Spalující touha 5

Toto je 5 díl z 7 v seriálu Spalující touha

Míša
Probouzím se zpocená. Celou noc mě pronásledovaly děsivé sny s otcem a jeho kamarády. Stydím se za svou touhu, ale zároveň mě vzrušuje vzpomínka na jejich čůráky, chuť čerstvého semene v ústech a v neposlední řadě na zvláštní pocit, kdy do mě otec poprvé pronikl. Se vzlykáním zabořím hlavu do polštáře, abych si ulevila pláčem.

Karel
Cítím, jak se její tělo otřásá vzlyky a vyčítám si vše, co se včera stalo. Kdyby ale nezlobila, nic by se nestalo. Zaháním neodbytnou představu dilda v její kundičce, přesto se zachvěji zlostí. Jak si dovoluje masturbovat beze mne, copak jsem jí to nezakázal?

Míša
Vím, že je vzhůru. Napětí mezi námi je hmatatelné. Otočím se k němu s tváří zbrocenou slzami.
„Proč jsi to včera všechno zkazil?“ odhrnu si urousané vlasy z obličeje.
Zhluboka oddechuje a já znovu zabořím obličej do polštáře.

Karel
Co jí mám odpovědět? Přece nepřiznám, že mě vzrušovaly obdivné pohledy kamarádů, když odcházeli. Tomáš šeptem slíbil, že se pokusí příště přivést svojí Janu, pro kterou jsem měl vždycky slabost.
„Zbytek nechám to na tobě,“ přimhouřil významně oči.
Před usnutím jsem potom spřádal plány, jak toho využít. Bezmocně zabořím prsty do Míšiných vlasů.

Míša
Mumlavě se omlouvá za včerejší den a já cítím jeho horký dech na krku. Omluvy se náhle změní v žár a on se přitiskne rty k mé kůži.
„Nech toho, uděláš mi cucflek,“ škubnu sebou, ale neposlouchá mě.
Sjíždí dlaní po mém nahém těle až k Venušinu pahorku, kde se zastaví.
Proč nepokračuje?!“ 

Karel
Zamyšleně hladím zarostlou kundičku.
„Jako holčička byla tak nevinná a teď je z ní děvka, která kouří ocasy,“ bleskne mi hlavou.
Chtěl bych vrátit čas, abych se mohl kochat její nevinným obličejem, aby z ní byla moje malá holčička. Odhrnu deku a zadívám se na její přirození schované v záplavě tmavých chloupků.

Míša
Zírá zamyšleně na mou kundičku a já se otřesu rozkoší, když pronikne prstem mezi chloupky a zkušeně dráždí můj poštěvák. Po chvíli ale prst vytáhne.
„Proč nejsi vyholená?“ zeptá se přísně.
Nevím, co mu mám odpovědět, myslela jsem, že se mu takhle líbím. Otec beze slova odchází do koupelny.

Karel
Najdu mezi jejími toaletními potřebami růžový holící strojek s pěnou na holení a vracím se zpátky. S obavami mě sleduje, pevně sevřenými rty jí unikne zasténání, když postříkám zarostlý podbřišek pěnou. „Budu opatrný,“ slibuji, když přiložím břit strojku k její hladké pokožce.
Opatrně odstraňuji první chloupky. Chvěje se pod mými doteky, když se přiblížím ke stydkým pyskům, unikne jí z úst tiché zasténání.

Míša
Nedá se to vydržet, proč to tak protahuje? Roztahuje mou kundičku prsty a pečlivě ji upravuje do posledního chloupku. Musí vidět, jak jsem vzrušená, cítím vlhko mezi stehny. Z posledních zbytků sil odolávám touze uspokojit se před ním. Zatínám prsty do prostěradla a sleduju, jak si prohlíží obnažené bochánky pysků, které se lesknou vzrušením.

Karel
Líbí se mi, jak se přede mnou stydí. Zrudlá ve tváři zavírá oči, když roztáhnu její opálená stehna a kochám se pohledem na hladké přirození se závojíčky vystouplými vzrušením.
„Klekni si, musím tě oholit všude,“ polknu nahlas.
Beze slova se přetočí na čtyři a jako kočka na mě vystrčí zadek. Roztahuji půlky od sebe, svraštělý terčík análního otvoru mi připomene včerejší chvilku rozkoše, když jsem ho naplnil semenem.

Míša
Chladivý gel vystřídá žiletka, která jemně, nenásilně odstraňuje poslední chloupky v okolí konečníku. „Ještě chvilku vydrž,“ zašeptá a papírovými kapesníky pečlivě odstraňuje poslední zbytky pěny.
Připadám si zostuzená, když ho nechám, aby se pohledem laskal s mým vystrčeným pozadím.

Karel
Poslušně vyčkává, co bude dál, s vyšpuleným zadečkem a obličejem zabořeným hanbou v polštáři. Přitisknu ztopořence k těsné dirce a pomalu pronikám žaludem dovnitř. Vyjekne bolestí a já  zklamaně ucuknu. Najednou se mezi jejími nohami objeví ruka a přitáhne si naběhlý úd ke kundičce.
„Na sucho to nedělej,“ špitne.
„Tady jsem vlhká dost…“
Poslušně si smočím žalud v mokré kundičce, na poslední chvíli ho vytáhnu a přejedu přes hrázičku k nahnědlému terčíku. Několikrát to zopakuji, a potom znovu opatrně zatlačím žaludem na svraštělou hvězdici análního otvoru.

Míša
Zaúpím bolestí, mezi zuby svírám polštář, abych nevzbudila sousedy. Konečně můj svěrač povolí a on vnikne dovnitř mých střev. V zápalu vzrušení v dlani svírá chomáč mých vlasů a přitahuje si mě.
Místností se ozývá přidušený sten, když promrdává  můj zadek a postupně do mě zaráží ocas až ke kořenu. Konečně je ve mně a já vydechnu úlevou. Dlaní mnu zmučenou kundičku a povzbuzuju ho, aby mě pořádně ošukal.

Karel
Jsem už na pokraji vyvrcholení, naposledy přirazím a naplním jí vnitřnosti horkou záplavou semene. Nechám ocas vyklouznout ven a pozoruji, jak z roztažené, nahnědlé dírky vytéká mrdka, zatímco se Míša urputně uspokojuje. Když je po všem, sesune se vedle mne a zaboří prsty do chlupů na mé hrudi. „Vypadám teď jako malá holka,“ tře se vyholenou kundičkou o stehno.
„Ale malé holčičky se nešukají do zadku,“ upozorní mě tiše.

Míša
Třaslavým hlasem slibuje, že už to nikdy neudělá. Ještě neví, že se mi líbí, když mám zadek ucpaný jeho žilnatým čůrákem. Uklidňuji ho polibkem. Jazykem objíždím jeho pootevřené rty.
„Když jsem měla poprvé jazyk v puse, tak jsem už předtím vyhonila pár kluků,“ šeptám mu do ucha a bavím se jeho zlostí.
„A víš, na co jsem přišla?“ provokuju ho. „Že podruhé to jde mnohem líp, když je trochu podráždím… jestlipak uhodneš kde?“
Zajedu prstem mezi jeho půlky a obkroužím prstem sevřený anální otvor. Potom prst vytáhnu a přiložím ho k jeho ústům. Hladově jej obemkne, aby ho zvlhčil.

Karel
S prstem mokrým od mých slin proniká pomalu až do útrob, dokud nenarazí na prostatu. Zkušeně ji dráždí a já proti své vůli zjišťuji, že je to téměř příjemné. Ocas už mi zase trčí z houštiny chlupů a skučím touhou, když prst vytáhne ven.
„Asi jsem po tobě, když se ti to líbí,“ bavím se mými rozpaky. Zašmátrá rukou pod postelí a já zaraženě sleduji, jak vytahuje dildo z krabičky. Začínám tušit, co na mě chystá a děsí mě vzrušení, které se mě zmocnilo.

Míša
„Snad se nebojíš?“ zasměju se a obkroužím rty umělý žalud. Potom mi hlavou bleskne okamžitý nápad. Přitisknu umělý ocas k jeho rtům a přes slabý odpor jím vnikám dovnitř. Obemkne rty žalud a nechá ho proniknout dovnitř.
„Jde ti to moc hezky,“ povzbuzuju ho a dlaní dráždím své mokré přirození.
Vzrušuje mě představa, že by to dělal s opravdovým, živým ocasem.
„Teď mi ho vrať,“ vytáhnu oslintané dildo z jeho úst.
Přetočí se na bok a sám si roztáhne půlky, abych měla lepší přístup ke svraštělému otvoru, který na mě vystrkuje. Z úst mu unikne tiché zasténání, když umělákem pronikám do jeho střev.
Začíná onanovat, zatímco já se věnuju šukání jeho prdele.

Karel
Už to na mě přišlo. S hekáním zatínám plný svěrač a stříkám na prostěradlo hustou mrdku. Najednou je po všem a já nechávám s úlevou  vyklouznout umělý ocas ze zadku.
Zlomyslně se ptá, jak se mi to líbilo. Zahanbeně mlčím, nemůžu přece přiznat, že se mi to líbilo. Se vševědoucím úsměvem uklízí dildo pod postel.

Míša
Poprvé mám nad ním převahu. Zahanbeně přes sebe přehodí deku a zavírá oči. Odcházím s vítězoslavným úsměvem na rtech. Ve sprše se nechám laskat teplými pramínky vody a přemýšlím, co bude dál.

Autor

Navigace v seriálu<< Spalující touha 4Spalující touha 6 >>
4.6 65 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mamut

Parádní pokračování. Jak to asi bude dál…

Luky

Nejlepší pokračování, těším se na další.

Gourmet

Síla. Ale hezké!

Juli

Dobrého po málu 😉. Díky.

Tomas

Tesim sa na uzavretie serie. Nie na to ze skonci ale na to ze bude zas o jednu dobru seriu viac… diel sa mi pacil. Takto sami dvaja si sedia naj

Last edited 9 měsíců před by Tomas
6
0
Would love your thoughts, please comment.x