Starostlivá máma

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Starostlivá máma

Začalo to rozvodem rodičů. Byl jsem vlastně rád, že k tomu konečně došlo. Jejich nekonečný hádky vyplňovaly moje dny posledního půl roku. Nesnášel jsem to, oba jsem měl rád, můj táta, moje máma, můj svět, který se rozpadal do pláče a nicoty. Ani nevím proč se to stalo, kdo komu vlastně co udělal, pokud vůbec, nebo se prostě jen místo lásky začali nenávidět… Vidím tátovu bezradnost, která přecházela ve vztek, slyším máminy výčitky přecházející v pláč. Rozvod tohle vše ukončil.

Protože barák byl táty po jeho rodičích, nechal si ho, vyplatil mámu, která si koupila malou garsonku a já, čerstvě plnoletý, zůstal s ní. 
Znamenalo to sice přijít o vlastní pokoj, o pohodlí, které jsem v domě měl, ale tak nějak mi připadalo správný zůstat s ní než s tátou.

Začátky byly krušný, jedna místnost s kuchyňským koutem, která nám sloužila jako obývák i ložnice zároveň, malá chodbička s toaletou a sprchovým koutem bez dveří, jen se zatahovací průhlednou zástěnou. 
Ale hlavně byl klid, já pokračoval dál ve studiu, máma chodila do práce a zdálo se, že to spolu zvládneme. 
Jenže se objevil problém, na který jsem nepomyslel, absolutní ztráta soukromí mimo jiný znamenala, že jsem neměl možnost doma masturbovat, což je v pubertě pro zdravého kluka peklo. Do školy jsem odcházel dřív než máma do práce a vracel se až pozdě odpoledne a to už zase byla doma. V koupelně díky průhledný zástěně to taky nešlo. 
V posteli jsme s mámou spali na rozkládací sedačce hned vedle sebe a i ten nejmenší pohyb jednoho ten druhý cítil. 
Po několika dnech už mi hučelo snad i ve vlasech a nedokázal jsem myslet na nic jiného, než jak to vyřešit.

Potom mi to došlo. Záchody ve škole! 
Brzo jsem zjistil, že o přestávku je to na prd, je tam neustálý pohyb, hluk, občas rvačka, ale o hodinu, když jsou všichni ve třídách, je to ideální. 
Začal jsem se tedy během vyučování omlouvat, že musím na malou, a že mi není dobře, a tak. Hned jsem zaběhnul na záchod, zavřel se v kabince a konečně si to udělal a vystříkal se.

Postupně se z toho stal můj každodenní rituál. Hned první hodinu jsem si odskočil na první kolo, rychle, bez zbytečného zdržování, vystříkat ze sebe ven vzrušení z ranní erekce, kterou jsem musel maskovat před mámou a potom, ke konci školy ještě jednou, tentokrát pomalu, vychutnat si to tak, abych bez problému vydržel do druhého dne. Nějakou dobu to takhle fungovalo a já si připadal, jak kdybych našel lék na rakovinu, jak bravurně jsem to vyřešil.

A pak to přišlo, nenapadlo mě nic blbějšího, než že si to zpestřím tím, že se vyhoním na holčičích záchodech a hned jsem to zrealizoval. 
Když jsem byl v nejlepším a se zavřenýma očima si představoval, jak si tam mý spolužačky sundávají kalhotky a hladí si kundičky, lehce jsem při tom sténal slastí z přicházejícího výstřiku, otevřely se dveře kabinky, který jsem zapomněl zajistit a v nich se objevila zástupkyně ředitelky. Díky leknutí, možná i díky tomu, že jsem v šoku penis v ruce silněji sevřel, jsem začal stříkat. 
Ta směs paniky a rozkoše byla šílená, oběma rukama jsem se snažil nějak před zástupkyní zakrýt stojící penis, z kterého v pravidelných pulsech stříkalo moje sperma na stěny kabinky, s pleskotem dopadalo na podlahu, dokonce jí jeden výstřik skoro pokropil boty. 
Skrz hrůzou sevřené rty mi unikaly steny rozkoše, která cloumala mým tělem a já ji nedokázal ovládnout.
Když vše skončilo, jen jsem tam tak stál. Už jsem se ani nepokoušel zakrýt, kalhoty u kolen, stále ještě tuhý penis upatlaný od semene, všude okolo mě to nadělení… nebylo o čem diskutovat. Hlavou mi jen proletělo, že tohle je konec, konec všeho, co znám… byl jsem jak odsouzenec, který čeká na popravu.

Po několika vteřinách, který mi připadaly jako věčnost, konečně zástupkyně promluvila…
„Oblékni se, ukliď tady ten bordel a ihned do ředitelny, jasný?!!“
Každý slovo bylo jak ocelová dýka, zabodávající se mi do těla. Tolik vzteku, přímo až zuřivosti v tónu jejího hlasu, tolik odporu… nikdy jsem se necítil tak ponížený, tak špinavý jako právě teď. Začalo mi být na omdlení, zúžilo se mi vidění, začala se lehce motat hlava, bylo na zvracení. 
Ani jsem nezaregistroval její odchod. Jako stroj jsem se rychle obléknul, toaletním papírem utřel každou kapku mojí hanby a podle jejího pokynu přišel do ředitelny.

Už tam na mě byly nachystaný, ředitelka i její zástupkyně se do mě hned pustily. 
Vnímal jsem je jakoby přes mlhu, bylo mi zle, sem tam mi v hlavě zadrnčelo nějaký výrazný slovo… nenormální… šokující… úchyl… perverzní… neakceptovatelný… neúcta ke spolužákům, škole… jen jsem tam stál, pohled upřený do země, vnímal svoje stresem se potící tělo, občas odpověděl na nějakou hloupou otázku ještě hloupější odpovědí.

Najednou do ředitelny po zaklepání vešla moje máma, kterou mezi tím zavolaly, aniž bych to věděl. 
Jakmile mě uviděla, hned se ke mě vrhla s otázkou: „Co se děje Pavlíku, co se stalo? Vypadáš strašně, co ti je?“ a starostlivě mě pohladila po vlasech. Obě dračice hned spustily a začaly, patřičně zostra, vysvětlovat situaci. 

V tu chvíli už toho na mě bylo moc, před očima se objevily černý kruhy, nohy se mi podlomily a já tam sebou seknul. Vědomí jsem úplně neztratil, jen jsem byl jakoby mimo, dezorientovaný. Zaregistroval jsem mámu, jak mě hladí, někdo mi dal něco studeného na čelo, někdo mi zvednul nohy a držel…

Když se svět zase přestal točit, ležel jsem na gauči v ředitelně, na hlavě mokrý hadr a slyšel svoji mámu doslova řvát na ředitelku i zástupkyni takovým způsobem, jak jsem ji ještě nikdy nezažil.

„S mým synem takhle nikdo zacházet nebude, co si to vůbec dovolujete? To jste pedagožky? Ne, pitomý krávy jste!!! Panebože, puberťák si ho na záchodě vyhoní a vy z toho děláte kauzu, jako by někoho znásilnil!! Jste vůbec vy normální?? Můj syn je, tohle totiž puberťáci normálně dělají, masturbují, víte?? Podívejte se na něj, tak se sakra podívejte, zhroutil se z vás, psychicky jste ho tady tak vydeptaly, že se tady složil. To se dá kvalifikovat taky jako napadení, víte? Minimálně jako vaše pedagogický selhání!!“

Máma pokračovala dál, nebrala si servítky, nikdy jsem ji takhle neviděl. Obě, jak ředitelka, tak její zástupkyně, se doslova krčily za velkým psacím stolem, který byl jediná bariéra mezi nimi a rozzuřenou matkou bránící svoje dítě. 
Máma neustále nepřestávala zpochybňovat jejich pedagogické schopnosti, způsob, jak řešily vzniklou situaci a hrozila vším možným, pokud se to bude opakovat.
Nakonec, už poněkud smířlivěji, dodala: „Já si se synem promluvím o tom, kde má a nemá masturbovat a vás dvě upozorňuju, že se jedná o soukromou, intimní záležitost, která takovou i zůstane, pokud se o tom dozví někdo další, okamžitě na vás dvě podám žalobu na ochranu osobnosti, GDPR a vše možný, co se v takový situaci jen dá, a postarám se o to, že si ve školství už nevrznete a skončíte v Tescu na kase, jasný?!!!“

Proboha, kde se to v ní vzalo??

„Pojď Pavle, jdeme domů, tady jsme skončili,“ pomohla mi vstát a držíc mě za ruku se mnou odešla ven.
Ty dvě nevydaly ani hlásku.

Když jsme si sedli do auta, vypadlo ze mě: „Promiň mami, mrzí mě to, promiň.“
„Ty se nemáš za co omlouvat,“ přerušila mě. „Teď v klidu seď, doma si promluvíme,“ ukončila to a vyjela.

Doma si udělala kafe. Já mezi tím seděl jak oukropeček a čekal, co bude. 

„Tak povídej,“ sedla si vedle mě. „Co tě prosím tebe napadlo, dělat to ve škole na záchodě? To ti nedošlo, že tě někdo může vidět?“
„A kde jinde mami? Kde jinde si to mám dělat? Tady nemůžu, nemám tu soukromí, všude mě vidíš. Máš vůbec ponětí, jaký to je? Pořád na to musím myslet, nemůžu se na nic jinýho soustředit, nevím prostě, co s tím,“ vychrlil jsem ze sebe svoje zoufalství, začaly mi slzet oči, bylo toho na mě ten den moc.
„Ty jsi ale trdlo,“ pohladila mě po hlavě. „To jsi mi nemohl něco říct? Jsem přeci tvoje máma.“
„No právě proto, mami.“
„No ale vyřešit to musíme, tohle se už nesmí opakovat, musíš v klidu dostudovat a pokud možno na jedný škole, musíš si to prostě dělat doma, jinak to nepůjde, jak často to potřebuješ?“
„Já, já nevím,“ zakoktal jsem.
„No jak často jsi to dělal, když jsi měl ještě svůj pokoj?“
„No, ráno, po probuzení, potom asi tak jednou, možná dvakrát během dne, někdy večer v koupelně před spaním, to bylo různý,“ trochu jsem zalhal. Honil jsem si ho kolikrát snad od rána do večera, ale nechtěl jsem před ní vypadat ještě hůř, než jak to už bylo. 

Na jednu stranu bylo divný o tomhle si s mámou povídat, ale po tom, co jsem během dneška zažil, tohle bylo jak povídání o počasí.
„No sakra…“ překvapeně vydechla. „Tak to jsem nevěděla, že až takhle často. Že masturbuješ mi bylo jasný, ty občasný fleky na povlečení, zamykání se v pokoji, v koupelně, nejsem blbá, ale že až takhle,“ zakroutila hlavou.
„Tak to uděláme takhle. Budu po tobě chtít, aby sis ho vyhonil každý ráno po probuzení, před odchodem do školy a potom večer před spaním. Jestli si to budeš dělat i během dne je tvoje věc, ale tyhle dva termíny budu kontrolovat, budu chtít vidět, jak stříkáš, takže mě pokaždý upozorníš, že už to na tebe jde, jasný? Chci mít jistotu, že k tomu došlo a jen to na mě nehraješ!!“ řekla to velmi důrazně a koukala mi do očí. Ten pohled jsem znal, přísný, rezolutní, nepřipouštějící žádnou diskuzi.

„Cože? To si to mám jako dělat před tebou?“ vykulil jsem údivem oči.
„Jistě, jak jinak, nic jiného ti totiž nezbude. Jak jsi sám říkal, není tu žádný soukromí a já nebudu několikrát denně chodit na procházku jak pitomá, jen abys na to měl klid. Prostě si to budeš dělat v mojí přítomnosti, mně to nevadí, nejsem žádná malá holčička, jsem dospělá ženská, navíc tvoje máma a nahatýho jsem tě viděla milionkrát. Znám tvoje tělo líp, než ho znáš ty, takže žádný zbytečný řeči mladíku, prostě se svlíkneš, uděláš si pohodlí a ulevíš si, není to žádná věda.“
Znělo to jak rozkaz. No, koukal jsem na ni jak na blázna. Dělá si srandu? To jako myslí vážně?

Asi na mým výrazu tváře bylo vidět, co se mi odehrává v hlavě. Trochu pobaveně se na mě podívala.
„Od teď ti začne vojna chlapče, masturbace na povel a pod mým přísným dozorem, nedopustím, aby se dnešek opakoval, jasný!“
„Jo mami, jasný.“
No jasný mi to moc nebylo, nedokázal jsem si představit, jak to bude probíhat, ale něco jsem jí odpovědět musel a rozhodně se s ní nepřít, na to jsem ji znal dost dobře.
„Teď si běž dát sprchu, smrdíš potem a všechny věci hoď do špíny, máš je propocený,“ ukončila náš zvláštní rozhovor a zapnula televizi. 
Trochu zpitoměle jsem se zvednul a šel do koupelny.

Sprcha mi udělala dobře, její uklidňující šumění, eukalyptová vůně mýdla a příjemné teplo vody dopadající na moje tělo, bylo jako balzám na rozervanou duši. 
I po umytí jsem ještě chvíli stál pod vlnou kapek a snažil se nějak srovnat poletující myšlenky. Dnešek byl opravdu šílený.
Hlavně doufám, že výhružky mámy na ty blbky zaberou a nikdo se nedozví, co se stalo na těch záchodkách, to bych opravdu musel přestoupit jinam. Sakra. Ale můžu si za to sám. Občas mám prostě hloupý nápady. 
A co teprve máma, to jako si ho opravdu před ní budu muset honit? Třeba to říkala jen tak, třeba se mi pak bude smát, že si ze mě jen vystřelila?
Ale to mi k ní nesedělo. Znám ji, poznám, kdy si dělá srandu a kdy to myslí smrtelně vážně a tohle vážně myslela. 
No tý vole, tak to bude dneska ještě zajímavý večer. I když pochybuju, že se mi postaví, když na mě bude koukat, to bude trapas,
 toto všechno se mi honilo hlavou. Najednou jsem nevěděl, jestli bude trapnější, když mi bude stát a já si to před ní budu dělat, nebo když se o to budu snažit a nic, ani se nehne. Kurva!

Zbytek dne probíhal jako vždy, já jsem se chvíli učil, anebo se o to alespoň snažil, potom se ozvali kámoši a já se až do večera poflakoval venku. 
Když jsem se vrátil, máma koukala na nějaký seriál, na plotně voněla večeře a vše vypadalo úplně normálně. Najedl jsem se, zapnul jsem si notebook, sednul si na druhý konec sedačky a jen tak bezcílně bloumal po netu, nemohl jsem se soustředit. Musel jsem pořád myslet na to, co říkala. 
Po očku jsem ji pozoroval a čekal co bude.

Když seriál skončil, zanadávala si, že to zase skončilo blbě, a že bude muset týden čekat na to, jak to dopadne, zeptala se, jak bylo venku, já odpověděl klasicky, že „normálně“.
„Tak jo, Pavlíku, jdeme na to, teď je správný čas na tvůj úkol,“ promluvila najednou rázně. „Za pár minut mi začíná další seriál a ty si ho během něj vyhoníš, tak, jak jsme si řekli, jo?“
„To jako opravdu? A jak jako?“
Srdce mi bilo jako o závod, hlavu úplně prázdnou, jen jsem na ní vyjukaně koukal, zároveň jsem ale cítil začínající erekci. Absolutně jsem nechápal proč, ale představa věcí následujících mě začala vzrušovat a to k mému zmatku přispívalo ještě víc.
„No, já se budu koukat na televizi, ty si na notebooku pustíš nějaký porno nebo to, co se ti líbí, vezmeš si sluchátka, aby mě to nerušilo u telky a až to na tebe půjde, tak mi řekneš,“ mluvila úplně v klidu, jako by vyprávěla třeba o žehlení. „Počkej ještě, já ti přinesu starý ručník, do kterého to potom pustíš, aby tu nebyl nepořádek a ty se mezitím svlíkni, šup!“
Zvedla se a odběhla ke koši s prádlem.

Ta situace byla tak ujetá, že jsem bez nějakého dalšího odporu vstal, stáhnul si kalhoty a trenky a jen v tričku stál uprostřed pokoje s polotuhým penisem neschopen jakéhokoliv uvažování a čekal, co bude.
Během chvilky byla u mě, položila vedle na sedačku ručník a s pohledem na můj probouzející se rozkrok vítězoslavně pronesla.
„Tak vidíš že to půjde, už to potřebuješ viď? Tak si sedni a začni, nemusíš se stydět Pavle, tak se do toho pusť!“
Poslední věta byl příkaz, tón hlasu byl jasný.

Připojil jsem sluchátka, najel na pornostránky a pustil první video, které se nabídlo, do uší mi udeřilo sténání a mlaskavý zvuky. 
Na obrazovce mladá brunetka kouřila obrovský péro a snažila se u toho tvářit, jako by při každým olíznutí měla orgasmus.
Podíval jsem se na mámu, seděla na druhý straně sedačky s pohledem upřeným na telku, kde právě začínal ixtý díl ixté řady nějakého seriálu. 

Na první pohled mi vůbec nevěnovala pozornost. Přes absurdnost celé situace, zvuky ve sluchátkách a předchozí vzrušení způsobily, že jsem už měl pořádně silnou erekci. Z nějakého důvodu jsem s tím ale ještě bojoval, sám nevím proč, že by stud?
Změna intenzity sténání strhla mou pozornost opět na obrazovku, brunetka na čtyřech byla tvrdě šukána zezadu a chlápek si ji přitahoval za vlasy. 
Už to nešlo vydržet, sevřel jsem penis rukou a začal s ní pohybovat nahoru a dolů, podíval jsem se opět na mámu. Naše pohledy se střetly, usmála se a povzbudivě kývla, potom se odvrátila a pokračovala ve sledování televize. 
Na obrazovce mezitím opět změna, tentokrát si chlapíka brunetka osedlala a rozjela pořádnou jízdu, krásně tak vynikly její pevný prsy, panebože, ty bradavky, velký a tvrdý, tak moc bych je chtěl mít v ústech. 
V tu chvíli už mi bylo jedno, že máma sedí kousek ode mě, zrychlil jsem pohyb ruky jezdící po penisu a druhou jsem si začal zlehka mnout koule. Na videu se právě chlápek vystříkal holce na obličej. Olizovala se, jako by to byla ta nejsladší smetana na světě.

Bez nějakého zdržování jsem překliknul na další video. 
Dvě krásný holky se začaly líbat a hladily si vzájemně zadečky, opět jsem přidal na rychlosti. Když se holky dostaly na lízání piček, musel jsem trochu zvolnit, nechtěl jsem ještě stříkat. 
Přestal jsem si hladit koule a jen jsem zlehka poklepával prsty po těle penisu a zároveň si prsty druhý ruky kroužil po kraji žaludu. 
Na chvíli jsem zvednul pohled od monitoru a podíval se na mámu. 
Dívala se na televizi, ale asi ucítila můj pohled a otočila se na mě. Usmál jsem se na ni, už jsem nebyl nervózní, nestyděl jsem se. 
Její rty se začaly pohybovat. 
Sundal jsem si sluchátka. “Já tě neslyšel, říkala jsi něco?“
„Ptala jsem se, jestli už budeš trumbero. Honíš si ho už skoro dvacet minut a posledních pět docela nahlas sténáš, ty se přes ty sluchátka neslyšíš co?“
„Ne, promiň, neslyším nic, ještě chvíli mami.“
Nasadil jsem si opět sluchátka a s pohledem upřeným na monitor, kde se holky šukaly oboustraňákem, jsem si ho začal zase intenzívně honit. Tentokrát už jsem nic neprotahoval, už jsem se opravdu potřeboval vystříkat. 
Když jsem cítil, že to jde, sundal jsem sluchátka, procedil mezi zuby „mami, už!“ a se sténáním namířil penis do připraveného ručníku.

Orgasmus byl nebývale silný, takový jsem už dlouho neměl. Přes moji veškerou snahu jsem se neubránil výraznému sténání. Jednotlivé stahy cukaly celým mým tělem a s každým takovým pulzem z penisu vylétl proud spermatu. 
Vyvrcholení bylo nejenom silná, ale taky dlouhé, vlna za vlnou. 
Hned na jeho začátku jsem zkontroloval, jestli se máma dívá. 
Upřeně, možná i trochu překvapeně, sledovala celé divadlo, které se před ní odehrávalo. Její pohled na mojí ejakulaci jako by ještě zesiloval můj prožitek, jako bych se chtěl pochlubit.
Když vše odeznělo, zhroutil jsem se vyčerpaně na sedačku.

„Panebože, ty jsi tam toho měl, tolik stříkat jsem ještě nikdy nikoho neviděla,“ vydechla. „A to jsi si to udělal dneska ještě ve škole. Neuvěřitelný,“ zakroutila hlavou máma.
„Počkej, přinesu ti mokrý kapesníčky na utření, máš ho celého oblemcaného,“ zvedla se ze sedačky, v kuchyňce vzala krabičku a sedla si vedle mě. 
Já napůl seděl, napůl ležel, absolutně vyčerpaný z toho silného vyvrcholení a zhluboka oddechoval. 
Bez jakéhokoliv ostychu nebo upejpání uchopila můj vadnoucí penis do jedné ruky a druhou ho začala otírat kapesníčkem. Byla jemná a důkladná. Stáhla předkožku na doraz a obkroužila celý žalud, zajela až na varlata, nezapomněla na podbřišek a já bez jediného protestu držel.
„Ten ručník použiješ ještě ráno, potom ho vyperu, jestli budeš takhle hodně stříkat pokaždé, tak víc jak na dva tři výstřiky nebude. A pojď, rozděláme sedačku, jak se na tebe koukám, jsi zralý do postele, a já taky. Dneska byl rušný den.“

Když jsme ulehli a řekli si obvyklé „dobrou“, nedokázal jsem hned zavřít oči. Byl jsem plný emocí, ve tmě jsem viděl její siluetu ležící vedle mě.
„Děkuju ti, za všechno, co jsi pro mě dneska udělala mami,“
Měl jsem potřebu to říct, ale zároveň se i trochu zase styděl, ta slova jsem jen zašeptal do tmy. 
Otočila se ke mně a pohladila mě po tváři. Měl jsem to vždycky hodně rád, tohle její gesto, tenhle něžný dotyk mě vždycky uklidnil, ať mě v minulosti bolelo tělo, nebo duše, její pohlazení bylo jak lék.
„Ty jsi moje trdýlko, co? Takhle se trápit, navíc kvůli hlouposti a nic mi neříct,“ taky zašeptala. 
Musel jsem se usmát, svým způsobem měla pravdu. 
Zavřel jsem oči.

Budík mě vytrhnul z krásného snu. 
Spolužačka, jmenuje se Monika, byla celá v bílé krajce, klečela přede mnou a právě mě chtěla začít kouřit.
Sakra néé, proč musí zvonit zrovna teď? 
Vztekle jsem se zachumlal víc do peřiny a snažil se ignorovat ten příšerný zvuk. Tisknul jsem víčka k sobě v bláhové naději, že se sen vrátí. 
Na pohybu gauče jsem poznal, že máma vstává. 
Rozsvítilo se v kuchyni a za chvíli už jsem slyšel, jak na záchodě čůrá. Další z „výhod“ bydlení v pidigarsonce. 
Když začala syčet konvice na kafe, bylo mi jasný, že jsem, stejně jako pokaždé, prohrál svůj boj a ani dnes se škole nevyhnu. Začal jsem pomalu mžourat a pozoroval mámu, jak chystá snídani, jako každý všední den. A stejně tak, jako každý den, tak i dnes se o slovo hlásila ranní erekce, tentokrát výrazně posílená erotickým snem, který mi ještě rezonoval v hlavě. 
Normálně bych čekal na vhodnou chvíli, kdy je ke mně máma otočená zády a zaběhnul bych na záchod se „z ní vyčůrat“. Vždycky to pomohlo. Minimálně tak, že už to nebylo tak moc vidět, ale dnes jsem nevěděl, co bude. 
Na jednu stranu jsem měl chuť si ho vyhonit, to ano, ale na druhou mě včerejší získaná odvaha opustila a já si netroufnul sám začít.

„Dobrý ráno.“
„Dobrý Pavlíku, kafe nebo čaj?“
„Dneska kafe mami, potřebuju po včerejšku trochu nakopnout,“ protáhnul jsem se. 
Ležel jsem v posteli, nahý, přikrytý peřinou, a tak jsem neodolal jednou rukou zajet pod ní a sevřít tvrdý penis v dlani. Zlehka, tak aby nebylo na peřině nic vidět, jsem s ní začal pohybovat. Velmi, velmi pomalu, byla ve mě malá dušička. Za zavřenými víčky jsem si přehrával dnešní sen a ve svých představách pokračoval dál, než mi dovolil ten pitomej budík.

„A heleme se, pán nám už začal plnit svůj ranní úkol,“ ozvalo se zvesela nade mnou.
Otevřel jsem leknutím oči a ruku rychle vytáhnul ven, máma stála u mě i s hrnečkem kávy, položila ji vedle na stolek a pokračovala.
„Jsem si myslela, že tě jako včera do toho budu muset pomalu nutit. Asi se ti něco hezkého zdálo, co?“
Její tvář měla pobavený výraz a široký úsměv, který mě uklidnil a zároveň vrátil včerejší drzost a nestydatost.
„Jo, zdálo se mi o jedný holce ze školy, je nádherná. V tom snu mi to dělala pusou,“ během mluvení jsem odhrnul peřinu a teď už bez skrupulí začal před matkou masturbovat.
„Nezapomeň na ručník, máš ho vedle postele, a na pravidlo, ano? Ať mám jistotu, že je splněno,“ připomněla.
„Jo, neboj.“

V hlavě už byla jen Monika. Je nádherná, má neskutečně krásný úsměv, tak rád bych ji líbal na ty úžasný rty, který právě teď jezdily po mým penisu, sem a tam, pomalu. 
Jednou rukou si hrála s mými varlaty, jemně, zlehka, jen je tak převalovala mezi prsty, druhou mě tiskla u kořene a pomáhala zvyšovat slast, kterou mi její péče způsobovala. Občas vyjela ven a jen mi olizovala žalud, přitiskla rty a zlehka sála a neustále se mi při tom dívala do očí, tak, jak to máme všichni chlapi rádi. 
Věděl jsem, jak to skončí. Udělám se jí do pusy, vysaje ze mě všechno sperma a s rozkoší přivřenýma očima všechno spolkne. Miluje moje semeno. V mých erotických představách je prostě taková. 
Neudržel jsem se a začal ji hladit po vlasech, chtěl jsem jí nějak vrátit tu něhu, kterou dávala ona mně. Už to dál nešlo. Ten její pohled.

„Už budu!“ skoro jsem to zakřičel a otevřel oči.
Máma seděla kousek ode mě v křesílku, popíjela kávu a dívala se na mě. Došlo mi, že tam byla celou dobu.
Hmátnul jsem vedle postele pro ručník a rozložil ho před sebou na postel. V kleče, nahý, čelem k ní, jsem zase oči zavřel, vybavil si spolužačku oddaně přisátou na můj penis a několika rychlými pohyby se přivedl k vyvrcholení.
Moniky pohled se mi při tom propaloval až do mozku, bože, ty oči.
Neudržel jsem se a mezi steny šeptal její jméno…
Zase mě to vyčerpalo. Když bylo po všem, sesunul jsem se vedle ručníku a zhluboka oddychoval.

„Běž do sprchy, Pavlíku, dej se trochu do kupy, nezapomeň, že ti za 30 minut jede autobus a ještě se musíš nasnídat.“
Mámin hlas zněl nějak jinak, měkce, soucitně. Natáhla ruku a pohladila mě po tváři.
„Tak šup, já to tady zatím poklidím.“

Sprcha mě vrátila do reality, začal jsem zase přemýšlet. Asi jsem zamilovaný. Vždycky, když si při masturbaci představím Moniku, je to nějaký jiný. 
Jsem nějak rozněžnělý, nedokážu na ni být ve svých představách hrubý, drsný, navíc mi to i připadá divný si ji takhle představovat. Stydím se za to sám před sebou. Dnes mi pomohl sen, ale jindy s tím mám problém. Mnohem jednodušší je porno, prostě šukačka bez přemýšlení, vyhonit se, vystříkat a jít od toho. Nechci ji šukat, chci ji líbat, obejmout, držet v náručí, pohladit.

Po snídani jsem odjel do školy. Byla ve mě malá dušička, měl jsem trochu obavy z toho, co bylo včera, jestli na ty kravky zafungovaly máminy výhrůžky, jestli se mi třeba nebudou chtít nějak pomstít. 
Z domova jsem měl jasný instrukce, že kdyby náhodou něco, mám okamžitě zavolat a máma začne hned jednat. Naštěstí byl klid, vypadalo to, že nikdo nic neví, jak kantoři, tak spolužáci se chovali úplně standardně. 
Jen jednou jsem se potkal na chodbě s ředitelkou, snažila se dívat jinam, ale já ji i tak slušně pozdravil, ona odpověděla a viditelně nervózně pokračovala dál. 
Uf, tak to vypadá dobře, oddechnul jsem si, v duchu jsem opět poděkoval mámě, jak to vyřešila. Dobrá škola pro mě, nenechat se sebou zametat, okamžitě přejít do proti ofenzívy, tak se to dělá.

Díky tomu, že jsem si ho ráno hezky vyhonil, mi bylo opravdu dobře po těle, cítil jsem se opravdu fajn, neměl problém se soustředěním během vyučování, dokonce jsem občas projevil i aktivitu během hodiny a navíc, nepochopitelně, se cítil i nezvykle sebevědomý. 
Musím říct, že po dlouhé době jsem si opět školní den užil, dokonce jsem se dokázal uvolněně bavit s holkama, což mi vždy dělalo problém. 
Občas se mi povedlo je i rozesmát a několik vět jsem prohodil i s Monikou. Kdyby jen chudák věděla, co její sladký rty dnes ráno dělaly v mých představách. 
Přítomnost mámy u masturbace, její explicitní sledování mojí ejakulace, jakkoli to zní divně, nějakým zvláštním způsobem zvyšovalo můj prožitek z ní a taky pocit uklidnění, uspokojení, který byl mnohem hlubší a trvalejší. Nerozuměl jsem tomu, ale líbilo se mi to.

Když jsem odpoledne dorazil domů, musel jsem mámě hned referovat, co a jak. 
Na vše se ptala, co ředitelka se zástupkyní, co spolužáci a tak, zeptala se i na to, jestli jsem to vydržel a neměl potřebu se vyhonit. 
Vše jsem jí po pravdě řekl.
„Ale teď bych si to už rád udělal mami, můžu?“
Pořád jsem to nedokázal brát jako samozřejmost, dělat si to před mámou.

„Jistě, nemusíš se ptát. Když to na tebe přijde, tak do toho,“ řekla s úsměvem. „A když ještě chvíli vydržíš, tak na to budeš mít klid, musím jít nakoupit, takže tu budeš sám,“ dodala. 
To mě zarazilo, těšil jsem se na to, jak se na mě bude zase při tom dívat. 
Asi jsem se zatvářil divně, protože se hned zeptala: „Copak? Děje se něco?“
„No, já… já nevím, jak to říct, víš… já jen, že mi nevadí, když se díváš… víš, je to hezký.“
Šlo to ze mě jako z chlupatý deky. Pozorně se na mě zadívala, zkoumavě, tenhle pohled jsem taky znal, jako by mi chtěla číst myšlenky.
„Dobře, ale žádný zdržování, uděláš si to hned, svlíkni se a začni,“ řekla najednou rázně, opravdu to znělo jak rozkaz. 

Stál jsem uprostřed místnosti, během chvilky měl kalhoty s trenkama u kotníků, sundal jsem si i tričko a začal. 
Máma stála přede mnou a pozorovala můj klín, absolutně nevzrušeně sledovala, jak jezdím rukou nahoru a dolů po tvrdém penisu. 
„Zrychli,“ řekla najednou. „Hoň si ho rychleji, dělej!“ opět příkaz. 
Poslechl jsem a přidal. Jak moje dlaň zrychlila pohyb, začal jsem si s ní narážet do varlat, což bylo nejenom vidět a slyšet, ale taky to zvyšovalo slast, kterou mi masturbace působila, začal jsem zlehka sténat. 
Máma pořád stála přede mnou, už se mi ale nedívala do klína, ale do tváře, jako by se snažila vyčíst míru vzrušení. 
Když se naše pohledy střetly, sklopil jsem stydlivě zrak. V tu chvíli ke mně přistoupila a prsty za bradu zvedla hlavu tak, že jsme se dívali vzájemně do očí.
„Neodvracej pohled, přece se ti líbí, když se na tebe máma kouká, jak si ho honíš.“
Její hlas byl pořád přísný, strašně mě to mátlo, nevěděl jsem, co si o tom mám myslet, ale sakra mě to vzrušovalo. Ještě jsem zrychlil. Pustila moji bradu a začala mě obcházet.

„Stůj na místě, ani se nehni a trochu přidej, nemáme na to celý odpoledne,“ cítil její dech. V nosu mě lechtala vůně jejího parfému, tak důvěrně známá a přesto neuvěřitelně vzrušující. 
Najednou jsem ucítil její ruku na svém zadku, zlehka mě hladila nejdřív jednu půlku, potom druhou, zasténal jsem jak překvapením, tak touhou. Co to dělá??
„Chci, abys už stříkal, dělej, udělej se!“ zaznělo mi do ucha. „Tak stříkej, maminka se dívá, ukaž mamince, jak se umíš hezky vystříkat, dělej!“
Její nehty se mi zaryly do zadku a já zakřičel bolestí i neuvěřitelnou rozkoší z orgasmu, který mi v tu ránu začal trhat tělo i duši, panebože, nedokážu to popsat. Opravdu jsem cítil každý stah v každém kousku těla, v rukou, nohách, břichu, hlava třeštila, v uších mi zvonilo, jako by z dálky ke mně zazníval mámin překvapený hlas: „No to je neuvěřitelný, ty tam toho zase máš.“

Když jsem zase začal vnímat, už jsem nestál, ale klečel, přede mnou na podlaze dlouhý pás semene a máma oblékající se na nákup.
„Teda Pavlíku, chvilku jsem měla strach, takhle hodně jsi ještě nekřičel, to muselo být slyšet až u sousedů. Doufám, že se ti to líbilo, zkusila jsem na tebe být trochu ostřejší, není tolik času víš, musím do zeleniny a zavírají asi za půl hodiny, musela jsem to trochu urychlit, nevadí?“
Už to zase byla ta stará máma, starostlivá, pečující.

„Bylo to nádherný mami, děkuju.“
Víc jsem ze sebe nedokázal dostat, v hlavě prázdno.
„Nezapomeň to tvoje nadělení uklidit, vezmi na to papírový utěrky z kuchyně jo? Do hodinky budu zpátky, zatím pa,“ zaševelila a byla pryč.

Nevím, jak dlouho jsem tam dál klečel, nahý, s pohledem upřeným na loužičku spermatu před sebou a snažil se nějak vzpamatovat. V hlavě se mi pořád přehrávala celá scéna a já jí nerozuměl. Ale jedno jsem věděl, něco tak úžasného jsem nikdy nezažil a musím udělat všechno proto, aby se to opakovalo.

Začal jsem se těšit na večer.

Autor

Navigace v seriáluStarostlivá máma 02 >>
4.8 13 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Raketak

No krásně se nam to rozjíždí. Jen tak dál. 😊

dedek.Jeff

Vítáme mezi námi novou tvář, autora, který hned svým prvním příspěvkem dokázal, že umí psát a že zaujme čtenáře příběhy, plnými vzrušení a erotiky. Doufáme, že se vztah s matkou v tomto příběhu bude ubírat předpokládaným směrem, a že se dočkáme opravdového incestu.
Přeji ti za kolektiv eFenixu i za čtenáře, spoustu tvůrčí invence.

harai

Ačkoli obvykle povídky matka – syn moc nemusím, tak tohle je hodně, ale opravdu hodně dobře napsané. Po delší době zase někdo zpracoval incest podle mých představ.

Šmajda

Povídka se mi líbí. Koncept „syn musí masturbovat před matkou, aby měla jistotu, že zase neprovede nějakou blbost“ jsem už četl kdysi v jiném seriálu. I popsané chování matky odpovídá „předloze“. Autore, je to jen náhoda anebo tě tento nápad tak zaujal, že ho zkusíš rozvést ve tvém podání?

Doufám, že bude pokračování. Byla by škoda to teď utnout ;-).

harai

Takových seriálů bylo víc, ono moc zlepšováků vymyslet nejde. Očividně častá incestní fantazie… 🤣 Ale je to napsané dobře a čtivě, mě se to opravdu líbí.

Šmajda

Jojo, MNĚ taky, jinak bych ten komentář ani nepsal 😉

Frank

Souhlasím s haraiem, povídky typu pouze matka-syn mě moc neberou, ale tohle je moc pěkné.

Pantomas

Skoro jako u nás doma. Jen mám místo matky manželku. Skvělé čtení

Šmajda

Taky tě někdo přistihl na záchodě? 😀

harai

Řekl bych, že manželka občas přihlíží a fandí 😉 Mimochodem na tohle téma mám už asi rok rozepsanou povídku 😂

Pantomas

Přesně tak. A občas i vypomůže 🙂

Kittikit

Moc hezky napsano a doufam v dalsi pokracovani 👍

12
0
Would love your thoughts, please comment.x