do projekce to zjednodušil. Nenapadlo mě, že mě nepoznáš a já se ti nechtěl odhalovat z jedné prosté příčiny. Tenkrát, jak si odešla a vyškrtla nás ze života, pochopil sem, že sis myslela, že s mámou spolu spíme…“
„A ne snad?“ vyštěkla.
„Jasně že ne. Nejsme úchylové… chtěl jsem ti to vysvětlit, ale nedala si nám šanci. Tak jsem se před tebou změnil na Libora, byl ti nablízku a čekal sem, až mě poznáš. Nic. Naopak ses do Libora zamilovala. Když jsem viděl, že ses celá nadržená, vymyslel jsem tuhle schůzku, ale spát jsem s tebou nemohl. Přiznávám, celý se mi to vymklo z rukou a nemělo se to nikdy stát….“
„A co teda ty a máma?“
„No. Ten večer mě požádala o masáž. Už jsi spala, když za mnou přišla, že jí záda dostberou. Masíruju ji už léta. Mám na to i kurz, nejedná se o žádné intimnosti. Jestli si nás slyšela, chápu, žes to asi pochopila jinak.“
Barbora se rozplakala. Všechno, co ji přinášelo v poslední době radost, se zhroutilo jak domeček z karet. Hra bratra ji urazila. On ji poznal, ona jeho ne a ještě roztáhne nohy a nechá se šoustat robertkem…
V očích se jí zlověstně zablýsklo.
„Dobře. Ty sis teď hrál se mnou, tak já zase něco chci od tebe! Vyhoníš si přede mnou péro. Určitě tě vzrušilo, když si mě šukal, tak já zase chci vidět tvýho ptáka v akci.“
„Nejsi vadná?“ hlesl Tibor, ale chápal, že Bára se cítí ponížená, takže i on musí udělat, co si přeje.
Vytáhl ven ocas a pomalými tahy si ho začal honit.
Barbora ho soustředěně pozorovala, bratrovo péro ji nijak nevzrušovalo, ale chtěla docílit svého.
Tibor myslel na to, co zažil před nějakou chvílí, v představách slyšel Bářino sténání, viděl černé chlupy ulepené tekoucími šťávami a plastový úd, jak ji strojově šoustá kundu.
„Ah… aaah,“ hekl a z trčícího ocasu vytryskl proud semene a dopadl na podlahu.
Další výron už mu jen stékal na ruku obepínající ptáka.
„Hezký,“ podotkla Bára a podala mu papírové kapesníčky na utření.
„Tak co teď?“ Tibor se zeptal. „Budeš se mnou mluvit, nebo zůstaneš uražená navěky?“
„Budu s tebou mluvit, když si mi to vysvětlil. Jenže já ti nevěřím. Chci to vidět.“
„Chceš vidět, jak ji masíruju? Klidně. Sejdem se pozítří v šest. To je vždycky z práce rozlámaná a pak mě volá… chodím k ní pravidelně, už bez zavolání. Myslím, že tě taky ráda uvidí,“ souhlasil Tibor a jal se uhasit oheň v krbu.

***

Za dva dny se sešli před domem. Tibor otevřel dveře a Bára vklouzla za ním.
V bytě bylo ticho. Vtom Tibor spatřil na zemi cizí pánské polobotky.
„Ona tu někoho má,“ řekla Bára a to už slyšeli z ložnice tlumené zvuky hekání a vzdychání. „Hm… tak máš po masáži, brácho. Tu už masíruje někdo jinej,“ ušklíbla se.
„Vždycky k ní chodím ve čtvrtek… tak co blbne?“ divil se Tibor.
„Jdem se podívat, kdo tu je?“ šeptla Bára a oba se pozvolna blížili k ložnici.
Dveře nebyly zavřené, a tak mohli spatřil souložící matku a… otce!
Skutečně!
Milencem jejich matky Věry nebyl nikdo jiný než její exmanžel a jejich táta Marek!
Právě nalehl mezi její doširoka roztažené nohy a s mlasknutím ji projel celou na jeden příraz až po kořen ocasu.
„Áááh… ááánooo,“ vydechla Věra rozkoší a hned mu začala přirážet naproti.
Byla zjevně nadržená a jen sténala, vzdychala, hekala, vlnila a pohazovala tělem ve stoupající slasti. Marek rytmicky přirážel a zadržoval výstřik se zatnutými zuby co nejdéle. Tohle nešlo dlouho vydržet.
Věra naštěstí vybuchla v orgasmu dřív než on, takže už se zalykala slastí a třásla ve vlně rozkoše, když ji vystříkal svou dávkou. Pak se chvíli líbali, než mu Věra ústy obemkla povadlý ocas a nastalo další kolo postelových radovánek.

Tibor cítil tlak v klíně a ještě víc ho překvapila šmátrající ruka před ním stojící Báry, která také pocítila silné vzrušení.
Nyní mu sevřela a přes kalhoty honila napnutý ocas. Tibor si ho uvolnil ven a pomalu ji stahoval legíny a kalhotky. Jakmile to šlo, zatlačil ji ptáka mezi půlky.
„Ohhh… oooúúúúú,“ vzdychla Bára tiše při vniknutí ocasu do vlhké pochvy.
Cítila i vzrušivé dotyky na prsou a polibky na uších, krku a kam všude Tibor dosáhl.
Sama se vzpínala proti němu ve snaze docílit co nejhlubšího proniku pro slast, která ji naplňovala.Tibor ji mrdal tvrdými hlubokými přírazy a oba se snažili tlumit své projevy vášně a zvládli se udělat v jednom okamžiku.
Trhavé dávky semene nasávala stahující se pochva a oba se svíjeli ve slastném pocitu uvolnění a rozkoše.
Zatímco nic netušící exmanželé dál píchali, Bára s Tiborem se tiše vytratili, občerstvit se v blízkém baru.
„Promiň, že se to stalo… tohle už nikdy nemůžeme dopustit,“ řekla Bára, vědoma si svého (zlo)činu.„Chápu to stejně. Dopustili jsme se něčeho proti zdravému rozumu,“ byl Tibor stejného názoru.
„Zas takhle bych to neviděla, ale dál nic spolu mít nemůžem. I když jsem tě spoustu let neviděla, seš prostě brácha a já jsem vdaná. Manželovi tohle říct nemůžu a nějak se s tím prostě budu muset vyrovnat. Ale to je moje věc,“ mínila Bára a odpřisáhli si,že se k tomu již nikdy nebudou vracet.
Ani rodičům neřekli, že vědí o jejich obnoveném sexuálním vztahu a Bářin život se pak navrátil do těch správných kolejí.

Autor

4.3 68 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Juli

Já bych přidal 😉. Čtivé dílko a pomilování? Kouzlo okamžiku 👍👍👍👍👍🤗

Kamil Fosil

Pokud bych tuto povídku měl charakterizovat jedním slovem, tak bych ji označil za překvapivou.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x